Policycoreutils - en to uk translation catalogue (825 entries)

en: USAGE: run_init <script> <args ...>
      where: <script> is the name of the init script to run,
             <args ...> are the arguments to that script.
uk: ВИКОРИСТАННЯ: run_init <сценарій> <аргументи ...>
      де <сценарій> — назва сценарію ініціалізації для запуску,
             <аргументи ...> — аргументи для цього сценарію.

en: failed to initialize PAM
uk: не вдалося ініціалізувати PAM

en: failed to get account information
uk: не вдалося отримати інформацію щодо облікового запису

en: Password:
uk: Пароль:

en: Cannot find your entry in the shadow passwd file.
uk: Не вдалося знайти ваш запис у тіньовому файлі паролів.

en: getpass cannot open /dev/tty
uk: getpass не вдалося відкрити /dev/tty

en: run_init: incorrect password for %s
uk: run_init: неправильний пароль для %s

en: Could not open file %s
uk: Не вдалося відкрити файл %s

en: No context in file %s
uk: У файлі %s немає контекстів

en: Sorry, run_init may be used only on a SELinux kernel.
uk: run_init може використовуватись лише для ядра з підтримкою SELinux.

en: authentication failed.
uk: помилка розпізнавання.

en: Could not set exec context to %s.
uk: Не вдалося вказати контекст виконання у %s.

en: ******************** IMPORTANT ***********************
uk: ********************* ВАЖЛИВО ************************

en: To make this policy package active, execute:
uk: Для активації пакету правил виконайте:

en: Could not create semanage handle
uk: Не вдалося створити дескриптор semanage

en: SELinux policy is not managed or store cannot be accessed.
uk: Правила SELinux не призначено або немає доступу до сховища.

en: Cannot read policy store.
uk: Не вдалося прочитати дані сховища правил.

en: Could not establish semanage connection
uk: Не вдалося встановити з'єднання з semanage

en: Could not test MLS enabled status
uk: Не вдалося встановити активний статус MLS

en: Not yet implemented
uk: Функцію ще не реалізовано

en: Semanage transaction already in progress
uk: Транзакція semanage вже виконується

en: Could not start semanage transaction
uk: Не вдалося запустити транзакцію semanage

en: Could not commit semanage transaction
uk: Не вдалося завершити транзакцію semanage

en: Semanage transaction not in progress
uk: Транзакція semanage не виконується

en: Could not list SELinux modules
uk: Не вдалося отримати список модулів SELinux

en: Modules Name
uk: Назва модуля

en: Version
uk: Версія

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Module does not exists %s
uk: Модуля %s не існує

en: Could not disable module %s (remove failed)
uk: Не вдалося вимкнути модуль %s (помилка вилучення)

en: Could not enable module %s (remove failed)
uk: Не вдалося увімкнути модуль %s (помилка вилучення)

en: Could not remove module %s (remove failed)
uk: Не вдалося вилучити модуль %s (помилка вилучення)

en: dontaudit requires either 'on' or 'off'
uk: для dontaudit слід визначити «on» або «off»

en: Builtin Permissive Types
uk: Вбудовані дозвільні типи

en: Customized Permissive Types
uk: Нетипові дозвільні типи

en: The sepolgen python module is required to setup permissive domains.
    In some distributions it is included in the policycoreutils-devel patckage.
    # yum install policycoreutils-devel
    Or similar for your distro.
uk: Для визначення доступності доменів потрібен модуль python sepolgen.
    У деяких дистрибутивах цей модуль включено до пакунка policycoreutils-devel.
    # yum install policycoreutils-devel
    Або аналогічна команда для вашого дистрибутива.

en: Could not set permissive domain %s (module installation failed)
uk: Не вдалося вказати дозволений домен %s (помилка встановлення модуля)

en: Could not remove permissive domain %s (remove failed)
uk: Не вдалося вилучити дозволений домен %s (помилка при встановленні)

en: Could not create a key for %s
uk: Не вдалося створити ключ для %s

en: Could not check if login mapping for %s is defined
uk: Не вдалося перевірити чи визначено mapping входу для %s

en: Linux Group %s does not exist
uk: Linux-група %s не існує

en: Linux User %s does not exist
uk: Користувач %s не існує у Linux

en: Could not create login mapping for %s
uk: Не вдалося створити mapping входу для %s

en: Could not set name for %s
uk: Не вдалося вказати назву %s

en: Could not set MLS range for %s
uk: Не вдалося вказати діапазон MLS для %s

en: Could not set SELinux user for %s
uk: Не вдалося встановити користувача SELinux для %s

en: Could not add login mapping for %s
uk: Не вдалося додати mapping входу для %s

en: Requires seuser or serange
uk: Потрібно seuser або serange

en: Login mapping for %s is not defined
uk: mapping входу для %s не визначено

en: Could not query seuser for %s
uk: Не вдалося запитати seuser для %s

en: Could not modify login mapping for %s
uk: Не вдалося змінити mapping входу для %s

en: Login mapping for %s is defined in policy, cannot be deleted
uk: mapping входу для %s визначено у правилах, не вдалося вилучити

en: Could not delete login mapping for %s
uk: Не вдалося вилучити mapping входу для %s

en: Could not list login mappings
uk: Не вдалося вивести прив’язки входу

en: Login Name
uk: Реєстраційне ім'я

en: SELinux User
uk: Користувач SELinux

en: MLS/MCS Range
uk: Діапазон MLS/MCS

en: Service
uk: Служба

en: Could not check if SELinux user %s is defined
uk: Не вдалося перевірити чи визначений користувач SELinux %s

en: Could not query user for %s
uk: Не вдалося запитати користувача для %s

en: You must add at least one role for %s
uk: Треба додати принаймні одну роль для %s

en: Could not create SELinux user for %s
uk: Не вдалося створити користувача SELinux для %s

en: Could not add role %s for %s
uk: Не вдалося додати роль %s для %s

en: Could not set MLS level for %s
uk: Не вдалося встановити рівень MLS для %s

en: Could not add prefix %s for %s
uk: Не вдалося додати префікс %s для %s

en: Could not extract key for %s
uk: Не вдалося витягнути ключ для %s

en: Could not add SELinux user %s
uk: Не вдалося додати користувача SELinux %s

en: Requires prefix, roles, level or range
uk: Треба вказати префікс, ролі, рівень або range

en: Requires prefix or roles
uk: Потрібен префікс або роль

en: SELinux user %s is not defined
uk: Користувача SELinux %s не визначено

en: Could not modify SELinux user %s
uk: Не вдалося змінити користувача SELinux %s

en: SELinux user %s is defined in policy, cannot be deleted
uk: Користувач SELinux %s визначено у правилах, не може бути вилучено

en: Could not delete SELinux user %s
uk: Не вдалося вилучити користувача SELinux %s

en: Could not list SELinux users
uk: Не вдалося отримати список користувачів SELinux

en: Could not list roles for user %s
uk: Не вдалося отримати список ролей користувача %s

en: Labeling
uk: Розмітка

en: Prefix
uk: Префікс

en: MCS Level
uk: Рівень MCS

en: MCS Range
uk: Діапазон MCS

en: SELinux Roles
uk: Ролі SELinux

en: Protocol udp or tcp is required
uk: Потрібен протокол udp чи tcp

en: Port is required
uk: Слід вказати порт

en: Invalid Port
uk: Некоректний порт

en: Could not create a key for %s/%s
uk: Не вдалося створити ключ для %s/%s

en: Type is required
uk: Слід вказати тип

en: Type %s is invalid, must be a port type
uk: Тип %s є некоректним, мало бути вказано тип порту

en: Could not check if port %s/%s is defined
uk: Не вдалося чи порт визначено %s/%s

en: Port %s/%s already defined
uk: Порт %s/%s вже визначено

en: Could not create port for %s/%s
uk: Не вдалося створити порт для %s/%s

en: Could not create context for %s/%s
uk: Не вдалося створити контекст для %s/%s

en: Could not set user in port context for %s/%s
uk: Не вдалося вказати користувача у контексті порту для %s/%s

en: Could not set role in port context for %s/%s
uk: Не вдалося встановити роль у контексті порту для %s/%s

en: Could not set type in port context for %s/%s
uk: Не вдалося встановити тип у контексті порту для %s/%s

en: Could not set mls fields in port context for %s/%s
uk: Не вдалося встановити поле mls у контексті порту для %s/%s

en: Could not set port context for %s/%s
uk: Не вдалося створити контекст порту для %s/%s

en: Could not add port %s/%s
uk: Не вдалося додати додати порт  %s/%s

en: Requires setype or serange
uk: Потрібно вказати setype або serange

en: Requires setype
uk: Потрібно вказати setype

en: Port %s/%s is not defined
uk: Порт %s/%s не визначено

en: Could not query port %s/%s
uk: Не вдалося запитати порт %s/%s

en: Could not modify port %s/%s
uk: Не вдалося змінити порт %s/%s

en: Could not list the ports
uk: Не вдалося отримати список портів

en: Could not delete the port %s
uk: Неможливо вилучити порт %s

en: Port %s/%s is defined in policy, cannot be deleted
uk: Порт %s/%s визначено у правилах, не може бути вилучено

en: Could not delete port %s/%s
uk: Не вдалося вилучити порт %s/%s

en: Could not list ports
uk: Не вдалося отримати список портів

en: SELinux Port Type
uk: Тип порту SELinux

en: Proto
uk: Протокол

en: Port Number
uk: Номер порту

en: Node Address is required
uk: Потрібно вказати адреса вузла

en: Unknown or missing protocol
uk: Протокол відсутній чи невідомий

en: SELinux node type is required
uk: Потрібен тип вузла SELinux

en: Type %s is invalid, must be a node type
uk: Тип %s є некоректним, мало бути вказано тип вузла

en: Could not create key for %s
uk: Не вдалося створити ключ для %s

en: Could not check if addr %s is defined
uk: Не вдалося перевірити чи визначено адресу %s

en: Could not create addr for %s
uk: Не вдалося створити адресу %s

en: Could not create context for %s
uk: Не вдалося створити контекст для %s

en: Could not set mask for %s
uk: Не вдалося вказати маску %s

en: Could not set user in addr context for %s
uk: Не вдалося вказати користувача у контексті адреси для %s

en: Could not set role in addr context for %s
uk: Не вдалося вказати роль у контексті адреси для %s

en: Could not set type in addr context for %s
uk: Не вдалося вказати тип у контексті адреси для %s

en: Could not set mls fields in addr context for %s
uk: Не вдалося вказати поля mls у контексті адреси для %s

en: Could not set addr context for %s
uk: Не вдалося вказати контекст addr для %s

en: Could not add addr %s
uk: Не вдалося додати addr %s

en: Addr %s is not defined
uk: Addr %s не визначено

en: Could not query addr %s
uk: Не вдалося запитати addr %s

en: Could not modify addr %s
uk: Не вдалося змінити addr %s

en: Addr %s is defined in policy, cannot be deleted
uk: Адресу %s визначено у правилах, її не можна вилучати

en: Could not delete addr %s
uk: Не вдалося вилучити адресу %s

en: Could not deleteall node mappings
uk: Не вдалося вилучити всі прив’язки відповідники вузлів

en: Could not list addrs
uk: Не вдалося отримати список addr

en: SELinux Type is required
uk: Потрібно вказати тип SELinux

en: Could not check if interface %s is defined
uk: Не вдалося перевірити чи визначений інтерфейс %s

en: Could not create interface for %s
uk: Не вдалося створити інтерфейс для %s

en: Could not set user in interface context for %s
uk: Не вдалося вказати користувача у контексті інтерфейсу для %s

en: Could not set role in interface context for %s
uk: Не вдалося вказати роль у контексті інтерфейсу для %s

en: Could not set type in interface context for %s
uk: Не вдалося вказати тип у контексті інтерфейсу для %s

en: Could not set mls fields in interface context for %s
uk: Не вдалося вказати поле mls у контексті інтерфейсу для %s

en: Could not set interface context for %s
uk: Не вдалося вказати контекст інтерфейсу для %s

en: Could not set message context for %s
uk: Не вдалося створити контекст повідомлення для %s

en: Could not add interface %s
uk: Не вдалося додати інтерфейс %s

en: Interface %s is not defined
uk: Інтерфейс %s не визначено

en: Could not query interface %s
uk: Не вдалося запитати інтерфейс %s

en: Could not modify interface %s
uk: Не вдалося змінити інтерфейс %s

en: Interface %s is defined in policy, cannot be deleted
uk: Інтерфейс %s визначений у правилах, не може бути вилучено

en: Could not delete interface %s
uk: Не вдалося вилучити інтерфейс %s

en: Could not delete all interface  mappings
uk: Не вдалося вилучити всі прив’язки інтерфейсів

en: Could not list interfaces
uk: Не вдалося отримати список інтерфейсів

en: SELinux Interface
uk: Інтерфейс SELinux

en: Context
uk: Контекст

en: Equivalence class for %s already exists
uk: Клас еквівалентності для %s вже існує

en: File spec %s conflicts with equivalency rule '%s %s'
uk: Специфікація файлів, %s, суперечить правилу еквівалентності «%s %s»

en: Equivalence class for %s does not exists
uk: Класу еквівалентності для %s не існує

en: Could not set user in file context for %s
uk: Не вдалося вказати користувача у контексті файла для %s

en: Could not set role in file context for %s
uk: Не вдалося вказати роль у контексті файла для %s

en: Could not set mls fields in file context for %s
uk: Не вдалося вказати поле mls у контексті файла для %s

en: Invalid file specification
uk: Неправильна визначення файла

en: File specification can not include spaces
uk: У специфікації файлів не можна використовувати пробіли

en: File spec %s conflicts with equivalency rule '%s %s'; Try adding '%s' instead
uk: Специфікація файлів, %s, суперечить правилу еквівалентності «%s %s». Спробуйте краще додати «%s».

en: Type %s is invalid, must be a file or device type
uk: Тип %s є некоректним, мало бути вказано тип файла або пристрою

en: Could not check if file context for %s is defined
uk: Не вдалося перевірити чи визначений контекст файла для %s

en: Could not create file context for %s
uk: Не вдалося створити контекст файла для %s

en: Could not set type in file context for %s
uk: Не вдалося вказати тип у контексті файла для %s

en: Could not set file context for %s
uk: Не вдалося вказати контекст файла для %s

en: Could not add file context for %s
uk: Не вдалося додати контекст файла для %s

en: Requires setype, serange or seuser
uk: Потрібно вказати setype, serange чи seuser

en: File context for %s is not defined
uk: Контекст файла для %s не визначено

en: Could not query file context for %s
uk: Не вдалося запитати контекст файла для %s

en: Could not modify file context for %s
uk: Не вдалося змінити контекст файла для %s

en: Could not list the file contexts
uk: Не вдалося отримати список контекстів файлів

en: Could not delete the file context %s
uk: Не вдалося вилучити контекст файла для %s

en: File context for %s is defined in policy, cannot be deleted
uk: Контекст файла для %s визначено у правилах, його не можна вилучити

en: Could not delete file context for %s
uk: Не вдалося вилучити контекст файла для %s

en: Could not list file contexts
uk: Не вдалося отримати список контекстів файлів

en: Could not list local file contexts
uk: Не вдалося отримати список локальних контекстів файлів

en: SELinux fcontext
uk: Контекст файла SELinux

en: type
uk: тип

en: 
    SELinux Distribution fcontext Equivalence
uk: 
    Еквівалентність файлових контекстів дистрибутива SELinux

en: 
    SELinux Local fcontext Equivalence
uk: 
    Еквівалентність локальних файлових контекстів SELinux

en: Could not check if boolean %s is defined
uk: Не вдалося перевірити чи визначено логічне значення %s

en: Boolean %s is not defined
uk: Логічне значення %s не визначене

en: Could not query file context %s
uk: Не вдалося запитати контекст файла %s

en: You must specify one of the following values: %s
uk: Слід вказати одне з таких значень: %s

en: Could not set active value of boolean %s
uk: Не вдалося вказати активне значення змінної %s

en: Could not modify boolean %s
uk: Не вдалося змінити логічне значення %s

en: Bad format %s: Record %s
uk: Неправильний формат %s: Запис %s

en: Boolean %s is defined in policy, cannot be deleted
uk: Логічне значення %s визначено у правилах, його не можна вилучити

en: Could not delete boolean %s
uk: Не вдалося вилучити логічне значення %s

en: Could not list booleans
uk: Не вдалося отримати список логічних змінних

en: off
uk: вимкнено

en: on
uk: увімкнено

en: SELinux boolean
uk: Логічна змінна SELinux

en: State
uk: Стан

en: Default
uk: Типовий

en: Description
uk: Опис

en: failed to set PAM_TTY
uk: помилка встановлення PAM_TTY

en: newrole: service name configuration hashtable overflow
uk: newrole: переповнення хеш-таблиці параметрів назв служб

en: newrole:  %s:  error on line %lu.
uk: newrole:  %s:  помилка у рядку %lu.

en: cannot find valid entry in the passwd file.
uk: не вдалося знайти правильний запис у файлі passwd.

en: Out of memory!
uk: Недостатньо пам'яті!

en: Error!  Shell is not valid.
uk: Помилка! Неправильна оболонка.

en: Unable to clear environment
uk: Не вдалося спорожнити змінні середовища

en: Error changing uid, aborting.
uk: Помилка зміни uid, виконання перервано.

en: Error resetting KEEPCAPS, aborting
uk: Помилка скидання KEEPCAPS, виконання перервано

en: Error connecting to audit system.
uk: Помилка з'єднання з системою аудиту.

en: Error allocating memory.
uk: Помилка при розподілі пам'яті.

en: Error sending audit message.
uk: Помилка надсилання повідомлення аудиту.

en: Could not determine enforcing mode.
uk: Не вдалося визначити режим блокування (enforcing).

en: Error!  Could not open %s.
uk: Помилка! Не вдалося відкрити %s.

en: Error!  Could not clear O_NONBLOCK on %s
uk: Помилка! Не вдалося спорожнити O_NONBLOCK для %s

en: %s!  Could not get current context for %s, not relabeling tty.
uk: %s! Не вдалося отримати контекст для %s, перепризначення позначок tty не відбулось.

en: %s!  Could not get new context for %s, not relabeling tty.
uk: %s!  Не вдалося отримати новий контекст для %s, перепризначення позначок tty не відбулось.

en: %s!  Could not set new context for %s
uk: %s! Не вдалося вказати новий контекст для %s

en: %s changed labels.
uk: змінено %s позначок.

en: Warning! Could not restore context for %s
uk: Попередження! Не вдалося відновити контекст для %s

en: Error: multiple roles specified
uk: Помилка: вказано декілька ролей

en: Error: multiple types specified
uk: Помилка: вказано декілька типів

en: Sorry, -l may be used with SELinux MLS support.
uk: Ключ -l може використовуватись з підтримкою SELinux MLS.

en: Error: multiple levels specified
uk: Помилка: вказано декілька рівнів

en: Error: you are not allowed to change levels on a non secure terminal
uk: Помилка: ви не зможете змінювати рівень у небезпечному терміналі

en: Couldn't get default type.
uk: Не вдалося отримати типовий тип.

en: failed to get new context.
uk: не вдалося отримати новий контекст.

en: failed to set new role %s
uk: помилка встановлення нової ролі %s

en: failed to set new type %s
uk: помилка встановлення нового типу %s

en: failed to build new range with level %s
uk: не вдалося побудувати новий діапазон з рівнем %s

en: failed to set new range %s
uk: помилка встановлення нової діапазону %s

en: failed to convert new context to string
uk: не вдалося перетворити новий контекст у рядок

en: %s is not a valid context
uk: %s не є правильним контекстом

en: Unable to allocate memory for new_context
uk: Не вдалося виділити пам'ять для new_context

en: Unable to obtain empty signal set
uk: Не вдалося отримати порожній сигнал від

en: Unable to set SIGHUP handler
uk: Не вдалося встановити обробник SIGHUP

en: Sorry, newrole failed to drop capabilities
uk: Вибачте, newrole не вдалося скинути можливості

en: Sorry, newrole may be used only on a SELinux kernel.
uk: newrole може використовуватись лише для ядра з підтримкою SELinux.

en: failed to get old_context.
uk: не вдалося отримати old_context.

en: Warning!  Could not retrieve tty information.
uk: Попередження!  Не вдалося отримати інформацію про tty.

en: error on reading PAM service configuration.
uk: помилка при читанні конфігурації служби PAM.

en: newrole: incorrect password for %s
uk: newrole: неправильний пароль для %s

en: newrole: failure forking: %s
uk: newrole: помилка створення дочірнього процесу: %s

en: Unable to restore tty label...
uk: Не вдалося відновити позначку tty...

en: Failed to close tty properly
uk: Не вдалося правильно закрити tty

en: Could not close descriptors.
uk: Не вдалося закрити дескриптор.

en: Error allocating shell's argv0.
uk: Помилка виділення argv0 у оболонці.

en: Failed to send audit message
uk: Не вдалося надіслати повідомлення аудита

en: Failed to transition to namespace
uk: Не вдалося перенести до простору назв

en: Failed to drop capabilities %m
uk: Не вдалося скинути можливості %m

en: Unable to restore the environment, aborting
uk: Не вдалося відновити оточення, виконання перервано

en: failed to exec shell
uk: не вдалося виконати оболонку

en: usage:  %s [-qi]
uk: використання:  %s [-qi]

en: %s:  Policy is already loaded and initial load requested
uk: %s: правила вже завантажено, запитано початкове завантаження

en: %s:  Can't load policy and enforcing mode requested:  %s
uk: %s: не вдалося завантажити запитані правила у примусовому режимі: %s

en: %s:  Can't load policy:  %s
uk: %s: не вдалося завантажити правила:  %s

en: Requires at least one category
uk: Потрібна принаймні одна категорія

en: Can not modify sensitivity levels using '+' on %s
uk: Не вдалося змінити чутливість рівнів використовуючи '+' на %s

en: %s is already in %s
uk: %s вже у %s

en: %s is not in %s
uk: %s не у %s

en: Can not combine +/- with other types of categories
uk: Не можна поєднувати +/- з іншими типами категорій

en: Can not have multiple sensitivities
uk: Кілька рівнів чутливості не підтримуються

en: Usage %s CATEGORY File ...
uk: Використання: %s КАТЕГОРІЯ файл ...

en: Usage %s -l CATEGORY user ...
uk: Використання: %s -l КАТЕГОРІЯ користувач ...

en: Usage %s [[+|-]CATEGORY],...]q File ...
uk: Використання: %s [[+|-]КАТЕГОРІЯ],...]q файл ...

en: Usage %s -l [[+|-]CATEGORY],...]q user ...
uk: Використання: %s -l [[+|-]КАТЕГОРІЯ],...]q користувач ...

en: Usage %s -d File ...
uk: Використання: %s -d Файл ...

en: Usage %s -l -d user ...
uk: Використання: %s -l -d користувач ...

en: Usage %s -L
uk: Використання: %s -L

en: Usage %s -L -l user
uk: Використання: %s -L -l користувач

en: Use -- to end option list.  For example
uk: Використовуйте -- для завершення списку параметрів. Приклади:

en: Options Error %s
uk: Помилка у параметрах %s

en: Boolean
uk: Логічні змінні

en: all
uk: Усі

en: Customized
uk: Змінені

en: File Labeling
uk: Призначення позначок файлам

en: File
    Specification
uk: Специфікація
    файлів

en: Selinux
    File Type
uk: Тип файлу
    SELinux

en: File
    Type
uk: Тип
    файлу

en: User Mapping
uk: Відповідність користувачів

en: Login
    Name
uk: Реєстраційне
    ім'я

en: SELinux
    User
uk: Користувач
    SELinux

en: MLS/
    MCS Range
uk: Діапазон
    MLS/MCS

en: Login '%s' is required
uk: Потрібна авторизація '%s'

en: Policy Module
uk: Модуль політики

en: Module Name
uk: Назва модуля

en: Disable Audit
uk: Вимкнути аудит

en: Enable Audit
uk: Увімкнути аудит

en: Load Policy Module
uk: Завантажити модуль політики

en: Add Booleans Dialog
uk: Додати діалог для логічних змінних

en: Boolean Name
uk: Назва логічної змінної

en: SELinux Policy Generation Tool
uk: Утиліта генерації політики SELinux

en: <b>Select the policy type for the application or user role you want to confine:</b>
uk: <b>Виберіть тип правил для програми або ролі користувача, обмеження для яких ви хочете визначити:</b>

en: <b>Applications</b>
uk: <b>Програма</b>

en: Standard Init Daemon
uk: Стандартна служба Init

en: Standard Init Daemon are daemons started on boot via init scripts.  Usually requires a script in /etc/rc.d/init.d
uk: Стандартні служби ініціалізації запускаються при завантаженні за допомогою сценаріїв init, які зазвичай розташовані у /etc/rc.d/init.d

en: DBUS System Daemon
uk: Системна служба DBUS

en: Internet Services Daemon (inetd)
uk: Фонова служба інтернет-служб (inetd)

en: Internet Services Daemon are daemons started by xinetd
uk: initd запускається службою xinetd

en: Web Application/Script (CGI)
uk: Веб-програма/ сценарій (CGI)

en: Web Applications/Script (CGI) CGI scripts started by the web server (apache)
uk: Веб-програми/ сценарії CGI, що запускаються веб-сервером Apache

en: User Application
uk: Програма користувача

en: User Application are any application that you would like to confine that is started by a user
uk: Програма користувача -- будь-яка програма, запущена користувачем, до якого ви хочете застосувати обмеження.

en: Sandbox
uk: Пісочниця

en: <b>Login Users</b>
uk: <b>Зареєстровані користувачі</b>

en: Existing User Roles
uk: Наявні ролі користувачів

en: Modify an existing login user record.
uk: Змінити наявний запис авторизації користувача.

en: Minimal Terminal User Role
uk: Мінімальна роль користувача термінала

en: This user will login to a machine only via a terminal or remote login.  By default this user will have  no setuid, no networking, no su, no sudo.
uk: Користувач може авторизуватися лише віддалено чи у терміналі. Початково для користувача не налаштовані setuid, sudo, su та мережне оточення.

en: Minimal X Windows User Role
uk: Мінімальна роль користувача X Window

en: This user can login to a machine via X or terminal.  By default this user will have no setuid, no networking, no sudo, no su
uk: Цей користувач може авторизуватися за допомогою X або терміналу. Початково для користувача не налаштовані setuid, sudo, su та мережне оточення.

en: User Role
uk: Роль користувача

en: User with full networking, no setuid applications without transition, no sudo, no su.
uk: Користувач з повністю налаштованим мережним оточенням, програми без setuid, без su, без sudo.

en: Admin User Role
uk: Роль адміністратора

en: User with full networking, no setuid applications without transition, no su, can sudo to Root Administration Roles
uk: Користувач з повністю налаштованим мережним оточенням, програми без setuid, без su, може виконувати sudo до ролей адміністрування root.

en: <b>Root Users</b>
uk: <b>Користувачі root</b>

en: Root Admin User Role
uk: Роль адміністратора root

en: Select Root Administrator User Role, if this user will be used to administer the machine while running as root.  This user will not be able to login to the system directly.
uk: Оберіть роль адміністратора root, якщо цей користувач також адмініструє систему у режимі root. При цьому користувач не зможе авторизуватися у системі безпосередньо.

en: <b>Enter name of application or user role:</b>
uk: <b>Вкажіть назву програми або роль користувача:</b>

en: Name
uk: Назва

en: Enter complete path for executable to be confined.
uk: Вкажіть повний шлях до виконуваного компоненту, у якому будуть застосовані обмеження

en: ...
uk: …

en: Enter unique name for the confined application or user role.
uk: Введіть унікальну назву для обмежуваної ролі програми або користувача.

en: Executable
uk: Виконуваний файл

en: Init script
uk: Сценарій init

en: Enter complete path to init script used to start the confined application.
uk: Вкажіть повний шлях до сценарію init, що використовується для запуску обмежуваної програми.

en: <b>Select existing role to modify:</b>
uk: <b>Виберіть вже створену роль для внесення змін:</b>

en: Select the user roles that will transiton to the %s domain.
uk: Виберіть ролі користувача, які переводитимуть до домену %s.

en: role tab
uk: вкладка ролей

en: <b>Select roles that %s will transition to:</b>
uk: <b>Виберіть ролі, які %s переводитиме до:</b>

en: Select applications domains that %s will transition to.
uk: Виберіть домени програми, які %s переводитиме.

en: transition 
    role tab
uk: перенесення 
    вкладка ролей

en: <b>Select the user_roles that will transition to %s:</b>
uk: <b>Виберіть user_roles які переводитимуть до %s:</b>

en: Select the user roles that will transiton to this applications domains.
uk: Виберіть ролі користувачів, які слід перенести у домени програм.

en: <b>Select domains that %s will administer:</b>
uk: <b>Виберіть домени, які адмініструватиме %s:</b>

en: Select the domains that you would like this user administer.
uk: Виберіть домени, якими має керувати цей користувач.

en: <b>Select additional roles for %s:</b>
uk: <b>Виберіть додаткові ролі для %s:</b>

en: <b>Enter network ports that %s binds on:</b>
uk: <b>Вкажіть мережеві порти, до яких прив’язуватиметься %s:</b>

en: <b>TCP Ports</b>
uk: <b>Порти TCP</b>

en: All
uk: Усі

en: Allows %s to bind to any udp port
uk: Дозволяє %s прив’язуватися до будь-якого порту UDP

en: Allow %s to call bindresvport with 0. Binding to port 600-1024
uk: Дозволити %s викликати bindresvport з 0. Прив’язування до порту 600-1024.

en: Unreserved Ports (>1024)
uk: Не зарезервовані порти (>1024)

en: Enter a comma separated list of udp ports or ranges of ports that %s binds to. Example: 612, 650-660
uk: Вкажіть список портів чи діапазонів портів UDP, розділених комою, з якими буде пов’язано %s. Приклад: 612, 650-660

en: Select Ports
uk: Виберіть порти

en: Allows %s to bind to any udp ports > 1024
uk: Дозволяє %s зв’язуватися з будь-якими портами UDP з номером > 1024

en: <b>UDP Ports</b>
uk: <b>Порти UDP</b>

en: Network
    Bind tab
uk: Мережа
    Вкладка прив’язки

en: <b>Select network ports that %s connects to:</b>
uk: <b>Виберіть мережеві порти, з якими з’єднуватиметься %s:</b>

en: Allows %s to connect to any tcp port
uk: Дозволяє %s встановлювати з’єднання з будь-яким портом TCP

en: Enter a comma separated list of tcp ports or ranges of ports that %s connects to. Example: 612, 650-660
uk: Вкажіть список портів чи діапазонів портів TCP, розділених комою, з якими буде з’єднано %s. Приклад: 612, 650-660

en: Allows %s to connect to any udp port
uk: Дозволяє %s встановлювати з’єднання з будь-яким портом UDP

en: Enter a comma separated list of udp ports or ranges of ports that %s connects to. Example: 612, 650-660
uk: Вкажіть список портів чи діапазонів портів UDP, розділених комою, з якими буде з’єднано %s. Приклад: 612, 650-660

en: <b>Select common application traits for %s:</b>
uk: <b>Виберіть загальні властивості програми для %s:</b>

en: Writes syslog messages
uk: Записує повідомлення syslog

en: Create/Manipulate temporary files in /tmp
uk: Створює та обробляє тимчасові файли у каталозі /tmp

en: Uses Pam for authentication
uk: Використовує Pam для автентифікації

en: Uses nsswitch or getpw* calls
uk: Використовує виклики nsswitch чи getpw*

en: Uses dbus
uk: Використовує dbus

en: Sends audit messages
uk: Надсилає повідомлення audit

en: Interacts with the terminal
uk: Взаємодіє з терміналом

en: Sends email
uk: Надсилає повідомлення електронною поштою

en: <b>Add files/directories that %s manages</b>
uk: <b>Додайте файли або каталоги, якими керуватиме %s</b>

en: Files/Directories which the %s "manages". Pid Files, Log Files, /var/lib Files ...
uk: Файли або каталоги, якими «керуватиме» %s. Файли pid, файли журналів, файли у /var/lib…

en: <b>Add booleans from the %s policy:</b>
uk: <b>Додати булеві значення з правил %s:</b>

en: Add/Remove booleans used by the %s domain
uk: Додати або вилучити булеві правила, які використовуватимуться доменом %s

en: <b>Which directory you will generate the %s policy?</b>
uk: <b>До якого каталогу слід створити правила %s?</b>

en: Policy Directory
uk: Каталог політики

en: Role
uk: Роль

en: Existing_User
uk: Наявний_користувач

en: Application
uk: Програма

en: %s must be a directory
uk: %s має бути каталогом

en: You must select a user
uk: Потрібно вказати користувача

en: Select executable file to be confined.
uk: Виберіть виконуваний файл для приміщення обмежень.

en: Select init script file to be confined.
uk: Виберіть сценарій init для застосування обмежень.

en: Select file(s) that confined application creates or writes
uk: Виберіть файли, які обмежувана програма буде створювати чи записувати

en: Select directory(s) that the confined application owns and writes into
uk: Виберіть каталоги, які будуть належати обмежуваній програмі

en: Select directory to generate policy files in
uk: Виберіть каталог, у якому будуть створюватись файли політики

en: Type %s_t already defined in current policy.
    Do you want to continue?
uk: Тип %s_t вже визначено у поточні політиці.
    Продовжити?

en: Verify Name
uk: Перевірка назви

en: Module %s.pp already loaded in current policy.
    Do you want to continue?
uk: Модуль %s.pp вже завантажено у поточну політику .
    Продовжити?

en: You must add a name made up of letters and numbers and containing no spaces.
uk: Вам слід додати назву, складену з літер і цифр, яка не міститиме пробілів.

en: You must enter a executable
uk: Слід вказати виконуваний файл

en: Configue SELinux
uk: Налаштовування SELinux

en: Network Port
uk: Мережний порт

en: SELinux Port
    Type
uk: Тип порту
    SELinux

en: Protocol
uk: Протокол

en: MLS/MCS
    Level
uk: Рівень
    MLS/MCS

en: Port
uk: Порт

en: Port number "%s" is not valid.  0 < PORT_NUMBER < 65536
uk: Неправильний номер порту «%s». 0 < номер_порту < 65536

en: List View
uk: Список

en: Group View
uk: Групи

en: Are you sure you want to delete %s '%s'?
uk: Ви справді хочете вилучити %s «%s»?

en: Delete %s
uk: Вилучити %s

en: Add %s
uk: Додати %s

en: Modify %s
uk: Змінити %s

en: Permissive
uk: Дозвільний

en: Enforcing
uk: Примусовий

en: Status
uk: Статус

en: Changing the policy type will cause a relabel of the entire file system on the next boot. Relabeling takes a long time depending on the size of the file system.  Do you wish to continue?
uk: Зміна типу політики вимагає повторної розмітки всієї файлової системи при наступному завантаженні. Процес розмітки може бути досить тривалим залежно від розміру файлової системи. Продовжити?

en: Changing to SELinux disabled requires a reboot.  It is not recommended.  If you later decide to turn SELinux back on, the system will be required to relabel.  If you just want to see if SELinux is causing a problem on your system, you can go to permissive mode which will only log errors and not enforce SELinux policy.  Permissive mode does not require a reboot    Do you wish to continue?
uk: Вимикання політики SELinux вимагає перезавантаження та не рекомендується. Якщо у подальшому ви захочете увімкнути SELinux, знадобиться виконати повторну розмітку файлової системи. Якщо ж ви просто хочете перевірити, чи не викликає SELinux проблем у системі, використовуйте дозволений режим, який не робить політику примусовою, але при цьому реєструє помилки у журналі. Дозволений режим не вимагає перезавантаження. Продовжити?

en: Changing to SELinux enabled will cause a relabel of the entire file system on the next boot. Relabeling takes a long time depending on the size of the file system.  Do you wish to continue?
uk: Активація політики SELinux вимагає повторної розмітки всієї файлової системи при наступному завантаженні. Процес розмітки може бути досить тривалим залежно від розміру файлової системи. Продовжити?

en: Copyright (c)2006 Red Hat, Inc.
    Copyright (c) 2006 Dan Walsh <dwalsh@redhat.com>
uk: (c) 2006 Red Hat, Inc.
    (c) 2006 Dan Walsh <dwalsh@redhat.com>

en: Add SELinux Login Mapping
uk: Додати відповідні авторизації SELinux

en: Add SELinux Network Ports
uk: Додати мережні порти SELinux

en: SELinux Type
uk: Тип SELinux

en: File Specification
uk: Специфікація файлу

en: File Type
uk: Тип файлу

en: all files
    regular file
    directory
    character device
    block device
    socket
    symbolic link
    named pipe
uk: усі файли
    звичайний файл
    каталог
    символьний пристрій
    блочний пристрій
    сокет
    символьне посилання
    канал

en: Add SELinux User
uk: Додати користувача SELinux

en: SELinux Administration
uk: Адміністрування SELinux

en: Add
uk: Додати

en: _Properties
uk: _Властивості

en: _Delete
uk: В_илучити

en: Select Management Object
uk: Обрати об'єкт керування

en: <b>Select:</b>
uk: <b>Вибір:</b>

en: System Default Enforcing Mode
uk: Типовий примусовий режим

en: Disabled
    Permissive
    Enforcing
uk: Вимкнено
    Дозволений
    Примусовий

en: Current Enforcing Mode
uk: Поточний примусовий режим

en: System Default Policy Type:
uk: Тип типової політики:

en: Select if you wish to relabel then entire file system on next reboot.  Relabeling can take a very long time, depending on the size of the system.  If you are changing policy types or going from disabled to enforcing, a relabel is required.
uk: Виберіть, якщо хочете виконати повторну розмітку всієї файлової системи при наступному завантаженні. Процес повторної розмітки може бути досить тривалим залежно від розміру файлової системи. При зміні типу політики також знадобиться повторна розмітка.

en: Relabel on next reboot.
uk: Повторна розмітка при наступному завантаженні.

en: Revert boolean setting to system default
uk: Відновити первинне значення параметра

en: Toggle between Customized and All Booleans
uk: Перемикання між значенням вказаним користувачем та усіма логічними значеннями

en: Filter
uk: Фільтр

en: Add File Context
uk: Додати контекст файлу

en: Modify File Context
uk: Змінити контекст файлу

en: Delete File Context
uk: Вилучити контекст файлу

en: Toggle between all and customized file context
uk: Перемикання між усіма та зміненими контекстами файлів

en: Add SELinux User Mapping
uk: Додати відповідність користувачів SELinux

en: Modify SELinux User Mapping
uk: Змінити відповідність користувача SELinux

en: Delete SELinux User Mapping
uk: Вилучити відповідність користувача SELinux

en: Add User
uk: Додати користувача

en: Modify User
uk: Змінити користувача

en: Delete User
uk: Вилучити користувача

en: Add Network Port
uk: Додати мережний порт

en: Edit Network Port
uk: Змінити мережний порт

en: Delete Network Port
uk: Вилучити мережний порт

en: Toggle between Customized and All Ports
uk: Перемикання між портами вказаними користувачем та усіма портами

en: Generate new policy module
uk: Генерувати модуль нової політики

en: Load policy module
uk: Завантажити модуль політики

en: Remove loadable policy module
uk: Вилучити завантажувальний модуль політики

en: Enable/Disable additional audit rules, that are normally not reported in the log files.
uk: Увімкнути чи вимкнути додаткові правила аудиту, яке зазвичай не показується у журналах.

en: Change process mode to permissive.
uk: Змінити режим процесу на дозвільний.

en: Change process mode to enforcing
uk: Змінити режим процесу на примусовий.

en: Process Domain
uk: Домен процесу

en: SELinux user '%s' is required
uk: Потрібен SELinux користувач ?%s?

en: Allow ABRT to modify public files used for public file transfer services.
uk: Надати доступ ABRT до внесення змін до відкритих файлів, використаних для служб відкритого обміну файлами.

en: Allow ABRT to run in abrt_handle_event_t domain to handle ABRT event scripts
uk: Дозволити ABRT виконуватися у домені abrt_handle_event_t для обробки скриптів подій ABRT

en: Allow antivirus programs to read non security files on a system
uk: Дозволити антивірусним програмам читати незахищені файли системи

en: Determine whether can antivirus programs use JIT compiler.
uk: Визначити, чи можуть антивірусні програми використовувати компілятор JIT.

en: Allow auditadm to exec content
uk: Дозволити auditadm виконувати команди

en: Allow users to resolve user passwd entries directly from ldap rather then using a sssd server
uk: Дозволити користувачам визначати записи паролів користувачів (passwd) безпосередньо з ldap, без використання сервера sssd

en: Allow users to login using a radius server
uk: Дозволити користувачам здійснювати вхід до системи за допомогою сервера radius

en: Allow users to login using a yubikey  server
uk: Дозволити користувачам здійснювати вхід до системи за допомогою сервера yubikey

en: Determine whether awstats can purge httpd log files.
uk: Визначити, чи може awstats вилучати файли журналу httpd.

en: Determine whether cdrecord can read various content. nfs, samba, removable devices, user temp and untrusted content files
uk: Визначити, чи слід дозволити cdrecord читання різної інформації з NFS, Samba, з тимчасових каталогів користувачів, ненадійних файлів та змінних пристроїв

en: Allow cluster administrative domains to connect to the network using TCP.
uk: Дозволити доменам адміністрування кластера встановлювати з’єднання з мережею за допомогою TCP.

en: Allow cluster administrative domains to manage all files on a system.
uk: Дозволити доменам адміністрування кластера керувати всіма файлами у системі.

en: Allow cluster administrative cluster domains memcheck-amd64- to use executable memory
uk: Дозволити доменам адміністрування кластера використання виконуваної області пам’яті

en: Determine whether Cobbler can modify public files used for public file transfer services.
uk: Визначити, чи слід надавати Cobbler доступ до внесення змін до відкритих файлів, використаних для служб відкритого обміну файлами.

en: Determine whether Cobbler can connect to the network using TCP.
uk: Визначити, чи слід дозволяти Cobbler встановлювати з’єднання з мережею за допомогою TCP.

en: Determine whether Cobbler can access cifs file systems.
uk: Визначити, чи може мати Cobbler доступ до файлових систем cifs.

en: Determine whether Cobbler can access nfs file systems.
uk: Визначити, чи може мати Cobbler доступ до файлових систем nfs.

en: Determine whether collectd can connect to the network using TCP.
uk: Визначити, чи слід дозволяти collectd встановлювати з’єднання з мережею за допомогою TCP.

en: Determine whether Condor can connect to the network using TCP.
uk: Визначити, чи слід дозволяти Condor встановлювати з’єднання з мережею за допомогою TCP.

en: Allow system cron jobs to relabel filesystem for restoring file contexts.
uk: Дозволити системним завданням cron змінювати мітки файлової системи для відновлення контекстів файлів.

en: Determine whether cvs can read shadow password files.
uk: Визначити, чи може cvs читати та файли з паролями shadow.

en: Allow all daemons to write corefiles to /
uk: Дозволити всім службам здійснювати запис до /

en: Allow all daemons to use tcp wrappers.
uk: Дозволити всім службам використовувати обгортки TCP.

en: Allow all daemons the ability to read/write terminals
uk: Дозволити всім фоновим службам здійснювати читання і запис даних до терміналів

en: Determine whether dbadm can manage generic user files.
uk: Визначити, чи може dbadm керувати звичайними файлами користувачів.

en: Determine whether dbadm can read generic user files.
uk: Визначити, чи може dbadm читати звичайні файли користувачів.

en: Deny user domains applications to map a memory region as both executable and writable, this is dangerous and the executable should be reported in bugzilla
uk: Якщо ви бажаєте заборонити програмам домену відображати ділянку пам’яті одночасно на виконувану і придатну до запису області, такий доступ є небезпечним. Вам слід повідомити про такий виконуваний файл до системи стеження за вадами

en: Deny any process from ptracing or debugging any other processes.
uk: Заборонити всім процесами виконувати ptrace та діагностику інших процесів.

en: Allow dhcpc client applications to execute iptables commands
uk: Дозволити клієнтським програмам dhcpc виконувати команди iptables

en: Determine whether DHCP daemon can use LDAP backends.
uk: Визначити, чи слід дозволяти фоновій службі DHCP використовувати модулі LDAP.

en: Allow all domains to use other domains file descriptors
uk: Дозволити всім доменам використовувати дескриптори файлів інших доменів

en: Allow all domains to have the kernel load modules
uk: Дозволити всім доменам завантажувати модулі ядра

en: Determine whether entropyd can use audio devices as the source for the entropy feeds.
uk: Визначити, чи слід дозволяти entropyd використання звукових пристроїв як джерела початкових даних генератора псевдовипадкових чисел.

en: Determine whether exim can connect to databases.
uk: Визначити, чи може exim встановлювати з’єднання з базами даних.

en: Determine whether exim can create, read, write, and delete generic user content files.
uk: Визначити, чи може exim створювати, читати, записувати та вилучати звичайні файли з даними користувачів.

en: Determine whether exim can read generic user content files.
uk: Визначити, чи може exim читати звичайні файли з даними користувачів.

en: Enable extra rules in the cron domain to support fcron.
uk: Увімкнути додаткові правила у домені cron з метою підтримки fcron.

en: Determine whether fenced can connect to the TCP network.
uk: Визначити, чи може fenced встановлювати з’єднання за допомогою мережі TCP.

en: Determine whether fenced can use ssh.
uk: Визначити, чи слід дозволяти fenced використовувати ssh.

en: Allow all domains to execute in fips_mode
uk: Дозволити всім доменам виконувати команди у fips_mode

en: Determine whether ftpd can read and write files in user home directories.
uk: Визначити, чи може ftpd читати та записувати файли у домашні каталоги користувачів.

en: Determine whether ftpd can modify public files used for public file transfer services. Directories/Files must be labeled public_content_rw_t.
uk: Визначити, чи слід надавати ftpd доступ до внесення змін до відкритих файлів, використаних для служб відкритого обміну файлами. Файли і каталоги має бути позначено міткою public_content_rw_t.

en: Determine whether ftpd can connect to all unreserved ports.
uk: Визначити, чи слід дозволяти ftpd встановлення з’єднання на всіх незарезервованих портах.

en: Determine whether ftpd can connect to databases over the TCP network.
uk: Визначити, чи може ftpd встановлювати з’єднання з базами даних за допомогою мережі TCP.

en: Determine whether ftpd can login to local users and can read and write all files on the system, governed by DAC.
uk: Визначити, чи можна ftpd входити до системи від імені локальних користувачів і здійснювати читання або запис файлів у системі, що керується DAC.

en: Determine whether ftpd can use CIFS used for public file transfer services.
uk: Визначити, чи слід дозволяти ftp використовувати CIFS для відкритих служб обміну файлами.

en: Determine whether ftpd can use NFS used for public file transfer services.
uk: Визначити, чи слід дозволяти ftp використовувати NFS для відкритих служб обміну файлами.

en: Determine whether ftpd can bind to all unreserved ports for passive mode.
uk: Визначити, чи слід дозволяти ftpd використання прив’язування до всіх незарезервованих портів у пасивному режимі.

en: Determine whether Git CGI can search home directories.
uk: Визначити, чи зможе CGI Git виконувати пошук у домашніх каталогах.

en: Determine whether Git CGI can access cifs file systems.
uk: Визначити, чи може мати CGI Git доступ до файлових систем cifs.

en: Determine whether Git CGI can access nfs file systems.
uk: Визначити, чи може мати CGI Git доступ до файлових систем nfs.

en: Determine whether Git session daemon can bind TCP sockets to all unreserved ports.
uk: Визначити, чи фонова служба сеансів Git може прив’язувати сокети TCP до всіх незарезервованих портів.

en: Determine whether calling user domains can execute Git daemon in the git_session_t domain.
uk: Визначати, чи можуть домени користувачів, що викликаються, виконувати фонову службу Git у домені git_session_t.

en: Determine whether Git system daemon can search home directories.
uk: Визначити, чи зможе системна фонова служба Git виконувати пошук у домашніх каталогах.

en: Determine whether Git system daemon can access cifs file systems.
uk: Визначити, чи може мати системна фонова служба Git доступ до файлових систем cifs.

en: Determine whether Git system daemon can access nfs file systems.
uk: Визначити, чи може мати системна фонова служба Git доступ до файлових систем nfs.

en: Determine whether Gitosis can send mail.
uk: Визначити, чи може Gitosis надсилати повідомлення електронної пошти.

en: Enable reading of urandom for all domains.
uk: Надати доступ до читання urandom для всіх доменів

en: Allow glusterfsd to modify public files used for public file transfer services.  Files/Directories must be labeled public_content_rw_t.
uk: Надати доступ glusterfsd до внесення змін до відкритих файлів, використаних для служб відкритого обміну файлами. Файли і каталоги має бути позначено міткою public_content_rw_t.

en: Allow glusterfsd to share any file/directory read only.
uk: Дозволити glusterfsd надавати доступ до будь-якого файла або каталогу лише у режимі читання.

en: Allow glusterfsd to share any file/directory read/write.
uk: Дозволити glusterfsd надавати доступ до будь-якого файла або каталогу режимі читання або запису.

en: Allow usage of the gpg-agent --write-env-file option. This also allows gpg-agent to manage user files.
uk: Надати доступ до використання параметра --write-env-file клієнтської програми GPG. Використання цього параметра надає доступ цій програмі до файлів користувачів.

en: Allow gpg web domain to modify public files used for public file transfer services.
uk: Надати доступ веб-домену GPG до внесення змін до відкритих файлів, використаних для служб відкритого обміну файлами.

en: Allow guest to exec content
uk: Дозволити гостю виконувати команди

en: Allow Apache to modify public files used for public file transfer services. Directories/Files must be labeled public_content_rw_t.
uk: Надати доступ Apache до внесення змін до відкритих файлів, використаних для служб відкритого обміну файлами. Файли і каталоги має бути позначено міткою public_content_rw_t.

en: Allow httpd to use built in scripting (usually php)
uk: Дозволити httpd використовувати вбудовані інструменти обробки скриптів (зазвичай php)

en: Allow http daemon to check spam
uk: Надати доступ фоновій службі http до пошуку спаму

en: Allow httpd to act as a FTP client connecting to the ftp port and ephemeral ports
uk: Надати доступ до використання httpd у режимі клієнта FTP на порті ftp та тимчасових портах

en: Allow httpd to connect to the ldap port
uk: Дозволити httpd встановлювати з’єднання з портом ldap

en: Allow http daemon to connect to mythtv
uk: Дозволити фоновій службі http з’єднання з mythtv

en: Allow http daemon to connect to zabbix
uk: Надати фоновій службі http змогу встановлювати з’єднання з zabbix

en: Allow HTTPD scripts and modules to connect to the network using TCP.
uk: Надати доступ скриптам і модулям HTTPD на встановлення з’єднання з мережею за допомогою TCP.

en: Allow HTTPD scripts and modules to connect to cobbler over the network.
uk: Надати доступ скриптам і модулям HTTPD на встановлення з’єднання з Cobbler мережею.

en: Allow HTTPD scripts and modules to connect to databases over the network.
uk: Надати доступ скриптам і модулям HTTPD на встановлення з’єднання з базами даних мережею.

en: Allow httpd to connect to memcache server
uk: Надати доступ httpd на з’єднання з сервером memcache

en: Allow httpd to act as a relay
uk: Надати доступ до використання httpd у режимі перемикача мережі

en: Allow http daemon to send mail
uk: Надати доступ фоновій службі http до надсилання пошти

en: Allow Apache to communicate with avahi service via dbus
uk: Дозволити Apache здійснювати обмін даним зі службою avahi за допомогою dbus

en: Allow httpd cgi support
uk: Дозволити підтримку cgi у httpd

en: Allow httpd to act as a FTP server by listening on the ftp port.
uk: Надати доступ до використання httpd у режимі сервера FTP очікуванням даних на порті ftp.

en: Allow httpd to read home directories
uk: Надати доступ httpd до читання даних з домашніх каталогів

en: Allow httpd scripts and modules execmem/execstack
uk: Надати доступ скриптам і модулям httpd до execmem/execstack

en: Allow HTTPD to connect to port 80 for graceful shutdown
uk: Дозволити HTTPD встановлювати з’єднання з портом 80 для штатного завершення роботи

en: Allow httpd processes to manage IPA content
uk: Дозволити процесам httpd керувати даними IPA

en: Allow Apache to use mod_auth_ntlm_winbind
uk: Дозволити Apache використовувати mod_auth_ntlm_winbind

en: Allow Apache to use mod_auth_pam
uk: Дозволити Apache використовувати mod_auth_pam

en: Allow httpd to read user content
uk: Надати доступ httpd до читання даних користувача

en: Allow Apache to run in stickshift mode, not transition to passenger
uk: Дозволити Apache працювати у режимі ручного керування без переходу до користувача

en: Allow HTTPD scripts and modules to server cobbler files.
uk: Надати доступ скриптам і модулям HTTPD до файлів сервера Cobbler.

en: Allow httpd daemon to change its resource limits
uk: Дозволити фоновій службі httpd для внесення змін до обмежень його ресурсів

en: Allow HTTPD to run SSI executables in the same domain as system CGI scripts.
uk: Дозволити HTTPD запускати виконувані файли SSI у одному домені зі скриптами CGI системи.

en: Allow apache scripts to write to public content, directories/files must be labeled public_rw_content_t.
uk: Дозволити скриптам apache виконувати запис до каталогів відкритих даних. Каталоги або файли має бути позначено міткою public_rw_content_t.

en: Allow Apache to execute tmp content.
uk: Надати доступ Apache до виконання коду з tmp.

en: Unify HTTPD to communicate with the terminal. Needed for entering the passphrase for certificates at the terminal.
uk: Уніфікувати обмін даними між HTTPD та терміналом. Потрібне для введення паролів до сертифікатів з термінала.

en: Unify HTTPD handling of all content files.
uk: Уніфікувати обробку HTTPD всіх файлів даних.

en: Allow httpd to access cifs file systems
uk: Надати доступ httpd до файлових систем cifs

en: Allow httpd to access FUSE file systems
uk: Надати доступ httpd до файлових систем FUSE

en: Allow httpd to run gpg
uk: Дозволити httpd запускати gpg

en: Allow httpd to access nfs file systems
uk: Надати доступ httpd до файлових систем nfs

en: Allow httpd to access openstack ports
uk: Надати доступ httpd до портів openstack

en: Allow httpd to connect to  sasl
uk: Дозволити httpd встановлювати з’єднання з sasl

en: Allow Apache to query NS records
uk: Дозволити Apache надсилати запити до записів NS

en: Determine whether icecast can listen on and connect to any TCP port.
uk: Визначити, чи може icecast встановлювати з’єднання на всіх портах TCP.

en: Determine whether irc clients can listen on and connect to any unreserved TCP ports.
uk: Визначити, чи можуть клієнтські програми irc встановлювати з’єднання на будь-яких незарезервованих портах TCP.

en: Allow the Irssi IRC Client to connect to any port, and to bind to any unreserved port.
uk: Дозволити клієнтській програмі IRC Irssi встановлювати з’єднання на довільному порті і прив’язуватися до будь-якого незарезервованого порту.

en: Allow confined applications to run with kerberos.
uk: Дозволити обмеженим програмам запускатися за допомогою kerberos.

en: Allow ksmtuned to use cifs/Samba file systems
uk: Дозволити ksmtuned використовувати файлові системи cifs/Samba

en: Allow ksmtuned to use nfs file systems
uk: Дозволити ksmtuned використовувати файлові системи nfs

en: Allow syslogd daemon to send mail
uk: Надати доступ фоновій службі syslogd до надсилання пошти

en: Allow syslogd the ability to read/write terminals
uk: Надати можливість syslogd читати дані з терміналів чи записувати дані до терміналів

en: Allow logging in and using the system from /dev/console.
uk: Надавати можливість входу до системи і користування системою за допомогою /dev/console.

en: Allow mailman to access FUSE file systems
uk: Надати доступ mailman до файлових систем FUSE

en: Determine whether mcelog supports client mode.
uk: Визначити, чи слід дозволяти підтримку клієнтського режиму у mcelog.

en: Determine whether mcelog can execute scripts.
uk: Визначити, чи слід дозволяти mcelog виконувати скрипти.

en: Determine whether mcelog can use all the user ttys.
uk: Визначити, чи слід дозволяти mcelog використовувати всі TTY користувача.

en: Determine whether mcelog supports server mode.
uk: Визначити, чи слід дозволяти підтримку серверного режиму у mcelog.

en: Control the ability to mmap a low area of the address space, as configured by /proc/sys/kernel/mmap_min_addr.
uk: Керувати можливістю використання mmap у нижніх областях простору адрес у спосіб, визначений /proc/sys/kernel/mmap_min_addr.

en: Allow mock to read files in home directories.
uk: Надати mock доступ до читання файлів у домашніх каталогах.

en: Allow the mount commands to mount any directory or file.
uk: Дозволити монтування за допомогою команд mount довільного каталогу або файла.

en: Allow mozilla plugin domain to connect to the network using TCP.
uk: Дозволити домену додатків mozilla встановлювати з’єднання з мережею за допомогою TCP.

en: Allow mozilla plugin to support GPS.
uk: Дозволити додатку mozilla підтримувати GPS.

en: Allow mozilla plugin to support spice protocols.
uk: Дозволити додатку mozilla підтримувати протоколи SPICE.

en: Allow confined web browsers to read home directory content
uk: Надати доступ обмеженим програмам для перегляду інтернету до читання даних з домашнього каталогу

en: Determine whether mpd can traverse user home directories.
uk: Визначити, чи зможе mpd змінювати домашні каталоги користувачів.

en: Determine whether mpd can use cifs file systems.
uk: Визначити, чи може mpd використовувати файлові системи cifs.

en: Determine whether mpd can use nfs file systems.
uk: Визначити, чи може mpd використовувати файлові системи nfs.

en: Determine whether mplayer can make its stack executable.
uk: Визначити, чи може mplayer перетворювати свій стек на виконуваний.

en: Allow mysqld to connect to all ports
uk: Дозволити mysqld встановлення з’єднань на всіх портах

en: Determine whether Bind can bind tcp socket to http ports.
uk: Визначити, чи може Bind прив’язувати сокети TCP до портів http.

en: Determine whether Bind can write to master zone files. Generally this is used for dynamic DNS or zone transfers.
uk: Визначити, чи слід дозволяти Bind виконувати запис файлів основної зони. Зазвичай, такий запис потрібен для динамічних DNS або при зміні зон.

en: Allow any files/directories to be exported read/only via NFS.
uk: Дозволити експорт будь-яких файлів або каталогів у режимі лише для читання за допомогою NFS.

en: Allow any files/directories to be exported read/write via NFS.
uk: Дозволити експорт будь-яких файлів або каталогів у режимі читання або запису за допомогою NFS.

en: Allow nfs servers to modify public files used for public file transfer services.  Files/Directories must be labeled public_content_rw_t.
uk: Надати доступ серверам nfs до внесення змін до відкритих файлів, використаних для служб відкритого обміну файлами. Файли і каталоги має бути позначено міткою public_content_rw_t.

en: Allow system to run with NIS
uk: Дозволити системі запускатися з NIS

en: Allow confined applications to use nscd shared memory.
uk: Дозволити обмеженим програмам використовувати область пам’яті спільного використання nscd.

en: Allow openshift to lockdown app
uk: Дозволити openshift блокувати програми

en: Determine whether openvpn can read generic user home content files.
uk: Визначити, чи може openvpn читати звичайні файли з даними користувачів у домашніх каталогах.

en: Allow piranha-lvs domain to connect to the network using TCP.
uk: Дозволити домену piranha-lvs встановлювати з’єднання з мережею за допомогою TCP.

en: Allow polipo to connect to all ports > 1023
uk: Надати дозвіл polipo встановлювати з’єднання на всіх портах > 1023

en: Determine whether Polipo session daemon can bind tcp sockets to all unreserved ports.
uk: Визначити, чи фонова служба сеансів Polipo може прив’язувати сокети tcp до всіх незарезервованих портів.

en: Determine whether calling user domains can execute Polipo daemon in the polipo_session_t domain.
uk: Визначати, чи можуть домени користувачів, що викликаються, виконувати фонову службу Polipo у домені polipo_session_t.

en: Determine whether polipo can access cifs file systems.
uk: Визначити, чи може мати Polipo доступ до файлових систем cifs.

en: Determine whether Polipo can access nfs file systems.
uk: Визначити, чи може мати Polipo доступ до файлових систем nfs.

en: Enable polyinstantiated directory support.
uk: Увімкнути підтримку багатоекземплярних каталогів.

en: Allow postfix_local domain full write access to mail_spool directories
uk: Надати домену postfix_local повний доступ до каталогів mail_spool

en: Allow postgresql to use ssh and rsync for point-in-time recovery
uk: Дозволити postgresql використовувати ssh та rsync для відновлення стану системи на певний момент часу

en: Allow transmit client label to foreign database
uk: Дозволити передавання мітки клієнта до сторонньої бази даних

en: Allow database admins to execute DML statement
uk: Надати адміністраторам бази даних виконувати інструкцію DML

en: Allow unprivileged users to execute DDL statement
uk: Дозволити непривілейованим користувачам виконувати інструкцію DDL

en: Allow pppd to load kernel modules for certain modems
uk: Дозволити pppd завантажувати модулі ядра для певних модемів

en: Allow pppd to be run for a regular user
uk: Дозволити виконання pppd у режимі звичайного користувача

en: Determine whether privoxy can connect to all tcp ports.
uk: Визначити, чи може privoxy встановлювати з’єднання на всіх портах TCP.

en: Permit to prosody to bind apache port. Need to be activated to use BOSH.
uk: Дозволити prosody прив’язуватися до порту apache. Слід активувати для використання BOSH.

en: Allow Puppet client to manage all file types.
uk: Дозволити клієнтській частині Puppet керувати файлами будь-яких типів

en: Allow Puppet master to use connect to MySQL and PostgreSQL database
uk: Дозволити основній частині Puppet використовувати з’єднання з базою даних MySQL і PostgreSQL

en: Allow racoon to read shadow
uk: Надати доступ racoon до читання файла shadow

en: Allow rsync to modify public files used for public file transfer services.  Files/Directories must be labeled public_content_rw_t.
uk: Надати доступ rsync до внесення змін до відкритих файлів, використаних для служб відкритого обміну файлами. Файли і каталоги має бути позначено міткою public_content_rw_t.

en: Allow rsync to run as a client
uk: Уможливити запуск rsync у режимі клієнта

en: Allow rsync to export any files/directories read only.
uk: Дозволити rsync експортувати дані файлів або каталогів лише для читання.

en: Allow rsync server to manage all files/directories on the system.
uk: Надати серверу rsync доступ до керування всіма файлами та каталогами у системі.

en: Allow samba to create new home directories (e.g. via PAM)
uk: Дозволити samba створювати домашні каталоги (наприклад, за допомогою PAM)

en: Allow samba to act as the domain controller, add users, groups and change passwords.
uk: Дозволити samba працювати у режимі контролера домену, додавати користувачів, групи і змінювати паролі.

en: Allow samba to share users home directories.
uk: Дозволити samba надавати у спільне використання домашні каталоги користувачів

en: Allow samba to share any file/directory read only.
uk: Дозволити samba надавати доступ до будь-якого файла або каталогу лише у режимі читання.

en: Allow samba to share any file/directory read/write.
uk: Дозволити samba надавати доступ до будь-якого файла або каталогу лише у режимі читання або запису.

en: Allow samba to act as a portmapper
uk: Надати samba змогу працювати у режимі призначення портів

en: Allow samba to run unconfined scripts
uk: Дозволити samba запускати скрипти без обмежень

en: Allow samba to export ntfs/fusefs volumes.
uk: Надати доступ samba до експортування томів ntfs/fusefs.

en: Allow samba to export NFS volumes.
uk: Надати доступ samba до експортування томів NFS.

en: Allow sanlock to read/write fuse files
uk: Дозволити sanlock читати і записувати файли fuse

en: Allow sanlock to manage nfs files
uk: Надати доступ sanlock на керування файлами nfs

en: Allow sanlock to manage cifs files
uk: Надати доступ sanlock до керування файлами cifs

en: Allow sasl to read shadow
uk: Надати доступ sasl до читання файла shadow

en: Allow secadm to exec content
uk: Дозволити secadm виконувати команди

en: disallow programs, such as newrole, from transitioning to administrative user domains.
uk: Якщо ви бажаєте заборонити програмам у безпечному режимі, зокрема newrole, здійснювати переведення до доменів адміністративних користувачів.

en: Disable kernel module loading.
uk: Вимкнути завантаження модулів ядра.

en: Boolean to determine whether the system permits loading policy, setting enforcing mode, and changing boolean values.  Set this to true and you have to reboot to set it back.
uk: За допомогою цього логічного значення визначається, чи дозволятиме система завантаження правил, встановлення примусового режиму та зміну логічних значень. Встановіть значення true. Для повернення попереднього значення систему доведеться перезавантажити.

en: Allow regular users direct dri device access
uk: Надати звичайним користувачам безпосередній доступ до пристроїв dri

en: Allow unconfined executables to make their heap memory executable.  Doing this is a really bad idea. Probably indicates a badly coded executable, but could indicate an attack. This executable should be reported in bugzilla
uk: Дозволити виконуваним файлам без обмежень робити області власної резервної пам’яті виконуваними. Використання цієї можливості є дуже небезпечним. Потреба у ньому свідчить про помилки у коді програми, але може також бути ознакою нападу на систему. Про цей виконуваний файл слід повідомити у системі стеження за вадами

en: Allow all unconfined executables to use libraries requiring text relocation that are not labeled textrel_shlib_t
uk: Дозволити всім виконуваним файлам без обмежень використовувати бібліотеки потрібні для пересування текстових даних, які не позначено міткою textrel_shlib_t

en: Allow unconfined executables to make their stack executable.  This should never, ever be necessary. Probably indicates a badly coded executable, but could indicate an attack. This executable should be reported in bugzilla
uk: Дозволити виконуваним файлам без обмежень робити області стека виконуваними. Використання цієї можливості непотрібне для роботи будь-якої нормально написаної програми. Потреба у ньому свідчить про помилки у коді програми, але може також бути ознакою нападу на систему. Про цей виконуваний файл слід повідомити у системі стеження за вадами

en: Allow users to connect to the local mysql server
uk: Надати доступ користувачам на з’єднання з локальним сервером mysql

en: Allow confined users the ability to execute the ping and traceroute commands.
uk: Надати користувачам з обмеженими правами можливість виконувати команди ping і traceroute.

en: Allow users to connect to PostgreSQL
uk: Надати доступ користувачам на з’єднання з PostgreSQL

en: Allow user to r/w files on filesystems that do not have extended attributes (FAT, CDROM, FLOPPY)
uk: Дозволити користувачеві читати і записувати файли на файлові системі без розширених атрибутів (FAT, CDROM, FLOPPY)

en: Allow user music sharing
uk: Якщо ви хочете надати користувачеві змогу оприлюднювати музику

en: Allow users to run TCP servers (bind to ports and accept connection from the same domain and outside users)  disabling this forces FTP passive mode and may change other protocols.
uk: Дозволити користувачам запускати сервери TCP (здійснювати прив'язку портів та приймати з'єднання з того ж домену та зовнішніх користувачів). Вимикання цієї можливості викличе перехід у пасивний режим FTP та може змінити інші протоколи.

en: Allow user  to use ssh chroot environment.
uk: Дозволити користувачеві використовувати середовище chroot ssh.

en: Determine whether sftpd can modify public files used for public file transfer services. Directories/Files must be labeled public_content_rw_t.
uk: Надати визначити, чи слід надавати sftpd доступ до внесення змін до відкритих файлів, використаних для служб відкритого обміну файлами. Файли і каталоги має бути позначено міткою public_content_rw_t.

en: Determine whether sftpd-can read and write files in user home directories.
uk: Визначити, чи може sftpd читати та записувати файли у домашні каталоги користувачів.

en: Determine whether sftpd-can login to local users and read and write all files on the system, governed by DAC.
uk: Визначити, чи можна sftpd входити до системи від імені локальних користувачів і здійснювати читання або запис файлів у системі, що керується DAC.

en: Determine whether sftpd can read and write files in user ssh home directories.
uk: Визначити, чи може sftpd читати та записувати файли у домашні ssh-каталоги користувачів.

en: Allow sge to connect to the network using any TCP port
uk: Надати доступ sge до встановлення з’єднання з мережею за допомогою довільного порту TCP

en: Allow sge to access nfs file systems.
uk: Дозволити sge доступ до файлових систем nfs.

en: Determine whether smartmon can support devices on 3ware controllers.
uk: Визначити, чи може smartmon підтримувати пристрої на контролерах 3ware.

en: Allow samba to modify public files used for public file transfer services.  Files/Directories must be labeled public_content_rw_t.
uk: Надати доступ samba до внесення змін до відкритих файлів, використаних для служб відкритого обміну файлами. Файли і каталоги має бути позначено міткою public_content_rw_t.

en: Allow user spamassassin clients to use the network.
uk: Надати клієнтським системам spamassassin користувача доступ до мережі.

en: Allow spamd to read/write user home directories.
uk: Надати доступ spamd до читання або запису до домашніх каталогів користувачів.

en: Determine whether squid can connect to all TCP ports.
uk: Визначити, чи може squid встановлювати з’єднання на всіх портах TCP.

en: Determine whether squid can run as a transparent proxy.
uk: Визначити, чи слід дозволяти запуск squid у режимі прозорого проксі-сервера.

en: Allow ssh with chroot env to read and write files in the user home directories
uk: Дозволити ssh із середовищем chroot для читання і запису файлів до домашніх каталогів користувачів

en: allow host key based authentication
uk: Дозволити розпізнавання на основі ключів вузла

en: Allow ssh logins as sysadm_r:sysadm_t
uk: Дозволити авторизацію ssh для sysadm_r:sysadm_t

en: Allow staff to exec content
uk: Дозволити staff виконувати команди

en: allow staff user to create and transition to svirt domains.
uk: Дозволити працівникові створювати і переноситися до доменів svirt.

en: Allow sysadm to exec content
uk: Дозволити sysadm виконувати команди

en: Allow the Telepathy connection managers to connect to any network port.
uk: Надати доступ інструментам керування з’єднаннями Telepathy до встановлення з’єднань на довільних мережевих портах.

en: Allow the Telepathy connection managers to connect to any generic TCP port.
uk: Надати доступ інструментам керування з’єднаннями Telepathy до встановлення з’єднань на довільних портах TCP.

en: Allow testpolicy to exec content
uk: Дозволити testpolicy виконувати команди

en: Allow tftp to modify public files used for public file transfer services.
uk: Надати доступ tftp до внесення змін до відкритих файлів, використаних для служб відкритого обміну файлами.

en: Allow tftp to read and write files in the user home directories
uk: Надати доступ tftp до читання і запису файлів до домашніх каталогів користувачів

en: Determine whether tor can bind tcp sockets to all unreserved ports.
uk: Визначити, чи tor може прив’язувати сокети TCP до всіх незарезервованих портів.

en: Allow tor to act as a relay
uk: Дозволити tor працювати у режими перемикача

en: allow unconfined users to transition to the chrome sandbox domains when running chrome-sandbox
uk: Якщо ви бажаєте переводити користувача без обмежень до доменів пісочниці chrome під час запуску chrome-sandbox

en: Allow a user to login as an unconfined domain
uk: Дозволити користувачеві входити до системи режимі домену без обмежень

en: Allow unconfined users to transition to the Mozilla plugin domain when running xulrunner plugin-container.
uk: Дозволити користувачам без обмежень доступ до домену додатків mozilla під час запуску контейнера додатків xulrunner.

en: Allow unprivledged user to create and transition to svirt domains.
uk: Дозволити непривілейованому користувача створювати і переноситися до доменів svirt.

en: Support ecryptfs home directories
uk: Увімкнути підтримку домашніх каталогів у ecryptfs

en: Support fusefs home directories
uk: Увімкнути підтримку домашніх каталогів у fusefs

en: Determine whether to support lpd server.
uk: Визначити, чи слід підтримувати сервер lpd.

en: Support NFS home directories
uk: Увімкнути підтримку домашніх каталогів у NFS

en: Support SAMBA home directories
uk: Якщо ви бажаєте використовувати підтримку домашніх каталогів SAMBA

en: Allow user to exec content
uk: Дозволити користувачеві виконувати команди

en: Determine whether varnishd can use the full TCP network.
uk: Визначити, чи слід дозволяти varnishd використовувати всі можливості мережі TCP.

en: Determine whether attempts by vbetool to mmap low regions should be silently blocked.
uk: Визначити, чи слід блокувати спроби vbetool виконати mmap у області пам’яті з малими адресами без додаткових повідомлень.

en: Allow confined virtual guests to use serial/parallel communication ports
uk: Дозволити обмеженим віртуальним гостьовим системам використовувати послідовні або паралельні порти обміну даними

en: Allow confined virtual guests to use executable memory and executable stack
uk: Надати доступ обмеженим гостьовим віртуальним системам використовувати пам’ять і стос виконання

en: Allow confined virtual guests to read fuse files
uk: Надати доступ обмеженим гостьовим віртуальним системам (virt) на читання файлів fuse

en: Allow confined virtual guests to manage nfs files
uk: Надати доступ обмеженим гостьовим віртуальним системам на керування файлами nfs

en: Allow confined virtual guests to interact with rawip sockets
uk: Дозволити обмеженим віртуальним гостьовим системам взаємодіяти з сокетами rawip

en: Allow confined virtual guests to manage cifs files
uk: Надати доступ обмеженим гостьовим віртуальним системам на керування файлами cifs

en: Allow confined virtual guests to interact with the sanlock
uk: Дозволити обмеженим віртуальним гостьовим системам взаємодіяти з sanlock

en: Allow confined virtual guests to use usb devices
uk: Надати доступ обмеженим гостьовим віртуальним системам використовувати пристрої USB

en: Allow confined virtual guests to interact with the xserver
uk: Дозволити обмеженим віртуальним гостьовим системам взаємодіяти з графічним сервером

en: Determine whether webadm can manage generic user files.
uk: Визначити, чи може webadm керувати звичайними файлами користувачів.

en: Determine whether webadm can read generic user files.
uk: Визначити, чи може webadm читати звичайні файли користувачів.

en: Determine whether attempts by wine to mmap low regions should be silently blocked.
uk: Визначити, чи слід блокувати спроби wine виконати mmap у області пам’яті з малими адресами без додаткових повідомлень.

en: Allow the graphical login program to execute bootloader
uk: Дозволити програмі графічного входу до системи виконувати програму завантаження

en: Allow the graphical login program to login directly as sysadm_r:sysadm_t
uk: Дозволити графічній програмі входу до системи впускати користувача sysadm_r:sysadm_t

en: Allow the graphical login program to create files in HOME dirs as xdm_home_t.
uk: Дозволити програмі графічного входу до системи створювати файли у домашніх каталогах HOME від імені xdm_home_t.

en: Allow xen to manage nfs files
uk: Надати доступ xen на керування файлами nfs

en: Allow xend to run blktapctrl/tapdisk. Not required if using dedicated logical volumes for disk images.
uk: Дозволити xend виконувати blktapctrl/tapdisk. Непотрібне, якщо для образів дисків використовуються призначені логічні томи.

en: Allow xend to run qemu-dm. Not required if using paravirt and no vfb.
uk: Дозволити xend виконувати qemu-dm. Непотрібне, якщо використовується паравіртуалізація без віртуального буфера кадрів.

en: Allow xguest users to configure Network Manager and connect to apache ports
uk: Надати доступ користувачам xguest до налаштування Network Manager і встановлення з’єднання з портами apache

en: Allow xguest to exec content
uk: Дозволити xguest виконувати команди

en: Allow xguest users to mount removable media
uk: Дозволити користувачам xguest монтувати змінні носії даних

en: Allow xguest to use blue tooth devices
uk: Чи бажаєте ви надати доступ xguest до використання пристроїв bluetooth

en: Allows clients to write to the X server shared memory segments.
uk: Надати доступ клієнтським програмам на запис до сегментів пам’яті графічного сервера зі спільним використанням.

en: Allows XServer to execute writable memory
uk: Дозволити графічному серверу виконувати дані з області пам’яті, доступної для запису

en: Support X userspace object manager
uk: Увімкнути підтримку керування об’єктами X у просторі користувача

en: Determine whether zabbix can connect to all TCP ports
uk: Визначити, чи може zabbix встановлювати з’єднання на всіх портах TCP.

en: Allow zebra daemon to write it configuration files
uk: Надати доступ фоновій службі zebra для запису її файлів налаштувань

en: Allow ZoneMinder to modify public files used for public file transfer services.
uk: Надати доступ ZoneMinder до внесення змін до відкритих файлів, використаних для служб відкритого обміну файлами.

en: Allow ZoneMinder to run su/sudo.
uk: Дозволити ZoneMinder запускати su/sudo.

en: Interface %s does not exist.
uk: інтерфейсу %s не існує.

en: Graphical User Interface for SELinux Policy
uk: Графічний інтерфейс користувача для правил SELinux

en: Domain name(s) of man pages to be created
uk: Назви доменів сторінок довідника, які буде створено

en: Generate SELinux man pages
uk: Створити сторінки довідника (man) SELinux

en: path in which the generated SELinux man pages will be stored
uk: адреса, за якою зберігатимуться створені сторінки довідника (man) SELinux

en: name of the OS for man pages
uk: назва операційної системи для сторінок підручника (man)

en: Generate HTML man pages structure for selected SELinux man page
uk: Створити структуру сторінок підручника у форматі HTML для вказаної сторінки підручника SELinux

en: Alternate root directory, defaults to /
uk: Змінити кореневий каталог. Типовим є /

en: All domains
uk: Всі домени

en: Query SELinux policy network information
uk: Надіслати запит щодо правил SELinux мережі

en: list all SELinux port types
uk: показати список всіх типів портів SELinux

en: show SELinux type related to the port
uk: показати тип SELinux, пов’язаний з портом

en: Show ports defined for this SELinux type
uk: Показати порти, визначені для цього типу SELinux

en: show ports to which this domain can bind and/or connect
uk: показати порти, з якими може зв’язуватися і/або з’єднуватися цей домен

en: query SELinux policy to see if domains can communicate with each other
uk: надіслати запит до списку правил SELinux для визначення того, чи можуть обмінюватися даними домени

en: Source Domain
uk: Домен-джерело

en: Target Domain
uk: Домен-призначення

en: query SELinux Policy to see description of booleans
uk: надіслати запит до засобу обробки правил SELinux щодо опису перемикачів

en: get all booleans descriptions
uk: отримати опис всіх перемикачів

en: boolean to get description
uk: перемикач, опис якого слід отримати

en: query SELinux Policy to see how a source process domain can transition to the target process domain
uk: надіслати запит до списку правил SELinux для перегляду даних щодо способу перенесення домену-джерела обробки до домену-призначення обробки

en: source process domain
uk: домен-джерело обробки

en: target process domain
uk: домен-призначення обробки

en: sepolicy generate: error: one of the arguments %s is required
uk: Засіб створення sepolicy: помилка: потрібен один з аргументів %s

en: Command required for this type of policy
uk: Команда, потрібна для цього типу правил

en: List SELinux Policy interfaces
uk: Список інтерфейсів правил SELinux

en: Enter interface names, you wish to query
uk: Вкажіть назви інтерфейсів, які слід опитати

en: Generate SELinux Policy module template
uk: Створити шаблон модуля правил SELinux

en: Enter domain type which you will be extending
uk: Вкажіть тип домену, який ви будете розширювати

en: Enter SELinux user(s) which will transition to this domain
uk: Вкажіть користувачів SELinux, яких буде перенесено до цього домену

en: Enter SELinux role(s) to which the administror domain will transition
uk: Вкажіть ролі SELinux, до яких домен адміністратора переноситиме

en: Enter domain(s) which this confined admin will administrate
uk: Вкажіть домени, які адмініструватиме цей адміністратор з обмеженими правами

en: name of policy to generate
uk: назва правила для створення

en: path in which the generated policy files will be stored
uk: адреса, за якою зберігатимуться створені файли правил

en: path to which the confined processes will need to write
uk: адреса каталогу, куди записуватимуть дані процеси з обмеженнями у доступі

en: Policy types which require a command
uk: Типи правил, які потребують команди

en: Generate '%s' policy
uk: Створити правила «%s»

en: Generate '%s' policy
uk: Створити правила «%s»

en: executable to confine
uk: виконуваний файл, роботу якого слід обмежити

en: commands
uk: команди

en: Alternate SELinux policy, defaults to /sys/fs/selinux/policy
uk: Змінити правила SELinux на альтернативні, типовими є правила у /sys/fs/selinux/policy

en: all files
uk: всі файли

en: regular file
uk: звичайний файл

en: directory
uk: каталог

en: character device
uk: символьний пристрій

en: block device
uk: блоковий пристрій

en: socket file
uk: файл сокета

en: symbolic link
uk: символічне посилання

en: named pipe
uk: іменований канал

en: No SELinux Policy installed
uk: Не встановлено жодних правил SELinux

en: You must regenerate interface info by running /usr/bin/sepolgen-ifgen
uk: Вам слід повторно створити дані щодо інтерфейсу за допомогою команди /usr/bin/sepolgen-ifgen

en: Failed to read %s policy file
uk: Не вдалося прочитати файл правил %s

en: unknown
uk: невідомо

en: Internet Services Daemon
uk: Фонова служба інтернет-служб

en: Existing Domain Type
uk: Тип чинного домену

en: Minimal Terminal Login User Role
uk: Мінімальна роль користувача термінала

en: Minimal X Windows Login User Role
uk: Роль користувача мінімальної графічної системи

en: Desktop Login User Role
uk: Роль користувача робочої станції

en: Administrator Login User Role
uk: Роль користувача-адміністратора

en: Confined Root Administrator Role
uk: Обмежена роль адміністратора (root)

en: Module information for a new type
uk: Відомості щодо модуля для нового типу

en: Valid Types:
uk: Коректні типи:

en: Ports must be numbers or ranges of numbers from 1 to %d
uk: Номери портів повинні бути у діапазоні від 1 до %d

en: You must enter a valid policy type
uk: Вам слід вказати чинний тип правил

en: Name must be alpha numberic with no spaces. Consider using option "-n MODULENAME"
uk: Назва має складатися з літер і цифр, без пробілів. Вам варто скористатися параметром «-n НАЗВА_МОДУЛЯ»

en: User Role types can not be assigned executables.
uk: З типами ролей користувачів не можна пов’язувати виконувані файли.

en: Only Daemon apps can use an init script..
uk: Лише служби можуть використовувати сценарій init.

en: use_resolve must be a boolean value
uk: use_resolve має містити логічне значення

en: use_syslog must be a boolean value
uk: use_syslog має містити логічне значення

en: use_kerberos must be a boolean value
uk: use_kerberos має бути булевим значенням

en: manage_krb5_rcache must be a boolean value
uk: manage_krb5_rcache має бути булевим значенням

en: USER Types automatically get a tmp type
uk: Типам користувачів автоматично встановлюється тип tmp

en: Type field required
uk: Потрібне поле типу

en: You need to define a new type which ends with: 
     %s
uk: Вам слід визначити новий тип, назва якого завершуватиметься так: 
     %s

en: You must enter the executable path for your confined process
uk: Для обмеження процесу треба вказати виконуваний шлях

en: Type Enforcement file
uk: Файл примусового типу

en: Interface file
uk: Файл інтерфейсу

en: File Contexts file
uk: Файл контексту

en: Spec file
uk: Файл специфікації

en: Setup Script
uk: Сценарій налаштовування

en: Select domain
uk: Виберіть домен

en: Class
uk: Клас

en: Analyzing Policy...
uk: Аналізуємо правила…

en: Booleans
uk: Перемикачі

en: Display boolean information that can be used to modify the policy for the 'selected domain'.
uk: Показати дані щодо перемикачів, якими можна скористатися для внесення змін до правил для позначеного домену.

en: Files
uk: Файли

en: Display file type information that can be used by the 'selected domain'.
uk: Показати дані щодо типів файлів, які можуть використовуватися позначеним доменом.

en: Network
uk: Мережа

en: Display network ports to which the 'selected domain' can connect or listen to.
uk: Показати порти мережі, з якими позначений домен може встановлювати з’єднання або очікувати на з’єднання.

en: Transitions
uk: Переходи

en: Display applications that can transition into or out of the 'selected domain'.
uk: Показати програми, які можна переносити до або з позначеного домену.

en: Show Modified Only
uk: Показати лише змінені

en: If-Then-Else rules written in policy that can 
    allow alternative access control.
uk: Записи If-Then-Else, записані у правилах, можуть 
    уможливити альтернативне керування доступом.

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: File Path
uk: Шлях до файла

en: File path used to enter the 'selected domain'.
uk: Шлях до файла, що використовується для входу до позначеного домену.

en: Executable Files
uk: Файли програм

en: Files to which the 'selected domain' can write.
uk: Файли, до яких позначений домен може записувати дані.

en: File Types defined for the 'selected domain'.
uk: Типи файлів, визначені для позначеного домену.

en: Application File Types
uk: Типи файлів програм

en: Network Ports to which the 'selected domain' is allowed to connect.
uk: Порти мережі, з якими позначений домен може встановлювати з’єднання.

en: Outbound
uk: Вихідне

en: Network Ports to which the 'selected domain' is allowed to listen.
uk: Порти мережі, з якими позначений домен може очікувати на з’єднання.

en: Inbound
uk: Вхідне

en: Executables which will transition to a different domain, when the 'selected domain' executes them.
uk: Виконувані файли, які буде перенесено до іншого домену, де позначений домен зможе їх виконувати.

en: Calling Process Domain
uk: Виклик домену процесів

en: Executable File
uk: Виконуваний файл

en: Executables which will transition to the 'selected domain', when executing a selected domains entrypoint.
uk: Виконувані файли, які буде перенесено до позначеного домену під час виконання точки входу позначеного домену.

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Delete
uk: Вилучити

en: Modify
uk: Змінити

en: Update
uk: Оновити

en: SELinux File Label
uk: Мітка файла SELinux

en: System Status: Disabled
uk: Стан системи: вимкнено

en: File path used to enter the '%s' domain.
uk: Шлях до файла, що використовується для входу до домену «%s».

en: Files to which the '%s' domain can write.
uk: Файли, до яких домен «%s» може записувати дані.

en: Network Ports to which the '%s' is allowed to connect.
uk: Порти мережі, з якими домен «%s» може встановлювати з’єднання.

en: Network Ports to which the '%s' is allowed to listen.
uk: Порти мережі, з якими домен «%s» може очікувати на з’єднання.

en: File Types defined for the '%s'.
uk: Типи файлів визначених для «%s».

en: Display boolean information that can be used to modify the policy for the '%s'.
uk: Показати дані щодо перемикачів, якими можна скористатися для внесення змін до правил для домену «%s».

en: Display file type information that can be used by the '%s'.
uk: Показати дані щодо типів файлів, які можуть використовуватися «%s».

en: Display network ports to which the '%s' can connect or listen to.
uk: Показати порти мережі, з якими «%s» може встановлювати з’єднання або очікувати на з’єднання.

en: Executables which will transition to the '%s', when executing a selected domains entrypoint.
uk: Виконувані файли, які буде перенесено до домену «%s» під час виконання точки входу позначеного домену.

en: Executables which will transition to a different domain, when the '%s' executes them.
uk: Виконувані файли, які буде перенесено до іншого домену, де домен «%s» зможе їх виконувати.

en: Display applications that can transition into or out of the '%s'.
uk: Показати програми, які можна переносити до або з «%s».

en: Boolean %s Allow Rules
uk: Правила дозволу з перемикачами %s

en: System Status: Enforcing
uk: Стан системи: примусовий

en: System Status: Permissive
uk: Стан системи: дозвільний
