amarok - en to se translation catalogue (518 entries)

en: License Agreement
se: Liseansašiehtadus

en: <qt>No information available.<br />The supplied KAboutData object does not exist.</qt>
se: <qt>Dieđut eai leat olámuttus.<br />KAboutData-objeakta ii gávdno.</qt>

en: <qt>No information available.<br />The supplied OcsData object does not exist.</qt>
se: <qt>Dieđut eai leat olámuttus.<br />OcsData-objeakta ii gávdno.</qt>

en: About %1
se: Dieđut %1:s

en: License: %1
se: Liseansa: %1

en: &About
se: &Dieđut

en: Please report bugs to <a href="mailto:%1">%2</a>.
se: Sádde meattáhusraporttaid <a href="mailto:%1">%2</a> čujuhussii.

en: A&uthor
se: Čá&lli

en: A&uthors
se: Čáll&it

en: T&ranslation
se: J&orgalus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelName) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestDetails) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, responseDetails) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_t
en: Name
se: Namma

en: Amarok Menu
se: Amarok-fállu

en: Play/Pause
se: Čuojat/Botke

en: Click to change
se: Coahkkal rievdadan dihte

[ctx: Replay Gain state, as in, disabled]
en: &Off
se: &Ii alde

[ctx: Item, as in, music]
en: &Track
se: &Bihttá

en: &Album
se: &Skearru

en: Burn
se: Boaldde

en: Current Playlist
se: Dálá čuojahanlistu

en: Selected Tracks
se: Merkejuvvon bihtát

en: Stop
se: Bisset

en: Stop after current Track
se: Heaitte čuojaheames maŋŋá dán bihttá

en: Stop after current track: Off
se: Heaitte čuojaheames maŋŋá dán bihttá: Ii alde

en: Stop after current track: On
se: Heaitte čuojaheames maŋŋá dán bihttá: Alde

en: No track playing
se: Ii leat čuojaheamen

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to display a second, left time label.
se: Jus galgá čájehit nuppi gietti gos oaidná man guhkká lea ovdalgo bihttá nohkká.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Which tracks or albums to favor in Random Mode
se: Makkár bihtáid dahje skerruid galggašii oidit sahtedohko modusis

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: The status of dynamic mode.
se: Dynámalaš modusa stáhtus.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Upcoming tracks count.
se: Galle boahtti bihtát leat

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Number of tracks to load into the playlist after the active track.
se: Galle bihtá galgá lasihit čuojahanlistui maŋŋá dálá bihttá.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to show icon in system tray
se: Jus prográmmagovaš čájehuvvo vuogádatgárccus.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Enable/Disable tray icon for Amarok.
se: Geavat dahje ale geavat Amaroka vuogádatgárcogovaža.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to hide the context view.
se: Čájet dahje čiega oktavuođačájeheami.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Enable/Disable context view in Amarok.
se: Čájet dahje čiega oktavuođačájeheami Amarokas.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Number of undo levels in playlist
se: Galle gáhtandási galgá leat čuojahanlisttus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: The number of undo levels in the playlist.
se: Galle gáhtanlávkki galgá leat čuojahanlisttus.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Replacing string.
se: Buhttemin streaŋgga.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Master volume
se: Váldojietnadássi

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: Make the background of the OSD translucent.
se: Daga šearbmadieđuid duogáža čađačuovgin.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The time in milliseconds to show the OSD. A value of 0 means never hide. The default value is 5000 ms.
se: Galle millisekundda galgá čájehit šearbmadieđuid. Árvu 0 máksá ahte ii galgga dan čiehkadit. Standárda lea 5000 ms.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: OSD screen
se: Šearbmadieđut

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The screen that should display the OSD. For single-headed environments this setting should be 0.
se: Šearbma gos šearbmadieđut čájehuvvojit. Árvu galggašii leat 0 mašiinnain mas leat dušše okta šearbma.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether Collection folders are rescanned on change
se: Jus galgá ohcat čoahkkádusmáhpaid čađa go ođasmahttojuvvo

[ctx: Username for audioscrobbler login]
note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler)
en: Username
se: Geavaheaddjenamma

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPassword) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_passwordLabel)
en: Password
se: Beassansátni

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler)
en: Retrieve similar artists
se: Viečča sullosaš artisttaid

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Device type
se: Ovttadatšládja

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: The type of media device.
se: Mediaovttadaga šládja.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Mount point
se: Čatnanbáiki

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Mount command
se: Čatnangohččun

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Auto delete podcasts
se: Automáhtalaččat sihko podkásttaid

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Sync stats
se: Buohtalastte statistihka

note: i18n: ectx: label, entry, group (Daap)
en: Manually added servers
se: Manualalaččat lasihuvvon bálvvát

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Daap)
en: Music Sharing servers added by the user.
se: Musihkkajuohkkinbálvvát maid geavaheaddji lea lasihan.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Daap)
en: Server passwords
se: Bálvabeassansánit

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Daap)
en: Passwords stored by hostname.
se: Beassansánit vurkejuvvon guossoheaddjenamaid bokte.

en: Add Group
se: Lasit joavkku

en: Type
se: Šládja

en: New Group
se: Ođđa joavku

[ctx: Load the view represented by this bookmark]
en: &Load
se: &Viečča

en: &Delete
se: &Sihko

en: Unknown
se: Amas

en: Files
se: Fiillat

en: Files/URLs to open
se: Fiillat ja čujuhusat maid rahpat

en: Skip backwards in playlist
se: Njuikke máŋosguvlui čuojahanlisttus

en: Start playing current playlist
se: Čuojagoađe dán čuojahanlisttu

en: Play if stopped, pause if playing
se: Čuojat jus lea botkánan, botke jus čuojahuvvo

en: Pause playback
se: Botkke čuojaheami

en: Stop playback
se: Bisset čuojaheami

en: Skip forwards in playlist
se: Njuikes ovddasguvlui čuojahanlisttus

en: Additional options:
se: Lasi molssaeavttut:

en: Append files/URLs to playlist
se: Lasit fiillaid ja čujuhusaid čuojahanlistui

en: Queue URLs after the currently playing track
se: Bidjá fierbmečujuhusaid gárgadassii maŋŋá dálá bihtá

en: Load URLs, replacing current playlist
se: Viečča URL:id, buhtte dálá čuojahanlisttu

en: Base for relative filenames/URLs
se: Gorolaš fiilanamaid/URL:id vuođđu

en: Moving files to trash
se: Sirdimin fiillaid ruskalihttái

[ctx: The Name is not known]
en: Unknown
se: Amas

en: Various Artists
se: Máŋga artistta

en: Album
se: Skearru

en: Year - Album
se: Jahki – Skearru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_29)
en: Album Artist
se: Skearru Artista

en: Composer
se: Komponista

en: Genre
se: Šáŋra

en: Year
se: Jahki

en: Label
se: Nammagilkor

en: None
se: Ii oktage

en: Collection
se: Čoahkkádus

en: Copy to Collection
se: Máŋge fiillaid čoahkkádussii

en: Move to Collection
se: Sirdde fiillaid čoahkkádussii

en: More...
se: Eanet …

[ctx: Organize Files]
en: Organize Files
se: Organisere fiillaid

en: &Edit Track Details
se: &Doaimmat bihttádieđuid

en: Refresh
se: Ođasmahte

en: &Move to Trash
se: &Sirdde ruskalihtái

en: Home
se: Ruoktu

en: Speed
se: Leaktu

en: Dynamic Playlists
se: Dynámalaš čuojahanlisttut

en: Turn dynamic mode on.
se: Álgge geavahit dynámalaš modusa.

en: New
se: Ođđa

en: Edit
se: Doaimmat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, eqPresetDeleteBtn)
en: Delete
se: Sihko

en: Repopulate
se: Lasit ođđasit

en: Add Folder
se: Lasit máhppa

en: &Rename...
se: Bija ođđa nama …

en: &Delete...
se: Sihko …

en: Save As
se: Vurke nugo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_podcastCheckBox)
en: Podcasts
se: Podkasttat

en: &Add Podcast
se: &Lasit podkasta

en: &Update All
se: &Ođasmahte visot

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addPodcastButton)
en: Add Podcast...
se: Lasit podkasta …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, addPodcastButton)
en: add podcast...
se: lasit podcasta …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, refreshPodcastsButton)
en: Refresh All Podcasts
se: Ođasmahte buot podkastaid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, configurePodcastsButton) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, configurePodcastsButton)
en: Configure Podcasts...
se: Heivet podkástaid …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, podcastsIntervalButton)
en: Scan Interval...
se: Ođasmahttingaskkadat …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel)
en: Title
se: Namahus

en: Summary
se: Čoahkkáigeassu

[ctx: Miscellaneous settings]
en: General
se: Oppalaš

en: Configure General Options
se: Heivet oppalaš molssaeavttuid

en: Local Collection
se: Báikkálaš čoahkkádus

en: Playback
se: Čuojat

en: Configure Playback
se: Heivet čuojaheami

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CollectionConfig)
en: Collection Setup
se: Čoahkkádusheivehus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, collectionFoldersBox)
en: Collection Folders
se: Čoahkkádusmáhpat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUsername) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_User)
en: &Username:
se: &Geavaheaddjenamma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPassword) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Password)
en: &Password:
se: &Beassansátni:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalBox)
en: General Options
se: Oppalaš molssaeavttut

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTrayIcon) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTrayIcon)
en: Check to enable the Amarok system tray icon.
se: Merke dán jus háliidat bidjat Amarok-govaža vuogádatgárcui.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTrayIcon)
en: Show tray &icon
se: Čájet vuogádatgárco&govaža

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoGetCoverArt)
en: Automatically retrieve cover art
se: Sihko olggošgovaid automáhtalaččat

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle)
en: Normal
se: Dábálaš

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, kcfg_OsdEnabled) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, kcfg_OsdEnabled)
en: Check to enable the On-Screen-Display. The OSD briefly displays track data when a new track is played.
se: Merke dása jus áiggut geavahit šearbmadieđuid. Šearbmadieđut oanehaččat čájeha bihtá dieđuid go ođđa bihttá čuojahuvvo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fadeoutLengthLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Duration:
se: &Guhkkodat:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_OsdDuration)
en: Forever
se: Agibeaivái

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Sc&reen:
se: Šear&bma:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, kcfg_OsdScreen) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_OsdScreen)
en: The screen that should display the OSD.
se: Šearbma gos šearbmadiehtu oidno.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, kcfg_OsdUseCustomColors) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, kcfg_OsdUseCustomColors)
en: Check to enable custom colors for the On-Screen-Display.
se: Merke dán jus hálidat iešválljejuvvon ivnniid šearbmadieđus.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_OsdUseCustomColors)
en: Use &custom colors
se: Geavat &iežat ivnniid

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_OsdTextColor)
en: The color of the OSD text.
se: Šearbmadieđu teavstta ivdni.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Text color:
se: Teakstaivdni:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_OsdTextColor)
en: Click to select the color of the OSD text.
se: Coahkkal vai válljet šearbmadieđuid teavstta ivnni.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OsdUseTranslucency)
en: &Translucent
se: Č&ađačuovgi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ResumePlayback) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ResumePlayback)
en: If checked, Amarok will<br>resume playback from where you left it the previous session -- just like a tape-player.
se: Jus dát lea merkejuvvon, de Amarok <br/>joatká čuojaheami dan rájes gos lei ovddit bargovuorus – juste dego ovddeš kaseahttačuojan.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResumePlayback)
en: &Resume playback on start
se: &Joatkke čuojaheami go prográmma álggahuvvo ođđasit

en: Internet Services
se: Fierbmebálvalusat

en: Lyrics
se: Teavsttat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, uninstallButton)
en: Uninstall Script
se: Váldde eret skripta

en: Search Scripts
se: Oža skriptaid

en: Main Script File
se: Váldu skriptafiila

en: Images
se: Govat

en: %1 track | %1 tracks
se[0]: Okta bihttá
se[1]: %1 bihtá

en: Disc %1
se: Skearru %1

en: Edit Track Details
se: Doaimmat bihttádieđuid

en: Play Count
se: Galle geardde čuojahuvvon

en: Score
se: Čuoggát

en: Never
se: Ii goassege

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, settingsGroupBox)
en: Settings
se: Heivehusat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replaceLabel2)
en: with
se: dáinna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addPushButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
se: Lasit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removePushButton)
en: Remove selected
se: Váldde eret válljejuvvon ivnni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_22)
en: Artist:
se: Artista:

en: Width
se: Govdodat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, artistLabel)
en: Artist
se: Artista

en: Next
se: Boahtte

en: Track
se: Bihttá

en: Do not show under Various Artists
se: Ale čájet «Máŋga artistta» vuolde

en: Show under Various Artists
se: Čájet «Máŋga artistta» vuolde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Advanced
se: Erenoamáš

en: Unknown Artist
se: Amas artista

en: Unknown track
se: Amas bihttá

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modelComboLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modelLabel)
en: Model:
se: Málle:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, infoGroupBox)
en: Information
se: Diehtu

en: Could not connect to MTP Device
se: Ii sáhttán laktit MTP-ovttadahkii

en: Could not copy track from device.
se: Ii sáhttán máŋget bihtá ovttadagas.

en: Unknown Album
se: Amas skearru

en: Unknown Genre
se: Amas šaŋra

en: Could not delete item
se: Ii sáhttán sihkkut merkoša

en: Delete failed
se: Sihkkun filtii

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
se: Namma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Music folder:
se: Jearahanmáhppa:

[ctx: The value is not known]
en: Unknown
se: Amas

[ctx: The Value is not known]
en: Unknown
se: Amas

en: Stream (%1)
se: Gáldu (%1)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PodcastSettingsBase)
en: Podcast Configuration
se: Podkastheiveheapmi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_autoFetchCheck) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_autoFetchCheck)
en: When checked, Amarok will automatically scan the podcast for updates
se: Jus lea merkejuvvon, de Amarok automáhtalaččat iská jus leat ođđa oasit olámuttus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autoFetchCheck)
en: Automatically scan for updates
se: Automáhtalaččat iskka jus leat ođđa oasit

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, qgroupbox)
en: Media Download
se: Mediaviežžan

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, m_downloadRadio) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, m_downloadRadio)
en: Download media as soon as it becomes available
se: Viečča mediafiillaid dan seammás go leat olamuttus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_downloadRadio)
en: Download when a&vailable
se: Viečča &go lea olamuttus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, m_streamRadio) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, m_streamRadio)
en: Media must be explicitly downloaded, otherwise the podcast will be played from the remote server.
se: Fertet viežžat media. Muđui podkasta čuojahuvvo gáiddus bálvvás.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_purgeCheck) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_purgeCheck)
en: If checked, Amarok will throw away old podcast episodes
se: Jus merkejuvvon, de Amarok automáhtalaččat sihkku boares podkasttaid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_purgeCheck)
en: Limit &number of episodes
se: Rádje &galle oasi vurke

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_purgeCountLabel)
en: Keep maximum of:
se: Ále doalat eambbogo:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_purgeCountSpinBox) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_purgeCountSpinBox)
en: The maximum number of podcast items to store
se: Eanemus podkastfiillat mat vurkejuvvojit

[ctx: change options]
en: Configure %1
se: Heivet %1

en: Podcast
se: Podkasta

en: &Configure
se: &Heivet

en: &Remove Subscription
se: &Váldde eret diŋgoma

en: &Download Episode
se: &Viečča oasi

en: Already subscribed to %1.
se: Leat jo diŋgon %1.

en: Unable to save podcast episode file to %1
se: Ii sáhtá vurket podkastoasi deikke: %1

en: Downloading Podcast Media
se: Viežžamin podkastmedia

en: Downloading Podcast "%1"
se: Viežžamin podkásta «%1»

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_baseDirLabel)
en: Base directory:
se: Vuođđamáhppa:

en: Importing podcast channel from %1
se: Sisafievrrideamen podkastkánala %1:s

en: Updating podcast channel
se: Ođasmahtimin podkastkánala

en: Updating "%1"
se: Ođasmahttimin «%1»

[ctx: The amount of time since last played]
en: Never
se: Ii goassege

en: Yesterday
se: Ikte

en: Within the last minute
se: Maŋemuš minuhtas

en: The future
se: Boahtteáiggis

[ctx: When this track was last played]
en: Tomorrow
se: Ihttin

en: Invalid
se: Gustohis

en: Fetching Cover
se: Viežžamin olggoža

en: Fetch Cover | Fetch Covers
se[0]: Viečča olggoža
se[1]: Viečča olggožiid

en: Display Cover
se: Čájet olggoža

en: Unset Cover | Unset Covers
se[0]: Ale čájet olggoža šat
se[1]: Ale čájet olggožiid šat

en: Are you sure you want to remove this cover from the Collection? | Are you sure you want to delete these %1 covers from the Collection?
se[0]: Háliidatgo duođas váldit dán olggoža eret čoahkkádusastis?
se[1]: Háliidatgo duođas váldit dáid %1 olggoža eret čoahkkádusastis?

en: Set Custom Cover
se: Vállje olggoža fiillas

en: Select Cover Image File
se: Vállje olggošgovvafiilla

en: Cancel
se: Gaskkalduhte

en: Search
se: Oza

en: Notes
se: Muittuhusat

en: Cover Manager
se: Olggošgieđahalli

en: Albums By
se: Skearrut dás

en: All Artists
se: Buot artisttat

en: Enter search terms here
se: Čális ohcaneavttuid dása

en: All Albums
se: Buot skearrut

en: Albums With Cover
se: Skearrut mas leat olggožat

en: Albums Without Cover
se: Skearrut olggožiid haga

en: Fetch Missing Covers
se: Viečča váili olggožiid

[ctx: The fetching is done.]
en: Finished.
se: Geargan.

en:  Cover not found |  <b>%1</b> covers not found
se[0]: Olggoš ii gávdnon
se[1]: <b>%1</b> olggoža eai gávdnon

en: Fetching cover for %1 - %2...
se: Viežžamin olggoža %1 – %2:ii …

en: Fetching cover for %1...
se: Viežžamin olggoža %1:ii …

en: Fetching 1 cover:  | Fetching <b>%1</b> covers... :
se[0]: Viežžamin ovtta olggaža:
se[1]: Viežžamin <b>%1</b> olggaža … :

en: 1 fetched | %1 fetched
se[0]: Okta vižžon
se[1]: %1 vižžon

en:  -
se:  –

en: 1 not found | %1 not found
se[0]: Okta ii gávdnon
se[1]: %1 ii gávdnon

en: Connecting...
se: Váldimin oktavuođa …

en: 1 result for "%2" | %1 results for "%2"
se[0]: Okta boađus «%2» ovddas
se[1]: %1 bohtosa «%2» ovddas

en: 1 album | %1 albums
se[0]: Okta skearru
se[1]: %1 skearru

en: Cover Image
se: Olggošgovva

en: %1 - %2
se: %1 – %2

en: No Artist
se: Ii artista

en: &Watch folders for changes
se: Oza rievdadusaid &máhpain

en: If selected, Amarok will read all subfolders.
se: Jus lea merkejuvvon, de Amarok ohcá buot vuollemáhpain.

en: Import Collection
se: Sisafievrrit čoahkkádusa

en: Migrating
se: Sisafievrrideamen

en: <b><font color='green'>Success:</font></b> Imported %1 track | <b><font color='green'>Success:</font></b> Imported %1 tracks
se[0]: <b><font color='green'>Lihkostuvvai:</font></b> Sisafievrridii %1 bihttá
se[1]: <b><font color='green'>Lihkostuvvai:</font></b> Sisafievrridii %1 bihtá

en: <b><font color='red'>Failed:</font></b> Unable to import statistics
se: <b><font color='red'>Filtii:</font></b> Ii sáhtán sisafievrridit statistihka

en: <b><font color='red'>Error:</font></b> %1
se: <b><font color='red'>Meattáhus:</font></b> %1

[ctx: Track has been imported, format: Artist - Track]
en: Imported <b>%1 - %2</b>
se: Sisafievrriduvvon <b>%1 – %2</b>

[ctx: Track has been imported, format: Artist - Track (Album)]
en: Imported <b>%1 - %2 (%3)</b>
se: Sisafievrriduvvon <b>%1 – %2 (%3)</b>

en: AND
se: JA

en: OR
se: DAHJE

en: Edit Filter
se: Doaimmat silli

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Condition
se: Eaktu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAnd)
en: and
se: ja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbOr)
en: or
se: dahje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, activeCheckBox)
en: Active
se: Aktiivalaš

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_cancel)
en: &Cancel
se: G&askkalduhtte

en: %1 or %2
se: %1 dahje %2

en: Artist's Initial
se: Artistta ovdabustávaid

en: File Extension of Source
se: Gáldu fiilanammageažus

en: Track Number
se: Bihttanummir

en: You can use the following tokens:
se: Sáhtát dáid mearkkaid geavahit:

en: If you surround sections of text that contain a token with curly-braces, that section will be hidden if the token is empty.
se: Jus bijat roahkeruođuid teavstta birra mas lea symbola, de čihkejuvvo teaksta jus symbola lea guorus.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OrganizeCollectionDialogBase)
en: Organize Files
se: Organisere fiillaid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, folderLabel)
en: Base directory under which to put files
se: Vuođđemáhppa gosa coggá fiillaid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, folderLabel)
en: C&ollection Folder:
se: Čoahkkádus&máhppa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, optionsButton) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, optionsFrame)
en: Options
se: Molssaeavttut

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, previewBox)
en: Destination Preview
se: Ovdačájeheapmi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, overwriteCheck)
en: Overwrite &Destination
se: Buhtte &ulbmila

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, OrganizeCollectionsOptions)
en: Character Replacement
se: Buhtte bustávaid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, asciiCheck)
en: Restrict to &ASCII
se: Geavat &dušše ASCII

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replaceLabel1)
en: Replace
se: Buhtte

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, regexpEdit)
en: Regular expression
se: Virolaš cealkka

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, replaceEdit)
en: Character string
se: Bustávvastreaŋga

en: Tags
se: Gilkorat

[ctx: The value for this tag is not known]
en: Unknown
se: Amas

en: Track Details: %1 by %2
se: Bihttádieđut: %1 maid %2 lea ráhkadan

[ctx: The amount of tracks being edited]
en: 1 Track | Information for %1 Tracks
se[0]: Okta bihttá
se[1]: %1 bihtá dieđut

en: <b>%1</b> by <b>%2</b>
se: <b>%1</b> maid <b>%2</b> lea ráhkadan

en: <b>%1</b> by <b>%2</b> on <b>%3</b>
se: <b>%1</b>, <b>%3</b> skearrus maid <b>%2</b> lea ráhkadan

en: Editing 1 file | Editing %1 files
se[0]: Doaimmaheamen ovtta fiilla
se[1]: Doaimmaheamen %1 fiilla

[ctx: The collection this track is part of]
en: None
se: Ii oktage

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TagDialogBase)
en: Track Information
se: Bihttádieđut

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightHeaderLabel)
en: Statistics
se: Statistihkka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lenghtLabel)
en: Length:
se: Guhkodat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sizeLabel)
en: Size:
se: Sturrodat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, formatLabel)
en: Format:
se: Formáhtta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, collectionLabel)
en: Collection:
se: Čoahkkádus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ratingLabel)
en: Rating:
se: Árvosánit:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scoreLabel)
en: Score:
se: Čuoggát:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: T&itle:
se: &Namahus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: &Artist:
se: &Artista:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2)
en: &Composer:
se: &Komponista:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Al&bum:
se: &Skearru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: &Genre:
se: Š&aŋra:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5)
en: &Year:
se: &Jahki:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_comment)
en: Co&mment:
se: &Kommeanta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
se: Váldde eret

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel)
en: Location:
se: Báiki:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_previous)
en: &Previous
se: &Ovddit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_next)
en: &Next
se: &Boahtte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_ok)
en: Sa&ve && Close
se: Vurke &ja gidde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAllUpper)
en: All &uppercase
se: &Dušše stuorra bustávat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbReplaceUnderscores)
en: Replace &underscores with spaces
se: &Buhtte gaskkaid vuollesárgáiguin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_26)
en: Album:
se: Skearru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_28)
en: Genre:
se: Šaŋra:

en: Unknown album
se: Amas skearru

en: Unknown artist
se: Amas artista

en: Unknown genre
se: Amas šáŋra

en: Unknown title
se: Amas namahus

en: Generating playlist...
se: Ráhkadeamen čuojahanlisttu …

en: Too many errors encountered in playlist. Playback stopped.
se: Menddo máŋga meattáhusa čuojahanlisttus. Čuojaheami bissehuvvui.

[ctx: track by artist on album]
en: <b>%1</b> by <b>%2</b> on <b>%3</b>
se: <b>%1</b>, <b>%3</b> skearrus maid <b>%2</b> lea ráhkadan

[ctx: track by artist]
en: <b>%1</b> by <b>%2</b>
se: <b>%1</b> maid <b>%2</b> lea ráhkadan

en: Manual
se: Manuella

en: Zero
se: Nolla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUsername) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_usernameLabel)
en: Username
se: Geavaheaddjenamma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_portLabel)
en: Port
se: Verrát

en: No information available for this track
se: Ii gávdnan dieđuid dán bihtá birra

en: Developer (jefferai)
se: Ovdánahtti (jefferai)

en: Dan 'Hey, it compiled...' Meltzer
se: Dan 'Hey, it compiled…' Meltzer

en: Internet
se: Interneahtta

en: Playlists
se: Čuojahanlisttut

en: Docking in System Tray
se: Cokka vuogádatgárcui

en: Play Media (Files or URLs)
se: Čuojat media (fiillaid dahje URL:id)

en: Add Media (Files or URLs)
se: Lasit media (fiillaid dahje URL:id)

en: Add Stream
se: Lasit gáldu

en: Enter Stream URL:
se: Čális gáldu čujuhusa:

en: &Add Media...
se: &Lasit media …

[ctx: clear playlist]
en: &Clear Playlist
se: &Sálke čuojahanlisttu

en: &Add Stream...
se: &Lasit gáldu …

en: &Export Playlist As...
se: Olggosfievrrit cuojahanlisttu nugo …

en: Equalizer
se: Jietnadássádat

en: Play Media...
se: Čuojat &media …

en: Update Collection
se: Ođasmahte čoahkkádusa

en: Previous Track
se: Mannan bihttá

en: Next Track
se: Boahtte bihttá

en: Increase Volume
se: Eanet jietna

en: Decrease Volume
se: Unnit jietna

en: Toggle Main Window
se: Čájet dahje čiega váldoláse

en: Show active track
se: Čájet aktiivalaš bihtá

en: Mute Volume
se: Jaskkadahte jiena

en: Rate Current Track: 1
se: Bija árvosáni dán bihtái: 1

en: Rate Current Track: 2
se: Bija árvosáni dán bihtái: 2

en: Rate Current Track: 3
se: Bija árvosáni dán bihtái: 3

en: Rate Current Track: 4
se: Bija árvosáni dán bihtái: 4

en: Rate Current Track: 5
se: Bija árvosáni dán bihtái: 5

en: &Report Bug...
se: Vá&idal dihki …

en: &Music
se: &Musihkka

en: &Playlist
se: &Čuojahanlistu

en: &Tools
se: &Reaiddut

en: &Settings
se: &Heivehusat

en: Paused  ::  %1
se: Botkejuvvon :: %1

en: %1 - %2  ::  %3
se: %1 – %2  ::  %3

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearButton)
en: &Clear
se: &Sálke

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Length
se: Guhkkodat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Info
se: Dieđut

en: Custom
se: Iešdefinerejuvvon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tooltipsCheckbox)
en: Show tooltips
se: Čá&jet reaidorávvagiid

en: Repeat Track
se: Gearddut bihtá

en: Repeat Album
se: Gearddut skearru

en: Repeat Playlist
se: Gearddut čuojahanlisttu

[ctx: %1 is number of tracks, %2 is time]
en: %1 track (%2) | %1 tracks (%2)
se[0]: %1 bihttá (%2)
se[1]: %1 bihtá (%2)

[ctx: %1 is number of tracks]
en: %1 track | %1 tracks
se[0]: %1 bihttá
se[1]: %1 bihtá

en: Total playlist size: %1
se: Čuojahanlisttu sturrodat, oktiibuot: %1

en: Queue size: %1
se: Gárgadassturrodat: %1

en: Queue length: %1
se: Gárgadasguhkkodat: %1

[ctx: The name of the file this track is stored in]
en: Filename
se: Fiilanamma

en: Disc Number
se: Skearronummir

[ctx: The Track number for this item]
en: Track
se: Bihttá

en: Comment
se: Kommeanta

[ctx: The location on disc of this track]
en: Directory
se: Máhppa

en: Rating
se: Árvosátni

[ctx: Column name]
en: Last Played
se: Maŋemuš čuojahuvvon

en: Mood
se: Miella

en: File Size
se: Fiilasturrodat

en: Years
se: Jagi

en: Tracks Added
se: Lasihii bihtáid

en: Tracks Removed
se: Válddii bihtáid eret

en: Remove From Playlist
se: Váldde eret čuojahanlisttus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Position)
en: Position:
se: Sajádat:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Comparison) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonInt) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Compa
en: equal to
se: ovttamađu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonInt) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonRating) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox
en: less than
se: uhcibut go

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Field)
en: tracks
se: bihtát

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonInt) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonRating)
en: greater than
se: stuorát go

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: equals
se: lea seammá go

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: starts with
se: álggus lea

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: ends with
se: loahpas lea

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: contains
se: sisttisdoallá

en: genre
se: šáŋra

en: composer
se: komponista

en: comment
se: kommeanta

en: length
se: guhkkodat

en: score
se: čuoggát

en: rating
se: árvosátni

en: label
se: Nammagilkor

en: Amarok Database
se: Amarok-diehtovuođđu

en: <Empty>
se: <guorus>

en: Console
se: Konsolla

en: Error
se: Meattáhus

en: Authentication failed.
se: Autentiseren filtii.

en: Ampache Server %1
se: Ampache bálvá %1

en: Subscribe
se: Diŋgo

en: Testing...
se: Geahččaleamen …

en: Failed
se: Filtii

[ctx: The operation completed as expected]
en: Success
se: Lihkostuvai

en: From Jamendo.com
se: Jamendo.com:s

[ctx: Fetch new information from the website]
en: Update
se: Ođasmahte

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, typeComboBox)
en: Download
se: Viečča

note: i18n("Artist") ); connect( action, SIGNAL(triggered(bool)), SLOT(sortByArtist()) ); action = filterMenu->addAction( i18n( "Artist / Album" ) ); connect( action, SIGNAL(triggered(bool)), SLOT(sortByArtistAlbum()) ); action = filterMenu->addAction( i18n( "Album" ) ); connect( action, SIGNAL(triggered(
en: Genre / Artist
se: Šáŋra / Artista

en: Genre / Artist / Album
se: Šáŋra / Artista / Skearru

en: Updating the local Jamendo database.
se: Ođasmahttimin báikkálaš Jamendo-diehtovuođu.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Last.fm Profile
se: Last.fm-profiila

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Last.fm Services
se: Last.fm-bálvalusat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SubmitPlayedSongs)
en: &Submit tracks
se: &Sádde bihtáid

en: Ctrl+L
se: Ctrl + L

en: Enter an artist name
se: Čális muhtin artistta nama

en: Enter a tag
se: Čális gilkora

en: Global Tags
se: Globála gilkorat

[ctx: The operation was rejected by the server]
en: Failed
se: Filtii

en: My Tags
se: Mu gilkorat

en: Friends
se: Ustibat

en: Last.fm: &Ban
se: Last.fm: &Hilggo

en: Ctrl+B
se: Ctrl + B

en: Ban this track
se: Hilggo dán bihtá

en: Last.fm: &Skip
se: Last.fm: &Njuikes meattá

en: Ctrl+S
se: Ctrl + S

en: Skip this track
se: Njuikes dán bihtá meattá

en: Global Tag Radio: "%1"
se: Globála gilkor radio: «%1»

en: User Tag Radio: "%1"
se: Geavaheaddji gilkor radio: «%1»

en: Similar Artists to "%1"
se: Sullosaš artisttat go «%1»

en: %1's Recommended Radio
se: %1 nevvojuvvon radio

en: %1's Recommended Radio (Popularity %2)
se: %1 nevvojuvvon radio (beakkánvuohta %2)

en: Group Radio: %1
se: Joavkoradio: %1

en: Track Radio
se: Bihttáradio

en: Artist Radio
se: Artistaradio

en: Play Similar Artists from Last.fm
se: Čuojat sullásaš artisttaid Last.fm:s

en: Downloading album from Magnatune.com
se: Viežžamin skearru Magnatune.com:s

en: Adding album cover to collection
se: Lasiheamen olggožiid čoahkkádussii

en: Preview Tracks
se: Čájet bihtáid ovdagihtii

[ctx: Username for logins to Magnatune]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: E-mail:
se: E-boasta:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Membership Options
se: Miellahttovuođa guoski molssaeavttut

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, isMemberCheckbox)
en: I am a member
se: Lean miellahttu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Membership type:
se: Miellahtošládja:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, typeComboBox)
en: Stream
se: Gáldu

[ctx: Username for logins to Magnatune]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Username:
se: Geavaheaddjinamma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Password:
se: Beassansátni:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, magnatuneDownloadDialogBase)
en: Magnatune.com Album Download
se: Magnatune.com-skearroviežžan

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Download options
se: Viežžanmolssaeavttut

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Select Format:
se: Vállje formáhta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Download to:
se: Viečča deikke:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: If you download to a location that is already being monitored by Amarok, the album will automatically be added to your collection.
se: Jus vieččat muhton báikái maid Amarok juo goziha, de skearru automáhtalaččat lasihuvvo iežat čoahkkádussii.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Magnatune info
se: Magnatune-dieđut

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, downloadButton)
en: &Download
se: &Viečča

en: Processing download
se: Gieđahallamin viežžama

en: Could not process download
se: Ii sáhttán gieđahallat viežžama

en: Loading artist info...
se: Viežžamin artistadieđuid …

en: Fetching %1 Artist Info
se: Viežžamin %1-artistadieđuid

en: Loading album info...
se: Viežžamin skearrodieđuid …

en: Description:
se: Válddahus:

en: From Magnatune.com
se: Magnatune.com:s

en: Loading Magnatune.com frontpage...
se: Viežžamin Magnatune.com-ovdasiiddu …

en: Fetching Magnatune.com front page
se: Viežžamin Magnatune.com-ovdasiiddu

en: Loading your Magnatune.com favorites page...
se: Viežžamin Magnatune.com-favorihtasiiddu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, magnatuneReDownloadDialogBase)
en: Redownload manager
se: Ođđasitviežžan gieđahalli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: These are the albums that you have previously downloaded:
se: Dáid skearruid don leat ovdal viežžan:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, redownloadButton)
en: Re&download
se: &Viečča ođđasit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, redownloadListView)
en: Artist - Album
se: Artista – Skearru

en: Artist / Album
se: Artista / Skearru

en: Re-download
se: Viečča ođđasit

en: Update Database
se: Ođasmahte diehtovuođu

en: Tools
se: Reaiddut

en: Download Album
se: Viečča skearru

en: Updating the local Magnatune database.
se: Ođasmahttimin báikkálaš Magnatune-diehtovuođu.

en: ERROR: Unknown argument.
se: MEATTÁHUS: Amas argumeanta.

en: (C) 2008, Casey Link
se: © 2008 Casey Link

[ctx: The e-mail address for Mp3Tunes logins]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: E-Mail:
se: E-boasta:

[ctx: The MP3Tunes password]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Password:
se: Beassansátni:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: PIN Code:
se: PIN-koda:

en: Uploading Track %1/%2
se: Sáddemin bihtá %1/%2

en: Fetching Podcast Info
se: Viežžamin podkastdieđuid

en: Loading info...
se: Viežžamin dieđuid …

en: This service does not accept any messages
se: Dát bálvalus ii dohkket makkárge dieđuid

en: ERROR: unknown message
se: MEATTÁHUS: Amas diehtu

en: No service named %1 is currently loaded
se: %1-nammasaš bálvalus ii jođus dál

en: Abort
se: Gaskkalduhte

en: Abort all background tasks
se: Gaskkalduhte buot duogášbargguid

en: Main Toolbar
se: Váldoreaidoholga

en: Rediscover Your Music
se: Áicca iežat musihka fas

en: Slim Toolbar
se: Seakkes reaidoholga

en: Volume: %1%
se: Jietnadássi: %1 %

en: &Move
se: &Sirdde

en: Muted
se: Jaskkodahtton

en: Rating: %1
se: Árvoortnet: %1

en: Bookmark
se: Girjemearka

en: Amarok Bookmarks
se: Amarok girjemearkkat

en: Collection root
se: Čoahkkádusruohtas

en: &Advanced...
se: &Erenoamáš …

en: Simple Search
se: Oktageardánis ohcan

en: Rating changed
se: Árvosátni rievdaduvvui

en: Paused
se: Botkejuvvon

en: Play
se: Čuojat

en: Pause
se: Botke

en: Track Progress
se: Bihttáovdáneapmi

en: Enter space-separated terms to search.
se: Čális gaskamearka eurohuvvon tearpmaid vai ohcat.

en: Edit filter
se: Doaimmat silli

en: Volume
se: Jietnadássi

[ctx: Tooltip shown when the mouse is over the progress slider, representing the position in the currently playing track that Amarok will seek to if you click the mouse. Keep it concise.]
en: Jump to: %1
se: Njuikes deikke: %1

en: [prefix]
se: [prefiksa]

en: [suffix]
se: [suffiksa]

en: Track: %1
se: Bihttá: %1

en: Album: %1
se: Skearru: %1

en: Artist: %1
se: Artista: %1

en: empty
se: guorus
