Policycoreutils - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Password:
el: Συνθηματικό:

en: run_init: incorrect password for %s
el: run_init: λανθασμένο συνθηματικό για %s

en: Could not open file %s
el: Δεν ήταν δυνατό το άνοιγμα του αρχείου %s

en: No context in file %s
el: Δεν υπάρχει περιεχόμενο στο αρχείο %s.

en: authentication failed.
el: αποτυχία πιστοποίησης.

en: ******************** IMPORTANT ***********************
el: ******************** ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ***********************

en: Version
el: Έκδοση

en: Disabled
el: Ανενεργό

en: Could not create a key for %s
el: Αδυναμία δημιουργίας κλειδιού για %s

en: Linux Group %s does not exist
el: Η Ομάδα Linux  %s  δεν υπάρχει

en: Linux User %s does not exist
el: Ο χρήστης Linux %s δεν υπάρχει

en: SELinux User
el: Χρήστης SELinux

en: Could not check if SELinux user %s is defined
el: Δεν ήταν δυνατό να ελεγχθεί αν ο χρήστης SELinux %s έχει καθοριστεί

en: Could not create SELinux user for %s
el: Αδυναμία δημιουργίας χρήστη SELinux για %s

en: SELinux user %s is not defined
el: Ο χρήστης SELinux %s δεν έχει ορισθεί

en: Unknown or missing protocol
el: άγνωστο ή χαμένο πρωτόκολλο

en: SELinux Interface
el: Περιβάλλον SELinux

en: type
el: τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Out of memory!
el: Ανεπάρκεια μνήμης!

en: Error!  Could not open %s.
el: Σφάλμα! Αδυναμία ανοίγματος %s.

en: usage:  %s [-qi]
el: Χρήση:  %s [-qi]

en: %s is already in %s
el: %s είναι ήδη στο %s

en: Usage %s -L
el: Χρήση %s -L

en: unknown
el: άγνωστο
