Policycoreutils - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: failed to initialize PAM
tr: PAM başlatılamadı

en: failed to get account information
tr: kullanıcı bilgisi alınamadı

en: Password:
tr: Parola:

en: Cannot find your entry in the shadow passwd file.
tr: Girdiniz shadow passwd dosyasında bulunamadı.

en: getpass cannot open /dev/tty
tr: getpass /dev/tty dosyasını açamadı

en: run_init: incorrect password for %s
tr: run_init: %s için hatalı parola

en: Could not open file %s
tr: %s dosyası açılmadı

en: No context in file %s
tr: %s dosyası boş

en: Sorry, run_init may be used only on a SELinux kernel.
tr: Üzgünüm, run_init sadece SELinux çekirdeğinde kullanılabilir.

en: authentication failed.
tr: kimlik kanıtlama hatası.

en: ******************** IMPORTANT ***********************
tr: ******************** ÖNEMLİ ***********************

en: Could not list SELinux modules
tr: SELinux modül listesi alınamadı

en: Modules Name
tr: Modül İsmi

en: Version
tr: Sürüm

en: Disabled
tr: Pasif

en: Could not create a key for %s
tr: %s için bir anahtar oluşturulamadı
