aMule - en to et translation catalogue (1515 entries)

en: Add a Friend
et: Lisa Sõber

en: You have to enter a valid IP and port!
et: Pead sisestama kehtiva IP ja pordi!

en: Information
et: Informatsioon

en: The specified userhash is not valid!
et: Määratud kasutaja kontrollsumma pole kehtiv!

en: Failed to open ED2KLinks file.
et: Ei suuda avada ED2KLinks faili.

en: WARNING: You can't add yourself as a source for an eD2k link while having a lowid.
et: HOIATUS: Sa ei saa ennast eD2k lingi jaoks allikana lisada ajal kui omad lowid'd.

en: Now, exiting main app...
et: Ok, lahkun põhiprogrammist...

en: Terminating amuleweb instance with pid '%ld' ...
et: Mõrvan amuleweb tegelase, protsessi id '%ld' ...

en: Killing amuleweb instance with pid '%ld' ...
et: Mõrvan amuleweb tegelase, protsessi id '%ld' ...

en: Failed
et: Nurjunud

en: aMule OnExit: Terminating core.
et: aMule OnExit: Peatan tuuma.

en: aMule shutdown completed.
et: aMule seiskamine lõpetatud.

en: Memory debug results for aMule exit:
et: aMule väljumise mälu veajälituse tulemus:

en: Your locale has been changed to System Default due to a configuration change. Sorry.
et: Sinu keelelokaat muudeti süsteemi vaikeväärtuseks seoses konfiguratsiooni muudatustega. Sorry.

en: 
    EC configuration
et: 
    EC seadistused

en: Password set and external connections enabled.
et: Parool on määratud ja välised ühendused võimalikud.

en: WARNING
et: HOIATUS

en: You don't have any server in the server list.
    Do you want aMule to download a new list now?
et: Serverite nimekirjas pole ühtegi serverit.
    Kas aMule võiks uue nimekirja tõmmata?

en: Server list download
et: Serverite nimekiri tõmmatud

en: web server running on pid %d
et: web server töötab protsessi id'ga %d

en: You requested to run web server on startup, but the amuleweb binary cannot be run. Please install the package containing aMule web server, or compile aMule using --enable-webserver and run make install
et: Soovisid et web server käivitataks käivitumisel, kuid amuleweb programm pole võimeline käivituma. Palun paigalada versioon mis sisaldab aMule web serverit või kompileeri aMule kasutades võtit --enable-webserver ja seejärel make install

en: ERROR
et: VIGA

en: Could not bind ports to the specified address: %s
et: Ei suuda siduda porti määratud aadressiga: %s

en: Port %u is not available. You will be LOWID
et: Port %u ei ole kasutatav. Sa saad LOWID

en: Port %u is not available!
    
    This means that you will be LOWID.
    
    Check your network to make sure the port is open for output and input.
et: Port %u ei ole kasutatav. !!
    
    Sa saad kasutada kui LOWID kasutaja.
    Kasuta netstat programmi kontrollimaks kuna port vabaneb
    ja proovi amule uuesti käivitada.

en: Failed to create OnlineSig File
et: Ei suutnud luua OnlineSig Faili

en: Failed to create aMule OnlineSig File
et: Ei suutnud luua aMule OnlineSig Faili

en: The selected locale seems not to be installed on your box. (Note: I'll try to set it anyway)
et: Tundub et valitud keelelokaat pole sinu karpi installeritud. (Märkus: Ma proovin seda seada sellest hoolimata)

en: This is the first time you run aMule %s
et: See on aMule %s käivitamise esimene kord

en: This version is a testing version, updated daily, and
et: See on testversioon, mida igapäevaselt uuendatakse ja

en: we give no warranty it won't break anything, burn your house,
et: me ei anna mingit garantiid, et see ei lõhu midagi, ei süüta sinu elamist

en: or kill your dog. But it *should* be safe to use anyway.
et: ega tapa sinu koera. Sellest hoolimata peaks see olema *turvaline* kasutada.

en: More information, support and new releases can found at our homepage,
et: Rohkem informatsiooni, tuge ja uusi programmi versioone leiad meie kodulehelt,

en: at www.aMule.org, or in our IRC channel #aMule at irc.freenode.net.
et: aadressil www.aMule.org või meie IRC kanalis #aMule aadressil irc.freenode.net.

en: Feel free to report any bugs to http://forum.amule.org
et: Tunne ennast vabalt suvaliste vigade leidmisest teavitamisel aadressil http://forum.amule.org

en: The folder for Online Signature files you specified is INVALID!
     OnlineSignature will be DISABLED until you fix it on preferences.
et: Online Allkirja kataloog on VIGANE!
     Online Allkirja ei kasutata, kuni parandad vea seadetes.

en: Server hostname notified
et: Teatatud serveri nimi

en: Disk space preallocation for file '%s' failed: %s
et: Kettaruumi eraldamine faili '%s' jaoks ebaõnnestus: %s

en: ERROR: can't open logfile
et: VIGA: Ei suutnud avada logifaili

en: WARNING: logfile is empty. Something is wrong.
et: HOIATUS: logifail on tühi, miskit on kapitaalselt viltu.

en: Log has been reset
et: Log on nullitud

en: ServerMessage: %s
et: Serveri teade: %s

en: Skipped download of %s, because requested file is not newer.
et: Fail %s jäeti vahele, sest soovitud fail pole uuem.

en: Failed to download the nodes list.
et: Ebaõnnestus sõlmede nimekirja tõmbamine.

en: Failed to open the downloaded version check file
et: Ebaõnnestus tõmmatud versiooni kotrollfaili avamine

en: Corrupted version check file
et: Versiooni kontrollfail on korrumpeerunud

en: You are using an outdated version of aMule!
et: Kasutad aegunud aMule versiooni!

en: Your aMule version is %i.%i.%i and the latest version is %li.%li.%li
et: Sinu aMule versioon on %i.%i.%i ja uusim versioon on %li.%li.%li

en: The latest version can always be found at http://www.amule.org
et: Uuema aMule versiooni saad alati aadressilt http://www.amule.org

en: WARNING: Your aMuled version is outdated: %i.%i.%i < %li.%li.%li
et: HOAITUS: Sinu aMuled versioon on vananenud: %i.%i.%i < %li.%li.%li

en: Your copy of aMule is up to date.
et: Sinu aMule koopia on ajakohane.

en: Failed to download the version check file
et: Versiooni kontrollfaili tõmbamine ebaõnnestus

en: Users: %s | Files: %s
et: Kasutajaid: %s | Faile: %s

en: Users: E: %s K: %s | Files: E: %s K: %s
et: Kasutajaid: E: %s K: %s | Faile E: %s K: %s

en: No networks selected
et: Ühtegi võrku pole valitud

en: with LowID
et: koos LowID

en: with HighID
et: koos HighID

en: Connected to %s %s
et: Ühendatud %s %s

en: Connecting to %s
et: Ühendun %s

en: Disconnected from eD2k
et: eD2k ühendus katkestatud.

en: Kad started.
et: Kad käivitatud.

en: Kad stopped.
et: Kad peatatud.

en: Connected to Kad (ok)
et: Ühendus Kad võrk (ok)

en: Connected to Kad (firewalled)
et: Ühendus Kad võrku (tulemüüriga)

en: Disconnected from Kad
et: Ühendus Kad võrguga katkestatud

en: Kad network cannot be used if UDP port is disabled on preferences, not starting.
et: Kad võrku ei saa kasutada kui seadetes on UDP port väljalülitatud, ei ühendu.

en: Kad network disabled on preferences, not connecting.
et: Kad on seadetes väljalülitatud, ei ühenda.

en: ERROR: aMule daemon cannot be used when external connections are disabled. To enable External Connections, use either a normal aMule, start amuled with the option --ec-config or set the key "AcceptExternalConnections" to 1 in the file ~/.aMule/amule.conf
et: VIGA: aMule deemonit ei saa katkestatud Välisühendustega kasutada. Välisühenduste lubamiseks kasuta tavalist aMule, käivita amuled võtmega '--ec-config' või määra võtme "AcceptExternalConnections" väärtuseks 1 konfiguratsioonifailis ~/.aMule/amule.conf

en: ERROR: A valid password is required to use external connections, and aMule daemon cannot be used without external connections. To run aMule deamon, you must set the "ECPassword" field in the file ~/.aMule/amule.conf with an appropriate value. Execute amuled with the flag --ec-config to set the password. More information can be found at http://wiki.amule.org
et: VIGA: Väliste ühenduste jaoks peab olema määratud kehtiv parool ning aMule deemonit ei saa kasutada ilma väliste ühendusteta. aMule deemoni kasutamiseks pead määrama konfiguratsioonifailis ~/.aMule/amule.conf  "ECPassword" väärtuseks kohase väärtuse.Parooli seadmiseks käivita amuled võtmega '--ec-config'. Lisainformatsiooni leiad http://wiki.amule.org

en: amuled: OnInit - starting timer
et: amuled: OnInit - käivituse stopper

en: amuled: forking to background - see you
et: amuled: lahkun taustaprotsessiks - näeme veel

en: Cannot Create Pid File
et: Ei suuda luua PID faili

en: ERROR: %s
et: VIGA: %s

en: This is aMule %s based on eMule.
et: See on eMulel põhinev aMule %s.

en: Running on %s
et: Jookseb %s peal

en: Visit http://www.amule.org to check if a new version is available.
et: Külasta http://www.amule.org ja vaata ehk on uuem versioon saadaval.

en: FATAL ERROR: Failed to create Timer
et: Fataalne VIGA: Ei suutnud luua stopperit.

en: aMule remote control
et: aMule kaugjuhtimine

en: Snapshot:
et: Piiluvaade:

en: 'All-Platform' p2p client based on eMule
et:  eMulel põhinev, platvormist sõltumatu, p2p klient

en: Website: http://www.amule.org
et: Web: http://www.amule.org

en: Forum: http://forum.amule.org
et: Foorum: http://forum.amule.org

en: FAQ: http://wiki.amule.org
et: KKK: http://wiki.amule.org

en: Contact: admin@amule.org (administrative issues)
et: Kontakt: admin@amule.org (administratiivsed küsimused)

en: Copyright (c) 2003-2019 aMule Team
et: Copyright (c) 2003-2019 aMule Meeskond

en: Part of aMule is based on
et: Osa aMule põhineb

en: Kademlia: Peer-to-peer routing based on the XOR metric.
et: Kademlia: Sõlmest-Sõlmeni ruutimine põhineb XOR meetrikal.

en:  Copyright (c) 2002-2011 Petar Maymounkov ( petar@post.harvard.edu )
et:  Copyright (C) 2002-2011 Petar Maymounkov <petar@post.harvard.edu>

en: Message
et: Teade

en: aMule dialog destroyed
et: aMule dialoog hävitatud

en: Connecting
et: Ühendun

en: eD2k: Connecting
et: eD2k: Ühendun

en: eD2k: Disconnected
et: eD2k: Lahutatud

en: Kad: Firewalled
et: Kad: Tulemüüriga

en: Kad: Connected
et: Kad: Ühendatud

en: Kad: Connecting
et: Kad: Ühendun

en: Kad: Off
et: Kad: Väljas

en: Cancel
et: Loobu

en: Stop the current connection attempts
et: Lõpeta käimasolevad ühenduskatsed

en: Disconnect
et: Ühendu lahti

en: Disconnect from the currently connected networks
et: Lõpeta ühendus ühendatud võrkudega

en: Connect
et: Ühenda

en: Connect to the currently enabled networks
et: Ühendu olemasolevate, aktiivsete võrkudega

en: aMule (%s | Connected)
et: aMule (%s | Ühendatud)

en: aMule (%s | Disconnected)
et: aMule (%s | Ühenduseta)

en: Do you really want to exit %s?
et: Kas sa tõesti tahad %s'st väljuda?

en: Exit confirmation
et: Kinnitan väljumise

en: Launch Command:
et: Käivitamise korraldus:

en: - default -
et: - vaikimisi -

en: Skin directory '%s' does not exist
et: Rüüde kataloogi  '%s' ei eksiteeri

en: WARNING: Unable to open skin file '%s' for read
et: HOIATUS: Ei suuda rüüfaili '%s' lugemiseks avada

en: Networks
et: Võrgud

en: Networks Window
et: Võrgud

en: Searches
et: Otsingud

en: Searches Window
et: Otsingu aken

en: Downloads
et: Tõmbamised

en: Downloads Window
et: Tõmbamised

en: Shared files
et: Jagatud failid

en: Shared Files Window
et: Jagatud failide Aken

en: Messages
et: Teated

en: Messages Window
et: Teadete Aken

en: Statistics
et: Statistika

en: Statistics Graph Window
et: Statistiliste graafikute aken

en: Preferences
et: Seaded

en: Preferences Settings Window
et: Seadete aken

en: Import
et: Impordi

en: The partfile importer tool
et: Osafailide importimise tööriist

en: About
et: Info

en: About/Help
et: Info/Appi

en: eD2k network
et: eD2k võrk

en: Kad network
et: Kad võrk

en: No network
et: Võrk puudub

en: aMule remote control
et: aMule kaugjuhtimine

en: Fatal Error: Failed to create Core Timer
et: Fataalne VIGA: Ei suutnud stopperit.

en: Connect to remote amule
et: Ühendu eemalasuva amuulaga

en: Fatal Error: Failed to create Poll Timer
et: Fataalne VIGA: Ei suutnud luua Poll stopperit.

en: Going to event loop...
et: Lähen tegevuse tsüklisse...

en: Connecting...
et: Ühendun...

en: Connection failed
et: Ühendus ebaõnnestus

en: Remote GUI EC event handler
et: Võrgu GUI EC sündmuse haldur

en: Going down
et: Peatun

en: Connection Failed. Unable to connect to %s:%d
et: Ühendus ebaõnnestus. Ei suuda määratud ühenduda %s:%d

en: Connection closed - aMule has terminated probably.
et: Ühendus suletud - aMule on ilmselt seisatud.

en: Ready
et: Valmis

en: All
et: Kõik

en: Can't create directory '%s' for category '%s', keeping directory '%s'.
et: Ei suuda luua kataloogi '%s' '%s' kategooria jaoks, säilitan '%s' kataloogi.

en: Unknown
et: Teadmata

en: Failed to retrieve shared files from user '%s'
et: Ei suuda tõmmata kasutaja '%s' jagatud faili

en: Searching buddy for lowid connection
et: Otsin lowid ühenduse jaoks semu

en:  (Fake eMule version %#x)
et:  (Valetatud eMule versioon %#x)

en:  (Fake eMule)
et:  (Valetatud eMule)

en: xMule (Fake eMule)
et: xMule (Valetatud eMule)

en: 1.x (based on eMule v0.%u)
et: 1.x (baseerub eMule v0.%u)

en: NickName: %s ID: %u
et: Kasutajanimi: %s ID: %u

en: Requested: %s
et: Küsitud: %s

en: Filestats for this session: Accepted %d of %d request, %s transferred
     | Filestats for this session: Accepted %d of %d requests, %s transferred
et[0]: Selle seansi failistatistika: Aksepteeritud %d/%d päringust, %s siirdatud
et[1]: Selle seansi failistatistika: Aksepteeritud %d/%d päringust, %s siirdatud

en: Filestats for all sessions: Accepted %d of %d request, %s transferred
     | Filestats for all sessions: Accepted %d of %d requests, %s transferred
et[0]: Kõikide seansside failistatistika: Aksepteeritud %d/%d päringust, %s siirdatud
et[1]: Kõikide seansside failistatistika: Aksepteeritud %d/%d päringust, %s siirdatud

en: Requested unknown file
et: Küsiti tundmatut faili

en: Message filtered from '%s' (IP:%s)
et: '%s' (IP:%s) teade filtreeriti

en: New message from '%s' (IP:%s)
et: '%s' (IP:%s) saatis uue teate

en: WARNING: %s cannot be opened.
et: HOIATUS: %s faili ei saa avada.

en: WARNING: Canceled file list corrupted, contains invalid header.
et: HOIATUS: Katkestatud failde loetelu on riknenud, sisaldab riknenud päist.

en: IO error while reading %s file: %s
et: IO viga %s faili lugemisel: %s

en: Error while saving %s file: %s
et: VIGA: tekkis %s faili salvestamisel: %s

en: Enter Captcha
et: Sisesta inimtesti kontrollkood

en: Category
et: Kategooria

en: New Category
et: Uus Kategooria

en: Choose a folder for incoming files
et: Vali sissetulevate failide kataloog

en: You must specify a name for the category!
et: Sa pead kategooria jaoks nime defineerima!

en: You must specify a path for the category!
et: Sa pead kategooria jaoks asukoha defineerima!

en: Failed to create incoming dir for category. Please specify a valid path!
et: Ei suutnud luua kategooria sisendkataloogi. Palun defineeri kehtiv asukoht!

en: Chat-Session Started: %s (%s:%u) - %s %s
et: VestlusSeanss Alustatud: %s (%s:%u) - %s %s

en: *** Connected to Client ***
et: *** Ühenduses Kliendiga ***

en: *** Connecting to Client ***
et: *** Ühendun Kliendiga ***

en: *** Failed to Connect to client / Connection lost ***
et: *** Kliendiga ühendumine ebaõnnestus / Ühendus kadunud ***

en: *** You have passed the captcha check and the user has received your message. ***
et: *** Läbisid inimtesti ja kasutaja sai sinu sõnumi kätte. ***

en: *** Your response to the captcha was wrong and your message has been ignored. You can request a new captcha by sending a new message. ***
et: *** Sinu vastus inimtestile oli vale, sinu sõnumit ignoreeriti. Inimtesti uuesti läbimiseks saada uus sõnbum. ***

en: Chat
et: Vestle

en: Close tab
et: Sulge leht

en: Close all tabs
et: Sulge kõik lehed

en: Close other tabs
et: Sulge teised lehed

en: Add to Friends
et: Lisa sõprade nimistusse

en: Creditfile loaded, %u client is known | Creditfile loaded, %u clients are known
et[0]: Fail 'creditfile' loetud, tuvastati %u klienti
et[1]: Fail 'creditfile' loetud, tuvastati %u klienti

en:  - Credits expired for %u client! |  - Credits expired for %u clients!
et[0]:  - %u Kliendi Krediit aegunud!
et[1]:  - %u Kliendi Krediit aegunud!

en: No 'cryptkey.dat' file found, creating.
et: Ei leidnud 'cryptkey.dat' faili, loon uue.

en: Client Details
et: Kliendi detailid

en: Enabled
et: Lubatud

en: Supported
et: Toetatud

en: Not supported
et: Pole toetatud

en: Disabled
et: Keelatud

en: Connected
et: Ühendatud

en: Disconnected
et: Pole ühendust

en: Not complete
et: Pole täielik

en: Bad Guy
et: Paha Poiss

en: Verified - OK
et: Kontrollitud - OK

en: Not Available
et: Info Puudub

en: User %s (%u) requested your sharedfiles-list -> Accepted
et: Kasutaja %s (%u) küsis sinu jagatud kataloogide nimekirja -> Kinnitasid

en: User %s (%u) requested your sharedfiles-list -> Denied
et: Kasutaja %s (%u) küsis sinu jagatud kataloogide nimekirja -> Keeldusid

en: User %s (%u) requested your shareddirectories-list -> Accepted
et: Kasutaja %s (%u) küsis sinu jagatud kataloogide nimekirja -> Kinnitasid

en: User %s (%u) requested your shareddirectories-list -> Denied
et: Kasutaja %s (%u) küsis sinu jagatud kataloogide nimekirja -> Keeldusid

en: User %s (%u) sent unrequested shared dirs.
et: Kasutaja %s (%u) saatis soovimatu jagatud kataloogide nimekirja.

en: User %s (%u) finished sending sharedfiles-list
et: Kasutaja %s (%u) lõpetas jagatud failide nimekirja saatmise

en: User %s (%u) sent unwanted sharedfiles-list
et: Kasutaja %s (%u) saatis soovimatu jagatud failide nimekirja

en: User %s (%u) denied access to shared directories/files list
et: Kasutaja %s (%u) keelas ligipääsu jagatud kataloogide/failide nimekirjale

en: File Comments
et: Faili kommentaarid

en: Username
et: Kasutajanimi

en: File Name
et: Faili nimi

en: Rating
et: Hinnang

en: Comment
et: Kommentaar

en: No comments
et: Kommentaarid puuduvad

en: %u comment | %u comments
et[0]: %u kommentaar
et[1]: %u kommentaar(i)

en: Banned client %s for sending %s corrupt data of %s total for the file '%s'
et: Klient %s bänniti %s riknenud info saatmise eest (kokku %s faili '%s' kohta)

en: Auto [Lo]
et: Auto [Madal]

en: Auto [No]
et: Auto [Norm.]

en: Auto [Hi]
et: Auto [Kõrge]

en: Very low
et: Väga madal

en: Low
et: Madal

en: Normal
et: Keskmine

en: High
et: Kõrge

en: Very High
et: Väga Kõrge

en: Release
et: Versioon

en: Asking
et: Pärin

en: Connecting via server
et: Ühendun serveri kaudu

en: Queue Full
et: Järjekord täis

en: On Queue
et: Järjekorras

en: Downloading
et: Tõmban

en: Receiving hashset
et: Võtan vastu kontrollsumma

en: No needed parts
et: Pole vajalikke osi

en: Cannot connect LowID to LowID
et: Ühendus LowID <-> LowID ei õnnestu

en: Too many connections
et: Liiga palju ühendusi

en: Connecting via Kad
et: Ühendun Kad kaudu

en: Too many Kad connections
et: Liiga palju Kad ühendusi

en: Banned
et: Blokeeritud

en: Connection Error
et: Ühenduse viga

en: Remote Queue Full
et: KaugJärjekord täis

en: Old MLDonkey
et: Vana MLDonkey

en: New MLDonkey
et: Uus MLDonkey

en: eMule Compatible
et: eMule Kokkusobiv

en: Local Server
et: Kohalik server

en: Remote Server
et: Kaug server

en: Source Exchange
et: Allikate Vahetus

en: Passive
et: Passiivne

en: Source Seeds
et: Allikaid

en: Search Result
et: Otsingu tulemus

en: Completed
et: Valmis

en: In progress
et: Edenemine

en: ERROR: Out of diskspace
et: VIGA: Kettaruum otsas

en: ERROR: Partmet not found
et: VIGA: Osamet faili ei leitud.

en: ERROR: IO error!
et: VIGA: IO viga!

en: ERROR: Failed!
et: VIGA: Ebaõnnestus!

en: Queued
et: Järjekorras

en: Already downloading
et: Juba tõmbad

en: Unknown or bad tempfile format.
et: Tundmatu või paha tempfaili formaat.

en: Part
et: Osa

en: Size
et: Suurus

en: Transferred
et: Siiratud

en: Speed
et: Kiirus

en: Progress
et: Edenemine

en: Sources
et: Allikaid

en: Priority
et: Prioriteet

en: Status
et: Olek

en: Time Remaining
et: Lõpetamiseni

en: Last Seen Complete
et: Viimati nähtud terviklikuna

en: Last Reception
et: Viimane vastuvõtt

en: Are you sure that you wish to delete the selected file?
et: Oled kindel et tahad valitud faili kustutada?

en: Are you sure that you wish to delete the selected files?
et: Oled kindel et tahad valitud failid kustutada?

en: Feedback from: %s (%s)
et: Tagasiside : %s (%s)

en: &Stop
et: &Seis

en: &Pause
et: &Paus

en: &Resume
et: &Taasta

en: C&lear completed
et: Va&lmis

en: Swap every A4AF to this file now
et: Tõsta (A4AF) allikad selle faili külge

en: Swap every A4AF to this file (Auto)
et: Tõsta automaatselt kõik (A4AF) allikad selle faili külge

en: Swap every A4AF to any other file now
et: Tõsta (A4AF) allikad teiste failide külge

en: Extended Options
et: Laiendatud valikud

en: Preview
et: Eelvaade

en: Show file &details
et: Näita &detaile

en: Show all comments
et: Näita kõiki kommentaare

en: Copy magnet URI to clipboard
et: Kopeeri magnet URI lõikepuhvrisse

en: Copy eD2k &link to clipboard
et: Kopeeri eD2k &link lõikepuhvrisse

en: Copy feedback to clipboard
et: Kopeeri tagasiside lõikepuhvrisse

en: unassign
et: määramata

en: Assign to category
et: Määra kategooria

en: &Open the file
et: Ava Fail

en: Enter new name for this file:
et: Sisesta selle faili uus nimi:

en: File rename
et: Faili ümbernimetamine

en: %y/%m/%d %H:%M:%S
et: %H:%M:%S %d/%m/%y

en: Downloads (%i)
et: Tõmbamised (%i)

en: To prevent this warning to show up in every preview,
    set your preferred video player in preferences (default is mplayer).
et: Et seda viga eelvaatuse ajal rohkem mitte näitdata 
    määra oma seadetes eelistatud video mängija (vaikimisi mplayer).

en: File preview
et: Faili eelvaade

en: ERROR: Failed to execute external media-player! Command: `%s'
et: VIGA: Ei suutnud käivitada välist meediamängijat! Käsk: `%s'

en: Saving PartFile %u of %u
et: Salvestan osafaili %u %u-st

en: All PartFiles Saved.
et: Kõik osafailid salvestatud

en: Loading temp files from %s.
et: Laen temp faile %s

en: Loading PartFile %u of %u
et: Laen osafaili %u %u-st

en: ERROR: Failed to load backup file. Search http://forum.amule.org for .part.met recovery solutions.
et: VIGA: Ei suutnud laadida tagavarafaili. Vaata aadressilt http://forum.amule.org, kas leiad juhiseid .part. met faili taastamiseks

en: All PartFiles Loaded.
et: Kõik osafailid laetud

en: No part files found
et: Part(osalisi) faile ei leidnud!

en: Found %u part file | Found %u part files
et[0]: Leidsin %u osalist faili
et[1]: Leidsin %u part(osalist) faili.

en: Filesystem for Temp directory cannot handle large files.
et: Temp kataloogi failisüsteem ei suuda suuri faile käidelda.

en: Filesystem for Incoming directory cannot handle large files.
et: Sisenevate failide kataloogi failisüsteem ei suuda suuri faile käidelda.

en: Downloading %s
et: Tõmban '%s'

en: You are already trying to download the file '%s'
et: Sa juba proovid faili '%s' tõmmata

en: You already have the file '%s'
et: Fail '%s' on juba olemas

en: You are already trying to download the file %s
et: Sa juba proovid '%s' faili tõmmata

en: Cannot convert magnet link to eD2k: %s
et: Ei suuda muuta magnet linki eD2k lingiks: %s

en: Unknown protocol of link: %s
et: Lingi %s protokoll on tundmatu

en: Invalid eD2k link! ERROR: %s
et: Vigane eD2k link! VIGA: %s

en: Client sent packet after authentication failed.
et: Klient saatis paketi peale ebaõnnestunud autoriseerimist.

en: External connection closed.
et: Välisühendus suleti

en: External connections disabled due to empty password!
et: Välisühendused on tühja parooli tõttu mitteaktiivsed

en: External connections disabled in config file
et: Välisühendused on konfiguratsioonifailis defineeritud mitteaktiivsena.

en: New external connection accepted
et: Kinnitati uus väline ühendus

en: ERROR: couldn't accept a new external connection
et: VIGA: Ei suutnud uut välist ühendust aksepteerida

en: External connection refused due to empty password in preferences!
et: Välisühendustest keelduti tühja parooli tõttu seadetes!

en: Connecting client: %s %s
et: Ühendan klienti: %s %s

en: Unknown version
et: Versioon teadmata

en: Incorrect EC version ID, there might be binary incompatibility. Use core and remote from same snapshot.
et: Mittekorrektne Välisühenduste versiooni ID, siin võib olla binaarne kokkusobimatus.Kasuta sama versiooni tuuma ja kaugklienti.

en: You cannot connect to a release version from an arbitrary development snapshot! *sigh* possible crash prevented
et: Ajutise arendusversiooniga ei saa ühenduda reliisi versiooniga!!!! *RRRRRR* hoidsin ära võimaliku crässi

en: Invalid protocol version.
et: Vigane protokolli versioon.

en: Missing protocol version tag.
et: Puudub protokolli versiooni märgis

en: Authentication failed: invalid hash specified as EC password.
et: Autoriseerimine ebaõnnestus: EC parooliks on määratud vigane räsi.

en: Authentication failed: wrong password.
et: Autoriserimine ebaõnnestus: vale parool.

en: Authentication failed: missing password.
et: Autoriserimine ebaõnnestus: parool puudub.

en: Invalid request, please authenticate first.
et: Vigane päring, alustuseks pead ennast autoriseerima.

en: Access granted.
et: Ligipääs Lubatud.

en: Sent error message "%s" to client.
et: Veateade "%s" kliendile saadetud.

en: Unauthorized access attempt from %s. Connection closed.
et: Autoriseerimata pääsukatse %s. Ühendus suletud.

en: Remote PartFile command failed: FileHash not found: %s
et: Kaug OsaFaili käsk ebaõnnestus: Faili kontrollsummat ei leidnud: %s

en: FileHash not found: %s
et: Faili '%s' kontrollsummat ei leitud

en: OOPS! OpCode processing error!
et: OOPS! OpCode töötlemise viga!

en: Server not added
et: Serverit ei lisatud

en: server not found: %s
et: serverit ei leidnud: %s

en: need to define server to be removed
et: eemaldatav server on vaja määrata

en: eD2k is disabled in preferences.
et: eD2k on seadetes väljalülitatud.

en: Search in progress. Refetch results in a moment!
et: Otsing on käimas. Varsti näed tulemusi!

en: WebSearch from remote interface makes no sense.
et: Web Otsing kaugtöökohast ei oma mõtet.

en: No points for graph.
et: Graafiku jaoks pole punkte.

en: Your client is not configured for this detail level.
et: Sinu klient pole seadistatud sellise detailsuse astme jaoks.

en: External Connection: shutdown requested
et: Väline Ühendus: nõutakse seiskamist

en: Already shutting down.
et: Juba sulgun...

en: ExternalConn: adding link '%s'.
et: Väline ühendus: lisan lingi '%s'.

en: Invalid link or already on list.
et: Vigane link või on juba loetelus.

en: File not found.
et: Faili ei leitud.

en: Invalid file name.
et: Vigane failinimi.

en: Unable to rename file.
et: Ei suuda faili ringinimetada.

en: Kad is disabled in preferences.
et: Kad on seadetes väljalülitatud.

en: Already connected to eD2k.
et: Juba ühendatud eD2k võrku.

en: Connecting to eD2k...
et: Ühendun eD2k...

en: Already connected to Kad.
et: Juba ühendatud Kad võrku.

en: Connecting to Kad...
et: Ühendun Kad...

en: All networks are disabled.
et: Kõik võrgud on väljalülitatud.

en: Disconnected from eD2k.
et: eD2k ühendus katkestatud.

en: Disconnected from Kad.
et: Kad ühendus katkestatud.

en: External Connection: invalid opcode received: %#x
et: Väline Ühendus: sain vigase opkoodi: %#x

en: Invalid opcode (wrong protocol version?)
et: Vigane opcode (vale protokolli versioon?)

en: Unknown extension '%s' for the '%s' command.
et: Tundmatu laiend '%s' käsule '%s'.

en: Unknown command '%s'.
et: Tundmatu käsk '%s'.

en: 
    This command cannot have an argument.
et: 
    See käsk ei saa omada parameetrit.

en: 
    This command must have an argument.
et: 
    Sellel käsul peavad olema parameetrid.

en: 
    This command is incomplete, you must use one of the extensions below.
et: 
    Käsk on lõpetamata, pead kasutama üht laienditest allpool.

en: 
    Available extensions:
et: 
    Saadaval laiendid:

en: Available commands:
et: Võiamlikud käsud:

en: 
    All commands are case insensitive.
    Type '%s <command>' to get detailed info on <command>.
et: 
    Kõik käsud on tõstutundetud.
    Tipi '%s <käsunimi>' et saada <käsunimi> kohta rohkem infot.

en: Exits from the application.
et: Lahkub rakendusest.

en: Show help.
et: Näita Abimeest.

note: TRANSLATORS: Do not translate the word 'help', it is a command to the program!
en: To get help on a command, type 'help <command>'.
    To get the full command list type 'help'.
et: Käsu kohta abi saamiseks tipi 'help <käsunimi>'.
    Käskude täieliku loetelu saamiseks tipi 'help'.

en: 
    Use '%s' for command list
et: 
    Käsuloendi saamiseks kasuta '%s'

en: Syntax error!
et: Süntaksi viga!

en: Error processing command - should never happen! Report bug, please
et: Viga käsu töötlemisel - sede ei tohiks mitte kunagi juhtuda!! Palun informeeri sellest

en: This command should not have any parameters.
et: Sellel käsul ei tohiks olla ühtegi parameetrit.

en: This command must have a parameter.
et: Sellel käsul peab olema parameeter.

en: Invalid argument.
et: Vigane muutuja.

en: This is an incomplete command.
et: See on poolik/lõpetamata käsk.

en: Type '%s' to get more help.
et: Rohkema info saamiseks tipi '%s'.

en: This is %s %s %s
et: See on %s %s %s

en: This is %s %s
et: See on %s %s

en: 
    Creating client...
et: 
    Loon klienti ....

en: 
    Ok, exiting %s...
et: 
    Ok, lahkun %s...

en: Cannot connect with an empty password.
    You must specify a password either in config file
    or on command-line, or enter one when asked.
    
    Exiting...
et: Ei suuda tühja parooliga ühenduda.
    Pead määrama parooli kas konfiguratsioonifailis või
    käsureal või selle küsimise korral sisestama.
    
    Lahkun...

en: Show this help text.
et: Näita seda abiteksti.

en: Host where aMule is running. (default: localhost)
et: Masin milles aMule töötab. (vaikimisi: localhost)

en: aMule's port for External Connection. (default: 4712)
et: aMule välisühenduse port. (vaikimisi: 4712)

en: External Connection password.
et: Välisühenduse parool.

en: Read configuration from file.
et: Loen konfiguratsiooni failist.

en: Do not print any output to stdout.
et: Ära trüki midagi standardväljudisse.

en: Be verbose - show also debug messages.
et: Ole jutukas - näita ka veajälituse infot.

en: Sets program locale (language).
et: Määrab programmi keele.

en: Write command line options to config file.
et: Kirjuta käsurea valikud konfiguratsioonifaili.

en: Creates config file based on aMule's config file.
et: Loob konfiguratsioonifaili alusel aMule konfigratsioonifaili.

en: Print program version.
et: Näita programmi versiooni.

en: File Details
et: Faili detailid

en: Failed to open friend list file 'emfriends.met' for reading!
et: Sõprade faili 'emfriends.met' avamine lugemiseks ebaõnnestus!

en: Failed to open friend list file 'emfriends.met' for writing!
et: Sõprade faili 'emfriends.met' avamine kirjutamiseks ebaõnnestus!

en: CRITICAL - no client on StartChatSession
et: KRIITILINE - StartChatSession puudub klient

en: Friends
et: Sõbrad

en: Show &Details
et: Näita &detaile

en: Add a friend
et: Lisa sõber.

en: Remove Friend
et: Eemalda sõber

en: Send &Message
et: Saada sõnu&m

en: View Files
et: Vaata faile

en: Establish Friend Slot
et: Taasta sõbraslot

en: Are you sure that you wish to delete the selected friend?
et: Oled kindel et tahad valitud sõbra(d) kustutada?

en: Are you sure that you wish to delete the selected friends?
et: Oled kindel et tahad valitud sõbra(d) kustutada?

en: You are not allowed to set more than one friendslot.
     Only one slot was assigned.
et: Sul pole lubatud määrata rohkem kui üks sõbraslot.
    Määrati ainult üks slott.

en: Multiple selection
et: Vali mitu

en: Send message to user
et: Saada kasutajale teade

en: Message to send:
et: Saadetav teade:

en: Remove from friends
et: Eemalda sõpradest

en: Send message
et: Saada teade

en: Swap to this file
et: Tõsta selle faili külge

en: On Queue: %u (%i)
et: JK: %u (%i)

en: Asked for another file
et: Küsitud teist faili

en: Waiting for upload slot
et: Ootan saatmise slotti

en: On Queue: %u
et: Järjekorras: %u

en: Uploading
et: Saadan

en: None
et: Mitte keegi

en: No
et: Ei

en: Yes
et: Jah

en: Downloading...
et: Tõmban...

en: HTTP download cancelled
et: HTTP allalaadimine katkestatud

en: Unable to create destination file %s for download!
et: Ei suuda luua sihtkoha faili %s.

en: The URL to download can't be empty
et: Tõmbamise URL ei saa olla tühi.

en: The URL %s returned: %i - Error (%i)!
et: URL %s ütles: %i - VIGA (%i)!

en: Critical error while writing downloaded file
et: Kriitiline viga tõmmatud faili salvestamisel

en: Downloaded %d bytes
et: Tõmmatud %d baiti

en: Expected %d bytes, but downloaded %d bytes
et: Oodati %d baiti, kuid tõmmates saadi %d baiti

en: Unable to connect to HTTP download server
et: Ei suuda ühenduda HTTP serveriga

en: Invalid response from HTTP download server
et: HTTP serveri vigane vastus

en: Download new GeoIP.dat from %s
et: Tõmban uut GeoIP.dat faili aadressilt %s

en: Download of GeoIP.dat file failed, aborting update.
et: GeoIP.dat faili tõmbamine ebaõnnastus, katkestan uuendamise.

en: Failed to remove %s file, aborting update.
et: Faili %s eemaldamine ebaõnnastus, katkestan uuendamise.

en: Failed to rename %s file, aborting update.
et: Faili %s ümbernimetamine ebaõnnestus, katkestan uuendamise.

en: Successfully updated %s
et: %s uuendamine õnnestus

en: Error updating GeoIP.dat
et: GeoIP.dat uuendamise viga

en: Failed to download %s from %s
et: Faili %s tõmbamine aadressilt %s ebaõnnestus

en: Failed to load country data for '%s'.
et: '%s' riigiinfo laadimine ebaõnnestus.

en: Loading IP filters 'ipfilter.dat' and 'ipfilter_static.dat'.
et: Laen IP-filtrid 'ipfilter.dat' ja 'ipfilter_static.dat'.

en: Failed to load ipfilter.dat file '%s', unknown format encountered.
et: Ebaõnnestus ipfilter.dat faili '%s' laadimine, arusaamatu formaat sattus ette.

en: Failed to load ipfilter.dat file '%s', could not open file.
et: Ebaõnnestus ipfilter.dat faili '%s' laadimine, ei suuda faili avada.

en: Loaded %u IP-range from '%s'. | Loaded %u IP-ranges from '%s'.
et[0]: Laetud %u IP-piirkond failist '%s'.
et[1]: Laetud %u IP-piirkonda failist '%s'.

en: %u malformed line was discarded. | %u malformed lines were discarded.
et[0]: ignoreeritud %u vigast rida.
et[1]: ignoreeritud %u vigast rida.

en: Failed to rename new %s file, aborting update.
et: Faili %s ümbernimetamine ebaõnnestus, katkestan uuendamise.

en: IP filter is ready
et: IP filter on lähtestatud

en: Bootstrap from 
    known clients
et: Tuntud klientide 
    Bootstrap

en: Nodes (%u)
et: Sõlmed (%u)

en: Invalid ip to bootstrap
et: Bootstrapil vigane IP

en: Invalid port to bootstrap
et: Bootstrapil vigane port

en: Please fill all fields required
et: Palun täida kõik nõutud väljad

en: Are you sure you want to download a new nodes.dat file?
et: Oled kindel et tahad tõmmata uut nodes.dat faili?

en: Doing so will remove your current nodes and restart Kademlia connection.
et: Nii tehes eemaldad oma olemasolevad sõlmed ja taaskäivitad Kademlia ühenduse.

en: Continue?
et: Kas jätkata?

en: Kademlia: search keyword too short
et: Kademlia: otsingu võtmesõna on liiga lühike

en: Kademlia: Search keyword is already on search list:
et: Kademlia: otsingu võtmesõna on juba loetelus:

en: Failed to read nodes.dat file - too old. This version (0) is not supported anymore.
et: nodes.dat faili laadimine ebaõnnestus -  fail on liiga vana. See versiooni (0) on toetuseta.

en: Read %u Kad contact | Read %u Kad contacts
et[0]: Loetud %u Kad kontakti
et[1]: Loetud %u Kad kontakti

en: No contacts found, please bootstrap, or download a nodes.dat file.
et: Kontakte ei leitud, palun bootstrap või tõmba nodes.dat fail.

en: Only %d Kad contact available, nodes.dat not written | Only %d Kad contacts available, nodes.dat not written
et[0]: Saadaval ainult %d Kad kontakt, nodes.dat ei lisatud
et[1]: Saadaval ainult %d Kad kontakti, nodes.dat ei lisatud

en: Wrote %d Kad contact | Wrote %d Kad contacts
et[0]: Salvestatud %d Kad kontakt
et[1]: Salvestatud %d Kad kontakti

en: File name
et: Faili nimi

en: File size
et: Faili suurus

en: Share ratio
et: Üles- ja allalaadimise suhe

en: Uploaded
et: Üleslaaditud

en: Requested
et: Küsitud

en: Accepted
et: Aksepteeritud

en: Complete sources
et: Täielikke allikaid

en: WARNING: Known file list corrupted, contains invalid header.
et: HOIATUS: Tuttavate failde loetelu on riknenud, sisaldab riknenud päist.

en: Failed to load entry in known file list, file may be corrupt
et: Tuntud falide loetelu laadimine ebaõnnestus, fail võib olla vigane

en: Invalid entry in known file list, file may be corrupt:
et: Tuntud falide loetelus vigane kirje, fail võib olla vigane:

en: Hashing
et: Räsin

en: Completing
et: Lõpetatud

en: Complete
et: Valmis

en: Paused
et: Peatatud

en: Erroneous
et: Vigane

en: Waiting
et: Ootan

en: You must specify a non-empty password.
et: Pead defineerima mittetühja parooli.

en: Invalid password, not a MD5 hash!
et: Vigane parool, pole MD5 kontrollsumma!

en: Connection failure
et: Ühenduse viga

en: EC connection failed. Empty reply.
et: EC ühendus ebaõnnestus. Tühi vastus.

en: External Connection: Bad reply, handshake failed. Connection closed.
et: Väline Ühendus: Vigane vastus, kätlemine ebaõnnestus. Ühendus suletud.

en: Succeeded! Connection established to aMule
et: Õnnestus! Ühendus aMulaga loodud

en: Succeeded! Connection established.
et: Õnnestus! Ühendus loodud.

en: External Connection: Access denied because:
et: Väline Ühendus: Ligipääs keelatud sest:

en: External Connection: Handshake failed.
et: Väline Ühendus: Kätlemine ebaõnnestus.

en: ERROR: Could not listen to TCP port.
et: VIGA: Ei suuda kuulata TCP porti.

en: ERROR:
et: VIGA:

en: WARNING:
et: HOIATUS:

en: Close
et: Sulge

en: Cut
et: Lõika

en: Copy
et: Kopeeri

en: Paste
et: Aseta

en: Clear
et: Puhasta

en: Select All
et: Vali kõik

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: aMule Tray Menu
et: aMule Riba Menüü

en: Speed limits:
et: Kiiruse piirangud:

en: UL: None
et: ÜL: puudub

en: UL: %u
et: ÜL: %u

en: DL: None
et: AL: pole

en: DL: %u
et: AL: %u

en: Client Information
et: Kliendi informatsioon

en: Nickname: %s
et: Hüüdnimi: %s

en: No Nickname Selected!
et: Hüüdnime pole valitud!

en: ClientID:
et: KliendiID:

en: Not connected
et: Pole ühendatud

en: ServerName:
et: Serveri nimi:

en: ServerIP:
et: ServeriIP:

en: Not Connected
et: Pole ühendust

en: TCP port: Not ready
et: TCP port: Pole valmis

en: UDP port: Not ready
et: UDP port: Pole valmis

en: Online Signature: Enabled
et: Online Allkiri: Lubatud

en: Online Signature: Disabled
et: Online Allkiri: Keelatud

en: Uptime: %s
et: Elus juba: %s

en: Shared files: %d
et: Jagatud failid: %d

en: Queued clients: %d
et: Kliente sabas: %d

en: Total DL: %s
et: Kokku AL: %s

en: Total UL: %s
et: Kokku ÜL: %s

en: Upload limit
et: Saatmise limiit

en: Download limit
et: Tõmbamise limiit

en: Hide aMule
et: Peida aMule

en: Show aMule
et: Näita aMule

en: Exit
et: Välju

en: Commit
et: Jõusta

en: Click here to add the eD2k link in the text control to your download queue.
et: Klikka siia, et lisada eD2k link tekstiväljalt tõmbamise järjekorda.

en: Events are displayed here. For a complete list of events, refer to the log in the Servers-tab.
et: Siin näidatakse sündmusi. Kogu sündmuste loetelu on logis Serverid lehel.

en: Loading ...
et: Laadimine...

en: Number of users on the server you are connected to ...
et: Kasutajate arv serveris, kuhu sinagi oled ühendunud ...

en: Users: 0
et: Kasutajad: 0

en: Users connected to the current server and an estimate of the total number of users.
et: Kasutajaid serveriga ühenduses ja arvatav kasutajate koguarv.

en: Up: 0.0 | Down: 0.0
et: Üles: 0.0 | Alla: 0.0

en: Current average upload and download rates. If enabled the numbers in the braces signify the overhead from client communication.
et: Hetkel kehtivad keskmised saatmise ja tõmbamise kiirused. Valituna näitavad numbrid sulgudes kliendikommunikatsiooni raisatud pakette.

en: Displays the connected status and active transfers. Red arrows signifies that you are currently not connected, yellow arrows signify that you have low ID (firewalled) and green arrows signify that you have high ID (The optimal connection type).
et: Näitab ühenduse olekut ja käimasolevaid siirdamisi. Punane nool näitab, et sa pole hetkel üheduses, kollane nool näitab, et sul on LowID (või oled ühenduses läbi tulemüüri) ja roheline nool näitab et omad HighID (Optimaalseim) ühenduse tüüp.

en: Not Connected ...
et: Pole ühendust ...

en: Currently connected server.
et: Sa oled serveriga ühenduses.

en: Search
et: Otsing

en: Name:
et: Nimi:

en: Type
et: Tüüp

en: Local
et: Kohalik

en: Global
et: Üleüldine

en: Extended Parameters
et: Laiendatud parameetreid

en: Filtering
et: Filtreerimine

en: File Type
et: Faili tüüp

en: Any
et: Suvaline

en: Archives
et: Archiwum

en: Audio
et: Muusika

en: CD-Images
et: CD-Image

en: Pictures
et: Pildid

en: Programs
et: Programmid

en: Texts
et: Tekst

en: Videos
et: Filmid

en: Extension
et: Laiend

en: Min Size
et: Vähim Suurus

en: Bytes
et: Baiti

en: Max Size
et: Suurim Suurus

en: Availability
et: Saadavus

en: Filter Results
et: Filtreerimise tulemused

en: Invert Result
et: Tulemus peeglisse

en: Hide Known Files
et: Vaata faile

en: Start
et: Alusta

en: More
et: Rohkem

en: Searches for more results on eD2k. Not supported for Kad yet.
et: Rohkemate eD2k tulemuste otsimine. Pole veel Kad poolt toetatud.

en: Stop
et: Seiska

en: Download
et: Tõmbamine

en: Reset Fields
et: Lähtesta väljad

en: Results
et: Tulemused

en: Clears completed downloads
et: Puhastab lõpetatud tõmbamised

en: File sources:
et: Faili allikad:

en: General
et: Üldine

en: Full Name :
et: Täis nimi :

en: met-File :
et: met-Fail :

en: Hash :
et: Kontrollsumma :

en: Filesize :
et: Faili suurus :

en: Partfilestatus :
et: Osafaili staatus :

en: Last seen complete :
et: Viimati nähtud tervikuna :

en: Transfer
et: Liiklus

en: Found Sources :
et: Leitud allikaid :

en: Transferring Sources :
et: Saatvaid allikaid :

en: Filepart-Count :
et: Failiosi :

en: Available :
et: Saadaval :

en: Datarate :
et: Andmekiirus :

en: Download Active Time:
et: Aktiivne Tõmbamine:

en: Transferred :
et: Siiratud :

en: Completed Size :
et: Valmis suurus :

en: Intelligent Corruption Handling
et: Intelligentne riknemise vältimine

en: Lost to corruption :
et: Riknemise tõttu kaotatud :

en: Gained by compression :
et: Võidetud tänu kokkusurumisele :

en: Packages saved by I.C.H. :
et: I.C.H. päästetud paketid :

en: File Names
et: Failide nimed

en: Takeover
et: Võta Üle

en: Cleanup
et: Puhasta

en: Apply
et: Jõusta

en: Comment/Rate file (Text will be visible to all users)
et: Kommenteeri/Hinda faili (Tekst on nähtav kõigile)

en: For a film you can say its length, its story, language ...\n\nand if it's a fake, you can tell that to other users of aMule.
et: Filmi puhul saad öelda tema pikkuse, tema süzee, keele ....\n\nja kui see on võltsing siis saad sellest teisi aMule kasutajaid hoiatada.

en: File Quality
et: Faili kavliteet

en: Not rated
et: Pole hinnatud

en: Invalid / Corrupt / Fake
et: Vigane / Vigastatud / Pole õige

en: Poor
et: Halb

en: Fair
et: Hea

en: Good
et: Keskpärane

en: Excellent
et: Väga hea

en: Choose the file rating or advice users if the file is invalid ...
et: Määra faili hinnang või hoiata kasutajaid juhul kui fail on vigane ...

en: Refresh
et: Värskenda

en: Downloading, please wait ...
et: Tõmban, palun oota ...

en: Unknown size
et: Suurus teadmata

en: Required Information
et: Vajalik informatsioon

en: IP Address :
et: IP Aadress :

en: Additional Information
et: Lisainformatsioon

en: Username :
et: Kasutajanimi :

en: Userhash :
et: Kasutaja kontrollsumma :

en: Add
et: Lisa

en: Download-Speed
et: Tõmbamise kiirus

en: Current
et: Hetkel

en: Running average
et: Hetke keskmine

en: Session average
et: Seansi keskmine

en: Upload-Speed
et: Saatmise kiirus

en: Connections
et: Ühendused

en: Active downloads
et: Aktiivsed tõmbamised

en: Active connections (1:1)
et: Aktiivseid ühendusi (1:1)

en: Active uploads
et: Aktiivsed saatmised

en: Statistics Tree
et: Statistika Puu

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Userhash:
et: Kasutaja kontrollsumma:

en: Client software:
et: Klienditarkvara:

en: Client version:
et: Kliendiversioon:

en: IP address:
et: IP aadress:

en: User ID:
et: Kasutaja ID:

en: Server IP:
et: Serveri IP:

en: Server name:
et: Serveri nimi:

en: Obfuscation:
et: Hämatud:

en: Transfers to client
et: Liiklus kliendile

en: Current request:
et: Praegune päring:

en: Average upload rate:
et: Keskmine saatmise suhe:

en: Average download rate:
et: Keskmine tõmbamise suhe:

en: Uploaded (session):
et: Saadetud (selles seansis):

en: Downloaded (session):
et: Tõmmatud (selles seansis):

en: Uploaded (total):
et: Saadetud (kokku):

en: Downloaded (total):
et: Tõmmatud (kokku):

en: Scores
et: Skoorid

en: DL/UP modifier:
et: AL/ÜL kordaja:

en: Secure ident:
et: Turvaline ident:

en: Queue rank:
et: Järjekorras:

en: Queue score:
et: Saba skoor:

en: Nick
et: Nimi

en: http://www.aMule.org - the multi-platform Mule
et: http://www.aMule.org - mitme platvormi Muul

en: This is the name that other users will see when connecting to you.
et: See on see nimi mida teised näevad kui sinuga ühenduvad.

en: Language:
et: Keel:

en: The delay before showing tool-tips.
et: Abitekstide kuvamise ajaline viide.

en: This specifies the language used on controls.
et: See määrab kasutatava keele.

en: Check for new version at startup
et: Kontrolli käivitumisel uue versiooni olemasolu

en: Enabling this will make aMule check for new version at startup
et: Valituna kontrollib aMule käivitumisel värskema versiooni olemasolu

en: Start minimized
et: Käivita vähendatult

en: Enabling this makes aMule minimize itself upon start.
et: Valituna minimeerib aMule ennast peale käivitumist.

en: Prompt on exit
et: Kinnita väljumine

en: Makes aMule prompt before exiting.
et: Sunnib aMule väljumiseks kinnitust küsima.

en: Enable Tray Icon
et: Luba Riba(tray) ikoon

en: This Enables/Disables the system tray (or taskbar) icon.
et: Valituna lubadab süsteemiriba (või tegumiriba) ikooni.

en: Minimize to Tray Icon
et: Vähenda Ribale ikooniks

en: Enabling this will make aMule minimize to the System Tray, rather than the taskbar.
et: Valituna vähendab aMule ennast pigem Süsteemiribale, kui tööriistaribale.

en: Tooltip delay time:
et: Abitekstide viide sekundites:

en: seconds
et: sekundit

en: Browser Selection
et: Lehitseja valik

en: Enter your browser name here. Leave this field empty to use the system default browser.
et: Sisesta siia lehitsejaprogrammi nimi. Jättes välja tühjaks, kasutab süsteem vaikimisi määratud lehitsejat.

en: Browse
et: Lehitse

en: Open in new tab if possible
et: Võimalusel ava uus sakk

en: Open the web page in a new tab instead of in a new window when possible
et: Ava, kui võimalik, webileht uuel lehel selle asemel et avada uus aken

en: Video Player
et: Video mängija

en: Bandwidth limits
et: Ribalaiuse piirid

en: Upload
et: Saatmine

en: Slot Allocation
et: Määratud pesa

en: Ports
et: Pordid

en: Standard TCP Port
et: Vaikimisi TCP Port

en: This is the standard eD2k port and cannot be disabled.
et: See on eD2k standard port ja seda ei saa välja lülitada.

en: UDP port for server requests (TCP+3):
et: UDP port serveri päringute jaoks (TCP+3):

en: Extended UDP port (Kad / global search)
et: Laiendatud UDP port (Kad / globaalne otsing)

en: This UDP port is used for extended eD2k requests and Kad network
et: Seda UDP porti kasutatkse laiendatud omadustega eD2k ja Kad võrgu puhul

en: Enable UPnP for router port forwarding
et: Luba UPnP ruuteri portide suunamiseks

en: UPnP TCP Port (Optional):
et: UPnp TCP Port (Lisana):

en: Bind local address to IP (empty for any):
et: Seo lokaalne aadress IP'ga (suvaliseks jäta tühjaks)

en: Advanced users only: If you have multiple network interfaces, enter the address of the interface to which aMule should be bound.
et: Ainult edasijõudnud kasutajatele: Kui sul on kasutada mitu võrguliidest, siis sisesta selle liidese aadress millega aMule võib ennast siduda.

en: Max sources per downloading file:
et: Maksimaalseid allikaid tõmmatava faili kohta:

en: Max simultaneous connections:
et: Maksimaalselt samaaegseid ühendusi:

en: Autoconnect on startup
et: Automaatne ühendumine käivitumisel

en: Reconnect on loss
et: Ühenduse kadumisel taasta ühendus

en: Remove dead server after
et: Eemalda surnud server peale

en: retries
et: katset

en: Auto-update server list at startup
et: Käivitamisel värskenda automaatselt serverite nimekirja

en: List
et: Loend

en: Update server list when connecting to a server
et: Värskenda serverite nimekirja serveriga ühendumisel

en: Update server list when a client connects
et: Värskenda serverite nimekirja kliendi ühendumisel

en: Use priority system
et: Kasuta prioriteedisüsteemi

en: Use smart LowID check on connect
et: Ühendumisel kasuta nutikat LowID kontrolli

en: Safe connect
et: Ohutu ühendumine

en: Autoconnect to servers in static list only
et: Automaatne ühendumine ainult staatilises serverinimekirjas olevate serveritega

en: Set manually added servers to High Priority
et: Määra käsitsi lisatud serveritel Kõrge Prioriteet

en: Intelligent Corruption Handling (I.C.H.)
et: Intelligentne Riknemise Vältimine (I.C.H.)

en: Enable
et: Luba

en: Advanced I.C.H. trusts every hash (not recommended)
et: Laiendatud I.C.H. usaldab suvalist kontrollsummat (pole soovitatav valik)

en: Add files to download in pause mode
et: Lisa failid tõmbamiseks peatatud olekus

en: Add files to download with auto priority
et: Lisa failid tõmbamiseks automaatse prioriteediga

en: Try to download first and last chunks first
et: Proovi alustuseks tõmmata esimene ja viimane tükk

en: Start next paused file when a file completes
et: Alusta järgmise peatatud failiga, kui fail lõpetab

en: From the same category
et: Samast kategooriast

en: In alphabetic order
et: Tähestikulises järjekorras

en: Preallocate disk space for new files
et: Eralda kettaruum uute failide jaoks

en: For new files preallocates disk space for the whole file, thus reduces fragmentation
et: Eraldab uuet failide jaoks vajamineva kettaruumi, seeläbi väheneb faili fragmenteerumine

en: Stop downloads when free disk space reaches
et: Lõpeta tõmbamine, kui vaba kettaruumi on jäänud

en: Select this if you want aMule to check your disk space
et: Vali see kui soovid et aMule sinu kettaruumi kontrolliks

en: Enter here the min disk space desired.
et: Sisesta siia vähim soovitud kettaruum

en: Save 10 sources on rare files (< 20 sources)
et: Salvesta haruldaste failide 10 allikat (< 20 allikat)

en: Uploads
et: Saatmised

en: Add new shared files with auto priority
et: Lisa uued jagatud failid automaatse prioriteediga

en: Destination folder for downloads
et: Tõmmatavate failide kataloog

en: Folder for temporary download files
et: Ajutiste tõmmatavate failide kataloog

en: Shared folders
et: Jagatud kataloogid

en: (Right click on folder icon for recursive share)
et: (Rekursiivseks jagamiseks tee paremklikk kataloogi ikoonil)

en: Share hidden files
et: Jaga peidetud failid

en: Graphs
et: Graafikud

en: Update delay : 5 secs
et: Värskenduste vahe : 5 sekundit

en: Time for average graph: 100 mins
et: Keskmine graafiku aeg: 100 minutit

en: Connections Graph Scale: 100
et: Ühenduse graafiku skaala: 100

en: Download graph scale:
et: Tõmbamise graafiku skaala:

en: Upload graph scale:
et: Saatmise graafiku skaala:

en: Colours:
et: Värvid:

en: Background
et: Taust

en: Grid
et: Alusvõrk

en: Download current
et: Allalaadimine, jooksev

en: Download running average
et: Allalaadimine, jooksev keskmine

en: Download session average
et: Allalaadimine, seansi keskmine

en: Upload current
et: Saatmine hetkel

en: Upload running average
et: Hetke saatmise keskmine

en: Upload session average
et: Seansi keskmine saatmine

en: Active connections
et: Aktiivseid ühendusi

en: Systray Icon Speedbar
et: Süsteemiriba Kiirvaliku Ikoon

en: Kad-nodes current
et: Kad-sõlmi hetkel

en: Kad-nodes running
et: Kad-sõlmi jooksvalt

en: Kad-nodes session
et: Kad-sõlmi seansis

en: Select
et: Vali

en: Tree
et: Puu

en: Number of Client Versions shown (0=unlimited)
et: Kuvatavate Kliendi Versioonide arv (0=piiramatu)

en: !!! WARNING !!!
et: !!! HOIATUS !!!

en: Max new connections / 5 secs
et: Maksimaalne arv uusi ühendusi / 5 sek.

en: File Buffer Size: 240000 bytes
et: Faili puhvri suurus: 240000 baiti

en: Upload Queue Size: 5000 clients
et: Saatmise saba suurus: 5000 klienti

en: Server connection refresh interval: Disable
et: Serveriühenduse värskenadamise intervall: Ei kasuta

en: Disable computer's timed standby mode
et: Keela arvuti ajastatud uinumine

en: Skin to use:
et: Kasutatav rüü:

en: Show "Fast eD2k Links Handler" in every window.
et: Näita igas aknas "Kiiret eD2k lingi käsitlejat".

en: Show extended info on categories tabs
et: Näita kategooria juures laiendatud infot

en: Show transfer rates on title
et: Näita tiitelribal siirdamise kiirusi

en: Before application name
et: Eelmise rakenduse nimi

en: After application name
et: Järgneva rakenduse nimi

en: Show overhead bandwidth
et: Näita raisatud ribalaiust

en: Vertical toolbar orientation
et: Vertikaalne tööriistariba paigutus

en: Show country flags for clients
et: Näita klientide riigi lippe

en: Download Queue Files
et: Tõmbamise Järjekorrafailid

en: Show progress percentage
et: Näita edenemist protsentuaalselt

en: Show progress bar
et: Näita edenemise riba

en: Flat
et: Lame

en: Round
et: Ümar

en: Auto-sort files (high CPU)
et: Sorteeri failid automaatselt (high CPU)

en: aMule will sort the columns in your download list automatically
et: aMule sorteerib tulbad tõmbamise sabas automaatselt

en: External Connection Parameters
et: Välisühenduse parameetrid

en: Accept external connections
et: Aksepteeri väliseid ühendusi

en: IP of the listening interface:
et: Kuulava liidese IP aadress:

en: Enter here a valid ip in the a.b.c.d format for the listening EC interface. An empty field or 0.0.0.0 will mean any interface.
et: Sisesta siia välisühenduse liidese kehtiv ip aadress a.b.c.d formaadis. Tühi väli või 0.0.0.0 tähendab suvalist liidest.

en: Enable UPnP port forwarding on the EC port
et: Luba UPnP pordisuunamist EC pordile

en: Password
et: Parool

en: Web server parameters
et: Web serveri seaded

en: Run webserver on startup
et: Käivita WEBserver koos aMulega

en: Web template
et: WEB näidis/mall

en: Full rights password
et: Täisõiguste parool

en: Enable Low rights User
et: Luba madalate õigustega kasutaja

en: Low rights password
et: Madalate õiguste parool

en: Enable UPnP port forwarding of the web server port
et: Luba webservri portide UPnP pordisuunamist

en: Web server UPnP TCP port (Optional)
et: Webserveri UPnP TCP port (Valikuline)

en: Page Refresh Time (in secs)
et: Lehekülje värskendusaeg (sekundites)

en: Enable Gzip compression
et: Luba Gzip pakkimine

en: OK
et: Sobib

en: Click here to apply any changes made to the preferences.
et: Seadetes tehtud muudatuste jõustamiseks klikka siia.

en: Reset any changes made to the preferences.
et: Tühista kõik seadetes tehtud muudatused.

en: Title :
et: Tiitel :

en: Comment :
et: Kommentaar :

en: Incoming Dir :
et: Tõmmatud failide kataloog :

en: Change priority for new assigned files :
et: Muuda uute failide prioriteeti :

en: Don't change
et: Ära muuda

en: Select color for this Category (currently selected) :
et: Vali praegu valitud kategooriale värv :

en: Reset
et: Algväärtusta

en: Click this button to reset the log.
et: Klikates seda nuppu tühjendad logi.

en: Click on this button to update the servers list from URL ...
et: Sellele nupule klikates värskendad serverite loetelu URL ilt ...

en: Server list
et: Serverite nimekiri

en: Enter the url to a server.met file here and press the button to the left to update the list of known servers.
et: Sisesta siia server.met faili asukoha URL ja pressi vasakul olevat nuppu tuntud serverite nimekirja värskendamiseks.

en: Add server manually: Name
et: Lisa server käsitsi: Nimi

en: Enter the name of the new server here
et: Sisesta siia uue serveri nimi

en: Enter the IP of the server here, using the x.x.x.x format.
et: Sisesta siia serveri IP aadrdess, kasutades x.x.x.x formaati.

en: Enter the port of the server here.
et: Sisesta siia serveri port.

en: Add manually a server (fill fields to the left before) ...
et: Täites esiteks vasakul olevad väljad, lisa server käsitsi ...

en: aMule Log
et: aMule Logi

en: Server Info
et: Serveri info

en: Click on this button to update the nodes list from URL ...
et: Klikates sellele nupule värskendad sõlmede loetelu URL'ilt ...

en: Nodes (0)
et: Sõlmed (0)

en: Enter the url to a nodes.dat file here and press the button to the left to update the list of known nodes.
et: Sisesta siia nodes.dat faili url ja pressi vasakul olevat nuppu, et tuntud sõlmede loetelu täiendada.

en: Nodes stats
et: Sõlmede statistika

en: New node
et: Uus sõlm

en: Bootstrap from known clients
et: Tuntud klientide Bootstrap

en: Disconnect Kad
et: Lõpeta Kad ühendus

en: Use Secure User Identification
et: Kasuta Turvalist Kasutaja tuvastamist

en: It is recommended to enable this option. You will not receive credits if SUI is not enabled.
et: On soovitatav see omadus lubada. Sa ei saa krediiti kui SUI on välja lülitatud.

en: Protocol Obfuscation
et: Protokolli Hämamine

en: Support Protocol Obfuscation
et: Protokolli Hämamine lubatud

en: This option enabled Protocol Obfuscation, and makes aMule accept obfuscated connections from other clients.
et: See valik lülitab Protokolli Hämamise sisse ja sunnib aMule aksepteerima ainult teiste klientide hämatud ühendusi.

en: Use obfuscation for outgoing connections
et: Kasuta väljuvatel ühendustel hämamist

en: This option makes aMule use Protocol Obfuscation when connecting other clients/servers.
et: See valik sunnib aMule kasutama teiste serverite/klientidega ühendumisel Protokolli Hämamist.

en: Accept only obfuscated connections
et: Aksepteeri ainult hämatud ühendusi

en: This option makes aMule only accept obfuscated connections. You will have less sources, but all your traffic will be obfuscated
et: See valik sunnib aMule aksepteerima ainult hämatud ühendusi. Sul on vähem allikaid aga kogu liiklus on hämatud.

en: Everybody
et: Igaüks

en: No one
et: Mitte keegi

en: Who can see my shared files:
et: Kes näeb minu jagatud faile:

en: Select who can request to view a list of your shared files.
et: Vali, kes võib vaatamiseks küsida sinu jagatud falide nimekira.

en: IP-Filtering
et: IP-Filtreerimine

en: Filter clients
et: Filtreeri kliente

en: Enable filtering of the client IPs defined in the file ~/.aMule/ipfilter.dat.
et: Rakenda klientide IP filtreerimine failis ~/.aMule/ipfilter.dat defineeritud aadressidele.

en: Filter servers
et: Filtreeri servereid

en: Enable filtering of the server IPs defined in the file ~/.aMule/ipfilter.dat.
et: Rakenda serverite IP filtreerimine failis ~/.aMule/ipfilter.dat defineeritud aadressidele.

en: Reload List
et: Lae loetelu uuesti

en: Reload the list of IPs to filter from the file ~/.aMule/ipfilter.dat
et: Taaslae filtreeritavad IP aadressid failist ~/.aMule/ipfilter.dat

en: Update now
et: Värskenda

en: Auto-update ipfilter at startup
et: Käivitamisel värskenda automaatselt ipfiltrit

en: Filtering Level:
et: Filtreerimise tase:

en: Always filter LAN IPs
et: Filtreeri alati LAN IP aadresse

en: Paranoid handling of non-matching IPs
et: Mitteklappivate IP aadresside paranoiline käitlemine

en: Rejects packet if the client ip is different from the ip where the packet is received from. Use with caution.
et: Viskab paketi minema kui kliendi IP erineb paketi saatja IP aadressist. Kasuta ettevaatlikult.

en: Use system-wide ipfilter.dat if available
et: Kasuta süsteemi ipfilter.dat kui see on saadaval

en: If there's no local ipfilter.dat found, allow usage of a systemwide ipfilter file.
et: Kui kohalik ipfilter.dat fail puudub, kasuta süsteemi globaalset ipfilter faili.

en: Enable Online-Signature
et: Luba Online-Allkiri

en: Enables the writing of the OS file, which can be used by external apps to create signatures and the like.
et: Võimaldab kirjutada OS faile, mida saavad kasutada välised rakendused kasvõi allkirja loomiseks.

en: Update Frequency (Secs):
et: Värskenduse sagedus (Sek):

en: Change the frequency (in seconds) of Online Signature updates.
et: Muuda Online Allkirja värskendamise (sekundites) sagedust.

en: Save online signature file in:
et: Salvesta online ollkirja fail:

en: Click here to select the directory containing the the Online Signature files.
et: Siin saad valida kataloogi kus asub sinu Online Allkirja fail.

en: Filter incoming messages (except current chat):
et: Filtreeri saabuvaid teateid (va. käimasolev vestlus):

en: Filter all messages
et: Filtreeri kõiki teateid

en: Filter messages from people not on your friend list
et: Filtreeri sinu sõbralistiväliste kodanike teateid

en: Filter messages from unknown clients
et: Filtreeri tundmatute klientide teateid

en: Filter messages containing (use ',' as separator):
et: Filtreeri teateid, mis sisaldavad (loetelus kasuta eraldajana koma):

en: add here the words amule should filter and block messages including it
et: lisa siia sõnad mille amule peab väljafiltreerima ja bloki teated mis seda sisaldavad

en: Show received messages in the log
et: Näita logis saabunud teateid

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Filter comments containing (use ',' as separator):
et: Filtreeri teateid, mis sisaldavad (loetelus kasuta eraldajana koma):

en: Automatic server connect without proxy
et: Automaatne, ilma puhverserverita, serveriga ühendumine

en: Enable authentication
et: Nõua autoriseerimist

en: Enable/disable username/password authentication
et: Autoriseerimisel Kasuta/Ära kasuta kasutajanime/parooli

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: The username to use to connect to the proxy
et: Puhverserveriga ühenduseks vajalik kasutajanimi

en: Password:
et: Parool:

en: The password to use to connect to the proxy
et: Puhverserveri kasutamiseks vajalik parool

en: Enable Proxy
et: Kasuta puhverserverit

en: Enable/disable proxy support
et: Kasuta/ärakasuta puhverserveri tuge

en: Proxy type:
et: Puhverserveri tüüp:

en: Proxy host:
et: Puhverserveri nimi:

en: The proxy host name
et: Selle puhverserveri/hosti nimi

en: Proxy port:
et: Puhverserveri port:

en: The proxy port
et: Selle puhverserveri pordi number

en: Connect to:
et: Ühendu :

en: Login to remote amule
et: Logi sisse eemalasuvasse amuula

en: User name
et: Kasutaja nimi

en: Remember those settings
et: Pea need seaded meeles

en: Enable Verbose Debug-Logging.
et: Võimalda inimkieelne Veajälitus-Logimine

en: Message Categories:
et: Saadetav teade:

en: Waiting...
et: Ootan...

en: Add imports
et: Lisa imporditavad

en: Retry selected
et: Proovi valitutega uuesti

en: Remove selected
et: Eemalda valitud

en: Event Types
et: Sündmuse tüübid

en: Statistics and queued clients for selected file(s) : Session / All time
et: Statistika ja järjekorras kliendid valitud faili(de) kohta : Sessioon / Kokku

en: Active Uploads
et: Aktiivsed saatmised

en: Percent of total files
et: Protsenti kogufailidest

en: All files
et: Kõik failid

en: Selected files
et: Valitud failid

en: Active uploads only
et: Ainult aktiivsed saatmised

en: Show Clients for
et: Näita Kliente

en: Reload:
et: Taaslae:

en: Reload your shared files
et: Lae oma jagatud failid uuesti

en: Send
et: Saada

en: Sends the specified message.
et: Saada määratud teade.

en: Close this chat-session.
et: Sulge see vestlus-seanss.

en: Connect to any server and/or Kad
et: Ühendu suvalise serveri ja/või Kad võrguga

en: Shared Files
et: Jagatud failid

en: Disabled [%s]
et: Eemaldatud [%s]

en: byte | bytes
et[0]: baiti
et[1]: baiti

en: byte/sec | bytes/sec
et[0]: baiti/sek
et[1]: baiti/sek

en: secs
et: sek

en: mins
et: min

en: hours
et: tundi

en: Days
et: päev(a)

en: all
et: kõik

en: all others
et: kõik teised

en: Incomplete
et: Poolik

en: Stopped
et: Peatatud

en: Video
et: Film

en: Archive
et: Arhiiv

en: Text
et: Tekst

en: Active
et: Aktiivne

en: Using config dir: %s
et: Kasutan seadete kataloogi: %s

en: Waiting for partfile convert thread to die...
et: Ootan osafaili konverteerimise lõime suremist ...

en: Importing %s: %s
et: Impordin %s: %s

en: Reading temp folder
et: Loen ajutist kataloogi

en: Retrieving basic information from download info file
et: Hangin põhiinformatsiooni tõmmatavast infofailist

en: Creating destination file
et: Loon sihtkohafaili

en: Loading data from old download file (%u of %u)
et: Laen vanast tõmbamisefailist andmeid (%u %u-st)

en: Saving data block into new single download file (%u of %u)
et: Salvestan andmeblokki uude, üksikusse tõmbamisefaili (%u %u-st)

en: Retrieving source downloadfile information
et: Hanging allika tõmmatavate failide informatsiooni

en: Adding download and saving new partfile
et: Lisan tõmbamise ja salvestan osafili

en: Import partfiles
et: Imporditud osafailid

en: State
et: Olek

en: Filehash
et: Faili kontrollsumma

en: %s (Disk: %s)
et: %s (Ketas: %s)

en: Please choose a folder to search for temporary downloads! (subfolders will be included)
et: Palun vali ajutiste tõmbamiste otsingu kataloog (alamkataloogid kuuluvad ka siia)

en: Do you want the source files of succesfully imported downloads be deleted?
et: Kas soovid õnnestunult imporditud tõmmatud failide allikad kustutada?

en: Remove sources?
et: Eemaldan allikaid?

en: ERROR: Failed to create partfile
et: VIGA: Ei suutnud luua osafaili!

en: Trying to load backup of met-file from %s
et: Proovin laadida met-faili tagavarakoopiat aadressilt %s

en: ERROR: Failed to open part.met file: %s ==> %s
et: VIGA: Ei suuda avada part.met faili: %s ==> %s

en: ERROR: part.met file is 0 size: %s ==> %s
et: VIGA: part.met faili on 0 suurusega: %s ==> %s

en: ERROR: Invalid part.met file version: %s ==> %s
et: VIGA: Vigane fail part.met versioon : %s ==> %s

en: ERROR: %s (%s) is corrupt (wrong tagcount), unable to load file.
et: VIGA: %s (%s) on vigane (vale märgiseloendur), ei suuda faili laadida.

en: Trying to recover file info...
et: Proovin taastada faili infot...

en: Recovering no-named file - will try to recover it as RecoveredFile.dat
et: Taastan nimetu faili - proovin ta taastada nimega RecoveredFile.dat

en: Recovered all available file info :D - Trying to use it...
et: Taastatud kogu olemasolev failiinfo :D - Proovin nüüd kasutada...

en: Unable to recover file info :(
et: Ei suuda faili infot taastada :(

en: Failed to open %s (%s)
et: Ei suuda avada: %s (%s)

en: WARNING: %s might be corrupted (%i)
et: HOIATUS: %s võib olla riknenud (%i)

en: ERROR while saving partfile: %s (%s ==> %s)
et: VIGA salvestades osafaili: %s (%s ==> %s)

en: IO failure while saving partfile:
et: IO viga osafaili salvestamisel:

en: Could not retrieve length of '%s' - using %s file.
et: Ei suuda tõmmata '%s' pikkust - kasutan %s faili.

en: '%s' is 0 size somehow - using %s file.
et: '%s' on millegipärast 0 suurusega - kasutan %s faili.

en: Failed to save part.met.seeds file for %s
et: Ei saanud salvestada faili part.met.seeds %s jaoks!

en: Saved %i source seed for partfile: %s (%s) | Saved %i source seeds for partfile: %s (%s)
et[0]: Salvestatud %i allikat osafailile: %s (%s)
et[1]: Salvestatud %i allikat osafailile: %s (%s)

en: Error reading partfile's seeds file (%s - %s): %s
et: VIGA osafaili toitefaili lugemisel (%s - %s): %s

en: Found corrupted part (%d) in %d part file %s - FileResultHash |%s| FileHash |%s| | Found corrupted part (%d) in %d parts file %s - FileResultHash |%s| FileHash |%s|
et[0]: Leidsin riknenud osa (%d) %d osast fail '%s' - Arvutatud Kontrollsumma |%s| Saadetud Kontrollsumma |%s|
et[1]: Leidsin riknenud osa (%d) %d osast fail '%s' - Arvutatud Kontrollsumma |%s| Saadetud Kontrollsumma |%s|

en: Found completed part (%i) in %s
et: Leitud lõpetatud osa (%i)  %s

en: Finished rehashing %s
et: '%s' faili kontrollsumma arvutamine lõpetatud

en: Unexpected error while completing %s. File paused
et: Ootamatu viga %s lõpetamisel. Fail peatatud

en: Finished downloading: %s
et: Faili '%s' tõmbamine lõpetatud

en: Deleting file: %s
et: Kustutan faili: %s

en: WARNING: Unable to hash downloaded part - hashset incomplete for '%s'
et: HOIATUS: Ei suuda tõmmatud osale arvutada kontrollsummat - kontrollsumma on mittetäielik '%s'

en: ERROR: Unable to hash downloaded part - hashset incomplete (%s). This should never happen
et: VIGA: ei suuda tõmmatud osale arvutada kontrollsummat- kontrollsumma on mittetäielik(%s). Seda ei tohiks kunagi juhtuda.

en: WARNING: Not enough free disk-space! Pausing file: %s
et: HOIATUS: Pole piisavalt vaba kettaruumi! Pausin faili: %s

en: Downloaded part %i is corrupt in file: %s
et: Tõmmatud osa %i on failis %s vigane

en: ICH: Recovered corrupted part %i for %s -> Saved bytes: %s
et: ICH: Taastatud riknenud osa %i %s jaoks -> Päästsin: %s baiti

en: Allocating
et: Eraldamine

en: Insufficient disk space
et: Ebapiisav kettaruum

en: Downloaded
et: Allalaetud

en: ERROR: Failed to open partfile '%s'
et: VIGA: Osafaili '%s' avamine ebaõnnestus

en: System default
et: Süsteemi vaikeväärtus

en: Albanian
et: Albaania

en: Arabic
et: Araabia

en: Asturian
et: Asturia

en: Basque
et: Baski

en: Bulgarian
et: Bulgaaria

en: Catalan
et: Kataloonia

en: Chinese (Simplified)
et: Hiina (Lihtsustatud)

en: Chinese (Traditional)
et: Hiina (Traditsiooniline)

en: Croatian
et: Kroaatia

en: Czech
et: Tšehhi

en: Danish
et: Taani

en: Dutch
et: Hollandi

en: English (U.K.)
et: Inglise (U.K.)

en: Estonian
et: Eesti

en: Finnish
et: Soome

en: French
et: Prantsuse

en: Galician
et: Galiitsia

en: German
et: Saksa

en: Greek
et: Kreeka

en: Hebrew
et: Heebrea

en: Hungarian
et: Ungari

en: Italian
et: Itaalia

en: Italian (Swiss)
et: Itaalia (Shveits)

en: Japanese
et: Jaapani

en: Korean
et: Korea

en: Lithuanian
et: Leedu

en: Norwegian (Nynorsk)
et: Norra

en: Polish
et: Poola

en: Portuguese
et: Portugali

en: Portuguese (Brazilian)
et: Portugali (Brasiilia)

en: Romanian
et: Rumeenia

en: Russian
et: Vene

en: Slovenian
et: Sloveenia

en: Spanish
et: Hispaania

en: Swedish
et: Rootsi

en: Turkish
et: Türgi

en: Ukrainian
et: Ukraina

en: Change Language
et: Muuda keel

en: no options available
et: valikud puuduvad

en: Invalid category found, skipping
et: Leidsin vigase kategooria, ignoreerin

en: TCP port can't be higher than 65532 due to server UDP socket being TCP+3
et: TCP port ei saa olla suuerm kui 65532, sest serveri UDP soket on TCP+3

en: Default port will be used (%d)
et: Kasutan vaikimisi porti (%d)

en: Dropping non-existing shared directory: %s
et: Eemaldan olematu jagatud kataloogi: %s

en: Connection
et: Ühendus

en: Directories
et: Kataloogid

en: Servers
et: Serverid

en: Files
et: Failid

en: Security
et: Turvalisus

en: Interface
et: Liides

en: Proxy
et: Puhverserver

en: Filters
et: Filtrid

en: Remote Controls
et: Kaugjuhtimine

en: Online Signature
et: Online Allkiri

en: Advanced
et: Muud

en: Events
et: Sündmused

en: Debugging
et: Veajälitus

en: The following variables will be substituted:
        %PARTFILE - full path to the file
        %PARTNAME - file name only
et: Järgmised muutujad asendatakse:
       %PARTFILE - fail täis rada
       %PARTNAME - faili nimi

en: Do not change these setting unless you know
    what you are doing, otherwise you can easily
    make things worse for yourself.
    
    aMule will run fine without adjusting any of
    these settings.
et: Ära muuda neid seadeid, kui sa ei tea mida sa teed,
    vastasel juhul võid omale kergesti probleeme tekitada
    ja olukord võib väljuda kontrolli alt.
    
    aMule toimib ilusasti ilma siinolevaid seadeid muutmata
    You Are WARNED!!.

en: Failed to connect Cfg to widget with the ID %d and key %s
et: Widgeti ühendamine Cfg'a, kasutades ID %d ja võtit %s, ebaõnnestus

en: Failed to transfer data from Cfg to Widget with the ID %d and key %s
et: Andmete ülekandmine Cfg'st Widget'isse, kasutades ID %d ja võtit %s, ebaõnnestus

en: The type of proxy you are connecting to
et: Selle puhverserveri tüüp kuhu sa ühendud

en: Failed to transfer data from Widget to Cfg with the ID %d and key %s
et: Andmete ülekandmine Widgetist Cfg'sse, kasutades ID %d ja võtit %s, ebaõnnestus

en: aMule must be restarted to enable these changes:
et: Nende muudatuste jõustamiseks pead aMUle taaskäivitama:

en: - TCP port changed.
et: - TCP port muudetud.

en: - UDP port changed.
et: - UDP port muudetud.

en: - External connect port changed.
et: - Välisühenduse port on muutunud.

en: - External connect acceptance changed.
et: - Välisühenduse luba on muudetud.

en: - External connect interface changed.
et: - Välisühenduse liides muutunud.

en: Your Auto-update server list is empty.
    'Auto-update server list at startup' will be disabled.
et: Sinu automaane serverinimekirja värskendamise loetelu on tühi.
    Käivitamisel serverinimekirja automaatselt ei uuendata.

en: You have enabled external connections but have not specified a password.
    External connections cannot be enabled unless a valid password is specified.
et: Lülitasid sisse välised ühendused kuid ei määranud parooli.
    Väliseid ühendusi ei saa enne kehtiva parooli määramist kasutada.

en: - Language changed.
et: - Keel on muudetud.

en: - Temp folder changed.
et: - Ajutiste failide kataloog on muudetud.

en: - ED2K network enabled.
et: - ED2K võrk on lubatud.

en: Both eD2k and Kad network are disabled.
    You won't be able to connect until you enable at least one of them.
et: Mõlemad, nii eD2k kui ka Kad võrgud on mitteaktiivsed.
    Sa ei saa ühenduda enne, kui vähemalt üks neist on aktiivne.

en: Kad will not start if your UDP port is disabled.
    Enable UDP port or disable Kad.
et: Kad ei saa käivitada kuni UDP port on väljalülitatud.
    Lülita UDP port sisse, või Kad välja.

en: 
    You MUST restart aMule now.
    If you do not restart now, don't complain if anything bad happens.
et: 
    Sa PEAD aMule nüüd taaskäivitama.
    Kui sa seda ei tee siis ära tänita kui midagi paha juhtub.

en: Your Auto-update servers list is in blank.
    Please fill in at least one URL to point to a valid server.met file.
    Click on the button "List" by this checkbox to enter an URL.
et: Serverite automaatse värskendamise loetelu on tühi.
    Palun sisesta vähemalt üks server.met faili asukoha kehtiv URL.
    URL sisestamiseks kliki nupule 'Loend'.

en: Temporary files
et: Ajutised failid

en: Incoming files
et: Saabuvad failid

en: Online Signatures
et: Online Allkirjad

en: Choose a folder for %s
et: Vali %s kataloog

en: Browse for videoplayer
et: Otsi filmi taasesitamise programmi

en: Select browser
et: Vali lehitseja (browser)

en: Executable%s
et: Käivitusprogramm%s

en: Edit server list
et: Muuda serverite nimekirja

en: Add here URL's to download server.met files.
    Only one url on each line.
et: Lisa siia server.met faili(de) laadimise URL.
    Üks URL rea kohta.

en: Update delay: %d second | Update delay: %d seconds
et[0]: Värskenduse viide: %d sekundit
et[1]: Värskenduse viide: %d sekundit

en: Time for average graph: %d minute | Time for average graph: %d minutes
et[0]: Keskmiste graafiku aeg: %d minutit
et[1]: Keskmiste graafiku aeg: %d  minutit

en: Connections Graph Scale: %d
et: Ühenduse graafiku skaala: %d

en: File Buffer Size: %d byte | File Buffer Size: %d bytes
et[0]: Failipuhvri suurus: %d baiti
et[1]: Failipuhvri suurus: %d baiti

en: Upload Queue Size: %d client | Upload Queue Size: %d clients
et[0]: Saatmise Saba suurus: %d klienti
et[1]: Saatmise Saba suurus: %d klienti

en: Server connection refresh interval: %d minute | Server connection refresh interval: %d minutes
et[0]: Serveri ühenduse värskendamise intervall: %d minutit
et[1]: Serveri ühenduse värskendamise intervall: %d minutit

en: Server connection refresh interval: Disabled
et: Serveri ühenduse värskendamise intervall: Ei kasuta

en: disabled
et: keelatud

en: Execute command on '%s' event
et: Käivita käsk peale '%s' sündmust

en: Enable command execution on core
et: Luba käskude käivitamine tuumas

en: Core command:
et: Tuumkäsk:

en: Enable command execution on GUI
et: Luba käskude käivitamine GUI's

en: GUI command:
et: GUI Käsk:

en: The following variables will be replaced:
et: Järgnevad muutujad asendatakse:

en: Min size must be smaller than max size. Max size ignored.
et: Min suurus peab olema väiksem kui max suurus. Ignoreerin Max suurust.

en: Search warning
et: Otsingu hoiatus

en: Main
et: Peamine

en: Kad search can't be done if Kad is not running
et: Kad otsing pole võimalik kui Kad ei tööta

en: eD2k search can't be done if eD2k is not connected
et: eD2k otsing pole võimalik kui eD2k pole ühendatud

en: Unexpected error while attempting Kad search:
et: Ootamatu viga proovides Kad otsingut:

en: FileID
et: FailiID

en: File
et: Fail

en: Download in category
et: Tõmba kataloogi

en: Search related files (eD2k, local server)
et: Otsi seotud faile (eD2k, kohalik server)

en: Mark as known file
et: Märgi fail tuntuks

en: Copy eD2k link to clipboard
et: Kopeeri eD2k link lõikepuhvrisse

en: Canceled
et: Loobutud

en: New
et: Uus

en: Failed to connect to all obfuscated servers listed. Making another pass without obfuscation.
et: Kõigi näidatud hämatud serveritega ühenduse loomine ebaõnnestus. Lähen uuele katsele, seekord ilma hämamiseta.

en: Failed to connect to all servers listed. Making another pass.
et: Serveritega ühenduse loomine ebaõnnestus. Lähen uuele katsele.

en: eD2k network disabled on preferences, not connecting.
et: eD2k on seadetes väljalülitatud, ei ühendu

en: No valid servers to which to connect found in server list
et: Serverite loetelus pole ühendumiseks sobivat kehtivat serverit

en: Connected to %s (%s:%i)
et: Ühendus %s (%s:%i)

en: Connection established on: %s
et: Ühendus loodud: %s

en: Fatal Error while trying to connect. Internet connection might be down
et: Fataalne viga ühendumisel. Kontrolli ühendust.

en: Lost connection to %s (%s:%i)
et: Kaotasin ühenduse %s (%s:%i)

en: %s (%s:%i) appears to be dead.
et: %s (%s:%i) on vist surnud.

en: %s (%s:%i) appears to be full.
et: %s (%s:%i) on vist täis.

en: Automatic connection to server will retry in %d second | Automatic connection to server will retry in %d seconds
et[0]: Proovin %d sekundi pärast serveriga uuesti automaatselt ühenduda.
et[1]: Proovin %d sekundi pärast uuesti serveriga automaatselt ühenduda.

en: Connection lost
et: Ühendus kadunud

en: Connecting to %s (%s:%i) failed.
et: Ühendumine %s (%s:%i) ebaõnnestus.

en: ERROR: Socket invalid at timeout check
et: VIGA: Vigane socket aegumise kontrollil

en: Connection attempt to %s (%s:%i) timed out.
et: Serveriga '%s (%s:%i)' ühendumise katsed aegusid.

en: Received late result of DNS lookup, discarding.
et: Saabus DNS päringu hilinenud vastus, ignoreerin.

en: Loading server.met file: %s
et: Laen server.met faili: %s

en: Server.met file not found!
et: Server.met faili ei leitud.

en: Failed to load server.met file '%s', unknown format encountered.
et: server.met faili '%s' laadimine ebaõnnestus, arusaamatu formaat sattus ette.

en: Failed to open server.met!
et: Ei saanud avada server.met faili!

en: Server.met file corrupt, found invalid versiontag: 0x%x, size %i
et: Server.met fail on riknenud, leidsin vigase versiooni sildi: 0x%x, suurus %i

en: %i server in server.met found | %i servers in server.met found
et[0]: Failis server.met on %i serverit
et[1]: Failis server.met on %i serverit

en: %d server added | %d servers added
et[0]: %d server lisatud
et[1]: %d server(it) lisatud

en: Server not added: [%s:%d] does not specify a valid port.
et: Serverit ei lisatud: [%s:%d] ei määra kehtivat porti.

en: Server not added: The IP of [%s:%d] is filtered or invalid.
et: Serverit ei lisatud: [%s:%d] IP aadress on filtris või vigane.

en: Server not added: Server with matching IP:Port [%s:%d] found in list.
et: Serverit ei lisatud: Sama server IP:Port [%s:%d] on juba loetelus.

en: Server added: Server at [%s:%d] using the name '%s'.
et: Lisati server: Server [%s:%d] kasutab nime *%s*.

en: You are connected to the server you are trying to delete. please disconnect first.
et: Sa oled serveriga, mida soovid kustutada, ühenduses. Palun katkesta ühendus. Serverit ei kustutatud.

en: Failed to open '%s'
et: Ei suuda avada '%s'

en: Failed to save server.met!
et: Ei saanud salvestada server.met faili!

en: Invalid URL
et: Vigane URL

en: Finished downloading the server list from %s
et: Serverite nimekirja tõmbamine aadressilt %s lõpetatud

en: No server list address entry in 'addresses.dat' found. Please paste a valid server list address into this file in order to auto-update your server list
et: 'addresses.dat' failis puudub serverite nimekirja asukoha kirje. Palun lisa kehtiv serveri nimekirja asukoha aadress sellesse faili, vastasel juhul nimekirja automaatset värskendamist ei toimu.

en: Start downloading server list from %s
et: Tõmba serverite nimekiri aadressilt %s

en: WARNING: invalid URL specified for auto-updating of servers: %s
et: HOIATUS: vigane URL on määratud serverinimekirja automaatseks värskendamiseks: %s

en: No valid server.met auto-download url on addresses.dat
et: addresses.dat failis pole kehtivat server.met faili automaatse tõmbamise URL'i

en: Failed to download the server list from %s
et: Serverite nimekirja tõmbamine aadressilt %s ebaõnnestus

en: Local server is filtered by the IPFilters, reconnecting to a different server!
et: Kohalik server on IPFiltri poolt väljafiltreeritud, ühendud teise serveriga!

en: Server Name
et: Serveri nimi

en: Address
et: Aadress

en: Description
et: Kirjeldus

en: Users
et: Kasutajad

en: Static
et: Staatiline

en: Version
et: Versioon

en: You are connected to a server you are trying to delete. Please disconnect first. The server was NOT deleted.
et: Sa oled ühenduses selle serveriga mida soovid kustutada. Palun katkesta ühendus. Serverit ei kustutatud.

en: (Unknown name)
et: (Tundmatu nimi)

en: Are you sure you want to delete the static server %s
et: Oled kindel et tahad kustutada staatilise serveri %s

en: Servers (%i)
et: Servereid (%i)

en: Connect to server
et: Ühendu serveriga

en: Mark server as static
et: Märgi server staatilisena

en: Mark server as non-static
et: Märgi server mittestaatilisena

en: Mark servers as static
et: Märgi serverid staatilisena

en: Mark servers as non-static
et: Märgi serverid mittestaatilisena

en: Remove server
et: Eemalda server

en: Remove servers
et: Eemalda serverid

en: Remove all servers
et: Eemalda kõik serverid

en: Copy eD2k links to clipboard
et: Kopeeri eD2k lingid lõikepuhvrisse

en: Reconnect to server
et: Taasühendu serveriga

en: Are you sure that you wish to delete all servers?
et: Oled kindel et tahad kõik serverid kustutada?

en: Are you sure that you wish to delete the selected server?
et: Oled kindel et tahad valitud serveri kustutada?

en: Are you sure that you wish to delete the selected servers?
et: Oled kindel et tahad valitud serverid kustutada?

en: ERROR: %s (%s) - %s
et: VIGA: %s (%s) - %s

en: WARNING: %s (%s) - %s
et: HOIATUS: %s (%s) - %s

en: New clientid is %u
et: Uus kliendi ID %u

en: WARNING: You have received Low-ID!
et: HOIATUS: Said omale Low-ID!

en: 	Most likely this is because you're behind a firewall or router.
et: 	Tõenäolisem põhjus on sinu asumine tulemüüri või ruuteri 'taga'.

en: 	For more information, please refer to http://wiki.amule.org
et: 	Täpsemat informatsiooni leiad http://wiki.amule.org

en: Unknown server info received! - too short
et: Saabus tundmatu serveriinfo! - liiga lühike

en: Received %d new server | Received %d new servers
et[0]: Sain %d uut serverit
et[1]: Sain %d uut serveri nime

en: Saving of server-list completed.
et: Serverite loetelu salvestamine lõpetatud.

en: Server rejected last command
et: Server lükkas viimase korralduse tagasi

en: Bogus packet received from server: %s
et: Tüngapakett saabus serverist: %s

en: Unhandled error while processing packet from server: %s
et: Defineerimatu viga serverist %s saabunud paketi töötlemisel

en: Cannot create DNS solving thread for connecting to %s
et: Ei suuda luua DNS lõime serveriga %s ühendumiseks

en: Server IP %s (%s) is filtered.  Not connecting.
et: Server IP %s (%s) on filtris. Ei ühenda.

en: using protocol obfuscation.
et: kasutan protokolli hämamist

en: Connecting to %s (%s - %s:%i) %s
et: Ühendun %s (%s - %s:%i) %s

en: Could not solve dns for server %s: Unable to connect!
et: Ei suuda masina %s dns nime lahendada: Ei saa ühenduda!

en: Server not added: No IP or hostname specified.
et: Serverit ei lisatud: IP aadressi või masinanime pole defineeritud.

en: Server not added: Invalid server-port specified.
et: Serverit ei lisatud: Defineerisid vigase pordi.

en: eD2k Status:
et: eD2k Olek:

en: Kademlia Status:
et: Kademlia Olek:

en: Running in LAN mode
et: Jookseb LAN olekus

en: Running
et: Töötab

en: Status:
et: Olek:

en: Connection State:
et: Ühenduse olek:

en: Firewalled - open TCP port %d in your router or firewall
et: Tulemüüriga - ava oma ruuteris või tulemüüris TCP%d port

en: UDP Connection State:
et: UDP ühenduse olek:

en: Firewalled - open UDP port %d in your router or firewall
et: Tulemüüriga - ava oma ruuteris või tulemüüris UDP %d port

en: Firewalled state:
et: Olek tulemüüriga:

en: No buddy required - TCP port open
et: Semu pole tarvis - TCP port on avatud

en: No buddy required - UDP port open
et: Semu pole tarvis - UDP port on avatud

en: No buddy
et: Semu puudub

en: Connecting to buddy
et: Ühendun semuga

en: Connected to buddy at %s
et: Ühendus semuga %s

en: Indexed sources:
et: Indekseeritud allikaid:

en: Indexed keywords:
et: Indekseeritud märksõnu:

en: Indexed notes:
et: Indekseeritud märkmeid:

en: Indexed load:
et: Indekseeritud laadimisi:

en: Average Users:
et: Keskmiselt kasutajaid:

en: Average Files:
et: Keskmiselt faile:

en: Not running
et: Ei tööta

en: Adding file %s to shares
et: Lisan faili '%s' jagatute hulka

en: Found %i known shared file | Found %i known shared files
et[0]: Leitud %i tuntud ja jagatud faili
et[1]: Leitud %i tuntud ja jagatud faili.

en: Found %i known shared file, %i unknown | Found %i known shared files, %i unknown
et[0]: Leitud %i tuntud ja jagatud faili, %i tundmatut
et[1]: Leitud %i tuntud ja jagatud faili, %i tundmatut.

en: ERROR: Attempted to share %s
et: VIGA: Katse jagada %s

en: Shared directory not found, skipping: %s
et: Jagatud kataloogi ei leitud, jätan vahele: %s

en: No shareable files found in directory: %s
et: Kataloogis '%s' pole jagatavaid faile

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: Download Speed
et: Tõmbamise kiirus

en: Upload Speed
et: Saatmise kiirus

en: Available Parts
et: Saadaval osi

en: Download Status
et: Tõmbamise olek

en: Origin
et: Allikas

en: Local File Name
et: Kohalik faili nimi

en: Requests
et: Päringuid

en: Accepted Requests
et: Aktsepteeritud päringuid

en: Transferred Data
et: Siiratud andmed

en: Share Ratio
et: Jagamise suhe

en: Obtained Parts
et: Saadud osi

en: Complete Sources
et: Täielikke allikaid

en: Directory Path
et: Kataloogi asukoht

en: Add Comment/Rating
et: Lisa Kommentaar/Hinnang

en: Edit Comment/Rating
et: Muuda Kommentaari/Hinnangut

en: Rename
et: Nimeta ümber

en: Add files in collection to transfer list
et: Lisa failid ülekantavate failide loetellu

en: Copy magnet &URI to clipboard
et: Kopeeri magnet &URI lõikepuhvrisse

en: Copy eD2k link to clipboard (&Source)
et: Kopeeri eD2k link lõikepuhvrisse (Allika&s)

en: Copy eD2k link to clipboard (Source) (&With Crypt options)
et: Kopeeri eD2k link lõikepuhvrisse (Allikas)(&Koos Krüpto seadetega)

en: Copy eD2k link to clipboard (&Hostname)
et: Kopeeri eD2k link lõikepuhvrisse (&Hostinimi)

en: Copy eD2k link to clipboard (Hostname) (With &Crypt options)
et: Kopeeri eD2k link lõikepuhvrisse (Hostinimi)(Koos &Krüpto seadetega)

en: Copy eD2k link to clipboard (&AICH info)
et: Kopeeri eD2k link lõikepuhvrisse (&AICH info)

en: You need a HighID to create a valid sourcelink
et: Allika lingi loomiseks pead omama HighID'd.

en: Shared Files (%i)
et: Jagatud failid (%i)

en: [PartFile]
et: [FailiOsa]

en: Remote File Name
et: Kaugfaili nimi

en: Uploaded Data (Session (Total)): %s
et: Saadetud andmeid (Seansil (Kokku)): %s

en: Total Overhead (Packets): %s
et: Raisatud Kokku (pakette): %s

en: File Request Overhead (Packets): %s
et: Raisatud faili päringuid (pakette): %s

en: Source Exchange Overhead (Packets): %s
et: Raisatud allikavahetusi (pakette): %s

en: Server Overhead (Packets): %s
et: Raisatud Servereid (pakette): %s

en: Kad Overhead (Packets): %s
et: Raisatud Kad (pakette): %s

en: Crypt overhead (UDP): %s
et: Krüpteerimise ulatus (UDP): %s

en: Active Uploads: %s
et: Aktiivsed saatmised: %s

en: Waiting Uploads: %s
et: Ootel saatmised: %s

en: Total successful upload sessions: %s
et: Kokku õnnestunud saatmisi: %s

en: Total failed upload sessions: %s
et: Kokku ebaõnnestunud saatmisi: %s

en: Average upload time: %s
et: Keskmine saatmise aeg: %s

en: Downloaded Data (Session (Total)): %s
et: Tõmmatud Andmed (Seansil (Kokku)): %s

en: Found Sources: %s
et: Leitud allikaid: %s

en: Active Downloads (chunks): %s
et: Aktiivsed tõmbamised (tükid): %s

en: Session UL:DL Ratio (Total): %s
et: Seanss ÜL:AL suhe (Kokku): %s

en: Average download rate (Session): %s
et: Keskmine tõmbamise kiirus (Sessioon): %s

en: Average upload rate (Session): %s
et: Keskmine saatmise kiirus (Sessioon): %s

en: Max download rate (Session): %s
et: Maksimaalne tõmbamise kiirus (Sessioon): %s

en: Max upload rate (Session): %s
et: Maksimaalne saatmise kiirus (Sessioon): %s

en: Reconnects: %i
et: Ühenduse taastumised: %i

en: Time Since First Transfer: %s
et: Aeg alates esimesest saatmisest: %s

en: Connected To Server Since: %s
et: Ühendatud serveriga alates: %s

en: Active Connections (estimate): %i
et: Aktiivseid ühendusi (hinnang): %i

en: Max Connection Limit Reached: %s
et: Saavutati maksimaalne arv ühendusi: %s

en: Average Connections (estimate): %g
et: Keskmiselt ühendusi (hinnang): %g

en: Peak Connections (estimate): %i
et: Suurim ühenduste arv (hinnang): %i

en: Clients
et: Kliendid

en: Unknown: %s
et: Tundmatu: %s

en: Filtered: %s
et: Filtreeritud: %s

en: Banned: %s
et: Blokeeritud: %s

en: Total: %i Known: %i
et: Kokku: %i Tuntuid: %i

en: Working Servers: %i
et: Töötavad serverid: %i

en: Failed Servers: %i
et: Ebaõnnestunud serverid: %i

en: Total: %s
et: Kokku: %s

en: Deleted Servers: %s
et: Kustutatud serverid: %s

en: Filtered Servers: %s
et: Filtreeritud serverid: %s

en: Users on Working Servers: %llu
et: Kasutajaid töötavail servereil: %llu

en: Files on Working Servers: %llu
et: Faile töötavail servereil: %llu

en: Total Users: %llu
et: Kokku kasutajaid: %llu

en: Total Files: %llu
et: Kokku faile: %llu

en: Server Occupation: %.2f%%
et: Serveri hõivatus: %.2f%%

en: Number of Shared Files: %s
et: Jagatud failide arv: %s

en: Total size of Shared Files: %s
et: Jagatud failide suurus kokku: %s

en: Average file size: %s
et: Keskmine faili suurus: %s

en: Operating System
et: Operatsioonisüsteem

en: Not Received
et: Pole vastu võetud

en: Active connections (1:%u)
et: Aktiivseid ühendusi (l:%u)

en: Not available
et: Info puudub

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Command '%s' with pid '%d' has finished with status code '%d'.
et: Käsk '%s' protsessi'id '%d' lõpetas staatusega '%d'.

en: Execute <str> and exit.
et: Käivita <str> ja välju.

en: Invalid IP format. Use xxx.xxx.xxx.xxx:xxxx
et: Vigane IP formaat. Kasuta xxx.xxx.xxx.xxx:xxxx

en: This command requires an argument. Valid arguments: 'all', filename, or a number.
et: See käsk vajab muutujat. Sobivad muutujad on: 'all', failinimi või number.

en: Processing by hash:
et: Töötlen räsi järgi:

en: Processing by filename:
et: Töötlen failinime järgi:

en: This command requires an argument. Valid arguments: a file hash.
et: See käsk vajab argumenti. Sobivad argumendid on: faili räasi.

en: Not a valid number
et: Pole korrektne number

en: Not a valid hash (length should be exactly 32 chars)
et: Pole kehtiv kontrollsumma (pikkus peab olema täpselt 32 märki)

en: Request failed with an unknown error.
et: Päring ebaõnnestus tundmatu vea tõttu.

en: Operation was successful.
et: Operatsioon oli edukas.

en: Request failed with the following error: %s
et: Päring ebaõnnestus järgneval põhjusel: %s

en: IP filtering for clients is %s.
et: Klientide IP-Filter on %s.

en: OFF
et: Väljas

en: ON
et: Sees

en: IP filtering for servers is %s.
et: Serverite IP-Filter on %s.

en: Current IPFilter Level is %d.
et: Kehtiv IPFilter Tase on %d.

en: Bandwidth limits: Up: %u kB/s, Down: %u kB/s.
et: Ribalaiuse piirangud: Üles :%u kB/s, Alla: %u kB/s.

en: Connected to %s %s %s
et: Ühendatud %s %s %s

en: Now connecting
et: Ühendun

en: firewalled
et: tulemüüriga

en: 
    Download:	%s
et: 
    Tõmbamine:	%s

en: 
    Upload:	%s
et: 
    Saatmine:	%s

en: 
    Clients in queue:	%d
et: 
    Kliente järjekorras:	%d

en: 
    Total sources:	%d
et: 
    Kokku allikaid:	%d

en: Number of search results: %i
et: Otsingu tulemusi: %i

en: Search progress: %u %%
et: Otsing : %u %%

en: Search progress not available
et: Otsingu edenemist ei saa näidata

en: Received an unknown reply from the server, OpCode = %#x.
et: Serverilt saabus tundmatu vastus, OpCode = %#x.

en: Show short status information.
et: Näitab lühikest oleku ja statistika infot.

en: Show connection status, current up/download speeds, etc.
et: Näita ühenduse olekut, kehtivat saatmise/tõmbamise kiirust jne.

en: Show full statistics tree.
et: Näitab täieliku statistika puud.

en: Optionally, a number in the range 0-255 can be passed as an argument to this
    command, which tells how many entries of the client version subtrees should be
    shown. Passing 0 or omitting it means 'unlimited'.
    
    Example: 'statistics 5' will show only the top 5 versions for each client type.
et: Sellele käsule võib argumendiks lisada numbri vahemikus 0 kuni 255, mis näitab
    mitu klienditarkvara erinevat versiooni statistika puu harudes näidata. Omistades
    väärtuseks 0, tähendab see 'piiramatult'.
    
    Näiteks: 'statistics 5' näitab ainult 5 enamesinenud versiooni iga kliendi tüübi kohta.

en: Shut down aMule.
et: Seiska aMule.

en: Shut down the remote running core (amule/amuled).
    This will also shut down the text client, since it is unusable without a
    running core.
et: Seiska eemalasuv töötav tuum (amule/amuled).
    Seiskab ka tekstikliendi, kuna see on kasutu ilma töötava tuumata.

en: Reload the given object.
et: Määratud objekt taaslaadimine.

en: Reload shared files list.
et: Jagatud failide loetelu taaslaadimine.

en: Reload IP filtering table.
et: IP Filteri taaslaadimine.

en: Reload current IP filtering table.
et: Lae preagune IP filtreerimise tabel uuesti.

en: Update IP filtering table from URL.
et: Uuenda IP filtrit URL'ist.

en: If URL is omitted the URL from the preferences is used.
et: Kui URL puudub siis kasutatakseseadetes määratud URL'i.

en: Connect to the network.
et: Ühendu võrguga.

en: This will connect to all networks that are enabled in Preferences.
    You may also optionally specify a server address in IP:Port form, to connect to
    that server only. The IP must be a dotted decimal IPv4 address,
    or a resolvable DNS name.
et: Ühendab kõigi seadetes määratud võrkudega.
    Võid lisaks määrata serveri aadressi moel IP:Port, et ühenduda ainult selle
    serveriga. IP peab olema IPv4 vastav aadress või DNS lahenduv nimi.

en: Connect to eD2k only.
et: Ühendu ainult eD2k võrku.

en: Connect to Kad only.
et: Ühendu ainult Kad võrku.

en: Disconnect from the network.
et: Lahku võrgust.

en: This will disconnect from all networks that are currently connected.
et: Lõpetad ühenduse kõigi, hetkel ühenduses olevate võrkudega.

en: Disconnect from eD2k only.
et: Lõpeta ühendus ainult eD2k võrguga.

en: Disconnect from Kad only.
et: Lõpeta ühendus ainult Kad võrguga.

en: Add an eD2k or magnet link to core.
et: Lisa tuumale eD2k või magnet link.

en: The eD2k link to be added can be:
    *) a file link (ed2k://|file|...), it will be added to the download queue,
    *) a server link (ed2k://|server|...), it will be added to the server list,
    *) or a serverlist link, in which case all servers in the list will be added to the
       server list.
    
    The magnet link must contain the eD2k hash and file length.
et: Lisatav eD2k link saab olla:
    *) link failile (ed2k://|file|...), lisatakse tõmbamise järjekorda,
    *) link serverile (ed2k://|server|...), lisatakse serverite loetellu,
    *) või link serverite loetelule, sellisel juhul lisatakse kõik loetelus olevad
       serverid serverite nimekirja.
    Magnet link peab sisaldama eD2k kontrollsummat ja faili pikkust.

en: Set a preference value.
et: Määra seade väärtus.

en: Set IP filtering preferences.
et: Määra IP filtri seaded.

en: Turn IP filtering on for both clients and servers.
et: Lülita serverite ja klientide IP filtreerimine sisse.

en: Turn IP filtering off for both clients and servers.
et: Lülita serverite ja klientide IP filtreerimine välja.

en: Enable/Disable IP filtering for clients.
et: Rakenda/ära rakenda klientide IP Filtreerimist.

en: Turn IP filtering on for clients.
et: Lülita klientide IP-filtreerimine sisse.

en: Turn IP filtering off for clients.
et: Lülita klientide IP-filtreerimine välja.

en: Enable/Disable IP filtering for servers.
et: Rakenda/ära rakenda serverite IP Filtreerimist.

en: Turn IP filtering on for servers.
et: Lülita serverite IP-filtreerimine sisse.

en: Turn IP filtering off for servers.
et: Lülita serverite IP-filtreerimine välja.

en: Select IP filtering level.
et: Vali IP Filtreerimise tase.

en: Valid filtering levels are in the range 0-255, and it's default (initial)
    value is 127.
et: Võimalikud filtreerimise tasemed on vahemikus 0 kuni 255, vaikeväärtus on 127.

en: Set bandwidth limits.
et: Määra ribalaiuse piirang.

en: The value given to these commands has to be in kilobytes/sec.
et: Väärtus, mis nendele käskudele antakse, peab olema kilobaiti/sekundis.

en: Set upload bandwidth limit.
et: Määra saatmise ribalaiuse piirang.

en: Set download bandwidth limit.
et: Määra tõmbamise ribalaiuse piirang.

en: Get and display a preference value.
et: Hangi ja näita atribuudi väärtus.

en: Get IP filtering preferences.
et: Hangi IP filtri seaded.

en: Get IP filtering state for both clients and servers.
et: Hangi IP filtri olek nii klientide kui ka serverite kohta.

en: Get IP filtering state for clients only.
et: Hangi IP filtri olek ainult klientide kohta.

en: Get IP filtering state for servers only.
et: Hangi IP filtri olek ainult serverite kohta.

en: Get IP filtering level.
et: Vali IP filtreerimise tase.

en: Get bandwidth limits.
et: Kehtiv Ribalaiuse piirang.

en: Execute a search.
et: Käivita otsing.

en: A search type has to be specified by giving the type:
        GLOBAL
        LOCAL
        KAD
    Example: 'search kad file' will execute a kad search for "file".
et: ASelletüübilise otsingu jaoks peab määrama otsingu tüübi:
        GLOBAL
        LOCAL
        KAD
    Näide: 'search kad fail' otsib "fail" kad võrgust.

en: Execute a global search.
et: Käivita globaalne otsing.

en: Execute a local search
et: Käivita lokaalne otsing.

en: Execute a kad search
et: Käivita otsing kad võrgust.

en: Show the results of the last search.
et: Näita viimase otsingu tulemusi.

en: Return the results of the previous search.
et: Tagasta eelmise otsingu tulemuse.

en: Show the progress of a search.
et: Näita otsingu edenemist.

en: Show the progress of a search.
et: Näita otsingu edenemist.

en: Start downloading a file
et: Alusta faili tõmbamist

en: The number of a file from the last search has to be given.
    Example: 'download 12' will start to download the file with the number 12 of the previous search.
et: Pead andma eelmise/viimase otsingu faili numbri.
    Näiteks 'download 12' alustab eelmise otsingu 12'nda faili tõmbamist.

en: Pause download.
et: Peata tõmbamine.

en: Resume download.
et: Jätka tõmbamist.

en: Cancel download.
et: Katkesta tõmbamine.

en: Set download priority.
et: Määra tõmbamise prioriteet.

en: Set priority of a download to Low, Normal, High or Auto.
et: Määra tõmbamise prioriteet Low, Normal, High või Auto.

en: Set priority to low.
et: Määra madal prioriteet.

en: Set priority to normal.
et: Määra normaalne prioriteet.

en: Set priority to high.
et: Määra kõrge prioriteet.

en: Set priority to auto.
et: Määra automaatne prioriteet.

en: Show queues/lists.
et: Näita järjekorda/nimekirja.

en: Show upload/download queue, server list or shared files list.
et: Näita saatmise/tõmbamise järjekorda, serveri jagatud failide loetelu.

en: Show upload queue.
et: Näita saatmise saba.

en: Show download queue.
et: Näita tõmbamise järjekorda.

en: Show log.
et: Näita logi.

en: Show servers list.
et: Näita serverite nimekirja.

en: Reset log.
et: Tühjenda logi.

en: Deprecated command, use '%s' instead.
et: Aegnud käsk, kasuta selle asemel '%s'.

en: This is a deprecated command, and may be removed in the future.
    Use '%s' instead.
et: See on vananenud/aegunud käsk ja võidakse tulevikus eemaldada.
    Selle asemel kasuta '%s'.

en: aMule text client
et: aMule tekstiline klient

en: Converting old AICH hashsets in '%s' to 64b in '%s'.
et: Konverteerin vanad '%s' AICH kontrollsummad 64b '%s'.

en: WARNING: The filename '%s' is invalid and has been renamed to '%s'.
et: HOIATUS: Fail ninega '%s' on vigane ja nimetatati ringi '%s'.

en: WARNING: The file '%s' already exists, new file renamed to '%s'.
et: HOIATUS: Sama nimega fail '%s' on olemas, uus fail nimetatati ringi '%s'.

en: Are you sure you wish to cancel and delete all files in this category?
et: Oled kindel et tahad katkestada ja kustutada kõik selle kategooria failid?

en: Confirmation Required
et: Ootan kinnitust

en: All others
et: kõik teised

en: Select view filter
et: Vali vaate filter

en: Add category
et: Lisa kategooria

en: Edit category
et: Muuda kategooria

en: Remove category
et: Eemalda kategooria

en: Failed to open file (%s), removing from list of shared files.
et: Faili '%s' avamine ebaõnnestus, eemaldan jagatud failide nimekirjast.

en: Hashset requested for unknown file: %s
et: Tundmatu faili '%s' jaoks küsiti kontrollsummat.

en: Resuming uploads of file: %s
et: Taastan faili '%s' saatmise

en: Suspending upload of file: %s
et: Peatan faili '%s' saatmise

en: Failed to execute command `%s' on `%s' event.
et: Käsu '%s' käivitamine '%s' sündmuse puhul ebaõnnestus

en: Download completed
et: Tõmbamine lõpetatud

en: The full path to the file.
et: Faili asukoht koos täieliku rajaga.

en: The name of the file without path component.
et: Faili nimi ilma raja osata.

en: The eD2k hash of the file.
et: Faili eD2k räsi.

en: The size of the file in bytes.
et: Faili suurus baitides.

en: Cumulative download activity time.
et: Kumuleeruv tõmbamise aeg.

en: New chat session started
et: Uus vestlussession alustatud

en: Message sender.
et: Teate saatja.

en: Out of space
et: Pole enam ruumi

en: Disk partition.
et: Ketta partitsioon.

en: Error on completion
et: Viga lõpetamisel

en: Processing file number %u: %s
et: Töötlen faili number %u: %s

en: You have asked for part hashes (Only used for files > 9.5 MB)
et: Soovisid osade kontrollsummasid (Kasutatakse ainult failidel mis on > 9.5 MB)

en: %s ---> Non existant file !
et: %s ---> Faili pole olemas !

en: aLinkCreator, the aMule eD2k link creator
et: aLinkCreator, aMule eD2k lingilooja

en: Welcome!
et: Ohoo, rõõm sind näha!

en: Input parameters
et: Sisendparameetrid

en: File to Hash
et: Räsitav fail

en: Add Optional URLs for this file
et: Lisa selle faili alternatiivsed URL'id

en: Enter here the file you want to compute the eD2k link
et: Sisesta siia fail, millele soovid luua eD2k linki

en: Enter here the URL you want to add to the eD2k link: Add / at the end to let aLinkCreator append the current file name
et: Sisesta siia see URL mida soovid eD2k lingile lisada: Lisa / lõppu, et aLinkCreator lisaks sellele faili nime

en: Remove
et: Eemalda

en: Create link with part-hashes
et: Loo link osa-kontrollsummadega

en: Help to spread new and rare files faster, at the cost of an increased link size
et: Aita suurenenud lingi hinnaga uusi ja haruldasi faile kiiremini levitada.

en: MD4 File Hash
et: MD4 Faili kontrollsumma

en: eD2k File Hash
et: eD2k Faili kontrollsumma

en: Save
et: Salvesta

en: Copy to clipboard
et: Kopeeri lõikepuhvrisse

en: Open
et: Ava

en: Open a file to compute its eD2k link
et: Ava fail tema eD2k lingi loomiseks

en: Copy computed eD2k link to clipboard
et: Kopeeri arvutatud eD2k link lõikepuhvrisse

en: Save as
et: Salvesta kui

en: Save computed eD2k link to file
et: Salvesta arvutatud eD2k link faili

en: About aLinkCreator
et: aLinkCreator'ist

en: Select the file you want to compute the eD2k link
et: Vali fail, mille eD2k linki soovid arvutada

en: Can't open the clipboard
et: Ei suuda lõikepuhvrit avada

en: Nothing to copy for now !
et: Praeguseks hetkeks pole midagi kopeerida !

en: Select the file to your computed eD2k link
et: Vali fail mille eD2k lingi arvutasid

en: Unable to open
et: Ei suuda avada

en: Please, enter a non empty file name
et: Palun sisesta mittetühi faili nimi

en: Nothing to save for now !
et: Pole midagi praeguseks hetkeks salvestada !

en: aLinkCreator, the aMule eD2k link creator
    
    (c) 2004 ThePolish <thepolish@vipmail.ru>
    
    Pixmaps from http://www.everaldo.com and http://www.icomania.com
    and http://jimmac.musichall.cz/ikony.php3
    
    Distributed under GPL
et: aLinkCreator, aMule eD2k lingilooja
    
    (c) 2004 ThePolish <thepolish@vipmail.ru>
    
    Pildid pärinevad http://www.everaldo.com ja http://www.icomania.com
    ja http://jimmac.musichall.cz/ikony.php3
    
    Jaotatakse GPL litsentsi järgselt

en: Hashing...
et: Räsin...

en: aLinkCreator is working for you
et: aLinkCreator toimib sinu jaoks

en: Computing MD4 Hash...
et: Arvutan MD4 räsi...

en: Computing eD2k Hashes...
et: Arvutan eD2k räsi...

en: Cancelled !
et: Tühistatud !

en: Done in %.2f s
et: Tehtud %.2f sekundiga

en: You have already added this URL !
et: Oled juba selle URL lisanud !

en: Please, enter a non empty URL
et: Palun sisesta mittetühi URL

en: Unable to open %s
et: Ei suuda %s avada

en: %i day(s) %i hour(s) %i min %i s
et: %i päev(a) %i tundi %i min %i s

en: %02uD %02uh %02umin %02us
et: %02uP %02ut %02umin %02us

en: %02uh %02umin %02us
et: %02ut %02umin %02us

en: wxCas, aMule Online Statistics
et: wxCas, aMule Online Statistika

en: Maximum DL rate since wxCas is running
et: Suurim Tõmbamine alates wxCas käivitamisest

en: Absolute Maximum DL rate during wxCas previous runs
et: Absoluutselt suurim Tõmbamine wxCas eelmistest käivitamistest

en: System
et: Süsteem

en: Stop Auto Refresh
et: Peata Automaatne Värskendus

en: Save Online Statistics image
et: Salvesta Ühenduse Statistiline pilt

en: Print Online Statistics image
et: Trüki Ühenduse Statistiline pilt

en: Preferences setting
et: Seaded

en: About wxCas
et: wxCas Info

en: Start Auto Refresh
et: Käivita automaatne värskendamine

en: Auto Refresh stopped
et: Automaatne värskendamine on peatatud

en: Auto Refresh started
et: Automaatne värskendamine on käivitatud

en: Save Statistics Image
et: Salvesta Statistika

en: aMule Online Statistics
et: aMule Online Statistika

en: There was a problem printing.
    Perhaps your current printer is not set correctly?
et: Tekkis viga printimisel.
    Võibolla pole su printer korralikult seadistatud?

en: Printing
et: Trükin

en: wxCas, aMule OnLine Signature Statistics
    
    (c) 2004 ThePolish <thepolish@vipmail.ru>
    
    Based on CAS by Pedro de Oliveira <falso@rdk.homeip.net>
    
    Distributed under GPL
et: wxCas, aMule OnLine Allkirja Statistikal
    
    (c) 2004 ThePolish <thepolish@vipmail.ru>
    
    Baseerub Pedro de Oliveira <falso@rdk.homeip.net> CAS
    
    Jaotatakse GPL litsentsi järgselt

en: Oh Oh, aMule is not running...
et: Oh Oh, aMule ei tööta ...

en: aMule is running
et: aMule töötab

en: aMule is running, but disconnected
et: aMule töötab aga ühendus on katkestatud

en: aMule is connecting...
et: aMule ühendub...

en: Oh Oh, aMule status is unknown...
et: Oh Oh, aMule olek on teadmata...

en:  has been running for
et:  on toimetanud juba

en:  is stopped !
et:  on seiskunud !

en:  is not connected !
et:  pole ühendatud !

en:  is connecting...
et:  ühendub...

en:  is doing something strange, check it !
et:  teeb midagi imelikku, kontrolli !!

en:  is connected to
et:  on ühendatud

en: off
et: väljas

en:  is on
et:  baseerub

en:  with
et:  koos

en: Total Download:
et: Kokku Tõmbamisi:

en: , Upload:
et: , Saatmine:

en: Session Download:
et: Seansil Tõmmatud:

en: Download:
et: Tõmbamine:

en:  kB/s, Upload:
et:  kB/s, Saatmine:

en: Sharing:
et: Jagamine:

en:  file(s), Clients on queue:
et:  faili, Klienti järjekorras:

en: Time:
et: Kellaaeg:

en: System Load Average (1-5-15 min):
et: Süsteemi koormuse keskmised (1-5-15 min):

en: System uptime:
et: Süsteem on elus juba:

en: Directory containing amulesig.dat file
et: amulesig.dat fail asukoht

en: Enter here the directory where your amulesig.dat file is
et: Siia sisesta kataloog kus asub sinu amulesig.dat fail

en: Refresh rate interval in seconds
et: Värskendamise intervall sekundites

en: Generate a stat image at every refresh event
et: Genereeri igal värskendamisel staatiline pilt

en: Enter here the directory where you want to generate the statistic image
et: Kataloog, kuhu soovid salvestada genereeritud staatilised pildid

en: Upload periodicaly your stat image to FTP server
et: Saada perioodiliselt oma stat fail FTP serverisse

en: FTP Path
et: FTP asukoht

en: Enter here the URL of your FTP server
et: Sisesta siia oma FTP serveri URL

en: Enter here the directory where putting your stat image on FTP server
et: Sisesta siia FTP serveri kataloog kuhu paigutada staatilised pildid

en: User
et: Kasutaja

en: Enter here the User name to log into your FTP server
et: Sinu kasutajanimi FTP serverisse logimiseks

en: Enter here the User password to log into your FTP server
et: Sinu parool FTP serverisse logimiseks

en: FTP update rate interval in minutes
et: FTP värskendamise intervall minutites

en: Validate
et: Kinnita/kontrolli

en: Folder containing your signature file
et: Sinu allkirjafaili asukoha kataloog

en: Folder where generating the statistic image
et: Genereeritud statistiliste piltide kataloog

en: Loads template <str>
et: Laeb malli <str>

en: Web server HTTP port
et: WEB serveri HTTP port

en: Use UPnP port forwarding on web server port
et: Kasuta UPnP pordisuunamist webserveri portide suunamiseks

en: Use gzip compression
et: Kasuta gzip pakkimist

en: Full access password for web server
et: Webserveri täieliku ligipääsu parool

en: Guest password for web server
et: Webserveri külalise (guest) parool

en: Allow guest access
et: Luba külalise (guest) ligipääs

en: Deny guest access
et: Keela külalise (guest) ligipääs

en: Load/save web server settings from/to remote aMule
et: Lae/salvesta webserveri parameetrid eemal-asuvast/asuvasse aMule

en: aMule config file path. DO NOT USE DIRECTLY!
et: aMule seadetefaili asukoht. ÄRA KASUTA OTSE!!

en: Disable PHP interpreter (deprecated)
et: Ära kasuta PHP interpretaatorit (aegunud)

en: Recompile PHP pages on each request
et: Loo PHP lehed iga päringu puhul uuesti

en: aMule Web Server
et: aMule WebServer

en: web client connection accepted
et: web kliendi ühenus lubatud

en: ERROR: cannot accept web client connection
et: VIGA: ei luba web kliendil ühenduda

en: Request failed with the following error: %s.
et: Päring ebaõnnestus, põhjus: %s.

en: Index file not found:
et: Indeksfaili ei leidnud:

en: Session expired - requesting login
et: Seanss on aegunud - vajalik uuestilogimine

en: Session ok, logged in
et: Seanss ok, sisselogitud

en: Session ok, not logged in
et: Seanss ok, pole sisselogitud

en: No session opened - will request login
et: Pole avatud seanssi - nõuan logimist

en: Session created - requesting login
et: Seanss loodud - nõuan logimist

en: Processing request [original]:
et: Töötlen päringut [algupärane]:

en: No password specified, login will not be allowed.
et: Ilma paroolita logimine pole lubatud.

en: Checking password
et: Kontrollin parooli

en: Password hash invalid
et: Parooli kontrollsumma vigane

en: Password ok
et: Parool ok

en: Password bad
et: Parool, paha

en: You did not enter any password. Blank password is not allowed.
et: Sa ei sisestanud parooli. Tühja prooli kasutamine pole lubatud.

en: Logout requested
et: Nõuti väljalogimist

en: Processing request [redirected]:
et: Töötlen päringut [ümbersuunatud]:
