amarok - en to ne translation catalogue (426 entries)

en: About %1
ne: %1 बारेमा

en: &About
ne: बारेमा

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelName) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestDetails) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, responseDetails) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_t
en: Name
ne: नाम

en: Amarok Menu
ne: अमारोक मेनु

en: Play/Pause
ne: प्ले गर्नुहोस्/पज गर्नुहोस्

en: Click to change
ne: परिवर्तन गर्न क्लिक गर्नुहोस्

en: &Album
ne: एल्बम

en: Burn
ne: बर्न गर्नुहोस्

en: Current Playlist
ne: हालको प्ले सूची

en: Selected Tracks
ne: चयन गरिएको ट्रयाक

en: Stop
ne: रोक्नुहोस्

en: No track playing
ne: कुनै ट्रयाक प्ले भएको छैन

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, FormatSelectionDialog)
en: Amarok
ne: अमारोक

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to display a second, left time label.
ne: बाँकी समय लेबुल, सेकेन्ड प्रदर्शन गर्ने ।

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Set this to display a second time label to the left of the seek slider in the player window.
ne: प्लेयर सञ्झ्यालमा खोजी स्लाइडरको बायाँपट्टि सेकेन्ड समय लेबुल प्रदर्शन गर्न यो सेट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to display remaining track time in the left time label.
ne: बाँकी ट्रयाक समय बायाँपट्टि समय लेबुलमा प्रदर्शन गर्ने ।

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Set this to display remaining track time instead of past track time in the player window.
ne: प्लेयर सञ्झ्यालमा गएको ट्रयाक समयको सट्टा बाँकी ट्रयाक समय प्रदर्शन गर्न यो सेट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Which tracks or albums to favor in Random Mode
ne: अनियमित मोडमा कुन ट्रयाक वा एल्बम मन पराउने

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Tracks or albums with the chosen property will be more likely to be chosen in Random Mode.
ne: छनौट गरिएको गुणसँग ट्रयाक वा एल्बम अनियमित मोडमा छनौटका लागि बढी मन पराइनेछ ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to show icon in system tray
ne: प्रणाली ट्रेमा प्रतिमा देखाउने या नदेखाउने

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Enable/Disable tray icon for Amarok.
ne: अमारोकका लागि ट्रे प्रतिमा सक्षम/अक्षम पार्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Number of undo levels in playlist
ne: प्लेसूचीमा पूर्वावस्थामा फर्काएको तहहरूको सङ्ख्या

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: The number of undo levels in the playlist.
ne: प्लेसूचीमा पूर्वावस्थामा फर्काएको तहहरूको सङ्ख्या ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether playlists store relative path
ne: प्लेसूचीले सापेक्षित मार्ग भण्डारण गर्छ या गर्दैन

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: If set, Amarok's manually saved playlists will contain a relative path to each track, not an absolute path.
ne: यदि सेट भयो भने, अमारोकको म्यानुअल रूपमा बचत भएको प्लेसूचीले हरेक ट्रयाकमा सापेक्षित मार्ग समाविष्ट गर्नेछ, एउटा निरूपेक्षित मार्ग होइन ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Filename of the external web browser to be invoked by Amarok.
ne: अमारोकद्वारा आह्वान गर्नुपर्ने बाह्य वेब ब्राउजरको फाइलनाम ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will overwrite existing files.
ne: सङ्गठित फाइलहरूले अवस्थित फाइलहरू अधिलेखन गर्नेछ या छैन ।

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will overwrite any existing destination.
ne: यदि सेट भयो भने, सङ्गठित फाइलहरूले कुनै अवस्थित गन्तब्य अधिलेखन गर्नेछ ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will use cover art as folder icons.
ne: सङ्गठित फाइलहरूले फोल्डर प्रतिमाको रूपमा आवरण कला प्रयोग गर्नेछ या छैन ।

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will use cover art as folder icons.
ne: यदि सेट भयो भने, सङ्गठित फइलहरूले फोल्डर प्रतिमाको रूपमा आवरण कला प्रयोग गर्नेछ या छैन ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will rename files in a manner compatible with vfat filesystems.
ne: सङ्गठित फाइलहरूले भीफ्याट फाइलप्रणालीसँग मिल्दो व्यवहारमा फाइलहरू पुन: नामकरण गर्नेछ या छैन ।

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will replace characters that are not compatible with vfat filesystems (such as ':', '*' and '?').
ne: यदि सेट भयो भने, सङ्गठित फाइलहरुले क्यारेक्टरहरू प्रतिस्थापन गर्नेछ जुन भीफ्याट फाइलप्रणालीसग मिल्दैन (जस्तै ':', '*' र '?') ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will rename files such that they only contain 7-bit ASCII characters.
ne: सङ्गठित फाइलहरूले फाइलहरू पुन: नामकरण गर्नेछ या छैन जसले गर्दा तिनीहरूले ७-बिट एएससीआईआई क्यारेक्टरहरू मात्र समाविष्ट गर्दछ ।

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will replace characters that are not compatible with the 7-bit ASCII character set.
ne: यदि सेट भयो भने, सङ्गठित फाइलहरूले क्यारेक्टरहरू प्रतिस्थापन गर्नेछ जुन ७-बिट एएससीआईआई क्यारेक्टर सेटसँग मिल्दो छैन ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will use a custom file naming scheme.
ne: सङ्गठित फाइलहरूले अनुकूल फाइल नामकरण योजना प्रयोग गर्नेछ या छैन ।

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will rename files according to a custom format string.
ne: यदि सेट भयो भने, सङ्गठित फाइलहरूले अनुकूल ढाँचा स्ट्रिङको आधारमा फाइलहरू पुन: नामकरण गर्नेछ ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Format string for Organize files, if a custom naming scheme is used.
ne: यदि अनुकूल नामकरण योजना प्रयोग गरिएको छ भने, सङ्गठित फाइलहरूका लागि स्ट्रिङ ढाँचाबद्ध गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If the custom filename scheme is enabled, then Organize files will rename files according to this format string.
ne: यदि अनुकूल फाइलनाम योजना सक्षम पारियो भने, सङ्गठित फाइलहरूले यो ढाँचा स्ट्रिङको आधारमा फाइलहरू पुन: नामकरण गर्नेछ ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Regular expression that is to be replaced.
ne: प्रतिस्थापन गर्नुपर्ने नियमित अभिव्यक्ति ।

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Organize files will replace substrings matching this regular expression.
ne: सङ्गठित फाइलहरूले यो नियमित अभिव्यक्ति मिल्ने उपस्ट्रिङहरू प्रतिस्थापन गर्नेछ ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Replacing string.
ne: स्ट्रिङ प्रतिस्थापन गर्दै ।

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Organize files will replace matching substrings with this string.
ne: सङ्गठित फाइलहरूले यो स्ट्रिङसँग मिल्ने उपस्ट्रिङहरू प्रतिस्थापन गर्नेछ ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Master volume
ne: मास्टर भोल्युम

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Whether to fade out tracks when pressing stop.
ne: रोक्नुहोस् थिच्दा ट्रयाकहरू फेडआउट गर्ने या नगर्ने ।

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: Enable/Disable fadeout.
ne: फेडआउट सक्षम/अक्षम पार्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Length of fadeout, in milliseconds
ne: मिलिसेकेन्डमा, फेडआउटको लम्बाइ

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: The length of the fadeout in milliseconds.
ne: मिलिसेकेन्डमा फेडआउटको लम्बाइ ।

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: When enabled, an equalizer plugin filters the audio stream.
ne: सक्षम पार्दा, एउटा तुल्यकारक प्लगइनले अडियो प्रवाह फिल्टर गर्दछ ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (Cover Manager)
en: Amazon locale for cover retrieval
ne: आवरण पुन: प्राप्तिका लागि अमाजोन लोकेल

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Cover Manager)
en: Determines which Amazon server cover images should be retrieved from.
ne: यसबाट कुन अमाजोन सर्भर आवरण छविहरू पुन: प्राप्त गरिनेछ भन्ने निर्धारण गर्दछ ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (Wikipedia)
en: Wikipedia locale for information retrieval
ne: सूचना पुन: प्राप्तिका लागि विकिपेडिया लोकेल

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Wikipedia)
en: Determines in which language the information is retrieved from Wikipedia.
ne: विकिपेडियाबाट कुन भाषामा सूचना पुन: प्राप्त गरिन्छ भन्ने निर्धारण गर्दछ ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Use On-Screen Display
ne: पर्दा प्रदर्शन प्रयोग गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: Enable/Disable the On-Screen Display.
ne: पर्दा प्रदर्शन सक्षम/अक्षम पार्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Whether to use custom colors for the OSD
ne: ओएसडीका लागि अनुकूल रङ प्रयोग गर्ने या नगर्ने

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: You can use custom colors for the OSD if you set this true.
ne: यदि तपाईँले यसलाई ठीक सेट गर्नुभएको छ भने तपाईँ ओएसडीका लागि अनुकूल रङ प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ ।

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The color of the OSD text. The color is specified in RGB, a comma-separated list containing three integers between 0 and 255.
ne: ओएसडी पाठको रङ । रङ आरजीबी, ० र २२५ बीचको तीन इन्टेजरहरू समाविष्ट भएको अल्पविराम-विभाजित सूचीमा निर्धारण गरिएको छ ।

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The time in milliseconds to show the OSD. A value of 0 means never hide. The default value is 5000 ms.
ne: ओएसडी देखाउन मिलिसेकेन्डमा समय । मान ० को अर्थ कहिल्यै लुक्दैन । पूर्वनिर्धारित मान ५००० मिलिसेकेन्ड हो ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Y position offset
ne: वाई स्थिति अफसेट

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: OSD screen
ne: ओएसडी पर्दा

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The screen that should display the OSD. For single-headed environments this setting should be 0.
ne: ओएसडी प्रदर्शन गर्ने पर्दा । एकल-शीर्षकीय परिवेशका लागि यो सेटिङ ० हुनेछ ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Align OSD to
ne: यसमा ओएसडी पङ्क्तिबद्ध गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The relative position of the OSD. Possible choices are Left, Middle, Right and Center.
ne: ओएसडीको सापेक्षित स्थिति । सम्भावित छनौटहरू बायाँ, बीच, दायाँ र केन्द्र हुन्छन् ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: Resume playback of last played track on startup
ne: सुरूआतमा अन्तिममा प्ले गरिएको ट्रयाकको प्लेब्याक पुन: निरन्तरता दिनुहोस्

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Session)
en: If set, Amarok resumes playback of the last played track on startup.
ne: यदि सेट भयो भने, अमारोकले सुरुआतमा अन्तिममा प्ले गरिएको ट्रयाकको प्लेब्याक पुन: निरन्तरता दिन्छ ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: Track URL to resume upon startup
ne: सुरूआत माथि पुन: निरन्तरता दिन ट्रयाक यूआरएल

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Session)
en: Internal: URL of the track to resume on startup.
ne: आन्तरीक: सुरूआतमा पुन: निरन्तरता दिन ट्रयाकको यूआरएल ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: Time to resume at, in milliseconds
ne: मिलिसेकेन्डमा, पुन: निरन्तरता दिन समय

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Session)
en: Internal: Playback position in the track to resume on startup.
ne: आन्तरीक: सुरूआतमा पुन: निरन्तरता दिन ट्रयाकमा प्लेब्याकको स्थिति ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether Collections folders are scanned recursively
ne: सङ्कलन फोल्डरहरू पुनरावृत्तिक रूपमा स्क्यान गरिएको छ या छैन

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether Collection folders are rescanned on change
ne: सङ्कलन फोल्डरहरू परिवर्तनमा पुन: स्क्यान गरिन्छ या गरिँदैन

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: List of folders in the Collection
ne: सङ्कलनमा फोल्डरहरूको सूची

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Scrobbler)
en: The username to use for connecting to Audioscrobbler
ne: अडियो स्क्रोब्लरमा जडान गर्नका लागि प्रयोग गर्न प्रयोगकर्ता नाम

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPassword) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_passwordLabel)
en: Password
ne: पासवर्ड

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Scrobbler)
en: The password to use for connecting to Audioscrobbler
ne: अडियो स्क्रोब्लरमा जडान गर्नका लागि प्रयोग गर्न पासवर्ड

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler)
en: Retrieve similar artists
ne: एकैखालको कलाकार पुन: प्रयास गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Device type
ne: यन्त्र प्रकार

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: The type of media device.
ne: मिडिया यन्त्रको प्रकार ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Mount point
ne: माउन्ट बिन्दु

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: The mount point used for the media device connection.
ne: मिडिया यन्त्र जडानका लागि प्रयोग गरिएको माउन्ट बिन्दु ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Mount command
ne: माउन्ट आदेश

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: The mount command used for the media device connection.
ne: मिडिया यन्त्र जडानका लागि प्रयोग गरिएको माउन्ट आदेश ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: UmountCommand
ne: आदेश अनमाउन्ट गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: The umount command used for the media device connection.
ne: मिडिया यन्त्र जडानका लागि प्रयोग गरिएको अनमाउन्ट आदेश ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Auto delete podcasts
ne: पोडकास्ट स्वत: मेट्नुहोस्

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Sync stats
ne: तथ्याङ्क समक्रमण गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: label, entry, group (Daap)
en: Manually added servers
ne: म्यानुअल रूपमा थपिएको सर्भरहरू

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Daap)
en: Music Sharing servers added by the user.
ne: प्रयोगकर्ताद्वारा थप गरिएको सङ्गीत साझेदारी सर्भरहरू ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (Daap)
en: Server passwords
ne: सर्भर पासवर्ड

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Daap)
en: Passwords stored by hostname.
ne: होस्टनामद्वारा भण्डारण गरिएको पासवर्डहरू ।

en: Type
ne: प्रकार

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: URL
ne: यूआरएल

en: &Delete
ne: मेट्नुहोस्

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Files
ne: फाइल

en: Files/URLs to open
ne: फाइल/यूआरएल खोल्नका लागि

en: Skip backwards in playlist
ne: प्लेसूचीमा पछिल्तिर फड्काउनुहोस्

en: Start playing current playlist
ne: हालको प्लेसूची प्ले गर्न सुरु गर्नुहोस्

en: Play if stopped, pause if playing
ne: रोकियो भने प्ले गर्नुहोस्, प्ले गर्दैछ भने पज गर्नुहोस्

en: Pause playback
ne: प्लेब्याक पज गर्नुहोस्

en: Stop playback
ne: प्लेब्याक रोक्नुहोस्

en: Skip forwards in playlist
ne: प्लेसूचीमा अघिल्तिर फड्काउनुहोस्

en: Additional options:
ne: अतिरिक्त विकल्प:

en: Append files/URLs to playlist
ne: प्लेसूचीमा फाइलहरू/यूआरएलहरू थप्नुहोस्

en: Queue URLs after the currently playing track
ne: हालै प्ले गरिएको ट्रयाक पछि यूआरएलहरू लाम लगाउनुहोस्

en: Load URLs, replacing current playlist
ne: हालैको प्लेसूची प्रतिस्थापन गरिरहेको, यूआरएलहरू लोड गर्नुहोस्

en: Base for relative filenames/URLs
ne: सापेक्षित फाइलनाम/यूआरएलका लागि आधार

en: Moving files to trash
ne: रद्दीटोकरीमा फाइलहरू सार्दै

en: Various Artists
ne: विभिन्न कलाकारहरू

en: Album
ne: एल्बम

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_29)
en: Album Artist
ne: एल्बम कलाकार

en: Composer
ne: कम्पोजर

en: Genre
ne: विधा

en: Year
ne: वर्ष

en: Label
ne: लेबुल

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Collection
ne: सङ्कलन

en: Add new preset
ne: नयाँ प्रिसेट थप्नुहोस्

en: Dynamic Playlists
ne: गतिशील प्ले सूचीहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, eqPresetDeleteBtn)
en: Delete
ne: मेट्नुहोस्

en: Repopulate
ne: पुन: बसाउने

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_podcastCheckBox)
en: Podcasts
ne: पोडकास्ट

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addPodcastButton)
en: Add Podcast...
ne: पोडकास्ट थप्नुहोस्...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, refreshPodcastsButton)
en: Refresh All Podcasts
ne: सबै पोडकास्ट ताजा पार्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, podcastsIntervalButton)
en: Scan Interval...
ne: अन्तराल स्क्यान गर्नुहोस्...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel)
en: Title
ne: शीर्षक

en: Summary
ne: सारांश

en: Configure General Options
ne: साधारण विकल्प कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Local Collection
ne: स्थानीय सङ्कलन

en: Playback
ne: प्लेब्याक

en: Configure Playback
ne: प्लेब्याक कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Plugins
ne: प्लगइन

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CollectionConfig)
en: Collection Setup
ne: सङ्कलन सेटअप गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, collectionFoldersBox)
en: Collection Folders
ne: सङ्कलन फोल्डर

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUsername) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_User)
en: &Username:
ne: प्रयोगकर्ता नाम:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPassword) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Password)
en: &Password:
ne: पासवर्ड:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalBox)
en: General Options
ne: साधारण विकल्प

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTrayIcon) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTrayIcon)
en: Check to enable the Amarok system tray icon.
ne: अमारोक प्रणाली ट्रे प्रतिमा सक्षम गर्न जाँच गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTrayIcon)
en: Show tray &icon
ne: ट्रे प्रतिमा देखाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General
ne: साधारण

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, kcfg_OsdEnabled) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, kcfg_OsdEnabled)
en: Check to enable the On-Screen-Display. The OSD briefly displays track data when a new track is played.
ne: पर्दा प्रदर्शन सक्षम पार्न जाँच गर्नुहोस् । नयाँ ट्रयाक प्ले गर्दा ओएसडीले संक्षेप रूपमा ट्रयाक डेटा प्रदर्शन गर्दछ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fadeoutLengthLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Duration:
ne: अवधि:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_OsdDuration)
en: Forever
ne: सधैका लागि

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_FadeoutLength) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_OsdDuration)
en:  ms
ne:  मिलि सेन्टिमिटर

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Sc&reen:
ne: पर्दा:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, kcfg_OsdScreen) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_OsdScreen)
en: The screen that should display the OSD.
ne: ओएसडी प्रदर्शन गर्ने पर्दा ।

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, kcfg_OsdUseCustomColors) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, kcfg_OsdUseCustomColors)
en: Check to enable custom colors for the On-Screen-Display.
ne: पर्दा प्रदर्शनका लागि अनुकूल रङहरू सक्षम पार्न जाँच गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_OsdUseCustomColors)
en: Use &custom colors
ne: अनुकूल रङ प्रयोग गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_OsdTextColor)
en: The color of the OSD text.
ne: ओएसडी पाठको रङ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Text color:
ne: पाठ रङ:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_OsdTextColor)
en: Click to select the color of the OSD text.
ne: ओएसडी पाठको रङ चयन गर्न क्लिक गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ResumePlayback) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ResumePlayback)
en: If checked, Amarok will<br>resume playback from where you left it the previous session -- just like a tape-player.
ne: यदि जाँच गरियो भने, अमारोकले <br>प्लेब्याकलाई पुन: निरन्तरता दिनेछ जहाँ तपाईँले यसलाई अघिल्लो सत्रमा छोड्नुभएको थियो -- जस्तै टेप-प्लेयर ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResumePlayback)
en: &Resume playback on start
ne: सुरूआतमा प्लेब्याक पुन: निरन्तरता दिनुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_FadeoutLength) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_FadeoutLength)
en: The length of the fadeout, in milliseconds.
ne: मिलिसेकेन्डमा, फेडआउटको लम्बाइ ।

en: Lyrics
ne: रचना

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, uninstallButton)
en: Uninstall Script
ne: स्क्रिप्ट स्थापनाबाट हटाउनुहोस्

en: %1 track | %1 tracks
ne[0]: %1 ट्रयाक
ne[1]: %1 ट्रयाक

en: Play Count
ne: प्ले गणना

en: Score
ne: प्राप्ताङ्क

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, matchedLabelsButton)
en: Labels
ne: लेबुल

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replaceLabel2)
en: with
ne: सँग

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addPushButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
ne: थप्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_22)
en: Artist:
ne: कलाकार:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, artistLabel)
en: Artist
ne: कलाकार

en: Track
ne: ट्रयाक

en: Leo Franchi
ne: लिओ फ्रेन्चि

en: Unknown Artist
ne: अज्ञात कलाकार

en: Unknown track
ne: अज्ञात ट्रयाक

en: Could not connect to MTP Device
ne: एमटीपी यन्त्रमा जडान गर्न सकेन

en: Could not copy track from device.
ne: यन्त्रबाट ट्रयाक प्रतिलिपि गर्न सकेन ।

en: Unknown Album
ne: अज्ञात एल्बम

en: Unknown Genre
ne: अज्ञात विधा

en: Could not delete item
ne: वस्तु मेट्न सकेन

en: Delete failed
ne: मेटाइ असफल भयो

en: Could not save playlist.
ne: प्ले सूची बचत गर्न सकेन ।

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PodcastSettingsBase)
en: Podcast Configuration
ne: पोडकास्ट कन्फिगरेसन

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_autoFetchCheck) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_autoFetchCheck)
en: When checked, Amarok will automatically scan the podcast for updates
ne: जाँच गर्दा, अमारोकले स्वचालित रूपमा अद्यावधिकका लागि पोडकास्ट स्क्यान गर्नेछ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autoFetchCheck)
en: Automatically scan for updates
ne: अद्यावधिकका लागि स्वचालित रूपमा स्क्यान गर्दछ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, qgroupbox)
en: Media Download
ne: मिडिया डाउनलोड गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, m_downloadRadio) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, m_downloadRadio)
en: Download media as soon as it becomes available
ne: उपलब्ध हुने वित्तिकै मिडिया डाउनलोड गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_downloadRadio)
en: Download when a&vailable
ne: उपलब्ध हुँदा डाउनलोड गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, m_streamRadio) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, m_streamRadio)
en: Media must be explicitly downloaded, otherwise the podcast will be played from the remote server.
ne: मिडिया स्पष्ट रूपमा डाउनलोड गर्नुपर्नेछ, अन्यथा पोडकास्ट टाढाको सर्भरबाट प्ले गरिनेछ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_streamRadio)
en: Stream or download on re&quest
ne: अनुरोधमा प्रवाह र डाउनलोड

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_purgeCheck) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_purgeCheck)
en: If checked, Amarok will throw away old podcast episodes
ne: यदि जाँच गरियो भने, अमारोकले पुरानो पोडकास्ट भाग टाढा फाल्नेछ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_purgeCheck)
en: Limit &number of episodes
ne: भागहरूको सीमित सङ्ख्या

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_purgeCountLabel)
en: Keep maximum of:
ne: यसको अधिक्तम राख्नुहोस्:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_purgeCountSpinBox) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_purgeCountSpinBox)
en: The maximum number of podcast items to store
ne: भण्डारण गर्नका लागि अधिक्तम सङ्ख्याको पोडकास्ट सङ्ख्या

[ctx: change options]
en: Configure %1
ne:  %1कन्फिगर गर्नुहोस्...

en: &Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्...

en: Downloading Podcast Media
ne: पोडकास्ट मिडिया डाउनलोड गर्दै

en: Downloading Podcast "%1"
ne: पोडकास्ट "%1" डाउनलोड गर्दै

en: Yesterday
ne: हिजो

en: Within the last minute
ne: अन्तिम मिनेट भित्र

en: The future
ne: भविष्य

en: Are you sure you want to remove this cover from the Collection? | Are you sure you want to delete these %1 covers from the Collection?
ne[0]: तपाईँ सङ्कलनबाट यो %1 आवरण मेटाउन निश्चिन्त चाहानु हुन्छ ?
ne[1]: तपाईँ सङ्कलनबाट यो %1 आवरण हटाउन मेटाउन निश्चित चाहानुहुन्छ ?

en: Select Cover Image File
ne: आवरण छवि फाइल चयन गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Cover Manager
ne: आवरण प्रबन्धक

en: Albums By
ne: यसद्वारा एल्बम

en: Enter search terms here
ne: यहाँ खोजी सर्त प्रविष्ट गर्नुहोस्

en: All Albums
ne: सबै एल्बमहरू

en: Albums With Cover
ne: आवरण सहितको एल्बम

en: Albums Without Cover
ne: आवरण बिनाको एल्बम

en: Fetch Missing Covers
ne: हराइरहेको आवरण तान्नुहोस्

en:  Cover not found |  <b>%1</b> covers not found
ne[0]:  <b>%1</b> आवरण फेला परेन
ne[1]:  <b>%1</b> आवरण फेला परेन

en: Fetching cover for %1 - %2...
ne: %1 - %2 का लागि आवरण तान्दैछ...

en: Fetching cover for %1...
ne: %1 का लागि आवरण तान्दैछ...

en: Fetching 1 cover:  | Fetching <b>%1</b> covers... :
ne[0]: <b>%1</b> आवरण तान्दैछ...
ne[1]: <b>%1</b> आवरण तान्दैछ...

en: 1 fetched | %1 fetched
ne[0]: %1 तानियो
ne[1]: %1 तानियो

en: 1 not found | %1 not found
ne[0]: %1 फेला परेन
ne[1]: %1 फेला परेन

en: Connecting...
ne: जडान गरिँदैछ...

en: Cover Image
ne: आवरण छवि

en: &Watch folders for changes
ne: परिवर्तनका लागि फोल्डरहरू हेर्नुहोस्

en: If selected, Amarok will read all subfolders.
ne: यदि चयन गरियो भने, अमारोकले सबै उपफोल्डरहरू पढ्नेछ ।

en: <qt>These items will be <b>permanently deleted</b> from your hard disk.</qt>
ne: <qt>यी वस्तुहरू <b>तपाईँको हार्डडिक्सबाट</b> स्थायी रूपमा मेटिनेछन् ।</qt>

en: <qt>These items will be moved to the Trash Bin.</qt>
ne: <qt>यी वस्तुहरू रद्दीटोकरीमा लगिने छन्।</qt>

en: &Send to Trash
ne: रद्दीटोकरीमा पठाउनुहोस्

en: About to delete selected files
ne: चयन गरिएको फाइल मेट्ने बारे

en: Deleting files
ne: फाइलहरू मेट्दै

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ddWarningIcon)
en: Icon Placeholder, not in GUI
ne: प्रतिमा प्लेसहोल्डर, जीयूआईमा होइन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ddDeleteText)
en: Deletion method placeholder, never shown to user.
ne: मेट्ने विधि प्लेसहोल्डर, प्रयोगकर्तालाई कहिल्यै देखाइदैन ।

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (K3ListBox, ddFileList)
en: List of files that are about to be deleted.
ne: मेट्नु पर्ने फाइलहरूको सूची

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (K3ListBox, ddFileList)
en: This is the list of items that are about to be deleted.
ne: यो मेट्नु पर्ने वस्तुहरूको सूची हो ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ddNumFiles)
en: Placeholder for number of files, not in GUI
ne: फाइलको सङ्ख्याका लागि प्लेसहोल्डर, जीयूआई मा होइन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: &Delete files instead of moving them to the trash
ne: रद्दीटोकरीमा सार्नुको सट्टा फाइलहरू मेट्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: If checked, files will be permanently removed instead of being placed in the Trash Bin
ne: यदि जाँच गरियो भने, फाइल रद्दीटोकरीमा रखिनुको सट्टा स्थायी रूपमा हटाइनेछ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: <qt><p>If this box is checked, files will be <b>permanently removed</b> instead of being placed in the Trash Bin.</p>
    
    <p><em>Use this option with caution</em>: Most filesystems are unable to reliably undelete deleted files.</p></qt>
ne: <qt><p>यदि यो बाकस जाँच गरियो भने, फाइल <b>रद्दीटोकरीमा राख्नुको सट्टा</b> अस्थायी रूपमा हटाइनेछ ।</p>
    
    <p><em>सतर्कता साथ यो विकल्प प्रयोग गर्नुहोस्</em>: धेरैजसो फाइल प्रणाली मेटिएको फाइल विश्वासपूर्वक नमेट्न अक्षम छन् ।</p></qt>

en: Select Plugin for %1
ne: %1 का लागि प्लग्इन चयन गर्नुहोस्

en: Configure Media Device
ne: मिडिया यन्त्र कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Pre-&connect command:
ne: पूर्व-जडान आदेश:

en: Example: mount %d
ne: उदाहरण: %d माउन्ट गर्नुहोस्

en: Set a command to be run before connecting to your device (e.g. a mount command) here.
    %d is replaced by the device node, %m by the mount point.
    Empty commands are not executed.
ne: यहाँ तपाईँको यन्त्र (जस्तै माउन्ट आदेश) मा जडान गर्नु अघि चलाउन आदेश सेट गर्नुहोस् ।
    %d माउन्ट बिन्दुद्वारा , %m यन्त्र नोडद्वारा प्रतिस्थापन गरिन्छ।
    खाली आदेशहरू कार्यान्वयन गरिदैन।

en: Post-&disconnect command:
ne: विच्छेदन पछिको आदेश:

en: Example: eject %d
ne: उदाहरण: %d निकाल्नुहोस्

en: Set a command to be run after disconnecting from your device (e.g. an eject command) here.
    %d is replaced by the device node, %m by the mount point.
    Empty commands are not executed.
ne: यहाँ तपाईँको यन्त्र (जस्तै एउटा निकाल्ने आदेश) बाट विच्छेदन पछि चलाउन आदेश सेट गर्नुहोस् ।
    %d माउन्ट बिन्दुद्वारा %m, यन्त्र नोडद्वारा प्रतिस्थापन गरिएको छ ।
    खाली आदेशहरू कार्यान्वयन गरिएको छ ।

en: &Transcode before transferring to device
ne: यन्त्रमा स्थान्तरण गर्नु अघि ट्रान्सकोड गर्नुहोस्

en: Transcode to preferred format (%1) for device
ne: यन्त्रका लागि रूचाएको ढाँचा (%1) मा ट्रान्सकोड गर्नुहोस्

en: Whenever possible
ne: सम्भव भएसम्म

en: When necessary
ne: आवश्यक पर्दा

en: Remove transcoded files after transfer
ne: स्थानान्तरण पछि ट्रान्सकोड गरिएको फाइल हटाउनुहोस्

en: For this feature, a script of type "Transcode" has to be running
ne: यो विशेषताको लागि, "ट्रान्सकोड" प्रकारको स्क्रिप्ट चलाउनुपर्ने हुन्छ

en: Edit Filter
ne: फिल्टर सम्पादन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAnd)
en: and
ne: र

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_cancel)
en: &Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: %1 or %2
ne: %1 वा %2

en: The Album Artist
ne: एल्बम कलाकार

en: The Artist
ne: कलाकार

en: Artist's Initial
ne: कलाकारको प्रथमाक्षर

en: File Extension of Source
ne: स्रोतको फाइल विस्तार

en: Track Number
ne: ट्रयाक नम्बर

en: You can use the following tokens:
ne: तपाईँ निम्न टोकनहरू प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ:

en: If you surround sections of text that contain a token with curly-braces, that section will be hidden if the token is empty.
ne: यदि तपाईँले पाठको सेक्सन घेर्नुभयो भने त्यसले जुँगे-कोष्ठकसँग टोकन समाविष्ट गर्दछ, यदि टोकन खाली भए त्यो सेक्सन लुकाइनेछ ।

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OrganizeCollectionDialogBase)
en: Organize Files
ne: फाइल सङ्गठित गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, folderLabel)
en: Base directory under which to put files
ne: फाइल कुन राख्ने अन्तर्गतको आधार डाइरेक्टरी

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, folderLabel)
en: C&ollection Folder:
ne: सङ्कलन फोल्डर:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, optionsButton) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, optionsFrame)
en: Options
ne: साधारण विकल्प

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, previewBox)
en: Destination Preview
ne: गन्तब्य पूर्वावलोकन

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, overwriteCheck)
en: If checked, overwrite files of the same name without asking.
ne: यदि जाँच गरियो भने, नसोधिकन उही नामको फाइल अधिलेखन गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, overwriteCheck)
en: Overwrite &Destination
ne: गन्तब्य अधिलेखन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, OrganizeCollectionsOptions)
en: Character Replacement
ne: क्यारेक्टर प्रतिस्थापन

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, spaceCheck)
en: If checked, convert spaces to underscores.
ne: यदि जाँच गरियो भने, अन्डरस्कोरहरूमा खाली स्थानहरू रूपान्तरण गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, asciiCheck)
en: Restrict to &ASCII
ne: ASCII मा सीमाबद्ध गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replaceLabel1)
en: Replace
ne: पुन: बसाउने

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, regexpEdit)
en: Regular expression
ne: नियमित अभिव्यक्ति

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, replaceEdit)
en: Character string
ne: क्यारेक्टर स्ट्रिङ

en: Tags
ne: ट्याग

en: <b>%1</b> by <b>%2</b>
ne: <b>%2</b> द्वारा <b>%1</b>

en: <b>%1</b> by <b>%2</b> on <b>%3</b>
ne: <b>%3</b> मा <b>%2</b> द्वारा <b>%1</b>

en: Editing 1 file | Editing %1 files
ne[0]: %1 फाइल सम्पादन गर्दै
ne[1]: %1फाइल सम्पादन गर्दै

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TagDialogBase)
en: Track Information
ne: ट्रयाक सूचना

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightHeaderLabel)
en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lenghtLabel)
en: Length:
ne: लम्बाइ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sizeLabel)
en: Size:
ne: साइज:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, formatLabel)
en: Format:
ne: ढाँचा:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ratingLabel)
en: Rating:
ne: मूल्याङ्कन:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scoreLabel)
en: Score:
ne: प्राप्ताङ्क:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: T&itle:
ne: शीर्षक:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: &Artist:
ne: कलाकार:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2)
en: &Composer:
ne: कम्पोजर:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Al&bum:
ne: एल्बम:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: &Genre:
ne: विधा:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5)
en: &Year:
ne: वर्ष:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_comment)
en: Co&mment:
ne: टिप्पणी:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Label:
ne: लेबुल:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel)
en: Location:
ne: स्थान:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_previous)
en: &Previous
ne: अघिल्लो ट्रयाक

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_next)
en: &Next
ne: पछिल्लो

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_ok)
en: Sa&ve && Close
ne: बचत गर्नुहोस् र बन्द गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_26)
en: Album:
ne: एल्बम:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_28)
en: Genre:
ne: विधा:

en: Unknown album
ne: अज्ञात एल्बम

en: Unknown artist
ne: अज्ञात कलाकार

en: Unknown genre
ne: अज्ञात विधा

en: Transfer Queue to Device
ne: यन्त्रमा लाम स्थानान्तर गर्नुहोस्

en: Music Location
ne: सङ्गीत स्थान

en: Your music will be transferred to:
    %1
ne: तपाईँको सङ्गीत यसमा स्थान्तरण गरिनेछ:
    %1

en: You can have your music automatically grouped in
    a variety of ways. Each grouping will create
    directories based upon the specified criteria.
ne: तपाईँसँग धेरै तरीकामा स्वचालित रूपमा समूहबद्ध भएको
    तपाईँको सङ्गीत हुनेछ । हरेक समूहले निर्धारित मापदण्डमा
    आधारित डाइरेक्टरीहरू सिर्जना गर्नेछ ।

en: Groupings
ne: समूहहरू

en: Select first grouping:
ne: पहिलो समूह चयन गर्नुहोस्:

en: Select second grouping:
ne: दोस्रो समूह चयन गर्नुहोस्:

en: Select third grouping:
ne: तेश्रो समूह चयन गर्नुहोस्:

en: Convert spaces to underscores
ne: खाली स्थानहरूलाई अन्डरस्क्रोर रूपान्तरण गर्नुहोस्

[ctx: track by artist on album]
en: <b>%1</b> by <b>%2</b> on <b>%3</b>
ne: <b>%3</b> मा <b>%2</b> द्वारा <b>%1</b>

[ctx: track by artist]
en: <b>%1</b> by <b>%2</b>
ne: <b>%2</b> द्वारा <b>%1</b>

[ctx: track on album]
en: <b>%1</b> on <b>%2</b>
ne: <b>%2</b> द्वारा <b>%1</b>

en: Manual
ne: म्यानुअल

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_portLabel)
en: Port
ne: पोर्ट

en: No information available for this track
ne: यो ट्रयाकका लागि कुनै सूचना उपलब्ध छैन

en: Sven Krohlas
ne: स्वेन क्रोह्‌लास

en: Ian 'The Beard' Monroe
ne: इयन'द बिर्ड' मनरोइ

en: Maximilian Kossick
ne: म्याक्सिमिलियन कोसिक

en: Seb 'Surfin' down under' Ruiz
ne:  सेब 'सर्फन' तल मुनि' रूइज

en: Christie Harris
ne: क्रिस्टि ह्यारिस

en: Dan Leinir Turthra Jensen
ne: डन लेइनिर ट्रुथरा जेन्सेन

en: Greg Meyer
ne: ग्रेग मेयेर

en: Harald Sitter
ne: हाराल्ड सिटर

en: Kenneth Wesley Wimer II
ne: केनेथ वेस्ली विमर II

en: Scott Wheeler
ne: स्कोट ह्विलर

en: Shane King
ne: सेन किङ्

en: Adam Pigg
ne: अडाम पिग

en: Adeodato Simó
ne:  आदेओदातो सिमो

en: Andreas Mair
ne: अन्ड्रियस मेर

en: Andrew de Quincey
ne: एन्ड्रिउ डे क्वेन्सि

en: Andrew Turner
ne: एन्ड्रिउ टर्नर

en: Andy Kelk
ne: एन्डि केल्क

en: Derek Nelson
ne: डेरेक नेल्सन

en: Enrico Ros
ne: एन्‌रिको रोस

en: Jarkko Lehti
ne: जारक्को लेह्थि

en: Jocke Andersson
ne: जोक एन्डरसन

en: Marco Gulino
ne: मार्को गूलिनो

en: Melchior Franz
ne: मेल्चिओर फ्रेन्ज

en: Michael Pyne
ne: माइकेल पेनी

en: Reigo Reinmets
ne: रेइगो रेइनमेट्स

en: Sami Nieminen
ne: सामि नाइमिनेन

en: Stefan Bogner
ne: स्टेफेन बोग्नर

en: Internet
ne: इन्टरनेट

en: Playlists
ne: प्ले सूची

en: Docking in System Tray
ne: प्रणाली ट्रेमा डक गर्दै

en: Play Media (Files or URLs)
ne: प्ले मिडिया (फाइल वा यूआरएल)

en: Add Media (Files or URLs)
ne: मिडिया (फाइलहरू वा यूआरएलहरू) थप्नुहोस्

en: Add Stream
ne: प्रवाह थप्नुहोस्

en: &Add Media...
ne: मिडिया थप्नुहोस्...

en: &Add Stream...
ne: प्रवाह थप्नुहोस्...

en: Equalizer
ne: तुल्यकारक

en: Play Media...
ne: मिडिया प्ले गर्नुहोस्...

en: Update Collection
ne: सङ्कलन अद्यावधिक गर्नुहोस्

en: Previous Track
ne: अघिल्लो ट्रयाक

en: Next Track
ne: पछिल्लो ट्रयाक

en: Increase Volume
ne: भोल्युम बढाउनुहोस्

en: Decrease Volume
ne: भोल्युम घटाउनुहोस्

en: Mute Volume
ne: भोल्युम मौन गर्नुहोस्

en: Rate Current Track: 1
ne: हालको ट्रयाक: १ अनुमान गर्नुहोस्

en: Rate Current Track: 2
ne: हालको ट्रयाक २ अनुमान गर्नुहोस्

en: Rate Current Track: 3
ne: हालको ट्रयाक: ३ अनुमान गर्नुहोस्

en: Rate Current Track: 4
ne: हालको ट्रयाक: ४ अनुमान गर्नुहोस्

en: Rate Current Track: 5
ne: हालको ट्रयाक: ५ अनुमान गर्नुहोस्

en: &Amarok
ne: अमारोक

en: &Playlist
ne: प्ले सूची

en: &Tools
ne: उपकरण

en: &Settings
ne: सेटिङ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearButton)
en: &Clear
ne: खाली गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Length
ne: लम्बाइ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Info
ne: सूचना

en: Repeat Track
ne: ट्रयाक दोहोर्याउनुहोस्

en: Repeat Album
ne: एल्बम दोहोर्याउनुहोस्

en: Repeat Playlist
ne: प्ले सूची दोहोर्याउनुहोस्

en: Disc Number
ne: डिस्क सङ्ख्या

en: BPM
ne: बीपीएम

en: Comment
ne: टिप्पणी

en: Bitrate
ne: बिट्रेट

en: Sample Rate
ne: नमूना दर

en: Rating
ne: मूल्याङ्कन

[ctx: Column name]
en: Last Played
ne: अन्तिममा प्ले गरीएको

en: Mood
ne: मुड

en: File Size
ne: फाइल साइज

en: Years
ne: वर्ष

en: Tracks Added
ne: ट्रयाक थपियो

en: Tracks Removed
ne: ट्रयाक हटाइयो

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Comparison) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonInt) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Compa
en: equal to
ne: यससँग बराबर छ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Field)
en: tracks
ne: ट्रयाक

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: starts with
ne: यससँग सुरु हुन्छ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: ends with
ne: यससँग अन्त्य हुन्छ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: contains
ne: समाहित गर्दछ

en: Error
ne: त्रुटि

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, typeComboBox)
en: Download
ne: डाउनलोड गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RetrieveSimilarArtists)
en: &Retrieve similar artists
ne: एउटै कलाकार पुन: प्राप्त गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Global Tags
ne: विश्वव्यापी ट्याग

en: Personal Radio
ne: व्यक्तिगत रेडियो

en: %1's Neighbor Radio
ne: %1 को छिमेकी रेडियो

en: %1's Personal Radio
ne: %1को व्यक्तिगत रेडियो

en: Group Radio: %1
ne: समूह रेडियो: %1

en: Track Radio
ne: ट्रयाक रेडियो

en: Artist Radio
ne: कलाकार रेडियो

en: Adding album cover to collection
ne: सङ्कलनमा एल्बम आवरण थप्दै

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, typeComboBox)
en: Stream
ne: प्रवाह

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Password:
ne: पासवर्ड:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, magnatuneDownloadDialogBase)
en: Magnatune.com Album Download
ne: Magnatune.com एल्बम डाउनलोड

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Download options
ne: विकल्प डाउनलोड गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Select Format:
ne: ढाँचा चयन गर्नुहोस्:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Download to:
ne: यसमा डाउनलोड गर्नुहोस्:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: If you download to a location that is already being monitored by Amarok, the album will automatically be added to your collection.
ne: यदि तपाईँले अमारोकले पहिल्यै अनुगमण गरेको स्थानमा डाउनलोड गर्नुभयो भने, एल्बम तपाईँको सङ्कलनमा स्वचालित रूपमा थपिनेछ ।

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Magnatune info
ne: म्यागनाटुन सूचना

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, downloadButton)
en: &Download
ne: डाउनलोड

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, magnatuneReDownloadDialogBase)
en: Redownload manager
ne: प्रबन्धक पुन: डाउनलोड गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: These are the albums that you have previously downloaded:
ne: यी तपाईँले पहिल्यै डाउनलोड गर्नुभएका एल्बमहरू हुन्:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, redownloadButton)
en: Re&download
ne: पुन: डाउनलोड गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, redownloadListView)
en: Artist - Album
ne: कलाकार - एल्बम

en: Authenticating
ne: प्रमाणीकरण असफलता

en: Abort
ne: परित्याग गर्नुहोस्

en: Score: %1
ne: प्राप्ताङ्क: %1

en: Click for more analyzers
ne: धेरै विश्लेषकहरूका लागि क्लिक गर्नुहोस्

en: &Visualizations
ne: दृष्टिकरण

en: Simple Search
ne: साधारण खोजी

en: Rating changed
ne: मूल्याङ्कन वजन गरियो

en: Paused
ne: पज गरियो

en: Play
ne: प्ले गर्नुहोस्

en: Volume
ne: भोल्युम

en: 100%
ne: १००%

en: 80%
ne: ८०%

en: 60%
ne: ६०%

en: 40%
ne: ४०%

en: 20%
ne: २०%

en: 0%
ne: ०%
