aMule - en to sl translation catalogue (1561 entries)

en: Add a Friend
sl: Dodaj prijatelja

en: You have to enter a valid IP and port!
sl: Vnesti morate veljaven IP in vrata.

en: Information
sl: Podatki

en: The specified userhash is not valid!
sl: Navedena koda uporabnika ni veljavna.

en: Failed to open ED2KLinks file.
sl: Ni bilo mogoče odpreti datoteke ED2KLinks.

en: WARNING: You can't add yourself as a source for an eD2k link while having a lowid.
sl: OPOZORILO: če imete nizek ID, sebe ne morete dodati kot vira za povezavo eD2k.

en: Now, exiting main app...
sl: Sedaj, zapuščanje glavnega programa ...

en: Terminating amuleweb instance with pid '%ld' ...
sl: Končanje izvoda amuleweb s PID »%ld« ...

en: Killing amuleweb instance with pid '%ld' ...
sl: Ubijanje izvoda amuleweb s PID »%ld« ...

en: Failed
sl: Neuspeh

en: aMule OnExit: Terminating core.
sl: aMule OnExit: Končevanje jedra.

en: aMule shutdown completed.
sl: Zaustavitev aMule zaključena.

en: Memory debug results for aMule exit:
sl: Rezultati razhroščevanja pomnilnika za izhod iz aMule:

en: Your locale has been changed to System Default due to a configuration change. Sorry.
sl: Vaše področne nastavitve so bile spremenjene na sistemsko privzete zaradi spremembe v nastavitvah. Oprostite.

en: Info
sl: Podatki

en: 
    EC configuration
sl: 
    Nastavitev zunanje povezave

en: Password set and external connections enabled.
sl: Geslo je bilo nastavljeno in zunanje povezave omogočene.

en: WARNING
sl: OPOZORILO

en: You don't have any server in the server list.
    Do you want aMule to download a new list now?
sl: Na seznamu strežnikov nimate nobenega strežnika.
    Ali želite, da aMule zdaj pridobi nov seznam?

en: Server list download
sl: Prejemanje seznama strežnikov

en: web server running on pid %d
sl: spletni strežnik teče s PID %d

en: You requested to run web server on startup, but the amuleweb binary cannot be run. Please install the package containing aMule web server, or compile aMule using --enable-webserver and run make install
sl: Zahtevali ste zagon spletnega strežnika ob zagonu programa, a programa amuleweb ni moč zagnati. Namestite paket, ki vsebuje spletni strežnik aMule, ali pa prevedite aMule z možnostjo »--enable-webserver« in ga znova namestite z »make install«.

en: ERROR
sl: NAPAKA

en: Could not bind ports to the specified address: %s
sl: Vrat ni bilo moč povezati z navedenim naslovom: %s

en: Port %u is not available. You will be LOWID
sl: Vrata %u niso razpoložljiva. Imeli boste nizek ID

en: Port %u is not available!
    
    This means that you will be LOWID.
    
    Check your network to make sure the port is open for output and input.
sl: Vrata %u niso razpoložljiva.
    
    To pomeni, da boste imeli nizek ID.
    
    Preverite omrežje in se prepričajte, da so vrata odprta za izhod in vhod.

en: Failed to create OnlineSig File
sl: Ni bilo mogoče ustvariti datoteke spletnega podpisa

en: Failed to create aMule OnlineSig File
sl: Ni bilo mogoče ustvariti aMule datoteke spletnega podpisa

en: The selected locale seems not to be installed on your box. (Note: I'll try to set it anyway)
sl: Kot kaže izbrana področna nastavitev ni nameščena na vašem računalniku. (Opomba: vseeno se jo bo poskusilo nastaviti)

en: This is the first time you run aMule %s
sl: To je vaš prvi zagon aMule %s

en: This version is a testing version, updated daily, and
sl: To je testna različica, posodobljena dnevno in

en: we give no warranty it won't break anything, burn your house,
sl: ne dajemo zagotovila, da ne bo ničesar poškodovala, zažgala vaše hiše

en: or kill your dog. But it *should* be safe to use anyway.
sl: ali ubila vašega psa. Vendar bi vseeno morala biti varna za uporabo.

en: More information, support and new releases can found at our homepage,
sl: Več informacij, podporo in nove različice, lahko najdete na naši domači strani,

en: at www.aMule.org, or in our IRC channel #aMule at irc.freenode.net.
sl: na www.aMule.org, ali na kanalu IRC #aMule, na strežniku irc.freenode.net.

en: Feel free to report any bugs to http://forum.amule.org
sl: Morebitne hrošče lahko sporočite na http://forum.amule.org

en: The folder for Online Signature files you specified is INVALID!
     OnlineSignature will be DISABLED until you fix it on preferences.
sl: Navedena mapa za datoteke za spletni podpis je NEVELJAVNA.
    Spletni podpis bo ONEMOGOČEN, dokler težave ne odpravite v nastavitvah.

en: Server hostname notified
sl: Gostitelj strežnika obveščen

en: Disk space preallocation for file '%s' failed: %s
sl: Vnaprejšnja dodelitev prostora na disku za datoteko »%s« ni uspela: %s

en: ERROR: can't open logfile
sl: NAPAKA: ni mogoče odpreti dnevniške datoteke

en: WARNING: logfile is empty. Something is wrong.
sl: OPOZORILO: dnevniška datoteka je prazna. Nekaj je narobe.

en: Log has been reset
sl: Dnevnik je bil ponastavljen

en: ServerMessage: %s
sl: Sporočilo strežnika: %s

en: Skipped download of %s, because requested file is not newer.
sl: Prejemanje %s je bilo preskočeno, ker zahtevana datoteka ni novejša.

en: Failed to download the nodes list.
sl: Ni bilo mogoče prenesti seznama vozlišč.

en: Failed to open the downloaded version check file
sl: Ni bilo mogoče odpreti prejete datoteke za preverjanje različice

en: Corrupted version check file
sl: Datoteka za preverjanje različice je pokvarjena

en: You are using an outdated version of aMule!
sl: Uporabljate zastarelo različico aMule.

en: Your aMule version is %i.%i.%i and the latest version is %li.%li.%li
sl: Različica vaše aMule je %i.%i.%i, najnovejša različica pa je %li.%li.%li

en: The latest version can always be found at http://www.amule.org
sl: Najnovejšo različico lahko vedno najdete na http://www.amule.org

en: WARNING: Your aMuled version is outdated: %i.%i.%i < %li.%li.%li
sl: OPOZORILO: vaša različica aMule je zastarela: %i.%i.%i < %li.%li.%li

en: Your copy of aMule is up to date.
sl: Uporabljate najnovejšo različico aMule.

en: Failed to download the version check file
sl: Ni bilo mogoče prenesti datoteke za preverjanje različice

en: Users: %s | Files: %s
sl: Uporabniki: %s | Datoteke: %s

en: Users: E: %s K: %s | Files: E: %s K: %s
sl: Uporabniki: E: %s K: %s | Datoteke: E: %s K: %s

en: No networks selected
sl: Izbranega ni nobenega omrežja

en: with LowID
sl: z nizkim ID-jem

en: with HighID
sl: z visokim ID-jem

en: Connected to %s %s
sl: Povezan z %s %s

en: Connecting to %s
sl: Povezovanje z %s

en: Disconnected from eD2k
sl: Povezava z eD2k prekinjena

en: Kad started.
sl: Kad zagnan.

en: Kad stopped.
sl: Kad ustavljen.

en: Connected to Kad (ok)
sl: Povezan s Kad (v redu)

en: Connected to Kad (firewalled)
sl: Povezan s Kad (za požarnim zidom)

en: Disconnected from Kad
sl: Povezava s Kad prekinjena

en: Kad network cannot be used if UDP port is disabled on preferences, not starting.
sl: Omrežja Kad ni mogoče uporabljati, če so vrata UDP onemogočena v nastavitvah. Kad ni zagnan.

en: Kad network disabled on preferences, not connecting.
sl: Omrežje Kad je onemogočeno v nastavitvah. Ni povezave.

en: ERROR: aMule daemon cannot be used when external connections are disabled. To enable External Connections, use either a normal aMule, start amuled with the option --ec-config or set the key "AcceptExternalConnections" to 1 in the file ~/.aMule/amule.conf
sl: NAPAKA: Ne morete uporabljati demona aMule, ko so zunanje povezave onemogočene. Za vklop zunanjih povezav uporabite ali navaden aMule ali zaženite amuled z možnostjo --ec-config ali pa nastavite vrednost ključa"AcceptExternalConnections"  na 1 v datoteki ~/.aMule/amule.conf

en: ERROR: A valid password is required to use external connections, and aMule daemon cannot be used without external connections. To run aMule deamon, you must set the "ECPassword" field in the file ~/.aMule/amule.conf with an appropriate value. Execute amuled with the flag --ec-config to set the password. More information can be found at http://wiki.amule.org
sl: NAPAKA: Za uporabo zunanjih povezav je potrebno veljavno geslo, demona aMule pa brez zunanjih povezav ni mogoče uporabiti. Za zagon demona aMule morate ključ »ECPassword« v datoteki ~/.aMule/amule.conf nastaviti na ustrezno vrednost. Za nastavitev gesla zaženite amuled z možnostjo --ec-config. Več informacij lahko najdete na http://wiki.amule.org

en: amuled: OnInit - starting timer
sl: amuled: OnInit - zaganjanje časomerilnika

en: amuled: forking to background - see you
sl: amuled: cepljenje v ozadje – se vidimo

en: Cannot Create Pid File
sl: Ni moč ustvariti datoteke PID

en: ERROR: %s
sl: NAPAKA: %s

en: This is aMule %s based on eMule.
sl: To je aMule %s, ki temelji na eMule.

en: Running on %s
sl: Operacijski sistem: %s

en: Visit http://www.amule.org to check if a new version is available.
sl: Obiščite http://www.amule.org da preverite, če je na voljo nova različica.

en: FATAL ERROR: Failed to create Timer
sl: USODNA NAPAKA: ustvaritev časomerilnika ni uspela

en: aMule remote control
sl: Oddaljen nadzor aMule

en: Snapshot:
sl: Posnetek:

en: 'All-Platform' p2p client based on eMule
sl: Odjemalec P2P, ki temelji na eMule in je za vse platforme

en: Website: http://www.amule.org
sl: Spletna stran: http://www.amule.org

en: FAQ: http://wiki.amule.org
sl: PZS: http://wiki.amule.org

en: Contact: admin@amule.org (administrative issues)
sl: Stik: admin@amule.org (administrativne zadeve)

en: Copyright (c) 2003-2019 aMule Team
sl: Avtorske pravice © 2003–2019 ekipa aMule

en: Part of aMule is based on
sl: Del aMule temelji na

en: Kademlia: Peer-to-peer routing based on the XOR metric.
sl: Kademlia: usmerjanje med enakovrednimi, ki temelji na metriki XOR.

en:  Copyright (c) 2002-2011 Petar Maymounkov ( petar@post.harvard.edu )
sl:  Avtorske pravice 2002–2011 Petar Maymounkov ( petar@post.harvard.edu )

en: Message
sl: Sporočilo

en: aMule dialog destroyed
sl: Pogovorno okno aMule je bilo uničeno

en: Connecting
sl: Povezovanje

en: eD2k: Connecting
sl: eD2k: povezovanje

en: eD2k: Disconnected
sl: eD2k: povezava prekinjena

en: Kad: Firewalled
sl: Kad: za požarnim zidom

en: Kad: Connected
sl: Kad: povezan

en: Kad: Connecting
sl: Kad: povezovanje

en: Kad: Off
sl: Kad: izklopljen

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Stop the current connection attempts
sl: Ustavi trenutne poskuse povezovanja

en: Disconnect
sl: Prekini povezave

en: Disconnect from the currently connected networks
sl: Prekini povezavo s trenutno povezanimi omrežji

en: Connect
sl: Poveži se

en: Connect to the currently enabled networks
sl: Poveži se s trenutno omogočenimi omrežji

en: aMule (%s | Connected)
sl: aMule (%s | Povezan)

en: aMule (%s | Disconnected)
sl: aMule (%s | Ni povezave)

en: Do you really want to exit %s?
sl: Ali res želite zapustiti %s?

en: Exit confirmation
sl: Potrditev izhoda

en: Launch Command:
sl: Zaženi ukaz:

en: - default -
sl: – privzeto –

en: Skin directory '%s' does not exist
sl: Mapa za preobleke »%s« ne obstaja

en: WARNING: Unable to open skin file '%s' for read
sl: OPOZORILO: datoteke s preobleko »%s« ni moč odpreti za branje

en: Networks
sl: Omrežja

en: Networks Window
sl: Okno z omrežji

en: Searches
sl: Iskanja

en: Searches Window
sl: Okno z iskanji

en: Downloads
sl: Prejemanja

en: Downloads Window
sl: Okno s prejemanji

en: Shared files
sl: Deljene datoteke

en: Shared Files Window
sl: Okno z deljenimi datotekami

en: Messages
sl: Sporočila

en: Messages Window
sl: Okno s sporočili

en: Statistics
sl: Statistika

en: Statistics Graph Window
sl: Okno s statističnimi grafi

en: Preferences
sl: Nastavitve

en: Preferences Settings Window
sl: Okno z nastavitvami

en: Import
sl: Uvoz

en: The partfile importer tool
sl: Orodje za uvažanje delnih datotek

en: About
sl: O programu

en: About/Help
sl: O programu/pomoč

en: eD2k network
sl: Omrežje eD2k

en: Kad network
sl: Omrežje Kad

en: No network
sl: Brez omrežja

en: aMule remote control
sl: Oddaljeni nadzor aMule

en: Fatal Error: Failed to create Core Timer
sl: Usodna napaka: ni bilo mogoče ustvariti osrednjega časomerilnika

en: Connect to remote amule
sl: Poveži se z oddaljenim aMule

en: Fatal Error: Failed to create Poll Timer
sl: Usodna napaka: ni bilo mogoče ustvariti časomerilnika za povpraševanje

en: Going to event loop...
sl: Prehod v dogodkovno zanko ...

en: Connecting...
sl: Povezovanje ...

en: Connection failed
sl: Povezovanje ni uspelo

en: Remote GUI EC event handler
sl: Rokovalnik z dogodki zunanje povezave oddaljenega vmesnika

en: Going down
sl: Zaustavljanje

en: Connection Failed. Unable to connect to %s:%d
sl: Povezava ni uspela. Ni se moč povezati z %s: %d

en: Connection closed - aMule has terminated probably.
sl: Povezava prekinjena – aMule se je najverjetneje končal.

en: Ready
sl: Pripravljen

en: All
sl: Vse

en: Can't create directory '%s' for category '%s', keeping directory '%s'.
sl: Ni moč ustvariti mape »%s« za kategorijo »%s«, obdržana bo mapa »%s«.

en: Unknown
sl: Neznano

en: Failed to retrieve shared files from user '%s'
sl: Ni bilo mogoče dobiti deljenih datotek od uporabnika »%s«

en: Searching buddy for lowid connection
sl: Iskanje kolega za povezavo z nizkim ID-jem

en:  (Fake eMule version %#x)
sl:  (lažna različica eMule %#x)

en:  (Fake eMule)
sl:  (lažni eMule)

en: xMule (Fake eMule)
sl: xMule (lažni eMule)

en: 1.x (based on eMule v0.%u)
sl: 1.x (temelji na eMule v0.%u)

en: NickName: %s ID: %u
sl: Vzdevek: %s ID: %u

en: Requested: %s
sl: Zahtevano: %s

en: Filestats for this session: Accepted %d of %d request, %s transferred
     | Filestats for this session: Accepted %d of %d requests, %s transferred
sl[0]: Statistika datotek v tej seji: sprejetih %d od %d zahtev, %s prenesenih
sl[1]: Statistika datotek v tej seji: Sprejetih %d od %d zahteve, %s prenesenih
sl[2]: Statistika datotek v tej seji: Sprejetih %d od %d zahtev, %s prenesenih
sl[3]: Statistika datotek v tej seji: Sprejetih %d od %d zahtev, %s prenesenih

en: Filestats for all sessions: Accepted %d of %d request, %s transferred
     | Filestats for all sessions: Accepted %d of %d requests, %s transferred
sl[0]: Statistika datotek vseh sej: sprejetih %d od %d zahtev, %s prenesenih
sl[1]: Statistika datotek vseh sej: Sprejetih %d od %d zahteve, %s prenesenih
sl[2]: Statistika datotek vseh sej: Sprejetih %d od %d zahtev, %s prenesenih
sl[3]: Statistika datotek vseh sej: Sprejetih %d od %d zahtev, %s prenesenih

en: Requested unknown file
sl: Zahtevana neznana datoteka

en: Message filtered from '%s' (IP:%s)
sl: Filtrirano sporočilo od »%s« (IP: %s)

en: New message from '%s' (IP:%s)
sl: Novo sporočilo od »%s« (IP: %s)

en: User %s (%u) requested sharedfiles-list for not existing directory '%s' -> Ignored
sl: Uporabnik %s (%u) je zahteval seznam deljenih datotek za mapo »%s« → prezrto

en: WARNING: %s cannot be opened.
sl: OPOZORILO: %s ni moč odpreti.

en: WARNING: Canceled file list corrupted, contains invalid header.
sl: OPOZORILO: Seznam preklicanih datotek je pokvarjen, vsebuje neveljavno glavo.

en: IO error while reading %s file: %s
sl: Vhodno/izhodna napaka med branjem datoteke %s: %s

en: Error while saving %s file: %s
sl: Napaka med shranjevanjem datoteke %s: %s

en: Enter Captcha
sl: Vnesite besedilo s slike

en: Category
sl: Kategorija

en: New Category
sl: Nova kategorija

en: Choose a folder for incoming files
sl: Izberite mapo za prejete datoteke

en: You must specify a name for the category!
sl: Navesti morate ime za kategorijo.

en: You must specify a path for the category!
sl: Navesti morate pot za kategorijo.

en: Failed to create incoming dir for category. Please specify a valid path!
sl: Ni bilo mogoče ustvariti mape prejetih datotek za kategorijo. Prosimo, navedite veljavno pot.

en: Chat-Session Started: %s (%s:%u) - %s %s
sl: Pogovorna seja se je začela: %s (%s:%u) – %s %s

en: *** Connected to Client ***
sl: *** Povezan z odjemalcem ***

en: *** Connecting to Client ***
sl: *** Povezovanje z odjemalcem ***

en: *** Failed to Connect to client / Connection lost ***
sl: *** Povezava z odjemalcem ni uspela / povezava izgubljena ***

en: *** You have passed the captcha check and the user has received your message. ***
sl: *** Prestali ste preverjanje z besedilom na sliki in uporabnik je prejel vaše sporočilo. ***

en: *** Your response to the captcha was wrong and your message has been ignored. You can request a new captcha by sending a new message. ***
sl: *** Odgovor na preizkus z besedilom na sliki je bil napačen in vaše sporočilo je bilo prezrto. S pošiljanjem novega sporočila lahko zahtevate nov preizkus. ***

en: Chat
sl: Klepet

en: Close tab
sl: Zapri zavihek

en: Close all tabs
sl: Zapri vse zavihke

en: Close other tabs
sl: Zapri druge zavihke

en: Add to Friends
sl: Dodaj med prijatelje

en: Creditfile loaded, %u client is known | Creditfile loaded, %u clients are known
sl[0]: Datoteka s krediti naložena, %u znanih odjemalcev
sl[1]: Datoteka s krediti naložena, %u znan odjemalec
sl[2]: Datoteka s krediti naložena, %u znana odjemalca
sl[3]: Datoteka s krediti naložena, %u znani odjemalci

en:  - Credits expired for %u client! |  - Credits expired for %u clients!
sl[0]:  - Zasluge potekle za %u odjemalcev.
sl[1]:  - Zasluge potekle za %u odjemalec.
sl[2]:  - Zasluge potekle za %u odjemalca.
sl[3]:  - Zasluge potekle za %u odjemalce.

en: No 'cryptkey.dat' file found, creating.
sl: Datoteka »cryptkey.dat« ne obstaja. Ustvarjanje.

en: Client Details
sl: Podrobnosti o odjemalcu

en: LowID
sl: Nizek ID

en: HighID
sl: Visok ID

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Supported
sl: Podprto

en: Not supported
sl: Ni podprto

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Connected
sl: Povezan

en: Disconnected
sl: Ni povezave

en: Not complete
sl: Nedokončano

en: Bad Guy
sl: Baraba

en: Verified - OK
sl: Preverjeno – v redu

en: Not Available
sl: Ni na voljo

en: User %s (%u) requested your sharedfiles-list -> Accepted
sl: Uporabnik %s (%u) je zahteval vaš seznam deljenih datotek → sprejeto

en: User %s (%u) requested your sharedfiles-list -> Denied
sl: Uporabnik %s (%u) je zahteval vaš seznam deljenih datotek → zavrnjeno

en: User %s (%u) requested your shareddirectories-list -> Accepted
sl: Uporabnik %s (%u) je zahteval vaš seznam deljenih map → sprejeto

en: User %s (%u) requested your shareddirectories-list -> Denied
sl: Uporabnik %s (%u) je zahteval vaš seznam deljenih map → zavrnjeno

en: User %s (%u) requested your sharedfiles-list for directory '%s' -> accepted
sl: Uporabnik %s (%u) je zahteval seznam deljenih datotek za mapo »%s« → sprejeto

en: User %s (%u) requested your sharedfiles-list for directory '%s' -> denied
sl: Uporabnik %s (%u) je zahteval seznam deljenih datotek za mapo »%s« → zavrnjeno

en: User %s (%u) shares directory '%s'
sl: Uporabnik %s (%u) deli mapo »%s«

en: User %s (%u) sent unrequested shared dirs.
sl: Uporabnik %s (%u) je poslal nezahtevane deljene mape.

en: User %s (%u) sent sharedfiles-list for directory '%s'
sl: Uporabnik %s (%u) je poslal seznam deljenih datotek za mapo »%s«

en: User %s (%u) finished sending sharedfiles-list
sl: Uporabnik %s (%u) je končal s prenosom seznama deljenih datotek

en: User %s (%u) sent unwanted sharedfiles-list
sl: Uporabnik %s (%u) je poslal nezaželen seznam deljenih datotek

en: User %s (%u) denied access to shared directories/files list
sl: Uporabnik %s (%u) je zavrnil dostop do seznama deljenih datotek/map

en: File Comments
sl: Komentarji o datoteki

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: File Name
sl: Ime datoteke

en: Rating
sl: Ocena

en: Comment
sl: Komentar

en: No comments
sl: Ni komentarjev

en: %u comment | %u comments
sl[0]: %u komentarjev
sl[1]: %u komentar
sl[2]: %u komentarja
sl[3]: %u komentarji

en: Banned client %s for sending %s corrupt data of %s total for the file '%s'
sl: Izločil odjemalca %s, ker je poslal %s pokvarjenih podatkov od skupno %s za datoteko »%s«

en: Auto [Lo]
sl: Samod. [Ni]

en: Auto [No]
sl: Samod. [No]

en: Auto [Hi]
sl: Samod. [Vi]

en: Very low
sl: Zelo nizka

en: Low
sl: Nizka

en: Normal
sl: Normalna

en: High
sl: Visoka

en: Very High
sl: Zelo visoka

en: Release
sl: Najvišja

en: Asking
sl: Povpraševanje

en: Connecting via server
sl: Povezovanje preko strežnika

en: Queue Full
sl: Vrsta polna

en: On Queue
sl: V vrsti

en: Downloading
sl: Prejemanje

en: Receiving hashset
sl: Prejemanje kode

en: No needed parts
sl: Nič uporabnih delov

en: Cannot connect LowID to LowID
sl: Povezava nizkega ID-ja z nizkim ID-jem ni mogoča

en: Too many connections
sl: Preveč povezav

en: Connecting via Kad
sl: Povezovanje preko Kad

en: Too many Kad connections
sl: Preveč povezav Kad

en: Banned
sl: Izločen

en: Connection Error
sl: Napaka povezave

en: Remote Queue Full
sl: Oddaljena vrsta polna

en: Old MLDonkey
sl: Star MLDonkey

en: New MLDonkey
sl: Nov MLDonkey

en: eMule Compatible
sl: eMule združljiv

en: Local Server
sl: Krajevni strežnik

en: Remote Server
sl: Oddaljni strežnik

en: Source Exchange
sl: Izmenjava virov

en: Passive
sl: Pasivno

en: Link
sl: Povezava

en: Source Seeds
sl: Izvorna semena

en: Search Result
sl: Rezultat iskanja

en: Completed
sl: Zaključeno

en: In progress
sl: V teku

en: ERROR: Out of diskspace
sl: NAPAKA: zmanjkalo je prostora na disku

en: ERROR: Partmet not found
sl: NAPAKA: ni bilo moč najti datoteke partmet

en: ERROR: IO error!
sl: NAPAKA: vhodno/izhodna napaka

en: ERROR: Failed!
sl: NAPAKA: neuspeh

en: Queued
sl: V vrsti

en: Already downloading
sl: Datoteka se že prejema

en: Unknown or bad tempfile format.
sl: Neznan ali pokvarjen format začasne datoteke.

en: Part
sl: Del

en: Size
sl: Velikost

en: Transferred
sl: Preneseno

en: Speed
sl: Hitrost

en: Progress
sl: Napredek

en: Sources
sl: Viri

en: Priority
sl: Prednost

en: Status
sl: Stanje

en: Time Remaining
sl: Preostali čas

en: Last Seen Complete
sl: Nazadnje videno celotno

en: Last Reception
sl: Zadnji sprejem

en: Are you sure that you wish to delete the selected file?
sl: Ali res želite izbrisati izbrano datoteko?

en: Are you sure that you wish to delete the selected files?
sl: Ali res želite izbrisati izbrane datoteke?

en: Feedback from: %s (%s)
sl: Odziv od: %s (%s)

en: Auto
sl: Samod.

en: &Stop
sl: &Ustavi

en: &Pause
sl: &Premor

en: &Resume
sl: &Nadaljuj

en: C&lear completed
sl: Počisti &končane

en: Swap every A4AF to this file now
sl: Prenesi vse vire PZDD na to datoteko zdaj

en: Swap every A4AF to this file (Auto)
sl: Prenesi vse vire PZDD na to dat. (samod.)

en: Swap every A4AF to any other file now
sl: Prenesi vse vire PZDD na druge datoteke

en: Extended Options
sl: Dodatne možnosti

en: Preview
sl: Ogled

en: Show file &details
sl: Prikaži po&drobnosti datoteke

en: Show all comments
sl: Prikaži vse komentarje

en: Copy magnet URI to clipboard
sl: Skopiraj magnet URI na odložišče

en: Copy eD2k &link to clipboard
sl: Skopiraj &povezavo eD2k na odložišče

en: Copy feedback to clipboard
sl: Skopiraj odziv na odložišče

en: unassign
sl: prekliči dodelitev

en: Assign to category
sl: Dodeli kategoriji

en: &Open the file
sl: &Odpri datoteko

en: Enter new name for this file:
sl: Vnesite novo ime za to datoteko:

en: File rename
sl: Preimenuj datoteko

en: %y/%m/%d %H:%M:%S
sl: %d.%m.%y %H:%M:%S

en: Downloads (%i)
sl: Prejemanja (%i)

en: To prevent this warning to show up in every preview,
    set your preferred video player in preferences (default is mplayer).
sl: Da preprečite to opozorilo ob vsakem ogledu,
    nastavite svoj priljubljen predvajalnik video posnetkov (privzet je mplayer)

en: File preview
sl: Ogled datoteke

en: ERROR: Failed to execute external media-player! Command: `%s'
sl: NAPAKA: Ni bilo mogoče zagnati zunanjega predvajalnika. Ukaz: »%s«

en: Saving PartFile %u of %u
sl: Shranjevanje delne datoteke %u od %u

en: All PartFiles Saved.
sl: Vse delne datoteke shranjene.

en: Loading temp files from %s.
sl: Nalaganje začasnih datotek iz %s.

en: Loading PartFile %u of %u
sl: Nalaganje delne datoteke %u od %u

en: ERROR: Failed to load backup file. Search http://forum.amule.org for .part.met recovery solutions.
sl: NAPAKA: nalaganje varnostne kopije ni uspelo. Na http://forum.amule.org pošičite rešitve za obnavljanje datotek .part.met.

en: All PartFiles Loaded.
sl: Vse delne datoteke naložene.

en: No part files found
sl: Ni mogoče najti delnih datotek

en: Found %u part file | Found %u part files
sl[0]: Najdenih %u delnih datotek
sl[1]: Najdena %u delna datoteka
sl[2]: Najdeni %u delni datoteki
sl[3]: Najdene %u delne datoteke

en: Filesystem for Temp directory cannot handle large files.
sl: Datotečni sistem z začasno mapo ne more shranjevati velikih datotek.

en: Filesystem for Incoming directory cannot handle large files.
sl: Datotečni sistem z mapo prejetih datotek ne more shranjevati velikih datotek.

en: Downloading %s
sl: Prejemanje %s

en: You are already trying to download the file '%s'
sl: Datoteko »%s« že poskušate prejeti.

en: You already have the file '%s'
sl: Datoteko »%s« že imate.

en: You are already trying to download the file %s
sl: Datoteko %s že poskušate prejemati

en: Cannot convert magnet link to eD2k: %s
sl: Povezave magnet ni moč pretvoriti v eD2k: %s

en: Unknown protocol of link: %s
sl: Neznan protokol povezave: %s

en: Invalid eD2k link! ERROR: %s
sl: Neveljavna povezava eD2k. NAPAKA: %s

en: Client sent packet after authentication failed.
sl: Po neuspelem overjanju je odjemalec poslal paket.

en: External connection closed.
sl: Zunanja povezava se je zaprla.

en: External connections disabled due to empty password!
sl: Zunanje povezave onemogočene zaradi praznega gesla.

en: External connections disabled in config file
sl: Zunanje povezave onemogočene v nastavitveni datoteki

en: New external connection accepted
sl: Nova zunanja povezava sprejeta

en: ERROR: couldn't accept a new external connection
sl: NAPAKA: nove zunanje povezave ni bilo moč sprejeti

en: External connection refused due to empty password in preferences!
sl: Zunanja povezava zavrnjena zaradi praznega gesla v nastavitvah.

en: Connecting client: %s %s
sl: Povezovanje z odjemalcem: %s %s

en: Unknown version
sl: Neznana različica

en: Incorrect EC version ID, there might be binary incompatibility. Use core and remote from same snapshot.
sl: Napačen ID različice za zunanje povezave; lahko pride do binarne nezdružljivosti. Uporabite jedro in oddaljen odjemalec iz istega posnetka.

en: You cannot connect to a release version from an arbitrary development snapshot! *sigh* possible crash prevented
sl: Ne morete se povezati s stabilno različico iz poljubne razvojne različice. Preprečeno morebitno sesutje.

en: Invalid protocol version.
sl: Neveljavna različica protokola.

en: Missing protocol version tag.
sl: Manjka oznaka različice protokola.

en: Authentication failed: invalid hash specified as EC password.
sl: Overjanje ni uspelo: kot geslo za zunanje povezave je bila podana napačna koda.

en: Authentication failed: wrong password.
sl: Overjanje ni uspelo: napačno geslo.

en: Authentication failed: missing password.
sl: Overjanje ni uspelo: manjkajoče geslo.

en: Invalid request, please authenticate first.
sl: Neveljavna zahteva, najprej se morate overiti.

en: Access granted.
sl: Dostop dovoljen.

en: Sent error message "%s" to client.
sl: Odjemalcu je bilo poslano sporočilo o napaki »%s«.

en: Unauthorized access attempt from %s. Connection closed.
sl: Nepooblaščen poskus dostopa od %s. Povezava prekinjena.

en: Remote PartFile command failed: FileHash not found: %s
sl: Ukaz za oddaljeno delno datoteko ni uspel: Ni bilo mogoče najti kode datoteke: %s

en: FileHash not found: %s
sl: Kode datoteke ni mogoče najti: %s

en: OOPS! OpCode processing error!
sl: UPS. Napaka pri obdelavi OpCode.

en: Server not added
sl: Strežnik ni bil dodan

en: server not found: %s
sl: strežnika ni mogoče najti: %s

en: need to define server to be removed
sl: morate navesti strežnik za odstranitev

en: eD2k is disabled in preferences.
sl: eD2k je onemogočen v nastavitvah.

en: Search in progress. Refetch results in a moment!
sl: Iskanje poteka. Ponovno poglejte za rezultati čez nekaj trenutkov.

en: WebSearch from remote interface makes no sense.
sl: Spletno iskanje iz oddaljenega vmesnika nima smisla.

en: No points for graph.
sl: Ni točk za graf.

en: Your client is not configured for this detail level.
sl: Vaš odjemalec ni nastavljen za to stopnjo podrobnosti.

en: External Connection: shutdown requested
sl: Zunanja povezava: zahtevana zaustavitev

en: Already shutting down.
sl: Ustavljanje že poteka.

en: ExternalConn: adding link '%s'.
sl: Zunanja povezava: dodajanje povezave »%s«.

en: Invalid link or already on list.
sl: Neveljavna povezava oz. je že na seznamu.

en: File not found.
sl: Datoteke ni mogoče najti.

en: Invalid file name.
sl: Neveljavno ime datoteke.

en: Unable to rename file.
sl: Ni mogoče preimenovati datoteke.

en: Kad is disabled in preferences.
sl: Kad je onemogočen v nastavitvah.

en: Already connected to eD2k.
sl: Povezava z eD2k že obstaja.

en: Connecting to eD2k...
sl: Povezovanje z eD2k ...

en: Already connected to Kad.
sl: Povezava s Kad že obstaja.

en: Connecting to Kad...
sl: Povezovanje s Kad ...

en: All networks are disabled.
sl: Vsa omrežja so onemogočena.

en: Disconnected from eD2k.
sl: Povezava z eD2k prekinjena.

en: Disconnected from Kad.
sl: Povezava s Kad prekinjena.

en: External Connection: invalid opcode received: %#x
sl: Zunanja povezava: prejeta je bila neveljavna operacijska koda: %#x

en: Invalid opcode (wrong protocol version?)
sl: Neveljavna operacijska koda (napačna različica protokola?)

en: Unknown extension '%s' for the '%s' command.
sl: Neznana razširitev »%s« za ukaz »%s«.

en: Unknown command '%s'.
sl: Neznan ukaz »%s«.

en: 
    This command cannot have an argument.
sl: 
    Ta ukaz nima argumentov.

en: 
    This command must have an argument.
sl: 
    Ta ukaz mora imeti argument.

en: 
    This command is incomplete, you must use one of the extensions below.
sl: 
    Ta ukaz je nepopoln, uporabiti morate eno od spodnjih razširitev.

en: 
    Available extensions:
sl: 
    Razpoložljive razširitve:

en: Available commands:
sl: Razpoložljivi ukazi:

en: 
    All commands are case insensitive.
    Type '%s <command>' to get detailed info on <command>.
sl: 
    Ukazi niso občutljivi na velikost črk.
    Napišite »%s <ukaz>« za podrobne informacije o <ukaz>.

en: Exits from the application.
sl: Konča program.

en: Show help.
sl: Prikaži pomoč.

note: TRANSLATORS: Do not translate the word 'help', it is a command to the program!
en: To get help on a command, type 'help <command>'.
    To get the full command list type 'help'.
sl: Za pomoč pri ukazu napišite »help <ukaz>«.
    Za celoten seznam ukazov napišite »help«.

en: 
    Use '%s' for command list
sl: 
    Uporabite »%s« za seznam ukazov

en: Syntax error!
sl: Napaka v skladnji.

en: Error processing command - should never happen! Report bug, please
sl: Napaka pri obdelavi ukaza – se ne bi smelo zgoditi. Prosimo, poročajte o hrošču.

en: This command should not have any parameters.
sl: Ta ukaz ne sme imeti parametrov.

en: This command must have a parameter.
sl: Ta ukaz mora imeti parameter.

en: Invalid argument.
sl: Neveljaven argument.

en: This is an incomplete command.
sl: Ukaz ni popoln.

en: Type '%s' to get more help.
sl: Napišite »%s« za dodatno pomoč.

en: This is %s %s %s
sl: To je %s %s %s

en: This is %s %s
sl: To je %s %s

en: 
    Creating client...
sl: 
    Ustvarjanje odjemalca ...

en: 
    Ok, exiting %s...
sl: 
    V redu, končevanje %s ...

en: Cannot connect with an empty password.
    You must specify a password either in config file
    or on command-line, or enter one when asked.
    
    Exiting...
sl: Ne morete se povezati s praznim geslom.
    Vnesti morate geslo v nastavitveni datoteki,
    ukazni vrstici ali pa ko boste vprašani za geslo.
    
    Končevanje ...

en: Show this help text.
sl: Prikaži to besedilo pomoči.

en: Host where aMule is running. (default: localhost)
sl: Gostitelj kjer teče aMule. (privzeto: localhost)

en: aMule's port for External Connection. (default: 4712)
sl: Vrata aMule za zunanje povezave. (privzeto: 4712)

en: External Connection password.
sl: Geslo za zunanje povezave.

en: Read configuration from file.
sl: Preberi nastavitve iz datoteke.

en: Do not print any output to stdout.
sl: Ne izpisuj izhodnih podatkov na standardni izhod.

en: Be verbose - show also debug messages.
sl: Zgovorno – prikaži tudi razhroščevalna sporočila.

en: Sets program locale (language).
sl: Nastavi področne nastavitve (jezik) programa.

en: Write command line options to config file.
sl: Zapiši možnosti ukazne vrstice v nastavitveno datoteko.

en: Creates config file based on aMule's config file.
sl: Ustvari nastavitveno datoteko, ki temelji na nastavitveni datoteki aMule.

en: Print program version.
sl: Izpiši različico programa.

en: File Details
sl: Podrobnosti datoteke

en: Failed to open friend list file 'emfriends.met' for reading!
sl: Datoteke s seznamom prijateljev »emfriends.met« ni bilo moč odpreti za branje.

en: Failed to open friend list file 'emfriends.met' for writing!
sl: Datoteke s seznamom prijateljev »emfriends.met« ni bilo moč odpreti za pisanje.

en: CRITICAL - no client on StartChatSession
sl: KRITIČNO – ni odjemalca za StartChatSession

en: Friends
sl: Prijatelji

en: Show &Details
sl: Prikaži po&drobnosti

en: Add a friend
sl: Dodaj prijatelja

en: Remove Friend
sl: Odstrani prijatelja

en: Send &Message
sl: Pošlji &sporočilo

en: View Files
sl: Prikaži datoteke

en: Establish Friend Slot
sl: Ustvari mesto za prijatelja

en: Are you sure that you wish to delete the selected friend?
sl: Ali res želite izbrisati izbranega prijatelja?

en: Are you sure that you wish to delete the selected friends?
sl: Ali res želite izbrisati izbrane prijatelje?

en: You are not allowed to set more than one friendslot.
     Only one slot was assigned.
sl: Ne morete dodeliti več kot enega mesta za prijatelja.
    Samo eno mesto je bilo dodeljeno.

en: Multiple selection
sl: Izbira večih

en: Send message to user
sl: Pošlji uporabniku sporočilo

en: Message to send:
sl: Sporočilo:

en: Remove from friends
sl: Odstrani s seznama prijateljev

en: Send message
sl: Pošlji sporočilo

en: Swap to this file
sl: Prenesi k tej datoteki

en: A4AF
sl: PZDD

en: On Queue: %u (%i)
sl: V vrsti: %u (%i)

en: Asked for another file
sl: Prosil za drugo datoteko

en: Waiting for upload slot
sl: Čakanje na mesto za pošiljanje

en: On Queue: %u
sl: V vrsti: %u

en: Uploading
sl: Pošiljanje

en: None
sl: Brez

en: No
sl: Ne

en: Yes
sl: Da

en: Downloading...
sl: Prejemanje ...

en: HTTP download cancelled
sl: Prejemanje HTTP preklicano

en: Unable to create destination file %s for download!
sl: Ni moč ustvariti ciljne datoteke %s za prejemanje.

en: The URL to download can't be empty
sl: URL za prejemanje ne sme biti prazen

en: The URL %s returned: %i - Error (%i)!
sl: URL %s je vrnil: %i – Napaka (%i).

en: Critical error while writing downloaded file
sl: Kritična napaka pri zapisovanju prejete datoteke

en: Downloaded %d bytes
sl: Prejetih %d bajtov

en: Expected %d bytes, but downloaded %d bytes
sl: Pričakovanih je bilo %d bajtov, prejetih pa %d bajtov

en: Unable to connect to HTTP download server
sl: Ni se moč povezati s strežnikom za prejemanje HTTP

en: Invalid response from HTTP download server
sl: Neveljaven odziv strežnika za prejemanje HTTP

en: Download new GeoIP.dat from %s
sl: Pridobi novo datoteko GeoIP.dat od %s

en: Download of GeoIP.dat file failed, aborting update.
sl: Prejemanje datoteke GeoIP.dat ni uspelo, posodobitev preklicana.

en: Failed to remove %s file, aborting update.
sl: Odstranitev datoteke %s ni uspela, posodobitev preklicana.

en: Failed to rename %s file, aborting update.
sl: Preimenovanje datoteke %s ni uspelo, posodobitev preklicana.

en: Successfully updated %s
sl: %s je bila uspešno posodobljena

en: Error updating GeoIP.dat
sl: Napaka pri posodabljanju GeoIP.dat

en: Failed to download %s from %s
sl: Prejemanje %s od %s ni uspelo

en: Failed to load country data for '%s'.
sl: Nalaganje državnih podatkov za »%s« ni uspelo.

en: Loading IP filters 'ipfilter.dat' and 'ipfilter_static.dat'.
sl: Nalaganje datotek filtrov IP »ipfilter.dat« in »ipfilter_static.dat«.

en: Failed to load ipfilter.dat file '%s', unknown format encountered.
sl: Ni bilo mogoče naložiti datoteke ipfilter.dat »%s«, neznan format.

en: Failed to load ipfilter.dat file '%s', could not open file.
sl: Ni bilo mogoče naložiti datoteke ipfilter.dat »%s«, ni bilo moč odpreti datoteke

en: Loaded %u IP-range from '%s'. | Loaded %u IP-ranges from '%s'.
sl[0]: Naloženih %u nizov IP iz »%s«.
sl[1]: Naložen %u niz IP iz '%s'.
sl[2]: Naložena %u niza IP iz '%s'.
sl[3]: Naloženi %u nizi IP iz '%s'.

en: %u malformed line was discarded. | %u malformed lines were discarded.
sl[0]: %u nepravilnih vrstic je bilo izpuščenih.
sl[1]: %u nepravilna vrstica je bila izpuščena.
sl[2]: %u nepravilni vrstici sta bili izpuščeni.
sl[3]: %u nepravilne vrstice so bile izpuščene.

en: Failed to rename new %s file, aborting update.
sl: Preimenovanje nove datoteke %s ni uspelo, posodobitev preklicana.

en: IP filter is ready
sl: Filter IP je pripravljen

en: Bootstrap from 
    known clients
sl: Naloži od znanih 
    odjemalcev

en: Nodes (%u)
sl: Vozlišča (%u)

en: Invalid ip to bootstrap
sl: Neveljaven IP za začetno nalaganje

en: Invalid port to bootstrap
sl: Neveljavna vrata za začetno nalaganje

en: Please fill all fields required
sl: Prosimo, izpolnite vsa zahtevana polja

en: Are you sure you want to download a new nodes.dat file?
sl: Ali res želite prenesti novo datoteko nodes.dat?

en: Doing so will remove your current nodes and restart Kademlia connection.
sl: S tem boste odstranili trenutna vozlišča in ponovno zagnali povezavo Kad.

en: Continue?
sl: Ali želite nadaljevati?

en: Kademlia: search keyword too short
sl: Kademlia: iskalni niz je prekratek

en: Kademlia: Search keyword is already on search list:
sl: Kademlia: iskalna ključna beseda je že na iskalnem seznamu:

en: Failed to read nodes.dat file - too old. This version (0) is not supported anymore.
sl: Branje datoteke nodes.dat ni uspelo – prestara je. Ta različica (0) ni več podprta.

en: Read %u Kad contact | Read %u Kad contacts
sl[0]: Prebranih %u stikov Kad
sl[1]: Prebran %u stik Kad
sl[2]: Prebrana %u stika Kad
sl[3]: Prebrani %u stiki Kad

en: No contacts found, please bootstrap, or download a nodes.dat file.
sl: Najdenega ni bilo nobenega stika. Opravite začetno nalaganje ali pa pridobite datoteko nodes.dat.

en: Only %d Kad contact available, nodes.dat not written | Only %d Kad contacts available, nodes.dat not written
sl[0]: Na voljo je samo %d stikov Kad, nodes.dat ni bila zapisana
sl[1]: Na voljo je samo %d stik Kad, nodes.dat ni bila zapisana
sl[2]: Na voljo sta samo %d stika Kad, nodes.dat ni bila zapisana
sl[3]: Na voljo so samo %d stiki Kad, nodes.dat ni bila zapisana

en: Wrote %d Kad contact | Wrote %d Kad contacts
sl[0]: Zapisanih %d stikov Kad
sl[1]: Zapisan %d stik Kad
sl[2]: Zapisana %d stika Kad
sl[3]: Zapisani %d stiki Kad

en: File name
sl: Ime datoteke

en: File size
sl: Velikost datoteke

en: Share ratio
sl: Delilno razmerje

en: Uploaded
sl: Poslano

en: Requested
sl: Zahtevano

en: Accepted
sl: Sprejeto

en: Complete sources
sl: Popolnih virov

en: WARNING: Known file list corrupted, contains invalid header.
sl: OPOZORILO: seznam znanih datotek je pokvarjen, vsebuje neveljavno glavo.

en: Failed to load entry in known file list, file may be corrupt
sl: Nalaganje vnosa iz seznama znanih datotek ni uspelo, datoteka je morda pokvarjena

en: Invalid entry in known file list, file may be corrupt:
sl: Neveljaven vnos na seznamu znanih datotek, datoteka je morda pokvarjena:

en: Unknown error %d
sl: Neznana napaka %d

en: Unable to get error description for error %d
sl: Ni moč dobiti opisa napake za napako %d

en: Hashing
sl: Ustvarjanje kode

en: Completing
sl: Zaključevanje

en: Complete
sl: Zaključeno

en: Paused
sl: Prekinjeno

en: Erroneous
sl: Vsebuje napake

en: Waiting
sl: Na čakanju

en: You must specify a non-empty password.
sl: Navesti morate neprazno geslo.

en: Invalid password, not a MD5 hash!
sl: Neveljavno geslo, ni izvleček MD5.

en: Connection failure
sl: Napaka med povezovanjem

en: EC connection failed. Empty reply.
sl: Zunanja povezava ni uspela. Prazen odgovor.

en: External Connection: Bad reply, handshake failed. Connection closed.
sl: Zunanja povezava: slab odgovor, rokovanje ni uspelo. Povezava prekinjena.

en: Succeeded! Connection established to aMule
sl: Uspeh! Vzpostavljena povezava z aMule

en: Succeeded! Connection established.
sl: Uspeh! Povezava vzpostavljena.

en: External Connection: Access denied because:
sl: Zunanja povezava: dostop je bil zavrnjen. Razlog:

en: External Connection: Handshake failed.
sl: Zunanja povezava: rokovanje ni uspelo.

en: ListenSocket: Ok.
sl: Vtičnica za poslušanje: v redu.

en: ERROR: Could not listen to TCP port.
sl: NAPAKA: ni moč poslušati na vratih TCP.

en: ERROR:
sl: NAPAKA:

en: WARNING:
sl: OPOZORILO:

en: Close
sl: Zapri

en: Cut
sl: Izreži

en: Copy
sl: Skopiraj

en: Paste
sl: Prilepi

en: Clear
sl: Počisti

en: Select All
sl: Izberi vse

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: aMule Tray Menu
sl: aMule meni sistemske vrstice

en: Speed limits:
sl: Omejitve hitrosti

en: UL: None
sl: Gor: brez

en: UL: %u
sl: Gor: %u

en: DL: None
sl: Dol: brez

en: DL: %u
sl: Dol: %u

en: Client Information
sl: Podatki o odjemalcu

en: Nickname: %s
sl: Vzdevek: %s

en: No Nickname Selected!
sl: Izbran ni noben vzdevek.

en: ClientID:
sl: Odjemalčev ID:

en: Not connected
sl: Ni povezave

en: ServerName:
sl: Ime strežnika:

en: ServerIP:
sl: IP strežnika:

en: Not Connected
sl: Ni povezave

en: TCP port: %d
sl: Vrata TCP: %d

en: TCP port: Not ready
sl: Vrata TCP: niso pripravljena

en: UDP port: %d
sl: Vrata UDP: %d

en: UDP port: Not ready
sl: Vrata UDP: niso pripravljena

en: Online Signature: Enabled
sl: Spletni podpis: omogočen

en: Online Signature: Disabled
sl: Spletni podpis: onemogočen

en: Uptime: %s
sl: Neprekinjeno delovanje: %s

en: Shared files: %d
sl: Deljene datoteke: %d

en: Queued clients: %d
sl: Odjemalci v vrsti: %d

en: Total DL: %s
sl: Skupno dol: %s

en: Total UL: %s
sl: Skupno gor: %s

en: Upload limit
sl: Omejitev pošiljanja

en: Download limit
sl: Omejitev prejemanja

en: Hide aMule
sl: Skrij aMule

en: Show aMule
sl: Prikaži aMule

en: Exit
sl: Končaj

en: eD2k Link:
sl: Povezava eD2k:

en: Commit
sl: Pridobi

en: Click here to add the eD2k link in the text control to your download queue.
sl: Kliknite za dodajanje povezave eD2k v vrsto za prejemanje.

en: Events are displayed here. For a complete list of events, refer to the log in the Servers-tab.
sl: Dogodki so prikazani tukaj. Za celoten seznam dogodkov, poglejte v zapisnik na zavihku Strežniki.

en: Loading ...
sl: Nalaganje ...

en: Number of users on the server you are connected to ...
sl: Število uporabnikov na strežniku na katerega ste povezani ...

en: Users: 0
sl: Uporabnikov: 0

en: Users connected to the current server and an estimate of the total number of users.
sl: Število uporabnikov povezanih na ta strežnik in ocena skupnega števila uporabnikov.

en: Up: 0.0 | Down: 0.0
sl: Gor: 0,0 | Dol: 0,0

en: Current average upload and download rates. If enabled the numbers in the braces signify the overhead from client communication.
sl: Trenutno povprečje prenosa v obe smeri. Če je vklopljen prikaz presežka, številke v oklepaju ponazarjajo presežek prenosa od komunikacije med odjemalci.

en: Displays the connected status and active transfers. Red arrows signifies that you are currently not connected, yellow arrows signify that you have low ID (firewalled) and green arrows signify that you have high ID (The optimal connection type).
sl: Prikazuje stanje povezave in aktivne prenose. Rdeče puščice pomenijo, da trenutno niste povezani, rumene puščice pomenijo, da imate nizek ID (ste za požarnim zidom) in zelene puščice pomenijo, da imate visok ID (optimalna povezava).

en: Not Connected ...
sl: Ni povezave ...

en: Currently connected server.
sl: Trenutno povezan strežnik.

en: Search
sl: Iskanje

en: Name:
sl: Ime:

en: Type
sl: Vrsta

en: Local
sl: Krajevno

en: Global
sl: Globalno

en: Extended Parameters
sl: Dodatni parametri

en: Filtering
sl: Filtriranje

en: File Type
sl: Vrsta datoteke

en: Any
sl: Vse

en: Archives
sl: Arhivi

en: Audio
sl: Zvok

en: CD-Images
sl: Slike CD-jev

en: Pictures
sl: Slike

en: Programs
sl: Programi

en: Texts
sl: Besedila

en: Videos
sl: Video

en: Extension
sl: Končnica

en: Min Size
sl: Min. velikost

en: Bytes
sl: Bajtov

en: KB
sl: KiB

en: MB
sl: MiB

en: GB
sl: GiB

en: Max Size
sl: Maks. velikost

en: Availability
sl: Razpoložljivost

en: Filter Results
sl: Filtriraj rezultate

en: Invert Result
sl: Obrni rezultat

en: Hide Known Files
sl: Skrij znane datoteke

en: Start
sl: Začni

en: More
sl: Več

en: Searches for more results on eD2k. Not supported for Kad yet.
sl: Poišče več rezultatov na eD2k. za Kad to še ni podprto.

en: Stop
sl: Ustavi

en: Download
sl: Pridobi

en: Reset Fields
sl: Ponastavi polja

en: Results
sl: Rezultati

en: Clears completed downloads
sl: Počisti zaključena prejemanja

en: File sources:
sl: Viri datoteke:

en: General
sl: Splošno

en: Full Name :
sl: Polno Ime:

en: N/A
sl: Ni na voljo

en: met-File :
sl: Datoteka met:

en: Hash :
sl: Koda:

en: Filesize :
sl: Velikost datoteke:

en: Partfilestatus :
sl: Stanje delne datoteke:

en: Last seen complete :
sl: Nazadnje videno celotno:

en: Transfer
sl: Prenos

en: Found Sources :
sl: Najdenih virov:

en: Transferring Sources :
sl: Prenašajoči viri:

en: Filepart-Count :
sl: Število delov:

en: Available :
sl: Razpoložljivih:

en: Datarate :
sl: Podatkovna hitrost:

en: Download Active Time:
sl: Čas aktivnega prejemanja:

en: Transferred :
sl: Preneseno:

en: Completed Size :
sl: Zaključeno:

en: Intelligent Corruption Handling
sl: Inteligentno rokovanje s poškodbami

en: Lost to corruption :
sl: Izguba zaradi poškodb:

en: Gained by compression :
sl: Pridobitev zaradi stiskanja:

en: Packages saved by I.C.H. :
sl: Paketi rešeni z I.R.P.:

en: File Names
sl: Imena datoteke

en: Takeover
sl: Prevzemi

en: Cleanup
sl: Počisti

en: Apply
sl: Uveljavi

en: Ok
sl: V redu

en: Comment/Rate file (Text will be visible to all users)
sl: Komentirajte/ocenite datoteko (besedilo bo vidno vsem uporabnikom)

en: For a film you can say its length, its story, language ...\n\nand if it's a fake, you can tell that to other users of aMule.
sl: Za film lahko poveste njegovo dolžino, zgodbo, jezik ...\n\nin če je lažna, lahko to sporočite drugim uporabnikom.

en: File Quality
sl: Kakovost datoteke

en: Not rated
sl: Ni ocenjena

en: Invalid / Corrupt / Fake
sl: Neveljavna/poškodovana/lažna

en: Poor
sl: Slaba

en: Fair
sl: Povprečna

en: Good
sl: Dobra

en: Excellent
sl: Odlična

en: Choose the file rating or advice users if the file is invalid ...
sl: Izberite oceno datoteke ali sporočite uporabnikom, če datoteka ni veljavna ...

en: Refresh
sl: Osveži

en: Downloading, please wait ...
sl: Prejemanje, prosimo počakajte ...

en: Unknown size
sl: Neznana velikost

en: Required Information
sl: Zahtevani podatki

en: IP Address :
sl: Naslov IP:

en: Port :
sl: Vrata:

en: Additional Information
sl: Dodatni podatki

en: Username :
sl: Uporabniško ime:

en: Userhash :
sl: Koda uporabnika:

en: Add
sl: Dodaj

en: Download-Speed
sl: Hitrost prejemanja

en: Current
sl: Trenutno

en: Running average
sl: Trenutno povprečje

en: Session average
sl: Povprečje seje

en: Upload-Speed
sl: Hitrost pošiljanja

en: Connections
sl: Povezave

en: Active downloads
sl: Aktivna prejemanja

en: Active connections (1:1)
sl: Aktivne povezave (1:1)

en: Active uploads
sl: Aktivna pošiljanja

en: Statistics Tree
sl: Statistično drevo

en: Username:
sl: Uporabniško ime:

en: Userhash:
sl: Koda uporabnika:

en: Client software:
sl: Program odjemalca:

en: Client version:
sl: Različica odjemalca:

en: IP address:
sl: Naslov IP:

en: User ID:
sl: ID uporabnika:

en: Server IP:
sl: IP strežnika:

en: Server name:
sl: Ime strežnika:

en: Obfuscation:
sl: Maskiranje:

en: Transfers to client
sl: Prenosi do uporabnika

en: Current request:
sl: Trenutna zahteva:

en: Average upload rate:
sl: Povprečna hitrost pošiljanja:

en: Average download rate:
sl: Povprečna hitrost prejemanja:

en: Uploaded (session):
sl: Poslano (seja):

en: Downloaded (session):
sl: Prejeto (seja):

en: Uploaded (total):
sl: Poslano (skupno):

en: Downloaded (total):
sl: Prejeto (skupno):

en: Scores
sl: Točke

en: DL/UP modifier:
sl: Količnik dol/gor:

en: Secure ident:
sl: Varna identifikacija:

en: Queue rank:
sl: Položaj v vrsti:

en: Queue score:
sl: Točke v vrsti:

en: Nick
sl: Vzdevek

en: http://www.aMule.org - the multi-platform Mule
sl: http://www.aMule.org – Mule za vse platforme

en: This is the name that other users will see when connecting to you.
sl: To je ime, ki ga vidijo ostali uporabniki, ko se povežejo z vami.

en: Language:
sl: Jezik:

en: The delay before showing tool-tips.
sl: Zakasnitev preden se pojavi namig z navodili.

en: This specifies the language used on controls.
sl: To določa jezik vmesnika programa.

en: Check for new version at startup
sl: Ob zagonu preveri za novo različico

en: Enabling this will make aMule check for new version at startup
sl: Ob vklopu te možnosti, bo aMule ob vsakem zagonu preveril za novo različico programa.

en: Start minimized
sl: Zaženi pomanjšano

en: Enabling this makes aMule minimize itself upon start.
sl: Vklop te možnosti pomanjša aMule ob zagonu.

en: Prompt on exit
sl: Opozori ob končanju

en: Makes aMule prompt before exiting.
sl: Preden se aMule konča vas o tem opozori.

en: Enable Tray Icon
sl: Ikona v sistemski vrstici

en: This Enables/Disables the system tray (or taskbar) icon.
sl: Vklopi/izklopi ikono v sistemski vrstici.

en: Minimize to Tray Icon
sl: Pomanjšaj v sistemsko vrstico

en: Enabling this will make aMule minimize to the System Tray, rather than the taskbar.
sl: Ob vklopu te možnosti se bo aMule pomanjšal v sistemsko vrstico, namesto v opravilno vrstico.

en: Tooltip delay time:
sl: Zakasnitev namigov:

en: seconds
sl: sekund

en: Browser Selection
sl: Izbira brskalnika

en: Enter your browser name here. Leave this field empty to use the system default browser.
sl: Sem vnesite ime brskalnika. Za uporabo privzetega sistemskega brskalnika pustite prazno.

en: Browse
sl: Brskanje

en: Open in new tab if possible
sl: Odpri v novem zavihku, če je mogoče

en: Open the web page in a new tab instead of in a new window when possible
sl: Če je mogoče, odpre stran v novem zavihku namesto v novem oknu.

en: Video Player
sl: Video predvajalnik

en: Bandwidth limits
sl: Omejitve povezave

en: Upload
sl: Pošiljanje

en: Slot Allocation
sl: Hitrost za eno mesto

en: Ports
sl: Vrata

en: Standard TCP Port
sl: Standardna vrata TCP

en: This is the standard eD2k port and cannot be disabled.
sl: To so standardna vrata za eD2k in jih ni moč onemogočiti.

en: UDP port for server requests (TCP+3):
sl: Vrata UDP za zahtevke strežnika (TCP+3):

en: Extended UDP port (Kad / global search)
sl: Dodatna vrata UDP (globalno/Kad iskanje)

en: This UDP port is used for extended eD2k requests and Kad network
sl: Ta vrata UDP se uporabljajo za dodatne zahtevke eD2k in omrežje Kad.

en: Enable UPnP for router port forwarding
sl: Omogoči posredovanje vrat na usmerjevalniku

en: UPnP TCP Port (Optional):
sl: Vrata TCP za UPnP (neobvezno):

en: Bind local address to IP (empty for any):
sl: Krajevni naslov poveži z IP-jem (prazno za poljuben):

en: Advanced users only: If you have multiple network interfaces, enter the address of the interface to which aMule should be bound.
sl: Samo za napredne uporabnike: če imate več omrežnih vmesnikov, vnesite naslov vmesnika, s katerim bo povezan aMule.

en: Max sources per downloading file:
sl: Največ virov na prejemanje:

en: Max simultaneous connections:
sl: Največ istočasnih povezav:

en: ED2K
sl: eD2k

en: Autoconnect on startup
sl: Samodejno se poveži ob zagonu

en: Reconnect on loss
sl: Ponovno se poveži ob prekinjeni povezavi

en: Remove dead server after
sl: Izbriši nedosegljiv strežnik po

en: retries
sl: poskusih

en: Auto-update server list at startup
sl: Ob zagonu samodejno posodobi seznam strežnikov

en: List
sl: Seznam

en: Update server list when connecting to a server
sl: Ob povezavi s strežnikom posodobi seznam strežnikov

en: Update server list when a client connects
sl: Ob povezavi odjemalca posodobi seznam strežnikov

en: Use priority system
sl: Uporabi sistem prednosti

en: Use smart LowID check on connect
sl: Uporabi preverjanje za nizek ID ob povezavi

en: Safe connect
sl: Varno povezovanje

en: Autoconnect to servers in static list only
sl: Samodejna povezava samo s strežniki na statičnem seznamu

en: Set manually added servers to High Priority
sl: Nastavi ročno dodane strežnike na visoko prednost

en: Intelligent Corruption Handling (I.C.H.)
sl: Inteligentno rokovanje s poškodbami (I.R.P.)

en: Enable
sl: Omogoči

en: Advanced I.C.H. trusts every hash (not recommended)
sl: Napredni I.R.P. zaupa vsaki kodi (ni priporočeno)

en: Add files to download in pause mode
sl: Na novo dodani prenosi naj bodo prekinjeni

en: Add files to download with auto priority
sl: Na novo dodani prenosi naj imajo samodejno prednost

en: Try to download first and last chunks first
sl: Najprej poskusi prenesti prvi in zadnji del

en: Start next paused file when a file completes
sl: Po zaključku datoteke začni naslednjo prekinjeno

en: From the same category
sl: Iz iste kategorije

en: In alphabetic order
sl: Po abecednem vrstnem redu

en: Preallocate disk space for new files
sl: Novim datotekam vnaprej dodeli prostor na disku

en: For new files preallocates disk space for the whole file, thus reduces fragmentation
sl: Za nove datoteke v naprej dodeli prostor na disku v velikosti celotne datoteke, kar zmanjša razdrobljenost.

en: Stop downloads when free disk space reaches
sl: Ustavi prejemanja, ko prostor na disku doseže

en: Select this if you want aMule to check your disk space
sl: Izberite, če želite, da aMule preverja prostor na disku

en: Enter here the min disk space desired.
sl: Sem vnesite min. želen prostor na disku.

en: Save 10 sources on rare files (< 20 sources)
sl: Shrani 10 virov pri redkih datotekah (< 20 virov)

en: Uploads
sl: Pošiljanja

en: Add new shared files with auto priority
sl: Nove deljene datoteke naj imajo samodejno prednost

en: Destination folder for downloads
sl: Ciljna mapa za prejeto

en: Folder for temporary download files
sl: Mapa za začasne datoteke prejemanj

en: Shared folders
sl: Deljene mape

en: (Right click on folder icon for recursive share)
sl: (desni klik na ikono mape izbere tudi podmape)

en: Share hidden files
sl: Deli skrite datoteke

en: Graphs
sl: Grafi

en: Update delay : 5 secs
sl: Zamik posodabljanja: 5 sek.

en: Time for average graph: 100 mins
sl: Čas za graf povprečja: 100 min.

en: Connections Graph Scale: 100
sl: Merilo za graf povezav: 100

en: Download graph scale:
sl: Merilo za graf prejemanj:

en: Upload graph scale:
sl: Merilo za graf pošiljanj:

en: Colours:
sl: Barve:

en: Background
sl: Ozadje

en: Grid
sl: Mreža

en: Download current
sl: Trenutno prejemanje

en: Download running average
sl: Povprečje prejemanja

en: Download session average
sl: Povprečje seje za prejemanje

en: Upload current
sl: Trenutno pošiljanje

en: Upload running average
sl: Povprečje pošiljanja

en: Upload session average
sl: Povprečje seje za pošiljanje

en: Active connections
sl: Aktivne povezave

en: Systray Icon Speedbar
sl: Prikaz hitrosti v sistemski vrstici

en: Kad-nodes current
sl: Trenutna vozlišča Kad

en: Kad-nodes running
sl: Vozlišča Kad v teku

en: Kad-nodes session
sl: Vozlišča Kad te seje

en: Select
sl: Izberi

en: Tree
sl: Drevo

en: Number of Client Versions shown (0=unlimited)
sl: Število prikazanih različic odjemalcev (0=neomejeno)

en: !!! WARNING !!!
sl: !!! OPOZORILO !!!

en: Max new connections / 5 secs
sl: Maks. novih povezav / 5 sek.

en: File Buffer Size: 240000 bytes
sl: Datotečni medpomnilnik: 240000 bajtov

en: Upload Queue Size: 5000 clients
sl: Velikost vrste za pošiljanje: 5000 odjemalcev

en: Server connection refresh interval: Disable
sl: Čas med osvežitvama povezave na strežnik: onemogoči

en: Disable computer's timed standby mode
sl: Onemogoči prehod računalnika v pripravljenost

en: Skin to use:
sl: Uporabljena preobleka:

en: Show "Fast eD2k Links Handler" in every window.
sl: Prikaži hitri rokovalnik s povezavami eD2k v vsakem oknu.

en: Show extended info on categories tabs
sl: Prikaži razširjene podatke na zavihkih kategorij

en: Show transfer rates on title
sl: Prikaži hitrosti prenosa v naslovu

en: Before application name
sl: Pred imenom programa

en: After application name
sl: Za imenom programa

en: Show overhead bandwidth
sl: Prikaži presežek prenosov

en: Vertical toolbar orientation
sl: Usmeri orodjarno navpično

en: Show country flags for clients
sl: Prikaži zastave držav za odjemalce

en: Download Queue Files
sl: Datoteke v vrsti prejemanj

en: Show progress percentage
sl: Prikaži odstotek napredka

en: Show progress bar
sl: Prikaži črto napredka

en: Flat
sl: Plosko

en: Round
sl: Zaokroženo

en: Auto-sort files (high CPU)
sl: Samodejno razvrščaj datoteke

en: aMule will sort the columns in your download list automatically
sl: aMule bo samodejno razvrstil datoteke na vašem seznamu pprejemanj, kar potrebuje precej procesorske moči.

en: External Connection Parameters
sl: Parametri za zunanje povezave

en: Accept external connections
sl: Sprejmi zunanje povezave

en: IP of the listening interface:
sl: IP vmesnika, ki posluša:

en: Enter here a valid ip in the a.b.c.d format for the listening EC interface. An empty field or 0.0.0.0 will mean any interface.
sl: Sem vnesite veljaven IP v formatu a.b.c.d za poslušalen vmesnik. Prazno polje ali 0.0.0.0 pomeni poljuben vmesnik.

en: TCP port:
sl: Vrata TCP:

en: Enable UPnP port forwarding on the EC port
sl: Vklopi posredovanje vrat UPnP za vrata zunanjih povezav

en: Password
sl: Geslo

en: Web server parameters
sl: Parametri spletnega strežnika

en: Run webserver on startup
sl: Spletni strežnik zaženi ob zagonu

en: Web template
sl: Spletna predloga

en: Full rights password
sl: Geslo za vse pravice

en: Enable Low rights User
sl: Omogoči uporabnika z nizkimi pravicami

en: Low rights password
sl: Geslo za nizke pravice

en: Enable UPnP port forwarding of the web server port
sl: Vklopi posredovanje vrat UPnP za vrata spletnega strežnika

en: Web server UPnP TCP port (Optional)
sl: Vrata TCP za UPnP za spletni strežnik (neobvezno)

en: Page Refresh Time (in secs)
sl: Čas med osvežitvami strani (v sek.)

en: Enable Gzip compression
sl: Omogoči stiskanje gzip

en: OK
sl: V redu

en: Click here to apply any changes made to the preferences.
sl: Kliknite tukaj za uveljavitev sprememb v nastavitvah.

en: Reset any changes made to the preferences.
sl: Razveljavi vse spremembe v nastavitvah.

en: Title :
sl: Naslov:

en: Comment :
sl: Komentar:

en: Incoming Dir :
sl: Mapa za prejeto:

en: Change priority for new assigned files :
sl: Spremeni prednost novo dodeljenim datotekam:

en: Don't change
sl: Ne spremeni

en: Select color for this Category (currently selected) :
sl: Izberite barvo za to kategorijo (trenutno izbrano):

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Click this button to reset the log.
sl: Kliknite ta gumb, da ponastavite dnevnik.

en: Click on this button to update the servers list from URL ...
sl: Kliknite ta gumb za posodobitev seznama strežnikov iz URL-ja.

en: Server list
sl: Seznam strežnikov

en: Enter the url to a server.met file here and press the button to the left to update the list of known servers.
sl: Vnesite URL do datoteke server.met in kliknite gumb na levi, da posodobite seznam strežnikov.

en: Add server manually: Name
sl: Ročno dodaj strežnik: ime

en: Enter the name of the new server here
sl: Sem vnesite ime novega strežnika

en: IP:Port
sl: IP:Vrata

en: Enter the IP of the server here, using the x.x.x.x format.
sl: Sem vnesite IP strežnika v formatu x.x.x.x.

en: Enter the port of the server here.
sl: Sem vnesite vrata strežnika.

en: Add manually a server (fill fields to the left before) ...
sl: Ročno dodaj strežnik (najprej izpolnite vsa polja) ...

en: aMule Log
sl: aMule dnevnik

en: Server Info
sl: Podatki o strežniku

en: ED2K Info
sl: Podatki o eD2k

en: Kad Info
sl: Podatki o Kad

en: Click on this button to update the nodes list from URL ...
sl: Kliknite ta gumb za posodobitev seznama vozlišč iz URL-ja.

en: Nodes (0)
sl: Vozlišča (0)

en: Enter the url to a nodes.dat file here and press the button to the left to update the list of known nodes.
sl: Vnesite URL do datoteke nodes.dat in pritisnite gumb na levi za posodobitev seznama vozlišč.

en: Nodes stats
sl: Statistika vozlišč

en: Bootstrap
sl: Začetno nalaganje

en: New node
sl: Novo vozlišče

en: Port:
sl: Vrata:

en: Bootstrap from known clients
sl: Naloži od znanih 
    odjemalcev

en: Disconnect Kad
sl: Prekini povezavo s Kad

en: Use Secure User Identification
sl: Uporabi varno identifikacijo uporabnikov

en: It is recommended to enable this option. You will not receive credits if SUI is not enabled.
sl: Priporočamo, da omogočite to možnost. Če to ni omogočeno, ne boste prejeli točk za zasluge.

en: Protocol Obfuscation
sl: Maskiranje protokola

en: Support Protocol Obfuscation
sl: Omogoči maskiranje protokola

en: This option enabled Protocol Obfuscation, and makes aMule accept obfuscated connections from other clients.
sl: Ob vklopu te možnosti, bo aMule sprejemal maskirane povezave od drugih odjemalcev.

en: Use obfuscation for outgoing connections
sl: Uporabi maskiranje za izhodne povezave

en: This option makes aMule use Protocol Obfuscation when connecting other clients/servers.
sl: Ob vklopu te možnosti, bo aMule uporabil maskiranje pri povezavi z drugimi odjemalci in s strežniki.

en: Accept only obfuscated connections
sl: Dovoli samo maskirane povezave

en: This option makes aMule only accept obfuscated connections. You will have less sources, but all your traffic will be obfuscated
sl: Ob vklopu te možnosti, bo aMule sprejemal samo maskirane povezave. Imeli boste manj virov, vendar bodo vse povezave maskirane.

en: Everybody
sl: Vsi

en: No one
sl: Nihče

en: Who can see my shared files:
sl: Kdo lahko vidi moje deljene datoteke:

en: Select who can request to view a list of your shared files.
sl: Izberite, kdo lahko zahteva vaš seznam deljenih datotek.

en: IP-Filtering
sl: Filtriranje IP-jev

en: Filter clients
sl: Filtriraj odjemalce

en: Enable filtering of the client IPs defined in the file ~/.aMule/ipfilter.dat.
sl: Omogoči filtriranje odjemalčevih IP-jev, določenih v datoteki ~/.aMule/ipfilter.dat.

en: Filter servers
sl: Filtriraj strežnike

en: Enable filtering of the server IPs defined in the file ~/.aMule/ipfilter.dat.
sl: Omogoči filtriranje strežnikovih IP-jev, določenih v datoteki ~/.aMule/ipfilter.dat.

en: Reload List
sl: Znova naloži seznam

en: Reload the list of IPs to filter from the file ~/.aMule/ipfilter.dat
sl: Ponovno naloži seznam IP-jev za filtriranje iz ~/.aMule/ipfilter.dat.

en: Update now
sl: Posodobi zdaj

en: Auto-update ipfilter at startup
sl: Samodejno posodobi filter IP-jev ob zagonu

en: Filtering Level:
sl: Stopnja filtriranja:

en: Always filter LAN IPs
sl: Vedno filtriraj IP-je krajevnega omrežja

en: Paranoid handling of non-matching IPs
sl: Paranoično rokovanje z ne-ujemajočimi IP-ji

en: Rejects packet if the client ip is different from the ip where the packet is received from. Use with caution.
sl: Zavrne paket, če se odjemalčev IP razlikuje od IP-ja kjer paket izvira. Bodite pazljivi pri uporabi te možnosti.

en: Use system-wide ipfilter.dat if available
sl: Uporabi sistemsko ipfilter.dat, če je na voljo

en: If there's no local ipfilter.dat found, allow usage of a systemwide ipfilter file.
sl: Če krajevne datoteke ipfilter.dat ni moč najti, omogoči uporabo sistemske datoteke.

en: Enable Online-Signature
sl: Omogoči spletni podpis

en: Enables the writing of the OS file, which can be used by external apps to create signatures and the like.
sl: Omogoči pisanje v datoteko spletnega podpisa, katero lahko uporabljajo zunanji programi za izdelavo podpisov in podobnih stvari.

en: Update Frequency (Secs):
sl: Pogostost posodobitev (sek.):

en: Change the frequency (in seconds) of Online Signature updates.
sl: Spremeni pogostost (v sekundah) posodobitev spletnega podpisa.

en: Save online signature file in:
sl: Spletni podpis shrani v datoteko:

en: Click here to select the directory containing the the Online Signature files.
sl: Kliknite tukaj, da nastavite mapo, ki vsebuje datoteke za spletni podpis.

en: Filter incoming messages (except current chat):
sl: Filtriraj prihajajoča sporočila (razen v trenutnem pogovoru):

en: Filter all messages
sl: Filtriraj vsa sporočila

en: Filter messages from people not on your friend list
sl: Filtriraj sporočila vseh, ki niso na seznamu prijateljev

en: Filter messages from unknown clients
sl: Filtriraj sporočila neznanih uporabnikov

en: Filter messages containing (use ',' as separator):
sl: Filtriraj sporočila, ki vsebujejo (uporabi »,« kot ločilnik):

en: add here the words amule should filter and block messages including it
sl: Sem dodajte besede, ki naj jih aMule filtrira, vključno s sporočili v katerih se nahajajo.

en: Show received messages in the log
sl: Prejeta sporočila prikaži v dnevniku

en: Comments
sl: Komentarji

en: Filter comments containing (use ',' as separator):
sl: Filtriraj komentarje, ki vsebujejo (uporabi »,« kot ločilnik):

en: Automatic server connect without proxy
sl: Samodejna povezava s strežnikom brez posrednika

en: Enable authentication
sl: Omogoči overjanje

en: Enable/disable username/password authentication
sl: Omogoči/onemogoči overjanje z uporabniškim imenom/geslom

en: Username:
sl: Uporabniško ime:

en: The username to use to connect to the proxy
sl: Uporabniško ime za povezavo s posrednikom

en: Password:
sl: Geslo:

en: The password to use to connect to the proxy
sl: Geslo za povezavo s posrednikom

en: Enable Proxy
sl: Omogoči posrednika

en: Enable/disable proxy support
sl: Omogoči/onemogoči podporo za posrednika

en: Proxy type:
sl: Vrsta posrednika:

en: Proxy host:
sl: Gostitelj posrednika:

en: The proxy host name
sl: Ime gostitelja posredniškega strežnika

en: Proxy port:
sl: Vrata posrednika:

en: The proxy port
sl: Vrata posredniškega strežnika

en: Connect to:
sl: Poveži se z:

en: Login to remote amule
sl: Prijavi se pri oddaljenem aMule

en: User name
sl: Uporabniško ime

en: Remember those settings
sl: Zapomni si te nastavitve

en: Enable Verbose Debug-Logging.
sl: Omogoči zgovorno beleženje za razhroščevanje.

en: Message Categories:
sl: Kategorije sporočil:

en: Waiting...
sl: Čakanje ...

en: Add imports
sl: Dodaj uvoze

en: Retry selected
sl: Ponovno poskusi izbrane

en: Remove selected
sl: Odstrani izbrane

en: Event Types
sl: Vrste dogodkov

en: Statistics and queued clients for selected file(s) : Session / All time
sl: Statistika in odjemalci v vrsti za izbrane datoteke: seja / ves čas

en: Active Uploads
sl: Aktivna pošiljanja

en: Percent of total files
sl: Odstotek vseh datotek

en: All files
sl: Vse datoteke

en: Selected files
sl: Izbrane datoteke

en: Active uploads only
sl: Samo aktivna pošiljanja

en: Show Clients for
sl: Prikaži odjemalce za

en: Reload:
sl: Znova naloži

en: Reload your shared files
sl: Ponovno naloži deljene datoteke

en: Send
sl: Pošlji

en: Sends the specified message.
sl: Pošlje navedeno sporočilo.

en: Close this chat-session.
sl: Zapri to pogovorno sejo.

en: Connect to any server and/or Kad
sl: Poveži se s poljubnim strežnikom in/ali s Kad

en: Shared Files
sl: Deljene datoteke

en: Disabled [%s]
sl: Onemogočeno [%s]

en: byte | bytes
sl[0]: bajtov
sl[1]: bajt
sl[2]: bajta
sl[3]: bajti

en: byte/sec | bytes/sec
sl[0]: bajtov/sek.
sl[1]: bajt/sek.
sl[2]: bajta/sek.
sl[3]: bajti/sek.

en: MB/s
sl: MiB/s

en: secs
sl: sek.

en: mins
sl: min.

en: hours
sl: ur

en: Days
sl: dni

en: all
sl: vse

en: all others
sl: vse ostalo

en: Incomplete
sl: Nezaključeno

en: Stopped
sl: Ustavljeno

en: Archive
sl: Arhiv

en: Text
sl: Besedilo

en: Active
sl: Aktivno

en: Using config dir: %s
sl: Uporaba mape z nastavitvami: %s

en: Waiting for partfile convert thread to die...
sl: Čakanje na zamrtje niti za pretvarjanje delnih datotek ...

en: Importing %s: %s
sl: Uvažanje %s: %s

en: Reading temp folder
sl: Branje začasne mape

en: Retrieving basic information from download info file
sl: Pridobivanje osnovnih podatkov iz datoteke o prejemanjuh

en: Creating destination file
sl: Ustvarjanje ciljne datoteke

en: Loading data from old download file (%u of %u)
sl: Nalaganje podatkov iz stare datoteke prejemanja (%u od %u)

en: Saving data block into new single download file (%u of %u)
sl: Shranjevanje podatkovnega bloka v novo enojno datoteko prejemanja (%u od %u)

en: Retrieving source downloadfile information
sl: Prenašanje podatkov o izvorni datoteki prejemanja

en: Adding download and saving new partfile
sl: Dodajanje prejemanja in shranjevanje nove delne datoteke

en: Import partfiles
sl: Uvozi delne datoteke

en: State
sl: Stanje

en: Filehash
sl: Koda datoteke

en: %s (Disk: %s)
sl: %s (disk: %s)

en: Please choose a folder to search for temporary downloads! (subfolders will be included)
sl: Prosimo, izberite mapo za iskanje začasnih prejemanj (vključene bodo tudi podmape)

en: Do you want the source files of succesfully imported downloads be deleted?
sl: Ali želite izbrisati izvorne datoteke uspešno uvoženih prejemanj?

en: Remove sources?
sl: Ali želite odstraniti vire?

en: ERROR: Failed to create partfile
sl: NAPAKA: delne datoteke ni bilo mogoče ustvariti

en: Trying to load backup of met-file from %s
sl: Poskus nalaganja varnostne kopije datoteke met iz %s

en: ERROR: Failed to open part.met file: %s ==> %s
sl: NAPAKA: odpiranje datoteke part.met ni uspelo: %s → %s

en: ERROR: part.met file is 0 size: %s ==> %s
sl: NAPAKA: datoteka part.met je velika 0: %s → %s

en: ERROR: Invalid part.met file version: %s ==> %s
sl: NAPAKA: neveljavna različica datoteke part.met: %s → %s

en: Error: %s (%s) is corrupt (bad tags: %s), unable to load file.
sl: Napaka: %s (%s) je pokvarjena (slabe oznake: %s), ni mogoče naložiti datoteke.

en: ERROR: %s (%s) is corrupt (wrong tagcount), unable to load file.
sl: NAPAKA: %s (%s) je pokvarjena (napačno število oznak), ni mogoče naložiti datoteke.

en: Trying to recover file info...
sl: Poskus reševanja podatkov o datoteki ...

en: Recovering no-named file - will try to recover it as RecoveredFile.dat
sl: Reševanje neimenovane datoteke – rešena bo kot RecoveredFile.dat

en: Recovered all available file info :D - Trying to use it...
sl: Rešeni vsi podatki o datoteki, ki so na voljo :D – Poskus njihove uporabe ...

en: Unable to recover file info :(
sl: Ni mogoče rešiti podatkov o datoteki :(

en: Failed to open %s (%s)
sl: Ni bilo mogoče odpreti %s (%s)

en: WARNING: %s might be corrupted (%i)
sl: OPOZORILO: %s je morda pokvarjena (%i)

en: ERROR while saving partfile: %s (%s ==> %s)
sl: NAPAKA med shranjevanjem delne datoteke: %s (%s → %s)

en: IO failure while saving partfile:
sl: Vhodno/izhodna napaka med shranjevanjem delne datoteke:

en: Could not retrieve length of '%s' - using %s file.
sl: Ni bilo moč pridobiti dolžine »%s« – uporaba datoteke %s.

en: '%s' is 0 size somehow - using %s file.
sl: Velikost »%s« je 0 – uporabljena bo datoteka %s.

en: Failed to save part.met.seeds file for %s
sl: Ni bilo mogoče shraniti datoteke part.met.seeds za %s

en: Saved %i source seed for partfile: %s (%s) | Saved %i source seeds for partfile: %s (%s)
sl[0]: Shranjenih %i izvornih semen za delno datoteko: %s (%s)
sl[1]: Shranjeno %i izvorno seme za delno datoteko: %s (%s)
sl[2]: Shranjeni %i izvorni semeni za delno datoteko: %s (%s)
sl[3]: Shranjena %i izvorna semena za delno datoteko: %s (%s)

en: Error reading partfile's seeds file (%s - %s): %s
sl: Napaka pri branju datoteke s semeni delne datoteke (%s - %s): %s

en: Found corrupted part (%d) in %d part file %s - FileResultHash |%s| FileHash |%s| | Found corrupted part (%d) in %d parts file %s - FileResultHash |%s| FileHash |%s|
sl[0]: Najden pokvarjen del (%d) v %d delnih datotekah %s – FileResultHash |%s| FileHash |%s|
sl[1]: Najden pokvarjen del (%d) v %d delni datoteki %s - - FileResultHash |%s| FileHash |%s|
sl[2]: Najden pokvarjen del (%d) v %d delnih datotekah %s - - FileResultHash |%s| FileHash |%s|
sl[3]: Najden pokvarjen del (%d) v %d delnih datotekah %s - - FileResultHash |%s| FileHash |%s|

en: Found completed part (%i) in %s
sl: Najden zaključen del (%i) v %s

en: Finished rehashing %s
sl: Zaključeno ponovno ustvarjanje kode za %s

en: Unexpected error while completing %s. File paused
sl: Nepričakovana napaka med zaključevanjem %s. Datoteka prekinjena.

en: Finished downloading: %s
sl: Zaključen prenos: %s

en: Deleting file: %s
sl: Brisanje datoteke: %s

en: WARNING: Unable to hash downloaded part - hashset incomplete for '%s'
sl: OPOZORILO: ni moč ustvariti kode za prejet del – nabor kod za »%s« ni popoln

en: ERROR: Unable to hash downloaded part - hashset incomplete (%s). This should never happen
sl: NAPAKA: ni moč ustvariti kode za prejet del – nabor kod ni popoln (%s). To se nikoli ne bi smelo zgoditi.

en: EOF while hashing downloaded part %u with length %u (max %u) of partfile '%s' with length %u: %s
sl: Konec datoteke med ustvarjanjem kode prejetega dela %u z dolžino %u (maks. %u) delne datoteke »%s« z dolžino %u: %s

en: WARNING: Not enough free disk-space! Pausing file: %s
sl: OPOZORILO: na disku ni dovolj prostora. Datoteka prekinjena: %s

en: Downloaded part %i is corrupt in file: %s
sl: Prejet del %i v datoteki je pokvarjen: %s

en: ICH: Recovered corrupted part %i for %s -> Saved bytes: %s
sl: IRP: rešen pokvarjen del %i za %s → Rešenih bajtov: %s

en: Allocating
sl: Dodeljevanje

en: Insufficient disk space
sl: Premalo prostora na disku

en: Downloaded
sl: Prejeto

en: ERROR: Failed to open partfile '%s'
sl: NAPAKA: delne datoteke »%s« ni bilo moč odpreti

en: System default
sl: Sistemsko privzet

en: Albanian
sl: Albansko

en: Arabic
sl: Arabsko

en: Asturian
sl: Asturijsko

en: Basque
sl: Baskovsko

en: Bulgarian
sl: Bolgarsko

en: Catalan
sl: Katalonsko

en: Chinese (Simplified)
sl: Kitajsko (poenostavljeno)

en: Chinese (Traditional)
sl: Kitajsko (tradicionalno)

en: Croatian
sl: Hrvaško

en: Czech
sl: Češko

en: Danish
sl: Dansko

en: Dutch
sl: Nizozemsko

en: English (U.K.)
sl: Angleško (Z.K.)

en: Estonian
sl: Estonsko

en: Finnish
sl: Finsko

en: French
sl: Francosko

en: Galician
sl: Galicijsko

en: German
sl: Nemško

en: Greek
sl: Grško

en: Hebrew
sl: Hebrejsko

en: Hungarian
sl: Madžarsko

en: Italian
sl: Italijansko

en: Italian (Swiss)
sl: Italijansko (Švica)

en: Japanese
sl: Japonsko

en: Korean
sl: Korejsko

en: Lithuanian
sl: Litvansko

en: Norwegian (Nynorsk)
sl: Norveško (Nynorsk)

en: Polish
sl: Poljsko

en: Portuguese
sl: Portugalsko

en: Portuguese (Brazilian)
sl: Portugalsko (brazilsko)

en: Romanian
sl: Romunsko

en: Russian
sl: Rusko

en: Slovenian
sl: Slovensko

en: Spanish
sl: Špansko

en: Swedish
sl: Švedsko

en: Turkish
sl: Turško

en: Ukrainian
sl: Ukrajinsko

en: Change Language
sl: Spremeni jezik

en: no options available
sl: na voljo ni nobene možnosti

en: Invalid category found, skipping
sl: Najdena neveljavna kategorija, preskočena

en: TCP port can't be higher than 65532 due to server UDP socket being TCP+3
sl: Vrata TCP ne smejo biti večja od 65532, ker so vrata UDP TCP+3

en: Default port will be used (%d)
sl: Uporabljena bodo privzeta vrata (%d)

en: Dropping non-existing shared directory: %s
sl: Opuščanje neobstoječe deljene mape: %s

en: Connection
sl: Povezava

en: Directories
sl: Mape

en: Servers
sl: Strežniki

en: Files
sl: Datoteke

en: Security
sl: Varnost

en: Interface
sl: Vmesnik

en: Proxy
sl: Posrednik

en: Filters
sl: Filtri

en: Remote Controls
sl: Oddaljeno upravljanje

en: Online Signature
sl: Spletni podpis

en: Advanced
sl: Napredno

en: Events
sl: Dogodki

en: Debugging
sl: Razhroščevanje

en: The following variables will be substituted:
        %PARTFILE - full path to the file
        %PARTNAME - file name only
sl: Nadomeščene bodo naslednje spremenljivke:
        %PARTFILE – polna pot do datoteke
        %PARTNAME – samo ime datoteke

en: Do not change these setting unless you know
    what you are doing, otherwise you can easily
    make things worse for yourself.
    
    aMule will run fine without adjusting any of
    these settings.
sl: Ne spreminjajte teh nastavitev, razen če dobro
    veste, kaj počnete. V nasprotnem primeru lahko
    hitro zadeve poslabšate.
    
    aMule bo deloval dobro tudi brez
    spreminjanja teh nastavitev.

en: Failed to connect Cfg to widget with the ID %d and key %s
sl: Nastavitve ni bilo moč povezati z gradnikom z ID-jem %d in ključem %s

en: Failed to transfer data from Cfg to Widget with the ID %d and key %s
sl: Podatkov iz nastavitev ni bilo moč prenesti v gradnik z ID-jem %d in ključem %s.

en: The type of proxy you are connecting to
sl: Vrsta posrednika s katerim se hočete povezati

en: Failed to transfer data from Widget to Cfg with the ID %d and key %s
sl: Podatkov iz gradnika ni bilo moč prenesti v nastavitve z ID-jem %d in ključem %s.

en: aMule must be restarted to enable these changes:
sl: Potreben je ponoven zagon aMule za uveljavitev teh sprememb:

en: - TCP port changed.
sl: • Vrata TCP so spremenjena.

en: - UDP port changed.
sl: • Vrata UDP so spremenjena.

en: - External connect port changed.
sl: • Vrata za zunanje povezave so spremenjena.

en: - External connect acceptance changed.
sl: • Sprejemljivost zunanjih povezav je spremenjena.

en: - External connect interface changed.
sl: • Vmesnik za zunanje povezave je spremenjen.

en: Your Auto-update server list is empty.
    'Auto-update server list at startup' will be disabled.
sl: Seznam za samodejno posodobitev strežnikov je prazen.
    Možnost »Ob zagonu samodejno posodobi seznam strežnikov« bo onemogočena.

en: You have enabled external connections but have not specified a password.
    External connections cannot be enabled unless a valid password is specified.
sl: Omogočili ste zunanje povezave, vendar niste navedli gesla.
    Zunanje povezave ne morejo biti omogočene, dokler ne navedete veljavnega gesla.

en: - Language changed.
sl: • Jezik je spremenjen.

en: - Temp folder changed.
sl: • Mapa za začasne datoteke spremenjena.

en: - ED2K network enabled.
sl: • Omrežje eD2k je omogočeno.

en: Both eD2k and Kad network are disabled.
    You won't be able to connect until you enable at least one of them.
sl: Omrežji eD2k in Kad sta onemogočeni.
    Ne boste se mogli povezati, dokler ne omogočite vsaj enega izmed njih.

en: Kad will not start if your UDP port is disabled.
    Enable UDP port or disable Kad.
sl: Kad se ne bo zagnal, če so vrata UDP onemogočena.
    Omogočite vrata UDP ali pa onemogočite Kad.

en: 
    You MUST restart aMule now.
    If you do not restart now, don't complain if anything bad happens.
sl: 
    aMule morate NUJNO ponovno zagnati.
    Če tega ne storite zdaj, se ne pritožujte, če se zgodi kaj slabega.

en: Your Auto-update servers list is in blank.
    Please fill in at least one URL to point to a valid server.met file.
    Click on the button "List" by this checkbox to enter an URL.
sl: Seznam za samodejno posodabljanje strežnikov je prazen.
    Vnesite vsaj en URL do veljavne datoteke server.met.
    Kliknite na gumb »Seznam«, zraven potrditvenega polja, za vnos URL-ja.

en: Temporary files
sl: Začasne datoteke

en: Incoming files
sl: Prejete datoteke

en: Online Signatures
sl: Spletni podpisi

en: Choose a folder for %s
sl: Izberite mapo za %s

en: Browse for videoplayer
sl: Prebrskajte za video predvajalnik

en: Select browser
sl: Izberite brskalnik

en: Executable%s
sl: Izvedljiva datoteka %s

en: Edit server list
sl: Uredi seznam strežnikov

en: Add here URL's to download server.met files.
    Only one url on each line.
sl: Sem dodajte URL-je do datotek server.met.
    Po en URL v vsako vrstico.

en: Update delay: %d second | Update delay: %d seconds
sl[0]: Osveži vsakih: %d sekund
sl[1]: Osveži vsakih: %d sekundo
sl[2]: Osveži vsakih: %d sekundi
sl[3]: Osveži vsakih: %d sekunde

en: Time for average graph: %d minute | Time for average graph: %d minutes
sl[0]: Čas za graf povprečja: %d minut
sl[1]: Čas za graf trenutnega povprečja: %i minuta
sl[2]: Čas za graf trenutnega povprečja: %i minuti
sl[3]: Čas za graf trenutnega povprečja: %i minute

en: Connections Graph Scale: %d
sl: Merilo za graf povezav: %d

en: File Buffer Size: %d byte | File Buffer Size: %d bytes
sl[0]: Datotečni medpomnilnik: %d bajtov
sl[1]: Datotečni medpomnilnik: %d bajt
sl[2]: Datotečni medpomnilnik: %d bajta
sl[3]: Datotečni medpomnilnik: %d bajti

en: Upload Queue Size: %d client | Upload Queue Size: %d clients
sl[0]: Velikost vrste za pošiljanje: %d odjemalcev
sl[1]: Velikost vrste za pošiljanje: %d odjemalec
sl[2]: Velikost vrste za pošiljanje: %d odjemalca
sl[3]: Velikost vrste za pošiljanje: %d odjemalci

en: Server connection refresh interval: %d minute | Server connection refresh interval: %d minutes
sl[0]: Čas med osvežitvama povezave na strežnik: %d minut
sl[1]: Čas med osvežitvama povezave na strežnik: %d minuta
sl[2]: Čas med osvežitvama povezave na strežnik: %d minuti
sl[3]: Čas med osvežitvama povezave na strežnik: %d minute

en: Server connection refresh interval: Disabled
sl: Čas med osvežitvama povezave na strežnik: onemogočeno

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Execute command on '%s' event
sl: Izvrši ukaz ob dogodku »%s«

en: Enable command execution on core
sl: Omogoči izvrševanje ukazov na jedru

en: Core command:
sl: Ukaz jedra:

en: Enable command execution on GUI
sl: Omogoči izvrševanje ukazov v vmesniku

en: GUI command:
sl: Ukaz vmesnika:

en: The following variables will be replaced:
sl: Sledeče spremenljivke bodo nadomeščene:

en: Min size must be smaller than max size. Max size ignored.
sl: Min. velikost mora biti manjša kot maks. velikost. Maks. velikost ni upoštevana.

en: Search warning
sl: Opozorilo iskanja

en: Main
sl: Glavna

en: Kad search can't be done if Kad is not running
sl: Iskanje preko Kad ni mogoče, če Kad ne teče

en: eD2k search can't be done if eD2k is not connected
sl: Iskanje preko eD2k ni mogoče, če eD2k ni povezan

en: Unexpected error while attempting Kad search:
sl: Nepričakovana napaka med iskanjem Kad:

en: FileID
sl: ID datoteke

en: File
sl: Datoteka

en: Download in category
sl: Prejemaj v kategoriji

en: Get %s for this file
sl: Dobi %s za to datoteko

en: Search related files (eD2k, local server)
sl: Poišči sorodne datoteke (eD2k, krajevni strežnik)

en: Mark as known file
sl: Označi kot znano datoteko

en: Copy eD2k link to clipboard
sl: Skopiraj povezavo eD2k na odložišče

en: Canceled
sl: Preklicano

en: New
sl: Novo

en: Failed to connect to all obfuscated servers listed. Making another pass without obfuscation.
sl: Ni bilo mogoče vzpostaviti maskirane povezave s strežniki na seznamu. Ponoven poskus brez maskiranja.

en: Failed to connect to all servers listed. Making another pass.
sl: Ni se bilo mogoče povezati na katerega koli izmed strežnikov na seznamu. Ponoven poskus.

en: eD2k network disabled on preferences, not connecting.
sl: Omrežje eD2k je onemogočeno v nastavitvah, brez povezovanja.

en: No valid servers to which to connect found in server list
sl: Na seznamu ni bilo moč najti nobenega veljavnega strežnika za povezavo

en: Connected to %s (%s:%i)
sl: Povezan z %s (%s:%i)

en: Connection established on: %s
sl: Povezava vzpostavljena z: %s

en: Fatal Error while trying to connect. Internet connection might be down
sl: Kritična napaka med povezovanjem. Internetna povezava je mogoče prekinjena

en: Lost connection to %s (%s:%i)
sl: Izgubljena povezava z %s (%s:%i)

en: %s (%s:%i) appears to be dead.
sl: %s (%s:%i) je nedosegljiv.

en: %s (%s:%i) appears to be full.
sl: %s (%s:%i) je poln.

en: Automatic connection to server will retry in %d second | Automatic connection to server will retry in %d seconds
sl[0]: Samodejen poskus povezovanja s strežnikom se bo izvedel čez %d sekund
sl[1]: Samodejen poskus povezovanja s strežnikom se bo izvedel čez %d sekundo
sl[2]: Samodejen poskus povezovanja s strežnikom se bo izvedel čez %d sekundi
sl[3]: Samodejen poskus povezovanja s strežnikom se bo izvedel čez %d sekunde

en: Connection lost
sl: Povezava izgubljena

en: Connecting to %s (%s:%i) failed.
sl: Povezovanje z %s (%s:%i) ni uspelo.

en: ERROR: Socket invalid at timeout check
sl: NAPAKA: po poteku časa je bila vtičnica neveljavna

en: Connection attempt to %s (%s:%i) timed out.
sl: Čas za poskus povezovanja z %s (%s:%i) je potekel.

en: Received late result of DNS lookup, discarding.
sl: Prejel zapoznjen rezultat poizvedbe DNS, preziram

en: Loading server.met file: %s
sl: Nalaganje datoteko server.met: %s

en: Server.met file not found!
sl: Ni bilo mogoče najti datoteke server.met.

en: Failed to load server.met file '%s', unknown format encountered.
sl: Ni bilo mogoče naložiti datoteke server.met »%s«, neznan format.

en: Failed to open server.met!
sl: Ni bilo mogoče odpreti server.met.

en: Server.met file corrupt, found invalid versiontag: 0x%x, size %i
sl: Datoteka server.met je pokvarjena, napačna oznaka različice: 0x%x, velikost %i

en: %i server in server.met found | %i servers in server.met found
sl[0]: %i najdenih strežnikov v server.met
sl[1]: %i najden strežnik v server.met
sl[2]: %i najdena strežnika v server.met
sl[3]: %i najdeni strežniki v server.met

en: %d server added | %d servers added
sl[0]: %d strežnikov dodanih
sl[1]: %d strežnik dodan
sl[2]: %d strežnika dodana
sl[3]: %d strežniki dodani

en: Error: the file 'server.met' is corrupted:
sl: Napaka: datoteka »server.met« je pokvarjena:

en: IO error while reading 'server.met':
sl: Vhodno/izhodna napaka med branjem »server.met«:

en: Server not added: [%s:%d] does not specify a valid port.
sl: Strežnik ni bil dodan: [%s:%d] nima navedenih veljavnih vrat.

en: Server not added: The IP of [%s:%d] is filtered or invalid.
sl: Strežnik ni bil dodan: [%s:%d] IP je filtriran ali neveljaven.

en: Server not added: Server with matching IP:Port [%s:%d] found in list.
sl: Strežnik ni bil dodan: Strežnik z IP:vrata [%s:%d] že obstaja na seznamu.

en: Server added: Server at [%s:%d] using the name '%s'.
sl: Strežnik dodan: Strežnik na [%s:%d], z imenom »%s«.

en: You are connected to the server you are trying to delete. please disconnect first.
sl: Povezani ste s strežnikom, ki ga poskušate izbrisati. Prosimo, najprej prekinite povezavo.

en: Failed to open '%s'
sl: Ni bilo mogoče odpreti »%s«

en: Failed to save server.met!
sl: Ni bilo mogoče shraniti server.met.

en: Invalid URL
sl: Neveljaven URL

en: Finished downloading the server list from %s
sl: Prejemanje seznama strežnikov od %s zaključeno

en: No server list address entry in 'addresses.dat' found. Please paste a valid server list address into this file in order to auto-update your server list
sl: V »addresses.dat« ni bil najden noben vnos za seznam strežnikov. Za samodejno posodobitev seznama strežnikov morate v to datoteko vnesti veljaven naslov seznama strežnikov.

en: Start downloading server list from %s
sl: Začni s prejemanjem seznama strežnikov od %s

en: WARNING: invalid URL specified for auto-updating of servers: %s
sl: OPOZORILO: za samodejno posodabljanje strežnikov je bil naveden neveljaven URL: %s

en: No valid server.met auto-download url on addresses.dat
sl: V addresses.dat ni veljavnega server.met URL-ja za samodejno posodabljanje.

en: Failed to download the server list from %s
sl: Ni bilo mogoče prenesti seznama strežnikov od %s

en: Local server is filtered by the IPFilters, reconnecting to a different server!
sl: IP Filter je filtriral krajevni strežnik. Povezovanje z drugim strežnikom.

en: Server Name
sl: Ime strežnika

en: Address
sl: Naslov

en: Port
sl: Vrata

en: Description
sl: Opis

en: Ping
sl: Odziv

en: Users
sl: Uporabniki

en: Static
sl: Statičen

en: Version
sl: Različica

en: You are connected to a server you are trying to delete. Please disconnect first. The server was NOT deleted.
sl: Povezani ste s strežnikom, ki ga poskušate izbrisati. Prosimo, najprej prekinite povezavo. Strežnik NI bil izbrisan.

en: (Unknown name)
sl: (neznano ime)

en: Are you sure you want to delete the static server %s
sl: Ali res želite izbrisati statičen strežnik %s?

en: Servers (%i)
sl: Strežniki (%i)

en: Server
sl: Strežnik

en: Connect to server
sl: Poveži se s strežnikom

en: Mark server as static
sl: Označi strežnik kot statičen

en: Mark server as non-static
sl: Označi strežnik kot ne-statičen

en: Mark servers as static
sl: Označi strežnike kot statične

en: Mark servers as non-static
sl: Označi strežnike kot ne-statične

en: Remove server
sl: Odstrani strežnik

en: Remove servers
sl: Odstrani strežnike

en: Remove all servers
sl: Odstrani vse strežnike

en: Copy eD2k links to clipboard
sl: Skopiraj povezave eD2k na odložišče

en: Reconnect to server
sl: Ponovno se poveži s strežnikom

en: Are you sure that you wish to delete all servers?
sl: Ali res želite izbrisati vse strežnike?

en: Are you sure that you wish to delete the selected server?
sl: Ali res želite izbrisati izbrani strežnik?

en: Are you sure that you wish to delete the selected servers?
sl: Ali res želite izbrisati izbrane strežnike?

en: ERROR: %s (%s) - %s
sl: NAPAKA: %s (%s) – %s

en: WARNING: %s (%s) - %s
sl: OPOZORILO: %s (%s) – %s

en: New clientid is %u
sl: Nov odjemalčev ID je %u

en: WARNING: You have received Low-ID!
sl: OPOZORILO: prejeli ste nizek ID.

en: 	Most likely this is because you're behind a firewall or router.
sl: 	Po vsej verjetnosti ste za požarnim zidom ali usmerjevalnikom.

en: 	For more information, please refer to http://wiki.amule.org
sl: 	Za več informacij se obrnite na http://wiki.amule.org

en: Unknown server info received! - too short
sl: Prejeti neznani podatki o strežniku – prekratko

en: Received %d new server | Received %d new servers
sl[0]: Prejetih %d novih strežnikov
sl[1]: Prejet %d nov strežnik
sl[2]: Prejeta %d nova strežnika
sl[3]: Prejeti %d novi strežniki

en: Saving of server-list completed.
sl: Shranjevanje seznama strežnikov zaključeno.

en: Server rejected last command
sl: Strežnik je zavrnil zadnji ukaz

en: Bogus packet received from server: %s
sl: Nepravi paket prejet od strežnika: %s

en: Unhandled error while processing packet from server: %s
sl: Neobravnavana napaka med obdelavo paketa od strežnika: %s

en: Cannot create DNS solving thread for connecting to %s
sl: Ni mogoče ustvariti niti za razrešitev DNS pri povezavi z %s

en: Server IP %s (%s) is filtered.  Not connecting.
sl: Strežnikov IP %s (%s) je filtriran.  Ni povezave.

en: using protocol obfuscation.
sl: z maskiranim protokolom.

en: Connecting to %s (%s - %s:%i) %s
sl: Povezovanje z %s (%s – %s:%i) %s

en: Could not solve dns for server %s: Unable to connect!
sl: Ni mogoče razrešiti DNS za strežnik: %s: Povezava ni mogoča.

en: Server not added: No IP or hostname specified.
sl: Strežnik ni bil dodan: IP ali ime gostitelja nista navedena.

en: Server not added: Invalid server-port specified.
sl: Strežnik ni bil dodan: navedena so neveljavna vrata strežnika.

en: eD2k Status:
sl: Stanje eD2k:

en: Kademlia Status:
sl: Stanje Kademlia:

en: Running in LAN mode
sl: Teče v načinu krajevnega omrežja

en: Running
sl: Teče

en: Status:
sl: Stanje:

en: Connection State:
sl: Stanje povezave:

en: Firewalled - open TCP port %d in your router or firewall
sl: Za požarnim zidom – v požarnem zidu ali na usmerjevalniku odprite vrata TCP %d

en: UDP Connection State:
sl: Stanje povezave UDP:

en: Firewalled - open UDP port %d in your router or firewall
sl: Za požarnim zidom – v požarnem zidu ali na usmerjevalniku odprite vrata UDP %d

en: Firewalled state:
sl: Stanje za požarnim zidom:

en: No buddy required - TCP port open
sl: Potreben ni noben kolega – vrata TCP odprta

en: No buddy required - UDP port open
sl: Potreben ni noben kolega – vrata UDP odprta

en: No buddy
sl: Brez kolegov

en: Connecting to buddy
sl: Povezovanje s kolegom

en: Connected to buddy at %s
sl: Povezan s kolegom na %s

en: Indexed sources:
sl: Indeksirani viri:

en: Indexed keywords:
sl: Indeksirane ključne besede:

en: Indexed notes:
sl: Indeksirane opombe:

en: Indexed load:
sl: Indeksirana obremenitev:

en: Average Users:
sl: Povprečno uporabnikov:

en: Average Files:
sl: Povprečno datotek:

en: Not running
sl: Ne teče

en: Adding file %s to shares
sl: Dodajanje datoteke %s med deljene

en: Found %i known shared file | Found %i known shared files
sl[0]: Najdenih %i znanih deljenih datotek
sl[1]: Najdena %i znana deljena datoteka
sl[2]: Najdeni %i znani deljeni datoteki
sl[3]: Najdene %i znane deljene datoteke

en: Found %i known shared file, %i unknown | Found %i known shared files, %i unknown
sl[0]: Najdenih %i znanih deljenih datotek, %i neznanih
sl[1]: Najdena %i znana deljena datoteka, %i neznanih
sl[2]: Najdeni %i znani deljeni datoteki, %i neznanih
sl[3]: Najdene %i znane deljene datoteke, %i neznanih

en: ERROR: Attempted to share %s
sl: NAPAKA: poskus delitve %s

en: Shared directory not found, skipping: %s
sl: Deljene mape ni bilo moč najti, preskakujem: %s

en: No shareable files found in directory: %s
sl: V mapi ni bilo moč najti datotek za deliti: %s

en: User Name
sl: Uporabniško ime

en: Download Speed
sl: Hitrost prejemanja

en: Upload Speed
sl: Hitrost pošiljanja

en: Available Parts
sl: Razpoložljivi deli

en: Download Status
sl: Stanje prejemanja

en: Origin
sl: Izvor

en: Local File Name
sl: Krajevno ime datoteke

en: Requests
sl: Zahteve

en: Accepted Requests
sl: Sprejete zahteve

en: Transferred Data
sl: Prenesenih podatkov

en: Share Ratio
sl: Delilno razmerje

en: Obtained Parts
sl: Dobljeni deli

en: Complete Sources
sl: Popolni viri

en: Directory Path
sl: Pot mape

en: Add Comment/Rating
sl: Dodaj komentar/oceno

en: Edit Comment/Rating
sl: Uredi komentar/oceno

en: Rename
sl: Preimenuj

en: Add files in collection to transfer list
sl: Dodaj datoteke iz zbirke na seznam prenosov

en: Copy magnet &URI to clipboard
sl: Skopiraj magnet &URI na odložišče

en: Copy eD2k link to clipboard (&Source)
sl: Skopiraj povezavo eD2k na odložišče (&vir)

en: Copy eD2k link to clipboard (Source) (&With Crypt options)
sl: Skopiraj povezavo eD2k na odložišče (vir) (&s šifrirnimi možnostmi)

en: Copy eD2k link to clipboard (&Hostname)
sl: Skopiraj povezavo eD2k na odložišče (&gostitelj)

en: Copy eD2k link to clipboard (Hostname) (With &Crypt options)
sl: Skopiraj povezavo eD2k na odložišče (gostitelj) (s &šifrirnimi možnostmi)

en: Copy eD2k link to clipboard (&AICH info)
sl: Skopiraj povezavo eD2k na odložišče (&podatki NIRP)

en: You need a HighID to create a valid sourcelink
sl: Potrebujete visok ID, da ustvarite povezavo z virom

en: Shared Files (%i)
sl: Deljene datoteke (%i)

en: [PartFile]
sl: [Delna datoteka]

en: Remote File Name
sl: Oddaljeno ime datoteke

en: Uploaded Data (Session (Total)): %s
sl: Poslani podatki (seja (skupno)): %s

en: Total Overhead (Packets): %s
sl: Skupni presežek (paketov): %s

en: File Request Overhead (Packets): %s
sl: Presežek zahtev datotek (paketov): %s

en: Source Exchange Overhead (Packets): %s
sl: Presežek izmenjav virov (paketov): %s

en: Server Overhead (Packets): %s
sl: Presežek strežnikov (paketov): %s

en: Kad Overhead (Packets): %s
sl: Presežek Kad (paketov): %s

en: Crypt overhead (UDP): %s
sl: Presežek šifriranja (UDP): %s

en: Active Uploads: %s
sl: Aktivna pošiljanja: %s

en: Waiting Uploads: %s
sl: Čakajoča pošiljanja: %s

en: Total successful upload sessions: %s
sl: Skupno št. uspelih sej pošiljanj: %s

en: Total failed upload sessions: %s
sl: Skupno št. neuspelih sej pošiljanj: %s

en: Average upload time: %s
sl: Povprečen čas pošiljanja: %s

en: Downloaded Data (Session (Total)): %s
sl: Prejeti podatki (seja (skupno)): %s

en: Found Sources: %s
sl: Najdeni viri: %s

en: Active Downloads (chunks): %s
sl: Aktivna prejemanja (deli): %s

en: Session UL:DL Ratio (Total): %s
sl: Razmerje poslano/prejeto te seje (skupno): %s

en: Average download rate (Session): %s
sl: Povprečna hitrost prejemanja (seja): %s

en: Average upload rate (Session): %s
sl: Povprečna hitrost pošiljanja (seja): %s

en: Max download rate (Session): %s
sl: Največja hitrost prejemanja (seja): %s

en: Max upload rate (Session): %s
sl: Največja hitrost pošiljanja (seja): %s

en: Reconnects: %i
sl: Ponovne povezave: %i

en: Time Since First Transfer: %s
sl: Čas od prvega prenosa: %s

en: Connected To Server Since: %s
sl: S strežnikom povezan od: %s

en: Active Connections (estimate): %i
sl: Aktivnih povezav (ocena): %i

en: Max Connection Limit Reached: %s
sl: Dosežnih največ možnih povezav: %s

en: Average Connections (estimate): %g
sl: Povprečno povezav (ocena): %g

en: Peak Connections (estimate): %i
sl: Največ povezav (ocena): %i

en: Clients
sl: Odjemalci

en: Unknown: %s
sl: Neznani: %s

en: Filtered: %s
sl: Filtrirani: %s

en: Banned: %s
sl: Izločeni: %s

en: Total: %i Known: %i
sl: Skupno: %i Znani: %i

en: Working Servers: %i
sl: Delujoči strežniki: %i

en: Failed Servers: %i
sl: Nedelujoči strežniki: %i

en: Total: %s
sl: Skupno: %s

en: Deleted Servers: %s
sl: Izbrisani strežniki: %s

en: Filtered Servers: %s
sl: Filtrirani strežniki: %s

en: Users on Working Servers: %llu
sl: Uporabniki na delujočih strežnikih: %llu

en: Files on Working Servers: %llu
sl: Datoteke na delujočih strežnikih: %llu

en: Total Users: %llu
sl: Skupno uporabnikov: %llu

en: Total Files: %llu
sl: Skupno datotek: %llu

en: Server Occupation: %.2f%%
sl: Zasedenost strežnikov: %.2f%%

en: Number of Shared Files: %s
sl: Število deljenih datotek: %s

en: Total size of Shared Files: %s
sl: Skupna velikost deljenih datotek: %s

en: Average file size: %s
sl: Povprečna velikost datoteke: %s

en: Operating System
sl: Operacijski sistem

en: Not Received
sl: Ni prejeto

en: Active connections (1:%u)
sl: Aktivne povezave (1:%u)

en: Not available
sl: Ni na voljo

en: Never
sl: Nikoli

en: Command '%s' with pid '%d' has finished with status code '%d'.
sl: Ukaz »%s« s PID-jem »%d« se je končal s statusno kodo »%d«.

en: Execute <str> and exit.
sl: Izvrši <str> in končaj.

en: Invalid IP format. Use xxx.xxx.xxx.xxx:xxxx
sl: Neveljaven format IP. Uporabite xxx.xxx.xxx.xxx:xxxx

en: This command requires an argument. Valid arguments: 'all', filename, or a number.
sl: Ta ukaz potrebuje argument. Veljavni argumenti: »all«, ime datoteke ali število.

en: Processing by hash:
sl: Obdelovanje po kodi:

en: Processing by filename:
sl: Obdelovanje po imenu datoteke:

en: This command requires an argument. Valid arguments: a file hash.
sl: Ta ukaz potrebuje argument. Veljaven argument: koda datoteke.

en: Not a valid number
sl: Ni veljavno število

en: Not a valid hash (length should be exactly 32 chars)
sl: Ni veljavna koda (dolžina mora biti točno 32 znakov)

en: Request failed with an unknown error.
sl: Zahteva spodletela z neznano napako.

en: Operation was successful.
sl: Operacija je bila uspešna.

en: Request failed with the following error: %s
sl: Zahteva ni uspela zaradi napake: %s

en: IP filtering for clients is %s.
sl: Filtriranje IP za odjemalce je %s.

en: OFF
sl: IZKLOPLJENO

en: ON
sl: VKLOPLJENO

en: IP filtering for servers is %s.
sl: Filtriranje IP za strežnike je %s.

en: Current IPFilter Level is %d.
sl: Trenutna stopnja IP filtriranja je %d.

en: Bandwidth limits: Up: %u kB/s, Down: %u kB/s.
sl: Omejitve povezave: Gor: %u kB/s, Dol: %u kB/s.

en: Connected to %s %s %s
sl: Povezan z %s %s %s

en: Now connecting
sl: Povezovanje

en: firewalled
sl: za požarnim zidom

en: ok
sl: v redu

en: 
    Download:	%s
sl: 
    Prejemanje:	%s

en: 
    Upload:	%s
sl: 
    Pošiljanje:	%s

en: 
    Clients in queue:	%d
sl: 
    Odjemalci v vrsti:	%d

en: 
    Total sources:	%d
sl: 
    Skupno virov:	%d

en: Number of search results: %i
sl: Število rezultatov iskanja: %i

en: Search progress: %u %%
sl: Napredek iskanja: %u %%

en: Search progress not available
sl: Napredek iskanja ni na voljo

en: Received an unknown reply from the server, OpCode = %#x.
sl: Prejet neznan odgovor od strežnika, OpCode = %#x.

en: Show short status information.
sl: Prikaži kratke podatke o stanju.

en: Show connection status, current up/download speeds, etc.
sl: Prikaži stanje povezave, trenutne hitrosti prenosa gor/dol, itd.

en: Show full statistics tree.
sl: Prikaži celotno statistično drevo.

en: Optionally, a number in the range 0-255 can be passed as an argument to this
    command, which tells how many entries of the client version subtrees should be
    shown. Passing 0 or omitting it means 'unlimited'.
    
    Example: 'statistics 5' will show only the top 5 versions for each client type.
sl: Neobvezno: kot argument tega ukaza lahko podate število v obsegu 0-255, ki določa,
    koliko različic odjemalca naj bo prikazanih v poddrevesu tipa odjemalcev.
    Vrednost 0 ali izpuščen argument pomeni »neomejeno«.
    
    Primer: »statistics 5« bo prikazalo 5 najpogostejših različic vsakega tipa odjemalca.

en: Shut down aMule.
sl: Zaustavi aMule

en: Shut down the remote running core (amule/amuled).
    This will also shut down the text client, since it is unusable without a
    running core.
sl: Zaustavi oddaljeno tekoče jedro (amule/amuled).
    To bo zaustavilo tudi besedilnega odjemalca, ker brez tekočega jedra ni uporaben.

en: Reload the given object.
sl: Ponovno naloži naveden objekt.

en: Reload shared files list.
sl: Ponovno naloži seznam deljenih datotek.

en: Reload IP filtering table.
sl: Ponovno naloži seznam za filtriranje IP-jev.

en: Reload current IP filtering table.
sl: Ponovno naloži trenutni seznam za filtriranje current IP-jev.

en: Update IP filtering table from URL.
sl: Posodobi seznam za filtriranje IP-jev iz URL-ja.

en: If URL is omitted the URL from the preferences is used.
sl: Če je URL izpuščen, se uporabi URL iz nastavitev.

en: Connect to the network.
sl: Poveži se z omrežjem.

en: This will connect to all networks that are enabled in Preferences.
    You may also optionally specify a server address in IP:Port form, to connect to
    that server only. The IP must be a dotted decimal IPv4 address,
    or a resolvable DNS name.
sl: Ta možnost bo vzpostavila povezavo z vsemi omrežji, omogočenimi v nastavitvah.
    Neobvezno: Lahko navedete naslov strežnika v obliki IP:Vrata,
    za povezavo samo s tem strežnikom. IP mora biti s pikami ločen
    decimalen naslov IPv4 ali razrešljivo ime DNS.

en: Connect to eD2k only.
sl: Poveži se samo z eD2k.

en: Connect to Kad only.
sl: Poveži se samo s Kad.

en: Disconnect from the network.
sl: Prekini povezavo z omrežjem.

en: This will disconnect from all networks that are currently connected.
sl: To bo prekinilo povezavo z vsemi omrežji, s katerimi ste povezani.

en: Disconnect from eD2k only.
sl: Prekini samo povezavo z eD2k.

en: Disconnect from Kad only.
sl: Prekini samo povezavo s Kad.

en: Add an eD2k or magnet link to core.
sl: Dodaj povezavo magnet ali povezavo ed2k v jedro.

en: The eD2k link to be added can be:
    *) a file link (ed2k://|file|...), it will be added to the download queue,
    *) a server link (ed2k://|server|...), it will be added to the server list,
    *) or a serverlist link, in which case all servers in the list will be added to the
       server list.
    
    The magnet link must contain the eD2k hash and file length.
sl: Povezava eD2k za dodajanje je lahko:
    • povezava za datoteko (ed2k://|file|...), dodana bo na v vrsto prejemanj
    • povezava za strežnik (ed2k://|server|...), dodan bo na seznam strežnikov
    • povezava do seznama strežnikov, vsi strežniki bodo dodani na seznam strežnikov
    
    Povezava magnet mora vsebovati kodo eD2k in dolžino datoteke.

en: Set a preference value.
sl: Nastavi vrednost nastavitve.

en: Set IP filtering preferences.
sl: Nastavi filtriranje IP-jev.

en: Turn IP filtering on for both clients and servers.
sl: Vključi filtriranje IP-jev za odjemalce in strežnike.

en: Turn IP filtering off for both clients and servers.
sl: Izključi filtriranje IP-jev za odjemalce in strežnike.

en: Enable/Disable IP filtering for clients.
sl: Omogoči/onemogoči filtriranje IP-jev za odjemalce.

en: Turn IP filtering on for clients.
sl: Vključi filtriranje IP-jev za odjemalce.

en: Turn IP filtering off for clients.
sl: Izključi filtriranje IP-jev za odjemalce.

en: Enable/Disable IP filtering for servers.
sl: Omogoči/onemogoči filtriranje IP-jev za strežnike.

en: Turn IP filtering on for servers.
sl: Vključi filtriranje IP-jev za strežnike.

en: Turn IP filtering off for servers.
sl: Izključi filtriranje IP-jev za strežnike.

en: Select IP filtering level.
sl: Izberite stopnjo filtriranja IP-jev.

en: Valid filtering levels are in the range 0-255, and it's default (initial)
    value is 127.
sl: Veljavne stopnje filtriranja so od 0-255, privzeta stopnja je 127.

en: Set bandwidth limits.
sl: Nastavi omejitve povezave.

en: The value given to these commands has to be in kilobytes/sec.
sl: Vrednost podana tem ukazom mora biti v kilobajtih/sek.

en: Set upload bandwidth limit.
sl: Nastavi omejitev pošiljanja.

en: Set download bandwidth limit.
sl: Nastavi omejitev prejemanja.

en: Get and display a preference value.
sl: Dobi in prikaži vrednost nastavitve.

en: Get IP filtering preferences.
sl: Dobi nastavitve filtriranja IP-jev.

en: Get IP filtering state for both clients and servers.
sl: Dobi stanje filtriranja IP-jev za odjemalce in strežnike.

en: Get IP filtering state for clients only.
sl: Dobi stanje filtriranja IP-jev samo za odjemalce.

en: Get IP filtering state for servers only.
sl: Dobi stanje filtriranja IP-jev samo za strežnike.

en: Get IP filtering level.
sl: Dobi stopnjo filtriranja IP-jev.

en: Get bandwidth limits.
sl: Dobi omejitve prenosa.

en: Execute a search.
sl: Izvrši iskanje.

en: A search type has to be specified by giving the type:
        GLOBAL
        LOCAL
        KAD
    Example: 'search kad file' will execute a kad search for "file".
sl: Vrsta iskanja mora biti navedena s sledečimi tipi:
        GLOBAL (globalno)
        LOCAL (krajevno)
        KAD (kad)
    Primer: »search kad datoteka« bo izvršilo Kad iskanje za »datoteka«.

en: Execute a global search.
sl: Izvrši globalno iskanje.

en: Execute a local search
sl: Izvrši krajevno iskanje.

en: Execute a kad search
sl: Izvrši iskanje kad.

en: Show the results of the last search.
sl: Prikaže rezultate zadnjega iskanja.

en: Return the results of the previous search.
sl: Vrne rezultate prejšnjega iskanja.

en: Show the progress of a search.
sl: Prikaže napredek iskanja.

en: Show the progress of a search.
sl: Prikaže napredek iskanja.

en: Start downloading a file
sl: Začni prejemati datoteko

en: The number of a file from the last search has to be given.
    Example: 'download 12' will start to download the file with the number 12 of the previous search.
sl: Navesti morate številko datoteke iz zadnjega iskanja.
    Primer: ukaz »download 12« bo dodal na seznam prejemanj datoteko št. 12 iz zadnjega iskanja.

en: Pause download.
sl: Prekini prejemanje.

en: Resume download.
sl: Nadaljuj prejemanje.

en: Cancel download.
sl: Prekliči prejemanje.

en: Set download priority.
sl: Nastavi prednost prejemanja.

en: Set priority of a download to Low, Normal, High or Auto.
sl: Nastavi prednost prejemanja na nizko, normalno, visoko ali samodejno.

en: Set priority to low.
sl: Nastavi prioriteto na nizko.

en: Set priority to normal.
sl: Nastavi prioriteto na normalno.

en: Set priority to high.
sl: Nastavi prioriteto na visoko.

en: Set priority to auto.
sl: Nastavi prioriteto na samodejno.

en: Show queues/lists.
sl: Prikaži čakalne vrste/sezname.

en: Show upload/download queue, server list or shared files list.
sl: Prikaži čakalno vrsto prenosov, seznam strežnikov ali deljenih datotek.

en: Show upload queue.
sl: Prikaži čakalno vrsto pošiljanj.

en: Show download queue.
sl: Prikaži čakalno vrsto prejemanj.

en: Show log.
sl: Prikaži dnevnik.

en: Show servers list.
sl: Prikaži seznam strežnikov.

en: Reset log.
sl: Ponastavi dnevnik.

en: Deprecated command, use '%s' instead.
sl: Opuščen ukaz, namesto njega uporabite »%s«.

en: This is a deprecated command, and may be removed in the future.
    Use '%s' instead.
sl: Ta ukaz je opuščen in bo morda v prihodnosti odstranjen.
    Namesto njega uporabite »%s«.

en: aMule text client
sl: aMule besedilni odjemalec

en: Converting old AICH hashsets in '%s' to 64b in '%s'.
sl: Pretvarjanje starih kod NIRP v »%s« v 64b v »%s«.

en: WARNING: The filename '%s' is invalid and has been renamed to '%s'.
sl: OPOZORILO: ime datoteke »%s« ni veljavno in je bilo spremenjeno v »%s«.

en: WARNING: The file '%s' already exists, new file renamed to '%s'.
sl: OPOZORILO: datoteka »%s« že obstaja, nova datoteka je preimenovana v »%s«.

en: Are you sure you wish to cancel and delete all files in this category?
sl: Ali res želite preklicati prejemanja in izbrisati vse datoteke iz te kategorije?

en: Confirmation Required
sl: Potrebna je potrditev

en: Only 99 categories are supported.
sl: Podprtih je največ 99 kategorij.

en: Too many categories!
sl: Preveč kategorij.

en: All others
sl: Vse drugo

en: Select view filter
sl: Izberite filter prikaza

en: Add category
sl: Dodaj kategorijo

en: Edit category
sl: Uredi kategorijo

en: Remove category
sl: Odstrani kategorijo

en: Failed to open file (%s), removing from list of shared files.
sl: Ni bilo mogoče odpreti datoteke (%s), odstranjevanje s seznama deljenih datotek.

en: Hashset requested for unknown file: %s
sl: Zahtevan je bil nabor kod za neznano datoteko: %s

en: Resuming uploads of file: %s
sl: Nadaljevanje ppošiljanja za datoteko: %s

en: Suspending upload of file: %s
sl: Ustavljanje pošiljanja za datoteko: %s

en: Failed to execute command `%s' on `%s' event.
sl: Ni bilo mogoče izvesti ukaza »%s« za dogodek »%s«.

en: Download completed
sl: Prejemanje zaključeno

en: The full path to the file.
sl: Polna pot datoteke.

en: The name of the file without path component.
sl: Ime datoteke brez poti.

en: The eD2k hash of the file.
sl: Koda eD2k datoteke.

en: The size of the file in bytes.
sl: Velikost datoteke v bajtih.

en: Cumulative download activity time.
sl: Skupni čas aktivnega prejemanja.

en: New chat session started
sl: Začeta je bila nova seja klepeta.

en: Message sender.
sl: Pošiljatelj sporočila.

en: Out of space
sl: Zmanjkalo je prostora

en: Disk partition.
sl: Razdelek diska.

en: Error on completion
sl: Napaka pri zaključevanju

en: Processing file number %u: %s
sl: Obdelovanje datoteke številka %u: %s

en: You have asked for part hashes (Only used for files > 9.5 MB)
sl: Zahtevali ste kode delov (na voljo samo za datoteke > 9,5 MiB)

en: %s ---> Non existant file !
sl: %s → Datoteka ne obstaja.

en: aLinkCreator, the aMule eD2k link creator
sl: aLinkCreator, ustvarjalnik povezav eD2k

en: Welcome!
sl: Dobrodošli!

en: Input parameters
sl: Vhodni parametri

en: File to Hash
sl: Ustvari kodo za datoteko

en: Add Optional URLs for this file
sl: Dodaj URL-je za to datoteko (neobvezno)

en: Enter here the file you want to compute the eD2k link
sl: Sem vnesite datoteko, za katero želite ustvariti povezavo eD2k.

en: Enter here the URL you want to add to the eD2k link: Add / at the end to let aLinkCreator append the current file name
sl: Sem vnesite URL, ki ga želite dodati povezavi eD2k. Na konec dodajte »/«, da aLinkCreator doda trenutno ime datoteke.

en: Remove
sl: Odstrani

en: Create link with part-hashes
sl: Ustvari povezavo s kodami delov

en: Help to spread new and rare files faster, at the cost of an increased link size
sl: Pomaga pri hitrejšem razširjanju novih in redkih datotek, za ceno večje dolžine povezave

en: MD4 File Hash
sl: Koda MD4 datoteke

en: eD2k File Hash
sl: Koda datoteke eD2k

en: eD2k link
sl: Povezava eD2k

en: Save
sl: Shrani

en: Copy to clipboard
sl: Skopiraj na odložišče

en: Open
sl: Odpri

en: Open a file to compute its eD2k link
sl: Odpre datoteko za ustvaritev povezave eD2k zanjo

en: Copy computed eD2k link to clipboard
sl: Skopira ustvarjeno povezavo eD2k na odložišče

en: Save as
sl: Shrani kot

en: Save computed eD2k link to file
sl: Shrani ustvarjeno povezavo eD2k v datoteko

en: About aLinkCreator
sl: O aLinkCreator

en: Select the file you want to compute the eD2k link
sl: Izberite datoteko za ustvaritev povezave eD2k zanjo

en: Can't open the clipboard
sl: Odložišča ni moč odpreti

en: Nothing to copy for now !
sl: Zaenkrat ni ničesar za skopirati.

en: Select the file to your computed eD2k link
sl: Izberite datoteko za ustvaritev povezave eD2k

en: Unable to open
sl: Ni mogoče odpreti

en: Please, enter a non empty file name
sl: Prosimo, vnesite neprazno ime datoteke

en: Nothing to save for now !
sl: Zaenkrat ni ničesar za shraniti.

en: aLinkCreator, the aMule eD2k link creator
    
    (c) 2004 ThePolish <thepolish@vipmail.ru>
    
    Pixmaps from http://www.everaldo.com and http://www.icomania.com
    and http://jimmac.musichall.cz/ikony.php3
    
    Distributed under GPL
sl: aLinkCreator, ustvarjalnik povezav eD2k
    
    © 2004 ThePolish  <thepolish@vipmail.ru>
    
    Ikone od http://www.everaldo.com in http://www.icomania.com
    in http://jimmac.musichall.cz/ikony.php3
    
    Razširja se pod pogoji licence GPL

en: Hashing...
sl: Ustvarjanje kode ...

en: aLinkCreator is working for you
sl: aLinkCreator dela za vas

en: Computing MD4 Hash...
sl: Izračunavanje kode MD4 ...

en: Computing eD2k Hashes...
sl: Izračunavanje kode eD2k ...

en: Cancelled !
sl: Preklicano.

en: Done in %.2f s
sl: Zaključeno v %.2f s

en: You have already added this URL !
sl: Ta URL ste že dodali.

en: Please, enter a non empty URL
sl: Prosimo, vnesite neprazen URL

en: Unable to open %s
sl: Ni mogoče odpreti %s

en: %i day(s) %i hour(s) %i min %i s
sl: %i dni %i ur %i min. %i sek.

en: %.2f KB
sl: %.2f KiB

en: %.2f MB
sl: %.2f MiB

en: %.2f GB
sl: %.2f GiB

en: %.2f TB
sl: %.2f TiB

en: wxCas, aMule Online Statistics
sl: wxCas, spletna statistika aMule

en: Maximum DL rate since wxCas is running
sl: Najhitrejše prejemanje odkar teče wxCas

en: Absolute Maximum DL rate during wxCas previous runs
sl: Absolutno najhitrejše prejemanje med vsemi prejšnjimi sejami wxCas

en: System
sl: Sistem

en: Stop Auto Refresh
sl: Ustavi samodejno osveževanje

en: Save Online Statistics image
sl: Shrani sliko spletne statistike

en: Print Online Statistics image
sl: Natisni sliko spletne statistike

en: Preferences setting
sl: Nastavitve

en: About wxCas
sl: O wxCas

en: Start Auto Refresh
sl: Zaženi samodejno osveževanje

en: Auto Refresh stopped
sl: Samodejno osveževanje ustavljeno

en: Auto Refresh started
sl: Samodejno osveževanje začeto

en: Save Statistics Image
sl: Shrani statistično sliko

en: aMule Online Statistics
sl: Spletna statistika aMule

en: There was a problem printing.
    Perhaps your current printer is not set correctly?
sl: Pri tiskanju se je pojavila težava.
    Morda privzeti tiskalnik ni pravilno nastavljen?

en: Printing
sl: Tiskanje

en: wxCas, aMule OnLine Signature Statistics
    
    (c) 2004 ThePolish <thepolish@vipmail.ru>
    
    Based on CAS by Pedro de Oliveira <falso@rdk.homeip.net>
    
    Distributed under GPL
sl: wxCas, aMule statistika spletnega podpisa
    
    © 2004 ThePolish <thepolish@vipmail.ru>
    
    Temelji na CAS, avtorja Pedro de Oliveira <falso@rdk.homeip.net>
    
    Na voljo pod licenco GPL

en: Oh Oh, aMule is not running...
sl: aMule ne teče.

en: aMule is running
sl: aMule teče.

en: aMule is running, but disconnected
sl: aMule teče, vendar ni povezave.

en: aMule is connecting...
sl: aMule se povezuje ...

en: Oh Oh, aMule status is unknown...
sl: Stanje aMule je neznano.

en:  has been running for
sl:  teče že

en:  is stopped !
sl:  je ustavljen.

en:  is not connected !
sl:  ni povezan.

en:  is connecting...
sl:  se povezuje...

en:  is doing something strange, check it !
sl:  dela nekaj nenavadnega, preverite.

en:  is connected to
sl:  je povezan z

en: off
sl: ugasnjen

en:  is on
sl:  je povezan

en:  with
sl:  z

en: Total Download:
sl: Skupno prejetega:

en: , Upload:
sl: , poslanega:

en: Session Download:
sl: To sejo prejetega:

en: Download:
sl: Prejemanje:

en:  kB/s, Upload:
sl:  kB/s, Pošiljanje:

en: Sharing:
sl: Deljenih:

en:  file(s), Clients on queue:
sl:  datotek, Odjemalcev v vrsti:

en: Time:
sl: Čas:

en:  on
sl:  na

en: System Load Average (1-5-15 min):
sl: Povprečna obremenitev sistema (1-5-15 min.):

en: System uptime:
sl: Neprekinjeno delovanje:

en: Directory containing amulesig.dat file
sl: Mapa, ki vsebuje datoteko amulesig.dat

en: Enter here the directory where your amulesig.dat file is
sl: Sem vnesite mapo, ki vsebuje datoteko amulesig.dat

en: Refresh rate interval in seconds
sl: Interval med osvežitvami v sekundah

en: Generate a stat image at every refresh event
sl: Ustvari statistično sliko ob vsaki osvežitvi

en: Enter here the directory where you want to generate the statistic image
sl: Sem vnesite mapo, v katero želite ustvariti statistično sliko

en: Upload periodicaly your stat image to FTP server
sl: Periodično prenesi statistično sliko na strežnik FTP

en: FTP Url
sl: URL FTP-ja

en: FTP Path
sl: Pot na FTP-ju

en: Enter here the URL of your FTP server
sl: Sem vnesite URL vašega strežnika FTP

en: Enter here the directory where putting your stat image on FTP server
sl: Sem vnesite mapo na strežniku FTP, v katero se naj shrani statistična slika

en: User
sl: Uporabnik

en: Enter here the User name to log into your FTP server
sl: Sem vnesite uporabniško ime za prijavo na vaš strežnik FTP

en: Enter here the User password to log into your FTP server
sl: Sem vnesite geslo za prijavo na vaš strežnik FTP

en: FTP update rate interval in minutes
sl: Interval med osvežitvami prenosov na FTP v minutah

en: Validate
sl: Preveri veljavnost

en: Folder containing your signature file
sl: Mapa, ki vsebuje vašo datoteko s podpisom

en: Folder where generating the statistic image
sl: Mapa, v katerem je ustvarjena statistična slika

en: Loads template <str>
sl: Naloži predlogo <str>

en: Web server HTTP port
sl: Vrata HTTP spletnega strežnika

en: Use UPnP port forwarding on web server port
sl: Uporabi posredovanje vrat UPnP za vrata spletnega strežnika

en: UPnP port
sl: Vrata UPnP

en: Use gzip compression
sl: Uporabi stiskanje gzip

en: Full access password for web server
sl: Geslo za polni dostop do spletnega strežnika

en: Guest password for web server
sl: Geslo za goste na spletnem strežniku

en: Allow guest access
sl: Dovoli dostop gostom

en: Deny guest access
sl: Zavrni dostop gostom

en: Load/save web server settings from/to remote aMule
sl: Naloži/shrani nastavitve spletnega strežnika od/na oddaljeni aMule

en: aMule config file path. DO NOT USE DIRECTLY!
sl: Pot do nastavitvene datoteke. NE UPORABITE NEPOSREDNO.

en: Disable PHP interpreter (deprecated)
sl: Onemogoči tolmača PHP-ja (opuščeno)

en: Recompile PHP pages on each request
sl: Ponovno prevedi strani PHP ob vsaki zahtevi

en: aMule Web Server
sl: Spletni strežnik aMule

en: web client connection accepted
sl: povezava spletnega odjemalca sprejeta

en: ERROR: cannot accept web client connection
sl: NAPAKA: ni moč sprejeti povezave spletnega odjemalca

en: Request failed with the following error: %s.
sl: Zahteve ni bilo mogoče izvesti zaradi napake: %s.

en: Index file not found:
sl: Indeksne datoteke ni mogoče najti:

en: Session expired - requesting login
sl: Seja potekla – zahtevek za prijavo

en: Session ok, logged in
sl: Seja v redu, prijavljen

en: Session ok, not logged in
sl: Seja v redu, ni prijave

en: No session opened - will request login
sl: Ni odprte seje – zahtevek za prijavo

en: Session created - requesting login
sl: Seja ustvarjena – zahtevek za prijavo

en: Processing request [original]:
sl: Obdelovanje zahteve [izvorno]:

en: No password specified, login will not be allowed.
sl: Geslo ni nastavljeno, prijava ne bo dovoljena.

en: Checking password
sl: Preverjanje gesla

en: Password hash invalid
sl: Koda gesla ni veljavna

en: Password ok
sl: Geslo v redu

en: Password bad
sl: Napačno geslo

en: You did not enter any password. Blank password is not allowed.
sl: Niste navedli gesla. Prazno geslo ni dovoljeno.

en: Logout requested
sl: Zahtevana odjava

en: Processing request [redirected]:
sl: Obdelovanje zahteve [preusmerjeno]:
