Policycoreutils - en to nb translation catalogue (12 entries)

en: Password:
nb: Passord:

en: Version
nb: Versjon

en: Disabled
nb: Slått av

en: Error allocating memory.
nb: Feil under allokering av minne.

en: Error!  Could not open %s.
nb: Feil:  Klarte ikke å åpne %s.

en: usage:  %s [-qi]
nb: bruk:   %s [-qi]

en: %s is already in %s
nb: %s er allerede i %s

en: %s is not in %s
nb: %s er ikke i %s

en: Usage %s -d File ...
nb: Bruk %s -d fil ...

en: Usage %s -l -d user ...
nb: Bruk %s -l -d bruker ...

en: Usage %s -L
nb: Bruk %s -L

en: Usage %s -L -l user
nb: Bruk %s -L -l bruker
