Policycoreutils - en to ms translation catalogue (65 entries)

en: Password:
ms: Katalaluan:

en: Could not list SELinux users
ms: Tidak dapat menyenaraikan pengguna SELinux

en: Could not list roles for user %s
ms: Tidak dapat menyenaraikan peranan untuk pengguna %s

en: Protocol udp or tcp is required
ms: Protokol udp atau tcp diperlukan

en: Port is required
ms: Port diperlukan

en: Could not create a key for %s/%s
ms: Tidak dapat mencipta kekunci untuk %s/%s

en: Type is required
ms: Jenis diperlukan

en: Could not check if port %s/%s is defined
ms: Tidak dapat memeriksa sama ada port %s/%s telah dinyatakan

en: Port %s/%s already defined
ms: Port %s/%s telah ditakrif

en: Could not create port for %s/%s
ms: Tidak dapat mencipta port untuk %s/%s

en: Could not create context for %s/%s
ms: Tidak dapat mencipta konteks untuk %s/%s

en: Could not set user in port context for %s/%s
ms: Tidak dapat menetapkan pengguna dalam konteks port untuk %s/%s

en: Could not set role in port context for %s/%s
ms: Tidak dapat menetapkan tugas dalam konteks port untuk %s/%s

en: Could not set type in port context for %s/%s
ms: Tidak dapat menetapkan jenis dalam konteks port untuk %s/%s

en: Could not set mls fields in port context for %s/%s
ms: Tidak dapat menetapkan medan mls dalam konteks port untuk %s/%s

en: Could not set port context for %s/%s
ms: Tidak dapat menetapkan konteks port untuk %s/%s

en: Could not add port %s/%s
ms: Tidak dapat menambah port %s/%s

en: Requires setype or serange
ms: Memerlukan setype atau serange

en: Requires setype
ms: Memerlukan setype

en: Port %s/%s is not defined
ms: Port %s/%s tidak dinyatakan

en: Could not query port %s/%s
ms: Tidak dapat menyoal port %s/%s

en: Could not modify port %s/%s
ms: Tidak dapat mengubah port %s/%s

en: Port %s/%s is defined in policy, cannot be deleted
ms: Port %s/%s dinyatakan dalam polisi, tidak boleh dipadam

en: Could not delete port %s/%s
ms: Tidak dapat memadam port %s/%s

en: Could not list ports
ms: Tidak dapat menyenaraikan port

en: Could not create key for %s
ms: Tidak dapat mencipta kekunci untuk %s

en: Could not create context for %s
ms: Tidak dapat mencipta konteks untuk %s

en: SELinux Type is required
ms: Jenis SELinux diperlukan

en: Could not check if interface %s is defined
ms: Tidak dapat memeriksa sama ada antaramuka %s dinyatakan

en: Could not create interface for %s
ms: Tidak dapat mencipta antaramuka untuk %s

en: Could not set user in interface context for %s
ms: Tidak dapat menetapkan pengguna dalam konteks antaramuka untuk %s

en: Could not set role in interface context for %s
ms: Tidak dapat menetapkan tugas dalam konteks antaramuka untuk %s

en: Could not set type in interface context for %s
ms: Tidak dapat menetapkan jenis dalam konteks antaramuka untuk %s

en: Could not set mls fields in interface context for %s
ms: Tidak dapat menetapkan medan mls dalam konteks antaramuka untuk %s

en: Could not set interface context for %s
ms: Tidak dapat menetapkan konteks antaramuka untuk %s

en: Could not set message context for %s
ms: Tidak dapat menetapkan konteks mesej untuk %s

en: Could not add interface %s
ms: Tidak dapat menambah antaramuka %s

en: Interface %s is not defined
ms: Antaramuka %s tidak dinyatakan

en: Could not query interface %s
ms: Tidak dapat menyoal antaramuka %s

en: Could not modify interface %s
ms: Tidak dapat mengubah antaramuka %s

en: Interface %s is defined in policy, cannot be deleted
ms: Antaramuka %s dinyatakan dalam polisi, tidak boleh dipadam

en: Could not delete interface %s
ms: Tidak dapat memadam antaramuka %s

en: Could not list interfaces
ms: Tidak dapat menyenaraikan antaramuka

en: Could not set user in file context for %s
ms: Tidak dapat menetapkan pengguna dalam konteks fail untuk %s

en: Could not set role in file context for %s
ms: Tidak dapat menetapkan tugas dalam konteks fail untuk %s

en: Could not set mls fields in file context for %s
ms: Tidak dapat menetapkan medan mls dalam konteks fail untuk %s

en: Could not check if file context for %s is defined
ms: Tidak dapat memeriksa jika konteks fail untuk %s telah dinyatakan

en: Could not create file context for %s
ms: Tidak dapat mencipta konteks fail untuk %s

en: Could not set type in file context for %s
ms: Tidak dapat menetapkan jenis dalam konteks fail untuk %s

en: Could not set file context for %s
ms: Tidak dapat menetapkan konteks fail untuk %s

en: Could not add file context for %s
ms: Tidak dapat menambah konteks fail untuk %s

en: Requires setype, serange or seuser
ms: Memerlukan setype, serange atau seuser

en: File context for %s is not defined
ms: Konteks fail %s tidak dinyatakan

en: Could not query file context for %s
ms: Tidak dapat menyoal konteks fail untuk %s

en: Could not modify file context for %s
ms: Tidak dapat mengubahsuai konteks fail untuk %s

en: Could not delete file context for %s
ms: Tidak dapat memadam konteks fail untuk %s

en: Could not list file contexts
ms: Tidak dapat menyenaraikan konteks fail

en: Could not list local file contexts
ms: Tidak dapat menyenaraikan konteks fail tempatan

en: Could not check if boolean %s is defined
ms: Tidak dapat memeriksa sama ada boolean %s dinyatakan

en: Boolean %s is not defined
ms: Boolean %s tidak dinyatakan

en: Could not query file context %s
ms: Tidak dapat menyoal fail konteks %s

en: Could not modify boolean %s
ms: Tidak dapat mengubah boolean %s

en: Boolean %s is defined in policy, cannot be deleted
ms: Boolean %s dinyatakan dalam polisi, tidak boleh dipadam

en: Could not delete boolean %s
ms: Tidak dapat memadam boolean %s

en: Could not list booleans
ms: Tidak dapat menyenaraikan boolean
