aMule - en to uk translation catalogue (1437 entries)

en: Add a Friend
uk: Додати друга

en: You have to enter a valid IP and port!
uk: Ви повинні ввести вірну IP-адресу та порт!

en: Information
uk: Інформація

en: The specified userhash is not valid!
uk: Визначений хеш користувача невірний

en: Failed to open ED2KLinks file.
uk: Не вдалося відкрити файл ED2KLinks.

en: WARNING: You can't add yourself as a source for an eD2k link while having a lowid.
uk: ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: ви не можете додати себе як джерело для eD2k-посилання маючи LowID.

en: Now, exiting main app...
uk: Тепер, виходимо з головної програми...

en: Failed
uk: Невдалі

en: aMule OnExit: Terminating core.
uk: aMule OnExit: Завершується core.

en: aMule shutdown completed.
uk: Завершення роботи aMule закінчене.

en: Memory debug results for aMule exit:
uk: Наслідки зневадження пам'яті для виходу aMule:

en: Your locale has been changed to System Default due to a configuration change. Sorry.
uk: Ваша локаль змінена на системну за замовчуванням із-за зміни налаштувань. Вибачте.

en: Info
uk: Інфо

en: 
    EC configuration
uk: 
    Налаштування зовнішніх з'єднань

en: Password set and external connections enabled.
uk: Пароль встановлений та дозволені зовнішні з'єднання.

en: WARNING
uk: ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

en: You don't have any server in the server list.
    Do you want aMule to download a new list now?
uk: Ви не маєте жодного серверу в переліку серверів.
    Хочете, щоб aMule звантажив зараз новий?

en: Server list download
uk: Звантажити перелік серверів

en: web server running on pid %d
uk: Веб-сервер запущений з %d

en: You requested to run web server on startup, but the amuleweb binary cannot be run. Please install the package containing aMule web server, or compile aMule using --enable-webserver and run make install
uk: Ви встановили запуск веб-сервера під час завантаження, але amuleweb не може бути запущено. Будь ласка, встановіть пакунок, що містить веб-сервер aMule, зберіть aMule з --enable-webserver та виконайте make install

en: ERROR
uk: ПОМИЛКА

en: Could not bind ports to the specified address: %s
uk: Неможливо прив'язати порт до визначеної адреси: %s

en: Port %u is not available. You will be LOWID
uk: Порт %u недоступний. Ви будете мати LowID

en: Port %u is not available!
    
    This means that you will be LOWID.
    
    Check your network to make sure the port is open for output and input.
uk: Порт %u недоступний!
    
    Це означає, що ви отримаєте LowID.
    
    Перевірте вашу мережу, щоб впевнитись, що порт відкритий.

en: Failed to create OnlineSig File
uk: Неможливо створити файл онлайн-підпису

en: Failed to create aMule OnlineSig File
uk: Неможливо створити файл онлайн-підпису aMule

en: The selected locale seems not to be installed on your box. (Note: I'll try to set it anyway)
uk: Обрана локаль здається не встановлена. (примітка: спроба встановити її в будь-якому випадку)

en: This is the first time you run aMule %s
uk: Ви запускаєте aMule %s вперше

en: This version is a testing version, updated daily, and
uk: Це тестова версія, оновлюється щодня, та

en: we give no warranty it won't break anything, burn your house,
uk: ми не даємо жодної гарантії, якщо вона щось пошкодить, спалить ваш будинок,

en: or kill your dog. But it *should* be safe to use anyway.
uk: або вб'є собаку. Але вона *має бути* безпечною у використанні всюди.

en: More information, support and new releases can found at our homepage,
uk: Більше подробиць, підтримка та нові випуски можуть бути знайдені на нашій сторінці,

en: at www.aMule.org, or in our IRC channel #aMule at irc.freenode.net.
uk: на www.aMule.org, або у нашому IRC-каналі #aMule на irc.freenode.net.

en: Feel free to report any bugs to http://forum.amule.org
uk: Не соромтеся повідомити про будь-які помилки на http://forum.amule.org

en: The folder for Online Signature files you specified is INVALID!
     OnlineSignature will be DISABLED until you fix it on preferences.
uk: Тека для файлів онлайн-підпису НЕВІРНА!
    Онлайн-підпис буде ВИМКНЕНО поки ви не виправите це в налаштуваннях.

en: Server hostname notified
uk: Назва сервера повідомлена

en: Disk space preallocation for file '%s' failed: %s
uk: Не вдалося виділити місце на диску для файлу '%s': %s

en: ERROR: can't open logfile
uk: ПОМИЛКА: не можу відкрити файл часопису

en: WARNING: logfile is empty. Something is wrong.
uk: ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: журнал порожній. Щось негаразд.

en: Log has been reset
uk: Часопис очищено

en: ServerMessage: %s
uk: Повідомлення сервера: %s

en: Failed to download the nodes list.
uk: Не вдалося звантажити перелік вузлів.

en: Failed to open the downloaded version check file
uk: Не вдалося відкрити звантажений файл перевірки версії

en: Corrupted version check file
uk: Файл перевірки версії зіпсований

en: You are using an outdated version of aMule!
uk: Ви використовуєте застарілу версію aMule!

en: Your aMule version is %i.%i.%i and the latest version is %li.%li.%li
uk: Ваша версія aMule %i.%i.%i, а остання %li.%li.%li

en: The latest version can always be found at http://www.amule.org
uk: Остання версія може бути завжди знайдена на http://www.amule.org

en: WARNING: Your aMuled version is outdated: %i.%i.%i < %li.%li.%li
uk: ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Ваша версія aMuled застаріла: %i.%i.%i < %li.%li.%li

en: Your copy of aMule is up to date.
uk: Ваша копія aMule оновлена.

en: Failed to download the version check file
uk: Неможливо звантажити файл перевірки версії

en: Users: %s | Files: %s
uk: Користувачі: %s | Файли: %s

en: Users: E: %s K: %s | Files: E: %s K: %s
uk: Користувачі: %s K: %s | Файли: E: %s K: %s

en: No networks selected
uk: Не вибрано жодної мережі

en: with LowID
uk: з LowID

en: with HighID
uk: з HighID

en: Connected to %s %s
uk: З'єднано з %s %s

en: Connecting to %s
uk: З'єднується з %s

en: Disconnected from eD2k
uk: Від'єднано від eD2k

en: Kad started.
uk: Kad запущена.

en: Kad stopped.
uk: Kad зупинена.

en: Connected to Kad (ok)
uk: З'єднано з Kad (все гаразд)

en: Connected to Kad (firewalled)
uk: З'єднано з Kad (за фаєрволом)

en: Disconnected from Kad
uk: Від'єднано від Kad

en: Kad network cannot be used if UDP port is disabled on preferences, not starting.
uk: Мережа Kad не може бути використана якщо UDP-порт вимкнено в налаштуваннях, не починаю.

en: Kad network disabled on preferences, not connecting.
uk: Мережа Kad вимкнена в налаштуваннях, не з'єднуюсь.

en: ERROR: aMule daemon cannot be used when external connections are disabled. To enable External Connections, use either a normal aMule, start amuled with the option --ec-config or set the key "AcceptExternalConnections" to 1 in the file ~/.aMule/amule.conf
uk: ПОМИЛКА: демон aMule не може бути використаний з вимкненими зовнішніми з'єднаннями. Щоб ввімкнути зовнішні з'єднання, використовуйте або звичайний режим з опцією --ec-config або встановіть "AcceptExternalConnections" в 1 в файлі ~/.aMule/amule.conf

en: ERROR: A valid password is required to use external connections, and aMule daemon cannot be used without external connections. To run aMule deamon, you must set the "ECPassword" field in the file ~/.aMule/amule.conf with an appropriate value. Execute amuled with the flag --ec-config to set the password. More information can be found at http://wiki.amule.org
uk: ПОМИЛКА: необхідний вірний пароль, щоб використовувати зовнішні з'єднання, і демон aMule не може бути використаний без зовнішніх з'єднань. Щоб запустити демон aMule, ви маєте встановити відповідне значення у полі "ECPassword" у файлі ~/.aMule/amule.conf. Виконайте amuled  з параметром --ec-config, щоб встановити пароль. Більше інформації можете знайти на http://wiki.amule.org

en: amuled: OnInit - starting timer
uk: amuled: OnInit - запускається timer

en: amuled: forking to background - see you
uk: amuled: переходимо у фоновий режим - до зустрічі

en: ERROR: %s
uk: ПОМИЛКА: %s

en: This is aMule %s based on eMule.
uk: Це aMule %s оснований на eMule.

en: Running on %s
uk: Запущений на %s

en: Visit http://www.amule.org to check if a new version is available.
uk: Відвідайте http://www.amule.org, щоб перевірити наявність нових версій.

en: FATAL ERROR: Failed to create Timer
uk: ЖАХЛИВА ПОМИЛКА: не вдалося створити Timer

en: aMule remote control
uk: Віддалене керування aMule

en: Snapshot:
uk: Знімок:

en: 'All-Platform' p2p client based on eMule
uk: 'Багатоплатформений' p2p-клієнт, що оснований на eMule

en: Website: http://www.amule.org
uk: Сторінка в Інтернет: http://www.amule.org

en: Forum: http://forum.amule.org
uk: Форум: http://forum.amule.org

en: Contact: admin@amule.org (administrative issues)
uk: Контакт: admin@amule.org (адміністративні питання)

en: Part of aMule is based on
uk: Частина aMule основана на

en: Message
uk: Повідомлення

en: aMule dialog destroyed
uk: Діалог aMule знищений

en: Connecting
uk: З'єднується

en: eD2k: Connecting
uk: eD2k: з'єднання

en: eD2k: Disconnected
uk: eD2k: від'єднаний

en: Kad: Firewalled
uk: Kad: за фаєрволом

en: Kad: Connected
uk: Kad: з'єднаний

en: Kad: Connecting
uk: Kad: з'єднуюсь

en: Kad: Off
uk: Kad: вимкнена

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Stop the current connection attempts
uk: Зупинити поточні спроби з'єднань

en: Disconnect
uk: Від'єднатися

en: Disconnect from the currently connected networks
uk: Від'єднатися від з'єднаних мереж

en: Connect
uk: З'єднатися

en: Connect to the currently enabled networks
uk: З'єднатися з дозволеними мережами

en:  kB/s
uk:  кбайт/с

en: aMule (%s | Connected)
uk: aMule (%s | З'єднано)

en: aMule (%s | Disconnected)
uk: aMule (%s | Від'єднано)

en: Exit confirmation
uk: Підтвердження виходу

en: Launch Command:
uk: Команда для запуску:

en: - default -
uk: - за замовчуванням -

en: Skin directory '%s' does not exist
uk: Тека з шкірами '%s' не існує

en: WARNING: Unable to open skin file '%s' for read
uk: ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Неможливо відкрити файл шкіри '%s' для читання

en: Networks
uk: Мережі

en: Networks Window
uk: Вікно мереж

en: Searches
uk: Пошук

en: Searches Window
uk: Вікно пошуку

en: Downloads
uk: Звантаження

en: Shared files
uk: Спільні файли

en: Shared Files Window
uk: Вікно спільних файлів

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Messages Window
uk: Вікно повідомлень

en: Statistics
uk: Статистика

en: Statistics Graph Window
uk: Вікно статистики

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Preferences Settings Window
uk: Вікно налаштувань

en: Import
uk: Зовн. внесення

en: The partfile importer tool
uk: Засіб зовнішнього внесення частково звантажених файлів

en: About
uk: Про програму

en: About/Help
uk: Про/Допомога

en: eD2k network
uk: Мережа eD2k

en: Kad network
uk: Мережа Kad

en: No network
uk: Немає мережі

en: aMule remote control
uk: Віддалене керування aMule

en: Fatal Error: Failed to create Core Timer
uk: Жахлива помилка: не вдалося створити Core Timer

en: Connect to remote amule
uk: З'єднатися з віддаленим aMule

en: Fatal Error: Failed to create Poll Timer
uk: Жахлива помилка: не вдалося створити Poll Timer

en: Going to event loop...
uk: Переходимо до циклу обробки подій...

en: Connecting...
uk: З'єднання...

en: Connection failed
uk: З'єднання невдале

en: Remote GUI EC event handler
uk: Віддалений обробник подій зовнішніх з'єднань графічного інтерфейсу

en: Going down
uk: Вимикається

en: Connection Failed. Unable to connect to %s:%d
uk: З'єдання невдале. Неможливо з'єднатися з %s:%d

en: Ready
uk: Готовий

en: All
uk: Всі

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Failed to retrieve shared files from user '%s'
uk: Неможливо отримати спільні файли користувача %s

en: Searching buddy for lowid connection
uk: Шукається друг для lowid-з'єднання

en:  (Fake eMule version %#x)
uk:  (Підробна версія eMule %#x)

en:  (Fake eMule)
uk:  (Підробний eMule)

en: xMule (Fake eMule)
uk: xMule (підробний eMule)

en: 1.x (based on eMule v0.%u)
uk: 1.x (оснований на eMule v0.%u)

en: NickName: %s ID: %u
uk: Прізвисько: %s ID: %u

en: Requested: %s
uk: Запросив: %s

en: Filestats for this session: Accepted %d of %d request, %s transferred
     | Filestats for this session: Accepted %d of %d requests, %s transferred
uk[0]: Статистика файлів для цієї сесії: дозволено %d з %d запитаний, %s передано
uk[1]: Статистика файлів для цієї сесії: дозволено %d з %d запитаних, %s передано
uk[2]: Статистика файлів для цієї сесії: дозволено %d з %d запитаних, %s передано

en: Filestats for all sessions: Accepted %d of %d request, %s transferred
     | Filestats for all sessions: Accepted %d of %d requests, %s transferred
uk[0]: Статистика файлів для всіх сесій: дозволено %d з %d запитаного, %s передано
uk[1]: Статистика файлів для всіх сесій: дозволено %d з %d запитаних, %s передано
uk[2]: Статистика файлів для всіх сесій: дозволено %d з %d запитаних, %s передано

en: Requested unknown file
uk: Запитаний невідомий файл

en: Message filtered from '%s' (IP:%s)
uk: Повідомлення відфільтроване від '%s' (IP:%s)

en: New message from '%s' (IP:%s)
uk: Нове повідомлення від '%s' (IP:%s)

en: Category
uk: Категорія

en: New Category
uk: Нова категорія

en: Choose a folder for incoming files
uk: Виберіть теку для вхідних файлів

en: You must specify a name for the category!
uk: Ви повинні визначити назву категорії

en: You must specify a path for the category!
uk: Ви повинні визначити шлях категорії!

en: Failed to create incoming dir for category. Please specify a valid path!
uk: Неможливо створити вхідну теку для категорії. Будь ласка, вкажіть вірний шлях!

en: Chat-Session Started: %s (%s:%u) - %s %s
uk: Розмову розпочато: %s (%s:%u) - %s %s

en: *** Connected to Client ***
uk: *** З'єднано з клієнтом ***

en: *** Connecting to Client ***
uk: *** З'єднуюсь з клієнтом ***

en: *** Failed to Connect to client / Connection lost ***
uk: *** Неможливо з'єднатись з клієнтом / з'єднання втрачене***

en: Close tab
uk: Закрити вкладки

en: Close all tabs
uk: Закрити всі вкладки

en: Close other tabs
uk: Закрити інші вкладки

en: Add to Friends
uk: Додати до друзів

en: Creditfile loaded, %u client is known | Creditfile loaded, %u clients are known
uk[0]: Завантажено файл довіри, %u відомий клієнт
uk[1]: Завантажено файл довіри, %u відомі клієнти
uk[2]: Завантажено файл довіри, %u відомих клієнтів

en:  - Credits expired for %u client! |  - Credits expired for %u clients!
uk[0]:  - Довіра сплила для %u клієнта
uk[1]:  - Довіра сплила для %u клієнтів
uk[2]:  - Довіра сплила для %u клієнтів

en: No 'cryptkey.dat' file found, creating.
uk: Не знайдено 'cryptkey.dat', створюємо.

en: Client Details
uk: Подробиці клієнта

en: Enabled
uk: Дозволено

en: Supported
uk: Підтримується

en: Not supported
uk: Не підтримується

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Connected
uk: З'єднано

en: Disconnected
uk: Від'єднана

en: %.1f kB/s
uk: %.1f кбайт/с

en: Not complete
uk: Незавершено

en: Bad Guy
uk: Поганий хлопець

en: Verified - OK
uk: Перевірено - добре

en: Not Available
uk: Недоступно

en: User %s (%u) requested your sharedfiles-list -> Accepted
uk: Користувач %s (%u) запитав ваш перелік спільних файлів -> Дозволено

en: User %s (%u) requested your sharedfiles-list -> Denied
uk: Користувач %s (%u) запитав ваш перелік спільних файлів -> Відмовлено

en: User %s (%u) requested your shareddirectories-list -> Accepted
uk: Користувач %s (%u) запитав ваш перелік спільних тек -> Дозволено

en: User %s (%u) requested your shareddirectories-list -> Denied
uk: Користувач %s (%u) запитав ваш перелік спільних тек -> Відмовлено

en: User %s (%u) sent unrequested shared dirs.
uk: Користувач %s (%u) надіслав незапитані спільні теки.

en: User %s (%u) finished sending sharedfiles-list
uk: Користувач %s (%u) завершив надсилати перелік спільних файлів

en: User %s (%u) sent unwanted sharedfiles-list
uk: Користувач %s (%u) надіслав небажаний перелік спільних файлів

en: User %s (%u) denied access to shared directories/files list
uk: Користувач %s (%u) заборонив доступ до переліку спільних тек/файлів

en: File Comments
uk: Коментарі файлу

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: File Name
uk: Назва файлу

en: Rating
uk: Рейтинг

en: Comment
uk: Коментар

en: No comments
uk: Немає коментарів

en: %u comment | %u comments
uk[0]: %u коментар
uk[1]: %u коментарі
uk[2]: %u коментарів

en: Auto [Lo]
uk: Авто [низька]

en: Auto [No]
uk: Авто [звичайна]

en: Auto [Hi]
uk: Авто [висока]

en: Very low
uk: Дуже низька

en: Low
uk: Низька

en: Normal
uk: Звичайна

en: High
uk: Висока

en: Very High
uk: Дуже висока

en: Release
uk: Випуск

en: Asking
uk: Запитується

en: Connecting via server
uk: З'єднується через сервер

en: Queue Full
uk: Черга заповнена

en: On Queue
uk: В черзі

en: Downloading
uk: Звантажується

en: Receiving hashset
uk: Отримується набір хешів

en: No needed parts
uk: Немає потрібних частин

en: Cannot connect LowID to LowID
uk: Не можу з'єднати LowID з LowID

en: Too many connections
uk: Забагато з'єднань

en: Connecting via Kad
uk: З'єднується через Kad

en: Too many Kad connections
uk: Забагато з'єднань Kad

en: Banned
uk: заборонений

en: Connection Error
uk: Помилка з'єднання

en: Remote Queue Full
uk: Віддалена черга заповнена

en: Old MLDonkey
uk: Старий MLDonkey

en: New MLDonkey
uk: Новий MLDonkey

en: eMule Compatible
uk: Сумісний з eMule

en: Local Server
uk: Місцевий сервер

en: Remote Server
uk: Віддалений сервер

en: Source Exchange
uk: Обмін джерелами

en: Passive
uk: Бездіяльні

en: Link
uk: Посилання

en: Source Seeds
uk: Поширювачі джерел

en: Search Result
uk: Здобутки пошуку

en: Completed
uk: Завершених

en: In progress
uk: В дії

en: ERROR: Out of diskspace
uk: ПОМИЛКА: немає місця на диску

en: ERROR: Partmet not found
uk: ПОМИЛКА: частковий met-файл не знайдений

en: ERROR: IO error!
uk: ПОМИЛКА: помилка введення-виведення!

en: ERROR: Failed!
uk: ПОМИЛКА: невдача!

en: Queued
uk: В черзі

en: Already downloading
uk: Вже звантажений

en: Unknown or bad tempfile format.
uk: Невідомий або неправильний формат тимчасового файлу

en: Part
uk: Частина

en: Size
uk: Розмір

en: Transferred
uk: Переданих

en: Speed
uk: Швидкість

en: Progress
uk: Перебіг

en: Sources
uk: Джерела

en: Priority
uk: Перевага

en: Status
uk: Стан

en: Time Remaining
uk: Залишилось

en: Last Seen Complete
uk: Востаннє повний

en: Last Reception
uk: Останнє отримання

en: Are you sure that you wish to delete the selected file?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити вибраний файл?

en: Are you sure that you wish to delete the selected files?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити вибрані файли?

en: Feedback from: %s (%s)
uk: Відгук від: %s (%s)

en: Auto
uk: Автоматично

en: &Stop
uk: Зупинити

en: &Pause
uk: Призупинити

en: &Resume
uk: Продовжити

en: C&lear completed
uk: Видалити завершені

en: Swap every A4AF to this file now
uk: Віддати всі A4AF-джерела цьому файлу зараз

en: Swap every A4AF to this file (Auto)
uk: Віддати всі A4AF-джерела цьому файлу (авто)

en: Swap every A4AF to any other file now
uk: Віддати всі A4AF-джерела іншим файлам зараз

en: Extended Options
uk: Розширені налаштування

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Show file &details
uk: Показати подробиці файлу

en: Show all comments
uk: Показати всі коментарі

en: Copy magnet URI to clipboard
uk: Скопіювати magnet-посилання в буфер обміну

en: Copy eD2k &link to clipboard
uk: Скопіювати eD2k-посилання до буферу обміну

en: Copy feedback to clipboard
uk: Скопіювати інформацію відгуку до буферу обміну

en: unassign
uk: прибрати

en: Assign to category
uk: Призначити категорію

en: &Open the file
uk: Відкрити файл

en: Enter new name for this file:
uk: Введіть нову назву для цього файлу:

en: File rename
uk: Змінити назву файлу

en: %y/%m/%d %H:%M:%S
uk: %y.%m.%d %H:%M:%S

en: Downloads (%i)
uk: Звантаження (%i)

en: To prevent this warning to show up in every preview,
    set your preferred video player in preferences (default is mplayer).
uk: Щоб попередити показ цього застереження під час кожного попереднього перегляду,
    оберіть відеопрогравач в налаштуваннях (за замовчуванням mplayer).

en: File preview
uk: Попередній перегляд файлу

en: ERROR: Failed to execute external media-player! Command: `%s'
uk: ПОМИЛКА: не вдалося виконати зовнішній медіа-програвач! Команда: '%s'

en: Saving PartFile %u of %u
uk: Зберігається частковий файл %u з %u

en: All PartFiles Saved.
uk: Всі часткові файли збережені.

en: Loading temp files from %s.
uk: Завантаження тимчасових файлів з %s.

en: Loading PartFile %u of %u
uk: Завантажуються частковий файл %u з %u

en: ERROR: Failed to load backup file. Search http://forum.amule.org for .part.met recovery solutions.
uk: ПОМИЛКА: не вдалося завантажити файл резервної копії. Шукайте на http://forum.amule.org вирішення проблем відновлення .part.met

en: All PartFiles Loaded.
uk: Всі часткові файли завантажені.

en: No part files found
uk: Не знайдено жодного часткового файлу

en: Found %u part file | Found %u part files
uk[0]: Знайдений %u частковий файл
uk[1]: Знайдені %u часткові файли
uk[2]: Знайдені %u часткових файлів

en: Filesystem for Temp directory cannot handle large files.
uk: Файлова система для теки тимчасових файлів не може обробити великі файли.

en: Filesystem for Incoming directory cannot handle large files.
uk: Файлова система для теки вхідних файлів не може обробити великі файли.

en: Downloading %s
uk: Звантажую %s

en: You are already trying to download the file '%s'
uk: Ви вже спробували звантажити файл '%s'

en: You already have the file '%s'
uk: Ви вже маєте файл '%s'

en: You are already trying to download the file %s
uk: Ви вже спробували звантажити файл %s

en: Cannot convert magnet link to eD2k: %s
uk: Неможливо перетворити magnet-посилання в eD2k-посилання: %s

en: Unknown protocol of link: %s
uk: Невідомий протокол посилання: %s

en: Invalid eD2k link! ERROR: %s
uk: Невірне eD2k-посилання! ПОМИЛКА: %s

en: External connection closed.
uk: Зовнішнє з'єднання розірвано.

en: External connections disabled due to empty password!
uk: Зовнішні з'єднання вимкнені, оскільки відсутній пароль!

en: External connections disabled in config file
uk: Зовнішні з'єднання вимкнені у файлі налаштувань.

en: New external connection accepted
uk: Дозволено нове зовнішнє з'єднання

en: ERROR: couldn't accept a new external connection
uk: ПОМИЛКА: неможливо дозволити нове зовнішнє з'єднання

en: External connection refused due to empty password in preferences!
uk: Відмовлено у зовнішньому з'єднанні, оскільки в налаштуваннях порожній пароль!

en: Connecting client: %s %s
uk: З'єднується клієнт: %s %s

en: Unknown version
uk: Невідома версія

en: Incorrect EC version ID, there might be binary incompatibility. Use core and remote from same snapshot.
uk: Невірний ID версії EC, може бути двійкова несумісність. Використовуйте ядро та віддаленого клієнта з того самого зрізу

en: Invalid protocol version.
uk: Невірна версія протоколу.

en: Missing protocol version tag.
uk: Відсутня позначка версії протоколу.

en: Access granted.
uk: Дозвіл надано.

en: Remote PartFile command failed: FileHash not found: %s
uk: Віддалена PartFile-команда не вдалася: хеш файлу не знайдено: %s

en: FileHash not found: %s
uk: Хеш файлу не знайдений: %s

en: OOPS! OpCode processing error!
uk: Помилка при виконання OpCode

en: Server not added
uk: Сервер не додано

en: server not found: %s
uk: сервер не знайдено: %s

en: need to define server to be removed
uk: потрібно визначити сервер для видалення

en: eD2k is disabled in preferences.
uk: eD2k вимкнена у налаштуваннях

en: Search in progress. Refetch results in a moment!
uk: Пошук просувається. За мить отримаю здобутки!

en: WebSearch from remote interface makes no sense.
uk: Веб-пошук через віддалений інтерфейс не має сенсу.

en: No points for graph.
uk: Немає точок для графіку.

en: Your client is not configured for this detail level.
uk: Ваш клієнт не налаштований для такого рівня подробиць.

en: External Connection: shutdown requested
uk: Зовнішнє з'єднання: запит на вимкнення

en: Already shutting down.
uk: Вже вимикається.

en: ExternalConn: adding link '%s'.
uk: Зовнішнє з'єднання: додається посилання '%s'

en: Invalid link or already on list.
uk: Недопустиме посилання або вже в переліку.

en: File not found.
uk: Файл не знайдено.

en: Invalid file name.
uk: Недопустима назва файлу.

en: Unable to rename file.
uk: Неможливо змінити назву файлу.

en: Kad is disabled in preferences.
uk: Kad вимкнена в налаштуваннях.

en: Already connected to eD2k.
uk: Вже з'єднано з eD2k

en: Connecting to eD2k...
uk: З'єднується з eD2k...

en: Already connected to Kad.
uk: Вже з'єднано з Kad.

en: Connecting to Kad...
uk: З'єднується з Kad

en: All networks are disabled.
uk: Всі мережі вимкнені.

en: Disconnected from eD2k.
uk: Від'єднується від eD2k.

en: Disconnected from Kad.
uk: Від'єднується від Kad.

en: External Connection: invalid opcode received: %#x
uk: Зовнішнє з'єднання: отримано недопустимий opcode: %#x

en: Invalid opcode (wrong protocol version?)
uk: Недопустимий opcode (невірна версія протоколу?)

en: Unknown extension '%s' for the '%s' command.
uk: Невідоме розширення '%s' для команди '%s'.

en: Unknown command '%s'.
uk: Невідома команда '%s'.

en: 
    This command cannot have an argument.
uk: 
    Ця команда не може мати аргумент.

en: 
    This command must have an argument.
uk: 
    Ця команда повинна мати аргумент.

en: 
    This command is incomplete, you must use one of the extensions below.
uk: 
    Ця команда незавершена, ви повинні використати одне з розширень, що подані нижче.

en: 
    Available extensions:
uk: 
    Доступні розширення:

en: Available commands:
uk: Доступні команди:

en: 
    All commands are case insensitive.
    Type '%s <command>' to get detailed info on <command>.
uk: 
    Всі команди розрізняють великі та малі літери.Введіть '%s <command>' щоб отримати докладну інформацію по <command>.

en: Exits from the application.
uk: Вийти з програми.

en: Show help.
uk: Показати допомогу.

note: TRANSLATORS: Do not translate the word 'help', it is a command to the program!
en: To get help on a command, type 'help <command>'.
    To get the full command list type 'help'.
uk: Щоб отримати допомогу по команді, введіть 'help <command>'.
    Щоб отримати повний перелік команд, введіть ''help".

en: 
    Use '%s' for command list
uk: 
    Використовуйте '%s' для переліку команд

en: Syntax error!
uk: Помилка синтаксису!

en: Error processing command - should never happen! Report bug, please
uk: Помилка обробки команди - не повинно ніколи такого бути! Будь, ласка, повідомте про помилку

en: This command should not have any parameters.
uk: Ця команда не повинна мати жодного параметру.

en: This command must have a parameter.
uk: Ця команда повинна мати параметр.

en: Invalid argument.
uk: Невірний аргумент.

en: This is an incomplete command.
uk: Це незавершена команда

en: Type '%s' to get more help.
uk: Напишіть '%s' щоб отримати більше допомоги.

en: This is %s %s %s
uk: Це %s %s %s

en: This is %s %s
uk: Це %s %s

en: 
    Creating client...
uk: 
    Створюється клієнт...

en: 
    Ok, exiting %s...
uk: 
    Добре, виходимо %s...

en: Cannot connect with an empty password.
    You must specify a password either in config file
    or on command-line, or enter one when asked.
    
    Exiting...
uk: Неможливо з'єднатися з пустим паролем.
    Ви повинні визначити пароль чи в файлі налаштувань
    чи в командному рядку, або ввести на запит.
    
    Вихід...

en: Show this help text.
uk: Показати цей текст допомоги.

en: Host where aMule is running. (default: localhost)
uk: Хост, де запущений aMule (за замовчуванням: localhost).

en: aMule's port for External Connection. (default: 4712)
uk: Порт aMule для зовнішніх з'єднань (зазвичай: 4712).

en: External Connection password.
uk: Пароль зовнішнього з'єднання

en: Read configuration from file.
uk: Читати налаштування з файлу.

en: Do not print any output to stdout.
uk: Не друкувати нічого до stdout.

en: Be verbose - show also debug messages.
uk: Бути докладним: показувати також всі повідомлення налагодження

en: Sets program locale (language).
uk: Вибрати локаль програми (мова).

en: Write command line options to config file.
uk: Записати параметри командного рядка до файлу налаштувань.

en: Creates config file based on aMule's config file.
uk: Створити файл налаштувань оснований на файлі налаштувань aMule.

en: Print program version.
uk: Друкувати версію програми.

en: File Details
uk: Подробиці файлу

en: %.2f kB/s
uk: %.2f кбайт/с

en: Failed to open friend list file 'emfriends.met' for reading!
uk: Неможливо відкрити перелік друзів 'emfriends.met' для читання!

en: Failed to open friend list file 'emfriends.met' for writing!
uk: Неможливо відкрити перелік друзів 'emfriends.met' для запису!

en: CRITICAL - no client on StartChatSession
uk: КРИТИЧНО - немає клієнта на StartChatSession

en: Friends
uk: Друзі

en: Show &Details
uk: Показати подробиці

en: Add a friend
uk: Додати друга

en: Remove Friend
uk: Видалити друга

en: Send &Message
uk: Надіслати повідомлення

en: View Files
uk: Переглянути файли

en: Establish Friend Slot
uk: Встановити шматок для друга

en: Are you sure that you wish to delete the selected friend?
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити вибраного друга?

en: Are you sure that you wish to delete the selected friends?
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити вибраних друзів?

en: You are not allowed to set more than one friendslot.
     Only one slot was assigned.
uk: Встановлення більш ніж одного шматка для друга не дозволено.
    Був виділений тільки один слот.

en: Multiple selection
uk: Численний вибір

en: Send message to user
uk: Надіслати повідомлення користувачу

en: Message to send:
uk: Повідомлення:

en: Remove from friends
uk: Видалити з друзів

en: Send message
uk: Надіслати повідомлення

en: Swap to this file
uk: Перемкнути на цей файл

en: Asked for another file
uk: Запитано інший файл

en: No
uk: Ні

en: Yes
uk: Так

en: Downloading...
uk: Звантажування...

en: HTTP download cancelled
uk: HTTP завантаження скасоване

en: Download new GeoIP.dat from %s
uk: Звантажую новий GeoIP.dat з %s

en: Error updating GeoIP.dat
uk: Помилка оновлення GeoIP.dat

en: Failed to load ipfilter.dat file '%s', unknown format encountered.
uk: Звантаження файлу ipfilter.dat '%s' зазнало невдачі, невідомий формат

en: Failed to load ipfilter.dat file '%s', could not open file.
uk: Звантаження файлу ipfilter.dat '%s' зазнало невдачі, неможливо відкрити файл.

en: Loaded %u IP-range from '%s'. | Loaded %u IP-ranges from '%s'.
uk[0]: Завантажено %u обсяг IP-адрес з '%s'.
uk[1]: Завантажено %u обсяги IP-адрес з '%s'.
uk[2]: Завантажено %u обсягів IP-адрес з '%s'.

en: %u malformed line was discarded. | %u malformed lines were discarded.
uk[0]: %u спотворений рядок був відкинутий.
uk[1]: %u спотворені рядки були відкинуті.
uk[2]: %u спотворених рядків були відкинуті.

en: Bootstrap from 
    known clients
uk: Початковий запуск
    відомого клієнта

en: Nodes (%u)
uk: Вузли (%u)

en: Invalid ip to bootstrap
uk: Недопустима IP-адреса для початкового запуску

en: Invalid port to bootstrap
uk: Недопустимий порт для початкового запуску

en: Please fill all fields required
uk: Будь ласка, заповніть потрібні поля

en: Are you sure you want to download a new nodes.dat file?
uk: Ви впевнені, що хочете звантажити новий файл nodes.dat?

en: Doing so will remove your current nodes and restart Kademlia connection.
uk: Такі дії призведуть до видалення поточних вузлів та перез'єднання з Kademlia.

en: Continue?
uk: Продовжити?

en: Kademlia: search keyword too short
uk: Kademlia: пошукове слово занадто коротке

en: Kademlia: Search keyword is already on search list:
uk: Kademlia: пошукове слово вже в переліку пошуку:

en: Read %u Kad contact | Read %u Kad contacts
uk[0]: Прочитано %u контакт Kad
uk[1]: Прочитано %u контакти Kad
uk[2]: Прочитано %u контактів Kad

en: No contacts found, please bootstrap, or download a nodes.dat file.
uk: Не знайдено жодного контакту, будь ласка, здійсніть початковий запуск або звантажте файл nodes.dat

en: Only %d Kad contact available, nodes.dat not written | Only %d Kad contacts available, nodes.dat not written
uk[0]: Тільки %d контакт Kad доступний, nodes.dat не записано
uk[1]: Тільки %d контакти Kad доступні, nodes.dat не записано
uk[2]: Тільки %d контактів Kad доступні, nodes.dat не записано

en: Wrote %d Kad contact | Wrote %d Kad contacts
uk[0]: Записано %d контакт Kad
uk[1]: Записано %d контакти Kad
uk[2]: Записано %d контактів Kad

en: File name
uk: Назва файлу

en: File size
uk: Розмір файлу

en: Share ratio
uk: Відношення передачі

en: Uploaded
uk: Вивантажено

en: Requested
uk: Запитано

en: Accepted
uk: Дозволено

en: Complete sources
uk: Завершених джерел

en: WARNING: Known file list corrupted, contains invalid header.
uk: ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Перелік відомих файлів зіпсовано, містить неприпустимий заголовок.

en: Hashing
uk: Обчислюється хеш

en: Completing
uk: Завершується

en: Complete
uk: Завершений

en: Paused
uk: Призупинений

en: Erroneous
uk: Помилковий

en: Waiting
uk: Очікує

en: You must specify a non-empty password.
uk: Ви повинні вказати непорожній пароль.

en: Invalid password, not a MD5 hash!
uk: Неправильний пароль, не MD5-хеш

en: Connection failure
uk: З'єднання невдале

en: EC connection failed. Empty reply.
uk: EC з'єднання невдале. Порожня відповідь.

en: Succeeded! Connection established to aMule
uk: Успіх! Встановлене з'єднання до aMule

en: Succeeded! Connection established.
uk: Успіх! Встановлене з'єднання.

en: External Connection: Access denied because:
uk: Зовнішнє з'єднання: в доступі відмовлено з причини:

en: ListenSocket: Ok.
uk: ListenSocket: Гаразд.

en: ERROR: Could not listen to TCP port.
uk: ПОМИЛКА: неможливо відкрити TCP-порт

en: ERROR:
uk: ПОМИЛКА:

en: WARNING:
uk: ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:

en: Close
uk: Закрити

en: Cut
uk: Вирізати

en: Copy
uk: Скопіювати

en: Paste
uk: Вставити

en: Clear
uk: Очистити

en: Select All
uk: Вибрати всі

en: kB/s
uk: кбайт/с

en: Unlimited
uk: Безмежно

en: Speed limits:
uk: Обмеження швидкості:

en: UL: None
uk: Вивантаження: Немає

en: UL: %u
uk: Вивантаження: %u

en: DL: None
uk: Звантаження: немає

en: DL: %u
uk: Звантаження: %u

en: Client Information
uk: Інформація клієнта

en: Nickname: %s
uk: Прізвисько: %s

en: No Nickname Selected!
uk: Не вибрано прізвисько!

en: ClientID:
uk: ID клієнта:

en: Not connected
uk: Не з'єднаний

en: ServerName:
uk: Назва серверу:

en: ServerIP:
uk: IP серверу:

en: Not Connected
uk: Не з'єднано

en: TCP port: %d
uk: Порт TCP: %d

en: TCP port: Not ready
uk: Порт TCP: не готовий

en: UDP port: %d
uk: Порт UDP: %d

en: UDP port: Not ready
uk: Порт UDP: не готовий

en: Online Signature: Enabled
uk: Online-підпис: увімкнено

en: Online Signature: Disabled
uk: Online-підпис: вимкнено

en: Uptime: %s
uk: Час роботи: %s

en: Shared files: %d
uk: Спільні файли: %d

en: Queued clients: %d
uk: Клієнтів в черзі: %d

en: Total DL: %s
uk: Всього звантажень: %s

en: Total UL: %s
uk: Всього вивантажень: %s

en: Upload limit
uk: Обмеження вивантаження

en: Download limit
uk: Обмеження звантаження

en: Hide aMule
uk: Сховати aMule

en: Show aMule
uk: Показати aMule

en: Exit
uk: Вийти

en: eD2k Link:
uk: eD2k-посилання:

en: Commit
uk: Підтвердити

en: Click here to add the eD2k link in the text control to your download queue.
uk: Натисніть щоб додати eD2k-посилання в текстовий нагляд до черги звантажень.

en: Events are displayed here. For a complete list of events, refer to the log in the Servers-tab.
uk: Тут відображаються події. Для повного переліку подій, зверніться до часопису у вкладці серверів.

en: Loading ...
uk: Завантаження...

en: Number of users on the server you are connected to ...
uk: Кількість користувачів на сервері, з якими ви з'єднані...

en: Users: 0
uk: Користувачів: 0

en: Users connected to the current server and an estimate of the total number of users.
uk: Користувачі, що з'єднані з поточним сервером, та оцінка загальної кількості користувачів.

en: Up: 0.0 | Down: 0.0
uk: Вивантаження: 0.0 | Звантаження: 0.0

en: Current average upload and download rates. If enabled the numbers in the braces signify the overhead from client communication.
uk: Поточні швидкості вивантаження та звантаження. Значення в дужках (якщо ввімкнено) відображають службовий трафік зв'язку клієнтів.

en: Displays the connected status and active transfers. Red arrows signifies that you are currently not connected, yellow arrows signify that you have low ID (firewalled) and green arrows signify that you have high ID (The optimal connection type).
uk: Відображає стан з'єднання та чинні передачі. Червоні стрілки означають, що ви не з'єднані, жовті - маєте LowID (за фаєрволом), зелені - маєте high ID (найкраще).

en: Not Connected ...
uk: Не з'єднано...

en: Currently connected server.
uk: З'єднаний сервер в даний час.

en: Search
uk: Пошук

en: Name:
uk: Назва:

en: Type
uk: Тип

en: Local
uk: Місцевий

en: Global
uk: Глобальний

en: Extended Parameters
uk: Розширені параметри

en: Filtering
uk: Фільтрування

en: File Type
uk: Тип файлу

en: Any
uk: Будь-який

en: Archives
uk: Архіви

en: Audio
uk: Аудіо

en: CD-Images
uk: Образи CD

en: Pictures
uk: Зображення

en: Programs
uk: Програми

en: Texts
uk: Тексти

en: Videos
uk: Відео

en: Extension
uk: Розширення

en: Min Size
uk: Найменший розмір

en: Bytes
uk: байт

en: KB
uk: кбайт

en: MB
uk: Мбайт

en: GB
uk: Гбайт

en: Max Size
uk: Найбільший розмір

en: Availability
uk: Доступність

en: Filter:
uk: Фільтр:

en: Filter Results
uk: Здобутки фільтру

en: Invert Result
uk: Перевернути фільтр

en: Hide Known Files
uk: Сховати відомі файли

en: Start
uk: Почати

en: More
uk: Більше

en: Searches for more results on eD2k. Not supported for Kad yet.
uk: Для більших наслідків шукайте в eD2k. Ще не підтримується Kad.

en: Stop
uk: Зупинити

en: Download
uk: Звантаження

en: Reset Fields
uk: Очистити поля

en: Results
uk: Здобутки

en: Clears completed downloads
uk: Очистити завершені звантаження

en: General
uk: Загальні

en: Full Name :
uk: Повна назва:

en: N/A
uk: недоступні

en: met-File :
uk: met-файл:

en: Hash :
uk: Хеш:

en: Filesize :
uk: Розмір файлу:

en: Partfilestatus :
uk: Стан часткових файлів:

en: Last seen complete :
uk: Востаннє повний:

en: Transfer
uk: Передавання

en: Found Sources :
uk: Знайдено джерел:

en: Transferring Sources :
uk: Передані джерела:

en: Filepart-Count :
uk: Кількість часткових файлів:

en: Available :
uk: Наявні:

en: Datarate :
uk: Швидкість передачі:

en: Download Active Time:
uk: Чинний час звантаження:

en: Transferred :
uk: Передані:

en: Completed Size :
uk: Розмір завершених:

en: Intelligent Corruption Handling
uk: Розумна обробка пошкоджень

en: Lost to corruption :
uk: Втрачено за рахунок спотворень:

en: Gained by compression :
uk: Здобуто стисненням:

en: Packages saved by I.C.H. :
uk: Пакунки збережено Р.О.П. :

en: File Names
uk: Назви файлів

en: Takeover
uk: Прибрати

en: Cleanup
uk: Очистити

en: Apply
uk: Застосувати

en: Ok
uk: Гаразд

en: Comment/Rate file (Text will be visible to all users)
uk: Коментувати/оцінити файл (текст буде видно всім користувачам)

en: For a film you can say its length, its story, language ...\n\nand if it's a fake, you can tell that to other users of aMule.
uk: Для фільму ви можете написати тривалість, сюжет, мову... \n\nабо ж якщо він підробний, ви можете розповісти це іншим користувачам aMule.

en: File Quality
uk: Якість файлу

en: Not rated
uk: Без рейтингу

en: Invalid / Corrupt / Fake
uk: Невірний / Зіпсований / Підробний

en: Poor
uk: Погано

en: Fair
uk: Непогано

en: Good
uk: Добре

en: Excellent
uk: Відмінно

en: Choose the file rating or advice users if the file is invalid ...
uk: Змінити оцінку файлу або повідомити користувачів, якщо файл невірний...

en: Refresh
uk: Оновити

en: Downloading, please wait ...
uk: Звантажується, будь ласка, зачекайте...

en: Unknown size
uk: Невідомий розмір

en: Required Information
uk: Потрібна інформація

en: IP Address :
uk: IP-адреса:

en: Port :
uk: Порт:

en: Additional Information
uk: Додаткова інформація

en: Username :
uk: Ім'я користувача:

en: Userhash :
uk: Хеш користувача:

en: Add
uk: Додати

en: Download-Speed
uk: Швидкість звантаження

en: Current
uk: Поточна

en: Running average
uk: Середня

en: Session average
uk: Середня за сесію

en: Upload-Speed
uk: Швидкість вивантаження

en: Connections
uk: З'єднання

en: Active downloads
uk: Чинні звантаження

en: Active connections (1:1)
uk: Чинні з'єднання (1:1)

en: Active uploads
uk: Чинні вивантаження

en: Statistics Tree
uk: Дерево статистики

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Userhash:
uk: Хеш користувача:

en: Client software:
uk: Програма клієнта:

en: Client version:
uk: Версія клієнта:

en: IP address:
uk: IP-адреса:

en: User ID:
uk: ID користувача:

en: Server IP:
uk: Адреса сервера:

en: Server name:
uk: Назва сервера:

en: Obfuscation:
uk: Приховування:

en: Transfers to client
uk: Передано клієнту

en: Current request:
uk: Поточні запити:

en: Average upload rate:
uk: Середня швидкість вивантаження:

en: Average download rate:
uk: Середня швидкість звантаження:

en: Uploaded (session):
uk: Вивантажено (сесія):

en: Downloaded (session):
uk: Звантажено (сесія):

en: Uploaded (total):
uk: Вивантажено (всього):

en: Downloaded (total):
uk: Звантажено (всього):

en: Scores
uk: Рахунок

en: DL/UP modifier:
uk: Модифікатор звантаження/вивантаження:

en: Secure ident:
uk: Безпечна ідентифікація:

en: Queue score:
uk: Рахунок черги:

en: Nick
uk: Прізвисько

en: http://www.aMule.org - the multi-platform Mule
uk: http://www.aMule.org - багатоплатформений Mule

en: This is the name that other users will see when connecting to you.
uk: Це ім'я, яке бачать інші користувачі, коли під'єднуються до вас.

en: Language:
uk: Мова:

en: The delay before showing tool-tips.
uk: Затримка перед показом підказок.

en: This specifies the language used on controls.
uk: Це визначає мову

en: Check for new version at startup
uk: Перевірити наявність нової версії під час запуску

en: Enabling this will make aMule check for new version at startup
uk: Перевірка нової версії після запуску

en: Start minimized
uk: Розпочати зменшеним

en: Enabling this makes aMule minimize itself upon start.
uk: Зменшитись після запуску

en: Prompt on exit
uk: Запит на вихід

en: Makes aMule prompt before exiting.
uk: Питає перед виходом.

en: Enable Tray Icon
uk: Увімкнути знак у системному лотку

en: This Enables/Disables the system tray (or taskbar) icon.
uk: Ввімкнути/вимкнути знак в системному лотку або панелі.

en: Minimize to Tray Icon
uk: Зменшитись в знак

en: Enabling this will make aMule minimize to the System Tray, rather than the taskbar.
uk: Зменшуватись в системний лоток, а не в смужку програм.

en: Tooltip delay time:
uk: Затримка показу порад:

en: seconds
uk: с

en: Browser Selection
uk: Обрати переглядач тенет

en: Enter your browser name here. Leave this field empty to use the system default browser.
uk: Введіть тут назву вашого переглядача тенет. Залиште це поле порожнім, щоб використовувати переглядач встановлений за замовчуванням.

en: Browse
uk: Переглянути

en: Open in new tab if possible
uk: Відкрити в новій вкладці, якщо можливо

en: Open the web page in a new tab instead of in a new window when possible
uk: Відкрити сторінку тенет в новій вкладці замість нового вікна, якщо можливо

en: Video Player
uk: Відеопрогравач

en: Bandwidth limits
uk: Обмеження ширини смуги

en: Upload
uk: Вивантаження

en: Slot Allocation
uk: Виділення шматків

en: Ports
uk: Порти

en: Standard TCP Port
uk: Зразковий TCP-порт

en: This is the standard eD2k port and cannot be disabled.
uk: Це звичайний порт eD2k і не може бути вимкненим.

en: UDP port for server requests (TCP+3):
uk: Порт UDP для запитів сервера (TCP+3):

en: Extended UDP port (Kad / global search)
uk: Розширений порт UDP (Kad / глобальний пошук)

en: This UDP port is used for extended eD2k requests and Kad network
uk: Цей порт використовується для зовнішній запитів eD2k та для мережі Kad

en: Enable UPnP for router port forwarding
uk: Ввімкнути UPnP для перенаправлення портів

en: UPnP TCP Port (Optional):
uk: UPnP TCP порт (не обов'язково):

en: Bind local address to IP (empty for any):
uk: Використовувати IP-адресу (пусто для будь-якої):

en: Advanced users only: If you have multiple network interfaces, enter the address of the interface to which aMule should be bound.
uk: Тільки досвідченим користувачам: якщо ви маєте багато мережевих інтерфейсів, введіть адресу інтерфейсу до якого слід прив'язатися aMule.

en: Max sources per downloading file:
uk: Найбільше джерел на звантажуваний файл:

en: Max simultaneous connections:
uk: Найбільше одночасних з'єднань:

en: ED2K
uk: eD2k

en: Autoconnect on startup
uk: Автоматичне з'єднання після запуску

en: Reconnect on loss
uk: Перез'єднатись при втраті з'єднання

en: Remove dead server after
uk: Вилучити мертвий сервер після

en: retries
uk: спроб

en: Auto-update server list at startup
uk: Автоматичне оновлення переліку серверів після запуску

en: List
uk: Перелік

en: Update server list when connecting to a server
uk: Оновити перелік серверів після з'єднання з сервером

en: Update server list when a client connects
uk: Оновити перелік серверів після з'єднання з клієнтами

en: Use priority system
uk: Використовувати систему переваг

en: Use smart LowID check on connect
uk: Використовувати розумну перевірку LowID під час з'єднання

en: Safe connect
uk: Безпечне з'єднання

en: Autoconnect to servers in static list only
uk: Автоматично з'єднуватись тільки з серверами з переліку постійних

en: Set manually added servers to High Priority
uk: Встановити високу перевагу доданим вручну серверам

en: Intelligent Corruption Handling (I.C.H.)
uk: Розумна обробка пошкоджень (Р.О.П.)

en: Enable
uk: Ввімкнено

en: Advanced I.C.H. trusts every hash (not recommended)
uk: Вдосконалена Р.О.П. довіряє всім хешам (не радимо)

en: Add files to download in pause mode
uk: Додати файли для звантаження призупиненими

en: Add files to download with auto priority
uk: Додати файли для звантаження з автоматичною перевагою

en: Try to download first and last chunks first
uk: Спробувати спершу звантажити перший та останній шматки

en: Start next paused file when a file completes
uk: Запустити наступний призупинений файл, коли файл завершиться

en: From the same category
uk: З тієї самої категорії

en: Preallocate disk space for new files
uk: Попереднє виділення місця на диску для нових файлів

en: For new files preallocates disk space for the whole file, thus reduces fragmentation
uk: Повністю виділяти місце для всього нового файлу, це зменшить фрагментування

en: Stop downloads when free disk space reaches
uk: Припинити звантаження коли вільне місце на диску досягнуло

en: Select this if you want aMule to check your disk space
uk: Виберіть це якщо хочете, щоб aMule перевіряв ваше місце на диску

en: Enter here the min disk space desired.
uk: Введіть найменше бажане місце на диску

en: Save 10 sources on rare files (< 20 sources)
uk: Зберегти 10 джерел рідкісних файлів (менше ніж 20 джерел)

en: Uploads
uk: Вивантаження

en: Add new shared files with auto priority
uk: Додати нові спільні файли з автоматичною перевагою

en: Destination folder for downloads
uk: Тека призначення для звантажень

en: Folder for temporary download files
uk: Тека для тимчасових звантажуваних файлів

en: Shared folders
uk: Спільні теки

en: (Right click on folder icon for recursive share)
uk: (Праве клацання по значку теки для рекурсивного додавання)

en: Share hidden files
uk: Робити спільними приховані файли

en: Graphs
uk: Графіки

en: Update delay : 5 secs
uk: Час оновлення: 5 с

en: Time for average graph: 100 mins
uk: Час для середніх графіків: 100 хв

en: Connections Graph Scale: 100
uk: Шкала графіку з'єднань: 100

en: Download graph scale:
uk: Шкала графіку звантаження

en: Upload graph scale:
uk: Шкала графіку вивантаження

en: Colours:
uk: Кольори:

en: Background
uk: Фон

en: Grid
uk: Сітка

en: Download current
uk: Звантаження зараз

en: Download running average
uk: Звантаження середні за роботу

en: Download session average
uk: Звантаження середні за сесію

en: Upload current
uk: Вивантаження поточні

en: Upload running average
uk: Вивантаження середні за роботу

en: Upload session average
uk: Вивантаження середні за сесію

en: Active connections
uk: Чинні з'єднання

en: Systray Icon Speedbar
uk: Показувати стовпчик швидкості в системному лотку

en: Kad-nodes current
uk: Вузлів Kad зараз

en: Kad-nodes running
uk: Вузлів Kad запущено

en: Kad-nodes session
uk: Вузлів Kad за сесію

en: Select
uk: Вибрати

en: Tree
uk: Дерево

en: Number of Client Versions shown (0=unlimited)
uk: Кількість відображуваних версій клієнтів (0=необмежено)

en: !!! WARNING !!!
uk: !!! ЗАСТЕРЕЖЕННЯ !!!

en: Max new connections / 5 secs
uk: Найбільше зовнішніх з'єднань за 5 с

en: File Buffer Size: 240000 bytes
uk: Розмір файлу буфера: 240000 байт

en: Upload Queue Size: 5000 clients
uk: Розмір черги вивантаження: 5000 клієнтів

en: Server connection refresh interval: Disable
uk: Час оновлення з'єднання з сервером: вимкнено

en: Skin to use:
uk: Використати шкіру:

en: Show "Fast eD2k Links Handler" in every window.
uk: Показати "Швидкий оброблювач eD2k-посилань" в кожному вікні.

en: Show extended info on categories tabs
uk: Показати розширену інформацію на вкладках категорій

en: Show transfer rates on title
uk: Показувати швидкість передавання в заголовку

en: Before application name
uk: Перед назвою програми

en: After application name
uk: Після назви програми

en: Show overhead bandwidth
uk: Показати ширину смуги службового трафіку

en: Vertical toolbar orientation
uk: Вертикальне розміщення панелі інструментів

en: Download Queue Files
uk: Звантажити файли в черзі

en: Show progress percentage
uk: Показувати поступ у відсотках

en: Show progress bar
uk: Показувати панель поступу

en: Flat
uk: Плаский

en: Round
uk: Круглий

en: Auto-sort files (high CPU)
uk: Автоматично впорядковувати файли (багато ресурсів CPU)

en: aMule will sort the columns in your download list automatically
uk: aMule буде автоматично впорядковувати стовпці в переліку звантажень

en: External Connection Parameters
uk: Параметри зовнішніх з'єднань

en: Accept external connections
uk: Дозволити зовнішні з'єднання

en: IP of the listening interface:
uk: IP-адреса інтерфейса:

en: Enter here a valid ip in the a.b.c.d format for the listening EC interface. An empty field or 0.0.0.0 will mean any interface.
uk: Введіть IP-адресу в вірному форматі a.b.c.d для прослуховування EC-інтерфейсу. Порожнє поле або 0.0.0.0 означатиме всі.

en: TCP port:
uk: Порт TCP:

en: Enable UPnP port forwarding on the EC port
uk: Ввімкнути UPnP перенаправлення для EC-порту

en: Password
uk: Пароль

en: Web server parameters
uk: Налаштування веб-сервера

en: Run webserver on startup
uk: Запустити веб-сервер під час запуску

en: Web template
uk: Веб шаблон

en: Full rights password
uk: Пароль повних прав

en: Enable Low rights User
uk: Ввімкнути користувача з низькими правами

en: Low rights password
uk: Пароль низьких прав

en: Enable UPnP port forwarding of the web server port
uk: Ввімкнути UPnP перенаправлення портів для порту веб-сервера

en: Web server UPnP TCP port (Optional)
uk: UPnP TCP-порт веб-сервера (не обов'язково)

en: Page Refresh Time (in secs)
uk: Час оновлення сторінки (с)

en: Enable Gzip compression
uk: Дозволити Gzip-стиснення

en: OK
uk: Гаразд

en: Click here to apply any changes made to the preferences.
uk: Натисніть тут щоб застосувати зміни зроблені в налаштуваннях.

en: Reset any changes made to the preferences.
uk: Скинути всі зміни внесені в налаштування.

en: Title :
uk: Назва:

en: Comment :
uk: Коментар:

en: Incoming Dir :
uk: Вхідна тека:

en: Change priority for new assigned files :
uk: Змінити перевагу для нового призначеного файлу:

en: Select color for this Category (currently selected) :
uk: Виберіть колір для цієї категорії (зараз вибрано):

en: Reset
uk: Очистити

en: Click this button to reset the log.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб очистити часопис.

en: Click on this button to update the servers list from URL ...
uk: Натисніть на кнопку щоб оновити перелік серверів з адреси...

en: Server list
uk: Перелік серверів

en: Enter the url to a server.met file here and press the button to the left to update the list of known servers.
uk: Введіть адресу файлу server.met та натисніть кнопку ліворуч щоб оновити перелік відомих серверів.

en: Add server manually: Name
uk: Додати сервер вручну: Назва

en: Enter the name of the new server here
uk: Введіть тут назву нового сервера

en: IP:Port
uk: IP:Порт

en: Enter the IP of the server here, using the x.x.x.x format.
uk: Тут введіть IP-адресу сервера, використовуючи формат x.x.x.x.

en: Enter the port of the server here.
uk: Введіть тут порт сервера.

en: Add manually a server (fill fields to the left before) ...
uk: Додати сервер вручну (заповніть поля ліворуч)...

en: aMule Log
uk: Часопис aMule

en: Server Info
uk: Інфо сервера

en: ED2K Info
uk: Інфо eD2k

en: Kad Info
uk: Інфо Kad

en: Click on this button to update the nodes list from URL ...
uk: Натисніть на цю кнопку щоб оновити перелік вузлів з URL...

en: Nodes (0)
uk: Вузли (0)

en: Enter the url to a nodes.dat file here and press the button to the left to update the list of known nodes.
uk: Введіть адресу файлу nodes.dat та натисніть кнопку ліворуч щоб оновити перелік відомих вузлів.

en: Nodes stats
uk: Статистика вузлів

en: Bootstrap
uk: Початковий запуск

en: New node
uk: Новий вузол

en: Port:
uk: Порт:

en: Disconnect Kad
uk: Від'єднатися від Kad

en: Use Secure User Identification
uk: Використовувати безпечну ідентифікацію користувача

en: It is recommended to enable this option. You will not receive credits if SUI is not enabled.
uk: Рекомендовано ввімкнути цю опцію. Ви не отримаєте довіру якщо безпечна ідентифікація вимкнена.

en: Protocol Obfuscation
uk: Приховування протоколу

en: Support Protocol Obfuscation
uk: Підтримка приховування протоколу

en: This option enabled Protocol Obfuscation, and makes aMule accept obfuscated connections from other clients.
uk: Ця опція вмикає приховування протоколу та дозволяє aMule приймати приховані з'єднання від інших клієнтів.

en: Use obfuscation for outgoing connections
uk: Використовувати приховування для вихідних з'єднань

en: This option makes aMule use Protocol Obfuscation when connecting other clients/servers.
uk: Ця опція вмикає приховування протоколу під час з'єдання з іншими клієнтами/серверами.

en: Accept only obfuscated connections
uk: Приймати тільки приховані з'єднання

en: This option makes aMule only accept obfuscated connections. You will have less sources, but all your traffic will be obfuscated
uk: Приймати приховані з'єднання. Будете мати менше джерел, але весь ваш трафік буде приховано

en: Everybody
uk: Кожен

en: No one
uk: Жоден

en: Who can see my shared files:
uk: Хто може бачити мої спільні файли:

en: Select who can request to view a list of your shared files.
uk: Оберіть тих, хто може запитати перелік ваших спільних файлів.

en: IP-Filtering
uk: IP-фільтрування

en: Filter clients
uk: Фільтрувати клієнтів

en: Enable filtering of the client IPs defined in the file ~/.aMule/ipfilter.dat.
uk: Ввімкнено фільтрування IP-адрес клієнтів, що визначені в файлі ~/.aMule/ipfilter.dat.

en: Filter servers
uk: Фільтрувати сервери

en: Enable filtering of the server IPs defined in the file ~/.aMule/ipfilter.dat.
uk: Ввімкнено фільтрування IP-адрес серверів, що визначені в файлі ~/.aMule/ipfilter.dat.

en: Reload List
uk: Перезавантажити перелік

en: Reload the list of IPs to filter from the file ~/.aMule/ipfilter.dat
uk: Перезавантажити перелік IP-адрес для фільтрування з файлу ~/.aMule/ipfilter.dat

en: Update now
uk: Оновити зараз

en: Auto-update ipfilter at startup
uk: Автоматичне оновлення IP-фільтру після запуску

en: Filtering Level:
uk: Рівень фільтра:

en: Always filter LAN IPs
uk: Завжди відфільтровувати IP-адреси локальних мереж

en: Paranoid handling of non-matching IPs
uk: Параноїдальна обробка IP-адрес, що не співпали

en: Rejects packet if the client ip is different from the ip where the packet is received from. Use with caution.
uk: Відкинути пакет якщо IP-адреса клієнта відрізняється від IP-адреси з якої прийшов пакет. Використовуйте обережно.

en: Use system-wide ipfilter.dat if available
uk: Використовувати системний ipfilter.dat якщо наявний

en: If there's no local ipfilter.dat found, allow usage of a systemwide ipfilter file.
uk: Якщо не знайдено місцевий ipfilter.dat, дозволити використання системного.

en: Enable Online-Signature
uk: Ввімкнути онлайн-підпис

en: Enables the writing of the OS file, which can be used by external apps to create signatures and the like.
uk: Ввімкнути запис файлу ОС, який може бути використано зовнішніми програмами для створення підписів та подібного.

en: Update Frequency (Secs):
uk: Частота оновлення (с)

en: Change the frequency (in seconds) of Online Signature updates.
uk: Змінити частоту (в секундах) оновлень онлайн-підписів.

en: Save online signature file in:
uk: Зберегти файл онлайн-підпису в:

en: Click here to select the directory containing the the Online Signature files.
uk: Натисніть тут, щоб вибрати теку, що містить файли з онлайн-підписами.

en: Filter incoming messages (except current chat):
uk: Фільтрувати вхідні повідомлення (окрім поточної розмови):

en: Filter all messages
uk: Фільтрувати всі повідомлення

en: Filter messages from people not on your friend list
uk: Фільтрувати повідомлення від людей, що не в вашому переліку друзів

en: Filter messages from unknown clients
uk: Фільтрувати повідомлення від невідомих клієнтів

en: Filter messages containing (use ',' as separator):
uk: Фільтрувати повідомлення, що містять (використовуйте ',' для переліку):

en: add here the words amule should filter and block messages including it
uk: додати слова, які aMule буде фільтрувати, та забороняти повідомлення, що їх містять

en: Show received messages in the log
uk: Показувати отримані повідомлення в часописі

en: Comments
uk: Коментарі

en: Filter comments containing (use ',' as separator):
uk: Фільтрувати коментарі, що містять (використовуйте ',' для переліку):

en: Automatic server connect without proxy
uk: Автоматичне з'єднання з сервером без проксі

en: Enable authentication
uk: Включити авторизацію

en: Enable/disable username/password authentication
uk: Ввімкнути/вимкнути аутентифікацію з ім'ям/паролем

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: The username to use to connect to the proxy
uk: Ім'я користувача для з'єднання з проксі

en: Password:
uk: Пароль:

en: The password to use to connect to the proxy
uk: Пароль для з'єднання з проксі

en: Enable Proxy
uk: Ввімкнути проксі

en: Enable/disable proxy support
uk: Ввімкнути/вимкнути підтримку проксі

en: Proxy type:
uk: Тип проксі:

en: Proxy host:
uk: Хост проксі:

en: The proxy host name
uk: Ім'я хосту проксі

en: Proxy port:
uk: Порт проксі:

en: The proxy port
uk: Порт проксі

en: Connect to:
uk: З'єднатись з:

en: Login to remote amule
uk: Вхід до віддаленого aMule

en: User name
uk: Ім'я користувача

en: Remember those settings
uk: Запам'ятати ці налаштування

en: Enable Verbose Debug-Logging.
uk: Ввімкнути докладне ведення часопису.

en: Message Categories:
uk: Категорія повідомлення:

en: Waiting...
uk: Очікується...

en: Add imports
uk: Додати зовнішні внесення

en: Retry selected
uk: Повторити вибрані

en: Remove selected
uk: Вилучити вибрані

en: Event Types
uk: Типи подій

en: Reload your shared files
uk: Перезавантажити ваші спільні файли

en: Send
uk: Надіслати

en: Sends the specified message.
uk: Надіслати вказане повідомлення.

en: Close this chat-session.
uk: Закрити цю розмову.

en: Connect to any server and/or Kad
uk: З'єднатися з будь-яким сервером та/чи Kad

en: Shared Files
uk: Спільні файли

en: Disabled [%s]
uk: Вимкнено [%s]

en: byte | bytes
uk[0]: байт
uk[1]: байти
uk[2]: байт

en: kB
uk: кбайт

en: TB
uk: Тбайт

en: k
uk: к

en: M
uk: М

en: G
uk: Г

en: T
uk: Т

en: byte/sec | bytes/sec
uk[0]: байт/с
uk[1]: байти/с
uk[2]: байт/с

en: MB/s
uk: Мбайт/с

en: secs
uk: с

en: mins
uk: хв

en: hours
uk: год

en: Days
uk: діб

en: all
uk: всі

en: all others
uk: всі інші

en: Incomplete
uk: Незавершені

en: Stopped
uk: Зупинені

en: Video
uk: Відео

en: Archive
uk: Архів

en: Text
uk: Текст

en: Active
uk: Чинні

en: Waiting for partfile convert thread to die...
uk: Очікується завершення потому перетворення часткового файлу...

en: Importing %s: %s
uk: Вноситься %s: %s

en: Reading temp folder
uk: Читається тимчасова тека

en: Retrieving basic information from download info file
uk: Витягується основна інформація з інформації звантажуваного файла

en: Creating destination file
uk: Створюється файл призначення

en: Loading data from old download file (%u of %u)
uk: Завантажуються дані зі старого файлу звантажень (%u з %u)

en: Saving data block into new single download file (%u of %u)
uk: Зберігається блок даних в новий один файл звантаження (%u з %u)

en: Retrieving source downloadfile information
uk: Отримується інформація по джерелам звантажуваного файла

en: Adding download and saving new partfile
uk: Додається звантаження та зберігається новий частковий файл

en: Import partfiles
uk: Вношу часткові файли

en: State
uk: Стан

en: Filehash
uk: Хеш файлу

en: %s (Disk: %s)
uk: %s (диск: %s)

en: Please choose a folder to search for temporary downloads! (subfolders will be included)
uk: Будь ласка, виберіть теку з тимчасовими звантаженнями! (підтеки будуть додані)

en: Do you want the source files of succesfully imported downloads be deleted?
uk: Ви хочете, щоб джерела успішно внесених звантажень були видалені?

en: Remove sources?
uk: Видалити джерела?

en: Trying to load backup of met-file from %s
uk: Спроба завантажити резервну копію met-файлу з %s

en: ERROR: Failed to open part.met file: %s ==> %s
uk: ПОМИЛКА: Не вдалося відкрити файл part.met: %s ==> %s

en: ERROR: part.met file is 0 size: %s ==> %s
uk: ПОМИЛКА: файл part.met має розмір 0: %s ==> %s

en: ERROR: Invalid part.met file version: %s ==> %s
uk: ПОМИЛКА: Невірна версія файлу part.met: %s ==> %s

en: ERROR: %s (%s) is corrupt (wrong tagcount), unable to load file.
uk: ПОМИЛКА: %s (%s) зіпсований (невірна кількість міток), неможливо завантажити файл.

en: Trying to recover file info...
uk: Намагання відтворити інформацію файлу...

en: Recovering no-named file - will try to recover it as RecoveredFile.dat
uk: Відновлюється файл без назви - спроба відновити як RecoveredFile.dat

en: Recovered all available file info :D - Trying to use it...
uk: Відновлена вся доступна інформація файлу :D - спроба використати її...

en: Unable to recover file info :(
uk: Неможливо відтворити інформацію файлу

en: Failed to open %s (%s)
uk: Не вдалося відкрити %s (%s)

en: WARNING: %s might be corrupted (%i)
uk: ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: %s може бути зіпсований (%i)

en: ERROR while saving partfile: %s (%s ==> %s)
uk: ПОМИЛКА під час збереження часткового файлу: %s (%s ==> %s)

en: IO failure while saving partfile:
uk: Помилка введення-виведення під час збереження часткового файлу:

en: Could not retrieve length of '%s' - using %s file.
uk: Неможливо отримати довжину '%s' - використовується файл %s.

en: '%s' is 0 size somehow - using %s file.
uk: '%s' чомусь має нульовий розмір - використовується файл %s.

en: Failed to save part.met.seeds file for %s
uk: Не вдалося зберегти файл part.met.seeds для %s

en: Saved %i source seed for partfile: %s (%s) | Saved %i source seeds for partfile: %s (%s)
uk[0]: Збережено %i джерело для часткового файлу: %s (%s)
uk[1]: Збережено %i джерела для часткового файлу: %s (%s)
uk[2]: Збережено %i джерел для часткового файлу: %s (%s)

en: Error reading partfile's seeds file (%s - %s): %s
uk: Помилка читання файлу-джерела часткового файлу (%s - %s): %s

en: Found corrupted part (%d) in %d part file %s - FileResultHash |%s| FileHash |%s| | Found corrupted part (%d) in %d parts file %s - FileResultHash |%s| FileHash |%s|
uk[0]: Знайдена підробна частина (%d) в (%d) частковому файлі %s - FileResultHash |%s| FileHash |%s|
uk[1]: Знайдена підробна частина (%d) в (%d) часткових файлах %s - FileResultHash |%s| FileHash |%s|
uk[2]: Знайдена підробна частина (%d) в (%d) часткових файлах %s - FileResultHash |%s| FileHash |%s|

en: Found completed part (%i) in %s
uk: Знайдено завершену частину (%i) в %s

en: Finished rehashing %s
uk: Завершене повторне обчислення хешу: %s

en: Unexpected error while completing %s. File paused
uk: Неочікувана помилка під час завершення %s. Файл призупинено

en: Finished downloading: %s
uk: Завершене звантаження: %s

en: Deleting file: %s
uk: Видаляється файл: %s

en: WARNING: Unable to hash downloaded part - hashset incomplete for '%s'
uk: ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: неможливо обчислити хеш звантаженого файлу - набір хешів неповний для '%s'

en: ERROR: Unable to hash downloaded part - hashset incomplete (%s). This should never happen
uk: ПОМИЛКА: неможливо обчислити хеш звантаженого файлу - набір хешів неповний (%s). Такого ніколи не повинно бути

en: WARNING: Not enough free disk-space! Pausing file: %s
uk: ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: недостатньо вільного місця на диску! Призупиняється файл: %s

en: Downloaded part %i is corrupt in file: %s
uk: Звантажена частина %i зіпсована в файлі: %s

en: ICH: Recovered corrupted part %i for %s -> Saved bytes: %s
uk: Р.О.П.: відновлено зіпсовану частину %i для %s -> Збережено байт: %s

en: Allocating
uk: Виділяється

en: Insufficient disk space
uk: Не вистачає місця на диску

en: Downloaded
uk: Звантажені

en: ERROR: Failed to open partfile '%s'
uk: ПОМИЛКА: не вдалося відкрити частковий файл '%s'

en: System default
uk: Мова системи

en: Albanian
uk: Албанська

en: Arabic
uk: Арабська

en: Basque
uk: Баскська

en: Bulgarian
uk: Болгарська

en: Catalan
uk: Каталонська

en: Chinese (Simplified)
uk: Китайська (спрощена)

en: Chinese (Traditional)
uk: Китайська (традиційна)

en: Croatian
uk: Хорватська

en: Czech
uk: Чеська

en: Danish
uk: Данська

en: Dutch
uk: Нідерландська

en: English (U.K.)
uk: Англійська (Великобританія)

en: Estonian
uk: Естонська

en: Finnish
uk: Фінська

en: French
uk: Французька

en: Galician
uk: Галісійська

en: German
uk: Німецька

en: Greek
uk: Грецька

en: Hebrew
uk: Іврит

en: Hungarian
uk: Угорська

en: Italian
uk: Італійська

en: Italian (Swiss)
uk: Італійська (Швейцарія)

en: Japanese
uk: Японська

en: Korean
uk: Корейська

en: Lithuanian
uk: Литовська

en: Norwegian (Nynorsk)
uk: Норвезька (Нюнорск)

en: Polish
uk: Польська

en: Portuguese
uk: Португальська

en: Portuguese (Brazilian)
uk: Португальська (Бразилія)

en: Russian
uk: Російська

en: Slovenian
uk: Словенська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Swedish
uk: Шведська

en: Turkish
uk: Турецька

en: Ukrainian
uk: Українська

en: no options available
uk: немає наявних опцій

en: Invalid category found, skipping
uk: Знайдена помилкова категорія, пропущена

en: TCP port can't be higher than 65532 due to server UDP socket being TCP+3
uk: Порт TCP не може бути більшим ніж 65532, оскільки UDP-порт сервера є TCP+3

en: Default port will be used (%d)
uk: Буде використовуватися порт за замовчуванням (%d)

en: Dropping non-existing shared directory: %s
uk: Усунення неіснуючих спільних тек: %s

en: Connection
uk: З'єднання

en: Directories
uk: Теки

en: Servers
uk: Сервери

en: Files
uk: Файли

en: Security
uk: Безпека

en: Interface
uk: Зовнішній вигляд

en: Proxy
uk: Проксі

en: Filters
uk: Фільтри

en: Remote Controls
uk: Віддалене керування

en: Online Signature
uk: Онлайн-підпис

en: Advanced
uk: Розширені

en: Events
uk: Події

en: Debugging
uk: Налагоджувач

en: Do not change these setting unless you know
    what you are doing, otherwise you can easily
    make things worse for yourself.
    
    aMule will run fine without adjusting any of
    these settings.
uk: Не змінюйте ці налаштування, якщо не знаєте
    що робите, інакше ви можете легко
    собі нашкодити
    
    aMule чудово працює без зміни будь-яких
    з цих параметрів.

en: Failed to connect Cfg to widget with the ID %d and key %s
uk: Помилка з'єднання Cfg до Widget з ID %d та ключем %s

en: Failed to transfer data from Cfg to Widget with the ID %d and key %s
uk: Помилка передавання даних з Cfg до Widget з ID %d та ключем %s

en: The type of proxy you are connecting to
uk: Тип проксі з яким ви з'єднуєтесь

en: Failed to transfer data from Widget to Cfg with the ID %d and key %s
uk: Помилка передавання даних з Widget до Cfg з ID %d та ключем %s

en: aMule must be restarted to enable these changes:
uk: aMule має бути перезапущений, щоб зміни подіяли:

en: - TCP port changed.
uk: - TCP-порт змінено.

en: - UDP port changed.
uk: - UDP-порт змінено.

en: Your Auto-update server list is empty.
    'Auto-update server list at startup' will be disabled.
uk: Ваш перелік автоматичного оновлення серверів порожній.
    'Автоматичне оновлення серверів під час завантаження буде вимкнено.

en: You have enabled external connections but have not specified a password.
    External connections cannot be enabled unless a valid password is specified.
uk: Ви увімкнули зовнішні з'єднання, але не визначили пароль.
    Зовнішні з'єднання не можуть бути ввімкнені поки не вказано вірний пароль.

en: - Language changed.
uk: - Мова змінена.

en: - Temp folder changed.
uk: - Тимчасова тека змінена.

en: Both eD2k and Kad network are disabled.
    You won't be able to connect until you enable at least one of them.
uk: Обидві eD2k та Kad-мережі вимкнені.
    Ви не зможете з'єднатися поки не увімкнете хоча б одну з них

en: Kad will not start if your UDP port is disabled.
    Enable UDP port or disable Kad.
uk: Kad не розпочне роботу, якщо UDP-порт вимкнено.
    Увімкніть UDP-порт або вимкніть Kad

en: 
    You MUST restart aMule now.
    If you do not restart now, don't complain if anything bad happens.
uk: 
    Ви ЗОБОВ'ЯЗАНІ перезапустити aMule зараз.
    Якщо ж не перезапустите, не скаржтеся, коли станеться щось жахливе.

en: Your Auto-update servers list is in blank.
    Please fill in at least one URL to point to a valid server.met file.
    Click on the button "List" by this checkbox to enter an URL.
uk: Ваш перелік серверів автоматичного оновлення порожній.
    Будь ласка заповніть принаймні одну адресу, що посилається на існуючий файл server.met.
    Натисніть на кнопку "Перелік" щоб ввести адресу.

en: Temporary files
uk: Тимчасові файли

en: Incoming files
uk: Вхідні файли

en: Online Signatures
uk: Онлайн-підписи

en: Choose a folder for %s
uk: Виберіть теку для %s

en: Browse for videoplayer
uk: Переглянути, щоб знайти відеопрогравач

en: Select browser
uk: Вибрати переглядач тенет

en: Executable%s
uk: Виконуваний %s

en: Edit server list
uk: Редагувати перелік серверів

en: Add here URL's to download server.met files.
    Only one url on each line.
uk: Додайте тут адреси файлів server.met.
    Тільки одна адреса на рядок.

en: Update delay: %d second | Update delay: %d seconds
uk[0]: Затримка оновлення: %d секунда
uk[1]: Затримка оновлення: %d секунди
uk[2]: Затримка оновлення: %d секунд

en: Time for average graph: %d minute | Time for average graph: %d minutes
uk[0]: Час усереднення графіків: %d хвилина
uk[1]: Час усереднення графіків: %d хвилини
uk[2]: Час усереднення графіків: %d хвилин

en: Connections Graph Scale: %d
uk: Зміна розміру графіка з'єднань: %d

en: File Buffer Size: %d byte | File Buffer Size: %d bytes
uk[0]: Розмір файлу буфера: %d байт
uk[1]: Розмір файлу буфера: %d байти
uk[2]: Розмір файлу буфера: %d байт

en: Upload Queue Size: %d client | Upload Queue Size: %d clients
uk[0]: Розмір черги вивантаження: %d клієнт
uk[1]: Розмір черги вивантаження: %d клієнти
uk[2]: Розмір черги вивантаження: %d клієнтів

en: Server connection refresh interval: %d minute | Server connection refresh interval: %d minutes
uk[0]: Інтервал оновлення з'єднання з сервером: %d хвилина
uk[1]: Інтервал оновлення з'єднання з сервером: %d хвилини
uk[2]: Інтервал оновлення з'єднання з сервером: %d хвилин

en: Server connection refresh interval: Disabled
uk: Інтервал оновлення з'єднання з сервером: вимкнено

en: disabled
uk: вимкнено

en: Enable command execution on core
uk: Ввімкнути виконання команди в ядрі

en: Core command:
uk: Команда ядра:

en: Enable command execution on GUI
uk: Ввімкнути виконання команд в ГІК

en: GUI command:
uk: Команда ГІК:

en: The following variables will be replaced:
uk: Наступні змінні будуть замінені:

en: Min size must be smaller than max size. Max size ignored.
uk: Найменший розмір має бути меншим ніж найбільший. Найбільшим розміром знехтувано.

en: Search warning
uk: Очікування пошуку

en: Main
uk: Головна

en: Kad search can't be done if Kad is not running
uk: Пошук у Kad неможливо виконати коли Kad не працює

en: eD2k search can't be done if eD2k is not connected
uk: Пошук eD2k не може бути виконаний, якщо eD2k не з'єднана

en: Unexpected error while attempting Kad search:
uk: Неочікувана помилка, коли намагаюсь шукати в Kad:

en: FileID
uk: ID файлу

en: File
uk: Файл

en: Download in category
uk: Звантажити в категорію

en: Search related files (eD2k, local server)
uk: Пошук схожих файлів (eD2k, місцевий сервер)

en: Mark as known file
uk: Позначити як відомий файл

en: Copy eD2k link to clipboard
uk: Скопіювати eD2k посилання до буферу обміну

en: Failed to connect to all obfuscated servers listed. Making another pass without obfuscation.
uk: Не вдалося з'єднатися з усіма переліченими прихованими серверами. Робиться ще одна спроба без приховування.

en: Failed to connect to all servers listed. Making another pass.
uk: Не вдалося з'єднатися з усіма переліченими серверами. Робиться ще одна спроба.

en: eD2k network disabled on preferences, not connecting.
uk: eD2k вимкнена в налаштуваннях, не з'єднується.

en: No valid servers to which to connect found in server list
uk: Не знайдено справних серверів в переліку серверів з якими можна було з'єднатися

en: Connected to %s (%s:%i)
uk: З'єднані з %s (%s:%i)

en: Connection established on: %s
uk: З'єднання встановлено з: %s

en: Fatal Error while trying to connect. Internet connection might be down
uk: Жахлива помилка під час спроби з'єднання. З'єднання з Інтернет може бути відсутнє

en: Lost connection to %s (%s:%i)
uk: Втрачене з'єднання з %s (%s:%i)

en: %s (%s:%i) appears to be dead.
uk: %s (%s:%i) здається мертвий.

en: %s (%s:%i) appears to be full.
uk: %s (%s:%i) здається заповнений.

en: Automatic connection to server will retry in %d second | Automatic connection to server will retry in %d seconds
uk[0]: Автоматичне з'єднання з сервером повториться через %d секунду
uk[1]: Автоматичне з'єднання з сервером повториться через %d секунди
uk[2]: Автоматичне з'єднання з сервером повториться через %d секунд

en: Connection lost
uk: Втрата з'єднання

en: Connecting to %s (%s:%i) failed.
uk: З'єднання з %s (%s:%i) не вдалося.

en: ERROR: Socket invalid at timeout check
uk: ПОМИЛКА: невірний сокет після сплину часу

en: Connection attempt to %s (%s:%i) timed out.
uk: Спроба з'єднання з %s (%s:%i) добігла кінця.

en: Received late result of DNS lookup, discarding.
uk: Отриманий застарілий наслідок запиту до DNS, відкидається.

en: Loading server.met file: %s
uk: Завантажую файл server.met: %s

en: Server.met file not found!
uk: Файл server.met не знайдено!

en: Failed to load server.met file '%s', unknown format encountered.
uk: Неможливо завантажити файл server.met '%s', невірний формат.

en: Failed to open server.met!
uk: Неможливо відкрити server.met!

en: Server.met file corrupt, found invalid versiontag: 0x%x, size %i
uk: Файл server.met підробний, знайдена невірна мітка версії: 0x%x, розмір %i

en: %i server in server.met found | %i servers in server.met found
uk[0]: %i сервер знайдено в server.met
uk[1]: %i сервери знайдені в server.met
uk[2]: %i серверів знайдені в server.met

en: %d server added | %d servers added
uk[0]: Додано %d сервер
uk[1]: Додано %d сервери
uk[2]: Додано %d серверів

en: Server not added: [%s:%d] does not specify a valid port.
uk: Сервер не додано: [%s:%d] не визначив вірний порт.

en: Server not added: The IP of [%s:%d] is filtered or invalid.
uk: Сервер не додано: IP-адреса [%s:%d] відфільтрована або неприпустима.

en: Server not added: Server with matching IP:Port [%s:%d] found in list.
uk: Сервер не додано: сервер з такими ж IP:порт [%s:%d] вже в переліку.

en: Server added: Server at [%s:%d] using the name '%s'.
uk: Сервер додано: сервер на [%s:%d] використовуючи назву '%s'.

en: You are connected to the server you are trying to delete. please disconnect first.
uk: Ви з'єднані з сервером, який хочете видалити, будь ласка, роз'єднайтесь спочатку.

en: Failed to open '%s'
uk: Не вдалося відкрити '%s'

en: Failed to save server.met!
uk: Неможливо зберегти server.met!

en: Invalid URL
uk: Невірна URL-адреса

en: No server list address entry in 'addresses.dat' found. Please paste a valid server list address into this file in order to auto-update your server list
uk: Не знайдено жодного запису переліку серверів в addresses.dat. Будь ласка, вставте вірний перелік адрес серверів в цей файл для того щоб автоматично оновити ваш перелік серверів

en: Start downloading server list from %s
uk: Починається звантаження переліку серверів з %s

en: WARNING: invalid URL specified for auto-updating of servers: %s
uk: ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: вказана невірна адреса для автоматичного оновлення серверів: %s

en: No valid server.met auto-download url on addresses.dat
uk: Немає правильної адреси автоматичного звантаження server.met в addresses.dat

en: Failed to download the server list from %s
uk: Неможливо звантажити перелік серверів з %s

en: Local server is filtered by the IPFilters, reconnecting to a different server!
uk: Місцевий сервер відфільтрований IPFilters, з'єднайтесь з іншим!

en: Server Name
uk: Назва сервера

en: Address
uk: Адреса

en: Port
uk: Порт

en: Description
uk: Опис

en: Ping
uk: Час луни

en: Users
uk: Користувачі

en: Static
uk: Постійні

en: Version
uk: Версія

en: You are connected to a server you are trying to delete. Please disconnect first. The server was NOT deleted.
uk: Ви з'єднані з сервером, який намагаєтесь видалити. Будь ласка, роз'єднайтеся спочатку. Сервер НЕ був видалений.

en: (Unknown name)
uk: (невідома назва)

en: Are you sure you want to delete the static server %s
uk: Ви впевнені, що хочете видалити постійний сервер %s

en: Servers (%i)
uk: Сервери (%i)

en: Server
uk: Сервер

en: Connect to server
uk: З'єднатися з сервером

en: Mark server as static
uk: Позначити сервер як постійний

en: Mark server as non-static
uk: Позначити сервер як непостійний

en: Mark servers as static
uk: Позначити сервери як постійні

en: Mark servers as non-static
uk: Позначити сервери як непостійні

en: Remove server
uk: Видалити сервер

en: Remove servers
uk: Видалити сервери

en: Remove all servers
uk: Видалити всі сервери

en: Copy eD2k links to clipboard
uk: Скопіювати eD2k посилання до буферу обміну

en: Reconnect to server
uk: Перез'єднатись з сервером

en: Are you sure that you wish to delete all servers?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити всі сервери?

en: Are you sure that you wish to delete the selected server?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити вибраний сервер?

en: Are you sure that you wish to delete the selected servers?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити вибрані сервери?

en: ERROR: %s (%s) - %s
uk: ПОМИЛКА: %s (%s) - %s

en: WARNING: %s (%s) - %s
uk: ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: %s (%s) - %s

en: New clientid is %u
uk: Новий id клієнта %u

en: WARNING: You have received Low-ID!
uk: ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: ви отримали LowID!

en: 	Most likely this is because you're behind a firewall or router.
uk: 	Найбільш ймовірно це тому, що ви за фаєрволом або маршрутизатором.

en: 	For more information, please refer to http://wiki.amule.org
uk: 	За додатковою інформацією, будь ласка, завітайте до http://wiki.amule.org

en: Unknown server info received! - too short
uk: Отримана невідома інформація про сервери! - занадто коротко

en: Received %d new server | Received %d new servers
uk[0]: Отримано %d новий сервер
uk[1]: Отримано %d нові сервери
uk[2]: Отримано %d нових серверів

en: Saving of server-list completed.
uk: Збереження переліку серверів завершено.

en: Server rejected last command
uk: Сервер відхилив останню команду

en: Bogus packet received from server: %s
uk: З сервера отримано підробний пакет: %s

en: Unhandled error while processing packet from server: %s
uk: Помилка, що не може бути опрацьована, під час обробки пакету з сервера: %s

en: Cannot create DNS solving thread for connecting to %s
uk: Неможливо створити потік DNS-запиту для з'єднання з %s

en: Server IP %s (%s) is filtered.  Not connecting.
uk: IP-адреса сервера %s (%s) відфільтрована.  Не з'єднується.

en: using protocol obfuscation.
uk: використовується приховування протоколу.

en: Connecting to %s (%s - %s:%i) %s
uk: З'єднуюсь з %s (%s - %s:%i) %s

en: Could not solve dns for server %s: Unable to connect!
uk: Неможливо визначити DNS-назву для сервера: %s. Неможливо з'єднатися!

en: Server not added: No IP or hostname specified.
uk: Сервер не додано: не задана ні адреса, ні назва.

en: Server not added: Invalid server-port specified.
uk: Сервер не додано: неприпустимий порт.

en: eD2k Status:
uk: Стан eD2k:

en: Kademlia Status:
uk: Стан Kademlia:

en: Running
uk: Працює

en: Status:
uk: Стан:

en: Connection State:
uk: Стан з'єднання:

en: Firewalled - open TCP port %d in your router or firewall
uk: За фаерволом - відкрийте порт TCP:%d на вашому маршрутизаторі або фаерволі

en: UDP Connection State:
uk: Стан з'єднання UDP:

en: Firewalled - open UDP port %d in your router or firewall
uk: За фаерволом - відкрийте порт UDP:%d на вашому маршрутизаторі або фаерволі

en: Firewalled state:
uk: Стан фаєрволу:

en: No buddy required - TCP port open
uk: Не потрібен жоден друг: порт TCP відкритий

en: No buddy required - UDP port open
uk: Не потрібен жоден друг: порт UDP відкритий

en: No buddy
uk: Немає друга

en: Connecting to buddy
uk: З'єднання з другом

en: Connected to buddy at %s
uk: З'єднання з другом на %s

en: Indexed sources:
uk: Проіндексовані джерела:

en: Indexed keywords:
uk: Проіндексовані ключові слова:

en: Indexed notes:
uk: Проіндексовані нотатки:

en: Indexed load:
uk: Проіндексовані завантаження:

en: Average Users:
uk: Середня кількість користувачів:

en: Average Files:
uk: Всередньому файлів:

en: Not running
uk: Не запущений

en: Adding file %s to shares
uk: Додається файл %s до спільних

en: Found %i known shared file | Found %i known shared files
uk[0]: Знайдено %i новий спільний файл
uk[1]: Знайдено %i нові спільні файли
uk[2]: Знайдено %i нових спільних файлів

en: Found %i known shared file, %i unknown | Found %i known shared files, %i unknown
uk[0]: Знайдено %i відомий спільний файл, невідомих - %i
uk[1]: Знайдено %i відомі спільні файли, невідомих - %i
uk[2]: Знайдено %i відомих спільних файли, невідомих - %i

en: ERROR: Attempted to share %s
uk: ПОМИЛКА: спроба зробити спільним %s

en: Shared directory not found, skipping: %s
uk: Спільна тека не знайдена, пропускаємо: %s

en: No shareable files found in directory: %s
uk: Не знайдені спільні файли в теці: %s

en: Download Status
uk: Стан звантаження

en: Requests
uk: Запитів

en: Accepted Requests
uk: Прийняті запити

en: Transferred Data
uk: Передані дані

en: Share Ratio
uk: Відношення поширення

en: Obtained Parts
uk: Отримані частини

en: Complete Sources
uk: Повних джерел

en: Directory Path
uk: Шлях до теки

en: Add Comment/Rating
uk: Додати коментар/рейтинг

en: Edit Comment/Rating
uk: Редагувати коментар/рейтинг

en: Rename
uk: Змінити назву

en: Add files in collection to transfer list
uk: Додати файли зі збірки до переліку передач

en: Copy magnet &URI to clipboard
uk: Скопіювати magnet-посилання до буферу обміну

en: Copy eD2k link to clipboard (&Source)
uk: Скопіювати eD2k-посилання до буферу обміну (джерело)

en: Copy eD2k link to clipboard (Source) (&With Crypt options)
uk: Скопіювати eD2k-посилання до буферу обміну (джерело з шифруванням)

en: Copy eD2k link to clipboard (&Hostname)
uk: Скопіювати eD2k-посилання до буферу обміну (назва хосту)

en: Copy eD2k link to clipboard (Hostname) (With &Crypt options)
uk: Скопіювати eD2k-посилання до буферу обміну (назва хосту з шифруванням)

en: Copy eD2k link to clipboard (&AICH info)
uk: Скопіювати eD2k-посилання до буферу обміну (інформація AICH)

en: You need a HighID to create a valid sourcelink
uk: Вам потрібно мати HighID щоб створити посилання на джерело

en: Shared Files (%i)
uk: Спільні файли (%i)

en: [PartFile]
uk: [частковий файл]

en: Uploaded Data (Session (Total)): %s
uk: Вивантажені дані (сесія (всього)): %s

en: Total Overhead (Packets): %s
uk: Всього службового трафіку (пакети): %s

en: File Request Overhead (Packets): %s
uk: Трафік запитів (пакети): %s

en: Source Exchange Overhead (Packets): %s
uk: Трафік обміну джерелами (пакети): %s

en: Server Overhead (Packets): %s
uk: Трафік з сервером (пакети): %s

en: Kad Overhead (Packets): %s
uk: Трафік Kad (пакети): %s

en: Crypt overhead (UDP): %s
uk: Втрати на шифрування (UDP): %s

en: Active Uploads: %s
uk: Активні вивантаження: %s

en: Waiting Uploads: %s
uk: Вивантаження очікують: %s

en: Total successful upload sessions: %s
uk: Вього успішних сесій вивантаження: %s

en: Total failed upload sessions: %s
uk: Всього невдалих сесій вивантаження: %s

en: Average upload time: %s
uk: Середній час вивантаження: %s

en: Downloaded Data (Session (Total)): %s
uk: Звантажені дані (сесія (всього)): %s

en: Found Sources: %s
uk: Знайдені джерела: %s

en: Active Downloads (chunks): %s
uk: Чинні звантаження (шматки): %s

en: Session UL:DL Ratio (Total): %s
uk: Відношення вивантажено/звантажено за сесію (всього): %s

en: Average download rate (Session): %s
uk: Середня швидкість звантаження (сесія): %s

en: Average upload rate (Session): %s
uk: Середня швидкість вивантаження (сесія): %s

en: Max download rate (Session): %s
uk: Найбільша швидкість звантаження (сесія): %s

en: Max upload rate (Session): %s
uk: Найбільша швидкість вивантаження (сесія): %s

en: Reconnects: %i
uk: Перепід'єднань: %i

en: Time Since First Transfer: %s
uk: Пройшло часу з останньої передачі: %s

en: Connected To Server Since: %s
uk: З'єднано з сервером з: %s

en: Active Connections (estimate): %i
uk: Чинні з'єднання (приблизно): %i

en: Max Connection Limit Reached: %s
uk: Досягнуто найбільшої кількості з'єднань: %s

en: Average Connections (estimate): %g
uk: Середня кількість з'єднань (приблизно): %g

en: Peak Connections (estimate): %i
uk: Найбільше з'єднань (приблизно): %i

en: Clients
uk: Клієнти

en: Total: %i Known: %i
uk: Всього: %i Відомих: %i

en: Working Servers: %i
uk: Робочі сервери: %i

en: Failed Servers: %i
uk: Неробочі сервери: %i

en: Total: %s
uk: Всього: %s

en: Deleted Servers: %s
uk: Видалені сервери: %s

en: Filtered Servers: %s
uk: Відфільтровані сервери: %s

en: Users on Working Servers: %llu
uk: Користувачів на робочих серверах: %llu

en: Files on Working Servers: %llu
uk: Файлів на робочих серверах: %llu

en: Total Users: %llu
uk: Всього користувачів: %llu

en: Total Files: %llu
uk: Всього файлів: %llu

en: Server Occupation: %.2f%%
uk: Навантаження на сервер: %.2f%%

en: Number of Shared Files: %s
uk: Кількість спільних файлів: %s

en: Total size of Shared Files: %s
uk: Загальний розмір спільних файлів: %s

en: Average file size: %s
uk: Середній розмір файлу: %s

en: Operating System
uk: Операційна система

en: Not Received
uk: Не отримана

en: Active connections (1:%u)
uk: Чинні з'єднання (1:%u)

en: Not available
uk: Недоступний

en: Never
uk: Ніколи

en: Execute <str> and exit.
uk: Виконати <str> та вийти.

en: Invalid IP format. Use xxx.xxx.xxx.xxx:xxxx
uk: Невірний формат IP-адреси. Використовуйте xxx.xxx.xxx.xxx:xxxx

en: This command requires an argument. Valid arguments: 'all', filename, or a number.
uk: Ця команда потребує аргумент. Вірні аргументи:  'all', назва файлу, або номер.

en: Processing by hash:
uk: Оброблюється за хешем:

en: Processing by filename:
uk: Оброблюється на назвою файлу:

en: This command requires an argument. Valid arguments: a file hash.
uk: Ця команда потребує аргумент. Правильний аргумент: хеш файлу.

en: Not a valid number
uk: Невірне число

en: Not a valid hash (length should be exactly 32 chars)
uk: Невірний хеш (довжина має бути точно 32 символи)

en: Request failed with an unknown error.
uk: Запит невдалий з невідомою помилкою.

en: Operation was successful.
uk: Дія була вдалою.

en: Request failed with the following error: %s
uk: Запит невдалий з помилкою: %s

en: IP filtering for clients is %s.
uk: Фільтрування IP для клієнтів %s.

en: OFF
uk: Вимк

en: ON
uk: Ввімк

en: IP filtering for servers is %s.
uk: Фільтрування IP для серверів %s.

en: Current IPFilter Level is %d.
uk: Поточний рівень IP-фільтра %d.

en: Bandwidth limits: Up: %u kB/s, Down: %u kB/s.
uk: Обмеження смуги пропускання: вивантаження %u кб/с, звантаження: %u кб/с.

en: Connected to %s %s %s
uk: З'єднався з %s %s %s

en: Now connecting
uk: Не з'єднується

en: firewalled
uk: за фаєрволом

en: ok
uk: гаразд

en: 
    Download:	%s
uk: 
    Звантаження:	%s

en: 
    Upload:	%s
uk: 
    Вивантаження:	%s

en: 
    Clients in queue:	%d
uk: 
    Клієнтів у черзі:	%d

en: 
    Total sources:	%d
uk: 
    Всього джерел:	%d

en: Number of search results: %i
uk: Кількість здобутків пошуку: %i

en: Received an unknown reply from the server, OpCode = %#x.
uk: Отримано невідому відповідь з серверу, OpCode = %#x.

en: Show short status information.
uk: Показати коротку інформацію про стан.

en: Show connection status, current up/download speeds, etc.
uk: Показати стан з'єднань, поточні швидкості вивантаження/звантаження, інше.

en: Show full statistics tree.
uk: Показати повне дерево статистики.

en: Optionally, a number in the range 0-255 can be passed as an argument to this
    command, which tells how many entries of the client version subtrees should be
    shown. Passing 0 or omitting it means 'unlimited'.
    
    Example: 'statistics 5' will show only the top 5 versions for each client type.
uk: Додатково, число з межах 0-255 може бути прийнято як аргумент для цієї
    команди, що повідомляє скільки елементів піддерева версій клієнта слід
    показувати. 0 або пусте значення означатимуть "необмежено."
    
    Наприклад: 'statistics 5' покаже тільки 5 найбільш частих номерів для кожного типу клієнта.

en: Shut down aMule.
uk: Завершити роботу aMule.

en: Shut down the remote running core (amule/amuled).
    This will also shut down the text client, since it is unusable without a
    running core.
uk: Вимкнути віддалено запущене ядро (amule/amuled).
    Це також вимкне текстові клієнти, оскільки вони непридатні
    без запущеного ядра.

en: Connect to the network.
uk: З'єднання з мережею.

en: This will connect to all networks that are enabled in Preferences.
    You may also optionally specify a server address in IP:Port form, to connect to
    that server only. The IP must be a dotted decimal IPv4 address,
    or a resolvable DNS name.
uk: З'єднатися з усіма мережами, що ввімкнені в налаштуваннях.
    Ви також можете додатково визначити адресу сервера у вигляді IP:порт
    щоб з'єднатись тільки з ним. IP-адреса повинна мати вигляд a.b.c.d версії IPv4
    або назва.

en: Connect to eD2k only.
uk: З'єднання тільки з eD2k.

en: Connect to Kad only.
uk: З'єднання тільки з Kad.

en: Disconnect from the network.
uk: Від'єднано тільки від мережі.

en: This will disconnect from all networks that are currently connected.
uk: Це від'єднає від всіх мереж, до яких зараз під'єднано.

en: Disconnect from eD2k only.
uk: Від'єднано тільки від eD2k.

en: Disconnect from Kad only.
uk: Від'єднано тільки від Kad.

en: The eD2k link to be added can be:
    *) a file link (ed2k://|file|...), it will be added to the download queue,
    *) a server link (ed2k://|server|...), it will be added to the server list,
    *) or a serverlist link, in which case all servers in the list will be added to the
       server list.
    
    The magnet link must contain the eD2k hash and file length.
uk: eD2k-посилання, яке треба додати, може бути:
    *) посиланням на файл (ed2k://|file|...), буде додане до черги звантажень,
    *) посиланням на сервер (ed2k://|server|...), буде додане до переліку серверів,
    *) або посиланням на перелік серверів, в такому випадку всі сервери списку будуть
       додані до переліку серверів.
    
    Magnet-посилання повинне містити eD2k-хеш та довжину файлу.

en: Set a preference value.
uk: Встановити значення налаштувань.

en: Turn IP filtering on for both clients and servers.
uk: Ввімкнути IP фільтрування для клієнтів та серверів.

en: Turn IP filtering off for both clients and servers.
uk: Вимкнути IP фільтрування для клієнтів та серверів.

en: Enable/Disable IP filtering for clients.
uk: Ввімкнути/вимкнути IP фільтрування для клієнтів.

en: Turn IP filtering on for clients.
uk: Ввімкнути IP-фільтри для клієнтів.

en: Turn IP filtering off for clients.
uk: Вимкнути IP-фільтри для клієнтів.

en: Enable/Disable IP filtering for servers.
uk: Ввімкнути/вимкнути IP фільтрування для серверів.

en: Turn IP filtering on for servers.
uk: Ввімкнути IP-фільтри для серверів.

en: Turn IP filtering off for servers.
uk: Вимкнути IP-фільтри для серверів.

en: Select IP filtering level.
uk: Вибрати рівні IP-фільтрування.

en: Valid filtering levels are in the range 0-255, and it's default (initial)
    value is 127.
uk: Вірні рівні фільтрування в межах 0-255, і їх значення
    за замовчуванням(початкове) 127.

en: Set bandwidth limits.
uk: Встановити обмеження швидкостей.

en: The value given to these commands has to be in kilobytes/sec.
uk: Значення передане цій команді має бути в кб/с.

en: Set upload bandwidth limit.
uk: Встановити обмеження швидкості вивантаження.

en: Set download bandwidth limit.
uk: Встановити обмеження швидкості звантаження.

en: Get and display a preference value.
uk: Отримати та відобразити значення налаштувань.

en: Get bandwidth limits.
uk: Отримати обмеження смуги пропускання.

en: A search type has to be specified by giving the type:
        GLOBAL
        LOCAL
        KAD
    Example: 'search kad file' will execute a kad search for "file".
uk: Вид пошуку має бути визначений одним з наступних:
        GLOBAL
        LOCAL
        KAD
    Наприклад: 'search kad file' виконає пошук файлу "file" в Kad.

en: Start downloading a file
uk: Почати звантаження файлу

en: The number of a file from the last search has to be given.
    Example: 'download 12' will start to download the file with the number 12 of the previous search.
uk: Потрібно вказати номер файлу з останнього пошуку.
    Наприклад:  'download 12'  розпочне звантаження файлу з номером 12 попереднього пошуку.

en: Pause download.
uk: Призупинити звантаження.

en: Resume download.
uk: Відновити звантаження.

en: Cancel download.
uk: Відмінити звантаження.

en: Set download priority.
uk: Встановити перевагу звантаження.

en: Set priority of a download to Low, Normal, High or Auto.
uk: Встановити перевагу звантаження на низьку, звичайну або автоматичну.

en: Set priority to low.
uk: Встановити перевагу низькою.

en: Set priority to normal.
uk: Встановити перевагу звичайною.

en: Set priority to high.
uk: Встановити перевагу високою.

en: Set priority to auto.
uk: Встановити перевагу авто.

en: Show queues/lists.
uk: Показати черги/переліки.

en: Show upload queue.
uk: Показати чергу вивантаження.

en: Show download queue.
uk: Показати чергу звантаження.

en: Show log.
uk: Показати часопис.

en: Show servers list.
uk: Показати перелік серверів.

en: Reset log.
uk: Очистити журнал.

en: Deprecated command, use '%s' instead.
uk: Застаріла команда, використовуйте '%s' замість неї.

en: This is a deprecated command, and may be removed in the future.
    Use '%s' instead.
uk: Це застаріла команда та може бути видалена в майбутньому.
    Використовуйте '%s' замість неї.

en: aMule text client
uk: Текстовий клієнт aMule

en: Converting old AICH hashsets in '%s' to 64b in '%s'.
uk: Перетворюється старий набір хешів AICH в '%s' до 64b в '%s'.

en: WARNING: The filename '%s' is invalid and has been renamed to '%s'.
uk: ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: назва файлу '%s' невірна і буде змінена на '%s'.

en: WARNING: The file '%s' already exists, new file renamed to '%s'.
uk: ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: файл '%s' вже існує, новий файл буде перейменований у '%s'.

en: Are you sure you wish to cancel and delete all files in this category?
uk: Ви впевнені, що хочете відмінити або видалити всі файли в цій категорії?

en: Confirmation Required
uk: Потрібне підтвердження

en: All others
uk: Всі інші

en: Select view filter
uk: Вибрати фільтр перегляду

en: Add category
uk: Додати категорію

en: Edit category
uk: Редагувати категорію

en: Remove category
uk: Видалити категорію

en: Failed to open file (%s), removing from list of shared files.
uk: Не вдалося відкрити файл (%s), видаляю з переліку спільних файлів.

en: Hashset requested for unknown file: %s
uk: Запитано набір хешів для невідомого файлу: %s

en: Resuming uploads of file: %s
uk: Відновлюється вивантаження файлу: %s

en: Suspending upload of file: %s
uk: Призупиняється вивантаження файлу: %s

en: Failed to execute command `%s' on `%s' event.
uk: Не вдалося виконати команду `%s' на подію `%s'.

en: Download completed
uk: Звантаження завершено

en: The full path to the file.
uk: Повний шлях до файлу.

en: The name of the file without path component.
uk: Ім'я файлу без шляху.

en: The eD2k hash of the file.
uk: eD2k-хеш файлу.

en: The size of the file in bytes.
uk: Розмір файлу в байтах.

en: Cumulative download activity time.
uk: Загальний час звантаження.

en: New chat session started
uk: Розпочато нову розмову

en: Message sender.
uk: Відправник.

en: Out of space
uk: Немає місця

en: Disk partition.
uk: Розділ диску.

en: Error on completion
uk: Помилка під час завершення

en: Processing file number %u: %s
uk: Кількість оброблених файлів %u: %s

en: You have asked for part hashes (Only used for files > 9.5 MB)
uk: Ви запитали частковий хеш (використовується тільки для файлів розмір яких більше ніж 9.5 МБ

en: %s ---> Non existant file !
uk: %s ---> Файл не існує!

en: aLinkCreator, the aMule eD2k link creator
uk: aLinkCreator, створювач eD2k-посилань aMule

en: Welcome!
uk: Ласкаво просимо!

en: Input parameters
uk: Вхідні параметри

en: File to Hash
uk: Файл для обчислення хешу

en: Add Optional URLs for this file
uk: Додати додаткові URL-адреси для цього файлу

en: Enter here the file you want to compute the eD2k link
uk: Введіть тут файл, eD2k-посилання якого хочете обчислити

en: Enter here the URL you want to add to the eD2k link: Add / at the end to let aLinkCreator append the current file name
uk: Введіть тут адресу, яку хочете додати до eD2k-посилання: Додати / в кінець, щоб дати змогу aLinkCreator долучити поточну назву файлу

en: Remove
uk: Вилучити

en: Create link with part-hashes
uk: Створити посилання з частковими хешами

en: Help to spread new and rare files faster, at the cost of an increased link size
uk: Допоможіть поширювати нові та рідкісні файли швидше за рахунок збільшення розміру посилання

en: MD4 File Hash
uk: MD4-хеш файлу

en: eD2k File Hash
uk: eD2k-хеш файлу

en: eD2k link
uk: eD2k-посилання

en: Save
uk: Зберегти

en: Copy to clipboard
uk: Скопіювати до буферу обміну

en: Open
uk: Відкрити

en: Open a file to compute its eD2k link
uk: Відкрити файл, щоб обчислити його eD2k-посилання

en: Copy computed eD2k link to clipboard
uk: Копіювати eD2k-посилання до буферу обміну

en: Save as
uk: Зберегти як

en: Save computed eD2k link to file
uk: Зберегти розраховане eD2k-посилання до файлу

en: About aLinkCreator
uk: Про aLinkCreator

en: Select the file you want to compute the eD2k link
uk: Виберіть файл eD2k-посилання якого потрібно обчислити

en: Can't open the clipboard
uk: Не можу відкрити буфер обміну

en: Nothing to copy for now !
uk: Зараз немає що копіювати!

en: Select the file to your computed eD2k link
uk: Виберіть файл для обчисленого eD2k-посилання

en: Unable to open
uk: Неможливо відкрити

en: Please, enter a non empty file name
uk: Будь ласка, введіть непорожнє ім'я файлу

en: Nothing to save for now !
uk: Зараз немає що зберігати!

en: Hashing...
uk: Обчислення хешу...

en: aLinkCreator is working for you
uk: aLinkCreator працює для вас

en: Computing MD4 Hash...
uk: Обчислюється MD4-хеш...

en: Computing eD2k Hashes...
uk: Обчислюються хеші eD2k...

en: Cancelled !
uk: Скасовано!

en: Done in %.2f s
uk: Виконано за %.2f с

en: You have already added this URL !
uk: Ви вже додали цю URL-адресу!

en: Please, enter a non empty URL
uk: Будь ласка, введіть непустий URL-адресу

en: Unable to open %s
uk: Неможливо відкрити %s

en: %i day(s) %i hour(s) %i min %i s
uk: %i діб %i год %i хв %i с

en: %02uD %02uh %02umin %02us
uk: %02uдіб %02uгод %02uхв %02uс

en: %02uh %02umin %02us
uk: %02uгод %02uхв %02uс

en: %02umin %02us
uk: %02uхв %02uс

en: %02us
uk: %02uс

en: %.0f B
uk: %.0f байт

en: %.2f KB
uk: %.0f кбайт

en: %.2f MB
uk: %.0f Мбайт

en: %.2f GB
uk: %.0f Гбайт

en: %.2f TB
uk: %.0f Тбайт

en: wxCas, aMule Online Statistics
uk: wxCas, aMule онлайн-статистика

en: Maximum DL rate since wxCas is running
uk: Найбільша швидкість звантаження з тих пір як wxCas запущено

en: Absolute Maximum DL rate during wxCas previous runs
uk: Безумовна найбільша швидкість звантаження під час попереднього запуску wxCas

en: System
uk: Система

en: Stop Auto Refresh
uk: Зупинити автоматичне оновлення

en: Save Online Statistics image
uk: Зберегти зображення онлайн статистики

en: Print Online Statistics image
uk: Надрукувати зображення онлайн статистики

en: Preferences setting
uk: Налаштування

en: About wxCas
uk: Про wxCas

en: Start Auto Refresh
uk: Розпочати автоматичне оновлення

en: Auto Refresh stopped
uk: Автоматичне оновлення зупинено

en: Auto Refresh started
uk: Автоматичне оновлення розпочато

en: Save Statistics Image
uk: Зберегти зображення статистики

en: aMule Online Statistics
uk: Онлайн статистика aMule

en: There was a problem printing.
    Perhaps your current printer is not set correctly?
uk: Негаразди друку.
    Можливо ваша поточна друкарка не налаштована вірно?

en: Printing
uk: Друк

en: Oh Oh, aMule is not running...
uk: aMule не запущений...

en: aMule is running
uk: aMule запущений

en: aMule is running, but disconnected
uk: aMule запущений, але від'єднаний

en: aMule is connecting...
uk: aMule з'єднується...

en: Oh Oh, aMule status is unknown...
uk: Стан aMule невідомий...

en:  has been running for
uk:  працює

en:  is stopped !
uk:  зупинений!

en:  is not connected !
uk:  не з'єднаний!

en:  is connecting...
uk:  з'єднується...

en:  is doing something strange, check it !
uk:  робить щось дивне, перевірте!

en:  is connected to
uk:  з'єднався з

en: off
uk: вимкнено

en:  is on
uk:  ввімкнено

en:  with
uk:  з

en: Total Download:
uk: Всього звантажень:

en: , Upload:
uk: , вивантажень:

en: Session Download:
uk: Сесія звантаження:

en: Download:
uk: Звантаження:

en:  kB/s, Upload:
uk:  кбайт/с, вивантаження:

en: Sharing:
uk: Спільні файли:

en:  file(s), Clients on queue:
uk:  файл(ів), клієнтів у черзі:

en: Time:
uk: Час:

en:  on
uk:  ввімкнено

en: System Load Average (1-5-15 min):
uk: Середня завантаженість системи (1-5-15 хв):

en: System uptime:
uk: Час роботи системи:

en: Directory containing amulesig.dat file
uk: Тека, що містить файл amulesig.dat

en: Enter here the directory where your amulesig.dat file is
uk: Введіть тут теку, де знаходиться файл amulesig.dat

en: Refresh rate interval in seconds
uk: Час оновлення в секундах

en: Generate a stat image at every refresh event
uk: Створювати зображення статистики під час кожного оновлення

en: Enter here the directory where you want to generate the statistic image
uk: Введіть назву теки, де б ви хотіли зберігати зображення статистики

en: Upload periodicaly your stat image to FTP server
uk: Вивантажувати час від часу ваші зображення статистики на FTP-сервер

en: FTP Url
uk: FTP-адреса

en: FTP Path
uk: FTP-шлях

en: Enter here the URL of your FTP server
uk: Введіть тут адресу вашого FTP-сервера

en: Enter here the directory where putting your stat image on FTP server
uk: Введіть тут теку, куди будуть складатися зображення зі статистикою на FTP-сервері

en: User
uk: Користувач

en: Enter here the User name to log into your FTP server
uk: Введіть тут ім'я користувача для входу на ваш FTP-сервер

en: Enter here the User password to log into your FTP server
uk: Введіть тут пароль входу на ваш FTP-сервер

en: FTP update rate interval in minutes
uk: Час оновлення FTP в хвилинах

en: Validate
uk: Перевірити

en: Folder containing your signature file
uk: Тека, що містить файл з вашим підписом

en: Folder where generating the statistic image
uk: Тека, де створюються зображення статистики

en: Loads template <str>
uk: Завантажується зразок <str>

en: Web server HTTP port
uk: HTTP порт веб-сервера

en: Use UPnP port forwarding on web server port
uk: Використовувати перенаправлення UPnP-портів на порт веб-сервера

en: UPnP port
uk: UPnP порт

en: Use gzip compression
uk: Використовувати gzip-стиснення

en: Full access password for web server
uk: Пароль повного доступу для веб-сервера

en: Guest password for web server
uk: Пароль гостя веб-сервера

en: Allow guest access
uk: Дозволити гостьовий доступ

en: Deny guest access
uk: Заборонити гостьовий доступ

en: Load/save web server settings from/to remote aMule
uk: Завантажити/записати налаштування веб-сервера з/до віддаленого aMule

en: aMule config file path. DO NOT USE DIRECTLY!
uk: Шлях до файлу налаштувань aMule. НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ БЕЗПОСЕРЕДНЬО!

en: Disable PHP interpreter (deprecated)
uk: Вимкнути інтерпретатор PHP (застаріло)

en: Recompile PHP pages on each request
uk: Перекомпілювати PHP-сторінки під час кожного запиту

en: aMule Web Server
uk: Веб-сервер aMule

en: web client connection accepted
uk: з'єднання веб-клієнта прийнято

en: ERROR: cannot accept web client connection
uk: ПОМИЛКА: неможливо прийняти з'єднання веб-клієнта

en: Request failed with the following error: %s.
uk: Запит невдалий з наступною помилкою: %s.

en: Index file not found:
uk: Файл індексу не знайдено:

en: Session expired - requesting login
uk: Сесія добігла кінця - запитуємо новий вхід

en: Session ok, logged in
uk: Сесія в порядку, входимо

en: Session ok, not logged in
uk: Сесія в порядку, не увійшли

en: No session opened - will request login
uk: Немає відкритих сесій, буде запитано вхід

en: Session created - requesting login
uk: Сесію створено - запит на вхід

en: Processing request [original]:
uk: Оброблюю запит [початковий]:

en: Checking password
uk: Перевіряється пароль

en: Password hash invalid
uk: Неправильний хеш пароля

en: Password ok
uk: Пароль правильний

en: Password bad
uk: Пароль неправильний

en: You did not enter any password. Blank password is not allowed.
uk: Ви не ввели жодного паролю. Порожній пароль не дозволено.

en: Logout requested
uk: Запитано вихід

en: Processing request [redirected]:
uk: Обробляється запит [перенаправлений]:
