Policycoreutils - en to pl translation catalogue (671 entries)

en: USAGE: run_init <script> <args ...>
      where: <script> is the name of the init script to run,
             <args ...> are the arguments to that script.
pl: UŻYCIE: run_init <skrypt> <parametry...>
      gdzie: <skrypt> jest nazwą skryptu inicjowania do wykonania,
             a <parametry...> są parametrami dla tego skryptu.

en: failed to initialize PAM
pl: zainicjowanie PAM się nie powiodło

en: failed to get account information
pl: uzyskanie informacji o koncie się nie powiodło

en: Password:
pl: Hasło:

en: Cannot find your entry in the shadow passwd file.
pl: Nie można odnaleźć wpisu w pliku shadow passwd.

en: getpass cannot open /dev/tty
pl: getpass nie może otworzyć /dev/tty

en: run_init: incorrect password for %s
pl: run_init: niepoprawne hasło dla %s

en: Could not open file %s
pl: Nie można otworzyć pliku %s

en: No context in file %s
pl: Brak kontekstu w pliku %s

en: Sorry, run_init may be used only on a SELinux kernel.
pl: run_init może zostać uruchomione tylko na jądrze SELinuksa.

en: authentication failed.
pl: uwierzytelnianie się nie powiodło.

en: Could not set exec context to %s.
pl: Nie można ustawić kontekstu wykonywania dla %s.

en: ******************** IMPORTANT ***********************
pl: ******************** WAŻNE ***********************

en: To make this policy package active, execute:
pl: Aby aktywować ten pakiet polityki należy wykonać:

en: Could not create semanage handle
pl: Nie można utworzyć obsługi semanage

en: SELinux policy is not managed or store cannot be accessed.
pl: Polityka SELinuksa nie jest zarządzana lub nie można uzyskać dostępu do przechowalni.

en: Cannot read policy store.
pl: Nie można odczytać przechowalni polityki.

en: Could not establish semanage connection
pl: Nie można nawiązać połączenia semanage

en: Could not test MLS enabled status
pl: Nie można sprawdzić stanu włączenia MLS

en: Not yet implemented
pl: Niezaimplementowane

en: Semanage transaction already in progress
pl: Transakcja semanage jest już wykonywana

en: Could not start semanage transaction
pl: Nie można uruchomić transakcji semanage

en: Could not commit semanage transaction
pl: Nie można wykonać transakcji semanage

en: Semanage transaction not in progress
pl: Transakcja semanage nie jest wykonywana

en: Could not list SELinux modules
pl: Nie można wyświetlić listy modułów SELinuksa

en: Modules Name
pl: Nazwa modułu

en: Version
pl: Wersja

en: Disabled
pl: Wyłączony

en: Could not disable module %s (remove failed)
pl: Nie można wyłączyć modułu %s (usunięcie się nie powiodło)

en: Could not enable module %s (remove failed)
pl: Nie można włączyć modułu %s (usunięcie się nie powiodło)

en: Could not remove module %s (remove failed)
pl: Nie można usunąć modułu %s (usunięcie się nie powiodło)

en: dontaudit requires either 'on' or 'off'
pl: dontaudit wymaga "on" lub "off"

en: Builtin Permissive Types
pl: Wbudowane typy zezwalania

en: Customized Permissive Types
pl: Dostosowane typy zezwalania

en: Could not set permissive domain %s (module installation failed)
pl: Nie można ustawić domeny zezwalania %s (instalacja modułu się nie powiodła)

en: Could not remove permissive domain %s (remove failed)
pl: Nie można usunąć domeny zezwalania %s (usunięcie się nie powiodło)

en: Could not create a key for %s
pl: Nie można utworzyć klucza dla %s

en: Could not check if login mapping for %s is defined
pl: Nie można sprawdzić, jeśli mapowanie loginu dla %s zostało określone

en: Linux Group %s does not exist
pl: Grupa linuksowa %s nie istnieje

en: Linux User %s does not exist
pl: Użytkownik linuksowy %s nie istnieje

en: Could not create login mapping for %s
pl: Nie można utworzyć mapowania loginu dla %s

en: Could not set name for %s
pl: Nie można ustawić nazwy %s

en: Could not set MLS range for %s
pl: Nie można ustawić zakresu MLS dla %s

en: Could not set SELinux user for %s
pl: Nie można ustawić użytkownika SELinuksa dla %s

en: Could not add login mapping for %s
pl: Nie można dodać mapowania loginu do %s

en: Requires seuser or serange
pl: Wymagane jest seuser lub serange

en: Login mapping for %s is not defined
pl: Mapowanie loginu dla %s nie zostało określone

en: Could not query seuser for %s
pl: Nie można odpytać seuser dla %s

en: Could not modify login mapping for %s
pl: Nie można zmodyfikować mapowania loginu dla %s

en: Login mapping for %s is defined in policy, cannot be deleted
pl: Mapowanie loginu dla %s zostało określone w polityce, nie może zostać usunięte

en: Could not delete login mapping for %s
pl: Nie można usunąć mapowania loginu dla %s

en: Could not list login mappings
pl: Nie można wyświetlić listę mapowań loginów

en: Login Name
pl: Login

en: SELinux User
pl: Użytkownik SELinuksa

en: MLS/MCS Range
pl: Zakres MLS/MCS

en: Service
pl: Usługa

en: Could not check if SELinux user %s is defined
pl: Nie można sprawdzić, czy użytkownik SELinuksa %s został określony

en: Could not query user for %s
pl: Nie można odpytać użytkownika dla %s

en: You must add at least one role for %s
pl: Należy dodać co najmniej jedną rolę dla %s

en: Could not create SELinux user for %s
pl: Nie można utworzyć użytkownika SELinuksa dla %s

en: Could not add role %s for %s
pl: Nie można dodać roli %s do %s

en: Could not set MLS level for %s
pl: Nie można ustawić poziomu MLS dla %s

en: Could not add prefix %s for %s
pl: Nie można dodać przedrostka %s do %s

en: Could not extract key for %s
pl: Nie można rozpakować klucza dla %s

en: Could not add SELinux user %s
pl: Nie można dodać użytkownika SELinuksa %s

en: Requires prefix, roles, level or range
pl: Wymagany jest przedrostek, role, poziom lub zakres

en: Requires prefix or roles
pl: Wymagany jest przedrostek lub role

en: SELinux user %s is not defined
pl: Użytkownik SELinuksa %s nie został określony

en: Could not modify SELinux user %s
pl: Nie można zmodyfikować użytkownika SELinuksa %s

en: SELinux user %s is defined in policy, cannot be deleted
pl: Użytkownik SELinuksa %s nie został określony w polityce, nie może zostać usunięty

en: Could not delete SELinux user %s
pl: Nie można usunąć użytkownika SELinuksa %s

en: Could not list SELinux users
pl: Nie można wyświetlić listy użytkowników SELinuksa

en: Could not list roles for user %s
pl: Nie można wyświetlić listy ról dla użytkownika %s

en: Labeling
pl: Etykiety

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: MCS Level
pl: Poziom MCS

en: MCS Range
pl: Zakres MCS

en: SELinux Roles
pl: Role SELinuksa

en: Protocol udp or tcp is required
pl: Wymagany jest protokół UDP lub TCP

en: Port is required
pl: Wymagany jest port

en: Invalid Port
pl: Nieprawidłowy port

en: Could not create a key for %s/%s
pl: Nie można utworzyć klucza %s/%s

en: Type is required
pl: Wymagany jest typ

en: Type %s is invalid, must be a port type
pl: Typ %s jest nieprawidłowy, musi być typem portu

en: Could not check if port %s/%s is defined
pl: Nie można sprawdzić, jeśli port %s/%s został określony

en: Port %s/%s already defined
pl: Port %s/%s został już określony

en: Could not create port for %s/%s
pl: Nie można utworzyć portu dla %s/%s

en: Could not create context for %s/%s
pl: Nie można utworzyć kontekstu dla %s/%s

en: Could not set user in port context for %s/%s
pl: Nie można ustawić użytkownika w kontekście portu dla %s/%s

en: Could not set role in port context for %s/%s
pl: Nie można ustawić roli w kontekście portu dla %s/%s

en: Could not set type in port context for %s/%s
pl: Nie można ustawić typu w kontekście portu dla %s/%s

en: Could not set mls fields in port context for %s/%s
pl: Nie można ustawić pól MLS w kontekście portu dla %s/%s

en: Could not set port context for %s/%s
pl: Nie można ustawić kontekstu portu dla %s/%s

en: Could not add port %s/%s
pl: Nie można dodać portu %s/%s

en: Requires setype or serange
pl: Wymagane jest setype lub serange

en: Requires setype
pl: Wymagane jest setype

en: Port %s/%s is not defined
pl: Port %s/%s nie został określony

en: Could not query port %s/%s
pl: Nie można odpytać portu %s/%s

en: Could not modify port %s/%s
pl: Nie można zmodyfikować portu %s/%s

en: Could not list the ports
pl: Nie można wyświetlić listy portów

en: Could not delete the port %s
pl: Nie można usunąć portu %s

en: Port %s/%s is defined in policy, cannot be deleted
pl: Port %s/%s został określony w polityce, nie może zostać usunięty

en: Could not delete port %s/%s
pl: Nie można usunąć portu %s/%s

en: Could not list ports
pl: Nie można wyświetlić listy portów

en: SELinux Port Type
pl: Typ portu SELinuksa

en: Proto
pl: Protokół

en: Port Number
pl: Numer portu

en: Node Address is required
pl: Wymagany jest adres węzła

en: Unknown or missing protocol
pl: Nieznany lub brakujący protokół

en: SELinux node type is required
pl: Wymagany jest typ węzła SELinuksa

en: Type %s is invalid, must be a node type
pl: Typ %s jest nieprawidłowy, musi być typem węzła

en: Could not create key for %s
pl: Nie można utworzyć klucza dla %s

en: Could not check if addr %s is defined
pl: Nie można sprawdzić, jeśli adres %s został określony

en: Could not create addr for %s
pl: Nie można utworzyć adresu dla %s

en: Could not create context for %s
pl: Nie można utworzyć kontekstu dla %s

en: Could not set mask for %s
pl: Nie można ustawić maski dla %s

en: Could not set user in addr context for %s
pl: Nie można ustawić użytkownika w kontekście adresu dla %s

en: Could not set role in addr context for %s
pl: Nie można ustawić roli w kontekście adresu dla %s

en: Could not set type in addr context for %s
pl: Nie można ustawić typu w kontekście adresu dla %s

en: Could not set mls fields in addr context for %s
pl: Nie można ustawić pól MLS w kontekście adresu dla %s

en: Could not set addr context for %s
pl: Nie można ustawić kontekstu adresu dla %s

en: Could not add addr %s
pl: Nie można dodać adresu %s

en: Addr %s is not defined
pl: Adresu %s nie został określony

en: Could not query addr %s
pl: Nie można odpytać adresu %s

en: Could not modify addr %s
pl: Nie można zmodyfikować adresu %s

en: Addr %s is defined in policy, cannot be deleted
pl: Adres %s został określony w polityce, nie może zostać usunięty

en: Could not delete addr %s
pl: Nie można usunąć adresu %s

en: Could not deleteall node mappings
pl: Nie można usunąć wszystkich mapowań węzłów

en: Could not list addrs
pl: Nie można wyświetlić listy adresów

en: SELinux Type is required
pl: Wymagany jest typ SELinuksa

en: Could not check if interface %s is defined
pl: Nie można sprawdzić, jeśli interfejs %s został określony

en: Could not create interface for %s
pl: Nie można utworzyć interfejsu dla %s

en: Could not set user in interface context for %s
pl: Nie można ustawić użytkownika w kontekście interfejsu dla %s

en: Could not set role in interface context for %s
pl: Nie można ustawić roli w kontekście interfejsu dla %s

en: Could not set type in interface context for %s
pl: Nie można ustawić typu w kontekście interfejsu dla %s

en: Could not set mls fields in interface context for %s
pl: Nie można ustawić pól MLS w kontekście interfejsu dla %s

en: Could not set interface context for %s
pl: Nie można ustawić kontekstu interfejsu dla %s

en: Could not set message context for %s
pl: Nie można ustawić kontekstu komunikatu dla %s

en: Could not add interface %s
pl: Nie można dodać interfejsu %s

en: Interface %s is not defined
pl: Interfejs %s nie został określony

en: Could not query interface %s
pl: Nie można odpytać interfejsu %s

en: Could not modify interface %s
pl: Nie można zmodyfikować interfejsu %s

en: Interface %s is defined in policy, cannot be deleted
pl: Interfejs %s został określony w polityce, nie może zostać usunięty

en: Could not delete interface %s
pl: Nie można usunąć interfejsu %s

en: Could not delete all interface  mappings
pl: Nie można usunąć wszystkich mapowań interfejsów

en: Could not list interfaces
pl: Nie można wyświetlić listy interfejsów

en: SELinux Interface
pl: Interfejs SELinuksa

en: Context
pl: Kontekst

en: Equivalence class for %s already exists
pl: Klasa ekwiwalentu dla %s już istnieje

en: File spec %s conflicts with equivalency rule '%s %s'
pl: Plik spec %s jest w konflikcie z regułą ekwiwalentu "%s %s"

en: Equivalence class for %s does not exists
pl: Klasa ekwiwalentu dla %s nie istnieje

en: Could not set user in file context for %s
pl: Nie można ustawić użytkownika w kontekście pliku dla %s

en: Could not set role in file context for %s
pl: Nie można ustawić roli w kontekście pliku dla %s

en: Could not set mls fields in file context for %s
pl: Nie można ustawić pól MLS w kontekście pliku dla %s

en: Invalid file specification
pl: Nieprawidłowe określenie pliku

en: File specification can not include spaces
pl: Określenie pliku nie może zawierać spacji

en: File spec %s conflicts with equivalency rule '%s %s'; Try adding '%s' instead
pl: Plik spec %s jest w konflikcie z regułą ekwiwalentu "%s %s"; należy spróbować dodać "%s" zamiast tego

en: Type %s is invalid, must be a file or device type
pl: Typ %s jest nieprawidłowy, musi być typem pliku lub urządzenia

en: Could not check if file context for %s is defined
pl: Nie można sprawdzić, jeśli kontekst pliku dla %s został określony

en: Could not create file context for %s
pl: Nie można utworzyć kontekstu pliki dla %s

en: Could not set type in file context for %s
pl: Nie można ustawić typu w kontekście pliku dla %s

en: Could not set file context for %s
pl: Nie można ustawić kontekstu pliku dla %s

en: Could not add file context for %s
pl: Nie można dodać kontekstu pliku dla %s

en: Requires setype, serange or seuser
pl: Wymagane jest setype, serange lub seuser

en: File context for %s is not defined
pl: Kontekst pliku dla %s nie został określony

en: Could not query file context for %s
pl: Nie można odpytać kontekstu pliku dla %s

en: Could not modify file context for %s
pl: Nie można zmodyfikować kontekstu pliku dla %s

en: Could not list the file contexts
pl: Nie można wyświetlić listy kontekstów plików

en: Could not delete the file context %s
pl: Nie można usunąć kontekstu pliku %s

en: File context for %s is defined in policy, cannot be deleted
pl: Kontekst pliku dla %s został określony w polityce, nie może zostać usunięty

en: Could not delete file context for %s
pl: Nie można usunąć kontekstu pliku dla %s

en: Could not list file contexts
pl: Nie można wyświetlić listy kontekstów plików

en: Could not list local file contexts
pl: Nie można wyświetlić listy lokalnych kontekstów plików

en: SELinux fcontext
pl: fcontext SELinuksa

en: type
pl: typ

en: 
    SELinux Distribution fcontext Equivalence
pl: 
    Ekwiwalent fcontext dystrybucji SELinuksa

en: 
    SELinux Local fcontext Equivalence
pl: 
    Lokalny ekwiwalent fcontext SELinuksa

en: Could not check if boolean %s is defined
pl: Nie można sprawdzić, jeśli wartość logiczna %s została określona

en: Boolean %s is not defined
pl: Wartość logiczna %s nie została określona

en: Could not query file context %s
pl: Nie można odpytać kontekstu pliku %s

en: You must specify one of the following values: %s
pl: Należy podać jedną z poniższych wartości: %s

en: Could not set active value of boolean %s
pl: Nie można ustawić aktywnej wartości zmiennej logicznej %s

en: Could not modify boolean %s
pl: Nie można zmodyfikować wartości logicznej %s

en: Bad format %s: Record %s
pl: Błędny format %s: wpis %s

en: Boolean %s is defined in policy, cannot be deleted
pl: Wartość logiczna %s została określona w polityce, nie może zostać usunięta

en: Could not delete boolean %s
pl: Nie można usunąć wartości logicznej %s

en: Could not list booleans
pl: Nie można wyświetlić listy wartości logicznych

en: off
pl: wyłączone

en: on
pl: włączone

en: SELinux boolean
pl: Zmienna logiczna SELinuksa

en: State
pl: Stan

en: Default
pl: Domyślnie

en: Description
pl: Opis

en: failed to set PAM_TTY
pl: ustawienie PAM_TTY się nie powiodło

en: newrole: service name configuration hashtable overflow
pl: newrole: przekroczenie tablicy hashów konfiguracji nazwy usługi

en: newrole:  %s:  error on line %lu.
pl: newrole: %s: błąd w wierszu %lu.

en: cannot find valid entry in the passwd file.
pl: nie można odnaleźć prawidłowego wpisu w pliku passwd.

en: Out of memory!
pl: Brak pamięci.

en: Error!  Shell is not valid.
pl: Błąd. Powłoka jest nieprawidłowa.

en: Unable to clear environment
pl: Nie można wyczyścić środowiska

en: Error changing uid, aborting.
pl: Błąd podczas zmieniania UID, przerywanie.

en: Error resetting KEEPCAPS, aborting
pl: Błąd podczas przywracania KEEPCAPS, przerywanie.

en: Error connecting to audit system.
pl: Błąd podczas łączenia z systemem audytu.

en: Error allocating memory.
pl: Błąd podczas przydzielania pamięci.

en: Error sending audit message.
pl: Błąd podczas wysyłania komunikatu audytu.

en: Could not determine enforcing mode.
pl: Nie można ustalić trybu wymuszania.

en: Error!  Could not open %s.
pl: Błąd. Nie można otworzyć %s.

en: %s!  Could not get current context for %s, not relabeling tty.
pl: %s. Nie można uzyskać bieżącego kontekstu dla %s, ponowne nadanie etykiety TTY się nie odbędzie.

en: %s!  Could not get new context for %s, not relabeling tty.
pl: %s. Nie można uzyskać nowego kontekstu dla %s, ponowne nadanie etykiety TTY się nie odbędzie.

en: %s!  Could not set new context for %s
pl: %s. Nie można ustawić nowego kontekstu dla %s

en: %s changed labels.
pl: %s zmienił etykiety.

en: Warning! Could not restore context for %s
pl: Ostrzeżenie. Nie można przywrócić kontekstu dla %s

en: Error: multiple roles specified
pl: Błąd: podano wiele ról

en: Error: multiple types specified
pl: Błąd: podano wiele typów

en: Sorry, -l may be used with SELinux MLS support.
pl: Opcja -l może zostać użyta z obsługą MLS SELinuksa.

en: Error: multiple levels specified
pl: Błąd: podano wiele poziomów

en: Error: you are not allowed to change levels on a non secure terminal
pl: Błąd: nie można zmieniać poziomów na niezabezpieczonym terminalu

en: Couldn't get default type.
pl: Nie można uzyskać domyślnego typu.

en: failed to get new context.
pl: uzyskanie nowego kontekstu się nie powiodło.

en: failed to set new role %s
pl: ustawienie nowej roli %s się nie powiodło

en: failed to set new type %s
pl: ustawienie nowego typu %s się nie powiodło

en: failed to build new range with level %s
pl: zbudowanie nowego zakresu z poziomem %s się nie powiodło

en: failed to set new range %s
pl: ustawienie nowego zakresu %s się nie powiodło

en: failed to convert new context to string
pl: przekonwertowanie nowego kontekstu na ciąg tekstowy się nie powiodło

en: %s is not a valid context
pl: %s nie jest prawidłowym kontekstem

en: Unable to allocate memory for new_context
pl: Nie można przydzielić pamięci dla new_context

en: Unable to obtain empty signal set
pl: Nie można uzyskać pustego ustawienia sygnału

en: Unable to set SIGHUP handler
pl: Nie można ustawić obsługi SIGHUP

en: Sorry, newrole failed to drop capabilities
pl: Porzucenie uprawnień przez newrole się nie powiodło

en: Sorry, newrole may be used only on a SELinux kernel.
pl: newrole może zostać użyte tylko na jądrze SELinuksa.

en: failed to get old_context.
pl: uzyskanie old_context się nie powiodło.

en: Warning!  Could not retrieve tty information.
pl: Ostrzeżenie. Nie można pobrać informacji o TTY.

en: error on reading PAM service configuration.
pl: błąd podczas odczytywania konfiguracji usługi PAM.

en: newrole: incorrect password for %s
pl: newrole: niepoprawne hasło dla %s

en: newrole: failure forking: %s
pl: newrole: rozgałęzienie się nie powiodło: %s

en: Unable to restore tty label...
pl: Nie można przywrócić etykiety TTY...

en: Failed to close tty properly
pl: Poprawne zamknięcie TTY się nie powiodło

en: Could not close descriptors.
pl: Nie można zamknąć deskryptorów.

en: Error allocating shell's argv0.
pl: Błąd podczas przydzielania argv0 powłoki.

en: Unable to restore the environment, aborting
pl: Nie można przywrócić środowiska, przerywanie

en: failed to exec shell
pl: wykonanie powłoki się nie powiodło

en: usage:  %s [-qi]
pl: użycie: %s [-qi]

en: %s:  Policy is already loaded and initial load requested
pl: %s: polityka została już wczytana i zażądano początkowego wczytania

en: %s:  Can't load policy and enforcing mode requested:  %s
pl: %s: nie można wczytać zażądanej polityki i trybu wymuszania: %s

en: %s:  Can't load policy:  %s
pl: %s: nie można wczytać polityki: %s

en: Requires at least one category
pl: Wymagana jest co najmniej jedna kategoria

en: Can not modify sensitivity levels using '+' on %s
pl: Nie można zmodyfikować poziomów czułości używając "+" na %s

en: %s is already in %s
pl: %s jest już w %s

en: %s is not in %s
pl: %s nie jest w %s

en: Can not combine +/- with other types of categories
pl: Nie można łączyć +/- z innymi typami kategorii

en: Can not have multiple sensitivities
pl: Nie można posiadać wielu czułości

en: Usage %s CATEGORY File ...
pl: Użycie %s KATEGORIA Plik ...

en: Usage %s -l CATEGORY user ...
pl: Użycie %s -l KATEGORIA użytkownik ...

en: Usage %s [[+|-]CATEGORY],...]q File ...
pl: Użycie %s [[+|-]KATEGORIA],...]q Plik ...

en: Usage %s -l [[+|-]CATEGORY],...]q user ...
pl: Użycie %s -l [[+|-]KATEGORIA],...]q użytkownik ...

en: Usage %s -d File ...
pl: Użycie %s -d Plik ...

en: Usage %s -l -d user ...
pl: Użycie %s -l -d użytkownik ...

en: Usage %s -L
pl: Użycie %s -L

en: Usage %s -L -l user
pl: Użycie %s -L -l użytkownik

en: Use -- to end option list.  For example
pl: Należy użyć --, aby zakończyć listę opcji. Na przykład

en: chcat -- -CompanyConfidential /docs/businessplan.odt
pl: chcat -- -CompanyConfidential /dokumenty/businessplan.odt

en: chcat -l +CompanyConfidential juser
pl: chcat -l +CompanyConfidential jużytkownik

en: Options Error %s
pl: Błąd opcji %s

en: Boolean
pl: Zmienna logiczna

en: all
pl: wszystko

en: Customized
pl: Dostosowane

en: File Labeling
pl: Etykiety plików

en: File
    Specification
pl: Określenie
    pliku

en: Selinux
    File Type
pl: Typ pliku
    SELinuksa

en: File
    Type
pl: Typ
    pliku

en: User Mapping
pl: Mapowanie użytkownika

en: Login
    Name
pl: Login

en: SELinux
    User
pl: Użytkownik
    SELinuksa

en: MLS/
    MCS Range
pl: Zakres MLS/
    MCS

en: Login '%s' is required
pl: Login "%s" jest wymagany

en: Policy Module
pl: Moduł polityki

en: Module Name
pl: Nazwa modułu

en: Disable Audit
pl: Wyłącz audytowanie

en: Enable Audit
pl: Włącz audytowanie

en: Load Policy Module
pl: Wczytaj moduł polityki

en: Add Booleans Dialog
pl: Dodanie okna dialogowego zmiennej logicznej

en: Boolean Name
pl: Nazwa zmiennej logicznej

en: SELinux Policy Generation Tool
pl: Narzędzie tworzenia polityki SELinuksa

en: <b>Select the policy type for the application or user role you want to confine:</b>
pl: <b>Wybór typu roli aplikacji lub użytkownika do ograniczenia:</b>

en: <b>Applications</b>
pl: <b>Aplikacje</b>

en: Standard Init Daemon
pl: Standardowy demon inicjowania

en: Standard Init Daemon are daemons started on boot via init scripts.  Usually requires a script in /etc/rc.d/init.d
pl: Standardowe demony inicjowania to demony włączane podczas uruchamiania przez skrypty inicjacyjne. Zwykle wymagają skryptu w /etc/rc.d/init.d

en: DBUS System Daemon
pl: Systemowy demon D-Bus

en: Internet Services Daemon (inetd)
pl: Demon usług internetowych (inetd)

en: Internet Services Daemon are daemons started by xinetd
pl: Demony usług internetowych to demony uruchamiane przez xinetd

en: Web Application/Script (CGI)
pl: Aplikacje/skrypty WWW (CGI)

en: Web Applications/Script (CGI) CGI scripts started by the web server (apache)
pl: Skrypty CGI aplikacji/skryptów WWW (CGI) uruchamiane przez serwer WWW (Apache)

en: User Application
pl: Aplikacja użytkownika

en: User Application are any application that you would like to confine that is started by a user
pl: Aplikacje użytkownika to wszystkie ograniczane aplikacje, które są uruchamiane przez użytkowników

en: Sandbox
pl: Piaskownica

en: <b>Login Users</b>
pl: <b>Logowani użytkownicy</b>

en: Existing User Roles
pl: Istniejące role użytkowników

en: Modify an existing login user record.
pl: Zmodyfikuj istniejący wpis logowania użytkownika.

en: Minimal Terminal User Role
pl: Minimalna rola użytkownika terminala

en: This user will login to a machine only via a terminal or remote login.  By default this user will have  no setuid, no networking, no su, no sudo.
pl: Ten użytkownik będzie logował się do komputera tylko przez terminal lub zdalne logowanie. Domyślnie ten użytkownik nie będzie posiadał setuid, sieci, su ani sudo.

en: Minimal X Windows User Role
pl: Minimalna rola użytkownika X Window

en: This user can login to a machine via X or terminal.  By default this user will have no setuid, no networking, no sudo, no su
pl: Ten użytkownik może logować się do komputera przez X Window lub terminal. Domyślnie ten użytkownik nie będzie posiadał setuid, sieci, sudo ani su

en: User Role
pl: Rola użytkownika

en: User with full networking, no setuid applications without transition, no sudo, no su.
pl: Użytkownik z pełną siecią, brakiem aplikacji setuid bez przemiany, sudo i su

en: Admin User Role
pl: Rola użytkownika administratora

en: User with full networking, no setuid applications without transition, no su, can sudo to Root Administration Roles
pl: Użytkownik z pełną siecią, brakiem aplikacji setuid bez przemiany i su, może używać sudo dla ról administratorów root

en: <b>Root Users</b>
pl: <b>Użytkownicy root</b>

en: Root Admin User Role
pl: Rola użytkownika administratora root

en: Select Root Administrator User Role, if this user will be used to administer the machine while running as root.  This user will not be able to login to the system directly.
pl: Należy wybrać rolę użytkownika administratora root, jeśli ten użytkownik będzie używany do administrowania komputerem podczas uruchamiania jako root. Ten użytkownik nie będzie mógł zalogować się bezpośrednio do systemu.

en: <b>Enter name of application or user role:</b>
pl: <b>Nazwa roli aplikacji lub użytkownika do ograniczenia:</b>

en: Name
pl: Nazwa

en: Enter complete path for executable to be confined.
pl: Pełna ścieżka do ograniczanego pliku wykonywalnego.

en: Enter unique name for the confined application or user role.
pl: Unikalna nazwa dla roli ograniczanego aplikacji lub użytkownika.

en: Executable
pl: Plik wykonywalny

en: Init script
pl: Skrypt inicjowania

en: Enter complete path to init script used to start the confined application.
pl: Pełna ścieżka do skryptu inicjowania używanego do uruchamiania ograniczanej aplikacji.

en: <b>Select existing role to modify:</b>
pl: <b>Wybór istniejącej roli do zmodyfikowania:</b>

en: Select the user roles that will transiton to the %s domain.
pl: Wybór roli użytkownika, które przemienić do domeny %s.

en: role tab
pl: karta roli

en: <b>Select roles that %s will transition to:</b>
pl: <b>Wybór ról, do których przemienić %s:</b>

en: Select applications domains that %s will transition to.
pl: Wybór domen aplikacji, do których przemienić %s.

en: transition 
    role tab
pl: przejście 
    karta roli

en: <b>Select the user_roles that will transition to %s:</b>
pl: <b>Wybór ról użytkownika, do których przemienić %s:</b>

en: Select the user roles that will transiton to this applications domains.
pl: Wybór ról użytkownika, które przemienić do tych domen aplikacji.

en: <b>Select domains that %s will administer:</b>
pl: <b>Wybór domen, którymi %s będzie administrował:</b>

en: Select the domains that you would like this user administer.
pl: Wybór domen, które ten użytkownik ma administrować.

en: <b>Select additional roles for %s:</b>
pl: <b>Wybór dodatkowych ról dla %s:</b>

en: <b>Enter network ports that %s binds on:</b>
pl: <b>Porty sieciowe, do których %s dowiązuje:</b>

en: <b>TCP Ports</b>
pl: <b>Porty TCP</b>

en: All
pl: Wszystko

en: Allows %s to bind to any udp port
pl: Umożliwia %s dowiązywanie do dowolnego portu UDP

en: Allow %s to call bindresvport with 0. Binding to port 600-1024
pl: Umożliwia %s wywoływanie bindresvport z wartością 0. Dowiązywanie do portów 600-1024

en: Unreserved Ports (>1024)
pl: Niezastrzeżone porty (powyżej 1024)

en: Enter a comma separated list of udp ports or ranges of ports that %s binds to. Example: 612, 650-660
pl: Lista portów lub zakresów portów UDP oddzielonych przecinkami, do których %s może dowiązywać. Przykład: 612, 650-660

en: Select Ports
pl: Wybór portów

en: Allows %s to bind to any udp ports > 1024
pl: Umożliwia %s dowiązywanie do dowolnego portu UDP > 1024

en: <b>UDP Ports</b>
pl: <b>Porty UDP</b>

en: Network
    Bind tab
pl: Sieć
    Karta dowiązywania

en: <b>Select network ports that %s connects to:</b>
pl: <b>Wybór portów sieciowych, do których %s może się łączyć:</b>

en: Allows %s to connect to any tcp port
pl: Umożliwia %s łączenie z dowolnym portem TCP

en: Enter a comma separated list of tcp ports or ranges of ports that %s connects to. Example: 612, 650-660
pl: Lista portów lub zakresów portów TCP oddzielonych przecinkami, z którymi %s może się łączyć. Przykład: 612, 650-660

en: Allows %s to connect to any udp port
pl: Umożliwia %s łączenie z dowolnym portem UDP

en: Enter a comma separated list of udp ports or ranges of ports that %s connects to. Example: 612, 650-660
pl: Lista portów lub zakresów portów UDP oddzielonych przecinkami, z którymi %s może się łączyć. Przykład: 612, 650-660

en: <b>Select common application traits for %s:</b>
pl: <b>Wybór wspólnych cech aplikacji dla %s:</b>

en: Writes syslog messages
pl: Zapisuje komunikaty syslog

en: Create/Manipulate temporary files in /tmp
pl: Tworzy/manipuluje plikami tymczasowymi w /tmp

en: Uses Pam for authentication
pl: Używa PAM do uwierzytelniania

en: Uses nsswitch or getpw* calls
pl: Używa wywołań nsswitch lub getpw*

en: Uses dbus
pl: Używa D-Bus

en: Sends audit messages
pl: Wysyła komunikaty audytu

en: Interacts with the terminal
pl: Używa terminala

en: Sends email
pl: Wysyła e-maile

en: <b>Add files/directories that %s manages</b>
pl: <b>Dodanie plików/katalogów, którymi %s zarządza</b>

en: Files/Directories which the %s "manages". Pid Files, Log Files, /var/lib Files ...
pl: Dodanie plików/katalogów, którymi %s "zarządza". Pliki PID, pliki dziennika, pliki /var/lib...

en: <b>Add booleans from the %s policy:</b>
pl: <b>Dodanie zmiennych logicznych z polityki %s:</b>

en: Add/Remove booleans used by the %s domain
pl: Dodanie/usunięcie zmiennych logicznych używanych przez domenę %s

en: <b>Which directory you will generate the %s policy?</b>
pl: <b>Który katalog utworzyć dla polityki %s?</b>

en: Policy Directory
pl: Katalog polityki

en: Role
pl: Rola

en: Existing_User
pl: Istniejący_użytkownik

en: Application
pl: Aplikacja

en: %s must be a directory
pl: %s musi być katalogiem

en: You must select a user
pl: Należy wybrać użytkownika

en: Select executable file to be confined.
pl: Wybór ograniczanego pliku wykonywalnego.

en: Select init script file to be confined.
pl: Wybór ograniczanego pliku skryptu inicjowania.

en: Select file(s) that confined application creates or writes
pl: Wybór plików, które ograniczana aplikacja tworzy lub zapisuje

en: Select directory(s) that the confined application owns and writes into
pl: Wybór katalogów, które ograniczana aplikacja posiada lub do nich zapisuje

en: Select directory to generate policy files in
pl: Wybór katalogu, w którym utworzyć pliki polityki

en: Type %s_t already defined in current policy.
    Do you want to continue?
pl: Typ %s_t został już określony w bieżącej polityce.
    Kontynuować?

en: Verify Name
pl: Sprawdź nazwę

en: Module %s.pp already loaded in current policy.
    Do you want to continue?
pl: Moduł %s.pp został już wczytany w bieżącej polityce.
    Kontynuować?

en: You must add a name made up of letters and numbers and containing no spaces.
pl: Należy dodać nazwę składającą się z liter i liczb, bez spacji.

en: You must enter a executable
pl: Należy podać plik wykonywalny

en: Configue SELinux
pl: Skonfiguruj SELinuksa

en: Network Port
pl: Port sieciowy

en: SELinux Port
    Type
pl: Typ portu
    SELinuksa

en: Protocol
pl: Protokół

en: MLS/MCS
    Level
pl: Poziom
    MLS/MCS

en: Port number "%s" is not valid.  0 < PORT_NUMBER < 65536
pl: Numer portu "%s" jest nieprawidłowy. 0 < NUMER_PORTU < 65536

en: List View
pl: Widok listy

en: Group View
pl: Widok grupy

en: Are you sure you want to delete %s '%s'?
pl: Na pewno usunąć %s "%s"?

en: Delete %s
pl: Usuń %s

en: Add %s
pl: Dodaj %s

en: Modify %s
pl: Modyfikuj %s

en: Permissive
pl: Zezwalanie

en: Enforcing
pl: Wymuszanie

en: Status
pl: Stan

en: Changing the policy type will cause a relabel of the entire file system on the next boot. Relabeling takes a long time depending on the size of the file system.  Do you wish to continue?
pl: Zmienianie typu polityki spowoduje ponowne nadanie etykiet całemu systemowy plików podczas następnego uruchamiania. Ponowne nadawanie etykiet zajmuje dużo czasu, w zależności od rozmiaru systemu plików. Kontynuować?

en: Changing to SELinux disabled requires a reboot.  It is not recommended.  If you later decide to turn SELinux back on, the system will be required to relabel.  If you just want to see if SELinux is causing a problem on your system, you can go to permissive mode which will only log errors and not enforce SELinux policy.  Permissive mode does not require a reboot    Do you wish to continue?
pl: Zmienianie SELinuksa na wyłączony wymaga ponownego uruchomienia. Nie jest to zalecane. Jeśli później SELinux zostanie ponownie włączony, to system będzie wymagał ponownego nadania etykiet. można przejść do trybu zezwalania, który będzie tylko zapisywał błędy do dziennika i nie wymuszał polityki SELinuksa, by zobaczyć, czy SELinux powoduje problem z systemem. Tryb zezwalania nie wymaga ponownego uruchomienia. Kontynuować?

en: Changing to SELinux enabled will cause a relabel of the entire file system on the next boot. Relabeling takes a long time depending on the size of the file system.  Do you wish to continue?
pl: Zmienianie SELinuksa na włączony spowoduje ponowne nadanie etykiet całemu systemowy plików podczas następnego uruchamiania. Ponowne nadawanie etykiet zajmuje dużo czasu, w zależności od rozmiaru systemu plików. Kontynuować?

en: Copyright (c)2006 Red Hat, Inc.
    Copyright (c) 2006 Dan Walsh <dwalsh@redhat.com>
pl: Copyright (c) 2006 Red Hat, Inc.
    Copyright (c) 2006 Dan Walsh <dwalsh@redhat.com>

en: Add SELinux Login Mapping
pl: Dodanie mapowania loginu SELinuksa

en: Add SELinux Network Ports
pl: Dodanie portów sieciowych SELinuksa

en: SELinux Type
pl: Typ SELinuksa

en: File Specification
pl: Określenie pliku

en: File Type
pl: Typ pliku

en: all files
    regular file
    directory
    character device
    block device
    socket
    symbolic link
    named pipe
pl: wszystkie pliki
    zwykłe pliki
    katalog
    urządzenie znakowe
    urządzenie blokowe
    gniazdo
    dowiązanie symboliczne
    nazwany potok

en: Add SELinux User
pl: Dodanie użytkownika SELinuksa

en: SELinux Administration
pl: Administracja SELinuksem

en: Add
pl: Dodaj

en: _Properties
pl: _Właściwości

en: _Delete
pl: _Usuń

en: Select Management Object
pl: Wybór obiektu zarządzania

en: <b>Select:</b>
pl: <b>Wybór:</b>

en: System Default Enforcing Mode
pl: Domyślny systemowy tryb wymuszania

en: Disabled
    Permissive
    Enforcing
pl: Wyłączone
    Zezwalanie
    Wymuszanie

en: Current Enforcing Mode
pl: Obecny tryb wymuszania

en: System Default Policy Type:
pl: Domyślny systemowy typ polityki:

en: Select if you wish to relabel then entire file system on next reboot.  Relabeling can take a very long time, depending on the size of the system.  If you are changing policy types or going from disabled to enforcing, a relabel is required.
pl: Proszę wybrać, czy ponownie nadać etykiety całemu systemowi plików podczas następnego ponownego uruchomienia. Ponowne nadanie etykiet może zająć dużo czasu, w zależności od rozmiaru systemu. Jeśli zmieniany jest typ polityki lub przechodzi z trybu wyłączonego do wymuszania, ponowne nadanie etykiet jest wymagane.

en: Relabel on next reboot.
pl: Ponownie nadanie etykiet podczas następnego ponownego uruchomienia.

en: Revert boolean setting to system default
pl: Przywrócenie ustawienia zmiennych logicznych do domyślnych systemu

en: Toggle between Customized and All Booleans
pl: Przełączenie między dostosowanymi i wszystkimi zmiennymi logicznymi

en: Filter
pl: Filtr

en: Add File Context
pl: Dodanie kontekstu pliku

en: Modify File Context
pl: Modyfikacja kontekstu pliku

en: Delete File Context
pl: Usunięcie kontekstu pliku

en: Toggle between all and customized file context
pl: Przełączenie między wszystkimi i dostosowanymi kontekstami plików

en: Add SELinux User Mapping
pl: Dodanie mapowania użytkownika SELinuksa

en: Modify SELinux User Mapping
pl: Modyfikacja mapowania użytkownika SELinuksa

en: Delete SELinux User Mapping
pl: Usunięcie mapowania użytkownika SELinuksa

en: Add User
pl: Dodanie użytkownika

en: Modify User
pl: Modyfikacja użytkownika

en: Delete User
pl: Usunięcie użytkownika

en: Add Network Port
pl: Dodanie portu sieciowego

en: Edit Network Port
pl: Modyfikacja portu sieciowego

en: Delete Network Port
pl: Usunięcie portu sieciowego

en: Toggle between Customized and All Ports
pl: Przełączenie między dostosowanymi i wszystkimi portami

en: Generate new policy module
pl: Utworzenie nowego modułu polityki

en: Load policy module
pl: Wczytanie modułu polityki

en: Remove loadable policy module
pl: Usunięcie wczytywalnego modułu polityki

en: Enable/Disable additional audit rules, that are normally not reported in the log files.
pl: Włączenie/wyłączenie dodatkowych reguł audytu, które zwykle nie są raportowane do plików dziennika.

en: Change process mode to permissive.
pl: Zmiana trybu procesu na zezwalanie.

en: Change process mode to enforcing
pl: Zmiana trybu procesu na wymuszanie

en: Process Domain
pl: Domena procesu

en: SELinux user '%s' is required
pl: Użytkownik SELinuksa "%s" jest wymagany

en: Allow ABRT to modify public files used for public file transfer services.
pl: Aby zezwolić ABRT na modyfikowanie plików publicznych użytych do usług przesyłania danych publicznych.

en: Allow ABRT to run in abrt_handle_event_t domain to handle ABRT event scripts
pl: Aby zezwolić ABRT na uruchamianie w domenie abrt_handle_event_t, aby obsługiwać skrypty zdarzeń ABRT

en: Allow antivirus programs to read non security files on a system
pl: Aby zezwolić programom antywirusowym na odczytywanie niezabezpieczonych plików w systemie

en: Allow auditadm to exec content
pl: Aby zezwolić auditadm na wykonywanie treści

en: Allow users to resolve user passwd entries directly from ldap rather then using a sssd server
pl: Aby zezwolić użytkownikom na rozwiązywanie wpisów passwd użytkowników bezpośrednio z LDAP, zamiast używania serwera sssd

en: Allow users to login using a radius server
pl: Aby zezwolić użytkownikom na logowanie używając serwera RADIUS

en: Allow users to login using a yubikey  server
pl: Aby zezwolić użytkownikom na logowanie używając serwera yubikey

en: Allow system cron jobs to relabel filesystem for restoring file contexts.
pl: Aby zezwolić systemowym zadaniom crona na ponowne nadanie etykiet systemowi plików, aby przywrócić konteksty plików.

en: Allow all daemons to write corefiles to /
pl: Aby zezwolić wszystkim demonom na zapisywanie plików core do /

en: Allow all daemons to use tcp wrappers.
pl: Aby zezwolić wszystkim demonom na używanie wrapperów TCP.

en: Allow all daemons the ability to read/write terminals
pl: Aby zezwolić wszystkim demonom na odczytywanie/zapisywanie terminali

en: Deny user domains applications to map a memory region as both executable and writable, this is dangerous and the executable should be reported in bugzilla
pl: Aby zabronić aplikacjom domeny użytkownika na mapowanie obszarów pamięci jako wykonywalne i zapisywalne. Jest to niebezpieczne i taki plik wykonywalny powinien zostać zgłoszony w Bugzilli

en: Allow dhcpc client applications to execute iptables commands
pl: Aby zezwolić aplikacjom klienckim dhcpd na wykonywanie poleceń iptables

en: Allow all domains to use other domains file descriptors
pl: Aby zezwolić wszystkim domenom na użycie deskryptorów plików innych domen

en: Allow all domains to have the kernel load modules
pl: Aby zezwolić wszystkim domenom na posiadanie modułów wczytywania jądra

en: Enable extra rules in the cron domain to support fcron.
pl: Aby włączyć dodatkowe reguły w domenie cron, aby obsługiwać fcron.

en: Allow all domains to execute in fips_mode
pl: Aby zezwolić wszystkim domenom na wykonywanie w fips_mode

en: Determine whether Git CGI can search home directories.
pl: Aby ustalić, czy CGI Git może przeszukiwać katalogi domowe.

en: Determine whether Git CGI can access cifs file systems.
pl: Aby ustalić, czy CGI Git może mieć dostęp do systemów plików CIFS.

en: Determine whether Git CGI can access nfs file systems.
pl: Aby ustalić, czy CGI Git może mieć dostęp do systemów plików NFS.

en: Determine whether Git session daemon can bind TCP sockets to all unreserved ports.
pl: Aby ustalić, czy demon sesji Git może dowiązywać gniazda TCP do wszystkich niezastrzeżonych portów.

en: Determine whether calling user domains can execute Git daemon in the git_session_t domain.
pl: Aby ustalić, czy wywoływanie domen użytkownika może wykonywać demona Git w domenie git_session_t.

en: Determine whether Git system daemon can search home directories.
pl: Aby ustalić, czy systemowy demon Git może przeszukiwać katalogi domowe.

en: Determine whether Git system daemon can access cifs file systems.
pl: Aby ustalić, czy demon systemowy Git może mieć dostęp do systemów plików CIFS.

en: Determine whether Git system daemon can access nfs file systems.
pl: Aby ustalić, czy demon systemowy Git może mieć dostęp do systemów plików NFS.

en: Enable reading of urandom for all domains.
pl: Aby włączyć odczytywanie urandom przez wszystkie domeny.

en: Allow usage of the gpg-agent --write-env-file option. This also allows gpg-agent to manage user files.
pl: Aby zezwolić na użycie opcji gpg-agent --write-env-file. Umożliwia to także zarządzanie plikami użytkownika przez gpg-agent.

en: Allow gpg web domain to modify public files used for public file transfer services.
pl: Aby zezwolić domenie WWW gpg na modyfikowanie plików publicznych użytych do usług przesyłania plików publicznych.

en: Allow guest to exec content
pl: Aby zezwolić gościowi na wykonywanie treści

en: Allow Apache to modify public files used for public file transfer services. Directories/Files must be labeled public_content_rw_t.
pl: Aby zezwolić Apache na modyfikowanie plików publicznych użytych do usług przesyłania plików publicznych. Pliki/katalogi muszą posiadać etykietę public_content_rw_t.

en: Allow httpd to use built in scripting (usually php)
pl: Aby zezwolić httpd na użycie wbudowanych skryptów (zwykle PHP)

en: Allow http daemon to check spam
pl: Aby zezwolić demonowi http na sprawdzanie niechcianych wiadomości

en: Allow httpd to act as a FTP client connecting to the ftp port and ephemeral ports
pl: Aby zezwolić httpd na działanie jako klient FTP łączący się z portem FTP i portami efemerycznymi

en: Allow httpd to connect to the ldap port
pl: Aby zezwolić httpd na łączenie z portem LDAP

en: Allow http daemon to connect to zabbix
pl: Aby zezwolić demonowi HTTP na łączenie się z zabbix

en: Allow HTTPD scripts and modules to connect to the network using TCP.
pl: Aby zezwolić skryptom i modułom httpd na łączenie się z siecią używając TCP.

en: Allow HTTPD scripts and modules to connect to cobbler over the network.
pl: Aby zezwolić skryptom i modułom httpd na łączenie się z Cobbler przez sieć.

en: Allow HTTPD scripts and modules to connect to databases over the network.
pl: Aby zezwolić skryptom i modułom httpd na łączenie z bazami danych przez sieć.

en: Allow httpd to connect to memcache server
pl: Aby zezwolić httpd na łączenie się z serwerem memcache

en: Allow httpd to act as a relay
pl: Aby zezwolić httpd na działanie jako przekaźnik

en: Allow http daemon to send mail
pl: Aby zezwolić demonowi http na wysyłanie poczty

en: Allow Apache to communicate with avahi service via dbus
pl: Aby zezwolić Apache na komunikowanie się z usługą Avahi przez D-Bus

en: Allow httpd cgi support
pl: Aby zezwolić httpd na obsługę CGI

en: Allow httpd to act as a FTP server by listening on the ftp port.
pl: Aby zezwolić httpd na działanie jako serwer FTP nasłuchując na porcie FTP.

en: Allow httpd to read home directories
pl: Aby zezwolić httpd na odczytywanie katalogów domowych

en: Allow httpd scripts and modules execmem/execstack
pl: Aby zezwolić skryptom i modułom httpd na execmem/execstack

en: Allow HTTPD to connect to port 80 for graceful shutdown
pl: Aby zezwolić httpd na łączenie się z portem 80 w celu poprawnego wyłączenia

en: Allow httpd processes to manage IPA content
pl: Aby zezwolić procesom httpd na zarządzanie treścią IPA

en: Allow Apache to use mod_auth_ntlm_winbind
pl: Aby zezwolić Apache na użycie mod_auth_ntlm_winbind

en: Allow Apache to use mod_auth_pam
pl: Aby zezwolić Apache na użycie mod_auth_pam

en: Allow httpd to read user content
pl: Aby zezwolić httpd na odczytywanie treści użytkownika

en: Allow Apache to run in stickshift mode, not transition to passenger
pl: Aby zezwolić Apache na działanie w trybie stickshift, bez przejścia do pasażera

en: Allow httpd daemon to change its resource limits
pl: Aby zezwolić demonowi httpd na zmianę swoich ograniczeń zasobów

en: Allow HTTPD to run SSI executables in the same domain as system CGI scripts.
pl: Aby zezwolić httpd na wykonywanie plików wykonywalnych SSI w tej samej domenie, co systemowe skrypty CGI.

en: Allow apache scripts to write to public content, directories/files must be labeled public_rw_content_t.
pl: Aby zezwolić skryptom Apache na zapisywanie do treści publicznych. Katalogi/pliki muszą posiadać etykiety public_rw_content_t.

en: Allow Apache to execute tmp content.
pl: Aby zezwolić Apache na wykonywanie treści tymczasowych.

en: Unify HTTPD to communicate with the terminal. Needed for entering the passphrase for certificates at the terminal.
pl: Aby ujednolicić komunikowanie się httpd z terminalem. Wymagane do podania hasła dla certyfikatów w terminalu.

en: Unify HTTPD handling of all content files.
pl: Aby ujednolicić obsługę httpd wszystkich plików treści.

en: Allow httpd to access cifs file systems
pl: Aby zezwolić httpd na dostęp do systemów plików CIFS

en: Allow httpd to access FUSE file systems
pl: Aby zezwolić httpd na dostęp do systemów plików FUSE

en: Allow httpd to run gpg
pl: Aby zezwolić httpd na wykonywanie GPG

en: Allow httpd to access nfs file systems
pl: Aby zezwolić httpd na dostęp do systemów plików NFS

en: Allow httpd to access openstack ports
pl: Aby zezwolić httpd na dostęp do portów OpenStack

en: Allow Apache to query NS records
pl: Aby zezwolić Apache na odpytywanie wpisów NS

en: Allow the Irssi IRC Client to connect to any port, and to bind to any unreserved port.
pl: Aby zezwolić klientowi sieci IRC irssi na łączenie z dowolnym portem oraz na dowiązywanie do każdego niezastrzeżonego portu.

en: Allow confined applications to run with kerberos.
pl: Aby zezwolić ograniczanym aplikacjom na uruchamianie za pomocą Kerberosa.

en: Allow syslogd daemon to send mail
pl: Aby zezwolić demonowi syslogd na wysyłanie poczty

en: Allow syslogd the ability to read/write terminals
pl: Aby zezwolić syslogd na odczytywanie/zapisywanie terminali

en: Allow logging in and using the system from /dev/console.
pl: Aby zezwolić użytkownikom na logowanie i używanie systemu z /dev/console.

en: Control the ability to mmap a low area of the address space, as configured by /proc/sys/kernel/mmap_min_addr.
pl: Aby kontrolować możliwość użycia mmap na niskim obszarze przestrzeni adresowej, jak skonfigurowano w /proc/sys/kernel/mmap_min_addr.

en: Allow mock to read files in home directories.
pl: Aby zezwolić mock na odczytywanie plików w katalogach domowych.

en: Allow mozilla plugin domain to connect to the network using TCP.
pl: Aby zezwolić domenie wtyczek Mozilli na łączenie się z siecią używając TCP.

en: Allow confined web browsers to read home directory content
pl: Aby zezwolić ograniczanym przeglądarkom WWW na odczytywanie zawartości katalogu domowego

en: Allow mysqld to connect to all ports
pl: Aby zezwolić mysqld na łączenie się ze wszystkimi portami

en: Allow any files/directories to be exported read/only via NFS.
pl: Aby zezwolić wszystkim plikom/katalogom na eksportowanie przez NFS w trybie tylko do odczytu.

en: Allow any files/directories to be exported read/write via NFS.
pl: Aby zezwolić dowolnym plikom/katalogom na eksportowanie przez NFS w trybie do odczytu i zapisu.

en: Allow nfs servers to modify public files used for public file transfer services.  Files/Directories must be labeled public_content_rw_t.
pl: Aby zezwolić serwerom NFS na modyfikowanie plików publicznych, użytych do usług przesyłania danych publicznych. Pliki/katalogi muszą posiadać etykietę public_content_rw_t.

en: Allow system to run with NIS
pl: Aby zezwolić systemowi na uruchamianie za pomocą NIS

en: Allow confined applications to use nscd shared memory.
pl: Aby zezwolić ograniczanym aplikacjom na użycie pamięci współdzielonej nscd.

en: Allow openshift to lockdown app
pl: Aby zezwolić openshift na blokowanie aplikacji

en: Allow piranha-lvs domain to connect to the network using TCP.
pl: Aby zezwolić domenie piranha-lvs na łączenie się z siecią używając TCP.

en: Allow polipo to connect to all ports > 1023
pl: Aby zezwolić polipo na łączenie ze wszystkimi portami > 1023

en: Determine whether Polipo session daemon can bind tcp sockets to all unreserved ports.
pl: Aby ustalić, czy demon sesji Polipo może dowiązywać gniazda TCP do wszystkich niezastrzeżonych portów.

en: Determine whether calling user domains can execute Polipo daemon in the polipo_session_t domain.
pl: Aby ustalić, czy wywoływanie domen użytkownika może wykonywać demona Polipo w domenie polipo_session_t.

en: Determine whether polipo can access cifs file systems.
pl: Aby ustalić, czy Polipo może mieć dostęp do systemów plików CIFS.

en: Determine whether Polipo can access nfs file systems.
pl: Aby ustalić, czy Polipo może mieć dostęp do systemów plików NFS.

en: Enable polyinstantiated directory support.
pl: Aby włączyć obsługę katalogów zarządzanych przez polyinstant.

en: Allow postfix_local domain full write access to mail_spool directories
pl: Aby zezwolić domenie postfix_local na pełny dostęp do zapisu w katalogach mail_spool

en: Allow postgresql to use ssh and rsync for point-in-time recovery
pl: Aby zezwolić PostgreSQL do użycie SSH i rsync do przywracania w danym momencie

en: Allow transmit client label to foreign database
pl: Aby zezwolić na przesyłanie etykiety klienta do obcej bazy danych

en: Allow database admins to execute DML statement
pl: Aby zezwolić administratorom bazy danych na wykonywanie instrukcji DML

en: Allow unprivileged users to execute DDL statement
pl: Aby zezwolić nieuprawnionym użytkownikom na wykonywanie instrukcji DDL

en: Allow pppd to load kernel modules for certain modems
pl: Aby zezwolić pppd na wczytywanie modułów jądra dla konkretnych modemów

en: Allow pppd to be run for a regular user
pl: Aby zezwolić pppd na uruchamianie dla zwykłego użytkownika

en: Allow Puppet client to manage all file types.
pl: Aby zezwolić klientowi Puppet na zarządzanie wszystkimi typami plików.

en: Allow Puppet master to use connect to MySQL and PostgreSQL database
pl: Aby zezwolić głównemu serwerowi Puppet na użycie połączenia z bazą danych MySQL i PostgreSQL

en: Allow racoon to read shadow
pl: Aby zezwolić racoon na odczytywanie shadow

en: Allow rsync to modify public files used for public file transfer services.  Files/Directories must be labeled public_content_rw_t.
pl: Aby zezwolić rsync na modyfikowanie plików publicznych użytych do usług przesyłania plików publicznych. Pliki/katalogi muszą posiadać etykietę public_content_rw_t.

en: Allow rsync to run as a client
pl: Aby zezwolić rsync na działanie jako klient

en: Allow rsync to export any files/directories read only.
pl: Aby zezwolić rsync na eksportowanie dowolnych plików/katalogów tylko do odczytu.

en: Allow samba to create new home directories (e.g. via PAM)
pl: Aby zezwolić Sambie na tworzenie nowych katalogów domowych (np. przez PAM)

en: Allow samba to act as the domain controller, add users, groups and change passwords.
pl: Aby zezwolić Sambie na działanie jako kontroler domeny, dodawanie użytkowników, grup i zmianę haseł.

en: Allow samba to share users home directories.
pl: Aby zezwolić Sambie na współdzielenie katalogów domowych użytkowników.

en: Allow samba to share any file/directory read only.
pl: Aby zezwolić Sambie na współdzielenie dowolnych plików/katalogów tylko do odczytu.

en: Allow samba to share any file/directory read/write.
pl: Aby zezwolić Sambie na współdzielenie dowolnych plików/katalogów w trybie do odczytu i zapisu.

en: Allow samba to act as a portmapper
pl: Aby zezwolić Sambie na działanie jako maper portów

en: Allow samba to run unconfined scripts
pl: Aby zezwolić Sambie na wykonywanie nieograniczanych skryptów

en: Allow samba to export ntfs/fusefs volumes.
pl: Aby zezwolić Sambie na eksportowanie woluminów NTFS/fusefs.

en: Allow samba to export NFS volumes.
pl: Aby zezwolić Sambie na eksportowanie woluminów NFS.

en: Allow sanlock to read/write fuse files
pl: Aby zezwolić sanlock na odczytywanie/zapisywanie plików FUSE

en: Allow sanlock to manage nfs files
pl: Aby zezwolić sanlock na zarządzanie plikami NFS

en: Allow sanlock to manage cifs files
pl: Aby zezwolić sanlock na zarządzanie plikami CIFS

en: Allow sasl to read shadow
pl: Aby zezwolić SASL na odczytywanie shadow

en: Allow secadm to exec content
pl: Aby zezwolić secadm na wykonywanie treści

en: disallow programs, such as newrole, from transitioning to administrative user domains.
pl: aby zabronić programom, takim jak newrole, przekształcania na domeny użytkownika administracyjnego.

en: Disable kernel module loading.
pl: Aby wyłączyć wczytywanie modułów jądra.

en: Boolean to determine whether the system permits loading policy, setting enforcing mode, and changing boolean values.  Set this to true and you have to reboot to set it back.
pl: Aby powstrzymywać wszystkie ograniczane domeny od wczytywania polityki, ustawiania trybu wymuszania i zmieniania wartości zmiennych. Aby ustawić z powrotem, należy ustawić na "true" i uruchomić ponownie.

en: Allow regular users direct dri device access
pl: Aby zezwolić zwykłym użytkownikom na bezpośredni dostęp do urządzeń DRI

en: Allow unconfined executables to make their heap memory executable.  Doing this is a really bad idea. Probably indicates a badly coded executable, but could indicate an attack. This executable should be reported in bugzilla
pl: Aby zezwolić nieograniczanym plikom wykonywalnym, aby zmienić ich pamięć sterty na wykonywalną. Jest to naprawdę zły pomysł. Prawdopodobnie wskazuje na błędny kod w pliku, aby może wskazywać na atak. Ten plik wykonywalny powinien zostać zgłoszony w Bugzilli

en: Allow all unconfined executables to use libraries requiring text relocation that are not labeled textrel_shlib_t
pl: Aby zezwolić wszystkim nieograniczanym plikom wykonywalnym na użycie bibliotek wymagających relokacji tekstu, które nie posiadają etykiety textrel_shlib_t

en: Allow unconfined executables to make their stack executable.  This should never, ever be necessary. Probably indicates a badly coded executable, but could indicate an attack. This executable should be reported in bugzilla
pl: Aby zezwolić nieograniczanym plikom wykonywalnym na zmianę ich stosów na wykonywalny. To NIGDY nie powinno być potrzebne. Prawdopodobnie wskazuje to na błędnie napisany kod pliku, ale może wskazywać na atak. Ten plik wykonywalny powinien zostać zgłoszony w Bugzilli

en: Allow users to connect to the local mysql server
pl: Aby zezwolić użytkownikom na łączenie się z lokalnym serwerem MySQL

en: Allow confined users the ability to execute the ping and traceroute commands.
pl: Aby zezwolić ograniczanym użytkownikom na wykonywanie poleceń ping i traceroute.

en: Allow users to connect to PostgreSQL
pl: Aby zezwolić użytkownikom na łączenie się z PostgreSQL

en: Allow user to r/w files on filesystems that do not have extended attributes (FAT, CDROM, FLOPPY)
pl: Aby zezwolić użytkownikowi na odczytywanie/zapisywanie plików w systemach plików, które nie posiadają atrybutów rozszerzonych (FAT, CD-ROM, DYSKIETKA)

en: Allow user music sharing
pl: Aby zezwolić użytkownikowi na współdzielenie muzyki

en: Allow users to run TCP servers (bind to ports and accept connection from the same domain and outside users)  disabling this forces FTP passive mode and may change other protocols.
pl: Aby zezwolić użytkownikom na uruchamianie serwerów TCP (dowiązanie do portów oraz akceptowanie połączeń z tej samej domeny i użytkowników zewnętrznych). Wyłączenie tego wymusza tryb pasywny FTP i może zmienić inne protokoły.

en: Allow user  to use ssh chroot environment.
pl: Aby zezwolić użytkownikowi na używanie środowiska chroot SSH.

en: Allow sge to connect to the network using any TCP port
pl: Aby zezwolić sge na łączenie się z siecią używając dowolnego portu TCP

en: Allow sge to access nfs file systems.
pl: Aby zezwolić sge na dostęp do systemów plików NFS.

en: Allow samba to modify public files used for public file transfer services.  Files/Directories must be labeled public_content_rw_t.
pl: Aby zezwolić Sambie na modyfikowanie plików publicznych użytych do usług przesyłania plików publicznych. Pliki/katalogi muszą posiadać etykiety public_content_rw_t.

en: Allow user spamassassin clients to use the network.
pl: Aby zezwolić klientom SpamAssassin użytkownika na używanie sieci.

en: Allow spamd to read/write user home directories.
pl: Aby zezwolić spamd na odczytywanie/zapisywanie w katalogach domowych użytkowników.

en: Allow ssh with chroot env to read and write files in the user home directories
pl: Aby zezwolić SSH bez środowiska chroot na odczytywanie i zapisywanie plików w katalogach domowych użytkowników

en: allow host key based authentication
pl: aby zezwolić na uwierzytelnianie oparte na kluczu komputera

en: Allow ssh logins as sysadm_r:sysadm_t
pl: Aby zezwolić logowanie SSH jako sysadm_r:sysadm_t

en: Allow staff to exec content
pl: Aby zezwolić staff na wykonywanie treści

en: allow staff user to create and transition to svirt domains.
pl: Aby zezwolić użytkownikowi staff na tworzenie i przechodzenie do domen sVirt.

en: Allow sysadm to exec content
pl: Aby zezwolić sysadm na wykonywanie treści

en: Allow the Telepathy connection managers to connect to any network port.
pl: Aby zezwolić menedżerom połączeń Telepathy na łączenie z każdym portem sieciowym.

en: Allow the Telepathy connection managers to connect to any generic TCP port.
pl: Aby zezwolić menedżerom połączeń Telepathy na łączenie z dowolnym ogólnym portem TCP.

en: Allow tftp to modify public files used for public file transfer services.
pl: Aby zezwolić tftp na modyfikowanie plików publicznych używanych do usług przesyłania plików publicznych.

en: Allow tftp to read and write files in the user home directories
pl: Aby zezwolić tftpna odczytywanie i zapisywanie plików w katalogach domowych użytkowników

en: Allow tor to act as a relay
pl: Aby zezwolić tor na działanie jako przekaźnik

en: allow unconfined users to transition to the chrome sandbox domains when running chrome-sandbox
pl: Aby zezwolić nieograniczanym użytkownikom na przejście do domen piaskownicy Chrome podczas uruchamiania chrome-sandbox

en: Allow a user to login as an unconfined domain
pl: Aby zezwolić użytkownikowi na logowanie jako nieograniczana domena

en: Allow unconfined users to transition to the Mozilla plugin domain when running xulrunner plugin-container.
pl: Aby zezwolić przekształcić nieograniczanego użytkownika w domenę wtyczek Mozilli podczas uruchamiania plugin-container XULRunnera.

en: Allow unprivledged user to create and transition to svirt domains.
pl: Aby zezwolić nieuprawnionym użytkownikom na tworzenie i przechodzenie do domen sVirt.

en: Support ecryptfs home directories
pl: Aby obsługiwać katalogi domowe ecryptfs

en: Support fusefs home directories
pl: Aby obsługiwać katalogi domowe fusefs

en: Support NFS home directories
pl: Aby obsługiwać katalogi domowe NFS

en: Support SAMBA home directories
pl: Aby obsługiwać katalogi domowe Samby

en: Allow user to exec content
pl: Aby zezwolić użytkownikowi na wykonywanie treści

en: Allow confined virtual guests to use serial/parallel communication ports
pl: Aby zezwolić ograniczanym gościom wirtualnym na użycie szeregowych/równoległych portów komunikacyjnych

en: Allow confined virtual guests to use executable memory and executable stack
pl: Aby zezwolić ograniczanym gościom wirtualnym na użycie pamięci wykonywalnej i stosu wykonywalnego

en: Allow confined virtual guests to read fuse files
pl: Aby zezwolić ograniczanym gościom wirtualnym na odczytywanie plików FUSE

en: Allow confined virtual guests to manage nfs files
pl: Aby zezwolić ograniczanym gościom wirtualnym na zarządzanie plikami NFS

en: Allow confined virtual guests to interact with rawip sockets
pl: Aby zezwolić ograniczanym gościom wirtualnym na współdziałanie z gniazdami rawip

en: Allow confined virtual guests to manage cifs files
pl: Aby zezwolić ograniczanym gościom wirtualnym na zarządzanie plikami CIFS

en: Allow confined virtual guests to interact with the sanlock
pl: Aby zezwolić ograniczanym gościom wirtualnym na współdziałanie z sanlock

en: Allow confined virtual guests to use usb devices
pl: Aby zezwolić ograniczanym gościom wirtualnym na użycie urządzeń USB

en: Allow confined virtual guests to interact with the xserver
pl: Aby zezwolić ograniczanym gościom wirtualnym na współdziałanie z serwerem X

en: Allow the graphical login program to execute bootloader
pl: Aby zezwolić programowi logowania graficznego na wykonywanie programu startowego

en: Allow the graphical login program to login directly as sysadm_r:sysadm_t
pl: Aby zezwolić programowi logowania graficznego na logowanie bezpośrednio jako sysadm_r:sysadm_t

en: Allow xen to manage nfs files
pl: Aby zezwolić Xen na zarządzanie plikami NFS

en: Allow xend to run blktapctrl/tapdisk. Not required if using dedicated logical volumes for disk images.
pl: Aby zezwolić xend na uruchamianie blktapctrl/tapdisk. Nie jest wymagane, jeśli używane są dedykowane woluminy logiczne dla obrazów dysków.

en: Allow xend to run qemu-dm. Not required if using paravirt and no vfb.
pl: Aby zezwolić xend na uruchamianie qemu-dm. Nie jest wymagane, jeśli używana jest parawirtualizacja bez vfb.

en: Allow xguest users to configure Network Manager and connect to apache ports
pl: Aby zezwolić użytkownikom xguest na konfigurowanie Menedżera sieci i łączenie z portami Apache

en: Allow xguest to exec content
pl: Aby zezwolić xguest na wykonywanie treści

en: Allow xguest users to mount removable media
pl: Aby zezwolić użytkownikom xguest na montowanie nośników wymiennych

en: Allow xguest to use blue tooth devices
pl: Aby zezwolić użytkownikom xguest na użycie urządzeń Bluetooth

en: Allows clients to write to the X server shared memory segments.
pl: Aby zezwolić klientom na zapisywanie do segmentów pamięci współdzielonej serwera X.

en: Allows XServer to execute writable memory
pl: Aby zezwolić serwerowi X na wykonywanie pamięci zapisywalnej

en: Support X userspace object manager
pl: Aby obsługiwać menedżera obiektów w przestrzeni użytkownika X

en: Allow zebra daemon to write it configuration files
pl: Aby zezwolić demonowi zebra na zapisywanie plików konfiguracji

en: Allow ZoneMinder to modify public files used for public file transfer services.
pl: Aby zezwolić ZoneMinder na modyfikowanie plików publicznych używanych przez usługi przesyłania plików publicznych.

en: Domain name(s) of man pages to be created
pl: Nazwy domen stron podręcznika do utowrzenia

en: Generate SELinux man pages
pl: Tworzy strony podręcznika SELinuksa

en: path in which the generated SELinux man pages will be stored
pl: ścieżka, w której umieszczone zostaną utworzone strony podręcznika SELinuksa

en: name of the OS for man pages
pl: nazwa systemu operacyjnego dla stron podręcznika

en: Generate HTML man pages structure for selected SELinux man page
pl: Tworzy strukturę stron podręcznika HTML dla wybranych stron podręcznika SELinuksa

en: All domains
pl: Wszystkie domeny

en: Query SELinux policy network information
pl: Odpytuje informacje o sieci polityki SELinuksa

en: list all SELinux port types
pl: wyświetla listę wszystkich typów portów SELinuksa

en: show SELinux type related to the port
pl: wyświetla typ SELinuksa powiązany z portem

en: Show ports defined for this SELinux type
pl: Wyświetla porty określone dla tego typu SELinuksa

en: show ports to which this domain can bind and/or connect
pl: wyświetla porty, do których ta domena może dowiązywać i/lub się łączyć

en: query SELinux policy to see if domains can communicate with each other
pl: odpytuje politykę SELinuksa, aby zobaczyć, czy domeny mogą się ze sobą komunikować

en: Source Domain
pl: Domena źródłowa

en: Target Domain
pl: Domena docelowa

en: query SELinux Policy to see description of booleans
pl: odpytuje politykę SELinuksa, aby zobaczyć opis zmiennych logicznych

en: get all booleans descriptions
pl: uzyskuje wszystkie opisy zmiennych logicznych

en: boolean to get description
pl: zmienna logiczna, aby uzyskać opis

en: query SELinux Policy to see how a source process domain can transition to the target process domain
pl: odpytuje politykę SELinuksa, aby zobaczyć, jak źródłowa domena procesu może przechodzić do docelowej domeny procesu

en: source process domain
pl: źródłowa domeny procesu

en: target process domain
pl: docelowa domena procesu

en: Command required for this type of policy
pl: Polecenie wymagane dla tego typu polityki

en: List SELinux Policy interfaces
pl: Wyświetla listę interfejsów polityki SELinuksa

en: Generate SELinux Policy module template
pl: Tworzy szablon modułu polityki SELinuksa

en: Enter domain type which you will be extending
pl: Proszę podać typ domeny, która ma zostać rozszerzona

en: Enter SELinux user(s) which will transition to this domain
pl: Proszę podać użytkowników SELinuksa, których przenieść do tej domeny

en: name of policy to generate
pl: nazwa polityki do utworzenia

en: path in which the generated policy files will be stored
pl: ścieżka, w której utworzone pliki polityki będą przechowywane

en: executable to confine
pl: plik wykonywalny do ograniczenia

en: commands
pl: polecenia

en: Alternate SELinux policy, defaults to /sys/fs/selinux/policy
pl: Zmienia politykę SELinuksa, domyślnie /sys/fs/selinux/policy

en: No SELinux Policy installed
pl: Nie zainstalowano polityki SELinuksa

en: Failed to read %s policy file
pl: Odczytanie pliku polityki %s się nie powiodło

en: unknown
pl: nieznane

en: Internet Services Daemon
pl: Demon usług internetowych

en: Existing Domain Type
pl: Istniejący typ domeny

en: Minimal Terminal Login User Role
pl: Minimalna rola użytkownika logowania terminala

en: Minimal X Windows Login User Role
pl: Minimalna rola użytkownika logowania X Window

en: Desktop Login User Role
pl: Rola użytkownika logowania środowiska graficznego

en: Administrator Login User Role
pl: Rola użytkownika logowania administratora

en: Confined Root Administrator Role
pl: Rola administratora ograniczanego roota

en: Valid Types:
pl: Prawidłowe typy:

en: Ports must be numbers or ranges of numbers from 1 to %d
pl: Porty muszą być liczbą lub zakresem liczb od 1 do %d

en: You must enter a valid policy type
pl: Należy podać prawidłowy typ polityki

en: Name must be alpha numberic with no spaces. Consider using option "-n MODULENAME"
pl: Nazwa musi być alfanumeryczna bez spacji. Proszę rozważyć użycie opcji "-n NAZWA_MODUŁU"

en: User Role types can not be assigned executables.
pl: Typy roli użytkownika nie mogą być dowiązanymi plikami wykonywalnymi.

en: Only Daemon apps can use an init script..
pl: Tylko aplikacje demony mogą używać skryptu inicjowania...

en: use_resolve must be a boolean value
pl: use_resolve musi być wartością logiczną

en: use_syslog must be a boolean value
pl: use_syslog musi być zmienną logiczną

en: use_kerberos must be a boolean value
pl: use_kerberos musi być wartością logiczną

en: manage_krb5_rcache must be a boolean value
pl: manage_krb5_rcache musi być wartością logiczną

en: USER Types automatically get a tmp type
pl: Typy USER automatycznie uzyskują typ tmp

en: You must enter the executable path for your confined process
pl: Należy podać ścieżkę do pliku wykonywalnego dla ograniczanego procesu

en: Type Enforcement file
pl: Plik typu wymuszania

en: Interface file
pl: Plik interfejsu

en: File Contexts file
pl: Plik kontekstów pliku

en: Spec file
pl: Plik specyfikacji

en: Setup Script
pl: Ustawienie skryptu

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie
