plasma-angelfish - en to az translation catalogue (110 entries)

en: desktop file to open
az: açmaq üçün .desktop faylı

en: Angelfish Web App runtime
az: Angelfish Web App icraetmə mühiti

en: Copyright 2020 Angelfish developers
az: Müəllif hüquqları 2020 Angelfish tərtibatçıları

en: Download finished
az: Yükləmə başa çatdı

en: Download failed
az: Yükləmə alınmadı

en: Authentication required
az: Kimlik doğrulaması tələb olunur

en: Username
az: İstifadəəçi adı

en: Password
az: Şifrə

en: Do you want to download this file?
az: Bu faylı yükləmək istəyirsiniz?

en: Download
az: Yükləmək

en: Cancel
az: İmtina

en: Error loading the page
az: Səhifənin yüklənməsində xəta baş verdi

en: Retry
az: Təkrarlamaq

en: Do you wish to continue?
    
     If you wish so, you may continue with an unverified certificate.
     Accepting an unverified certificate means
     you may not be connected with the host you tried to connect to.
     Do you wish to override the security check and continue?
az: Davam etmək istəyirsiniz?
    
     belə istəyirsinizsə, doğrulanmamış sertifikat ilə davam edə bilərsiniz
     Doğrulanmamış sertifikatla davam etmək o deməkdir ki,
     qoşulmağa cəhd etdiyiniz host ilə bağlantı qurulmaya bilər.
     Təhlükəsizlik yoxlamasını ötürmək və davam etmək istəyirsiniz?

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyr

en: The website asks for confirmation that you want to leave. Unsaved information might not be saved.
az: Veb səhifəni tərk etmənizin təsdiqlənməsi istənilir. Saxlanılmayan məlumatlar yaddaşa yazıla bilməz.

en: Leave page
az: Səhifəni tərk etmək

en: Submit
az: Təqdim etmək

en: Do you want to allow the website to access the geo location?
az: Bu veb səhifənin, sizin geo-məkanınızın istifadə etməsinə icazə verirsiniz?

en: Do you want to allow the website to access the microphone?
az: Bu səhifənin, mikrofonu istifadə etməsinə icazə verirsiniz?

en: Do you want to allow the website to access the camera?
az: Bu səhifənin, kameranı istifadə etməsinə icazə verirsiniz?

en: Do you want to allow the website to access the camera and the microphone?
az: Bu səhifənin, kamera və mikrofonu istifadə etməsinə icazə verirsiniz

en: Do you want to allow the website to share your screen?
az: Veb səhifəyə sizin ekranı paylaşmağa icazə verirsiniz?

en: Do you want to allow the website to share the sound output?
az: Veb səhifəyə səs çıxışını paylaşmağa icazə verirsiniz?

en: Do you want to allow the website to send you notifications?
az: Veb səhifəyə sizin bildirişlərinizi paylaşmağa icazə verirsiniz?

en: Accept
az: Qəbul etmək

en: Decline
az: Qəbul etməmək

en: Website was opened in a new tab
az: Veb səhifə yeni vərəqdə açıldı

en: Pause
az: Fasilə

en: Copy
az: Kopyalamaq

en: Cut
az: Kəsmək

en: Paste
az: Yerləşdirmək

en: Share page
az: Səhifəni paylaşmaq

en: The ad blocker is missing its filter lists, do you want to download them now?
az: Reklam bloklayıcında filtr siyahısı yoxdur, onlar indi yüklənsin?

en: Downloading...
az: Yüklənir...

en: Bookmarks
az: Əlfəcinlər

en: Search bookmarks…
az: Əlfəcinləri axtarın...

en: No bookmarks yet
az: Hələlik əlfəcin yoxdur

en: New Tab
az: Yeni Vərəq

en: Leave private mode
az: Gizli rejimi tərk etmək

en: Private mode
az: Gizli rejim

en: History
az: Tarixçə

en: Downloads
az: Yükləmələr

en: Full Screen
az: Tam ekran-

en: Show developer tools
az: Tərtibatçı alətlərini göstərmək

en: Find in page
az: Səhifədə tapmaq

[ctx: @action:inmenu]
en: Reader Mode
az: Oxu rejimi

en: Add to application launcher
az: Tətbiq başladıcıya əlavə edin

en: Settings
az: Ayarlar

en: Configure Angelfish
az: Angelfish'i tənzimləyin

en: Search history…
az: Tarixçəni axtarın...

en: Clear all history
az: Bütün tarixçəni təmizləyin

en: Not history yet
az: Hələlik heç bir tarixçə yoxdur

en: Toolbars
az: Alətlər çubuğu

en: Show home button:
az: Ev dyməsini göstərmək:

en: Homepage:
az: Ev səhifəsi:

en: New tabs:
az: Yeni vərəqlər:

en: Reader Mode: %1
az: Oxu rejimi: %1

en: No running downloads
az: Aktiv yükləmələr yoxdur

en: Continue
az: Davam etmək

[ctx: download state]
en: Starting…
az: Başladılır…

en: Completed
az: Tamamlandı

en: Cancelled
az: İmtina edildi

[ctx: download state]
en: Interrupted
az: Kəsildi

[ctx: download state]
en: In progress
az: İcra olunur

en: Search...
az: Axtar...

en: Angelfish Web Browser
az: Angelfish Veb Bələdçisi

en: Tabs
az: Vərəqlər

en: Add to homescreen
az: Əsas ekrana əlavə etmək

en: Open in app
az: Tətbiqdə açamaq

en: Go previous
az: Əvvəlkinə qayıtmaq

en: Go forward
az: İrəli

en: Stop loading
az: Yükləməni dayandırmaq

en: Refresh
az: Yeniləmək

en: Bookmarked
az: Əlfəcinlərdədir

en: Bookmark
az: Əlfəcin

en: Show desktop site
az: Masaüstü görünüşü

en: Reader Mode
az: Oxu rejimi

en: Hide navigation bar
az: Naviqasiya panelini gizlətmək

en: Show navigation bar
az: Naviqasiya panelini göstərmək

en: Site wants to open a new tab: 
    %1
az: Səhifə yeni vərəq açmaq istəyir: 
    %1

en: Open
az: Açmaq

en: Adblock settings
az: Adblock ayarları

en: Update lists
az: Siyahıları yeniləyin

en: The adblock functionality isn't included in this build.
az: Adblock funksiyası bu yığıma daxil edilməyib.

en: Add filterlist
az: Filtr siyahısı əlavə etmək

en: Name
az: Adı

en: Url
az: URL

en: Add
az: Əlavə etmək

en: Remove this filter list
az: Bu filtr siyahısını silmək

en: General
az: Əsas

en: Enable JavaScript
az: JavaScript-i aktivləşdirmək

en: Load images
az: Şəkilləri yükləmək

en: Enable adblock
az: Reklam əngəlləyicini aktiv edin

en: When you open a link, image or media in a new tab, switch to it immediately
az: Keçid, şəkil və ya media yeni vərəqdə açıldığında dərhal onlara keçmək

en: Navigation bar
az: Naviqasiya paneli

en: Choose the buttons enabled in navigation bar. Some of the buttons can be hidden only in portrait orientation of the browser and are always shown if  the browser is wider than its height.
    
     Note that if you disable the menu buttons, you will be able to access the menus either by swiping from the left or right side or to a side along the bottom of the window.
az: Naviqasiya panelində aktiv edilən düymələri seçin. Bəzi düymələr, yalnız bələdçi portret yönündə olduqda gizlədilə bilər və əgər bələdçinin eni hündürlüyündən çox olarsa həmişə görünür.
    
     Əgər düymələr menyusunu söndürmüş olsanız, o zaman barmağınızı pəncərənin solundan və ya sağından, həmçinin aşağısına doğru sürüşdürməklə menyuya daxil ola bilərsiniz.

en: Main menu in portrait
az: Əsas menyu portret görünüşündə

en: Tabs in portrait
az: Vərəqlər portret görünüşündə

en: Context menu in portrait
az: Kontekst menyu portret görünüşündə

en: Go back
az: Geriyə

en: Reload/Stop
az: Yenidən yükləmək/Dayandıqmaq

en: Ad Block
az: Reklam əngəlləyici

en: Web Apps
az: Veb tətbiqlər

en: Search Engine
az: Axtarış Vasitəsi

en: Custom
az: Fərdi

en: Base URL of your preferred search engine
az: Üstünlük verdiyiniz axtarış vasitəsinin əsas URL ünvanı

en: Remove app
az: Tətbiqi silmək

en: URL to open
az: Açmaq üçün URL ünvanı
