Policycoreutils - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Password:
eu: Pasahitza:

en: ******************** IMPORTANT ***********************
eu: ******************** GARRANTZITSUA ***********************

en: Version
eu: Bertsioa

en: Disabled
eu: Desgaituta

en: MCS Level
eu: MCS maila

en: Invalid Port
eu: Ataka baliogabea

en: Type is required
eu: Mota beharrezkoa da

en: Could not list ports
eu: Ezin izan dira atakak zerrendatu

en: Context
eu: Testuingurua

en: type
eu: mota

en: SELinux boolean
eu: SELinux boolearra

en: State
eu: Egoera

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Description
eu: Deskribapena

en: usage:  %s [-qi]
eu: erabilera:  %s [-qi]

en: Boolean
eu: Boolearra

en: Customized
eu: Pertsonalizatua

en: SELinux
    User
eu: SELinux
    erabiltzailea

en: Module Name
eu: Moduluaren izena

en: Name
eu: Izena

en: Executable
eu: Exekutagarria

en: Select Ports
eu: Hautatu atakak

en: <b>UDP Ports</b>
eu: <b>UDP atakak</b>

en: Uses dbus
eu: dbus erabiltzen du

en: Sends email
eu: E-posta bidaltzen du

en: Application
eu: Aplikazioa

en: You must select a user
eu: Erabiltzaile bat hautatu behar duzu

en: Verify Name
eu: Egiaztatu izena

en: Configue SELinux
eu: Konfiguratu SELinux

en: Protocol
eu: Protokoloa

en: unknown
eu: ezezaguna
