plasma-angelfish - en to lt translation catalogue (169 entries)

en: desktop file to open
lt: darbalaukio failas, kurį atverti

en: Angelfish Web App runtime
lt: Angelfish saityno programos dinaminė programa

en: Copyright 2020 Angelfish developers
lt: Autorių teisės 2020 Angelfish programuotojai

en: Download finished
lt: Atsisiuntimas užbaigtas

en: Download failed
lt: Atsisiuntimas nepavyko

en: Open
lt: Atverti

en: Authentication required
lt: Reikia nustatyti tapatybę

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Do you want to download this file?
lt: Ar norite atsisiųsti šį failą?

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Error loading the page
lt: Klaida įkeliant puslapį

en: Retry
lt: Bandyti dar kartą

en: Do you wish to continue?
    
     If you wish so, you may continue with an unverified certificate.
     Accepting an unverified certificate means you may not be connected with the host you tried to connect to.
    
     Do you wish to override the security check and continue?
lt: Ar norite tęsti?
    
     Jei pageidaujate, galite tęsti naudodamiesi nepatikrintu liudijimu.
     Jei sutiksite naudotis nepatikrintu liudijimu, tai reikš,
     jog gali būti tikimybė, kad būsite prisijungę ne prie to mazgo, prie kurio ketinote jungtis.
    
     Ar norite nustelbti saugumo patikrinimą ir tęsti?

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: This page says
lt: Šis puslapis sako,

en: The website asks for confirmation that you want to leave. Unsaved information might not be saved.
lt: Internetinė svetainė prašo patvirtinimo, kad norite išeiti. Visa neįrašyta informacija gali likti neįrašyta.

en: Leave page
lt: Išeiti iš puslapio

en: Submit
lt: Pateikti

en: Do you want to allow the website to access the geo location?
lt: Ar norite leisti internetinei svetainei prieigą prie jūsų geografinės buvimo vietos?

en: Do you want to allow the website to access the microphone?
lt: Ar norite leisti internetinei svetainei prieigą prie jūsų mikrofono?

en: Do you want to allow the website to access the camera?
lt: Ar norite leisti internetinei svetainei prieigą prie jūsų kameros?

en: Do you want to allow the website to access the camera and the microphone?
lt: Ar norite leisti internetinei svetainei prieigą prie jūsų kameros ir mikrofono?

en: Do you want to allow the website to share your screen?
lt: Ar norite leisti internetinei svetainei bendrinti jūsų ekraną?

en: Do you want to allow the website to share the sound output?
lt: Ar norite leisti internetinei svetainei bendrinti garso išvestį?

en: Do you want to allow the website to send you notifications?
lt: Ar norite leisti internetinei svetainei siųsti jums pranešimus?

en: Accept
lt: Priimti

en: Decline
lt: Atmesti

en: Print
lt: Spausdinti

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Save to PDF
lt: Įrašyti į PDF

en: Orientation
lt: Orientacija

en: Paper size
lt: Popieriaus dydis

en: Options
lt: Parinktys

en: Print backgrounds
lt: Spausdinti foną

en: Save
lt: Įrašyti

en: Website was opened in a new tab
lt: Internetinė svetainė atverta naujoje kortelėje

en: Entered Full Screen Mode
lt: Įjungta viso ekrano veiksena

en: Exit Full Screen (Esc)
lt: Išjungti viso ekrano veikseną (Gr)

en: Play
lt: Atkurti

en: Pause
lt: Pristabdyti

en: Unmute
lt: Įjungti garsą

en: Mute
lt: Nutildyti

en: Speed
lt: Greitis

en: Loop
lt: Kartoti iš naujo

en: Exit fullscreen
lt: Išjungti viso ekrano veikseną

en: Fullscreen
lt: Visas ekranas

en: Hide controls
lt: Slėpti valdiklius

en: Show controls
lt: Rodyti valdiklius

en: Open video
lt: Atverti vaizdo įrašą

en: Open audio
lt: Atverti garso įrašą

en: Open video in new Tab
lt: Atverti vaizdo įrašą naujoje kortelėje

en: Open audio in new Tab
lt: Atverti garso įrašą naujoje kortelėje

en: Save video
lt: Įrašyti vaizdo įrašą

en: Copy video Link
lt: Kopijuoti vaizdo įrašo nuorodą

en: Open image
lt: Atverti paveikslą

en: Open image in new Tab
lt: Atverti paveikslą naujoje kortelėje

en: Save image
lt: Įrašyti paveikslą

en: Copy image
lt: Kopijuoti paveikslą

en: Copy image link
lt: Kopijuoti paveikslo nuorodą

en: Open link
lt: Atverti nuorodą

en: Open link in new Tab
lt: Atverti nuorodą naujoje kortelėje

en: Bookmark link
lt: Įrašyti nuorodą į žymeles

en: Save link
lt: Įrašyti nuorodą

en: Copy link
lt: Kopijuoti nuorodą

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Cut
lt: Iškirpti

en: Paste
lt: Įdėti

en: Share page
lt: Bendrinti puslapį

en: View page source
lt: Rodyti pradinį puslapio kodą

en: The ad blocker is missing its filter lists, do you want to download them now?
lt: Reklamos blokavimui trūksta reikalingų filtrų, ar norite juos dabar atsisiųsti?

en: Downloading...
lt: Atsisiunčiama...

en: Bookmarks
lt: Žymelės

en: Search bookmarks…
lt: Ieškoti žymelių…

en: No bookmarks yet
lt: Kol kas žymelių nėra

en: Search or enter URL…
lt: Atlikite paiešką arba įveskite URL adresą…

en: New Tab
lt: Nauja kortelė

en: Leave private mode
lt: Išeiti iš privačios veiksenos

en: Private mode
lt: Privati veiksena

en: History
lt: Istorija

en: Downloads
lt: Atsiuntimai

en: Full Screen
lt: Visas ekranas

en: Hide developer tools
lt: Slėpti plėtotojo įrankius

en: Show developer tools
lt: Rodyti plėtotojo įrankius

en: Find in page
lt: Rasti puslapyje

[ctx: @action:inmenu]
en: Reader Mode
lt: Skaitytojo veiksena

en: Add to application launcher
lt: Pridėti į programų paleidyklę

en: Settings
lt: Nuostatos

en: Search history…
lt: Ieškoti istorijoje…

en: Clear all history
lt: Išvalyti visą istoriją

en: Not history yet
lt: Kol kas istorijos nėra

en: Reader Mode: %1
lt: Skaitytojo veiksena: %1

en: Close tab
lt: Užverti kortelę

en: Open a new tab
lt: Atverti naują kortelę

en: List all tabs
lt: Išvardyti visas korteles

en: Reload Tab
lt: Įkelti kortelę iš naujo

en: Duplicate Tab
lt: Dubliuoti kortelę

en: Bookmark Tab
lt: Įrašyti kortelę į žymeles

en: Close Tab
lt: Užverti kortelę

en: No running downloads
lt: Nėra vykdomų atsiuntimų

[ctx: download state]
en: Starting…
lt: Pradedama…

en: Completed
lt: Užbaigtas

en: Cancelled
lt: Atsisakytas

[ctx: download state]
en: Interrupted
lt: Pertrauktas

[ctx: download state]
en: In progress
lt: Eigoje

en: Continue
lt: Tęsti

en: Search...
lt: Ieškoti...

en: Angelfish Web Browser
lt: Angelfish saityno naršyklė

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Add to homescreen
lt: Pridėti į pradžios ekraną

en: Open in app
lt: Atverti programėlėje

en: Go previous
lt: Eiti į ankstesnį

en: Go forward
lt: Eiti į tolimesnį

en: Stop loading
lt: Stabdyti įkėlimą

en: Refresh
lt: Įkelti iš naujo

en: Bookmarked
lt: Įrašyta į žymeles

en: Bookmark
lt: Įrašyti į žymeles

en: Show desktop site
lt: Rodyti darbalaukiui skirtą svetainės versiją

en: Reader Mode
lt: Skaitytojo veiksena

en: Hide navigation bar
lt: Slėpti naršymo juostą

en: Done
lt: Atlikta

en: Site wants to open a new tab: 
    %1
lt: Svetainė nori atverti naują kortelę: 
    %1

en: Share page to
lt: Bendrinti puslapį į

en: URL to open
lt: URL, kurį atverti

en: General
lt: Bendra

en: Ad Block
lt: Reklamos blokavimas

en: Web Apps
lt: Saityno programėlės

en: Search Engine
lt: Paieškos sistema

en: Toolbars
lt: Įrankių juostos

en: Show home button:
lt: Rodyti pradžios mygtuką:

en: The home button will be shown next to the reload button in the toolbar.
lt: Pradžios mygtukas bus rodomas įrankių juostoje šalia įkėlimo iš naujo mygtuko.

en: Homepage:
lt: Pagrindinis puslapis:

en: New tabs:
lt: Naujos kortelės:

en: Always show the tab bar
lt: Visada rodyti kortelių juostą

en: The tab bar will be displayed even if there is only one tab open
lt: Kortelių juosta bus rodoma net tuomet, kai yra tik viena kortelė

en: Adblock settings
lt: Reklamos blokavimo nuostatos

[ctx: @action:intoolbar]
en: Add Filterlist
lt: Pridėti filtrų sąrašą

en: Update lists
lt: Atnaujinti sąrašus

en: The adblock functionality isn't included in this build.
lt: Reklamos blokavimo funkcionalumas nėra įtrauktas į šį darinį.

en: Remove this filter list
lt: Šalinti šį filtrų sąrašą

en: Add Filterlist
lt: Pridėti filtrų sąrašą

en: Add filterlist
lt: Pridėti filtrų sąrašą

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Enable JavaScript
lt: Įjungti JavaScript

en: This may be required on certain websites for them to work.
lt: To gali prireikti tam tikrose internetinėse svetainėse, kad jos veiktų.

en: Load images
lt: Įkelti paveikslus

en: Whether to load images on websites.
lt: Ar įkelti internetinėse svetainėse paveikslus.

en: Enable adblock
lt: Įjungti reklamos blokavimą

en: Attempts to prevent advertisements on websites from showing.
lt: Stengiasi neleisti internetinėse svetainėse rodyti reklamų.

en: AdBlock functionality was not included in this build.
lt: Reklamos blokavimo funkcionalumas nebuvo įtrauktas į šį darinį.

en: Switch to new tab immediately
lt: Nedelsiant perjungti į naują kortelę

en: When you open a link, image or media in a new tab, switch to it immediately
lt: Kai naujoje kortelėje atveriate nuorodą, paveikslą ar mediją, nedelsiant į ją perjungti

en: Use Smooth Scrolling
lt: Naudoti glotnų slinkimą

en: Scrolling is smoother and will not stop suddenly when you stop scrolling. Requires app restart to take effect.
lt: Slinkimas bus glotnesnis ir, jums nustojus slinkti, staigiai nesustos. Tam, kad įsigaliotų, reikia paleisti programą iš naujo.

en: Use dark color scheme
lt: Naudoti tamsų spalvų rinkinį

en: Websites will have their color schemes set to dark. Requires app restart to take effect.
lt: Internetinės svetainės turės nustatytą tamsų spalvų rinkinį. Tam, kad įsigaliotų, reikia paleisti programą iš naujo.

en: Navigation bar
lt: Naršymo juostą

en: Choose the buttons enabled in navigation bar. Some of the buttons can be hidden only in portrait orientation of the browser and are always shown if the browser is wider than its height.
    
     Note that if you disable the menu buttons, you will be able to access the menus either by swiping from the left or right side or to a side along the bottom of the window.
lt: Pasirinkite mygtukus, kurie bus įjungti naršymo juostoje. Kai kurie mygtukai stačioje naršyklės veiksenoje gali būti paslėpti ir visada rodomi tik tuo atveju, jei naršyklė yra platesnė nei jos aukštis.
    
     Turėkite omenyje, jog jeigu išjungsite meniu mygtukus, meniu galėsite pasiekti braukdami iš kairės ar dešinės pusės arba į šoną palei lango apačią.

en: Main menu in portrait
lt: Pagrindinis meniu stačiai

en: Tabs in portrait
lt: Kortelės stačiai

en: Context menu in portrait
lt: Kontekstinis meniu stačiai

en: Go back
lt: Grįžti

en: Reload/Stop
lt: Įkelti iš naujo/Stabdyti

en: Custom
lt: Tinkinta

en: Base URL of your preferred search engine
lt: Pagrindinis, jūsų pageidaujamos paieškos sistemos, URL

en: Remove app
lt: Šalinti programėlę

[ctx: placeholder message]
en: No Web Apps installed
lt: Nėra įdiegta jokių saityno programėlių
