amberol main - en to sl_SI translation catalogue (101 entries)

en: Music Player
sl_SI: Predvajalnik glasbe

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: music;player;media;audio;playlist;
sl_SI: music;player;media;audio;playlist;glasba;predvajalnik;predstavna vsebina;seznam predvajanja;skladbe;pesmi;

en: Plays music, and nothing else
sl_SI: Predvaja glasbo in nič drugega

en: Amberol is a music player with no delusions of grandeur. If you just want to play music available on your local system then Amberol is the music player you are looking for.
sl_SI: Amberol je predvajalnik glasbe brez zablod o svoji veličini. Če želite predvajati glasbo, ki je na voljo v krajevnem sistemu, je Amberol predvajalnik glasbe, ki ga iščete.

en: Current features:
sl_SI: Trenutne zmožnosti:

en: adaptive UI
sl_SI: prilagodljiv vmesnik

en: UI recoloring using the album art
sl_SI: prebarvanje vmesnika z uporabo oblikovanja albuma

en: drag and drop support to queue songs
sl_SI: podpora povleci-in-spusti za posnetke v čakalni vrsti

en: shuffle and repeat
sl_SI: premešanje in ponavljanje

en: MPRIS integration
sl_SI: Podpora MPRIS

en: Play the Previous Song
sl_SI: Predvajaj predhodni posnetek

[ctx: a11y]
en: Skip backwards
sl_SI: Preskoči nazaj

en: Toggle Play
sl_SI: Preklopi predvajanje

[ctx: a11y]
en: Toggle play
sl_SI: Preklopi predvajanje

en: Play the Next Song
sl_SI: Predvajaj naslednji posnetek

[ctx: a11y]
en: Skip forward
sl_SI: Preskoči naprej

en: Toggle Playlist
sl_SI: Preklopi seznam predvajanja

[ctx: a11y]
en: Toggle playlist
sl_SI: Preklopi seznam predvajanja

en: Shuffle the Playlist
sl_SI: Premešaj seznam predvajanja

[ctx: a11y]
en: Shuffle
sl_SI: Premešaj

en: Enable Repeat
sl_SI: Omogoči ponavljanje predvajanja

[ctx: a11y]
en: Repeat
sl_SI: Ponovi

en: Main Menu
sl_SI: Glavni meni

[ctx: a11y]
en: Primary menu
sl_SI: Osnovni meni

en: Copy
sl_SI: Kopiraj

en: Open Directory
sl_SI: Odpri mapo

en: Add _Song
sl_SI: Dodaj _posnetek

en: Add _Folder
sl_SI: Dodaj _mapo

en: Clear
sl_SI: Počisti

en: _Match Cover Art
sl_SI: _Ujemanje naslovnice albuma

en: _Background Playback
sl_SI: Predvajanje v _ozadju

en: _ReplayGain
sl_SI: Normaliziraj po _ReplayGain

[ctx: replaygain-menu]
en: _Song
sl_SI: _Posnetek

[ctx: replaygain-menu]
en: _Disabled
sl_SI: _Onemogočeno

en: _Keyboard Shortcuts
sl_SI: _Tipkovne bližnjice

en: _About Amberol
sl_SI: _O programu

en: _Quit
sl_SI: _Končaj

en: Search Songs in the Playlist
sl_SI: Poišči posnetke v seznamu predvajanja

en: Playlist
sl_SI: Seznam predvajanja

en: Close the Playlist
sl_SI: Zapri seznam predvajanja

en: Select Songs in the Playlist
sl_SI: Izberite posnetke na seznamu predvajanja

en: Search songs
sl_SI: Iskanje posnetkov

[ctx: a11y]
en: Search
sl_SI: Poišči

[ctx: a11y]
en: Type to search songs
sl_SI: Tipkajte ali vnesite za iskanje pesmi

en: Select All Songs
sl_SI: Izberi vse posnetke

en: Remove Selected Songs
sl_SI: Odstrani izbrane posnetke

[ctx: a11y]
en: No cover available
sl_SI: Naslovnica ni na voljo

[ctx: a11y]
en: Currently playing
sl_SI: Trenutno se predvaja

[ctx: shortcut window]
en: General
sl_SI: Splošno

[ctx: shortcut window]
en: Toggle primary menu
sl_SI: Preklopi osnovni meni

[ctx: shortcut window]
en: Copy song details to the clipboard
sl_SI: Kopira podrobnosti posnetka v odložišče

[ctx: shortcut window]
en: Show shortcuts
sl_SI: Pokaži tipkovne bližnjice

[ctx: shortcut window]
en: Quit
sl_SI: Konča program

[ctx: shortcut window]
en: Playlist
sl_SI: Pokaže seznam predvajanja

[ctx: shortcut window]
en: Add a song to the playlist
sl_SI: Doda posnetek na seznam predvajanja

[ctx: shortcut window]
en: Add a folder to the playlist
sl_SI: Doda mapo na seznam predvajanja

[ctx: shortcut window]
en: Clear the playlist
sl_SI: Počisti seznam predvajanja

[ctx: shortcut window]
en: Toggle the playlist pane
sl_SI: Preklopi okno seznama predvajanja

[ctx: shortcut window]
en: Search the playlist
sl_SI: Počisti seznam predvajanja

[ctx: shortcut window]
en: Toggle shuffling songs
sl_SI: Preklopi premešanje posnetkov

[ctx: shortcut window]
en: Playback
sl_SI: Začne predvajanje

[ctx: shortcut window]
en: Toggle play/pause
sl_SI: Preklopi predvajanje/premor

[ctx: shortcut window]
en: Previous song
sl_SI: Skoči na predhodni posnetek

[ctx: shortcut window]
en: Next song
sl_SI: Skoči na naslednji posnetek

[ctx: shortcut window]
en: Seek backwards in the current song
sl_SI: Išče nazaj po trenutnem posnetku

[ctx: shortcut window]
en: Seek forward in the current song
sl_SI: Išče naprej po trenutnem posnetku

en: Drop a song to add it to the playlist
sl_SI: Spustite skladbo oz. posnetek, da ga dodate v čakalno vrstico

en: Select a file or a folder, or drag files from your file manager to the application window to add songs to the playlist
sl_SI: Izberite datoteko ali mapo ali povlecite datoteke iz upravitelja datotek v okno programa, da dodate posnetke na seznam predvajanja

en: Restore Playlist
sl_SI: Obnovi seznam predvajanja

en: Add Folder
sl_SI: Dodaj mapo

en: Add Song
sl_SI: Dodaj posnetek

[ctx: a11y]
en: Elapsed time
sl_SI: Pretekli čas

[ctx: a11y]
en: Remaining time
sl_SI: Preostali čas

en: Amberol needs to run in the background to play music
sl_SI: Amberol se mora za predvajanje glasbe izvajati v ozadju

en: Playback in progress
sl_SI: Predvajanje v teku

en: Unknown artist
sl_SI: Neznan izvajalec

en: Unknown title
sl_SI: Neznan naslov

en: Unknown album
sl_SI: Neznan album

en: Cover image
sl_SI: Slika naslovnice

en: Do Not Repeat
sl_SI: Ne ponavljaj

en: Repeat All Songs
sl_SI: Ponovi vse posnetke

en: Repeat the Current Song
sl_SI: Ponovi trenutni posnetek

en: Audio files
sl_SI: Zvokovne datoteke

en: _Add Song
sl_SI: Dodaj _posnetek

en: Open File
sl_SI: Odpri datoteko

en: Unable to access files
sl_SI: Dostop do datotek ni možen

en: _Add Folder
sl_SI: Dodaj _mapo

en: Open Folder
sl_SI: Odpri mapo

en: No available song found
sl_SI: Ni najdenih posnetkov

en: No songs found
sl_SI: Ni najdenih posnetkov

en: Added a new song
sl_SI: Dodan nov posnetek oz. skladba

en: Play
sl_SI: Predvajaj

note: Translators: the `{}` must be left unmodified; it will be expanded to the number of songs added to the playlist
en: Added one song | Added {} songs
sl_SI[0]: Dodanih {} posnetkov
sl_SI[1]: Dodan {} posnetek
sl_SI[2]: Dodana {} posnetka
sl_SI[3]: Dodani {} posnetki

en: Unable to access dropped files
sl_SI: Dostop do opuščenih datotek ni možen

en: {} minute | {} minutes
sl_SI[0]: {} minuta
sl_SI[1]: {} minuti
sl_SI[2]: {} minute
sl_SI[3]: {} minut

en: {hours} hour {minutes} remaining | {hours} hours {minutes} remaining
sl_SI[0]: Preostali čas: {hours} ur {minutes} min
sl_SI[1]: Preostali čas: {hours} ura {minutes} min
sl_SI[2]: Preostali čas: {hours} uri {minutes} min
sl_SI[3]: Preostali čas: {hours} ure {minutes} min

note: Translators: the '{}' must be left unmodified, and it will be replaced by the number of minutes remaining in the playlist
en: {} minute remaining | {} minutes remaining
sl_SI[0]: Preostali čas: {} minut
sl_SI[1]: Preostali čas: {} minuta
sl_SI[2]: Preostali čas: {} minuti
sl_SI[3]: Preostali čas: {} minute

en: No song selected
sl_SI: Ni izbranih posnetkov

note: Translators: The '{}' must be left unmodified, and it is expanded to the number of songs selected
en: {} song selected | {} songs selected
sl_SI[0]: {} izbranih posnetkov
sl_SI[1]: {} izbran posnetek
sl_SI[2]: {} izbrana posnetka
sl_SI[3]: {} izbrani posnetki

note: Translators: `{title}` and `{artist}` must be left untranslated; they will expand to the title and artist of the currently playing song, respectively
en: Currently playing “{title}” by “{artist}”
sl_SI: Trenutno predvaja »{title}« ({artist})

en: Unable to open folder
sl_SI: Mape ni mogoče odpreti
