aMule - en to lt translation catalogue (1291 entries)

en: Add a Friend
lt: Įdėti draugą

en: You have to enter a valid IP and port!
lt: Įrašyti IP ir prievadas teisingi!

en: Information
lt: Informacija

en: The specified userhash is not valid!
lt: Nurodyta naudotojo maišos f-ja klaidinga!

en: WARNING: You can't add yourself as a source for an eD2k link while having a lowid.
lt: DĖMESIO: jei jūsų ID yra žemas, negalite įdėti savęs prie eD2k nuorodos šaltinių.

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Your locale has been changed to System Default due to a configuration change. Sorry.
lt: Pasikeitus parinktims aplinkos kalba buvo pakeista į sistemoje numatytą kalbą.

en: Info
lt: Informacija

en: WARNING
lt: DĖMESIO

en: You don't have any server in the server list.
    Do you want aMule to download a new list now?
lt: Serverių sąraše nėra nei vieno serverio.
    Ar pageidaujate, kad aMule dabar atsiųstų naują sąrašą?

en: Server list download
lt: Serverių sąrašo siuntimas

en: web server running on pid %d
lt: žiniatinklio serverio pid yra %d

en: You requested to run web server on startup, but the amuleweb binary cannot be run. Please install the package containing aMule web server, or compile aMule using --enable-webserver and run make install
lt: Nurodėte paleidus programą paleisti žiniatinklio serverį, bet amuleweb programos nepavyko paleisti. Įdiekite aMule žiniatinklio programos paketą arba sukompiliuokite aMule su --enable-webserver parinktimi ir paleiskite „make install“.

en: ERROR
lt: KLAIDA

en: Could not bind ports to the specified address: %s
lt: Nepavyko susieti prievadų su nurodytu adresu: %s

en: Port %u is not available. You will be LOWID
lt: Prievadas %u neprieinamas. Gavote žemą ID

en: Port %u is not available!
    
    This means that you will be LOWID.
    
    Check your network to make sure the port is open for output and input.
lt: Prievadas %u neprieinamas!
    
    Gavote žemą ID.
    
    
    Patikrinkite sistemines tinklo parinktis ir įsitikinkite, kad nurodytas prievadas atviras tiek išsiuntimui, tiek priėmimui.

en: Failed to create OnlineSig File
lt: Nepavyko sukurti keičiamo parašo failo

en: Failed to create aMule OnlineSig File
lt: Nepavyko sukurti keičiamo aMule parašo failo

en: The selected locale seems not to be installed on your box. (Note: I'll try to set it anyway)
lt: Nurodyta lokalė jūsų kompiuteryje neįdiegta. (Dėmesio: šiaip ar taip vis tiek pabandysime naudoti nurodytą lokalę).

en: This is the first time you run aMule %s
lt: aMule paleista pirmą kartą %s

en: This version is a testing version, updated daily, and
lt: Ši versija yra darbinė versija, atnaujinama kasdien, ir

en: we give no warranty it won't break anything, burn your house,
lt: todėl negalime garantuoti, kad ji nenulūš, nepadegs namų ar

en: or kill your dog. But it *should* be safe to use anyway.
lt: nenumarins šuns. Bet šiaip ar taip ją naudoti turėtų būti saugu.

en: More information, support and new releases can found at our homepage,
lt: Daugiau informacijos, pagalbos ir naujausias galutines versijas rasite mūsų

en: at www.aMule.org, or in our IRC channel #aMule at irc.freenode.net.
lt: svetainėje www.aMule.org arba IRC kanale #aMule serveryje irc.freenode.net.

en: Feel free to report any bugs to http://forum.amule.org
lt: Nesikuklinkite pranešti rastas klaidas adresu http://forum.amule.org

en: The folder for Online Signature files you specified is INVALID!
     OnlineSignature will be DISABLED until you fix it on preferences.
lt: Neteisingai nurodėte keičiamo parašo aplanką!
    Keičiamas parašas bus išjungtas tol, kol pakeisite parinktis.

en: Disk space preallocation for file '%s' failed: %s
lt: Nepavyko paskirti disko vietos failui „%s“: %s

en: ERROR: can't open logfile
lt: KLAIDA: nepavyko atverti žurnalo failo

en: WARNING: logfile is empty. Something is wrong.
lt: DĖMESIO: žurnalas tuščias. Kažkas čia ne taip.

en: Log has been reset
lt: Žurnalas išvalytas

en: ServerMessage: %s
lt: Serverio pranešimas: %s

en: Failed to download the nodes list.
lt: Nepavyko atsiųsti mazgų sąrašo.

en: Failed to open the downloaded version check file
lt: Nepavyko atverti atsiųstos versijos tikrinimo failo

en: Corrupted version check file
lt: Sugadintas versijos tikrinimo failas

en: You are using an outdated version of aMule!
lt: Naudojate pasenusią aMule versiją!

en: Your aMule version is %i.%i.%i and the latest version is %li.%li.%li
lt: Ši aMule versija yra %i.%i.%i, o naujausia versija yra %li.%li.%li

en: The latest version can always be found at http://www.amule.org
lt: Naujausią versiją bet kada galima atsisiųsti iš http://www.amule.org

en: WARNING: Your aMuled version is outdated: %i.%i.%i < %li.%li.%li
lt: DĖMESIO: ši aMule versija yra pasenusi: %i.%i.%i < %li.%li.%li

en: Your copy of aMule is up to date.
lt: Naudojate naują aMule versiją.

en: Failed to download the version check file
lt: Nepavyko atsiųsti versijos tikrinimo failo

en: Users: %s | Files: %s
lt: Naudotojai: %s | Failai: %s

en: Users: E: %s K: %s | Files: E: %s K: %s
lt: Naudotojai: eD2k: %s Kad: %s | Failai: eD2k: %s Kad: %s

en: No networks selected
lt: Neparinktas joks tinklas

en: with LowID
lt: žemas ID

en: with HighID
lt: aukštas ID

en: Connected to %s %s
lt: Prisijungta prie %s %s

en: Connecting to %s
lt: Jungiamasi prie %s

en: Disconnected from eD2k
lt: Atsijungta nuo eD2k

en: Kad started.
lt: Kademlia paleista.

en: Kad stopped.
lt: Kademlia sustabdyta.

en: Connected to Kad (ok)
lt: Prisijungta prie Kademlia

en: Connected to Kad (firewalled)
lt: Prisijungta prie Kademlia (už ugniasienės)

en: Disconnected from Kad
lt: Atsijungta nuo Kademlia

en: Kad network cannot be used if UDP port is disabled on preferences, not starting.
lt: Nepavyks prisijungti prie Kademlia tinklo, jei parinktyse yra išjungtas UDP prievadas.

en: Kad network disabled on preferences, not connecting.
lt: Kademlia tinklas išjungtas parinktyse, ryšys nebus užmezgamas.

en: ERROR: %s
lt: KLAIDA: %s

en: This is aMule %s based on eMule.
lt: aMule %s, sukurta eMule pagrindu.

en: Running on %s
lt: Vykdoma %s sistemoje

en: Visit http://www.amule.org to check if a new version is available.
lt: Aplankykite http://www.amule.org ir pasitikrinkite ar nėra naujesnės versijos.

en: FATAL ERROR: Failed to create Timer
lt: KRITINĖ KLAIDA: nepavyko sukurti laiko skaitliuko

en: aMule remote control
lt: aMule nuotolinio valdymo pultelis

en: Snapshot:
lt: Ekrano kopija:

en: Copyright (c) 2003-2019 aMule Team
lt: Autorinės teisės (C) 2003-2019 aMule komanda

en: Kademlia: Peer-to-peer routing based on the XOR metric.
lt: Kademlia: p2p maršrutizavimas, paremtas XOR metrika.

en: Message
lt: Žinutė

en: Connecting
lt: Jungiamasi

en: eD2k: Connecting
lt: eD2k: jungiamasi

en: eD2k: Disconnected
lt: eD2k: atsijungta

en: Kad: Firewalled
lt: Kad: už ugniasienės

en: Kad: Connected
lt: Kad: prisijungta

en: Kad: Connecting
lt: Kad: jungiamasi

en: Kad: Off
lt: Kad: išjungta

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Stop the current connection attempts
lt: Nutraukti bandymus prisijungti

en: Disconnect
lt: Atsijungti

en: Disconnect from the currently connected networks
lt: Atsijungti nuo pasirinktų tinklų

en: Connect
lt: Prisijungti

en: Connect to the currently enabled networks
lt: Prisijungti prie pasirinktų tinklų

en: aMule (%s | Connected)
lt: aMule (%s | prisijungta)

en: aMule (%s | Disconnected)
lt: aMule (%s | neprisijungta)

en: Exit confirmation
lt: Baigimo patvirtinimas

en: Skin directory '%s' does not exist
lt: Išvaizdos failų aplankas %s neegzistuoja

en: WARNING: Unable to open skin file '%s' for read
lt: DĖMESIO: nepavyko atverti temos failo „%s“ skaitymui

en: Networks
lt: Tinklas

en: Networks Window
lt: Tinklo langas

en: Searches
lt: Paieška

en: Searches Window
lt: Paieškos langas

en: Downloads
lt: Siuntimai

en: Shared files
lt: Dalinami failai

en: Shared Files Window
lt: Dalinamų failų langas

en: Messages
lt: Žinutės

en: Messages Window
lt: Žinučių langas

en: Statistics
lt: Statistika

en: Statistics Graph Window
lt: Statistikos grafikų langas

en: Preferences
lt: Parinktys

en: Preferences Settings Window
lt: Parinkčių langas

en: Import
lt: Įkelti

en: The partfile importer tool
lt: Dalinai atsiųstų failų įkėlimo įrankis

en: About
lt: Apie

en: About/Help
lt: Apie/pagalba

en: eD2k network
lt: eD2k tinklas

en: Kad network
lt: Kad tinklas

en: No network
lt: Jokio tinklo

en: Connect to remote amule
lt: Prisijungti prie nutolusio aMule

en: Connection failed
lt: Prisijungti nepavyko

en: All
lt: Viskas

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Failed to retrieve shared files from user '%s'
lt: Nepavyko gauti dalinamų failų iš vartotojo „%s“

en:  (Fake eMule version %#x)
lt:  (neteisinga eMule versija %#x)

en:  (Fake eMule)
lt:  (neteisinga eMule)

en: xMule (Fake eMule)
lt: xMule (neteisinga eMule)

en: 1.x (based on eMule v0.%u)
lt: 1.x (paremta eMule v0.%u)

en: NickName: %s ID: %u
lt: Slapyvardis: %s ID: %u

en: Requested: %s
lt: Paprašė: %s

en: Filestats for this session: Accepted %d of %d request, %s transferred
     | Filestats for this session: Accepted %d of %d requests, %s transferred
lt[0]: Šio seanso failų statistika: priimta %d iš %d prašymo, %s persiųsta
lt[1]: Šio seanso failų statistika: priimta %d iš %d prašymų, %s persiųsta
lt[2]: Šio seanso failų statistika: priimta %d iš %d prašymų, %s persiųsta

en: Filestats for all sessions: Accepted %d of %d request, %s transferred
     | Filestats for all sessions: Accepted %d of %d requests, %s transferred
lt[0]: Visų seansų failų statistika: priimta %d iš %d prašymo, %s persiųsta
lt[1]: Visų seansų failų statistika: priimta %d iš %d prašymų, %s persiųsta
lt[2]: Visų seansų failų statistika: priimta %d iš %d prašymų, %s persiųsta

en: Requested unknown file
lt: Paprašė nežinomo failo

en: Message filtered from '%s' (IP:%s)
lt: Filtras sulaikė %s žinutę (IP %s)

en: New message from '%s' (IP:%s)
lt: Naują žinutę atsiuntė %s (IP %s)

en: Category
lt: Kategorija

en: New Category
lt: Nauja kategorija

en: Choose a folder for incoming files
lt: Nurodykite atsiųstų failų aplanką

en: You must specify a name for the category!
lt: Nurodykite kategorijos pavadinimą!

en: You must specify a path for the category!
lt: Nurodykite kategorijos kelią!

en: Failed to create incoming dir for category. Please specify a valid path!
lt: Nepavyko sukurti atsiųstų failų aplanko šiai kategorijai. Nurodykite teisingą kelią!

en: Chat-Session Started: %s (%s:%u) - %s %s
lt: Pokalbis pradėtas: %s (%s:%u) – %s %s

en: *** Connected to Client ***
lt: *** Prisijungta prie kliento ***

en: *** Connecting to Client ***
lt: *** Jungiamasi prie kliento ***

en: *** Failed to Connect to client / Connection lost ***
lt: *** Nepavyko prisijungti prie kliento arba ryšys nutrūko ***

en: Close tab
lt: Užverti kortelę

en: Close all tabs
lt: Užverti visas korteles

en: Close other tabs
lt: Užverti kitas korteles

en: Add to Friends
lt: Įdėti į draugus

en: Creditfile loaded, %u client is known | Creditfile loaded, %u clients are known
lt[0]: Kreditų failas įkeltas, rastas %u žinomas klientas
lt[1]: Kreditų failas įkeltas, rasti %u žinomi klientai
lt[2]: Kreditų failas įkeltas, rasta %u žinomų klientų

en:  - Credits expired for %u client! |  - Credits expired for %u clients!
lt[0]: – %u kliento kreditai nebegalioja!
lt[1]: – %u klientų kreditai nebegalioja!
lt[2]: – %u klientų kreditai nebegalioja!

en: No 'cryptkey.dat' file found, creating.
lt: Nerasta cryptkey.dat failo. Failas kuriamas.

en: Client Details
lt: Kliento savybės

en: LowID
lt: Žemas ID

en: HighID
lt: Aukštas ID

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Supported
lt: Palaikoma

en: Not supported
lt: Nepalaikoma

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Connected
lt: Prisijungta

en: Disconnected
lt: Neprisijungta

en: Not complete
lt: Neužbaigta

en: Bad Guy
lt: Kenkėjas

en: Verified - OK
lt: Praėjo patikrinimą

en: Not Available
lt: Nepasiekiama

en: User %s (%u) requested your sharedfiles-list -> Accepted
lt: Naudotojas %s (%u) paprašė dalinamų failų sąrašo –> suteikta

en: User %s (%u) requested your sharedfiles-list -> Denied
lt: Naudotojas %s (%u) paprašė dalinamų failų sąrašo –> atmesta

en: User %s (%u) requested your shareddirectories-list -> Accepted
lt: Naudotojas %s (%u) paprašė dalinamų aplankų sąrašo –> suteikta

en: User %s (%u) requested your shareddirectories-list -> Denied
lt: Naudotojas %s (%u) paprašė dalinamų aplankų sąrašo –> atmesta

en: User %s (%u) sent unrequested shared dirs.
lt: Naudotojas %s (%u) atsiuntė neprašytus dalinamų failų aplankus

en: User %s (%u) finished sending sharedfiles-list
lt: Naudotojas %s (%u) baigė siųsti dalinamų failų sąrašą

en: User %s (%u) sent unwanted sharedfiles-list
lt: Naudotojas %s (%u) atsiuntė neprašytą dalinamų failų sąrašą

en: User %s (%u) denied access to shared directories/files list
lt: Naudotojas %s (%u) nesuteikė prieigos prie dalinamų aplankų/failų sąrašo

en: File Comments
lt: Failo komentarai

en: Username
lt: Vardas

en: File Name
lt: Failo pavadinimas

en: Rating
lt: Reitingas

en: Comment
lt: Komentaras

en: No comments
lt: Komentarų nėra

en: %u comment | %u comments
lt[0]: %u komentaras
lt[1]: %u komentarai
lt[2]: %u komentarų

en: Auto [Lo]
lt: Automatiškai (žemas)

en: Auto [No]
lt: Automatiškai (normalus)

en: Auto [Hi]
lt: Automatiškai (aukštas)

en: Very low
lt: Labai žemas

en: Low
lt: Žemas

en: Normal
lt: Normalus

en: High
lt: Aukštas

en: Very High
lt: Labai aukštas

en: Release
lt: Leidinys

en: Asking
lt: Klausiama

en: Connecting via server
lt: Jungiamasi per serverį

en: Queue Full
lt: Eilė pilna

en: On Queue
lt: Eilėje

en: Downloading
lt: Atsiunčiama

en: Receiving hashset
lt: Laukiama maišos f-jos reikšmės

en: No needed parts
lt: Nėra reikalingų dalių

en: Cannot connect LowID to LowID
lt: Žemam ID nepavyks prisijungti prie kito žemo ID

en: Too many connections
lt: Per daug užmegztų ryšių

en: Connecting via Kad
lt: Jungiamasi per Kademlia

en: Too many Kad connections
lt: Perdaug Kademlia ryšių

en: Banned
lt: Užblokuota

en: Connection Error
lt: Ryšio klaida

en: Remote Queue Full
lt: Nutolusi eilė pilna

en: Old MLDonkey
lt: Senasis MLDonkey

en: New MLDonkey
lt: Naujasis MLDonkey

en: eMule Compatible
lt: Suderinamas su eMule

en: Local Server
lt: Vietinis serveris

en: Remote Server
lt: Nutolęs serveris

en: Kad
lt: Kademlia

en: Source Exchange
lt: Keičiamasi šaltiniais

en: Passive
lt: Neveiklus

en: Link
lt: Nuoroda

en: Source Seeds
lt: Pilni šaltiniai

en: Completed
lt: Baigtos

en: In progress
lt: Dirbama

en: ERROR: Out of diskspace
lt: KLAIDA: trūksta laisvos disko vietos

en: ERROR: Partmet not found
lt: KLAIDA: nerastas dalių failas

en: ERROR: IO error!
lt: ERROR: IO klaida!

en: ERROR: Failed!
lt: ERROR: nepavyko!

en: Queued
lt: Eilėje

en: Already downloading
lt: Jau siunčiama

en: Unknown or bad tempfile format.
lt: Nežinomas arba klaidingas laikino failo formatas.

en: Size
lt: Dydis

en: Transferred
lt: Persiųsta

en: Speed
lt: Sparta

en: Progress
lt: Eiga

en: Sources
lt: Šaltiniai

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Status
lt: Būsena

en: Time Remaining
lt: Likęs laikas

en: Last Seen Complete
lt: Paskutinį kartą matyta pilna

en: Last Reception
lt: Paskutinį kartą siųsta

en: Are you sure that you wish to delete the selected file?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pažymėtą failą?

en: Are you sure that you wish to delete the selected files?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pažymėtus failus?

en: Feedback from: %s (%s)
lt: Atsakymas iš: %s (%s)

en: Auto
lt: Automatiškas

en: &Stop
lt: &Sustabdyti

en: &Pause
lt: &Pauzė

en: &Resume
lt: &Tęsti

en: C&lear completed
lt: I&švalyti baigtus failus

en: Swap every A4AF to this file now
lt: Visų naudotojų, turinčių šį failą, prašyti šio failo dabar pat

en: Swap every A4AF to this file (Auto)
lt: Visų naudotojų, turinčių šį failą, prašyti šio failo automatiškai

en: Swap every A4AF to any other file now
lt: Visų naudotojų, turinčių šį failą, prašyti kito failo

en: Extended Options
lt: Papildomi veiksmai

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Show file &details
lt: &Rodyti failo savybes

en: Show all comments
lt: Rodyti komentarus

en: Copy magnet URI to clipboard
lt: Kopijuoti magneto URI į talpyklę

en: Copy eD2k &link to clipboard
lt: Kopijuoti eD2k &nuorodą į talpyklę

en: Copy feedback to clipboard
lt: Kopijuoti atsakymą į talpyklę

en: unassign
lt: Nepriskirti niekur

en: Assign to category
lt: Priskirti į kategoriją

en: &Open the file
lt: &Atverti failą

en: Enter new name for this file:
lt: Įrašykite naują failo pavadinimą:

en: File rename
lt: Pervadinti failą

en: Downloads (%i)
lt: Atsiuntimai (%i)

en: To prevent this warning to show up in every preview,
    set your preferred video player in preferences (default is mplayer).
lt: Norėdami nebematyti šio įspėjimo kiekvienos peržiūros metu,
    parinktyse nurodykite pageidaujamą video grotuvą (numatytas yra mplayer).

en: File preview
lt: Failo peržiūra

en: ERROR: Failed to execute external media-player! Command: `%s'
lt: KLAIDA: nepavyko paleisti išorinio vaizdo grotuvo! Komanda: „%s“

en: ERROR: Failed to load backup file. Search http://forum.amule.org for .part.met recovery solutions.
lt: KLAIDA: nepavyko įkelti atsarginės kopijos failo. Paieškokite http://forum.amule.org .part.met atstatymo būdų.

en: No part files found
lt: Nerastas nei vienas dalių failas

en: Found %u part file | Found %u part files
lt[0]: Rastas %u dalių failas
lt[1]: Rasti %u dalių failai
lt[2]: Rasta %u dalių failų

en: Filesystem for Temp directory cannot handle large files.
lt: Laikino aplanko failų sistema nemoka dirbti su dideliais failais.

en: Filesystem for Incoming directory cannot handle large files.
lt: Atsiųstų failų aplanko failų sistema nemoka dirbti su dideliais failais.

en: Downloading %s
lt: Atsiunčiama %s

en: You are already trying to download the file '%s'
lt: Failas %s jau yra atsiunčiamų failų sąraše

en: You already have the file '%s'
lt: Failas %s jau buvo atsiųstas

en: You are already trying to download the file %s
lt: Failas %s jau yra atsiunčiamų failų sąraše

en: Cannot convert magnet link to eD2k: %s
lt: Nepavyko konvertuoti magnet nuorodos į eD2k: %s

en: Unknown protocol of link: %s
lt: Nežinomas protokolas arba nuoroda: %s

en: Invalid eD2k link! ERROR: %s
lt: Klaidinga eD2k nuoroda! KLAIDA: %s

en: External connection closed.
lt: Išorinis ryšys nutrauktas.

en: External connections disabled due to empty password!
lt: Išoriniai ryšiai atjungti, nes slaptažodis tuščias!

en: External connections disabled in config file
lt: Išoriniai ryšiai atjungti parinkčių faile

en: New external connection accepted
lt: Naujas išorinis ryšys priimtas

en: ERROR: couldn't accept a new external connection
lt: KLAIDA: nepavyko priimti išorinio ryšio

en: External connection refused due to empty password in preferences!
lt: Išorinis ryšys nepriimtas, nes parinktyse nurodytas tuščias slaptažodis!

en: Connecting client: %s %s
lt: Jungiasi klientas: %s %s

en: Unknown version
lt: Nežinoma versija

en: Incorrect EC version ID, there might be binary incompatibility. Use core and remote from same snapshot.
lt: Klaidingos išorinių ryšių versijos, taip gali būti dėl skirtingų programų. Programos branduolį ir nutolusią aplinką naudokite kompiliuotą iš tos pačios pradinio kodo versijos.

en: Invalid protocol version.
lt: Neteisinga protokolo versija.

en: Missing protocol version tag.
lt: Trūksta protokolo versijos žymės.

en: Access granted.
lt: Prieiga suteikta.

en: Remote PartFile command failed: FileHash not found: %s
lt: Nutolusio dalinio failo komanda nepavyko. Failo maišos funkcija nerasta: %s

en: FileHash not found: %s
lt: Failo maišos funkcija nerasta: %s

en: OOPS! OpCode processing error!
lt: Oi! OpCode vykdymo klaida!

en: Server not added
lt: Serveris neįdėtas

en: server not found: %s
lt: serveris nerastas: %s

en: need to define server to be removed
lt: Nurodykite serverį, kurį pašalinti

en: eD2k is disabled in preferences.
lt: eD2k išjungtas parinktyse.

en: Search in progress. Refetch results in a moment!
lt: Ieškoma. Tuoj bus gauti rezultatai!

en: WebSearch from remote interface makes no sense.
lt: www paieška iš nutolusios programos neturi prasmės.

en: No points for graph.
lt: Grafikui nėra duomenų.

en: Your client is not configured for this detail level.
lt: Šis klientas nesuderintas pateikti tiek detalių.

en: External Connection: shutdown requested
lt: Išorinis ryšys: gautas prašymas išjungti

en: Already shutting down.
lt: Jau išsijungiama.

en: ExternalConn: adding link '%s'.
lt: Išoriniai ryšiai: įdedama nuoroda %s.

en: Invalid link or already on list.
lt: Klaidinga nuoroda arba failas sąraše jau yra.

en: File not found.
lt: Failas nerastas.

en: Invalid file name.
lt: Klaidingas failo pavadinimas.

en: Unable to rename file.
lt: Nepavyko pervadinti failo.

en: Kad is disabled in preferences.
lt: Kademlia išjungta parinktyse.

en: Already connected to eD2k.
lt: Prie eD2k jau prisijungta.

en: Connecting to eD2k...
lt: Jungiamasi prie eD2k...

en: Already connected to Kad.
lt: Prie Kademlia jau prisijungta.

en: Connecting to Kad...
lt: Jungiamsi prie Kademlia...

en: All networks are disabled.
lt: Visi tinklai išjungti.

en: Disconnected from eD2k.
lt: Atsijungta nuo eD2k.

en: Disconnected from Kad.
lt: Atsijungta nuo Kademlia.

en: External Connection: invalid opcode received: %#x
lt: Išorinis ryšys: gautas klaidingas opcode: %#x

en: Invalid opcode (wrong protocol version?)
lt: Klaidingas opcode (bloga protokolo versija?)

en: Unknown extension '%s' for the '%s' command.
lt: Nežinomas plėtinys %s (komandai %s).

en: Unknown command '%s'.
lt: Nežinoma komanda %s.

en: 
    This command cannot have an argument.
lt: 
    Ši komanda neturi kintamųjų.

en: 
    This command must have an argument.
lt: 
    Šiai komandai reikia kintamojo.

en: 
    This command is incomplete, you must use one of the extensions below.
lt: 
    Ši komanda nebaigta, naudokite vieną iš plėtinių žemiau.

en: 
    Available extensions:
lt: 
    Galimi plėtiniai:

en: Available commands:
lt: Galimos komandos:

en: 
    All commands are case insensitive.
    Type '%s <command>' to get detailed info on <command>.
lt: 
    Visoms komandoms svarbu raidžių dydis.
    Įrašę „%s <komanda>“ gausite išsamią informaciją apie <komandą>.

en: Exits from the application.
lt: Baigti programos darbą.

en: Show help.
lt: Rodyti pagalbą.

note: TRANSLATORS: Do not translate the word 'help', it is a command to the program!
en: To get help on a command, type 'help <command>'.
    To get the full command list type 'help'.
lt: Įrašę „help <komanda>“ gausite išsamią informaciją apie <komandą>.
    Įrašę „help“ gausite pilną komandų sąrašą.

en: 
    Use '%s' for command list
lt: 
    Įrašę „%s“ gausite komandų sąrašą

en: Syntax error!
lt: Sintaksės klaida!

en: Error processing command - should never happen! Report bug, please
lt: Apdorojant komandą įvyko klaida! To neturėjo niekada atsitikti! Prašome pranešti apie klaidą

en: This command should not have any parameters.
lt: Ši komanda negali turėti parametrų.

en: This command must have a parameter.
lt: Ši komanda privalo turėti parametrą.

en: Invalid argument.
lt: Klaidingas kintamasis.

en: This is an incomplete command.
lt: Komanda neužbaigta.

en: Type '%s' to get more help.
lt: Įrašę „%s“ gausite išsamesnę pagalbą.

en: This is %s %s %s
lt: Tai %s %s %s

en: This is %s %s
lt: Tai %s %s

en: 
    Creating client...
lt: 
    Kuriamas klientas...

en: 
    Ok, exiting %s...
lt: 
    Darbas baigiamas %s...

en: Cannot connect with an empty password.
    You must specify a password either in config file
    or on command-line, or enter one when asked.
    
    Exiting...
lt: Nurodžius tuščią slaptažodį prisijungti nepavyks.
    Nurodykite slaptažodį parinkčių faile,
    komandų eilutėje arba įrašykite paklausus.
    
    Darbas baigiamas...

en: Show this help text.
lt: Rodyti šį pagalbos tekstą.

en: Host where aMule is running. (default: localhost)
lt: Mazgas, kuriame paleista aMule. Numatyta: localhost

en: aMule's port for External Connection. (default: 4712)
lt: aMule išorinių ryšių prievadas. Numatyta: 4712

en: External Connection password.
lt: Išorinių ryšių slaptažodis.

en: Read configuration from file.
lt: Nuskaityti parinktis iš failo.

en: Do not print any output to stdout.
lt: Nepateikti išvesties į stdout įrenginį.

en: Be verbose - show also debug messages.
lt: Rodyti išsamius pranešimus, negi klaidų taisymo pranešimus.

en: Sets program locale (language).
lt: Nurodyti programos kalbą.

en: Write command line options to config file.
lt: Komandų eilutės parinktis įrašyti į parinkčių failą.

en: Creates config file based on aMule's config file.
lt: Sukurti parinkčių failą pagal aMule parinkčių failą.

en: Print program version.
lt: Atspausdinti programos versiją.

en: File Details
lt: Failo savybės

en: Failed to open friend list file 'emfriends.met' for reading!
lt: Nepavyko atverti draugų sąrašo failo „emfriends.met“ skaitymui!

en: Failed to open friend list file 'emfriends.met' for writing!
lt: Nepavyko atverti draugų sąrašo failo „emfriends.met“ rašymui!

en: Friends
lt: Draugai

en: Show &Details
lt: Rodyti &išsamiau

en: Add a friend
lt: Įdėti draugą

en: Remove Friend
lt: Pašalinti draugą

en: Send &Message
lt: Siųsti &žinutę

en: View Files
lt: Peržiūrėti failus

en: Establish Friend Slot
lt: Sukurti siuntimo kanalą draugui

en: Are you sure that you wish to delete the selected friend?
lt: Ar tikrai pašalinti pažymėtą draugą?

en: Are you sure that you wish to delete the selected friends?
lt: Ar tikrai pašalinti pažymėtus draugus?

en: You are not allowed to set more than one friendslot.
     Only one slot was assigned.
lt: Neleidžiama sukurti daugiau nei vieną siuntimo kanalą draugui.
    Buvo sukurtas tik vienas kanalas.

en: Multiple selection
lt: Pažymėta keletas

en: Send message to user
lt: Siųsti žinutę naudotojui

en: Message to send:
lt: Siųsti žinutę:

en: Remove from friends
lt: Pašalinti iš draugų

en: Send message
lt: Siųsti žinutę

en: Swap to this file
lt: Keisti į šį failą

en: A4AF
lt: Ats. kitą failą

en: Asked for another file
lt: Atsiunčiamas kitas failas

en: No
lt: Ne

en: Yes
lt: Taip

en: Downloading...
lt: Atsiunčiama...

en: Failed to load ipfilter.dat file '%s', unknown format encountered.
lt: Nepavyko įkelti ipfilter.dat failo „%s“, nepavyko suprasti failo formato.

en: Failed to load ipfilter.dat file '%s', could not open file.
lt: Nepavyko įkelti ipfilter.dat failo „%s“, nepavyko atverti failo.

en: Loaded %u IP-range from '%s'. | Loaded %u IP-ranges from '%s'.
lt[0]: Įkeltas %u IP diapazonas iš „%s“.
lt[1]: Įkelti %u IP diapazonai iš „%s“.
lt[2]: Įkelta %u IP diapazonų iš „%s“.

en: %u malformed line was discarded. | %u malformed lines were discarded.
lt[0]: %u klaidingas įrašas neįkeltas.
lt[1]: %u klaidingi įrašai neįkelti.
lt[2]: %u klaidingų įrašų neįkelta.

en: Bootstrap from 
    known clients
lt: Inicializuoti iš 
    žinomų klientų

en: Nodes (%u)
lt: Mazgai (%u)

en: Invalid ip to bootstrap
lt: Klaidingas inicializavimo IP

en: Invalid port to bootstrap
lt: Klaidingas inicializavimo prievadas

en: Please fill all fields required
lt: Prašome užpildyti visus privalomus laukus

en: Are you sure you want to download a new nodes.dat file?
lt: Ar tikrai norite atsisiųsti naują nodes.dat failą?

en: Doing so will remove your current nodes and restart Kademlia connection.
lt: Atsiuntus naują node.dat failą bus pašalinti dabartiniai mazgai ir bus iš naujo prisijungta prie Kademlia tinklo.

en: Continue?
lt: Tęsti?

en: Kademlia: search keyword too short
lt: Kademlia: ieškomas žodis pernelyg trumpas

en: Read %u Kad contact | Read %u Kad contacts
lt[0]: Nuskaitytas %u Kad kontaktas
lt[1]: Nuskaityti %u Kad kontaktai
lt[2]: Nuskaityta %u Kad kontaktų

en: Wrote %d Kad contact | Wrote %d Kad contacts
lt[0]: Įrašytas %d Kad kantaktas
lt[1]: Įrašyti %d Kad kantaktai
lt[2]: Įrašyta %d Kad kantaktų

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: File size
lt: Failo dydis

en: Share ratio
lt: Platinimo santykis

en: Uploaded
lt: Išsiųsta

en: Requested
lt: Paprašyta

en: Accepted
lt: Priimta

en: Complete sources
lt: Pilni šaltiniai

en: Hashing
lt: Vykdoma maiša

en: Completing
lt: Patvirtinama

en: Complete
lt: Baigta

en: Paused
lt: Pristabdyta

en: Erroneous
lt: Klaidinga

en: Waiting
lt: Laukiama

en: You must specify a non-empty password.
lt: Turite įrašyti netuščią slaptažodį.

en: Invalid password, not a MD5 hash!
lt: Klaidingas slaptažodis, ne MD5 maiša!

en: Connection failure
lt: Ryšio klaida

en: EC connection failed. Empty reply.
lt: Nepavyko užmegzti išorinio ryšio. Gautas tuščias atsakymas.

en: Succeeded! Connection established to aMule
lt: Pavyko! Užmegztas ryšys su aMule

en: Succeeded! Connection established.
lt: Pavyko! Ryšys užmegztas.

en: External Connection: Access denied because:
lt: Išorinis ryšys: prieiga nesuteikta

en: ERROR: Could not listen to TCP port.
lt: KLAIDA: nepavyko klausytis TCP prievado.

en: ERROR:
lt: KLAIDA:

en: WARNING:
lt: DĖMESIO:

en: Close
lt: Užverti

en: Cut
lt: Iškirpti

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Paste
lt: Įterpti

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Select All
lt: Pažymėti viską

en: Unlimited
lt: Neribojama

en: aMule Tray Menu
lt: aMule dėklo meniu

en: Speed limits:
lt: Spartos apribojimai:

en: UL: None
lt: Išs.: jokių

en: UL: %u
lt: Išs.: %u

en: DL: None
lt: Ats.: jokių

en: DL: %u
lt: Ats.: %u

en: Client Information
lt: Kliento informacija

en: Nickname: %s
lt: Slapyvardis: %s

en: No Nickname Selected!
lt: Slapyvardis nenurodytas!

en: ClientID:
lt: Kliento ID:

en: Not connected
lt: Neprisijungta

en: ServerName:
lt: Serverio pavadinimas:

en: ServerIP:
lt: Serverio IP:

en: Not Connected
lt: Neprisijungta

en: TCP port: %d
lt: TCP prievadas: %d

en: TCP port: Not ready
lt: TCP prievadas: neparuošta

en: UDP port: %d
lt: UDP prievadas: %d

en: UDP port: Not ready
lt: UDP prievadas: neparuošta

en: Online Signature: Enabled
lt: Keičiamas parašas: įjungta

en: Online Signature: Disabled
lt: Keičiamas parašas: išjungta

en: Uptime: %s
lt: Seanso trukmė: %s

en: Shared files: %d
lt: Dalinami failai: %d

en: Queued clients: %d
lt: Klientai eilėje: %d

en: Total DL: %s
lt: Iš viso atsiųsta: %s

en: Total UL: %s
lt: Iš viso išsiųsta: %s

en: Upload limit
lt: Išsiuntimo apribojimas

en: Download limit
lt: Atsiuntimo apribojimas

en: Hide aMule
lt: Slėpti aMule

en: Show aMule
lt: Rodyti aMule

en: Exit
lt: Baigti

en: eD2k Link:
lt: eD2k nuoroda:

en: Commit
lt: Vykdyti

en: Click here to add the eD2k link in the text control to your download queue.
lt: Paspauskite norėdami įdėti eD2k nuorodą į teksto valdymą atsiuntimų eilėje.

en: Events are displayed here. For a complete list of events, refer to the log in the Servers-tab.
lt: Įvykių žurnalas. Pilną įvykių žurnalą galite rasti Serverių kortelėje.

en: Loading ...
lt: Įkeliama...

en: Number of users on the server you are connected to ...
lt: Naudotojų skaičius serveryje, prie kurio prisijungėte...

en: Users: 0
lt: Naudotojų: 0

en: Users connected to the current server and an estimate of the total number of users.
lt: Naudotojų skaičius dabartiniame serveryje ir apytikslis bendras naudotojų skaičius.

en: Up: 0.0 | Down: 0.0
lt: Išs.: 0,0 | Ats.: 0,0

en: Current average upload and download rates. If enabled the numbers in the braces signify the overhead from client communication.
lt: Dabartinė vidutinė išsiuntimo ir atsiuntimo sparta. Jei įjungta papildoma parinktis skaičiai skliausteliuose nurodo išnaudojamą tarnybinį srautą.

en: Displays the connected status and active transfers. Red arrows signifies that you are currently not connected, yellow arrows signify that you have low ID (firewalled) and green arrows signify that you have high ID (The optimal connection type).
lt: Ryšio būklė ir aktyvūs siuntimai. Raudonos rodyklės žymi, kad ryšys neužmegztas, geltonos rodyklės žymi, kad gavote žemą ID (esate už ugniasienės), žalios rodyklės žymi, kad gavote aukštą ID (geriausia ryšio būklė).

en: Not Connected ...
lt: Neprisijungta...

en: Currently connected server.
lt: Dabartinis serveris.

en: Search
lt: Paieška

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Type
lt: Tipas

en: Local
lt: Vietinis

en: Global
lt: Globalus

en: Extended Parameters
lt: Papildomos parinktys

en: Filtering
lt: Filtrai

en: File Type
lt: Failo tipas

en: Any
lt: Bet kas

en: Archives
lt: Supakuoti failai

en: Audio
lt: Garso failai

en: CD-Images
lt: CD atvaizdai

en: Pictures
lt: Paveiksliukai

en: Programs
lt: Programos

en: Texts
lt: Teksto failai

en: Videos
lt: Vaizdo failai

en: Extension
lt: Plėtinys

en: Min Size
lt: Min dydis

en: Bytes
lt: Baitai

en: Max Size
lt: Maks dydis

en: Availability
lt: Skaičius

en: Filter:
lt: Filtras:

en: Filter Results
lt: Filtruoti rezultatus

en: Invert Result
lt: Apversti filtrą

en: Hide Known Files
lt: Slėpti žinomus failus

en: Start
lt: Pradėti

en: More
lt: Daugiau

en: Searches for more results on eD2k. Not supported for Kad yet.
lt: Ieškos daugiau rezultatų eD2k tinkle. Kademlia tinkle kol kas neveikia.

en: Stop
lt: Sustabdyti

en: Download
lt: Atsiųsti

en: Reset Fields
lt: Atstatyti laukelius

en: Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Clears completed downloads
lt: Pašalinti iš sąrašo jau atsiųstus failus

en: General
lt: Bendra

en: Full Name :
lt: Pilnas pavadinimas:

en: N/A
lt: Nežinoma

en: met-File :
lt: met failas:

en: Hash :
lt: Maišos f-jos reikšmė:

en: Filesize :
lt: Failo dydis:

en: Partfilestatus :
lt: Dalinio failo būsena:

en: Last seen complete :
lt: Paskutinį kartą matytas pilnas:

en: Transfer
lt: Siuntimas

en: Found Sources :
lt: Rasti šaltiniai:

en: Transferring Sources :
lt: Siunčiantys šaltiniai:

en: Filepart-Count :
lt: Dalių skaičius:

en: Available :
lt: Pasiekiamos dalys:

en: Datarate :
lt: Siuntimo sparta:

en: Download Active Time:
lt: Atsiuntimo aktyvi trukmė:

en: Transferred :
lt: Persiųsta duomenų:

en: Completed Size :
lt: Atsiųstas kiekis:

en: Intelligent Corruption Handling
lt: Klaidų taisymo įrankis

en: Lost to corruption :
lt: Dėl klaidų prarasta:

en: Gained by compression :
lt: Sutaupyta supakuojant:

en: Packages saved by I.C.H. :
lt: Klaidų taisymo įrankis pataisė paketų:

en: File Names
lt: Failo pavadinimai

en: Takeover
lt: Pervadinti

en: Cleanup
lt: Išvalyti

en: Apply
lt: Įvykdyti

en: Ok
lt: Gerai

en: Comment/Rate file (Text will be visible to all users)
lt: Komentuokite ir įvertinkite failą (komentarą matys visi naudotojai)

en: File Quality
lt: Failo kokybė

en: Not rated
lt: Nevertinta

en: Invalid / Corrupt / Fake
lt: Klaidinga/sugadinta

en: Poor
lt: Prasta

en: Fair
lt: Labai gera

en: Good
lt: Gera

en: Excellent
lt: Puiki

en: Choose the file rating or advice users if the file is invalid ...
lt: Įvertinkite failą arba praneškite kitiems, kad failas sugadintas...

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Downloading, please wait ...
lt: Atsiunčiama, prašome palaukti...

en: Unknown size
lt: Dydis nežinomas

en: Required Information
lt: Būtina informacija

en: IP Address :
lt: IP adresas:

en: Port :
lt: Prievadas:

en: Additional Information
lt: Papildoma informacija

en: Username :
lt: Naudotojo vardas:

en: Userhash :
lt: Naudotojo maišos f-ja:

en: Add
lt: Įdėti

en: Download-Speed
lt: Atsiuntimo sparta

en: Current
lt: Dabartinė sparta

en: Running average
lt: Dabartinis vidurkis

en: Session average
lt: Seanso vidurkis

en: Upload-Speed
lt: Išsiuntimo sparta

en: Connections
lt: Ryšiai

en: Active downloads
lt: Aktyvūs atsiuntimai

en: Active connections (1:1)
lt: Aktyvūs ryšiai (1:1)

en: Active uploads
lt: Aktyvūs išsiuntimai

en: Statistics Tree
lt: Statistikos duomenų medis

en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

en: Userhash:
lt: Naudotojo maišos f-ja:

en: Client software:
lt: Kliento programinė įranga:

en: Client version:
lt: Programinės įrangos versija:

en: IP address:
lt: IP adresas:

en: User ID:
lt: Naudotojo ID:

en: Server IP:
lt: Serverio IP:

en: Server name:
lt: Serverio pavadinimas:

en: Obfuscation:
lt: Slėpimas:

en: Transfers to client
lt: Siuntimai naudotojui

en: Current request:
lt: Dabartinis prašymas:

en: Average upload rate:
lt: Vidutinė išsiuntimo sparta:

en: Average download rate:
lt: Vidutinė atsiuntimo sparta:

en: Uploaded (session):
lt: Išsiųsta (per šį seansą):

en: Downloaded (session):
lt: Atsiųsta (per šį seansą):

en: Uploaded (total):
lt: Išsiųsta (iš viso):

en: Downloaded (total):
lt: Atsiųsta (iš viso):

en: Scores
lt: Reitingas

en: DL/UP modifier:
lt: Ats./išs. indeksas:

en: Secure ident:
lt: Saugus identifikatorius:

en: Queue score:
lt: Reitingas eilėje:

en: Nick
lt: Slapyvardis

en: This is the name that other users will see when connecting to you.
lt: Įrašykite vardą, kurį matys kiti su jumis užmezgę ryšį naudotojai.

en: The delay before showing tool-tips.
lt: Kiek sekundžių uždelsti prieš parodant patarimą užvedus pelę ant objekto.

en: This specifies the language used on controls.
lt: Naudotojo aplinkos kalba.

en: Check for new version at startup
lt: Paleidus programą ieškoti naujesnės versijos

en: Enabling this will make aMule check for new version at startup
lt: Įjungus šią parinktį aMule kiekieną kartą paleidus programą patikrins ar nėra naujesnės programos versijos

en: Start minimized
lt: Paleidus nuleisti langą

en: Enabling this makes aMule minimize itself upon start.
lt: Jei ši parinktis įjungta, paleidus programą aMule langas bus iškart nuleistas žemyn.

en: Prompt on exit
lt: Klausti prieš baigiant darbą

en: Enable Tray Icon
lt: Įjungti sistemos dėklo ženkliuką

en: This Enables/Disables the system tray (or taskbar) icon.
lt: Ši parinktis įjungia ar išjungia sistemos dėklo ženkliuką.

en: Minimize to Tray Icon
lt: Sumažinti į sisteminio dėklo ženkliuką

en: Enabling this will make aMule minimize to the System Tray, rather than the taskbar.
lt: Jei ši parinktis įungta, nuleidus aMule langą, programa bus sumažinta į sistemos dėklo ženkliuką, o ne į programų juostą.

en: Browser Selection
lt: Naršyklės parintys

en: Browse
lt: Naršyti

en: Open in new tab if possible
lt: Jei įmanoma, atverti naują kortelę

en: Open the web page in a new tab instead of in a new window when possible
lt: Įjungus šią parinktį, stengtis nurodytą puslapį atverti naujoje naršyklės kortelėje, o ne pagrindiniame naršyklės lange

en: Video Player
lt: Vaizdo grotuvas

en: Upload
lt: Išsiuntimas

en: Slot Allocation
lt: Vieno ryšio sparta

en: This is the standard eD2k port and cannot be disabled.
lt: Tai standartinis eD2k prievadas. Jis negali būti išjungtas.

en: Autoconnect on startup
lt: Pradėjus darbą prisijungti automatiškai

en: Reconnect on loss
lt: Nutrūkus ryšiui prisijungti vėl

en: Remove dead server after
lt: Pašalinti neatsiliepiantį serverį po

en: retries
lt: bandymų

en: Auto-update server list at startup
lt: Automatiškai atnaujinti serverių sąrašą paleidus programą

en: List
lt: Sąrašas

en: Update server list when connecting to a server
lt: Atnaujinti serverių sąrašą prisijungus prie serverio

en: Update server list when a client connects
lt: Atnaujinti serverių sąrašą prisijungus klientui

en: Use priority system
lt: Naudoti prioritetų sistemą

en: Use smart LowID check on connect
lt: Jungiantis naudoti išmoningą žemo ID tikrinimą

en: Safe connect
lt: Saugus jungimasis

en: Autoconnect to servers in static list only
lt: Automatiškai jungtis tik prie serverių iš pastovaus sąrašo

en: Set manually added servers to High Priority
lt: Naudotojo įdėtiems serveriams nurodyti aukštą prioritetą

en: Add files to download in pause mode
lt: Failus į atsiuntimo eilę įdėti pristabdytos būsenos

en: Add files to download with auto priority
lt: Į atsiuntimo eilę įdedamiems failams nurodyti automatinį prioritetą

en: Try to download first and last chunks first
lt: Visų pirma bandyti atsiųsti pirmą ir paskutinę failo dalį

en: From the same category
lt: Siųsti tos pačios kategorijos failą

en: Preallocate disk space for new files
lt: Naujiems failams paskirti vietą diske

en: For new files preallocates disk space for the whole file, thus reduces fragmentation
lt: Naujiems failams iš anksto paskirti vietą diske visam failui. Taip bus sumažinta fragmentacija

en: Select this if you want aMule to check your disk space
lt: Įjunkite, jei norite, kad aMule tikrintų laisvą vietą diske

en: Enter here the min disk space desired.
lt: Įrašykite kiek diske palikti laisvos vietos.

en: Save 10 sources on rare files (< 20 sources)
lt: Įrašyti 10 šaltinių retiems failams (mažiau nei 20 šaltinių)

en: Uploads
lt: Išsiuntimai

en: Add new shared files with auto priority
lt: Naujiems dalinamiems failams nurodyti automatinį prioritetą

en: (Right click on folder icon for recursive share)
lt: (spragtelėję dešiniu klavišu dalinsitės ir gilesniais paaplankiais)

en: Share hidden files
lt: Dalintis slepiamais failais

en: Graphs
lt: Grafikai

en: Update delay : 5 secs
lt: Atnaujinimo dažnis: 5 s

en: Time for average graph: 100 mins
lt: Vidurkių grafiko dydis: 100 min

en: Connections Graph Scale: 100
lt: Ryšių grafiko skalė: 100

en: Background
lt: Fonas

en: Grid
lt: Rėmeliai

en: Download current
lt: Dabartinė atsiuntimo sparta

en: Download running average
lt: Dabartinis atsiuntimo vidurkis

en: Download session average
lt: Seanso atsiuntimo vidurkis

en: Upload current
lt: Dabartinė išsiuntimo sparta

en: Upload running average
lt: Dabartinis išsiuntimo vidurkis

en: Upload session average
lt: Seanso išsiuntimo vidurkis

en: Active connections
lt: Aktyvūs ryšiai

en: Systray Icon Speedbar
lt: Sistemos dėklo spartos indikatorius

en: Kad-nodes current
lt: Dabartiniai Kademlia mazgai

en: Kad-nodes running
lt: Kademlia mazgų dabartinis vidurkis

en: Kad-nodes session
lt: Kademlia mazgų seanso vidurkis

en: Select
lt: Nurodykite spalvą

en: Number of Client Versions shown (0=unlimited)
lt: Rodomų klientų versijų skaičius (0 – neribojama)

en: !!! WARNING !!!
lt: DĖMESIO!!!

en: Max new connections / 5 secs
lt: Per 5 s užmegzti ne daugiau ryšių, nei nurodyta

en: File Buffer Size: 240000 bytes
lt: Failo buferio dydis: 240000 baitai

en: Upload Queue Size: 5000 clients
lt: Išsiuntimo eilė: 5000 klientų

en: Server connection refresh interval: Disable
lt: Serverio ryšio atnaujinimo intervalas: išjungta

en: Show extended info on categories tabs
lt: Rodyti papildomą informaciją kategorijų kortelėse

en: Show transfer rates on title
lt: Rodyti siuntimo spartą failo pavadinime

en: Vertical toolbar orientation
lt: Mygtukus išdėstyti vertikaliai

en: Flat
lt: Plokščia

en: Round
lt: Erdvinė

en: aMule will sort the columns in your download list automatically
lt: Įjungus šią parinktį atsiuntimo eilėje esantys failai bus rūšiuojami automatiškai

en: External Connection Parameters
lt: Išorinio ryšio parinktys

en: Accept external connections
lt: Priimti išorinius ryšius

en: Enter here a valid ip in the a.b.c.d format for the listening EC interface. An empty field or 0.0.0.0 will mean any interface.
lt: Įrašykite išorinių ryšių besiklausančio įrenginio IP adresą a.b.c.d forma. Tuščias laukelis arba adresas 0.0.0.0 reiškia bet kokį įrenginį.

en: Enable UPnP port forwarding on the EC port
lt: EC prievade įjungti UPnP prievadų perdavimą

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Web server parameters
lt: Žiniatinklio serverio parinktys

en: Web template
lt: www šablonas

en: Full rights password
lt: Pilnos prieigos slaptažodis

en: Enable Low rights User
lt: Įjungti nepilnos prieigos naudotoją

en: Low rights password
lt: Nepilnos prieigos slaptažodis

en: Page Refresh Time (in secs)
lt: Puslapio atnaujinimo periodas (sekundėmis)

en: Enable Gzip compression
lt: Įjungti Gzip suspaudimą

en: OK
lt: Gerai

en: Click here to apply any changes made to the preferences.
lt: Patvirtinti naujai nurodytas parinktis.

en: Reset any changes made to the preferences.
lt: Atšaukti bet kokius pakeitimus.

en: Title :
lt: Pavadinimas:

en: Comment :
lt: Komentaras:

en: Incoming Dir :
lt: Atsiųstų failų aplankas:

en: Change priority for new assigned files :
lt: Keisti naujai priskirtų failų prioritetą:

en: Select color for this Category (currently selected) :
lt: Nurodykite dabartinės kategorijos spalvą:

en: Reset
lt: Perkrauti

en: Click this button to reset the log.
lt: Išvalyti įvykių žurnalą.

en: Click on this button to update the servers list from URL ...
lt: Paspaudę šį mygtuką atnaujinsite serverių sąrašą iš URL...

en: Server list
lt: Serverių sąrašas

en: Enter the url to a server.met file here and press the button to the left to update the list of known servers.
lt: Įrašykite server.met failo URL ir paspaudę mygtuką kairėje atnaujinsite serverių sąrašą.

en: Add server manually: Name
lt: Įdėti serverį rankiniu būdu: pavadinimas

en: Enter the name of the new server here
lt: Įrašykite serverio pavadinimą

en: IP:Port
lt: IP:prievadas

en: Enter the IP of the server here, using the x.x.x.x format.
lt: Įrašykite serverio IP adresą naudodami a.b.c.d formą.

en: Enter the port of the server here.
lt: Įrašykite serverio prievadą.

en: Add manually a server (fill fields to the left before) ...
lt: Įdėti serverį (prieš tai užpildykite laukelius kairėje)...

en: aMule Log
lt: aMule žurnalas

en: Server Info
lt: Serverio informacija

en: ED2K Info
lt: ED2K informacija

en: Kad Info
lt: Kademlia informacija

en: Click on this button to update the nodes list from URL ...
lt: Spragtelėję šį mygtuką atnaujinsite mazgų sąrašą iš URL...

en: Nodes (0)
lt: Mazgai (0)

en: Enter the url to a nodes.dat file here and press the button to the left to update the list of known nodes.
lt: Įrašykite nodes.dat failo URL ir paspaudę mygtuką kairėje atnaujinsite mazgų sąrašą.

en: Nodes stats
lt: Mazgų statistika

en: Bootstrap
lt: Inicializavimas

en: New node
lt: Naujas mazgas

en: Port:
lt: Prievadas:

en: Disconnect Kad
lt: Atjungti Kademlia

en: Use Secure User Identification
lt: Naudoti saugų kliento atpažinimą

en: It is recommended to enable this option. You will not receive credits if SUI is not enabled.
lt: Rekomenduojama įjungti šią parinktį. Jei išjungsite, negausite kreditų.

en: Protocol Obfuscation
lt: Protokolo slėpimas

en: Support Protocol Obfuscation
lt: Įjungti protokolo slėpimą

en: This option enabled Protocol Obfuscation, and makes aMule accept obfuscated connections from other clients.
lt: Ši parinktis įjungia protokolo slėpimą. Tuomet aMule priiminės slepiamus ryšius iš kitų klientų.

en: Use obfuscation for outgoing connections
lt: Slėpti išeinančius ryšius

en: This option makes aMule use Protocol Obfuscation when connecting other clients/servers.
lt: Įjungus šią parinktį aMule, jungdamasi prie kitų klientų ar serverių, slėps išeinančius ryšius.

en: Accept only obfuscated connections
lt: Priimti tik slepiamus ryšius

en: This option makes aMule only accept obfuscated connections. You will have less sources, but all your traffic will be obfuscated
lt: Įjungus šią parinktį aMule priims tik slepiamus ryšius. Šaltinių bus rasta mažiau, bet visas srautas bus slepiamas

en: Everybody
lt: Visi

en: No one
lt: Niekas

en: Select who can request to view a list of your shared files.
lt: Nurodykite kas gali pamatyti dalinamų failų sąrašą.

en: IP-Filtering
lt: IP filtravimas

en: Filter clients
lt: Filtruoti klientus

en: Enable filtering of the client IPs defined in the file ~/.aMule/ipfilter.dat.
lt: Įjungti klientų IP adresų filtravimą, aprašytą ~/.aMule/ipfilter.dat faile.

en: Filter servers
lt: Filtruoti serverius

en: Enable filtering of the server IPs defined in the file ~/.aMule/ipfilter.dat.
lt: Įjungti serverių IP adresų filtravimą, aprašytą ~/.aMule/ipfilter.dat faile.

en: Reload List
lt: Atnaujinti sąrašą

en: Reload the list of IPs to filter from the file ~/.aMule/ipfilter.dat
lt: Atnaujinti IP adresų sąrašą iš ~/.aMule/ipfilter.dat failo

en: Update now
lt: Atnaujinti dabar

en: Auto-update ipfilter at startup
lt: Automatiškai įkelti IP filtrą paleidus programą

en: Filtering Level:
lt: Filtravimo lygmuo:

en: Always filter LAN IPs
lt: Visuomet filtruoti LAN IP adresus

en: Paranoid handling of non-matching IPs
lt: Paranojiškai elgtis su neatitikusiais IP adresais

en: Rejects packet if the client ip is different from the ip where the packet is received from. Use with caution.
lt: Atmesti paketą, jei kliento IP adresas skiriasi nuo paketo šaltinio IP adreso. Naudoti atsargiai.

en: Use system-wide ipfilter.dat if available
lt: Jei įjungtas, naudoti ipfilter.dat failą visoje sistemoje

en: If there's no local ipfilter.dat found, allow usage of a systemwide ipfilter file.
lt: Jei nėra vietinio ipilter.dat failo, naudoti ipfilter.dat visoje sistemoje.

en: Enable Online-Signature
lt: Įjungti keičiamą parašą

en: Enables the writing of the OS file, which can be used by external apps to create signatures and the like.
lt: Įjungus šią parinktį bus įrašomas keičiamo parašo failas, kurį galite naudoti kitoje programoje parašų kūrimui ir pan.

en: Update Frequency (Secs):
lt: Atnaujinimo dažnis (sekundėmis):

en: Change the frequency (in seconds) of Online Signature updates.
lt: Keičiamo parašo atnaujinimo dažnis sekundėmis.

en: Click here to select the directory containing the the Online Signature files.
lt: Nurodykite aplanką, kuriame yra keičiamo parašo failas.

en: Filter incoming messages (except current chat):
lt: Filtruoti gaunamas žinutes (išskyrus dabartinį pokalbį):

en: Filter all messages
lt: Filtruoti visas žinutes

en: Filter messages from people not on your friend list
lt: Filtruoti žinutes nuo naudotojų, nesančių draugų sąraše

en: Filter messages from unknown clients
lt: Filtruoti žinutes nuo nežinomų klientų

en: Filter messages containing (use ',' as separator):
lt: Filtruoti žinutes turinčias tekstą („,“ naudokite kaip skirtuką):

en: add here the words amule should filter and block messages including it
lt: Įrašykite žodžius, kurių aMule ieškos žinutės tekste ir filtruos žinutę

en: Comments
lt: Komentarai

en: Filter comments containing (use ',' as separator):
lt: Filtruoti komentarus, turinčius (atskirkite kableliu):

en: Automatic server connect without proxy
lt: Automatiškai prijungti serverį be atstovaujančio serverio

en: Enable authentication
lt: Įjungti autentifikavimą

en: Enable/disable username/password authentication
lt: Įjungti ar išjungti naudotojo vardo ir slaptažodžio autentifikavimą

en: The username to use to connect to the proxy
lt: Naudotojo vardas prisijungimui prie atstovaujančio serverio

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: The password to use to connect to the proxy
lt: Slaptažodis prisijungimui prie atstovaujančio serverio

en: Enable Proxy
lt: Įjungti atstovaujančius serverius

en: Enable/disable proxy support
lt: Įjungti ar išjungti atstovaujančius serverius

en: Proxy type:
lt: Serverio tipas:

en: Proxy host:
lt: Serverio mazgas:

en: The proxy host name
lt: Atstovaujančio serverio mazgo pavadinimas

en: Proxy port:
lt: Serverio prievadas:

en: The proxy port
lt: Atstovaujančio serverio prievadas

en: Connect to:
lt: Prijungti prie:

en: Login to remote amule
lt: Prisijungti prie nutolusios aMule

en: User name
lt: Naudotojo vardas

en: Remember those settings
lt: Įsiminti parinktis

en: Enable Verbose Debug-Logging.
lt: Įjungti išsamų klaidų taisymo žurnalą.

en: Message Categories:
lt: Žinučių kategorijos:

en: Waiting...
lt: Laukiama...

en: Add imports
lt: Įdėti failus

en: Retry selected
lt: Pažymėtas bandyti iš naujo

en: Remove selected
lt: Pašalinti pažymėtas

en: Reload your shared files
lt: Atnaujinti dalinamų failų sąrašą

en: Send
lt: Siųsti

en: Sends the specified message.
lt: Išsiųsti įrašytą žinutę.

en: Close this chat-session.
lt: Baigti pokalbį ir užverti pokalbio kortelę.

en: Connect to any server and/or Kad
lt: Prisijungti prie bet kurio serverio ir/ar Kademlia tinklo

en: Shared Files
lt: Dalinami failai

en: Disabled [%s]
lt: Išjungta [%s]

en: byte | bytes
lt[0]: baitas
lt[1]: baitai
lt[2]: baitų

en: byte/sec | bytes/sec
lt[0]: baitas/s
lt[1]: baitai/s
lt[2]: baitų/s

en: secs
lt: s

en: mins
lt: min.

en: hours
lt: val.

en: Days
lt: dienų

en: all
lt: Viskas

en: all others
lt: Visa kita

en: Incomplete
lt: Neužbaigtos

en: Stopped
lt: Sustabdyta

en: Video
lt: Vaizdo failai

en: Archive
lt: Supakuoti failai

en: Text
lt: Teksto failai

en: Active
lt: Aktyvios

en: Importing %s: %s
lt: Įkeliama %s: %s

en: Reading temp folder
lt: Skaitomas laikinų failų aplankas

en: Retrieving basic information from download info file
lt: Laukiama pradinės informacijos iš atsiunčiamos informacijos failo

en: Creating destination file
lt: Kuriamas paskirties failas

en: Loading data from old download file (%u of %u)
lt: Įkeliami duomenys iš seno atsiuntimo failo (%u iš %u)

en: Saving data block into new single download file (%u of %u)
lt: Duomenų blokas įrašomas į naują atsiuntimo failą (%u iš %u)

en: Retrieving source downloadfile information
lt: Laukiama atsiuntimo failo šaltinių informacijos

en: Adding download and saving new partfile
lt: Įkeliamas atsiuntimo failas ir įrašomas naujas dalinis failas

en: Import partfiles
lt: Įkelti dalių failus

en: State
lt: Būklė

en: Filehash
lt: Maišos f-ja

en: %s (Disk: %s)
lt: %s (diskas: %s)

en: Please choose a folder to search for temporary downloads! (subfolders will be included)
lt: Įrašykite aplanką, kuriame ieškoti dalinai atsiųstų failų! Paaplankiai bus irgi apieškoti.

en: Do you want the source files of succesfully imported downloads be deleted?
lt: Ar norite, kad sėmingai įkeltų failų pradiniai failai būtų pašalinti?

en: Remove sources?
lt: Pašalinti pradinius failus?

en: Trying to load backup of met-file from %s
lt: Bandoma įkelti met failo atsarginę kopiją iš %s

en: ERROR: Failed to open part.met file: %s ==> %s
lt: KLAIDA: nepavyko atverti part.met failo: %s ==> %s

en: ERROR: part.met file is 0 size: %s ==> %s
lt: KLAIDA: part.met failo dydis yra 0: %s ==> %s

en: ERROR: %s (%s) is corrupt (wrong tagcount), unable to load file.
lt: KLAIDA: %s (%s) yra sugadintas (blogas žymių skaičius), failo įkelti nepavyks.

en: Trying to recover file info...
lt: Bandoma atstatyti failo informaciją...

en: Recovering no-named file - will try to recover it as RecoveredFile.dat
lt: Atstatomas failas be pavadinimo. Atstačius jis bus pavadintas RecoveredFile.dat

en: Recovered all available file info :D - Trying to use it...
lt: Atstatyta visa įmanoma failo informacija – bandoma naudoti failą...

en: Unable to recover file info :(
lt: Nepavyko atstatyti failo informacijos :(

en: Failed to open %s (%s)
lt: Nepavyko atverti %s (%s)

en: WARNING: %s might be corrupted (%i)
lt: DĖMESIO: %s gali būti sugadintas (%i)

en: ERROR while saving partfile: %s (%s ==> %s)
lt: KLAIDA: įrašant dalių failą įvyko klaida: %s (%s ==> %s)

en: Could not retrieve length of '%s' - using %s file.
lt: Nepavyko apskaičiuoti „%s“ dydžio – naudojamas %s failas.

en: '%s' is 0 size somehow - using %s file.
lt: %s failo dydis kažkodėl yra 0 – naudojamas %s failas.

en: Failed to save part.met.seeds file for %s
lt: Failui %s nepavyko įrašyti part.met.seeds failo

en: Saved %i source seed for partfile: %s (%s) | Saved %i source seeds for partfile: %s (%s)
lt[0]: Įrašytas %i platinantis šaltinis dalių failui %s (%s)
lt[1]: Įrašyti %i platinantys šaltiniai dalių failui %s (%s)
lt[2]: Įrašyta %i platinančių šaltinių dalių failui %s (%s)

en: Error reading partfile's seeds file (%s - %s): %s
lt: Nuskaitant dalių failo platinančių šaltinių failą įvyko klaida (%s – %s): %s

en: Found corrupted part (%d) in %d part file %s - FileResultHash |%s| FileHash |%s| | Found corrupted part (%d) in %d parts file %s - FileResultHash |%s| FileHash |%s|
lt[0]: Aptikta klaidinga dalis (%d) %d dalies faile %s – failo rezultatų maišos f-ja |%s| failo maišos f-ja |%s|
lt[1]: Aptikta klaidinga dalis (%d) %d dalių faile %s – failo rezultatų maišos f-ja |%s| failo maišos f-ja |%s|
lt[2]: Aptikta klaidinga dalis (%d) %d dalių faile %s – failo rezultatų maišos f-ja |%s| failo maišos f-ja |%s|

en: Found completed part (%i) in %s
lt: Aptikta baigta dalis (%i) %s

en: Finished rehashing %s
lt: Baigtas maišos f-jos reikšmės perskaičiavimas %s

en: Unexpected error while completing %s. File paused
lt: Baigiant siųsti %s įvyko netikėta klaida. Failas pristabdytas

en: Finished downloading: %s
lt: Atsiųsta: %s

en: Deleting file: %s
lt: Šalinamas failas: %s

en: WARNING: Unable to hash downloaded part - hashset incomplete for '%s'
lt: DĖMESIO: atsiųstai daliai nepavyko apskaičiuoti maišos funkcijos – %s maišos reikšmės nebaigtos

en: ERROR: Unable to hash downloaded part - hashset incomplete (%s). This should never happen
lt: DĖMESIO: atsiųstai daliai nepavyko apskaičiuoti maišos funkcijos – %s maišos reikšmės nebaigtos. Tokių dalykų neturi būti

en: WARNING: Not enough free disk-space! Pausing file: %s
lt: Dėmesio: diske nepakanka laisvos vietos! Failas pristabdomas: %s

en: Downloaded part %i is corrupt in file: %s
lt: Atsiųsta sugadinta %i dalis: %s

en: ICH: Recovered corrupted part %i for %s -> Saved bytes: %s
lt: Klaidų taisymo įrankis: atstatyta sugadinta dalis %i %s –> išgelbėta %s baitų

en: Allocating
lt: Paskiriama vieta

en: Insufficient disk space
lt: Nepakanka laisvos vietos

en: Downloaded
lt: Atsiųsta

en: ERROR: Failed to open partfile '%s'
lt: KLAIDA: nepavyko atverti dalių failo „%s“

en: System default
lt: Numatyta

en: Albanian
lt: Albanų

en: Arabic
lt: Arabų

en: Basque
lt: Baskų

en: Bulgarian
lt: Bulgarų

en: Catalan
lt: Katalonų

en: Chinese (Simplified)
lt: Kinų (supaprastinta)

en: Chinese (Traditional)
lt: Kinų (tradicinė)

en: Croatian
lt: Kroatų

en: Czech
lt: Čekų

en: Danish
lt: Danų

en: Dutch
lt: Olandų

en: English (U.K.)
lt: Anglų (DB)

en: Estonian
lt: Estų

en: Finnish
lt: Suomių

en: French
lt: Prancūzų

en: Galician
lt: Galisijos

en: German
lt: Vokiečių

en: Greek
lt: Graikų

en: Hebrew
lt: Žydų

en: Hungarian
lt: Vengrų

en: Italian
lt: Italų

en: Italian (Swiss)
lt: Italų (Šveicarijos)

en: Japanese
lt: Japonų

en: Korean
lt: Korėjiečių

en: Lithuanian
lt: Lietuvių

en: Norwegian (Nynorsk)
lt: Norvegų (naujoji norvegų)

en: Polish
lt: Lenkų

en: Portuguese
lt: Portugalų

en: Portuguese (Brazilian)
lt: Portugalų (Brazilijos)

en: Russian
lt: Rusų

en: Slovenian
lt: Slovėnų

en: Spanish
lt: Ispanų

en: Swedish
lt: Švedų

en: Turkish
lt: Turkų

en: TCP port can't be higher than 65532 due to server UDP socket being TCP+3
lt: TCP prievadas negali būti didesnis nei 65532, nes serverio UDP prievadas yra TCP+3

en: Default port will be used (%d)
lt: Bus naudojamas numatytas prievadas (%d)

en: Connection
lt: Kanalas

en: Directories
lt: Aplankai

en: Servers
lt: Serveriai

en: Files
lt: Failai

en: Security
lt: Saugumas

en: Proxy
lt: Atstovaujantis serveris

en: Remote Controls
lt: Nutolęs valdymas

en: Online Signature
lt: Keičiamas parašas

en: Events
lt: Įvykiai

en: Debugging
lt: Taisymas

en: Do not change these setting unless you know
    what you are doing, otherwise you can easily
    make things worse for yourself.
    
    aMule will run fine without adjusting any of
    these settings.
lt: Nekeiskite šių parinkčių, nebent gerai žinote 
    ką darote. Neteisingai pakeitę parinktis galite 
    gerokai pasibloginti savo siuntimo spartą.
    
    aMule puikiai veikia nieko nepakeitus šiame lange.

en: The type of proxy you are connecting to
lt: Atstovaujančio serverio, prie kurio jungsitės, tipas

en: aMule must be restarted to enable these changes:
lt: Kad įsigaliotų šie pakeitimai, aMule reikia paleisti iš naujo:

en: - TCP port changed.
lt: – pakeistas TCP prievadas.

en: - UDP port changed.
lt: – pakeistas UDP prievadas.

en: You have enabled external connections but have not specified a password.
    External connections cannot be enabled unless a valid password is specified.
lt: Įjungėte išorinius ryšius, bet parinktyse nenurodėte slaptažodžio.
    Kol nenurodysite slaptažodžio, išoriniai ryšiai nebus įjungti.

en: - Language changed.
lt: – kalba pakeista.

en: - Temp folder changed.
lt: – laikinų failų aplankas pakeistas.

en: Both eD2k and Kad network are disabled.
    You won't be able to connect until you enable at least one of them.
lt: Tiek eD2k, tiek Kademlia tinklai yra išjungti.
    Norėdami prisijungti įjunkite bent vieną iš šių tinklų.

en: Kad will not start if your UDP port is disabled.
    Enable UDP port or disable Kad.
lt: Nepavyks prisijungti prie Kademlia tinklo, nes išjungtas UDP prievadas.
    Arba įjunkite UDP prievadą, arba išjunkite Kademlia tinklą.

en: 
    You MUST restart aMule now.
    If you do not restart now, don't complain if anything bad happens.
lt: 
    Būtina paleisti aMule iš naujo.
    Jei dabar pat neperleisite aMule, nesiskųskite jei kas nors bus ne taip.

en: Your Auto-update servers list is in blank.
    Please fill in at least one URL to point to a valid server.met file.
    Click on the button "List" by this checkbox to enter an URL.
lt: Automatiškai atnaujinamų serverių sąrašas tuščias.
    Įrašykite bent vieną server.met failo URL.
    Norėdami įrašyti URL, paspauskite mygtuką „Sąrašas“.

en: Temporary files
lt: Laikini failai

en: Incoming files
lt: Atsiųsti failai

en: Online Signatures
lt: Keičiami parašai

en: Choose a folder for %s
lt: Parinkite aplanką %s

en: Browse for videoplayer
lt: Parinkite video grotuvą

en: Select browser
lt: Parinkite naršyklę

en: Executable%s
lt: Vykdomas failas %s

en: Edit server list
lt: Keisti serverių sąrašą

en: Add here URL's to download server.met files.
    Only one url on each line.
lt: Įrašykite server.met failų URL.
    Vieną URL vienoje eilutėje.

en: Update delay: %d second | Update delay: %d seconds
lt[0]: Atnaujinimo intervalas: %d s
lt[1]: Atnaujinimo intervalas: %d s
lt[2]: Atnaujinimo intervalas: %d s

en: Time for average graph: %d minute | Time for average graph: %d minutes
lt[0]: Vidurkių grafiko trukmė: %d min.
lt[1]: Vidurkių grafiko trukmė: %d min.
lt[2]: Vidurkių grafiko trukmė: %d min.

en: Connections Graph Scale: %d
lt: Ryšių grafiko mastelis: %d

en: File Buffer Size: %d byte | File Buffer Size: %d bytes
lt[0]: Failų buferio dydis: %d baitas
lt[1]: Failų buferio dydis: %d baitai
lt[2]: Failų buferio dydis: %d baitų

en: Upload Queue Size: %d client | Upload Queue Size: %d clients
lt[0]: Išsiuntimo eilės dydis: %d klientas
lt[1]: Išsiuntimo eilės dydis: %d klientai
lt[2]: Išsiuntimo eilės dydis: %d klientų

en: Server connection refresh interval: %d minute | Server connection refresh interval: %d minutes
lt[0]: Serverio ryšio atnaujinimo intervalas: %d min.
lt[1]: Serverio ryšio atnaujinimo intervalas: %d min.
lt[2]: Serverio ryšio atnaujinimo intervalas: %d min.

en: Server connection refresh interval: Disabled
lt: Serverio ryšio atnaujinimo intervalas: išjungta

en: Enable command execution on core
lt: Įjungti komandos vykdymą branduolyje

en: Core command:
lt: Branduolio komanda:

en: Enable command execution on GUI
lt: Įjungti komandos vykdymą grafinėje aplinkoje

en: GUI command:
lt: Grafinės aplinkos komanda:

en: The following variables will be replaced:
lt: Šie kintamieji bus pakeisti:

en: Min size must be smaller than max size. Max size ignored.
lt: Apatinė dydžio riba turi būti mažesnė už viršutinę dydžio ribą. Įvestos viršutinės ribos nebus paisoma.

en: Search warning
lt: Dėmesio

en: Main
lt: Pagrindinė

en: Kad search can't be done if Kad is not running
lt: Kademlia paieška negalima, jei nepaleista Kademlia tarnyba

en: eD2k search can't be done if eD2k is not connected
lt: eD2k paieška negalima, jei eD2k tarnyba neužmezgė ryšio

en: Unexpected error while attempting Kad search:
lt: Vykdant Kademlia paiešką įvyko netikėta klaida:

en: FileID
lt: Failo ID

en: File
lt: Failas

en: Download in category
lt: Atsiunčiamą failą įdėti į kategoriją

en: Search related files (eD2k, local server)
lt: Ieškoti panašių failų (eD2k, vietiniame serveryje)

en: Mark as known file
lt: Pažymėti failą kaip jau žinomą

en: Copy eD2k link to clipboard
lt: Kopijuoti eD2k nuorodą į talpyklę

en: Failed to connect to all obfuscated servers listed. Making another pass without obfuscation.
lt: Nepavyko prisijungti nei prie vieno iš slepiamų serverių sąraše. Bandoma dar kartą neslepiant.

en: Failed to connect to all servers listed. Making another pass.
lt: Nepavyko prisijungti nei prie vieno iš serverių sąraše. Bandoma dar kartą.

en: eD2k network disabled on preferences, not connecting.
lt: eD2k tinklas išjungtas parinktyse, nebus jungiamasi.

en: No valid servers to which to connect found in server list
lt: Serverių sąraše nerasta tinkamų serverių įrašų

en: Connected to %s (%s:%i)
lt: Prisijungta prie %s (%s:%i)

en: Connection established on: %s
lt: Prisijungta: %s

en: Fatal Error while trying to connect. Internet connection might be down
lt: Bandant prisijungti įvyko kritinė klaida. Gali būti, kad nėra interneto ryšio

en: Lost connection to %s (%s:%i)
lt: Ryšys nutrūko %s (%s:%i)

en: %s (%s:%i) appears to be dead.
lt: %s (%s:%i) neatsako, galbūt išjungtas.

en: %s (%s:%i) appears to be full.
lt: %s (%s:%i) pilnas.

en: Automatic connection to server will retry in %d second | Automatic connection to server will retry in %d seconds
lt[0]: Po %d sekundės bus bandoma prisijungti prie serverio automatiškai
lt[1]: Po %d sekundžių bus bandoma prisijungti prie serverio automatiškai
lt[2]: Po %d sekundžių bus bandoma prisijungti prie serverio automatiškai

en: Connection lost
lt: Ryšys nutrūko

en: Connecting to %s (%s:%i) failed.
lt: Prisijungti prie %s (%s:%i) nepavyko.

en: ERROR: Socket invalid at timeout check
lt: KLAIDA: neteisingas lizdas (socket) baigiantis laiko limitui

en: Connection attempt to %s (%s:%i) timed out.
lt: Baigėsi bandymo susijungti laikas %s (%s:%i).

en: Loading server.met file: %s
lt: Įkeliamas server.met failas: %s

en: Server.met file not found!
lt: Nepavyko aptikti server.met failo!

en: Failed to load server.met file '%s', unknown format encountered.
lt: Nepavyko įkelti server.met failo %s, aptikto failo formatas nesuprantamas.

en: Failed to open server.met!
lt: Nepavyko atverti failo server.met!

en: Server.met file corrupt, found invalid versiontag: 0x%x, size %i
lt: Failas server.met sugadintas, aptiktas klaidingas versijos įrašas: 0x%x, dydis %i

en: %i server in server.met found | %i servers in server.met found
lt[0]: server.met faile rastas %i serveris
lt[1]: server.met faile rasti %i serveriai
lt[2]: server.met faile rasta %i serverių

en: %d server added | %d servers added
lt[0]: %d serveris įdėtas
lt[1]: %d serveriai įdėti
lt[2]: %d serverių įdėta

en: Server not added: [%s:%d] does not specify a valid port.
lt: Serveris neįdėtas: [%s:%d] nurodytas klaidingas prievadas.

en: Server not added: The IP of [%s:%d] is filtered or invalid.
lt: Serveris neįdėtas: [%s:%d] IP adresas klaidingas arba nepraėjo filtro.

en: Server not added: Server with matching IP:Port [%s:%d] found in list.
lt: Serveris neįdėtas: [%s:%d] toks serveris jau yra.

en: Server added: Server at [%s:%d] using the name '%s'.
lt: Serveris įdėtas: [%s:%d] pavadinimas %s.

en: You are connected to the server you are trying to delete. please disconnect first.
lt: Prie serverio, kurį norite pašalinti, esate šiuo metu prisijungę. Norėdami pašalinti serverį, iš pradžių turite atsijungti.

en: Failed to open '%s'
lt: Nepavyko atverti %s

en: Failed to save server.met!
lt: Nepavyko įrašyti server.met failo!

en: Invalid URL
lt: Klaidingas URL

en: No server list address entry in 'addresses.dat' found. Please paste a valid server list address into this file in order to auto-update your server list
lt: Faile „addresses.dat“ nerasta serverių sąrašo įrašų. Norėdami automatiškai atnaujinti sąrašą į šį failą įkelkite teisingą serverių sąrašo adresą.

en: Start downloading server list from %s
lt: Atsiųsti serverių sąrašą iš %s

en: WARNING: invalid URL specified for auto-updating of servers: %s
lt: DĖMESIO: automatiškam serverių sąrašo atnaujinimui pateiktas neteisingas URL: %s

en: No valid server.met auto-download url on addresses.dat
lt: Faile addresses.dat nerasta nei vieno teisingo server.met failo automatinio atsiuntimo URL

en: Failed to download the server list from %s
lt: Nepavyko iš %s atsiųsti serverių sąrašo

en: Local server is filtered by the IPFilters, reconnecting to a different server!
lt: Vietinis serveris filtruojamas IP filtro, jungiamasi prie kito serverio!

en: Server Name
lt: Serverio pavadinimas

en: Address
lt: Adresas

en: Port
lt: Prievadas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Ping
lt: Ping trukmė

en: Users
lt: Naudotojų skaičius

en: Static
lt: Statiškas

en: Version
lt: Versija

en: You are connected to a server you are trying to delete. Please disconnect first. The server was NOT deleted.
lt: Prie serverio, kurį norite pašalinti, esate šiuo metu prisijungę. Norėdami pašalinti serverį, iš pradžių turite atsijungti. Serveris kol kas nepašalintas.

en: (Unknown name)
lt: (pavadinimas nežinomas)

en: Are you sure you want to delete the static server %s
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį statišką serverį %s

en: Servers (%i)
lt: Serveriai (%i)

en: Server
lt: Serveris

en: Connect to server
lt: Prisijungti prie serverio

en: Mark server as static
lt: Pažymėti, kad serveris statiškas

en: Mark server as non-static
lt: Pažymėti, kad serveris nestatiškas

en: Mark servers as static
lt: Pažymėti, kad serveriai statiški

en: Mark servers as non-static
lt: Pažymėti, kad serveriai nestatiški

en: Remove server
lt: Pašalinti serverį

en: Remove servers
lt: Pašalinti serverius

en: Remove all servers
lt: Pašalinti visus serverius

en: Copy eD2k links to clipboard
lt: Kopijuoti eD2k nuorodas į talpyklę

en: Reconnect to server
lt: Prisijungti prie serverio iš naujo

en: Are you sure that you wish to delete all servers?
lt: Ar tikrai norite pašalinti visus serverius?

en: Are you sure that you wish to delete the selected server?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pažymėtą serverį?

en: Are you sure that you wish to delete the selected servers?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pažymėtus serverius?

en: ERROR: %s (%s) - %s
lt: KLAIDA: %s (%s) – %s

en: WARNING: %s (%s) - %s
lt: DĖMESIO: %s (%s) – %s

en: New clientid is %u
lt: Naujas kliento ID yra %u

en: WARNING: You have received Low-ID!
lt: DĖMESIO: gavote žemą ID!

en: 	Most likely this is because you're behind a firewall or router.
lt: 	Labiausiai tikėtina, kad esate už ugniasienės ar maršrutizatoriaus.

en: 	For more information, please refer to http://wiki.amule.org
lt: 	Norėdami sužinoti daugiau informacijos apsilankykite http://wiki.amule.org

en: Unknown server info received! - too short
lt: Gauta nežinomo serverio informacija per trumpa!

en: Received %d new server | Received %d new servers
lt[0]: Aptiktas %d naujas serveris
lt[1]: Aptikti %d nauji serveriai
lt[2]: Aptikta %d naujų serverių

en: Saving of server-list completed.
lt: Serverių sąrašo įrašymas baigtas.

en: Server rejected last command
lt: Serveris atmetė paskutinę komandą

en: Bogus packet received from server: %s
lt: Iš serverio %s gautas klaidingas paketas

en: Unhandled error while processing packet from server: %s
lt: Apdorojant iš serverio %s gautą paketą įvyko nežinoma klaida

en: Cannot create DNS solving thread for connecting to %s
lt: Prisijungiant prie %s nepavyko sukurti DNS ryšio gijos

en: Server IP %s (%s) is filtered.  Not connecting.
lt: Serverio IP %s (%s) nepraėjo filtro. Ryšys nebus užmezgamas.

en: using protocol obfuscation.
lt: naudojamas protokolo slėpimas.

en: Connecting to %s (%s - %s:%i) %s
lt: Prisijungta prie %s (%s – %s:%i) %s

en: Could not solve dns for server %s: Unable to connect!
lt: Nepavyko išsiaiškinti serverio %s DNS. Ryšys nebus užmezgamas!

en: Server not added: No IP or hostname specified.
lt: Serveris neįdėtas: nenurodytas IP adresas arba mazgo pavadinimas.

en: Server not added: Invalid server-port specified.
lt: Serveris neįdėtas: nurodytas neteisingas serverio prievadas.

en: eD2k Status:
lt: eD2k būsena:

en: Kademlia Status:
lt: Kademlia būsena:

en: Running
lt: Dirbama

en: Status:
lt: Būsena:

en: Connection State:
lt: Ryšio būklė:

en: Firewalled state:
lt: Ugniasienės būsena:

en: No buddy
lt: Nėra draugo

en: Average Users:
lt: Naudotojų vidurkis:

en: Average Files:
lt: Failų vidurkis:

en: Not running
lt: Nepaleista

en: Found %i known shared file | Found %i known shared files
lt[0]: Aptiktas %i dalinamas failas
lt[1]: Aptikti %i dalinami failai
lt[2]: Aptikta %i dalinamų failų

en: Found %i known shared file, %i unknown | Found %i known shared files, %i unknown
lt[0]: Aptiktas %i žinomas dalinamas failai, %i nežinomų
lt[1]: Aptikti %i žinomi dalinami failai, %i nežinomų
lt[2]: Aptikta %i žinomų dalinamų failų, %i nežinomų

en: ERROR: Attempted to share %s
lt: KLAIDA: bandoma dalintis %s

en: Download Status
lt: Atsiuntimo būsena

en: Requests
lt: Prašymai

en: Accepted Requests
lt: Patenkinti prašymai

en: Transferred Data
lt: Persiųsta duomenų

en: Share Ratio
lt: Dalinimo santykis

en: Obtained Parts
lt: Gautos dalys

en: Complete Sources
lt: Pilni šaltiniai

en: Directory Path
lt: Kelias

en: Add Comment/Rating
lt: Įdėti komentarą/įvertinimą

en: Edit Comment/Rating
lt: Keisti komentarą/įvertinimą

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Add files in collection to transfer list
lt: Failus iš kolekcijos įkelti į siuntimo sąrašą

en: Copy magnet &URI to clipboard
lt: Kopijuoti magneto &URI į talpyklę

en: Copy eD2k link to clipboard (&Source)
lt: Kopijuoti eD2k nuorodą į talpyklę (&šaltinį)

en: Copy eD2k link to clipboard (Source) (&With Crypt options)
lt: Kopijuoti eD2k nuorodą į talpyklę (šaltinį su ši&fravimo parinktimis)

en: Copy eD2k link to clipboard (&Hostname)
lt: Kopijuoti eD2k nuorodą į talpyklę (&kompiuterio pavadinimą)

en: Copy eD2k link to clipboard (Hostname) (With &Crypt options)
lt: Kopijuoti eD2k nuorodą į talpyklę (kompiuterio pavadinimą su šif&ravimo parinktimis)

en: Copy eD2k link to clipboard (&AICH info)
lt: Kopijuoti eD2k nuorodą į talpyklę (&klaidų taisymo informaciją)

en: You need a HighID to create a valid sourcelink
lt: Norėdami sukurti šaltinio nuorodą, privalote turėti aukštą ID

en: Shared Files (%i)
lt: Dalinami failai (%i)

en: [PartFile]
lt: [Dalių failas]

en: Uploaded Data (Session (Total)): %s
lt: Išsiųsta duomenų (per seansą (iš viso)): %s

en: Total Overhead (Packets): %s
lt: Tarnybinis srautas iš viso (paketai): %s

en: File Request Overhead (Packets): %s
lt: Tarnybinis srautas failų prašymams (paketai): %s

en: Source Exchange Overhead (Packets): %s
lt: Tarnybinis srautas šaltinių apsikeitimui (paketai):%s

en: Server Overhead (Packets): %s
lt: Tarnybinis srautas serveriams (paketai): %s

en: Kad Overhead (Packets): %s
lt: Kademlia tarnybinis srautas (paketai): %s

en: Crypt overhead (UDP): %s
lt: Šifravimo tarnybinis srautas (UDP): %s

en: Active Uploads: %s
lt: Aktyvūs išsiuntimai: %s

en: Waiting Uploads: %s
lt: Laukiantys išsiuntimai: %s

en: Total successful upload sessions: %s
lt: Iš viso sėkmingų išsiuntimų: %s

en: Total failed upload sessions: %s
lt: Iš viso nepavykusių išsiuntimų: %s

en: Average upload time: %s
lt: Vidutiniškai išsiuntimas trunka: %s

en: Downloaded Data (Session (Total)): %s
lt: Atsiųsta duomenų (per seansą (iš viso)): %s

en: Found Sources: %s
lt: Rasta šaltinių: %s

en: Active Downloads (chunks): %s
lt: Aktyvūs atsiuntimai (dalys): %s

en: Session UL:DL Ratio (Total): %s
lt: Seanso Išs./Ats. santykis (iš viso): %s

en: Average download rate (Session): %s
lt: Vidutinė atsiuntimo sparta (seanso): %s

en: Average upload rate (Session): %s
lt: Vidutinė išsiuntimo sparta (seanso): %s

en: Max download rate (Session): %s
lt: Didžiausia atsiuntimo sparta (seanso): %s

en: Max upload rate (Session): %s
lt: Didžiausia išsiuntimo sparta (seanso): %s

en: Reconnects: %i
lt: Ryšis pakartotinai užmegztas: %i

en: Time Since First Transfer: %s
lt: Pirmą kartą siųsta prieš: %s

en: Connected To Server Since: %s
lt: Prisijungta prie serverio prieš: %s

en: Active Connections (estimate): %i
lt: Aktyvių ryšių skaičius (apytikriai): %i

en: Max Connection Limit Reached: %s
lt: Didžiausias leistinas ryšių skaičius pasiektas: %s

en: Average Connections (estimate): %g
lt: Vidutinis ryšių skaičius (apytikriai): %g

en: Peak Connections (estimate): %i
lt: Daugiausia ryšių (apytikriai): %i

en: Clients
lt: Naudotojai

en: Total: %i Known: %i
lt: Iš viso: %i atpažinta: %i

en: Working Servers: %i
lt: Veikiantys serveriai: %i

en: Failed Servers: %i
lt: Neveikiantys serveriai: %i

en: Total: %s
lt: Iš viso: %s

en: Deleted Servers: %s
lt: Pašalinti serveriai: %s

en: Filtered Servers: %s
lt: Filtruoti serveriai: %s

en: Users on Working Servers: %llu
lt: Naudotojų kiekis veikiančiuose serveriuose: %llu

en: Files on Working Servers: %llu
lt: Failų kiekis veikiančiuose serveriuose: %llu

en: Total Users: %llu
lt: Iš viso naudotojų: %llu

en: Total Files: %llu
lt: Iš viso failų: %llu

en: Server Occupation: %.2f%%
lt: Serverių užimtumas: %.2f%%

en: Number of Shared Files: %s
lt: Dalinamų failų kiekis: %s

en: Total size of Shared Files: %s
lt: Bendras dalinamų failų dydis: %s

en: Average file size: %s
lt: Vidutinis failo dydis: %s

en: Operating System
lt: Operacinė sistema

en: Not Received
lt: Negauta

en: Active connections (1:%u)
lt: Aktyvūs ryšiai (1:%u)

en: Not available
lt: Nėra

en: Never
lt: Niekada

en: Execute <str> and exit.
lt: Įvykdyti <str> ir baigti darbą.

en: Invalid IP format. Use xxx.xxx.xxx.xxx:xxxx
lt: Neteisingas IP formatas. Naudokite xxx.xxx.xxx.xxx:xxxx formą

en: This command requires an argument. Valid arguments: 'all', filename, or a number.
lt: Šiai komandai reikia kintamojo. Tinkami kintamieji: „all“ (viskas), failo pavadinimas arba skaičius.

en: Processing by hash:
lt: Apdorojama pagal maišos f-jos reikšmę:

en: Processing by filename:
lt: Apdorojama pagal failo pavadinimą:

en: This command requires an argument. Valid arguments: a file hash.
lt: Šiai komandai reikia kintamojo. Tinkami kintamieji: failo maišos f-jos reikšmė.

en: Not a valid number
lt: Neteisingas skaičius

en: Not a valid hash (length should be exactly 32 chars)
lt: Neteisinga maišos funkcija (turi būti 32 simbolių dydžio)

en: Request failed with an unknown error.
lt: Vykdant užduotį įvyko nežinoma klaida.

en: Operation was successful.
lt: Užduotis įvykdyta sėkmingai.

en: Request failed with the following error: %s
lt: Nepavyko įvykdyti prašymo. Gauta klaida: %s

en: IP filtering for clients is %s.
lt: IP klientų filtras %s.

en: OFF
lt: Išjungta

en: ON
lt: Įjungta

en: IP filtering for servers is %s.
lt: IP serverių filtras %s.

en: Current IPFilter Level is %d.
lt: Dabartinis IP filtro lygmuo %d.

en: Bandwidth limits: Up: %u kB/s, Down: %u kB/s.
lt: Spartos apribojimai: išs: %u kB/s, ats: %u kB/s.

en: Connected to %s %s %s
lt: Prisijungta prie %s %s %s

en: Now connecting
lt: Jungiamasi

en: firewalled
lt: ugniasienė

en: ok
lt: gerai

en: 
    Download:	%s
lt: 
    Atsiuntimai:	%s

en: 
    Upload:	%s
lt: 
    Išsiuntimai:	%s

en: 
    Clients in queue:	%d
lt: 
    Klientai eilėje:	%d

en: 
    Total sources:	%d
lt: 
    Iš viso šaltinių:	%d

en: Number of search results: %i
lt: Paieškos rezultatų kiekis: %i

en: Received an unknown reply from the server, OpCode = %#x.
lt: Gautas nelauktas atsakymas iš serverio, OpCode = %#x.

en: Show short status information.
lt: Rodyti trumpą būklės informaciją.

en: Show connection status, current up/download speeds, etc.
lt: Rodyti ryšio būklę, dabartinę išsiuntimo ir atsiuntimo spartą ir pan.

en: Show full statistics tree.
lt: Rodyti išsamų statistikos medį.

en: Optionally, a number in the range 0-255 can be passed as an argument to this
    command, which tells how many entries of the client version subtrees should be
    shown. Passing 0 or omitting it means 'unlimited'.
    
    Example: 'statistics 5' will show only the top 5 versions for each client type.
lt: Šiai komandai gali būti duotas kintamasis – skaičius nuo 0 iki 255. Šis 
    kintamasis nurodo kiek klientų programinės įrangos skirtingų versijų rodyti. 
    Jei kintamojo nėra arba jo reikšmė 0, bus rodomos visos versijos (neribojama).
    Pavyzdžiui: „statistics 5“ rodys tik 5 populiariausias kiekvieno tipo kliento versijas.

en: Shut down aMule.
lt: Išjungti aMule.

en: Shut down the remote running core (amule/amuled).
    This will also shut down the text client, since it is unusable without a
    running core.
lt: Išjungti nutolusį programos branduolį (amule/amuled).
    Tekstinis klientas taipogi bus išjungtas, nes be branduolio jis neturi jokios prasmės.

en: Connect to the network.
lt: Prisijungti prie tinklo.

en: This will connect to all networks that are enabled in Preferences.
    You may also optionally specify a server address in IP:Port form, to connect to
    that server only. The IP must be a dotted decimal IPv4 address,
    or a resolvable DNS name.
lt: Bus prisijungta prie visų tinklų, kurie įjungti parinktyse.
    Galite pasirinktinai nurodyti serverio IP adresą ir prievadą naudodami formą
    IP:prievadas. Bus prisijungta tik prie nurodyto serverio. IP turi būti taškais
    atskirtais dešimtainiais skaičiais užrašytas IPv4 adresas arba DNS srities pavadinimas.

en: Connect to eD2k only.
lt: Prisijungti tik prie eD2k.

en: Connect to Kad only.
lt: Prisijungti tik prie Kademlia.

en: Disconnect from the network.
lt: Atsijungti nuo tinklo.

en: This will disconnect from all networks that are currently connected.
lt: Atsijungti nuo visų tinklų, prie kurių šiuo metu prisijungta.

en: Disconnect from eD2k only.
lt: Atsijungti tik nuo eD2k.

en: Disconnect from Kad only.
lt: Atsijungti tik nuo Kademlia.

en: The eD2k link to be added can be:
    *) a file link (ed2k://|file|...), it will be added to the download queue,
    *) a server link (ed2k://|server|...), it will be added to the server list,
    *) or a serverlist link, in which case all servers in the list will be added to the
       server list.
    
    The magnet link must contain the eD2k hash and file length.
lt: Pridedama eD2k nuoroda gali būti:
    *) failo nuoroda (ed2k://|file|...); ji bus įdėta į atsiuntimų eilę;
    *) serverio nuoroda (ed2k://|server|...); ji bus įdėta į serverių sąrašą;
    *) serverių sąrašo nuoroda; šiuo atveju visi nuorodos sąrašo serveriai bus įdėti į serverių sąrašą.
    
    Magneto nuorodoje turi būti eD2k maišos f-jos reikšmė ir failo dydis.

en: Set a preference value.
lt: Nurodyti parinkties reikšmę.

en: Turn IP filtering on for both clients and servers.
lt: Įjungti klientų ir serverių IP filtravimą.

en: Turn IP filtering off for both clients and servers.
lt: Išjungti klientų ir serverių IP filtravimą.

en: Enable/Disable IP filtering for clients.
lt: Įj./išj. klientų IP filtravimą.

en: Turn IP filtering on for clients.
lt: Įjungti klientų IP filtravimą.

en: Turn IP filtering off for clients.
lt: Išjungti klientų IP filtravimą.

en: Enable/Disable IP filtering for servers.
lt: Įj./išj. serverių IP filtravimą.

en: Turn IP filtering on for servers.
lt: Įjungti serverių IP filtravimą.

en: Turn IP filtering off for servers.
lt: Išjungti serverių IP filtravimą.

en: Select IP filtering level.
lt: Nurodyti filtravimo lygmenį.

en: Valid filtering levels are in the range 0-255, and it's default (initial)
    value is 127.
lt: Filtravimo lygmenys yra skaičiai nuo 0 iki 255.
    Numatytas lygmuo 127.

en: Set bandwidth limits.
lt: Nurodyti spartos apribojimus.

en: The value given to these commands has to be in kilobytes/sec.
lt: Šioms komandoms reikšmės nurodomos kilobaitais per sekundę.

en: Set upload bandwidth limit.
lt: Nurodyti išsiuntimo spartos apribojimą.

en: Set download bandwidth limit.
lt: Nurodyti atsiuntimo spartos apribojimą.

en: Get and display a preference value.
lt: Pateikti parinkties reikšmę.

en: Get bandwidth limits.
lt: Pateikti spartos apribojimus.

en: A search type has to be specified by giving the type:
        GLOBAL
        LOCAL
        KAD
    Example: 'search kad file' will execute a kad search for "file".
lt: Paieškos tipas turi būti vienas iš:
        Global
        Local
        Kad
    Pavyzdžiui: „search kad failas“ ieškos „failo“ Kademlia tinkle.

en: Start downloading a file
lt: Pradėti atsiųsti failą

en: The number of a file from the last search has to be given.
    Example: 'download 12' will start to download the file with the number 12 of the previous search.
lt: Nurodykite failo numerį ankstesnės paieškos rezultate.
    Pavyzdžiui: „atsisiųsti 12“ reikš atsisiųsti failą nr. 12 iš ankstesnės paieškos rezultato.

en: Pause download.
lt: Pristabdyti atsiunčiamą failą.

en: Resume download.
lt: Tęsti failo atsiuntimą.

en: Cancel download.
lt: Atšaukti failo atsiuntimą.

en: Set download priority.
lt: Nurodyti atsiuntimo prioritetą.

en: Set priority of a download to Low, Normal, High or Auto.
lt: Nurodyti žemą, normalų, aukštą arba automatinį prioritetą.

en: Set priority to low.
lt: Nurodyti žemą prioritetą.

en: Set priority to normal.
lt: Nurodyti normalų prioritetą.

en: Set priority to high.
lt: Nurodyti aukštą prioritetą.

en: Set priority to auto.
lt: Nurodyti automatinį prioritetą.

en: Show queues/lists.
lt: Rodyti eiles/sąrašus.

en: Show upload queue.
lt: Rodyti išsiuntimo eilę.

en: Show download queue.
lt: Rodyti atsiuntimo eilę.

en: Show log.
lt: Rodyti žurnalą.

en: Show servers list.
lt: Rodyti serverių sąrašą.

en: Reset log.
lt: Atstatyti žurnalą.

en: Deprecated command, use '%s' instead.
lt: Pasenusi komanda, geriau naudokite „%s“.

en: This is a deprecated command, and may be removed in the future.
    Use '%s' instead.
lt: Ši komanda pasenusi ir ateityje gali būti pašalinta.
    Geriau naudokite „%s“.

en: aMule text client
lt: aMule tekstinis klientas

en: Converting old AICH hashsets in '%s' to 64b in '%s'.
lt: Senos klaidų taisymo maišos reikšmės keičiamos „%s“ keičiamos 64b „%s“.

en: WARNING: The filename '%s' is invalid and has been renamed to '%s'.
lt: Dėmesio: failo pavadinimas %s yra klaidingas, todėl buvo pakeistas į %s.

en: WARNING: The file '%s' already exists, new file renamed to '%s'.
lt: Dėmesio: failas %s jau yra, naujas failas pervadintas į %s.

en: Are you sure you wish to cancel and delete all files in this category?
lt: Ar tikrai norite atšaukti ir pašalinti visus failus šioje kategorijoje?

en: Confirmation Required
lt: Reikalaujama patvirtinimo

en: All others
lt: Visa kita

en: Select view filter
lt: Parinkite filtrą

en: Add category
lt: Įdėti kategoriją

en: Edit category
lt: Keisti kategoriją

en: Remove category
lt: Pašalinti kategoriją

en: Failed to open file (%s), removing from list of shared files.
lt: Nepavyko atverti failo %s, jis bus pašalintas iš dalinamų failų sąrašo.

en: Hashset requested for unknown file: %s
lt: Gautas prašymas nežinomo failo maišos f-jai: %s

en: Resuming uploads of file: %s
lt: Tęsiame failos siuntimą: %s

en: Suspending upload of file: %s
lt: Nutraukiamas failo siuntimas: %s

en: Failed to execute command `%s' on `%s' event.
lt: Nepavyko įvykdyti komandos „%s„ įvykiui „%s“.

en: Download completed
lt: Atsiuntimas baigtas

en: The full path to the file.
lt: Pilnas kelias iki failo.

en: The name of the file without path component.
lt: Failo pavadinimas (be kelio iki jo).

en: The eD2k hash of the file.
lt: Failo eD2k maišos reikšmė.

en: The size of the file in bytes.
lt: Failo dydis baitais.

en: Cumulative download activity time.
lt: Visas atsiuntimo laikas.

en: New chat session started
lt: Pradėtas naujas pokalbis

en: Message sender.
lt: Žinutės antraštė.

en: Out of space
lt: Trūksta laisvos vietos

en: Disk partition.
lt: Disko skirsnis.

en: Error on completion
lt: Baigiant siųsti failą įvyko klaida

en: Processing file number %u: %s
lt: Apdorojamo failo numeris %u: %s

en: You have asked for part hashes (Only used for files > 9.5 MB)
lt: Pageidavote dalinių maišos rezultatų (naudojamų tik didesniems nei 9,5 MB failams)

en: %s ---> Non existant file !
lt: %s —> tokio failo nėra!

en: aLinkCreator, the aMule eD2k link creator
lt: aLinkCreator, aMule eD2k nuorodų kūrimo įrankis

en: Welcome!
lt: Sveikiname!

en: Input parameters
lt: Įvesties parametrai

en: File to Hash
lt: Pateikti failo maišos funkciją

en: Add Optional URLs for this file
lt: Šiam failui įdėti papildomus URL

en: Enter here the file you want to compute the eD2k link
lt: Įrašykite failą, kuriam kursite eD2k nuorodą

en: Enter here the URL you want to add to the eD2k link: Add / at the end to let aLinkCreator append the current file name
lt: Įrašykite URL, kurį pridėsite prie eD2k nuorodos. Gale pridėjus „/“ aLinkCreator pridės dabartinio failo pavadinimą

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Create link with part-hashes
lt: Kurti nuorodas su dalių maišos f-jomis

en: Help to spread new and rare files faster, at the cost of an increased link size
lt: Nauji ir reti failai bus platinamos sparčiau, bet nuoroda taps ilgesnė

en: MD4 File Hash
lt: MD4 failo maišos f-ja

en: eD2k File Hash
lt: eD2k failo maišos f-ja

en: eD2k link
lt: eD2k nuoroda

en: Save
lt: Įrašyti

en: Copy to clipboard
lt: Kopijuoti į talpyklę

en: Open a file to compute its eD2k link
lt: Atverti failą ir apskaičiuoti jo eD2k nuorodą

en: Copy computed eD2k link to clipboard
lt: Kopijuoti apskaičiuotą eD2k nuorodą į talpyklę

en: Save computed eD2k link to file
lt: Įrašyti apskaičiuotą eD2k nuorodą į failą

en: About aLinkCreator
lt: Apie aLinkCreator

en: Select the file you want to compute the eD2k link
lt: Nurodykite failą, kuriam skaičiuosite eD2k nuorodą

en: Nothing to copy for now !
lt: Kol kas nėra ką kopijuoti!

en: Select the file to your computed eD2k link
lt: Nurodykite failą apskaičiuotai eD2k nuorodai

en: Unable to open
lt: Nepavyko atverti

en: Please, enter a non empty file name
lt: Įrašykite failo pavadinimą

en: Nothing to save for now !
lt: Kol kas nėra ką įrašyti!

en: aLinkCreator, the aMule eD2k link creator
    
    (c) 2004 ThePolish <thepolish@vipmail.ru>
    
    Pixmaps from http://www.everaldo.com and http://www.icomania.com
    and http://jimmac.musichall.cz/ikony.php3
    
    Distributed under GPL
lt: aLinkCreator, aMule eD2k nuorodų kūrimo įrankis
    
    (c) 2004 ThePolish <thepolish@vipmail.ru>
    
    Pixmap paveiksliukai iš http://www.everaldo.com, http://www.icomania.com
    ir http://jimmac.musichall.cz/ikony.php3
    
    Platinama pagal GPL

en: Hashing...
lt: Skaičiuojamos maišos f-jos reikšmės...

en: Cancelled !
lt: Atšaukta!

en: Done in %.2f s
lt: Atlikta per %.2f s

en: You have already added this URL !
lt: Šis URL jau įdėtas!

en: Please, enter a non empty URL
lt: Įrašykite URL

en: Unable to open %s
lt: Nepavyko atverti %s

en: %i day(s) %i hour(s) %i min %i s
lt: %i d. %i val. %i min. %i s

en: %02uD %02uh %02umin %02us
lt: %02ud %02uv %02um %02us

en: %02uh %02umin %02us
lt: %02uv %02um %02us

en: %02umin %02us
lt: %02um %02us

en: wxCas, aMule Online Statistics
lt: wxCas, aMule dabartinė statistika

en: Maximum DL rate since wxCas is running
lt: Didžiausia ats. sparta nuo wxCas paleidimo

en: Absolute Maximum DL rate during wxCas previous runs
lt: Pati didžiausia ats. sparta per praeitus wxCas seasus

en: System
lt: Sistema

en: Stop Auto Refresh
lt: Sustabdyti automatinį atnaujinimą

en: Save Online Statistics image
lt: Įrašyti dabartinės statistikos grafiką

en: Print Online Statistics image
lt: Spausdinti dabartinės statistikos grafiką

en: Preferences setting
lt: Parinktys

en: About wxCas
lt: Apie wxCas

en: Start Auto Refresh
lt: Paleisti automatinį atnaujinimą

en: Auto Refresh stopped
lt: Automatinis atnaujinimas sustabdytas

en: Auto Refresh started
lt: Automatinis atnaujinimas paleistas

en: Save Statistics Image
lt: Įrašyti statistikos grafiką

en: aMule Online Statistics
lt: aMule dabartinė statistika

en: There was a problem printing.
    Perhaps your current printer is not set correctly?
lt: Spausdinant įvyko klaida.
    Gali būti, kad spausdintuvas nėra tinkamai suderintas.

en: Printing
lt: Spausdinama

en: wxCas, aMule OnLine Signature Statistics
    
    (c) 2004 ThePolish <thepolish@vipmail.ru>
    
    Based on CAS by Pedro de Oliveira <falso@rdk.homeip.net>
    
    Distributed under GPL
lt: wxCas, keičiamo aMule parašo statistika
    
    (c) 2004 ThePolish <thepolish@vipmail.ru>
    
    Paremta Pedro de Oliveira CAS <falso@rdk.homeip.net>
    
    Platinama pagal GPL licenciją

en: Oh Oh, aMule is not running...
lt: Oi! aMule nepaleista...

en: aMule is running
lt: aMule paleista

en: aMule is running, but disconnected
lt: aMule paleista, bet ryšys neužmegztas

en: aMule is connecting...
lt: aMule užmezga ryšį...

en: Oh Oh, aMule status is unknown...
lt: Oi! aMule būsena nežinoma...

en:  has been running for
lt:  vykdoma

en:  is stopped !
lt:  sustabdyta!

en:  is not connected !
lt:  ryšys neužmegztas!

en:  is connecting...
lt:  užmezga ryšį...

en:  is doing something strange, check it !
lt:  elgiasi keistai, prašome patikrinti!

en:  is connected to
lt:  užmezgė ryši su

en: off
lt: išj

en:  is on
lt:  įj.

en:  with
lt:  su

en: Total Download:
lt: Išviso atsiųsta:

en: , Upload:
lt: , Išsiųsta:

en: Session Download:
lt: Atsiųsta per šį seansą:

en: Download:
lt: Atsiųsta:

en:  kB/s, Upload:
lt:  kB/s, Išsiųsta:

en: Sharing:
lt: Dalinamasi:

en:  file(s), Clients on queue:
lt:  failas(ai), naudotojai eilėje:

en: Time:
lt: Trukmė:

en:  on
lt:  –

en: System Load Average (1-5-15 min):
lt: Vidutinis sistemos apkrovimas (per 1–5–15 min.):

en: System uptime:
lt: Sistemos veikimo trukmė:

en: Directory containing amulesig.dat file
lt: amulesig.dat failo aplankas

en: Enter here the directory where your amulesig.dat file is
lt: Įrašykite aplanką, kuriame yra amulesig.dat failas

en: Refresh rate interval in seconds
lt: Atnaujinimo intervalas sekudėmis

en: Generate a stat image at every refresh event
lt: Kurti statistikos grafiką po kiekvieno atnaujinimo

en: Enter here the directory where you want to generate the statistic image
lt: Įrašykite aplanką, kuriame bus kuriamas statistikos grafikas

en: Upload periodicaly your stat image to FTP server
lt: Periodiškai siųsti staitikos grafiką į FTP serverį

en: FTP Url
lt: FTP URL

en: FTP Path
lt: FTP kelias

en: Enter here the URL of your FTP server
lt: Įrašykite FTP serverio adresą

en: Enter here the directory where putting your stat image on FTP server
lt: Įrašykite FTP serverio aplanką, į kurį kelsite statistikos grafiką

en: User
lt: Vartotojas

en: Enter here the User name to log into your FTP server
lt: Įrašykite vartotoją, kuriuo jungsitės prie FTP serverio

en: Enter here the User password to log into your FTP server
lt: Įrašykite vartotojo, kuriuo jungsitės prie FTP serverio, slaptažodį

en: FTP update rate interval in minutes
lt: FTP atnaujinimo intervalas minutėmis

en: Validate
lt: Patvirtinti

en: Folder containing your signature file
lt: Aplankas, kuriame yra parašo failas

en: Folder where generating the statistic image
lt: Aplankas, kuriame kuriamas statistikos grafikas

en: Loads template <str>
lt: Įkelti šabloną <str>

en: Web server HTTP port
lt: Žiniatinklio serverio HTTP prievadas

en: Use UPnP port forwarding on web server port
lt: UPnP prievadus persiunti žiniatinklio serverio prievade

en: UPnP port
lt: UPnP prievadas

en: Use gzip compression
lt: Naudoti gzip pakavimą

en: Full access password for web server
lt: Pilnos prieigos prie žiniatinklio serverio slaptažodis

en: Guest password for web server
lt: Svečio prieigos prie žiniatinklio serverio slaptažodis

en: Allow guest access
lt: Įjungti svečio prieigą

en: Deny guest access
lt: Išjungti svečio prieigą

en: Load/save web server settings from/to remote aMule
lt: Įkelti/įrašyti žiniatinklio serverio parinktis iš/į nutolusio aMule

en: aMule config file path. DO NOT USE DIRECTLY!
lt: aMule parinkčių failas. NENAUDOKITE TIESIOGIAI!

en: Disable PHP interpreter (deprecated)
lt: Išjungti PHP interpretatorių (pasenusi)

en: Recompile PHP pages on each request
lt: Kiekvieną kartą perkompiliuoti PHP puslapius

en: aMule Web Server
lt: aMule www serveris

en: web client connection accepted
lt: Priimtas žiniatinklio kliento ryšys

en: Request failed with the following error: %s.
lt: Vykdant užduotį įvyko klaida: %s.

en: Index file not found:
lt: Indekso failas nerastas:

en: Session expired - requesting login
lt: Seansas baigėsi – prašoma prisijungti iš naujo

en: Session ok, logged in
lt: Seansas pradėtas, priega gauta

en: Session ok, not logged in
lt: Seansas pradėtas, priega negauta

en: No session opened - will request login
lt: Seansas nepradėtas – bus prašoma prisijungti

en: Session created - requesting login
lt: Seansas sukurtas – prašoma prisijungti

en: Processing request [original]:
lt: Apdorojamas prašymas [pradinis]:

en: Checking password
lt: Tikrinamas slaptažodis

en: Password hash invalid
lt: Slaptažodžio maišos funkcija neteisinga

en: Password ok
lt: Slaptažodis priimtas

en: Password bad
lt: Neteisingas slaptažodis

en: You did not enter any password. Blank password is not allowed.
lt: Neįrašėte slaptažodžio. Tuščias slaptažodis neleidžiamas.

en: Logout requested
lt: Prašoma atsijungti

en: Processing request [redirected]:
lt: Apdorojamas prašymas [persiųstas]:
