aMule - en to nl translation catalogue (1480 entries)

en: Add a Friend
nl: Voeg een Vriend toe

en: You have to enter a valid IP and port!
nl: U moet een geldig IP adres en poortnummer invoeren!

en: Information
nl: Informatie

en: The specified userhash is not valid!
nl: De aangegeven userhash is niet geldig!

en: Failed to open ED2KLinks file.
nl: Kon bestand ED2KLinks niet openen.

en: WARNING: You can't add yourself as a source for an eD2k link while having a lowid.
nl: WAARSCHUWING: U kunt uzelf niet toevoegen als bron voor een eD2k link terwijl u een laag id hebt.

en: Now, exiting main app...
nl: Hoofdapp wordt nu afgesloten...

en: Terminating amuleweb instance with pid '%ld' ...
nl: Amuleweb-instantie met pid '%ld' wordt afgesloten ...

en: Killing amuleweb instance with pid '%ld' ...
nl: Amuleweb-instantie met pid '%ld' wordt gedood ...

en: Failed
nl: Mislukt

en: aMule OnExit: Terminating core.
nl: aMule OnExit: Kern wordt afgesloten.

en: aMule shutdown completed.
nl: aMule is afgesloten.

en: Memory debug results for aMule exit:
nl: Geheugen debug resultaten voor het afsluiten van aMule:

en: Your locale has been changed to System Default due to a configuration change. Sorry.
nl: De taalinstelling is veranderd in Systeem Standaard vanwege een configuratie wijziging. Sorry.

en: 
    EC configuration
nl: 
    EV configuratie

en: Password set and external connections enabled.
nl: Wachtwoord ingesteld en externe verbindingen ingeschakeld.

en: WARNING
nl: WAARSCHUWING

en: You don't have any server in the server list.
    Do you want aMule to download a new list now?
nl: U heeft geen servers in de serverlijst.
    Wilt u dat aMule nu een nieuwe lijst download?

en: Server list download
nl: Download van serverlijst

en: web server running on pid %d
nl: webserver draait met pid %d

en: You requested to run web server on startup, but the amuleweb binary cannot be run. Please install the package containing aMule web server, or compile aMule using --enable-webserver and run make install
nl: U heeft ingesteld om de webserver te starten bij het opstarten, maar amuleweb kan niet gestart worden. Installeer a.u.b. het pakket met de aMule webserver, of compileer aMule met --enable-webserver en draai make install.

en: ERROR
nl: FOUT

en: Could not bind ports to the specified address: %s
nl: Kon geen poorten koppelen aan het opgegeven adres: %s

en: Port %u is not available. You will be LOWID
nl: Poort %u is niet beschikbaar. U krijgt een LAAG ID

en: Port %u is not available!
    
    This means that you will be LOWID.
    
    Check your network to make sure the port is open for output and input.
nl: Poort %u is niet beschikbaar!
    
    Dit betekent dat u een LAAG ID krijgt.
    
    Controleer uw netwerk en zorg ervoor dat de poort open is voor in- en uitgaand verkeer.

en: Failed to create OnlineSig File
nl: Kon OnlineHandtekening Bestand niet maken

en: Failed to create aMule OnlineSig File
nl: Kon aMule OnlineHandtekening Bestand niet maken

en: The selected locale seems not to be installed on your box. (Note: I'll try to set it anyway)
nl: De gekozen locale lijkt niet ge?nstalleerd te zijn op uw pc. (Let op: Ik probeer het toch in te stellen)

en: This is the first time you run aMule %s
nl: Dit is de eerste keer dat u aMule %s draait

en: This version is a testing version, updated daily, and
nl: Dit is een test versie, dagelijks geupdatet, en

en: we give no warranty it won't break anything, burn your house,
nl: we geven geen garantie dat het niks kapot maakt, uw huis in brand steekt,

en: or kill your dog. But it *should* be safe to use anyway.
nl: of uw hond doodt. Maar het *zou* veilig moeten zijn om het te gebruiken.

en: More information, support and new releases can found at our homepage,
nl: Meer informatie, ondersteuning en niuwe versies kunnen gevonden worden op onze homepage,

en: at www.aMule.org, or in our IRC channel #aMule at irc.freenode.net.
nl: op www.aMule.org, of op ons IRC kanaal #amule op irc.freenode.net.

en: Feel free to report any bugs to http://forum.amule.org
nl: Bugs kunt u altijd melden op http://forum.amule.org

en: The folder for Online Signature files you specified is INVALID!
     OnlineSignature will be DISABLED until you fix it on preferences.
nl: De map voor Online Handtekening bestanden die u heeft opgegeven is ONGELDIG!
     OnlineSignature is UITGESCHAKELD totdat u dit verbetert in voorkeuren.

en: Server hostname notified
nl: Server hostnaam geïnformeerd

en: Disk space preallocation for file '%s' failed: %s
nl: Toewijzen schijfruimte voor bestand '%s' mislukt: %s

en: ERROR: can't open logfile
nl: FOUT: kan logbestand niet openen

en: WARNING: logfile is empty. Something is wrong.
nl: WAARSCHUWING: logbestand is leeg. Er is iets mis.

en: Log has been reset
nl: Log is gereset

en: ServerMessage: %s
nl: ServerBericht: %s

en: Skipped download of %s, because requested file is not newer.
nl: Download van %s overgeslagen, omdat gevraagd bestand niet nieuwer is.

en: Failed to download the nodes list.
nl: Kon nodes lijst niet downloaden.

en: Failed to open the downloaded version check file
nl: Kon gedownload versie controle bestand niet openen

en: Corrupted version check file
nl: Beschadigd versie controle bestand

en: You are using an outdated version of aMule!
nl: U gebruikt een verouderde versie van aMule!

en: Your aMule version is %i.%i.%i and the latest version is %li.%li.%li
nl: Uw aMule versie is %i.%i.%i en de nieuwste versie is %li.%li.%li

en: The latest version can always be found at http://www.amule.org
nl: De nieuwste versie kan altijd gevonden worden op http://www.amule.org

en: WARNING: Your aMuled version is outdated: %i.%i.%i < %li.%li.%li
nl: WAARSCHUWING: Uw aMuled versie is verouderd: %i.%i.%i < %li.%li.%li

en: Your copy of aMule is up to date.
nl: U heeft de nieuwste aMule versie.

en: Failed to download the version check file
nl: Kon versie controle bestand niet downloaden

en: Users: %s | Files: %s
nl: Gebruikers: %s | Bestanden: %s

en: Users: E: %s K: %s | Files: E: %s K: %s
nl: Gebruikers: E: %s K: %s | Bestanden: E: %s K: %s

en: No networks selected
nl: Geen netwerken geselecteerd

en: with LowID
nl: met Laag ID

en: with HighID
nl: met Hoog ID

en: Connected to %s %s
nl: Verbonden met %s %s

en: Connecting to %s
nl: Verbinden met %s

en: Disconnected from eD2k
nl: Verbinding verbroken met eD2K

en: Kad started.
nl: Kad gestart.

en: Kad stopped.
nl: Kad gestopt.

en: Connected to Kad (ok)
nl: Verbonden met Kad (ok)

en: Connected to Kad (firewalled)
nl: Verbonden met Kad (firewalled)

en: Disconnected from Kad
nl: Verbinding met Kad verbroken

en: Kad network cannot be used if UDP port is disabled on preferences, not starting.
nl: Kad netwerk kan niet gebruikt worden als de UDP poort is uitgeschakeld in voorkeuren, wordt niet gestart.

en: Kad network disabled on preferences, not connecting.
nl: Kad netwerk is uitgeschakeld in voorkeuren, wordt niet mee verbonden.

en: ERROR: aMule daemon cannot be used when external connections are disabled. To enable External Connections, use either a normal aMule, start amuled with the option --ec-config or set the key "AcceptExternalConnections" to 1 in the file ~/.aMule/amule.conf
nl: FOUT: aMule daemon kan niet gebruikt worden wanneer externe verbindingen uitgeschakeld zijn. Gebruik, om Externe Verbindingen in te schakelen, of een normale aMule, start amuled met de optie --ec-config of stel de waarde van "AcceptExternalConnections" in op 1 in het bestand ~/.aMule/amule.conf

en: ERROR: A valid password is required to use external connections, and aMule daemon cannot be used without external connections. To run aMule deamon, you must set the "ECPassword" field in the file ~/.aMule/amule.conf with an appropriate value. Execute amuled with the flag --ec-config to set the password. More information can be found at http://wiki.amule.org
nl: FOUT: Een geldig wachtwoord is nodig om gebruik te maken van externe verbindingen, en aMule daemon kan niet gebruikt worden zonder externe verbindingen. Om aMule daemon to draaien, moet u het veld "ECPassword" in het bestand ~/.aMule/amule.conf een juiste waarde geven. Voer amuled uit met de vlag --ec-config om het wachtwoord in te stellen. Meer informatie is te vinden op http://wiki.amule.org

en: amuled: OnInit - starting timer
nl: amuled: OnInit - timer wordt gestart

en: amuled: forking to background - see you
nl: amuled: naar de achtergrond - tot ziens

en: Cannot Create Pid File
nl: Kan Pid-Bestand Niet Aanmaken

en: ERROR: %s
nl: FOUT: %s

en: This is aMule %s based on eMule.
nl: Dit is aMule %s gebaseerd op eMule.

en: Running on %s
nl: Draaiend op %s

en: Visit http://www.amule.org to check if a new version is available.
nl: Bezoek http://www.amule.org om te zien of een nieuwe versie beschikbaar is.

en: FATAL ERROR: Failed to create Timer
nl: FATALE FOUT: Kon Timer niet aanmaken

en: aMule remote control
nl: aMule controle op afstand

en: 'All-Platform' p2p client based on eMule
nl: 'Alle-Platformen' p2p client gebaseerd op eMule

en: Contact: admin@amule.org (administrative issues)
nl: Contact: admin@amule.org (administratieve zaken)

en: Part of aMule is based on
nl: Een deel van aMule is gebaseerd op

en: Message
nl: Bericht

en: aMule dialog destroyed
nl: aMule dialoogvenster afgesloten

en: Connecting
nl: Aan het verbinden

en: eD2k: Connecting
nl: eD2K: Verbinden

en: eD2k: Disconnected
nl: eD2K: Verbinding verbroken

en: Kad: Connected
nl: Kad: Verbonden

en: Kad: Connecting
nl: Kad: Verbinden

en: Kad: Off
nl: Kad: Uitgeschakeld

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Stop the current connection attempts
nl: Beëindig de huidige verbindingspogingen

en: Disconnect
nl: Verbreek

en: Disconnect from the currently connected networks
nl: Verbreek de huidige verbin

en: Connect
nl: Verbinden

en: Connect to the currently enabled networks
nl: Verbind met de momenteel ingeschakelde netwerken

en: aMule (%s | Connected)
nl: aMule (%s | Verbonden)

en: aMule (%s | Disconnected)
nl: aMule (%s | Niet Verbonden)

en: Do you really want to exit %s?
nl: Wilt u %s echt afsluiten?

en: Exit confirmation
nl: Afsluit bevestiging

en: Launch Command:
nl: Voer Commando Uit:

en: - default -
nl: - standaard -

en: Skin directory '%s' does not exist
nl: Skindirectory '%s' bestaat niet

en: WARNING: Unable to open skin file '%s' for read
nl: WAARSCHUWING: Kon skinbestand '%s' niet openen om te lezen

en: Networks
nl: Netwerken

en: Networks Window
nl: Netwerken Venster

en: Searches
nl: Zoeken

en: Searches Window
nl: Zoekvenster

en: Downloads Window
nl: Downloadsvenster

en: Shared files
nl: Gedeelde bestanden

en: Shared Files Window
nl: Gedeelde Bestanden Venster

en: Messages
nl: Berichten

en: Messages Window
nl: Berichten Venster

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Statistics Graph Window
nl: Statistieken Venster (Grafieken)

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Preferences Settings Window
nl: Voorkeuren Instellingen Venster

en: Import
nl: Importeer

en: The partfile importer tool
nl: Het partbestand importeer programma

en: About
nl: Over

en: About/Help
nl: Over/Help

en: eD2k network
nl: eD2k netwerk

en: Kad network
nl: Kad netwerk

en: No network
nl: Geen netwerk

en: aMule remote control
nl: aMule besturing op afstand

en: Fatal Error: Failed to create Core Timer
nl: Fatale Fout: Kon Core Timer niet aanmaken

en: Connect to remote amule
nl: Verbind met amule op afstand

en: Fatal Error: Failed to create Poll Timer
nl: Fatale Fout: Kon Poll Timer niet aanmaken

en: Going to event loop...
nl: Naar de gebeurtenislus...

en: Connecting...
nl: Aan het verbinden...

en: Connection failed
nl: Verbinding mislukt

en: Remote GUI EC event handler
nl: GUI EV gebeurtenisafhandelaar op afstand

en: Going down
nl: Wordt afgesloten

en: Connection Failed. Unable to connect to %s:%d
nl: Verbinding Mislukt. Kon niet verbinden met %s:%d

en: Connection closed - aMule has terminated probably.
nl: Verbinding verbroken - aMule is waarschijnlijk afgesloten.

en: Ready
nl: Klaar

en: All
nl: Alle

en: Can't create directory '%s' for category '%s', keeping directory '%s'.
nl: Kan directory '%s' niet aanmaken voor categorie '%s', directory '%s' wordt behouden.

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Failed to retrieve shared files from user '%s'
nl: Kon gedeelde bestanden niet ontvangen van gebruiker '%s'

en: Searching buddy for lowid connection
nl: Op zoek naar buddy voor laag id verbinding

en:  (Fake eMule version %#x)
nl:  (Nep eMule versie %#x)

en:  (Fake eMule)
nl:  (Nep eMule)

en: xMule (Fake eMule)
nl: xMule (Nep eMule)

en: 1.x (based on eMule v0.%u)
nl: 1.x (gebaseerd op eMule v0.%u)

en: NickName: %s ID: %u
nl: BijNaam: %s ID: %u

en: Requested: %s
nl: Aangevraagd: %s

en: Filestats for this session: Accepted %d of %d request, %s transferred
     | Filestats for this session: Accepted %d of %d requests, %s transferred
nl[0]: Bestandsstatistieken voor deze sessie: Geaccepteerd %d van %d aanvraag, %s overgebracht
nl[1]: Bestandsstatistieken voor deze sessie: Geaccepteerd %d van %d aanvragen, %s overgebracht

en: Filestats for all sessions: Accepted %d of %d request, %s transferred
     | Filestats for all sessions: Accepted %d of %d requests, %s transferred
nl[0]: Bestandsstatistieken voor alle sessies: Geaccepteerd %d van %d aanvraag, %s overgebracht
nl[1]: Bestandsstatistieken voor alle sessies: Geaccepteerd %d van %d aanvragen, %s overgebracht

en: Requested unknown file
nl: Aangevraagd bestand is onbekend

en: Message filtered from '%s' (IP:%s)
nl: Bericht van '%s' gefilterd (IP:%s)

en: New message from '%s' (IP:%s)
nl: Nieuw bericht van '%s' (IP:%s)

en: User %s (%u) requested sharedfiles-list for not existing directory '%s' -> Ignored
nl: Gebruiker %s (%u) vroeg uw gedeelde-bestandenlijst van niet-bestaande directory '%s' op -> Genegeerd

en: WARNING: %s cannot be opened.
nl: WAARSCHUWING: %s kan niet geopend worden.

en: WARNING: Canceled file list corrupted, contains invalid header.
nl: WAARSCHUWING: Geannuleerde-bestandenlijst beschadigd, bevat ongeldige header.

en: IO error while reading %s file: %s
nl: IO fout bij het lezen van bestand %s: %s

en: Error while saving %s file: %s
nl: Fout bij het bewaren van bestand %s: %s

en: Enter Captcha
nl: Voer Captcha in

en: Category
nl: Categorie

en: New Category
nl: Nieuwe Catgorie

en: Choose a folder for incoming files
nl: Kies een directory voor binnenkomende bestanden

en: You must specify a name for the category!
nl: U moet een naam opgeven voor de categorie!

en: You must specify a path for the category!
nl: U moet een pad opgeven voor de categorie!

en: Failed to create incoming dir for category. Please specify a valid path!
nl: Kon binnenkomende dir niet aanmaken voor categorie. Geef a.u.b. een geldig pad op!

en: Chat-Session Started: %s (%s:%u) - %s %s
nl: Chat-Sessie Begonnen: %s (%s:%u) - %s %s

en: *** Connected to Client ***
nl: *** Verbonden met Client ***

en: *** Connecting to Client ***
nl: *** Verbinden maken met Client ***

en: *** Failed to Connect to client / Connection lost ***
nl: *** Kon niet Verbinden met client / Verbinding verbroken ***

en: *** You have passed the captcha check and the user has received your message. ***
nl: *** U heeft de captcha controle gehaald en de gebruiker heeft uw bericht ontvangen. ***

en: *** Your response to the captcha was wrong and your message has been ignored. You can request a new captcha by sending a new message. ***
nl: *** Uw antwoord op de captcha was fout en uw bericht is genegeerd. U kunt een nieuw captcha aanvragen door een nieuw bericht te sturen. ***

en: Close tab
nl: Sluit tabblad

en: Close all tabs
nl: Sluit alle tabbladen

en: Close other tabs
nl: Sluit andere tabbladen

en: Add to Friends
nl: Voeg toe aan Vrienden

en: Creditfile loaded, %u client is known | Creditfile loaded, %u clients are known
nl[0]: Creditfile geladen, %u client is bekend
nl[1]: Creditfile geladen, %u clients zijn bekend

en:  - Credits expired for %u client! |  - Credits expired for %u clients!
nl[0]:  - Credits verlopen voor %u client!
nl[1]:  - Credits verlopen voor %u clients!

en: No 'cryptkey.dat' file found, creating.
nl: Geen 'cryptkey.dat' bestand gevonden, wordt aangemaakt.

en: LowID
nl: Laag ID

en: HighID
nl: Hoog ID

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Supported
nl: Ondersteund

en: Not supported
nl: Niet ondersteund

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Connected
nl: Verbonden

en: Disconnected
nl: Niet verbonden

en: %.1f kB/s
nl: %.1f KB/s

en: Not complete
nl: Niet compleet

en: Bad Guy
nl: Slechterik

en: Verified - OK
nl: Gecontroleerd - OK

en: Not Available
nl: Niet Beschikbaar

en: User %s (%u) requested your sharedfiles-list -> Accepted
nl: Gebruiker %s (%u) vroeg uw gedeelde-bestandenlijst op -> Geaccepteerd

en: User %s (%u) requested your sharedfiles-list -> Denied
nl: Gebruiker %s (%u) vroeg uw gedeelde-bestandenlijst op -> Geweigerd

en: User %s (%u) requested your shareddirectories-list -> Accepted
nl: Gebruiker %s (%u) vroeg uw gedeelde-directorieslijst op -> Toegestaan

en: User %s (%u) requested your shareddirectories-list -> Denied
nl: Gebruiker %s (%u) vroeg uw gedeelde-directorieslijst op -> Geweigerd

en: User %s (%u) requested your sharedfiles-list for directory '%s' -> accepted
nl: Gebruiker %s (%u) vroeg uw gedeelde-bestandenlijst van directory '%s' op -> geaccepteerd

en: User %s (%u) requested your sharedfiles-list for directory '%s' -> denied
nl: Gebruiker %s (%u) vroeg uw gedeelde-bestandenlijst van directory '%s' op -> geweigerd

en: User %s (%u) shares directory '%s'
nl: Gebruiker %s (%u) deelt directory '%s'

en: User %s (%u) sent unrequested shared dirs.
nl: Gebruiker %s (%u) stuurde niet-opgevraagde gedeelde dirs.

en: User %s (%u) sent sharedfiles-list for directory '%s'
nl: Gebruiker %s (%u) stuurde gedeelde-bestandenlijst van directory '%s'

en: User %s (%u) finished sending sharedfiles-list
nl: Gebruiker %s (%u) heeft gedeelde-bestandenlijst gestuurd

en: User %s (%u) sent unwanted sharedfiles-list
nl: Gebruiker %s (%u) stuurde ongewild gedeelde-bestandenlijst

en: User %s (%u) denied access to shared directories/files list
nl: Gebruiker %s (%u) weigerde toegang tot gedeelde directories/bestanden lijst

en: File Comments
nl: Bestand Commentaren

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: Rating
nl: Waardering

en: Comment
nl: Commentaar

en: No comments
nl: Geen commentaren

en: %u comment | %u comments
nl[0]: %u commentaar
nl[1]: %u commentaren

en: Banned client %s for sending %s corrupt data of %s total for the file '%s'
nl: Client %s geband voor het sturen van %s beschadigde gegeven van in totaal %s voor het bestand '%s'

en: Auto [Lo]
nl: Auto [La]

en: Auto [Hi]
nl: Auto [Ho]

en: Very low
nl: Heel laag

en: Low
nl: Laag

en: Normal
nl: Normaal

en: High
nl: Hoog

en: Very High
nl: Heel Hoog

en: Release
nl: Vrijgeven

en: Asking
nl: Vragend

en: Connecting via server
nl: Verbinden via server

en: Queue Full
nl: Wachtrij vol

en: On Queue
nl: In wachtrij

en: Downloading
nl: Downloaden

en: Receiving hashset
nl: Ontvangen van hash set

en: No needed parts
nl: Geen benodigde delen

en: Cannot connect LowID to LowID
nl: Kan Laag ID niet verbinden met Laag ID

en: Too many connections
nl: Te veel verbindingen

en: Connecting via Kad
nl: Verbinding maken via Kad

en: Too many Kad connections
nl: Te veel Kad verbindingen

en: Banned
nl: Geband

en: Connection Error
nl: VerbindingsFout

en: Remote Queue Full
nl: Wachtrij op Afstand Vol

en: Old MLDonkey
nl: Oude MLDonkey

en: New MLDonkey
nl: Nieuwe MLDonkey

en: Local Server
nl: Lokale Server

en: Remote Server
nl: Server op Afstand

en: Source Exchange
nl: Bron uitwisseling

en: Passive
nl: Passief

en: Source Seeds
nl: Bron Seeds

en: Search Result
nl: Zoekresultaat

en: Completed
nl: Compleet

en: In progress
nl: Bezig

en: ERROR: Out of diskspace
nl: FOUT: Onvoldoende schijfruimte

en: ERROR: Partmet not found
nl: FOUT: Partmet niet gevonden

en: ERROR: IO error!
nl: FOUT: IO fout!

en: ERROR: Failed!
nl: FOUT: Mislukt!

en: Queued
nl: In Wachtrij

en: Already downloading
nl: Wordt al gedownload

en: Unknown or bad tempfile format.
nl: Onbekend of fout tempbestand formaat.

en: Size
nl: Grootte

en: Transferred
nl: Overgebracht

en: Speed
nl: Snelheid

en: Progress
nl: Voortgang

en: Sources
nl: Bronnen

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Time Remaining
nl: Overgebleven Tijd

en: Last Seen Complete
nl: Laatst Compleet Gezien

en: Last Reception
nl: Laatste Overdracht

en: Are you sure that you wish to delete the selected file?
nl: Weet u zeker dat u het geselecteerde bestand wilt verwijderen?

en: Are you sure that you wish to delete the selected files?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde bestanden wilt verwijderen?

en: Feedback from: %s (%s)
nl: Feedback van: %s (%s)

en: &Pause
nl: &Pauzeer

en: &Resume
nl: Ve&rder gaan

en: C&lear completed
nl: Verwijder comp&lete

en: Swap every A4AF to this file now
nl: Wissel elk A4AF nu uit met dit bestand

en: Swap every A4AF to this file (Auto)
nl: Wissel elk A4AF uit met dit bestand (Auto)

en: Swap every A4AF to any other file now
nl: Wissel elk A4AF nu uit met de andere bestanden

en: Extended Options
nl: Uitgebreide Opties

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Show file &details
nl: Bekijk &details

en: Show all comments
nl: Bekijk alle commentaren

en: Copy magnet URI to clipboard
nl: Kopieer magnet URI naar klembord

en: Copy eD2k &link to clipboard
nl: Kopieer eD2k &link naar klembord

en: Copy feedback to clipboard
nl: Kopieer feedback naar klembord

en: unassign
nl: Verwijder toewijzing

en: Assign to category
nl: Toewijzen aan catgorie

en: &Open the file
nl: &Open het bestand

en: Enter new name for this file:
nl: Voer een nieuwe naam voor dit bestand in:

en: File rename
nl: Naam wijzigen

en: To prevent this warning to show up in every preview,
    set your preferred video player in preferences (default is mplayer).
nl: Om deze waarschuwing te voorkomen bij elk voorbeeld
    dient u uw video afspeelprogramma in te stellen bij voorkeuren (standaard is mplayer).

en: File preview
nl: Voorbeeld

en: ERROR: Failed to execute external media-player! Command: `%s'
nl: FOUT: Opstarten externe mediaspeler mislukt! Commando: '%s'

en: Saving PartFile %u of %u
nl: PartBestand %u van %u wordt bewaard

en: All PartFiles Saved.
nl: Alle PartBestanden Bewaard.

en: Loading temp files from %s.
nl: Tijdelijke bestanden worden geladen van %s

en: Loading PartFile %u of %u
nl: PartBestand %u van %u wordt geladen

en: ERROR: Failed to load backup file. Search http://forum.amule.org for .part.met recovery solutions.
nl: FOUT: Laden van backupbestand misukt. Zoek op http://forum.amule.org naar .part.met hersteloplossingen.

en: All PartFiles Loaded.
nl: Alle PartBestanden Geladen.

en: No part files found
nl: Geen part-bestanden gevonden

en: Found %u part file | Found %u part files
nl[0]: %u part bestand gevonden
nl[1]: %u part bestanden gevonden

en: Filesystem for Temp directory cannot handle large files.
nl: Bestandssysteem voor Temp directory kan grote bestanden niet verwerken

en: Filesystem for Incoming directory cannot handle large files.
nl: Bestandssysteem voor Incoming directory kan grote bestanden niet verwerken.

en: Downloading %s
nl: Downloaden van %s

en: You are already trying to download the file '%s'
nl: U probeert het bestand '%s' al te downloaden

en: You already have the file '%s'
nl: U heeft het bestand '%s' al

en: You are already trying to download the file %s
nl: U probeert het bestand %s al te downloaden

en: Cannot convert magnet link to eD2k: %s
nl: Kan magnet-link niet omzetten naar eD2k: %s

en: Unknown protocol of link: %s
nl: Onbekend protocol in link: %s

en: Invalid eD2k link! ERROR: %s
nl: Ongeldige eD2k link! FOUT: %s

en: Client sent packet after authentication failed.
nl: Client verstuurde pakket nadat authenticatie mislukte.

en: External connection closed.
nl: Externe verbinding gesloten.

en: External connections disabled due to empty password!
nl: Externe verbindingen uitgeschakeld vanwege leeg wachtwoord!

en: External connections disabled in config file
nl: Externe verbindingen uitgeschakeld in config bestand

en: New external connection accepted
nl: Nieuwe externe verbinding geaccepteerd

en: ERROR: couldn't accept a new external connection
nl: FOUT: kon nieuwe externe verbinding niet accepteren

en: External connection refused due to empty password in preferences!
nl: Externe verbinding geweigerd vanwege leeg wachtwoord bij voorkeuren!

en: Connecting client: %s %s
nl: Client verbinden: %s %s

en: Unknown version
nl: Onbekende versie

en: Incorrect EC version ID, there might be binary incompatibility. Use core and remote from same snapshot.
nl: Incorrecte EV versie ID, mogelijk niet compatible. Gebruik kern en op afstand van dezelfde snapshot.

en: You cannot connect to a release version from an arbitrary development snapshot! *sigh* possible crash prevented
nl: U kunt niet verbinden met een release versie vanaf een willekeurig ontwikkelingssnapshot! *zucht* mogelijke crash voorkomen

en: Invalid protocol version.
nl: Ongeldige protocol versie.

en: Missing protocol version tag.
nl: Ontbrekend protocol versielabel.

en: Authentication failed: invalid hash specified as EC password.
nl: Authenticatie mislukt: ongeldige hash opgegeven als EV-wachtwoord.

en: Authentication failed: wrong password.
nl: Authenticatie mislukt: verkeerd wachtwoord.

en: Authentication failed: missing password.
nl: Authenticatie mislukt: ontbrekend wachtwoord.

en: Invalid request, please authenticate first.
nl: Ongeldig verzoek, authenticeer eerst a.u.b.

en: Access granted.
nl: Toegang verleend.

en: Sent error message "%s" to client.
nl: Foutmelding "%s" verzonden naar client.

en: Unauthorized access attempt from %s. Connection closed.
nl: Poging tot ongeautoriseerde toegang van %s. Verbinding gesloten.

en: Remote PartFile command failed: FileHash not found: %s
nl: PartBestand-commando op afstand mislukt: BestandsHash niet gevonden: %s

en: FileHash not found: %s
nl: BestandsHash niet gevonden: %s

en: OOPS! OpCode processing error!
nl: OEPS! OpCode verwerkingsfout!

en: Server not added
nl: Server niet toegevoegd

en: server not found: %s
nl: server niet gevonden: %s

en: need to define server to be removed
nl: moet de te verwijderen server defini?ren

en: eD2k is disabled in preferences.
nl: eD2K is uitgeschakeld in voorkeuren.

en: Search in progress. Refetch results in a moment!
nl: Bezig met zoeken. Haal de resultaten op over een momentje!

en: WebSearch from remote interface makes no sense.
nl: WebSearch vanaf afstand is zinloos.

en: No points for graph.
nl: Geen punten voor grafiek.

en: Your client is not configured for this detail level.
nl: Uw client is niet geconfigureerd voor dit niveau van details.

en: External Connection: shutdown requested
nl: Externe Verbinding: afsluiten aangevraagd

en: Already shutting down.
nl: Al bezig met afsluiten.

en: ExternalConn: adding link '%s'.
nl: ExterneVerb: link '%s' wordt toegevoegd.

en: Invalid link or already on list.
nl: Ongeldige link of al op de lijst.

en: File not found.
nl: Bestand niet gevonden.

en: Invalid file name.
nl: Ongeldige bestandsnaam.

en: Unable to rename file.
nl: Kon naam van bestand niet wijzigen.

en: Kad is disabled in preferences.
nl: Kad is uitgeschakeld in voorkeuren.

en: Already connected to eD2k.
nl: Al verbonden met eD2K.

en: Connecting to eD2k...
nl: Aan het verbinden met eD2k...

en: Already connected to Kad.
nl: Al verbonden met Kad.

en: Connecting to Kad...
nl: Verbinding met Kad wordt gemaakt...

en: All networks are disabled.
nl: Alle netwerken zijn uitgeschakeld.

en: Disconnected from eD2k.
nl: Verbinding met eD2K verbroken.

en: Disconnected from Kad.
nl: Verbinding met Kad verbroken.

en: External Connection: invalid opcode received: %#x
nl: Externe Verbinding: ongeldige opcode ontvangen: %#x

en: Invalid opcode (wrong protocol version?)
nl: Ongeldige opcode (verkeerde protocol versie?)

en: Unknown extension '%s' for the '%s' command.
nl: Onbekende extensie '%s' van het '%s' commando.

en: Unknown command '%s'.
nl: Onbekend commando '%s'.

en: 
    This command cannot have an argument.
nl: 
    Dit commando heeft geen argumenten.

en: 
    This command must have an argument.
nl: 
    Dit commando moet een argument hebben.

en: 
    This command is incomplete, you must use one of the extensions below.
nl: 
    Dit commando is niet compleet, u moet een van onderstaande uitbreidingen gebruiken.

en: 
    Available extensions:
nl: 
    Beschikbare uitbreidingen:

en: Available commands:
nl: Beschikbare commando's:

en: 
    All commands are case insensitive.
    Type '%s <command>' to get detailed info on <command>.
nl: 
    Alle commandos zijn hoofdlettergevoelig.
    Type '%s <command>' om gedetailleerde info te krijgen over <command>.

en: Exits from the application.
nl: Sluit het programma af.

en: Show help.
nl: Toon help.

note: TRANSLATORS: Do not translate the word 'help', it is a command to the program!
en: To get help on a command, type 'help <command>'.
    To get the full command list type 'help'.
nl: Om help te krijgen over een commando, type 'help <commando>'.
    Om de volledige commando lijst te krijgen type 'help'.

en: 
    Use '%s' for command list
nl: 
    Gebruik '%s' voor commando lijst

en: Syntax error!
nl: Syntax fout!

en: Error processing command - should never happen! Report bug, please
nl: Fout bij het verwerken van commando - zou nooit mogen gebeuren! Rapporteer deze bug, a.u.b.

en: This command should not have any parameters.
nl: Dit commando heeft geen parameters.

en: This command must have a parameter.
nl: Dit commando moet een parameter hebben.

en: Invalid argument.
nl: Ongeldig argument.

en: This is an incomplete command.
nl: Dit is een incompleet commando.

en: Type '%s' to get more help.
nl: Type '%s' voor meer help.

en: This is %s %s %s
nl: Dit is %s %s %s

en: This is %s %s
nl: Dit is %s %s

en: 
    Creating client...
nl: 
    Aanmaken van client...

en: 
    Ok, exiting %s...
nl: 
    Ok, %s wordt afgesloten...

en: Cannot connect with an empty password.
    You must specify a password either in config file
    or on command-line, or enter one when asked.
    
    Exiting...
nl: Kan niet verbinden met een leeg wachtwoord.
    U moet een wachtwoord opgeven in het config bestand
    of op de commando-regel, of invoeren als daarom gevraagd
    wordt.
    
    Bezig met afsluiten...

en: Show this help text.
nl: Toon deze help tekst

en: Host where aMule is running. (default: localhost)
nl: Host waar aMule draait. (standaard: localhost)

en: aMule's port for External Connection. (default: 4712)
nl: aMules poort voor Externe Verbindingen. (standaard: 4712)

en: External Connection password.
nl: Externe Verbinding wachtwoord.

en: Read configuration from file.
nl: Lees configuratie uit bestand.

en: Do not print any output to stdout.
nl: Print geen uitvoer naar stdout.

en: Be verbose - show also debug messages.
nl: Wees uitgebreid - toon ook debug berichten.

en: Sets program locale (language).
nl: Stelt programma locale (taal) in.

en: Write command line options to config file.
nl: Schrijf opties op de opdrachtregel naar config bestand.

en: Creates config file based on aMule's config file.
nl: Maakt config bestand gebaseerd op aMules config bestand.

en: Print program version.
nl: Toon programma versie.

en: File Details
nl: Bestandsdetails

en: %.1f%% done
nl: %.1f%% voltooid

en: Failed to open friend list file 'emfriends.met' for reading!
nl: Kon vriendenlijst-bestand 'emfriends.met' niet lezen!

en: Failed to open friend list file 'emfriends.met' for writing!
nl: Kon niet schrijven naar vriendenlijst-bestand 'emfriends.met'!

en: CRITICAL - no client on StartChatSession
nl: KRITIEK - geen client bij StartChatSession

en: Friends
nl: Vrienden

en: Show &Details
nl: Laat &Details Zien

en: Add a friend
nl: Voeg een vriend toe

en: Remove Friend
nl: Verwijder Vriend

en: Send &Message
nl: Verstuur &Message

en: View Files
nl: Bekijk Bestanden

en: Establish Friend Slot
nl: Maak Vriendenslot

en: Are you sure that you wish to delete the selected friend?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde vriend wilt verwijderen?

en: Are you sure that you wish to delete the selected friends?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde vrienden wilt verwijderen?

en: You are not allowed to set more than one friendslot.
     Only one slot was assigned.
nl: U kunt maximaal ??n vriendenslot instellen.
     Slechts één slot is toegekend.

en: Multiple selection
nl: Meerdere selectie

en: Send message to user
nl: Verstuur bericht naar gebruiker

en: Message to send:
nl: Bericht om te versturen:

en: Remove from friends
nl: Verwijder uit vriendenlijst

en: Send message
nl: Verstuur bericht

en: Swap to this file
nl: Wissel uit naar dit bestand

en: On Queue: %u (%i)
nl: In Wachtrij: %u (%i)

en: Asked for another file
nl: Al om een ander bestand gevraagd

en: Waiting for upload slot
nl: Wachtende op upload slot

en: On Queue: %u
nl: In wachtrij: %u

en: Uploading
nl: Aan het uploaden

en: None
nl: Geen

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: Downloading...
nl: Downloaden...

en: HTTP download cancelled
nl: HTTP download geannuleerd

en: Unable to create destination file %s for download!
nl: Kon doelbestand %s voor download niet aanmaken!

en: The URL to download can't be empty
nl: De URL om te downloaden mag niet leeg zijn

en: The URL %s returned: %i - Error (%i)!
nl: De URL %s leverde op: %i - Fout (%i)!

en: Critical error while writing downloaded file
nl: Kritieke fout bij het schrijven van gedownload bestand

en: Downloaded %d bytes
nl: %d bytes gedownload

en: Expected %d bytes, but downloaded %d bytes
nl: Verwachtte %d bytes, maar %d bytes gedownload

en: Unable to connect to HTTP download server
nl: Kon niet verbinden met HTTP downloadserver

en: Invalid response from HTTP download server
nl: Ongeldig antwoord van HTTP downloadserver

en: Download new GeoIP.dat from %s
nl: Download van nieuwe GeoIP.dat van %s

en: Download of GeoIP.dat file failed, aborting update.
nl: Download van bestand GeoIP.dat mislukt, update wordt gestopt.

en: Failed to remove %s file, aborting update.
nl: Kon bestand %s niet verwijderen, update wordt gestopt.

en: Failed to rename %s file, aborting update.
nl: Kon bestand %s niet hernoemen, update wordt gestopt.

en: Successfully updated %s
nl: %s succesvol geüpdatet

en: Error updating GeoIP.dat
nl: Fout bij het updaten van GeoIP.dat

en: Failed to download %s from %s
nl: Kon %s niet downloaden van %s

en: Failed to load country data for '%s'.
nl: Kon landgegevens niet laden voor '%s'.

en: Loading IP filters 'ipfilter.dat' and 'ipfilter_static.dat'.
nl: IP-filters 'ipfilter.dat' en 'ipfilter_static.dat' worden geladen.

en: Failed to load ipfilter.dat file '%s', unknown format encountered.
nl: Kon ipfilter.dat bestand '%s' niet laden, onbekend formaat.

en: Failed to load ipfilter.dat file '%s', could not open file.
nl: Kon ipfilter.dat bestand '%s' niet laden, kon bestand niet openen.

en: Loaded %u IP-range from '%s'. | Loaded %u IP-ranges from '%s'.
nl[0]: %u IP-reeks geladen van '%s'.
nl[1]: %u IP-reeksen geladen van '%s'.

en: %u malformed line was discarded. | %u malformed lines were discarded.
nl[0]: %u misvormde regel is genegeerd
nl[1]: %u misvormde regels zijn genegeerd

en: Failed to rename new %s file, aborting update.
nl: Kon nieuw bestand %s niet hernoemen, update wordt gestopt.

en: IP filter is ready
nl: IP-filter is klaar

en: Bootstrap from 
    known clients
nl: Bootstrap van 
    bekende clients

en: Invalid ip to bootstrap
nl: Ongeldig ip om van te bootstrappen

en: Invalid port to bootstrap
nl: Ongeldige poort om van te bootstrappen

en: Please fill all fields required
nl: Vul a.u.b. alle benodigde velden in

en: Are you sure you want to download a new nodes.dat file?
nl: Weet u zeker dat u een nieuw nodes.dat bestand wilt downloaden?

en: Doing so will remove your current nodes and restart Kademlia connection.
nl: Dat zal uw huidige nodes verwijderen en de Kademlia verbinding opnieuw starten.

en: Continue?
nl: Verder gaan?

en: Kademlia: search keyword too short
nl: Kademlia: zoekwoord te kort

en: Kademlia: Search keyword is already on search list:
nl: Kademlia: Zoekwoord staat al op de zoeklijst:

en: Failed to read nodes.dat file - too old. This version (0) is not supported anymore.
nl: Kon bestand nodes.dat niet lezen - te oud. Deze versie (0) wordt niet meer ondersteund.

en: Read %u Kad contact | Read %u Kad contacts
nl[0]: %u Kad contact gelezen
nl[1]: %u Kad contacten gelezen

en: No contacts found, please bootstrap, or download a nodes.dat file.
nl: Geen contacten gevonden, bootstrap a.u.b., of download een nodes.dat bestand.

en: Only %d Kad contact available, nodes.dat not written | Only %d Kad contacts available, nodes.dat not written
nl[0]: Slechts %d Kad contact beschikbaar, nodes.dat niet beschreven
nl[1]: Slechts %d Kad contacten beschikbaar, nodes.dat niet beschreven

en: Wrote %d Kad contact | Wrote %d Kad contacts
nl[0]: %d Kad contact geschreven
nl[1]: %d Kad contacten geschreven

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: File size
nl: Bestandsgrootte

en: Share ratio
nl: Deel ratio

en: Uploaded
nl: Geüpload

en: Requested
nl: Aangevraagd

en: Accepted
nl: Geaccepteerd

en: Complete sources
nl: Complete bronnen

en: WARNING: Known file list corrupted, contains invalid header.
nl: WAARSCHUWING: Bekende-bestandenlijst beschadigd, bevat ongeldige header.

en: Failed to load entry in known file list, file may be corrupt
nl: Kon vermelding in bekende-bestandenlijst niet laden, bestand kan beschadigd zijn

en: Invalid entry in known file list, file may be corrupt:
nl: Ongeldige vermelding in bekende-bestandenlijst, bestand kan beschadigd zijn:

en: Unknown error %d
nl: Onbekende fout %d

en: Unable to get error description for error %d
nl: Kon foutbeschrijving niet verkrijgen voor fout %d

en: Hashing
nl: Aan het hashen

en: Completing
nl: Voltooien

en: Complete
nl: Compleet

en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: Erroneous
nl: Foutief

en: Waiting
nl: Wachten

en: You must specify a non-empty password.
nl: U moet een niet-leeg wachtwoord opgeven.

en: Invalid password, not a MD5 hash!
nl: Ongeldig wachtwoord, geen MD5 hash!

en: Connection failure
nl: Verbindingsfout

en: EC connection failed. Empty reply.
nl: EV verbinding mislukte. Leeg antwoord.

en: External Connection: Bad reply, handshake failed. Connection closed.
nl: Externe Verbinding: Slecht antwoord, handshake mislukt. Verbinding verbroken.

en: Succeeded! Connection established to aMule
nl: Succes! Verbinding gemaakt met aMule

en: Succeeded! Connection established.
nl: Gelukt! Verbinding gemaakt.

en: External Connection: Access denied because:
nl: Externe Verbinding: Toegang geweigerd omdat:

en: External Connection: Handshake failed.
nl: Externe Verbinding: Handshake mislukt.

en: ERROR: Could not listen to TCP port.
nl: FOUT: Kon niet luisteren op TCP poort

en: ERROR:
nl: FOUT:

en: WARNING:
nl: WAARSCHUWING:

en: Close
nl: Sluiten

en: Cut
nl: Knippen

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Paste
nl: Plakken

en: Clear
nl: Wissen

en: Select All
nl: Alles Selecteren

en: Unlimited
nl: Onbegrensd

en: aMule Tray Menu
nl: aMule Systeemvak Menu

en: Speed limits:
nl: Snelheid grenzen:

en: UL: None
nl: UL: Geen

en: DL: None
nl: DL: Geen

en: Client Information
nl: Client Informatie

en: Nickname: %s
nl: Bijnaam: %s

en: No Nickname Selected!
nl: Geen Bijnaam Geselecteerd!

en: Not connected
nl: Niet verbonden

en: ServerName:
nl: ServerNaam:

en: Not Connected
nl: Niet verbonden

en: TCP port: %d
nl: TCP poort: %d

en: TCP port: Not ready
nl: TCP poort: Niet gereed

en: UDP port: %d
nl: UDP poort: %d

en: UDP port: Not ready
nl: UDP poort: Niet gereed

en: Online Signature: Enabled
nl: Online Handtekening: Ingeschakeld

en: Online Signature: Disabled
nl: Online Handtekening: Uitgeschakeld

en: Shared files: %d
nl: Gedeelde bestanden: %d

en: Queued clients: %d
nl: Clients in wachtrij: %d

en: Total DL: %s
nl: Totaal gedownload: %s

en: Total UL: %s
nl: Totaal geupload: %s

en: Upload limit
nl: Upload grens

en: Download limit
nl: Download grens

en: Hide aMule
nl: Verberg aMule

en: Show aMule
nl: Toon aMule

en: Exit
nl: Afsluiten

en: Commit
nl: Uitvoeren

en: Click here to add the eD2k link in the text control to your download queue.
nl: Klik hier om de eD2k link in de text control toe te voegen aan uw download wachtrij.

en: Events are displayed here. For a complete list of events, refer to the log in the Servers-tab.
nl: Gebeurtenissen worden hier getoond. Voor een complete lijst van gebeurtenissen, bekijk de log in de Servers-tab.

en: Loading ...
nl: Laden ...

en: Number of users on the server you are connected to ...
nl: Aantal gebruikers op de server waar u mee verbonden bent ...

en: Users: 0
nl: Gebruikers: 0

en: Users connected to the current server and an estimate of the total number of users.
nl: Gebruikers verbonden met de huidge server en een schatting van het totale aantal gebruikers.

en: Current average upload and download rates. If enabled the numbers in the braces signify the overhead from client communication.
nl: Huidige gemiddelde upload en download snelheden. Indien ingeschakeld geven de getallen tussen haakjes de overhead door client communicatie aan.

en: Displays the connected status and active transfers. Red arrows signifies that you are currently not connected, yellow arrows signify that you have low ID (firewalled) and green arrows signify that you have high ID (The optimal connection type).
nl: Toont de verbonden status en actieve overdrachten. Rode pijlen geven aan dat u nu niet verbonden bent, gele pijlen geven aan dat u een laag ID (door firewall) hebt en groene pijlen geven aan dat u een hoog ID (Het optimale verbindingstype) hebt.

en: Not Connected ...
nl: Niet Verbonden ...

en: Currently connected server.
nl: Server nu mee verbonden.

en: Search
nl: Zoeken

en: Name:
nl: Naam:

en: Local
nl: Lokaal

en: Global
nl: Globaal

en: Extended Parameters
nl: Uitgebreide Parameters

en: Filtering
nl: Filters

en: File Type
nl: BestandsType

en: Any
nl: Alles

en: Archives
nl: Archieven

en: Audio
nl: Geluid

en: Pictures
nl: Plaatjes

en: Programs
nl: Programma's

en: Texts
nl: Teksten

en: Videos
nl: Video's

en: Extension
nl: Extensie

en: Min Size
nl: Min Grootte

en: KB
nl: kB

en: Max Size
nl: Max Grootte

en: Availability
nl: Beschikbaarheid

en: Filter Results
nl: Filter Resultaat

en: Invert Result
nl: Resultaat Omkeren

en: Hide Known Files
nl: Verberg Bekende Bestanden

en: More
nl: Meer

en: Searches for more results on eD2k. Not supported for Kad yet.
nl: Zoekt naar meer resultaten op eD2K. Werkt nog niet voor Kad.

en: Reset Fields
nl: Velden Leegmaken

en: Results
nl: Resultaten

en: Clears completed downloads
nl: Verwijderd complete downloads

en: File sources:
nl: Bestandsbronnen:

en: General
nl: Algemeen

en: Full Name :
nl: Volledige Naam :

en: N/A
nl: N/B

en: met-File :
nl: met-Bestand :

en: Filesize :
nl: Bestandsgrootte :

en: Partfilestatus :
nl: Partbestandsstatus :

en: Last seen complete :
nl: Laatst compleet gezien :

en: Transfer
nl: Overdracht

en: Found Sources :
nl: Gevonden Bronnen :

en: Transferring Sources :
nl: Bronnen Overdragen :

en: Filepart-Count :
nl: Bestandsdeel-Teller :

en: Available :
nl: Beschikbaar :

en: Datarate :
nl: Datasnelheid :

en: Download Active Time:
nl: Actieve Downloadtijd:

en: Transferred :
nl: Overgedragen :

en: Completed Size :
nl: Volledige Grootte :

en: Intelligent Corruption Handling
nl: Intelligente Beschadigings Afhandeling (I.C.H.)

en: Lost to corruption :
nl: Verloren door beschadiging :

en: Gained by compression :
nl: Verkregen door compressie :

en: Packages saved by I.C.H. :
nl: Pakketten gered door I.C.H. :

en: File Names
nl: BestandsNamen

en: Takeover
nl: Neem over

en: Cleanup
nl: Opruimen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Comment/Rate file (Text will be visible to all users)
nl: Geef bestand commentaar/waardering (Tekst zichtbaar voor alle gebruikers)

en: For a film you can say its length, its story, language ...\n\nand if it's a fake, you can tell that to other users of aMule.
nl: Voor een film kunt iets zeggen over de lengte, het verhaal, de taal ...\n\nen als het nep is kunt u dat vertellen aan de andere gebruikers van aMule.

en: File Quality
nl: Bestands Kwaliteit

en: Not rated
nl: Niet beoordeeld

en: Invalid / Corrupt / Fake
nl: Onbruikbaar / Beschadigd / Nep

en: Poor
nl: Matig

en: Fair
nl: Redelijk

en: Good
nl: Goed

en: Excellent
nl: Uitstekend

en: Choose the file rating or advice users if the file is invalid ...
nl: Kies de bestands waardering of adviseer gebruikers als het bestand ongeldig is ...

en: Refresh
nl: Verversen

en: Downloading, please wait ...
nl: Downloaden, geduld aub ...

en: Unknown size
nl: Onbekende grootte

en: Required Information
nl: Benodigde Informatie

en: IP Address :
nl: IP Adres :

en: Port :
nl: Poort :

en: Additional Information
nl: Extra Informatie

en: Username :
nl: Gebruikersnaam :

en: Userhash :
nl: Gebruikershash :

en: Add
nl: Toevoegen

en: Download-Speed
nl: Downloadsnelheid

en: Current
nl: Huidige

en: Running average
nl: Lopende gemiddelde

en: Session average
nl: Sessie gemiddelde

en: Upload-Speed
nl: Uploadsnelheid

en: Connections
nl: Verbindingen

en: Active downloads
nl: Actieve downloads

en: Active connections (1:1)
nl: Actieve verbinding (1:1)

en: Active uploads
nl: Actieve uploads

en: Statistics Tree
nl: Statistieken Boom

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Userhash:
nl: Gebruikershash:

en: Client version:
nl: Client versie:

en: IP address:
nl: IP adres:

en: User ID:
nl: Gebruikers ID:

en: Server name:
nl: Servernaam:

en: Obfuscation:
nl: Maskering:

en: Transfers to client
nl: Overdrachten naar client

en: Current request:
nl: Huidige aanvraag:

en: Average upload rate:
nl: Gemiddelde upload snelheid:

en: Average download rate:
nl: Gemiddelde download snelheid:

en: Uploaded (session):
nl: Geupload (sessie):

en: Downloaded (session):
nl: Gedownload (sessie):

en: Uploaded (total):
nl: Geupload (totaal):

en: Downloaded (total):
nl: Gedownload (totaal):

en: DL/UP modifier:
nl: DL/UP verhouding:

en: Secure ident:
nl: Veilige identiteit:

en: Queue rank:
nl: Wachtrij positie:

en: Queue score:
nl: Wachtrij score:

en: Nick
nl: Bijnaam

en: http://www.aMule.org - the multi-platform Mule
nl: http://www.aMule.org - de multi-platform Mule

en: This is the name that other users will see when connecting to you.
nl: Dit is de naam die andere gebruikers zien wanneer ze met u verbinden.

en: Language:
nl: Taal:

en: The delay before showing tool-tips.
nl: De vertraging voordat tool-tips worden getoond.

en: This specifies the language used on controls.
nl: Dit specificeert de taal waarin aMule wordt getoond.

en: Check for new version at startup
nl: Controleer op nieuwe versie bij het starten

en: Enabling this will make aMule check for new version at startup
nl: Ingeschakeld zorgt dit ervoor dat aMule bij het starten controleert op een nieuwe versie

en: Start minimized
nl: Start geminimaliseerd

en: Enabling this makes aMule minimize itself upon start.
nl: Als u dit inschakelt zal aMule zichzelf minimaliseren bij het starten.

en: Prompt on exit
nl: Vraag bevestiging bij afsluiten

en: Makes aMule prompt before exiting.
nl: Laat aMule om bevestiging vragen alvorens af te sluiten.

en: Hide application window when close button is pressed
nl: Verberg applicatievenster wanneer op de sluitknop wordt geklikt

en: Enable Tray Icon
nl: Schakel Tray Pictogram in

en: This Enables/Disables the system tray (or taskbar) icon.
nl: Dit schakelt het systeemvak (of taakbalk) pictogram in/uit.

en: Minimize to Tray Icon
nl: Minimaliseer naar Systeemvak

en: Enabling this will make aMule minimize to the System Tray, rather than the taskbar.
nl: Deze optie zorgt er voor dat aMule geminimaliseerd wordt naar het Systeemvak, i.p.v. naar de taakbalk.

en: Tooltip delay time:
nl: Tooltip vertragingstijd:

en: seconds
nl: seconden

en: Browser Selection
nl: Browser Selectie

en: Enter your browser name here. Leave this field empty to use the system default browser.
nl: Voer hier uw browsernaam in. Laat dit veld leeg om de standaardbrowser van uw systeem te gebruiken.

en: Browse
nl: Bladeren

en: Open in new tab if possible
nl: Open in nieuw tabblad indien mogelijk

en: Open the web page in a new tab instead of in a new window when possible
nl: Open de web pagina, indien mogelijk, in een nieuw tabblad in plaats van in een nieuw venster

en: Video Player
nl: Video Speler

en: Bandwidth limits
nl: Bandbreedte grenzen

en: Slot Allocation
nl: Slot Toewijzing

en: Ports
nl: Poorten

en: Standard TCP Port
nl: Standaard TCP Poort

en: This is the standard eD2k port and cannot be disabled.
nl: Dit is de standaard eD2k poort en kan niet uitgeschakeld worden.

en: UDP port for server requests (TCP+3):
nl: UDP poort voor server aanvragen (TCP+3):

en: Extended UDP port (Kad / global search)
nl: Uitgebreide UDP poort (Kad / globaal zoeken)

en: This UDP port is used for extended eD2k requests and Kad network
nl: Deze UDP poort wordt gebruikt voor uitgebreide eD2k aanvragen en het Kad netwerk

en: Enable UPnP for router port forwarding
nl: Schakel UPnP voor router port forwarding in

en: UPnP TCP Port (Optional):
nl: UPnP TCP Poort (Optioneel):

en: Bind local address to IP (empty for any):
nl: Bind lokaal adres aan IP (laat leeg voor elk):

en: Advanced users only: If you have multiple network interfaces, enter the address of the interface to which aMule should be bound.
nl: Enkel voor gevorderde gebruikers: Als u meerdere netwerk interfaces hebt, voer hier het adres in van de interface waar aMule mee verbonden moet worden.

en: Max sources per downloading file:
nl: Max bronnen per bestand aan het downloaden:

en: Max simultaneous connections:
nl: Max gelijktijdige verbindingen:

en: Autoconnect on startup
nl: Autoverbind bij het opstarten

en: Reconnect on loss
nl: Verbind opnieuw bij verbroken verbinding

en: Remove dead server after
nl: Verwijder dode server na

en: retries
nl: pogingen

en: Auto-update server list at startup
nl: Auto-update serverlijst bij het opstarten

en: List
nl: Lijst

en: Update server list when connecting to a server
nl: Update serverlijst bij het verbinden met een server

en: Update server list when a client connects
nl: Update serverlijst wanneer een client verbindt

en: Use priority system
nl: Gebruik prioriteitssysteem

en: Use smart LowID check on connect
nl: Gebruik slimme Laag ID controle bij verbinden

en: Safe connect
nl: Veilig verbinden

en: Autoconnect to servers in static list only
nl: Autoverbind alleen met servers in statische lijst

en: Set manually added servers to High Priority
nl: Zet handmatig toegevoegde servers op Hoge Prioriteit

en: Intelligent Corruption Handling (I.C.H.)
nl: Intelligente Corruptie Afhandling (I.C.H.)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Advanced I.C.H. trusts every hash (not recommended)
nl: Geavanceerde I.C.H. vertrouwt elke hash (niet aanbevolen)

en: Add files to download in pause mode
nl: Voeg bestanden aan downloads toe in pauze modus

en: Add files to download with auto priority
nl: Voeg bestanden aan downloads toe met auto prioriteit

en: Try to download first and last chunks first
nl: Probeer eerste en laatste delen eerst te downloaden

en: Start next paused file when a file completes
nl: Start volgend gepauzeerd bestand als een bestand compleet is

en: From the same category
nl: Uit dezelfde categorie

en: In alphabetic order
nl: In alfabetische volgorde

en: Preallocate disk space for new files
nl: Wijst schijfruimte toe voor nieuwe bestanden

en: For new files preallocates disk space for the whole file, thus reduces fragmentation
nl: Wijst schijfruimte toe voor nieuwe bestanden, beperkt hierdoor fragmentatie

en: Stop downloads when free disk space reaches
nl: Stop downloads als de vrije schijfruimte bedraagt

en: Select this if you want aMule to check your disk space
nl: Selecteer dit als u wilt dat aMule uw schijfruimte controleert

en: Enter here the min disk space desired.
nl: Voer hier de gewenste min schijfruimte in.

en: Save 10 sources on rare files (< 20 sources)
nl: Bewaar 10 bronnen van zeldzame bestanden (<20 bronnen)

en: Add new shared files with auto priority
nl: Voeg nieuwe gedeelde bestanden toe met auto prioriteit

en: Destination folder for downloads
nl: Doelmap voor downloads

en: Folder for temporary download files
nl: Map voor tijdelijke download bestanden

en: Shared folders
nl: Gedeelde mappen

en: (Right click on folder icon for recursive share)
nl: (Rechtermuisklik op mappictogram om recursief te delen)

en: Share hidden files
nl: Deel verborgen bestanden

en: Graphs
nl: Grafieken

en: Update delay : 5 secs
nl: Update vertraging : 5 seconden

en: Time for average graph: 100 mins
nl: Tijd voor gemiddelde grafiek: 100 minuten

en: Connections Graph Scale: 100
nl: Schaal Verbindings Grafiek: 100

en: Download graph scale:
nl: Schaal downloadgrafiek:

en: Upload graph scale:
nl: Schaal uploadgrafiek:

en: Colours:
nl: Kleuren:

en: Background
nl: Achtergrond

en: Grid
nl: Raster

en: Download current
nl: Huidige download

en: Download running average
nl: Lopend gemiddelde download

en: Download session average
nl: Sessie gemiddelde download

en: Upload current
nl: Huidige upload

en: Upload running average
nl: Lopend gemiddelde upload

en: Upload session average
nl: Sessie gemiddelde upload

en: Active connections
nl: Actieve verbindingen

en: Systray Icon Speedbar
nl: Systeemvak Pictogram Snelheidsbalk

en: Kad-nodes current
nl: Kad-nodes huidig

en: Kad-nodes running
nl: Kad-nodes draaiende

en: Kad-nodes session
nl: Kad-nodes sessie

en: Select
nl: Selecteer

en: Tree
nl: Boom

en: Number of Client Versions shown (0=unlimited)
nl: Aantal getoonde Client Versies (0=onbegrensd)

en: !!! WARNING !!!
nl: !!! WAARSCHUWING !!!

en: Max new connections / 5 secs
nl: Max nieuwe verbindingen / 5 seconden

en: File Buffer Size: 240000 bytes
nl: Grootte van Bestandsbuffer : 240000 bytes

en: Upload Queue Size: 5000 clients
nl: Grootte van Uploadwachtrij: 5000 clients

en: Server connection refresh interval: Disable
nl: Server verbinding verversingsinterval: Uitschakelen

en: Disable computer's timed standby mode
nl: Schakel standby-modus van computer uit

en: Skin to use:
nl: Gebruik skin:

en: Show "Fast eD2k Links Handler" in every window.
nl: Toon "Snelle eD2k Links Afhandelaar" in elk venster.

en: Show extended info on categories tabs
nl: Geef uitgebreide info weer op categorie-tabs

en: Show application version on title
nl: Toon applicatieversie op titel

en: Show transfer rates on title
nl: Toon overdrachtsnelheden op titel

en: Before application name
nl: Voor applicatienaam

en: After application name
nl: Na applicatienaam

en: Show overhead bandwidth
nl: Toon overhead bandbreedte

en: Vertical toolbar orientation
nl: Verticale knoppenbalk

en: Show country flags for clients
nl: Toon landenvlaggen voor clients

en: Download Queue Files
nl: Downloadwachtrij Bestanden

en: Show progress percentage
nl: Toon voortgangspercentage

en: Show progress bar
nl: Toon voortgangsindicator

en: Flat
nl: Plat

en: Round
nl: Rond

en: Auto-sort files (high CPU)
nl: Auto-sorteer bestanden (hoog CPU gebruik)

en: aMule will sort the columns in your download list automatically
nl: aMule zal de kolommen in uw download lijst automatisch sorteren

en: External Connection Parameters
nl: Externe Verbinding Parameters

en: Accept external connections
nl: Accepteer externe verbindingen

en: IP of the listening interface:
nl: IP van de luisterende interface:

en: Enter here a valid ip in the a.b.c.d format for the listening EC interface. An empty field or 0.0.0.0 will mean any interface.
nl: Voer hier een geldig ip in het formaat a.b.c.d in van de luisterende EV interface. Een leeg veld of 0.0.0.0 betekent elke interface.

en: TCP port:
nl: TCP poort:

en: Enable UPnP port forwarding on the EC port
nl: Schakel UPnP port forwarding van de EV-poort in

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Web server parameters
nl: Webserver parameters

en: Run webserver on startup
nl: Start webserver bij het opstarten

en: Full rights password
nl: Alle rechten wachtwoord

en: Enable Low rights User
nl: Schakel Gebruiker met Beperkte rechten in

en: Low rights password
nl: Beperkte rechten wachtwoord

en: Enable UPnP port forwarding of the web server port
nl: Schakel UPnP port forwarding van de web server poort in

en: Web server UPnP TCP port (Optional)
nl: Web server UPnP TCP poort (Optioneel)

en: Page Refresh Time (in secs)
nl: Pagina Verversingstijd (in seconden)

en: Enable Gzip compression
nl: Schakel Gzip compressie in

en: Click here to apply any changes made to the preferences.
nl: Klik hier om de veranderingen gemaakt aan de voorkeuren toe te passen.

en: Reset any changes made to the preferences.
nl: Maak veranderingen aan de voorkeuren ongedaan.

en: Title :
nl: Titel :

en: Comment :
nl: Commentaar :

en: Incoming Dir :
nl: Binnenkomende Dir :

en: Change priority for new assigned files :
nl: Verander prioriteit voor nieuw toegevoegde bestanden :

en: Don't change
nl: Niet veranderen

en: Select color for this Category (currently selected) :
nl: Selecteer kleur voor deze Categorie (nu geselecteerd) :

en: Reset
nl: Leegmaken

en: Click this button to reset the log.
nl: Klik op deze knop om de log te resetten.

en: Click on this button to update the servers list from URL ...
nl: Klik op deze knop om de lijst van servers te updaten van URL ...

en: Server list
nl: Serverlijst

en: Enter the url to a server.met file here and press the button to the left to update the list of known servers.
nl: Voer de url naar een server.met bestand hier in en druk op de knop links om de lijst met bekende servers te vernieuwen.

en: Add server manually: Name
nl: Voeg server handmatig toe: Naam

en: Enter the name of the new server here
nl: Voer hier de naam van de nieuwe server in

en: IP:Port
nl: IP:Poort

en: Enter the IP of the server here, using the x.x.x.x format.
nl: Voer hier het IP van de server in, gebuik het x.x.x.x formaat.

en: Enter the port of the server here.
nl: Voer hier de poort van de server in.

en: Add manually a server (fill fields to the left before) ...
nl: Voeg een server handmatig toe (vul velden links in voor) ...

en: Click on this button to update the nodes list from URL ...
nl: Klik op deze knop om de nodes lijst te updaten van URL ...

en: Enter the url to a nodes.dat file here and press the button to the left to update the list of known nodes.
nl: Voer hier de url in naar een nodes.dat bestand en druk op de knop links om de lijst van bekende nodes te updaten.

en: New node
nl: Nieuwe node

en: Port:
nl: Poort:

en: Bootstrap from known clients
nl: Bootstrap van bekende clients

en: Disconnect Kad
nl: Verbreek verbinding met Kad

en: Use Secure User Identification
nl: Gebruik Secure User Identification

en: It is recommended to enable this option. You will not receive credits if SUI is not enabled.
nl: Het is aan te raden om deze optie in te schakelen. U ontvangt geen credits indien SUI niet ingeschakeld is.

en: Protocol Obfuscation
nl: Protocol Obfuscatie

en: Support Protocol Obfuscation
nl: Ondersteun Protocol Obfuscatie

en: This option enabled Protocol Obfuscation, and makes aMule accept obfuscated connections from other clients.
nl: Deze optie schakelt Protocol Obfuscatie in, en zorgt er voor dat aMule geobfusceerde verbindingen van andere clients accepteert.

en: Use obfuscation for outgoing connections
nl: Gebruik obfuscatie voor uitgaande verbindingen

en: This option makes aMule use Protocol Obfuscation when connecting other clients/servers.
nl: Deze optie zorgt er voor dat aMule Protocol Obfuscatie gebruikt bij het verbinden met andere clients/servers.

en: Accept only obfuscated connections
nl: Accepteer alleen geobfusceerde verbindingen

en: This option makes aMule only accept obfuscated connections. You will have less sources, but all your traffic will be obfuscated
nl: Deze optie zorgt er voor dat aMule alleen gobfusceerde verbindingen accepteert. U heeft minder bronnen, maar al uw verkeer is geobfusceerd.

en: Everybody
nl: Iedereen

en: No one
nl: Niemand

en: Who can see my shared files:
nl: Wie kan mijn gedeelde bestanden zien:

en: Select who can request to view a list of your shared files.
nl: Selecteer wie een lijst van uw gedeelde bestanden kan opvragen.

en: IP-Filtering
nl: IP-Filteren

en: Enable filtering of the client IPs defined in the file ~/.aMule/ipfilter.dat.
nl: Schakel filteren van de client IPs in het bestand ~/.aMule/ipfilter.dat in.

en: Enable filtering of the server IPs defined in the file ~/.aMule/ipfilter.dat.
nl: Schakel filteren van de server IPs in het bestand ~/.aMule/ipfilter.dat in.

en: Reload List
nl: Lijst Opnieuw laden

en: Reload the list of IPs to filter from the file ~/.aMule/ipfilter.dat
nl: Laadt de lijst met IPs om te filteren opnieuw uit het bestand ~/.aMule/ipfilter.dat

en: Update now
nl: Update nu

en: Auto-update ipfilter at startup
nl: Auto-update ipfilter bij het starten

en: Filtering Level:
nl: Level van Filteren:

en: Always filter LAN IPs
nl: Filter LAN IPs altijd

en: Paranoid handling of non-matching IPs
nl: Paranoïde behandeling van niet-kloppende IPs

en: Rejects packet if the client ip is different from the ip where the packet is received from. Use with caution.
nl: Weigert een pakket als de client ip anders is dan het ip waar het pakket van is ontvangen. Wees voorzichtig hiermee.

en: Use system-wide ipfilter.dat if available
nl: Gebruik systeemwijd ipfilter.dat indien beschikbaar

en: If there's no local ipfilter.dat found, allow usage of a systemwide ipfilter file.
nl: Indien er geen lokaal ipfilter.dat gevonden wordt, sta gebruik van een systeemwijd ipfilter toe.

en: Enable Online-Signature
nl: Schakel Online-Handtekening in

en: Enables the writing of the OS file, which can be used by external apps to create signatures and the like.
nl: Schakelt het schrijven van het OH bestand in, die kan gebruikt worden door externe applicaties om handtekeningen en dergelijke te maken.

en: Update Frequency (Secs):
nl: Updatefrequentie (Seconden):

en: Change the frequency (in seconds) of Online Signature updates.
nl: Verander de frequentie (in seconden) van de Online Handtekening updates.

en: Save online signature file in:
nl: Bewaar online-handtekeningbestand in:

en: Click here to select the directory containing the the Online Signature files.
nl: Klik hier om de directory te selecteren die de Online Handtekening bestanden bevat.

en: Filter incoming messages (except current chat):
nl: Filter binnenkomende berichten (behalve huidige chat):

en: Filter all messages
nl: Filter alle berichten

en: Filter messages from people not on your friend list
nl: Filter berichten van mensen niet op uw vriendenlijst

en: Filter messages from unknown clients
nl: Filter berichten van onbekende clients

en: Filter messages containing (use ',' as separator):
nl: Filter berichten met (gebruik ',' als scheiding):

en: add here the words amule should filter and block messages including it
nl: voeg hier de woorden toe die amule moet filteren en berichten daarmee blokkeren

en: Show received messages in the log
nl: Toon ontvangen berichten in de log

en: Comments
nl: Commentaren

en: Filter comments containing (use ',' as separator):
nl: Filter commentaren die de volgende tekens bevatten (gebruik ',' als scheiding):

en: Automatic server connect without proxy
nl: Automatische verbinding met server zonder proxy

en: Enable authentication
nl: Schakel aanmelding in

en: Enable/disable username/password authentication
nl: Schakel gebruikersnaam/wachtwoord aanmelding in/uit

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: The username to use to connect to the proxy
nl: De gebruikersnaam nodig om te verbinden met de proxy

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: The password to use to connect to the proxy
nl: Het wachtwoord nodig om te verbinden met de proxy

en: Enable Proxy
nl: Schakel Proxy in

en: Enable/disable proxy support
nl: Schakel proxy ondersteuning in/uit

en: The proxy host name
nl: De proxy hostnaam

en: Proxy port:
nl: Proxy poort:

en: The proxy port
nl: De proxy poort

en: Connect to:
nl: Verbind met:

en: Login to remote amule
nl: Login op amule op afstand

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Remember those settings
nl: Onthoud deze instellingen

en: Enable Verbose Debug-Logging.
nl: Schakel Uitgebreid Debug-Loggen in.

en: Message Categories:
nl: Bericht Categorie?n

en: Waiting...
nl: Wachtend...

en: Add imports
nl: Voeg geïmporteerden toe

en: Retry selected
nl: Probeer geselecteerde opnieuw

en: Remove selected
nl: Verwijder geselecteerde

en: Event Types
nl: Gebeurtenistypes

en: Statistics and queued clients for selected file(s) : Session / All time
nl: Statistieken en clients in wachtrij voor geselecteerd(e) bestand(en) : Sessie / Alle

en: Active Uploads
nl: Actieve Uploads

en: Percent of total files
nl: Procent van alle bestanden

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Selected files
nl: Geselecteerde bestanden

en: Active uploads only
nl: Alleen actieve uploads

en: Show Clients for
nl: Toon Clients voor

en: Reload:
nl: Opnieuw laden:

en: Reload your shared files
nl: Laad uw gedeelde bestanden opnieuw

en: Send
nl: Verstuur

en: Sends the specified message.
nl: Verstuurt het opgegeven bericht.

en: Close this chat-session.
nl: Sluit deze chat-sessie.

en: Connect to any server and/or Kad
nl: Verbind met een server en/of Kad

en: Shared Files
nl: Gedeelde Bestanden

en: Disabled [%s]
nl: Uitgeschakeld [%s]

en: secs
nl: seconden

en: mins
nl: minuten

en: hours
nl: uren

en: Days
nl: Dagen

en: all
nl: alle

en: all others
nl: alle anderen

en: Incomplete
nl: Incompleet

en: Stopped
nl: Gestopt

en: Archive
nl: Archief

en: Text
nl: Tekst

en: Active
nl: Actief

en: Using config dir: %s
nl: Gebruikte configdir: %s

en: Waiting for partfile convert thread to die...
nl: Wachten tot partbestand-conversiethread sterft...

en: Importing %s: %s
nl: Bezig met importeren van %s: %s

en: Reading temp folder
nl: Tijdelijke map wordt gelezen

en: Retrieving basic information from download info file
nl: Basisinformatie van download info bestand wordt opgehaald

en: Creating destination file
nl: Doelbestand wordt aangemaakt

en: Loading data from old download file (%u of %u)
nl: Data van oud download bestand wordt geladen (%u van %u)

en: Saving data block into new single download file (%u of %u)
nl: Data block wordt bewaard in nieuw enkel download bestand (%u van %u)

en: Retrieving source downloadfile information
nl: Bron downloadbestand informatie wordt opgehaald

en: Adding download and saving new partfile
nl: Download wordt toegevoegd en nieuw partbestand bewaard

en: Import partfiles
nl: Importeer deelbestanden

en: State
nl: Status

en: Filehash
nl: Bestandshash

en: %s (Disk: %s)
nl: %s (Schijf: %s)

en: Please choose a folder to search for temporary downloads! (subfolders will be included)
nl: Kies a.u.b. een map om te doorzoeken naar tijdelijke downloads! (onderliggende mappen worden meegenomen)

en: Do you want the source files of succesfully imported downloads be deleted?
nl: Wilt u dat de bron bestanden van succesvol ge?mporteerde bestanden verwijderd worden?

en: Remove sources?
nl: Verwijder bronnen?

en: ERROR: Failed to create partfile
nl: FOUT: Kon partbestand niet aanmaken

en: Trying to load backup of met-file from %s
nl: Proberen backup van met-bestand te laden van %s

en: ERROR: Failed to open part.met file: %s ==> %s
nl: FOUT: Kon part.met bestand niet openen: %s ==> %s

en: ERROR: part.met file is 0 size: %s ==> %s
nl: FOUT: part.met bestand heeft grootte 0: %s ==> %s

en: ERROR: Invalid part.met file version: %s ==> %s
nl: FOUT: Ongeldige part.met bestandsversie: %s ==> %s

en: Error: %s (%s) is corrupt (bad tags: %s), unable to load file.
nl: FOUT: %s (%s) is beschadigd (verkeerde tags: %s), kan bestand niet laden.

en: ERROR: %s (%s) is corrupt (wrong tagcount), unable to load file.
nl: FOUT: %s (%s) is beschadigd (verkeerde tagcount), kan bestand niet laden.

en: Trying to recover file info...
nl: Poging om bestandsinfo te herstellen...

en: Recovering no-named file - will try to recover it as RecoveredFile.dat
nl: Naamloos bestand herstellen - zal proberen om het te herstellen als RecoverdFile.dat

en: Recovered all available file info :D - Trying to use it...
nl: Alle beschikbare bestands info hersteld :D - Poging om het te gebruiken...

en: Unable to recover file info :(
nl: Kon bestands info niet herstellen :(

en: Failed to open %s (%s)
nl: Kon %s (%s) niet openen

en: WARNING: %s might be corrupted (%i)
nl: WAARSCHUWING: %s is mogelijk beschadigd (%i)

en: ERROR while saving partfile: %s (%s ==> %s)
nl: FOUT bij het bewaren van partbestand: %s (%s ==> %s)

en: IO failure while saving partfile:
nl: IO fout bij het bewaren van partbestand:

en: Could not retrieve length of '%s' - using %s file.
nl: Kon lengte van '%s' niet bepalen - gebruik %s bestand.

en: '%s' is 0 size somehow - using %s file.
nl: '%s' heeft grootte 0 - %s bestand wordt gebruikt.

en: Failed to save part.met.seeds file for %s
nl: Kon bestand part.met.seeds niet bewaren voor %s

en: Saved %i source seed for partfile: %s (%s) | Saved %i source seeds for partfile: %s (%s)
nl[0]: %i bron seed voor partbestand bewaard: %s (%s)
nl[1]: %i bron seeds voor partbestand bewaard: %s (%s)

en: Error reading partfile's seeds file (%s - %s): %s
nl: Fout bij het lezen van partbestands seeds bestand (%s - %s): %s

en: Found corrupted part (%d) in %d part file %s - FileResultHash |%s| FileHash |%s| | Found corrupted part (%d) in %d parts file %s - FileResultHash |%s| FileHash |%s|
nl[0]: Beschadigd deel (%d) gevonden in %d deel bestand %s - FileResultHash |%s| FileHash |%s|
nl[1]: Beschadigd deel (%d) gevonden in %d delen bestand %s - FileResultHash |%s| FileHash |%s|

en: Found completed part (%i) in %s
nl: Compleet deel (%i) gevonden in %s

en: Finished rehashing %s
nl: Klaar met opnieuw hashen %s

en: Unexpected error while completing %s. File paused
nl: Onverwachte fout tijdens het voltooien van %s. Bestand gepauzeerd

en: Finished downloading: %s
nl: Klaar met downloaden: %s

en: Deleting file: %s
nl: Verwijderen van bestand: %s

en: WARNING: Unable to hash downloaded part - hashset incomplete for '%s'
nl: WAARSCHUWING: Kan gedownload deel niet hashen - incomplete hashset voor '%s'

en: ERROR: Unable to hash downloaded part - hashset incomplete (%s). This should never happen
nl: FOUT: Kan gedownload deel niet hashen - hashset incompleet (%s). Dit zou nooit mogen gebeuren

en: EOF while hashing downloaded part %u with length %u (max %u) of partfile '%s' with length %u: %s
nl: EOB bij het hashen van gedownload deel %u met lengte %u (max %u) van partbestand '%s' met lengte %u: %s

en: WARNING: Not enough free disk-space! Pausing file: %s
nl: WAARSCHUWING: Niet voldoende vrije schijfruimte! Pauzeren van bestand: %s

en: Downloaded part %i is corrupt in file: %s
nl: Gedownload deel %i is beschadigd in bestand: %s

en: ICH: Recovered corrupted part %i for %s -> Saved bytes: %s
nl: ICH: Beschadigd deel %i van %s hersteld -> Bespaarde bytes: %s

en: Allocating
nl: Toewijzen

en: Insufficient disk space
nl: Onvoldoende schijfruimte

en: Downloaded
nl: Gedownload

en: ERROR: Failed to open partfile '%s'
nl: FOUT: Kon partbestand '%s' niet openen

en: System default
nl: Systeem standaard

en: Albanian
nl: Albanees

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Asturian
nl: Asturisch

en: Basque
nl: Baskisch

en: Bulgarian
nl: Bulgaars

en: Catalan
nl: Catalaans

en: Chinese (Simplified)
nl: Chinees (Vereenvoudigd)

en: Chinese (Traditional)
nl: Chinees (Traditioneel)

en: Croatian
nl: Kroatisch

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: Danish
nl: Deens

en: Dutch
nl: Nederlands

en: English (U.K.)
nl: Engels (V.K.)

en: Estonian
nl: Estonisch

en: Finnish
nl: Fins

en: French
nl: Frans

en: Galician
nl: Gallisch

en: German
nl: Duits

en: Greek
nl: Grieks

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: Italian
nl: Italiaans

en: Italian (Swiss)
nl: Italiaans (Zwitsers)

en: Japanese
nl: Japans

en: Korean
nl: Koreaans

en: Lithuanian
nl: Litouws

en: Norwegian (Nynorsk)
nl: Noors

en: Polish
nl: Pools

en: Portuguese
nl: Portugees

en: Portuguese (Brazilian)
nl: Portugees (Braziliaans)

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Russian
nl: Russisch

en: Slovenian
nl: Sloveens

en: Spanish
nl: Spaans

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Turkish
nl: Turks

en: Ukrainian
nl: Oekraïens

en: Change Language
nl: Verander Taal

en: There are no translations installed for aMule
nl: Er zijn geen vertalingen voor aMule geïnstalleerd

en: No languages available
nl: Geen talen beschikbaar

en: no options available
nl: geen opties beschikbaar

en: Invalid category found, skipping
nl: Ongeldige categorie gevonden, wordt overgeslagen

en: TCP port can't be higher than 65532 due to server UDP socket being TCP+3
nl: TCP poort kan niet hoger zijn dan 65532 omdat de server UDP poort de TCP poort + 3 is

en: Default port will be used (%d)
nl: Standaard poort zal worden gebruikt (%d)

en: Dropping non-existing shared directory: %s
nl: Laten vallen van niet-bestaande gedeelde directory: %s

en: Connection
nl: Verbinding

en: Files
nl: Bestanden

en: Security
nl: Beveiliging

en: Remote Controls
nl: Besturing op Afstand

en: Online Signature
nl: Online Handtekening

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Events
nl: Gebeurtenissen

en: The following variables will be substituted:
        %PARTFILE - full path to the file
        %PARTNAME - file name only
nl: De volgende variabelen worden vervangen:
        %PARTFILE - volledig pad naar het bestand
        %PARTNAME - alleen bestandsnaam

en: Do not change these setting unless you know
    what you are doing, otherwise you can easily
    make things worse for yourself.
    
    aMule will run fine without adjusting any of
    these settings.
nl: Verander deze instellingen niet tenzij u weet
    wat u doet, anders kunt u makkelijk
    dingen erger maken voor uzelf.
    
    aMule zal goed draaien zonder deze instellingen
    te wijzigen.

en: Failed to connect Cfg to widget with the ID %d and key %s
nl: Kon Cfg niet verbinden met widget met ID %d en sleutel %s

en: Failed to transfer data from Cfg to Widget with the ID %d and key %s
nl: Kon data niet overdragen van Cfg naar widget met ID %d en sleutel %s

en: The type of proxy you are connecting to
nl: Het type proxy waarmee u verbinding maakt

en: Failed to transfer data from Widget to Cfg with the ID %d and key %s
nl: Kon data niet overdragen van Widget naar Cfg met ID %d en sleutel %s

en: aMule must be restarted to enable these changes:
nl: aMule moet opnieuw gestart worden om deze veranderingen toe te passen:

en: - TCP port changed.
nl: - TCP poort veranderd.

en: - UDP port changed.
nl: - UDP poort veranderd.

en: - External connect port changed.
nl: - Poort voor externe verbinding veranderd.

en: - External connect acceptance changed.
nl: - Acceptatie voor externe verbinding veranderd.

en: - External connect interface changed.
nl: - Interface voor externe verbinding veranderd.

en: Your Auto-update server list is empty.
    'Auto-update server list at startup' will be disabled.
nl: Uw Auto-update serverlijst is leeg.
    'Auto-update serverlijst bij het opstarten' wordt uitgeschakeld.

en: You have enabled external connections but have not specified a password.
    External connections cannot be enabled unless a valid password is specified.
nl: U hebt externe verbindingen ingeschakeld maar geen wachtwoord ingesteld.
    Externe verbindingen kunnen niet ingeschakeld worden tenzij een geldig wachtwoord is ingesteld.

en: - Language changed.
nl: - Taal veranderd.

en: - Temp folder changed.
nl: - Temp directory veranderd.

en: - ED2K network enabled.
nl: - ED2K netwerk ingeschakeld.

en: Both eD2k and Kad network are disabled.
    You won't be able to connect until you enable at least one of them.
nl: Zowel het eD2K als het Kad netwerk zijn uitgeschakeld.
    U kun niet verbinden tot u minimaal een netwerk inschakelt.

en: Kad will not start if your UDP port is disabled.
    Enable UDP port or disable Kad.
nl: Kad zal niet starten als uw UDP poort is uitgeschakeld.
    Schakel de UDP poort in of schakel Kad uit.

en: 
    You MUST restart aMule now.
    If you do not restart now, don't complain if anything bad happens.
nl: 
    U MOET aMule nu opnieuw starten.
    Als u dat niet doet moet u niet klagen als er iets misgaat.

en: Your Auto-update servers list is in blank.
    Please fill in at least one URL to point to a valid server.met file.
    Click on the button "List" by this checkbox to enter an URL.
nl: Uw Auto-update servers lijst is leeg.
    Vul a.u.b. minimaal een URL naar een geldig server.met bestand in.
    Klik op de knop "Lijst" hiernaast om een URL in te voeren.

en: Temporary files
nl: Tijdelijke bestanden

en: Incoming files
nl: Binnenkomende bestanden

en: Online Signatures
nl: Online Handtekeningen

en: Choose a folder for %s
nl: Kies een directory voor %s

en: Browse for videoplayer
nl: Blader naar videospeler

en: Select browser
nl: Selecteer browser

en: Executable%s
nl: Uitvoerbare%s

en: Edit server list
nl: Bewerk serverlijst

en: Add here URL's to download server.met files.
    Only one url on each line.
nl: Voeg hier URL's toe om server.met bestanden te downloaden.
    Slechts een url per regel.

en: Update delay: %d second | Update delay: %d seconds
nl[0]: Update vertraging: %d seconde
nl[1]: Update vertraging: %d seconden

en: Time for average graph: %d minute | Time for average graph: %d minutes
nl[0]: Tijd voor gemiddeldengrafiek: %d minuut
nl[1]: Tijd voor gemiddeldengrafiek: %d minuten

en: Connections Graph Scale: %d
nl: Schaal Verbindingengrafiek: %d

en: File Buffer Size: %d byte | File Buffer Size: %d bytes
nl[0]: Grootte van Bestandsbuffer: %d byte
nl[1]: Grootte van Bestandsbuffer: %d bytes

en: Upload Queue Size: %d client | Upload Queue Size: %d clients
nl[0]: Grootte van Uploadwachtrij: %d client
nl[1]: Grootte van Uploadwachtrij: %d clients

en: Server connection refresh interval: %d minute | Server connection refresh interval: %d minutes
nl[0]: Server verbinding verversingsinterval: %d minuut
nl[1]: Server verbinding verversingsinterval: %d minuten

en: Server connection refresh interval: Disabled
nl: Server verbinding verversingstijd: Uitgeschakeld

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Execute command on '%s' event
nl: Voer commando uit bij gebeurtenis '%s'

en: Enable command execution on core
nl: Schakel uitvoeren van commando's in kern in

en: Core command:
nl: Kern commando:

en: Enable command execution on GUI
nl: Schakel uitvoeren van commando's in GUI in

en: GUI command:
nl: GUI commando:

en: The following variables will be replaced:
nl: De volgende variabelen worden vervangen:

en: Min size must be smaller than max size. Max size ignored.
nl: Min grootte moet kleiner zijn dan max grootte. Max grootte wordt genegeerd.

en: Search warning
nl: Zoekwaarschuwing

en: Main
nl: Standaard

en: Kad search can't be done if Kad is not running
nl: Kad zoekopdracht kan niet worden uitgevoerd als Kad niet draait

en: eD2k search can't be done if eD2k is not connected
nl: eD2K zoekopdracht kan niet worden uitgevoerd als eD2K niet draait

en: Unexpected error while attempting Kad search:
nl: Onverwachte fout bij Kad zoekopdracht:

en: FileID
nl: BestandsID

en: File
nl: Bestand

en: Download in category
nl: Download in categorie

en: Get %s for this file
nl: Verkrijg %s voor dit bestand

en: Search related files (eD2k, local server)
nl: Zoek gelijkwaardige bestanden (eD2k, lokale server)

en: Mark as known file
nl: Markeer als bekend bestand

en: Copy eD2k link to clipboard
nl: Kopieer eD2k link naar klembord

en: Canceled
nl: Geannuleerd

en: New
nl: Nieuw

en: Failed to connect to all obfuscated servers listed. Making another pass without obfuscation.
nl: Kon niet verbinden met een geobfusceerde server. Nogmaals proberen zonder obfuscatie.

en: Failed to connect to all servers listed. Making another pass.
nl: Kon niet verbinden met een server in de lijst. Nogmaals proberen.

en: eD2k network disabled on preferences, not connecting.
nl: eD2K netwerk is uitgeschakeld in voorkeuren, wordt niet mee verbonden.

en: No valid servers to which to connect found in server list
nl: Geen geldige servers om mee te verbinden gevonden in serverlijst

en: Connected to %s (%s:%i)
nl: Verbonden met %s (%s:%i)

en: Connection established on: %s
nl: Verbinding gemaakt met: %s

en: Fatal Error while trying to connect. Internet connection might be down
nl: Fatale Fout bij het proberen te verbinden. Internet verbinding kan uit zijn

en: Lost connection to %s (%s:%i)
nl: Verbinding verbroken met %s (%s:%i)

en: %s (%s:%i) appears to be dead.
nl: %s (%s:%i) lijkt dood te zijn.

en: %s (%s:%i) appears to be full.
nl: %s (%s:%i) lijkt vol te zijn.

en: Automatic connection to server will retry in %d second | Automatic connection to server will retry in %d seconds
nl[0]: Automatische verbinding naar server zal in %d seconde opnieuw proberen
nl[1]: Automatische verbinding naar server zal in %d seconden opnieuw proberen

en: Connection lost
nl: Verbinding kwijt

en: Connecting to %s (%s:%i) failed.
nl: Verbinden met %s (%s:%i) is mislukt.

en: ERROR: Socket invalid at timeout check
nl: FOUT: Socket ongeldig op timeoutcheck

en: Connection attempt to %s (%s:%i) timed out.
nl: Poging tot verbinden met %s (%s:%i) gaf time out.

en: Received late result of DNS lookup, discarding.
nl: Laat resultaat van DNS lookup ontvangen, wordt genegeerd.

en: Loading server.met file: %s
nl: Laden van server.met bestand: %s

en: Server.met file not found!
nl: Bestand server.met niet gevonden!

en: Failed to load server.met file '%s', unknown format encountered.
nl: Kon server.met bestand '%s' niet laden, onbekend formaat.

en: Failed to open server.met!
nl: Kon server.met niet openen!

en: Server.met file corrupt, found invalid versiontag: 0x%x, size %i
nl: Server.met bestand beschadigd, ongeldig versielabel gevonden: 0x%x, grootte %i

en: %i server in server.met found | %i servers in server.met found
nl[0]: %i server in server.met gevonden
nl[1]: %i servers in server.met gevonden

en: %d server added | %d servers added
nl[0]: %d server toegevoegd
nl[1]: %d servers toegevoegd

en: Error: the file 'server.met' is corrupted:
nl: Fout: het bestand 'server.met' is beschadigd:

en: IO error while reading 'server.met':
nl: IO fout bij het lezen van know'server.met':

en: Server not added: [%s:%d] does not specify a valid port.
nl: Server niet toegevoegd: [%s:%d] bevat geen geldige poort.

en: Server not added: The IP of [%s:%d] is filtered or invalid.
nl: Server niet toegevoegd: Het IP van [%s:%d] is gefilterd of ongeldig.

en: Server not added: Server with matching IP:Port [%s:%d] found in list.
nl: Server niet toegevoegd: Server met IP:Poort [%s:%d] al gevonden in lijst.

en: Server added: Server at [%s:%d] using the name '%s'.
nl: Server toegevoegd: Server op [%s:%d] met naam '%s'.

en: You are connected to the server you are trying to delete. please disconnect first.
nl: U bent verbonden met de server die u probeert te verwijderen. Vebreek a.u.b. eerst de verbinding.

en: Failed to open '%s'
nl: Kon '%s' niet openen

en: Failed to save server.met!
nl: Kon server.met niet opslaan!

en: Invalid URL
nl: Ongeldige URL

en: Finished downloading the server list from %s
nl: Downloaden van serverlijst vanaf %s voltooid

en: No server list address entry in 'addresses.dat' found. Please paste a valid server list address into this file in order to auto-update your server list
nl: Geen serverlijstadres gevonden in 'addresses.dat'. Plaats een geldig serverlijstadres in dit bestand om uw serverlijst automatisch te updaten

en: Start downloading server list from %s
nl: Begin downloaden serverlijst van %s

en: WARNING: invalid URL specified for auto-updating of servers: %s
nl: WAARSCHUWING: ongeldige URL opgegeven voor het auto-updaten van servers: %s

en: No valid server.met auto-download url on addresses.dat
nl: Geen geldige server.met auto-download url in addresses.dat

en: Failed to download the server list from %s
nl: Kon serverlijst niet downloaden van %s

en: Local server is filtered by the IPFilters, reconnecting to a different server!
nl: De lokale server wordt door de IPFilters weggefilterd, er wordt verbonden met een andere server!

en: Server Name
nl: Servernaam

en: Address
nl: Adres

en: Port
nl: Poort

en: Description
nl: Beschrijving

en: Users
nl: Gebruikers

en: Static
nl: Statisch

en: Version
nl: Versie

en: You are connected to a server you are trying to delete. Please disconnect first. The server was NOT deleted.
nl: U bent verbonden met een server die u probeert te verwijderen. Verbreek de verbinding eerst aub. De server is NIET verwijderd.

en: (Unknown name)
nl: (Onbekende naam)

en: Are you sure you want to delete the static server %s
nl: Weet u zeker dat u de statische server %s wilt verwijderen

en: Connect to server
nl: Verbind met server

en: Mark server as static
nl: Markeer server als statisch

en: Mark server as non-static
nl: Markeer server als niet-statisch

en: Mark servers as static
nl: Markeer servers als statisch

en: Mark servers as non-static
nl: Markeer servers als niet-statisch

en: Remove server
nl: Verwijder server

en: Remove servers
nl: Verwijder servers

en: Remove all servers
nl: Verwijder alle servers

en: Copy eD2k links to clipboard
nl: Kopieer eD2k links naar klembord

en: Reconnect to server
nl: Verbind opnieuw met server

en: Are you sure that you wish to delete all servers?
nl: Weet u zeker dat u alle servers wilt verwijderen?

en: Are you sure that you wish to delete the selected server?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde server wilt verwijderen?

en: Are you sure that you wish to delete the selected servers?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde servers wilt verwijderen?

en: ERROR: %s (%s) - %s
nl: FOUT: %s (%s) - %s

en: WARNING: %s (%s) - %s
nl: WAARSCHUWING: %s (%s) - %s

en: New clientid is %u
nl: Nieuwe clientid is %u

en: WARNING: You have received Low-ID!
nl: WAARSCHUWING: U heeft een laag ID gekregen!

en: 	Most likely this is because you're behind a firewall or router.
nl: 	Dit komt waarschijnlijk omdat u achter een firewall of router zit.

en: 	For more information, please refer to http://wiki.amule.org
nl: 	Voor meer informatie, bekijk http://wiki.amule.org

en: Unknown server info received! - too short
nl: Onbekende server info ontvangen! - te kort

en: Received %d new server | Received %d new servers
nl[0]: %d nieuwe server ontvangen
nl[1]: %d nieuwe servers ontvangen

en: Saving of server-list completed.
nl: Bewaren van server-lijst compleet.

en: Server rejected last command
nl: Server keurde laatste opdracht af

en: Bogus packet received from server: %s
nl: Fout pakket ontvangen van server: %s

en: Unhandled error while processing packet from server: %s
nl: Onafgehandelde fout bij het verwerken van pakket van de server: %s

en: Cannot create DNS solving thread for connecting to %s
nl: Kan DNS thread niet aanmaken voor het verbinden met %s

en: Server IP %s (%s) is filtered.  Not connecting.
nl: Server IP %s (%s) is gefilterd.  Wordt niet mee verbonden.

en: using protocol obfuscation.
nl: maakt gebruik van protocol obfuscatie.

en: Connecting to %s (%s - %s:%i) %s
nl: Verbinding wordt gemaakt met %s (%s - %s:%i) %s

en: Could not solve dns for server %s: Unable to connect!
nl: Kan dns niet vinden voor server %s: Kan niet verbinden!

en: Server not added: No IP or hostname specified.
nl: Server niet toegevoegd: Geen IP of hostnaam opgegeven.

en: Server not added: Invalid server-port specified.
nl: Server niet toegevoegd: Ongeldige server-poort opgegeven.

en: Running in LAN mode
nl: Draaiend in LAN modus

en: Running
nl: Draaiende

en: Connection State:
nl: Verbindingsstatus:

en: Firewalled - open TCP port %d in your router or firewall
nl: Firewalled - open TCP poort %d in uw router of firewall

en: UDP Connection State:
nl: UDP Verbindingsstatus:

en: Firewalled - open UDP port %d in your router or firewall
nl: Firewalled - open UDP poort %d in uw router of firewall

en: Firewalled state:
nl: Firewalled status:

en: No buddy required - TCP port open
nl: No buddy nodig - TCP poort open

en: No buddy required - UDP port open
nl: No buddy nodig - UDP poort open

en: No buddy
nl: Geen buddy

en: Connecting to buddy
nl: Aan het verbinden met buddy

en: Connected to buddy at %s
nl: Verbonden met buddy op %s

en: Indexed sources:
nl: Geïndexeerde Bronnen :

en: Indexed keywords:
nl: Geïndexeerde zoekwoorden:

en: Indexed notes:
nl: Geïndexeerde notities:

en: Indexed load:
nl: Geïndexeerde load:

en: Average Users:
nl: Gemiddelde Gebruikers:

en: Average Files:
nl: Gemiddelde Bestanden:

en: Not running
nl: Niet draaiende

en: Adding file %s to shares
nl: Bestand %s wordt toegevoegd aan gedeelde bestanden

en: Found %i known shared file | Found %i known shared files
nl[0]:  %i bekend gedeeld bestand gevonden
nl[1]:  %i bekende gedeelde bestanden gevonden

en: Found %i known shared file, %i unknown | Found %i known shared files, %i unknown
nl[0]: %i bekend gedeeld bestand gevonden, %i onbekend
nl[1]: %i bekende gedeelde bestanden gevonden, %i onbekend

en: ERROR: Attempted to share %s
nl: FOUT: Poging om %s te delen

en: Shared directory not found, skipping: %s
nl: Gedeelde directory niet gevonden, wordt overgeslagen: %s

en: No shareable files found in directory: %s
nl: Geen deelbare bestanden gevonden in directory: %s

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: Download Speed
nl: Downloadsnelheid

en: Upload Speed
nl: Uploadsnelheid

en: Available Parts
nl: Beschikbare Delen

en: Upload Status
nl: Uploadstatus

en: Origin
nl: Oorsprong

en: Local File Name
nl: Lokale Bestandsnaam

en: Shares File List
nl: Deelt Bestandenlijst

en: Requests
nl: Aanvragen

en: Accepted Requests
nl: Geaccepteerde Aanvragen

en: Transferred Data
nl: Overgebrachte Data

en: Share Ratio
nl: Deelverhouding

en: Obtained Parts
nl: Ontvangen Delen

en: Complete Sources
nl: Complete Bronnen

en: Directory Path
nl: Directory Pad

en: Add Comment/Rating
nl: Voeg Commentaar/Waardering toe

en: Edit Comment/Rating
nl: Bewerk Commentaar/Waardering

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Add files in collection to transfer list
nl: Voeg bestanden in verzameling toe aan overdrachtenlijst

en: Copy magnet &URI to clipboard
nl: Kopieer magnet &URI naar klembord

en: Copy eD2k link to clipboard (&Source)
nl: Kopieer eD2k link naar klembord (&Source)

en: Copy eD2k link to clipboard (Source) (&With Crypt options)
nl: Kopieer eD2k link naar klembord (Bron) (&With Crypt options)

en: Copy eD2k link to clipboard (&Hostname)
nl: Kopieer eD2k link naar klembord (&Hostnaam)

en: Copy eD2k link to clipboard (Hostname) (With &Crypt options)
nl: Kopieer eD2k link naar klembord (Hostnaam) (Met &Crypt opties)

en: Copy eD2k link to clipboard (&AICH info)
nl: Kopieer eD2k link naar klembord (&AICH info)

en: You need a HighID to create a valid sourcelink
nl: U heeft een Hoog ID nodig om een geldige bronlink te maken

en: Shared Files (%i)
nl: Gedeelde Bestanden (%i)

en: [PartFile]
nl: [PartBestand]

en: Remote File Name
nl: Bestandsnaam Op Afstand

en: Uploaded Data (Session (Total)): %s
nl: Geuploade Data (Sessie (Totaal)): %s

en: Total Overhead (Packets): %s
nl: Totale Overhead (Pakketten): %s

en: File Request Overhead (Packets): %s
nl: Bestand Aanvraag Overhead (Pakketten): %s

en: Source Exchange Overhead (Packets): %s
nl: Bron Uitwisseling Overhead (Pakketten): %s

en: Server Overhead (Packets): %s
nl: Server Overhead (Pakketten): %s

en: Kad Overhead (Packets): %s
nl: Kad Overhead (Pakketten): %s

en: Active Uploads: %s
nl: Actieve Uploads: %s

en: Waiting Uploads: %s
nl: Wachtende Uploads: %s

en: Total successful upload sessions: %s
nl: Totaal van succesvolle upload sessies: %s

en: Total failed upload sessions: %s
nl: Totaal van mislukte upload sessies: %s

en: Average upload time: %s
nl: Gemiddelde upload tijd: %s

en: Downloaded Data (Session (Total)): %s
nl: Gedownloade Data (Sessie (Totaal)): %s

en: Found Sources: %s
nl: Gevonden Bronnen: %s

en: Active Downloads (chunks): %s
nl: Actieve Download (blokken): %s

en: Session UL:DL Ratio (Total): %s
nl: Sessie UL:DL Verhouding (Totaal): %s

en: Average download rate (Session): %s
nl: Gemiddelde downloadsnelheid (Sessie): %s

en: Average upload rate (Session): %s
nl: Gemiddelde uploadsnelheid (Sessie): %s

en: Max download rate (Session): %s
nl: Max downloadsnelheid (Sessie): %s

en: Max upload rate (Session): %s
nl: Max uploadsnelheid (Sessie): %s

en: Reconnects: %i
nl: Hernieuwde verbindingen: %i

en: Time Since First Transfer: %s
nl: Tijd Sinds Eerste Overdracht: %s

en: Connected To Server Since: %s
nl: Verbonden Met Server Sinds: %s

en: Active Connections (estimate): %i
nl: Actieve Verbindingen (schatting): %i

en: Max Connection Limit Reached: %s
nl: Max Verbinding Grens Bereikt: %s

en: Average Connections (estimate): %g
nl: Gemiddelde Verbindingen (schatting): %g

en: Peak Connections (estimate): %i
nl: Aantal Piek Verbindingen (schatting): %i

en: Unknown: %s
nl: Onbekend: %s

en: Filtered: %s
nl: Gefilterd: %s

en: Banned: %s
nl: Geband: %s

en: Total: %i Known: %i
nl: Totaal: %i Bekend: %i

en: Working Servers: %i
nl: Werkende Servers: %i

en: Failed Servers: %i
nl: Mislukte Servers: %i

en: Total: %s
nl: Totaal: %s

en: Deleted Servers: %s
nl: Verwijderde Servers: %s

en: Filtered Servers: %s
nl: Gefilterde Servers: %s

en: Users on Working Servers: %llu
nl: Gebruikers op Werkende Servers: %llu

en: Files on Working Servers: %llu
nl: Bestanden op Werkende Servers: %llu

en: Total Users: %llu
nl: Totaal Gebruikers: %llu

en: Total Files: %llu
nl: Totaal Bestanden: %llu

en: Server Occupation: %.2f%%
nl: Server Bezetting: %.2f%%

en: Number of Shared Files: %s
nl: Aantal Gedeelde Bestanden: %s

en: Total size of Shared Files: %s
nl: Totale grootte van Gedeelde Bestanden: %s

en: Average file size: %s
nl: Gemiddelde bestandsgrootte: %s

en: Operating System
nl: Besturingssysteem

en: Not Received
nl: Niet Ontvangen

en: Active connections (1:%u)
nl: Actieve verbindingen (1:%u)

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Never
nl: Nooit

en: Command '%s' with pid '%d' has finished with status code '%d'.
nl: Commando `%s' met pid `%d' is geëindigd met statuscode '%d'.

en: Execute <str> and exit.
nl: Voer <str> uit en sluit af.

en: Invalid IP format. Use xxx.xxx.xxx.xxx:xxxx
nl: Ongeldig IP formaat: Gebruik xxx.xxx.xxx.xxx:xxxx

en: This command requires an argument. Valid arguments: 'all', filename, or a number.
nl: Dit commando heeft een argument nodig. Geldige argumenten: 'all', bestandsnaam, of een getal.

en: Processing by hash:
nl: Verwerken per hash:

en: Processing by filename:
nl: Verwerken per bestandsnaam

en: This command requires an argument. Valid arguments: a file hash.
nl: Dit commando heeft een argument nodig. Geldige argumenten: een bestandshash.

en: Not a valid number
nl: Niet een geldig nummer

en: Not a valid hash (length should be exactly 32 chars)
nl: Geen geldige hash (lengte moet precies 32 tekens zijn)

en: Request failed with an unknown error.
nl: Aanvraag mislukt met een onbekende fout.

en: Operation was successful.
nl: Bewerking was succesvol.

en: Request failed with the following error: %s
nl: Aanvraag mislukte met de volgende fout: %s

en: IP filtering for clients is %s.
nl: IP filteren van clients is %s.

en: OFF
nl: UIT

en: ON
nl: AAN

en: IP filtering for servers is %s.
nl: IP filteren van servers is %s.

en: Current IPFilter Level is %d.
nl: Huidige IPFilter Level is %d.

en: Bandwidth limits: Up: %u kB/s, Down: %u kB/s.
nl: Bandbreedte grenzen: Up: %u kB/s, Down: %u kB/s.

en: Connected to %s %s %s
nl: Verbonden met %s %s %s

en: Now connecting
nl: Aan het verbinden

en: 
    Clients in queue:	%d
nl: 
    Clients in wachtrij:	%d

en: 
    Total sources:	%d
nl: 
    Totale Bronnen:	%d

en: Number of search results: %i
nl: Aantal zoekresultaten: %i

en: Search progress: %u %%
nl: Voortgang zoeken: %u %%

en: Search progress not available
nl: Voortgang zoeken niet beschikbaar

en: Received an unknown reply from the server, OpCode = %#x.
nl: Ongeldig antwoord van de server ontvangen, OpCode = %#x.

en: Show short status information.
nl: Toon korte status informatie.

en: Show connection status, current up/download speeds, etc.
nl: Toon verbindingsstatus, huidige up-/downloadsnelheden, etc.

en: Show full statistics tree.
nl: Toon volledige statistieken boom.

en: Optionally, a number in the range 0-255 can be passed as an argument to this
    command, which tells how many entries of the client version subtrees should be
    shown. Passing 0 or omitting it means 'unlimited'.
    
    Example: 'statistics 5' will show only the top 5 versions for each client type.
nl: Optioneel kan een getal van 0-255 worden meegegeven als argument aan dit
    commando, wat aangeeft hoeveel ingangen van de client versie subbomen getoond
    moeten worden. 0 of weglaten betekent 'onbegrensd'.
    
    Voorbeeld: 'statistics 5' toont alleen de bovenste 5 versies van elk client type.

en: Shut down aMule.
nl: Sluit aMule af.

en: Shut down the remote running core (amule/amuled).
    This will also shut down the text client, since it is unusable without a
    running core.
nl: Sluit de kern op afstand (amule/amuled) af.
    Dit sluit ook de textclient af, omdat die onbruikbaar is zonder een
    draaiende kern.

en: Reload the given object.
nl: Laad gegeven object opnieuw.

en: Reload shared files list.
nl: Laad gedeelde-bestandenlijst opnieuw.

en: Reload IP filtering table.
nl: Laad IP-Filtertabel opnieuw.

en: Reload current IP filtering table.
nl: Laad huidige IP-filtertabel opnieuw.

en: Update IP filtering table from URL.
nl: Update IP-filtertabel van URL.

en: If URL is omitted the URL from the preferences is used.
nl: Als de URL wordt weggelaten wordt de URL uit de voorkeuren gebruikt.

en: Connect to the network.
nl: Verbind met het netwerk.

en: This will connect to all networks that are enabled in Preferences.
    You may also optionally specify a server address in IP:Port form, to connect to
    that server only. The IP must be a dotted decimal IPv4 address,
    or a resolvable DNS name.
nl: Dit verbindt met alle netwerken die ingeschakeld zijn in Voorkeuren.
    U kunt ook een server adres in de vorm IP:Poort specificeren om alleen met die
    server te verbinden. Het IP moet een decimaal IPv4 adres met punten zijn,
    of een DNS naam.

en: Connect to eD2k only.
nl: Verbind alleen met eD2K.

en: Connect to Kad only.
nl: Verbind alleen met Kad.

en: Disconnect from the network.
nl: Verbreek verbinding met het netwerk.

en: This will disconnect from all networks that are currently connected.
nl: Dit verbreekt de verbinding met alle netwerken waarmee nu verbinding is.

en: Disconnect from eD2k only.
nl: Verbreek alleen verbinding met eD2K.

en: Disconnect from Kad only.
nl: Verbreek alleen verbinding met Kad.

en: Add an eD2k or magnet link to core.
nl: Voeg een eD2k- of magnet-link toe aan de kern.

en: The eD2k link to be added can be:
    *) a file link (ed2k://|file|...), it will be added to the download queue,
    *) a server link (ed2k://|server|...), it will be added to the server list,
    *) or a serverlist link, in which case all servers in the list will be added to the
       server list.
    
    The magnet link must contain the eD2k hash and file length.
nl: De toe te voegen eD2k link kan zijn:
    *) een bestandslink (ed2k://|file|...), het wordt toegevoegd aan de download wachtrij,
    *) een serverlink (ed2k://|server|...), het wordt toegevoegd aan de serverlijst,
    *) of een serverlijst-link, in dat geval worden alle servers in de lijst toegevoegd aan de
       serverlijst.
    
    De magnet-link moet de eD2k hash en bestandsgrootte bevatten.

en: Set a preference value.
nl: Stel een voorkeurswaarde in.

en: Set IP filtering preferences.
nl: Stel voorkeuren voor IP-filter in.

en: Turn IP filtering on for both clients and servers.
nl: Schakel IP filteren van zowel clients als servers in.

en: Turn IP filtering off for both clients and servers.
nl: Schakel IP filteren van zowel clients als servers uit.

en: Enable/Disable IP filtering for clients.
nl: Schakel IP filteren van clients in/uit.

en: Turn IP filtering on for clients.
nl: Schakel IP filteren van clients in.

en: Turn IP filtering off for clients.
nl: Schakel IP filteren van clients uit.

en: Enable/Disable IP filtering for servers.
nl: Schakel IP filteren van servers in/uit.

en: Turn IP filtering on for servers.
nl: Schakel IP filteren van servers in.

en: Turn IP filtering off for servers.
nl: Schakel IP filteren van servers uit.

en: Select IP filtering level.
nl: Selecteer IP filter niveau.

en: Valid filtering levels are in the range 0-255, and it's default (initial)
    value is 127.
nl: Geldige filterniveaus zijn in de reeks 0-255, en zijn standaard (initiele)
    waarde is 127.

en: Set bandwidth limits.
nl: Stel bandbreedte grenzen in.

en: The value given to these commands has to be in kilobytes/sec.
nl: De waarde gegeven aan deze commando's moet in kilobytes/sec zijn.

en: Set upload bandwidth limit.
nl: Stel upload bandbreedte grens in.

en: Set download bandwidth limit.
nl: Stel download bandbreedte grens in.

en: Get and display a preference value.
nl: Verkrijg en toon een voorkeurswaarde.

en: Get IP filtering preferences.
nl: Verkrijg voorkeuren voor IP-filter.

en: Get IP filtering state for both clients and servers.
nl: Verkrijg status van IP-filter voor zowel clients als servers.

en: Get IP filtering state for clients only.
nl: Verkrijg status van IP-filter alleen voor clients.

en: Get IP filtering state for servers only.
nl: Verkrijg status van IP-filter alleen voor servers.

en: Get IP filtering level.
nl: Verkrijg niveau van IP-filter.

en: Get bandwidth limits.
nl: Verkrijg bandbreedte grenzen.

en: Execute a search.
nl: Voer een zoekopdracht uit

en: A search type has to be specified by giving the type:
        GLOBAL
        LOCAL
        KAD
    Example: 'search kad file' will execute a kad search for "file".
nl: Een zoektype moet opgegeven worden door het type te geven:
        GLOBAL
        LOCAL
        KAD
    Voorbeeld: 'search kad bestand' voert een kad zoekopdracht uit naar "bestand".

en: Execute a global search.
nl: Voer een globale zoekopdracht uit.

en: Execute a local search
nl: Voer een lokale zoekopdracht uit

en: Execute a kad search
nl: Voer een kad zoekopdracht uit

en: Show the results of the last search.
nl: Toon de resultaten van de laatste zoekopdracht.

en: Return the results of the previous search.
nl: Lever de resultaten van de vorige zoekopdracht op.

en: Show the progress of a search.
nl: Toon de voortgang van een zoekopdracht.

en: Show the progress of a search.
nl: Toon de voortgang van een zoekopdracht.

en: Start downloading a file
nl: Begin met downloaden van een bestand

en: The number of a file from the last search has to be given.
    Example: 'download 12' will start to download the file with the number 12 of the previous search.
nl: Het nummer van een bestand uit de laatste zoekopdracht moet gegeven worden.
    Voorbeeld: 'download 12' begint het bestand met nummer 12 uit de vorige zoekopdracht te downloaden.

en: Pause download.
nl: Pauzeer dowload.

en: Resume download.
nl: Verder gaan met download.

en: Cancel download.
nl: Download annuleren.

en: Set download priority.
nl: Stel downloadprioriteit in.

en: Set priority of a download to Low, Normal, High or Auto.
nl: Stel prioriteit van een download in op Laag, Normaal, Hoog of Auto.

en: Set priority to low.
nl: Stel prioriteit in op laag.

en: Set priority to normal.
nl: Stel prioriteit in op normaal.

en: Set priority to high.
nl: Stel prioriteit in op hoog.

en: Set priority to auto.
nl: Stel prioriteit in op auto.

en: Show queues/lists.
nl: Toon wachtrij/lijsten.

en: Show upload/download queue, server list or shared files list.
nl: Toon upload/download wachtrij, server lijst of gedeelde-bestandenlijst.

en: Show upload queue.
nl: Toon upload wachtrij.

en: Show download queue.
nl: Toon download wachtrij.

en: Show log.
nl: Toon log.

en: Show servers list.
nl: Toon servers lijst.

en: Reset log.
nl: Log leegmaken.

en: Deprecated command, use '%s' instead.
nl: Afgekeurd commando, gebruik '%s' in plaats hiervan.

en: This is a deprecated command, and may be removed in the future.
    Use '%s' instead.
nl: Dit is een afgekeurd commando, en kan in de toekomst verwijderd worden.
    Gebruik '%s' in de plaats.

en: aMule text client
nl: aMule tekst client

en: Converting old AICH hashsets in '%s' to 64b in '%s'.
nl: Oude AICH hashsets in '%s' worden omgezet in 64b in '%s'.

en: WARNING: The filename '%s' is invalid and has been renamed to '%s'.
nl: WAARSCHUWING: De bestandsnaam '%s' is ongeldig en is gewijzigd in '%s'.

en: WARNING: The file '%s' already exists, new file renamed to '%s'.
nl: WAARSCHUWING: Het bestand '%s' bestaat al, bestandsnaam van nieuw bestand gewijzigd in '%s'.

en: Are you sure you wish to cancel and delete all files in this category?
nl: Weet u zeker dat u wilt annuleren en alle bestanden in deze categorie verwijderen?

en: Confirmation Required
nl: Bevestiging Nodig

en: Only 99 categories are supported.
nl: Enkel 99 categorieën worden ondersteund.

en: Too many categories!
nl: Te veel categorieën!

en: All others
nl: Alle anderen

en: Select view filter
nl: Selecteer filter

en: Add category
nl: Voeg categorie toe

en: Edit category
nl: Bewerk categorie

en: Remove category
nl: Verwijder categorie

en: Failed to open file (%s), removing from list of shared files.
nl: Kon bestand niet openen (%s), wordt verwijderd uit de lijst van gedeelde bestanden.

en: Hashset requested for unknown file: %s
nl: Hashset opgevraagd voor onbekend bestand: %s

en: Resuming uploads of file: %s
nl: Verder gaan met uploads van bestand: %s

en: Suspending upload of file: %s
nl: Stoppen van upload van bestand: %s

en: Failed to execute command `%s' on `%s' event.
nl: Kon commando `%s' niet uitvoeren bij gebeurtenis `%s'.

en: Download completed
nl: Download voltooid

en: The full path to the file.
nl: Het volledige pad naar het bestand.

en: The name of the file without path component.
nl: De naam van het bestand zonder de pad component.

en: The eD2k hash of the file.
nl: De eD2k hash van het bestand.

en: The size of the file in bytes.
nl: De grootte van het bestand in bytes.

en: Cumulative download activity time.
nl: Cumulatieve download activiteitsduur.

en: New chat session started
nl: Nieuwe chatsessie begonnen

en: Message sender.
nl: Afzender bericht.

en: Out of space
nl: Geen schijfruimte meer

en: Disk partition.
nl: Schijfpartitie.

en: Error on completion
nl: Fout bij completeren

en: Processing file number %u: %s
nl: Bestand nummer %u wordt verwerkt: %s

en: You have asked for part hashes (Only used for files > 9.5 MB)
nl: U heeft om deel hashes gevraagd (Alleen gebruikt voor bestanden > 9,5 MB)

en: %s ---> Non existant file !
nl: %s ---> Niet bestaand bestand !

en: aLinkCreator, the aMule eD2k link creator
nl: aLinkCreator, de aMule eD2k link maker

en: Welcome!
nl: Welkom!

en: Input parameters
nl: Invoer parameters

en: File to Hash
nl: Bestand om te Hashen

en: Add Optional URLs for this file
nl: Voeg Optionele URLs toe aan dit bestand

en: Enter here the file you want to compute the eD2k link
nl: Voer hier het bestand in waarvan u de eD2k link wilt laten berekenen

en: Enter here the URL you want to add to the eD2k link: Add / at the end to let aLinkCreator append the current file name
nl: Voer hier de URL in die u wilt toevoegen aan de eD2k link: Voeg / toe aan het eind om aLinkCreator de huidige bestandsnaam toe te laten voegen

en: Remove
nl: Verwijder

en: Create link with part-hashes
nl: Maak link met deel-hashes

en: Help to spread new and rare files faster, at the cost of an increased link size
nl: Help om nieuwe en zeldzame bestanden sneller te verspreiden, ten koste van een verhoogde linkgrootte

en: MD4 File Hash
nl: MD4 BestandsHash

en: eD2k File Hash
nl: eD2k BestandsHash

en: Save
nl: Opslaan

en: Copy to clipboard
nl: Kopieer naar klembord

en: Open
nl: Openen

en: Open a file to compute its eD2k link
nl: Open een bestand om zijn eD2k link te berekenen

en: Copy computed eD2k link to clipboard
nl: Kopieer berekende eD2k link naar klembord

en: Save as
nl: Opslaan als

en: Save computed eD2k link to file
nl: Bewaar berekende eD2k link naar bestand

en: About aLinkCreator
nl: Over aLinkCreator

en: Select the file you want to compute the eD2k link
nl: Selecteer het bestand waarvoor u de eD2k link wilt laten berekenen

en: Can't open the clipboard
nl: Kan het klembord niet openen

en: Nothing to copy for now !
nl: Er is nu niets om te kopiëren !

en: Select the file to your computed eD2k link
nl: Selecteer het bestand voor uw berekende eD2k link

en: Unable to open
nl: Kon niet openen

en: Please, enter a non empty file name
nl: Voer a.u.b. een niet lege bestandsnaam in

en: Nothing to save for now !
nl: Er is nu niets om te bewaren !

en: aLinkCreator, the aMule eD2k link creator
    
    (c) 2004 ThePolish <thepolish@vipmail.ru>
    
    Pixmaps from http://www.everaldo.com and http://www.icomania.com
    and http://jimmac.musichall.cz/ikony.php3
    
    Distributed under GPL
nl: aLinkCreator, de aMule eD2k link maker
    
    (c) 2004 ThePolish <thepolish@vipmail.ru>
    
    Pixmaps van http://www.everaldo.com en http://www.icomania.com
    en http://jimmac.musichall.cz/ikony.php3
    
    Verspreid onder de GPL

en: Hashing...
nl: Aan het hashen...

en: aLinkCreator is working for you
nl: aLinkCreator is aan het werk voor u

en: Computing MD4 Hash...
nl: MD4 Hash word berekend...

en: Computing eD2k Hashes...
nl: eD2k Hashes worden berekend...

en: Cancelled !
nl: Afgebroken !

en: Done in %.2f s
nl: Gedaan in %.2f s

en: You have already added this URL !
nl: U heeft deze URL al toegevoegd !

en: Please, enter a non empty URL
nl: Voer a.u.b. een niet lege URL in

en: Unable to open %s
nl: Kon %s niet openen

en: %i day(s) %i hour(s) %i min %i s
nl: %i dag(en) %i u(u)r(en) %i min %i s

en: %02uD %02uh %02umin %02us
nl: %02uD %02uu %0umin %02us

en: %02uh %02umin %02us
nl: %02uu %02umin %02us

en: wxCas, aMule Online Statistics
nl: wxcas, aMule Online Statistieken

en: Maximum DL rate since wxCas is running
nl: Maximum DL snelheid sinds wxCas draait

en: Absolute Maximum DL rate during wxCas previous runs
nl: Absolute Maximum DL snelheid tijdens vorige keren dat wxCas draaide

en: System
nl: Systeem

en: Stop Auto Refresh
nl: Stop Auto Verversen

en: Save Online Statistics image
nl: Bewaar Online Statistieken figuur

en: Print Online Statistics image
nl: Print Online Statistieken figuur

en: Preferences setting
nl: Voorkeur instellingen

en: About wxCas
nl: Over wxCas

en: Start Auto Refresh
nl: Begin Auto Verversen

en: Auto Refresh stopped
nl: Auto Verversen gestopt

en: Auto Refresh started
nl: Auto Verversen gestart

en: Save Statistics Image
nl: Bewaar Statistieken FIguur

en: aMule Online Statistics
nl: aMule Online Statistieken

en: There was a problem printing.
    Perhaps your current printer is not set correctly?
nl: Er was een probleem tijdens het printen.
    Misschien is uw printer niet goed ingesteld?

en: Printing
nl: Aan het printen

en: wxCas, aMule OnLine Signature Statistics
    
    (c) 2004 ThePolish <thepolish@vipmail.ru>
    
    Based on CAS by Pedro de Oliveira <falso@rdk.homeip.net>
    
    Distributed under GPL
nl: wxCas, aMule OnLine Handtekening Statistieken
    
    (c) 2004 ThePolish <thepolish@vipmail.ru>
    
    Gebaseerd op CAS van Pedro de Oliveira <falso@rdk.homeip.net>
    
    Verspreid onder de GPL

en: Oh Oh, aMule is not running...
nl: Oh oh, aMule draait niet...

en: aMule is running
nl: aMule draait

en: aMule is running, but disconnected
nl: aMule draait, maar niet verbonden

en: aMule is connecting...
nl: aMule maakt verbinding...

en: Oh Oh, aMule status is unknown...
nl: Oh Oh, aMule status is onbekend...

en:  has been running for
nl:  draait

en:  is stopped !
nl:  is gestopt !

en:  is not connected !
nl:  is niet verbonden !

en:  is connecting...
nl:  is aan het verbinden...

en:  is doing something strange, check it !
nl:  doet iets raars, controleer het !

en:  is connected to
nl:  is verbonden met

en: off
nl: uit

en:  is on
nl:  is aan

en:  with
nl:  met

en: Total Download:
nl: Totale Download:

en: Session Download:
nl: Sessie Download:

en: Sharing:
nl: Deelt:

en:  file(s), Clients on queue:
nl:  bestand(en), Clients in wachtrij:

en: Time:
nl: Tijd:

en:  on
nl: aan

en: System Load Average (1-5-15 min):
nl: Gemiddelde Systeem Belasting (1-5-15 min):

en: System uptime:
nl: Systeem uptime:

en: Directory containing amulesig.dat file
nl: Directory die het bestand amulesig.dat bevat

en: Enter here the directory where your amulesig.dat file is
nl: Voer hier de directory in waar uw amulesig.dat bestand is

en: Refresh rate interval in seconds
nl: Tijd tussen de verversingen in seconden

en: Generate a stat image at every refresh event
nl: Genereer een status figuur bij elke verversing

en: Enter here the directory where you want to generate the statistic image
nl: Voer hier de directory in waar u het statistieken figuur wilt laten genereren

en: Upload periodicaly your stat image to FTP server
nl: Upload uw status figuur regelmatig naar een FTP server

en: FTP Path
nl: FTP Pad

en: Enter here the URL of your FTP server
nl: Voer hier de URL in van uw FTP server

en: Enter here the directory where putting your stat image on FTP server
nl: Voer hier de directory in waar uw status figuur op de FTP server moet komen

en: User
nl: Gebruiker

en: Enter here the User name to log into your FTP server
nl: Voer hier de Gebruikersnaam in om in te loggen op uw FTP server

en: Enter here the User password to log into your FTP server
nl: Voer hier het Wachtwoord in om in te loggen op uw FTP server

en: FTP update rate interval in minutes
nl: Tijd tussen de FTP updates in minuten

en: Validate
nl: Controleer

en: Folder containing your signature file
nl: Directory die uw handtekening bestand bevat

en: Folder where generating the statistic image
nl: Directory waar het statistieken figuur gegenereerd moet worden

en: Loads template <str>
nl: Laadt template <str>

en: Web server HTTP port
nl: Webserver HTTP poort

en: Use UPnP port forwarding on web server port
nl: Gebruik UPnP port forwarding voor webserverpoort

en: UPnP port
nl: UPnP poort

en: Use gzip compression
nl: Gebruik gzip compressie

en: Full access password for web server
nl: Wachtwoord voor volledige toegang tot webserver

en: Guest password for web server
nl: Gast wachtwoord voor webserver

en: Allow guest access
nl: Sta gast toegang toe

en: Deny guest access
nl: Weiger gast toegang

en: Load/save web server settings from/to remote aMule
nl: Laad/bewaar webserverinstellingen van/naar aMule op afstand

en: aMule config file path. DO NOT USE DIRECTLY!
nl: aMule config bestand pad. NIET DIRECT GEBRUIKEN!

en: Disable PHP interpreter (deprecated)
nl: Schakel PHP interpreter uit (verouderd)

en: Recompile PHP pages on each request
nl: Compileer PHP pagina's opnieuw bij elke aanvraag

en: web client connection accepted
nl: Webclient verbinding geaccepteerd

en: ERROR: cannot accept web client connection
nl: FOUT: kan verbinding van web client niet accepteren

en: Request failed with the following error: %s.
nl: Aanvraag mislukt met de volgende fout: %s.

en: Index file not found:
nl: Indexbestand niet gevonden:

en: Session expired - requesting login
nl: Sessie verlopen - login wordt aangevraagd

en: Session ok, logged in
nl: Sessie ok, ingelogd

en: Session ok, not logged in
nl: Sessie ok, niet ingelogd

en: No session opened - will request login
nl: Geen sessie geopend - login wordt aangevraad

en: Session created - requesting login
nl: Sessie aangemaakt - login wordt aangevraagd

en: Processing request [original]:
nl: Aanvraag wordt verwerkt [origineel]:

en: No password specified, login will not be allowed.
nl: Geen wachtwoord opgegeven, login wordt niet toegestaan.

en: Checking password
nl: Controleren van wachtwoord

en: Password hash invalid
nl: Wachtwoordhash ongeldig

en: Password ok
nl: Wachtwoord ok

en: Password bad
nl: Wachtwoord fout

en: You did not enter any password. Blank password is not allowed.
nl: U heeft geen wachtwoord ingevoerd. Een leeg wachtwoord is niet toegestaan.

en: Logout requested
nl: Loguit aangevraagd

en: Processing request [redirected]:
nl: Aanvraag wordt verwerkt [omgeleid]:
