plasma-angelfish - en to et translation catalogue (63 entries)

en: desktop file to open
et: avatav töölauafail

en: Angelfish Web App runtime
et: Angelfishi veebilehitseja

en: Copyright 2020 Angelfish developers
et: Autoriõigus 2020: Angelfishi arendajad

en: Download finished
et: Allalaadimine lõpetatud

en: Download failed
et: Allalaadimine nurjus

en: Authentication required
et: Vajalik on autentida

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Parool

en: Do you want to download this file?
et: Kas laadida see fail alla?

en: Download
et: Laadi alla

en: Cancel
et: Loobu

en: Error loading the page
et: Tõrge lehekülje laadimisel

en: Retry
et: Proovi uuesti

en: The website asks for confirmation that you want to leave. Unsaved information might not be saved.
et: Veebilehekülg palub kinnitust, et sa soovid tõesti lahkuda. Salvestamata teave võib nii kaotsi minna.

en: Leave page
et: Lahku leheküljelt

en: Submit
et: Saada

en: Do you want to allow the website to access the geo location?
et: Kas lubada veebisaidil pääseda ligi asukohateabele?

en: Do you want to allow the website to access the microphone?
et: Kas lubada veebisaidil pääseda ligi mikrofonile?

en: Do you want to allow the website to access the camera?
et: Kas lubada veebisaidil pääseda ligi kaamerale?

en: Do you want to allow the website to access the camera and the microphone?
et: Kas lubada veebisaidil pääseda ligi kaamerale ja mikrofonile?

en: Do you want to allow the website to share your screen?
et: Kas lubada veebisaidil jagada ekraani?

en: Do you want to allow the website to share the sound output?
et: Kas lubada veebisaidil jagada heliväljundit?

en: Do you want to allow the website to send you notifications?
et: Kas lubada veebisaidil saata märguandeid?

en: Accept
et: Nõustu

en: Decline
et: Keeldu

en: Website was opened in a new tab
et: Veebilehekülg avati uuel kaardil

en: Copy
et: Kopeeri

en: Cut
et: Lõika

en: Paste
et: Aseta

en: Share page
et: Jaga lehekülge

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: Leave private mode
et: Välju privaatrežiimist

en: Private mode
et: Privaatrežiim

en: History
et: Ajalugu

en: Find in page
et: Otsi leheküljelt

en: Settings
et: Seadistused

en: Search...
et: Otsi ...

en: Angelfish Web Browser
et: Angelfishi veebilehitseja

en: Tabs
et: Kaardid

en: Add to homescreen
et: Lisa avaekraanile

en: Go previous
et: Liigu tagasi

en: Go forward
et: Liigu edasi

en: Stop loading
et: Peata laadimine

en: Refresh
et: Värskenda

en: Bookmarked
et: järjehoidjates

en: Bookmark
et: Järjehoidjatesse

en: Show desktop site
et: Näita töölaua saiti

en: Hide navigation bar
et: Peida liikumisriba

en: Show navigation bar
et: Näita liikumisriba

en: Site wants to open a new tab: 
    %1
et: Sait tahab avada uut kaarti: 
    %1

en: Open
et: Ava

en: Enable JavaScript
et: JavaScripti lubamine

en: Load images
et: Piltide laadimine

en: Navigation bar
et: Liikumisriba

en: Main menu in portrait
et: Põhimenüü püstpaigutusega

en: Tabs in portrait
et: Kaardid püstpaigutusega

en: Context menu in portrait
et: Kontekstimenüü püstpaigutusega

en: Go back
et: Liigu tagasi

en: Reload/Stop
et: Laadi uuesti/Peata

en: Search Engine
et: Otsingumootor

en: Custom
et: Kohandatud

en: Base URL of your preferred search engine
et: Eelistatud otsingumootori baas-URL

en: URL to open
et: Avatav URL
