amberol main - en to lt translation catalogue (93 entries)

en: Music Player
lt: Muzikos grotuvas

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: music;player;media;audio;playlist;
lt: muzika;grotuvas;medija;garsas;grojaraštis;

en: Plays music, and nothing else
lt: Groja muziką ir nieko daugiau

en: Amberol is a music player with no delusions of grandeur. If you just want to play music available on your local system then Amberol is the music player you are looking for.
lt: Amberol yra muzikos grotuvas be jokių didybės kliedesių. Jeigu tiesiog nori groti muziką, pasiekiamą savo sistemoje, tai Amberol yra muzikos grotuvas, kurio tu ieškai.

en: Current features:
lt: Dabartinės savybės:

en: adaptive UI
lt: adaptyvi sąsaja

en: UI recoloring using the album art
lt: spalvų pakeitimas pagal albumo išvaizdą

en: drag and drop support to queue songs
lt: nutempimo palaikymas dainų pridėjimui į eilę

en: shuffle and repeat
lt: maišymas ir kartojimas

en: MPRIS integration
lt: MPRIS integracija

en: Playback in progress
lt: Grojama

en: Unknown artist
lt: Nežinomas atlikėjas

en: Unknown title
lt: Nežinomas pavadinimas

en: Unknown album
lt: Nežinomas albumas

[ctx: shortcut window]
en: General
lt: Esmė

[ctx: shortcut window]
en: Toggle primary menu
lt: Perjungti pagrindinį meniu

[ctx: shortcut window]
en: Copy song details to the clipboard
lt: Kopijuoti dainos detales į iškarpinę

[ctx: shortcut window]
en: Show shortcuts
lt: Rodyti trumpinius

[ctx: shortcut window]
en: Quit
lt: Išeiti

[ctx: shortcut window]
en: Playlist
lt: Grojaraštis

[ctx: shortcut window]
en: Add a song to the playlist
lt: Pridėti dainą į grojaraštį

[ctx: shortcut window]
en: Add a folder to the playlist
lt: Pridėti aplanką į grojaraštį

[ctx: shortcut window]
en: Clear the playlist
lt: Išvalyti grojaraštį

[ctx: shortcut window]
en: Toggle the playlist pane
lt: Perjungti grojaraščio polangį

[ctx: shortcut window]
en: Toggle shuffling songs
lt: Perjungti dainų maišymą

[ctx: shortcut window]
en: Playback
lt: Grojimas

[ctx: shortcut window]
en: Toggle play/pause
lt: Groti/Pristabdyti

[ctx: shortcut window]
en: Previous song
lt: Ankstesnė daina

[ctx: shortcut window]
en: Next song
lt: Kita daina

[ctx: shortcut window]
en: Seek backwards in the current song
lt: Grįžti laiku dabartinėje dainoje

[ctx: shortcut window]
en: Seek forward in the current song
lt: Į priekį laiku dabartinėje dainoje

[ctx: a11y]
en: Elapsed time
lt: Praleistas laikas

[ctx: a11y]
en: Remaining time
lt: Likęs laikas

en: Play the Previous Song
lt: Groti ankstesnę dainą

[ctx: a11y]
en: Skip backwards
lt: Prasukti atgal

en: Toggle Play
lt: Groti/pristabdyti

[ctx: a11y]
en: Toggle play
lt: Groti/pristabdyti

en: Play the Next Song
lt: Groti kitą dainą

[ctx: a11y]
en: Skip forward
lt: Prasukti pirmyn

en: Toggle Playlist
lt: Perjungti grojaraštį

[ctx: a11y]
en: Toggle playlist
lt: Perjungti grojaraštį

en: Shuffle the Playlist
lt: Maišyti grojaraštį

[ctx: a11y]
en: Shuffle
lt: Maišyti

en: Enable Repeat
lt: Įjungti kartojimą

[ctx: a11y]
en: Repeat
lt: Kartoti

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

[ctx: a11y]
en: Primary menu
lt: Pirminis meniu

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Add _Song
lt: Pridėti _dainą

en: Add _Folder
lt: Pridėti _aplanką

en: Clear
lt: Išvalyti

en: _Match Cover Art
lt: Sutapti su _viršeliu

en: _Background Playback
lt: Grojimas _fone

en: _Album
lt: _Albumas

en: _Track
lt: _Takelis

en: _Off
lt: _Išjungta

en: _Keyboard Shortcuts
lt: _Klaviatūros trumpiniai

en: _About Amberol
lt: _Apie Amberol

en: _Quit
lt: _Išeiti

en: Playlist
lt: Grojaraštis

en: Search Songs in the Playlist
lt: Ieškoti dainų grojaraštyje

en: Select Songs in the Playlist
lt: Pasirinkti dainas grojaraštyje

en: Close the Playlist
lt: Užverti grojaraštį

en: Select All Songs
lt: Pasirinkti visas dainas

en: Remove Selected Songs
lt: Pašalinti pasirinktas dainas

en: Drop a song to add it to the queue
lt: Numeskite dainą jai pridėti į eilę

en: Select a file or a folder, or drag files from your file manager to the application window to add songs to the playlist
lt: Pasirinkti failą arba aplanką, arba užmeskite failus iš jūsų failų naršyklės į programos langą dainoms pridėti į grojaraštį

en: Restore Playlist
lt: Atstatyti grojaraštį

en: Add Folder
lt: Pridėti aplanką

en: Add Song
lt: Pridėti dainą

en: Amberol needs to run in the background to play music
lt: Amberol turi veikti fone, kad grotų muziką

en: Repeat All Tracks
lt: Kartoti visus takelius

en: Repeat the Current Track
lt: Kartoti dabartinį takelį

en: _Add Song
lt: _Pridėti dainą

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: Open File
lt: Atverti failą

en: Audio files
lt: Garso failai

en: Unable to access files
lt: Nepavyksta pasiekti failų

en: _Add Folder
lt: Pridėti _aplanką

en: Open Folder
lt: Atverti aplanką

en: Unable to access folders
lt: Nepavykta pasiekti aplankų

en: No available song found
lt: Nerasta pasiekiamų dainų

en: No songs found
lt: Nerasta dainų

en: Added a new song
lt: Pridėta nauja daina

en: Play
lt: Groti

note: Translators: the `{}` must be left unmodified; it will be expanded to the number of songs added to the playlist
en: Added one song | Added {} songs
lt[0]: Pridėta {} daina
lt[1]: Pridėtos {} dainos
lt[2]: Pridėtos {} dainų

en: Unable to access dropped files
lt: Nepavykta pasiekti numestų failų

en: {} minute | {} minutes
lt[0]: {} minutė
lt[1]: {} minutės
lt[2]: {} minučių

en: {hours} hour {minutes} remaining | {hours} hours {minutes} remaining
lt[0]: {} minutė
lt[1]: {} minutės
lt[2]: {} minučių

note: Translators: the '{}' must be left unmodified, and it will be replaced by the number of minutes remaining in the playlist
en: {} minute remaining | {} minutes remaining
lt[0]: Liko {} minutė
lt[1]: Liko {} minutės
lt[2]: Liko {} minučių

en: No song selected
lt: Jokia daina nepasirinkta

note: Translators: The '{}' must be left unmodified, and it is expanded to the number of songs selected
en: {} song selected | {} songs selected
lt[0]: Pasirinkta {} daina
lt[1]: Pasirinktos {} dainos
lt[2]: Pasirinktos {} dainų

note: Translators: `{title}` and `{artist}` must be left untranslated; they will expand to the title and artist of the currently playing song, respectively
en: Currently playing “{title}” by “{artist}”
lt: Dabar grojama „{artist}“ „{title}“
