plasma-angelfish - en to nl translation catalogue (169 entries)

en: desktop file to open
nl: te openen bureabladbestand

en: Angelfish Web App runtime
nl: Web App runtime van Angelfish

en: Copyright 2020 Angelfish developers
nl: Copyright 2020 Ontwikkelaars van Angelfish

en: Download finished
nl: Download voltooid

en: Download failed
nl: Downloaden is mislukt

en: Authentication required
nl: Authenticatie vereist

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Do you want to download this file?
nl: Wil u dit bestand downloaden?

en: Download
nl: Downloaden

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Error loading the page
nl: Fout bij laden van pagina

en: Retry
nl: Opnieuw proberen

en: Do you wish to continue?
    
     If you wish so, you may continue with an unverified certificate.
     Accepting an unverified certificate means
     you may not be connected with the host you tried to connect to.
     Do you wish to override the security check and continue?
nl: Wilt u doorgaan?
    
     Zo ja, dan kunt u doorgaan met een niet geverifieerd certificaat.
     Een niet geverifieerd certificaat accepteren betekent dat u niet
     verbonden kan zijn met de host waarmee u probeert te verbinden.
     Wilt u de beveiligingscontrole overslaan en doorgaan?

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: This page says
nl: Deze pagina vertelt

en: The website asks for confirmation that you want to leave. Unsaved information might not be saved.
nl: De website vraagt om bevestiging dat u deze wilt verlaten. Niet opgeslagen informatie zou niet opgeslagen kunnen worden.

en: Leave page
nl: Pagina verlaten

en: Submit
nl: Indienen

en: Do you want to allow the website to access the geo location?
nl: Wilt u aan de website toegang toestaan naar de geo-locatie?

en: Do you want to allow the website to access the microphone?
nl: Wilt u aan de website toegang toestaan tot de microfoon?

en: Do you want to allow the website to access the camera?
nl: Wilt u aan de website toegang toestaan tot de camera?

en: Do you want to allow the website to access the camera and the microphone?
nl: Wilt u aan de website toegang toestaan tot de camera en de microfoon?

en: Do you want to allow the website to share your screen?
nl: Wilt u aan de website toestaan uw scherm te delen?

en: Do you want to allow the website to share the sound output?
nl: Wilt u aan de website toestaan uw geluidsuitvoer te delen?

en: Do you want to allow the website to send you notifications?
nl: Wilt u aan de website toestaan meldingen aan u te sturen?

en: Accept
nl: Accepteren

en: Decline
nl: Afwijzen

en: Print
nl: Afdrukken

en: Destination
nl: Bestemming

en: Save to PDF
nl: Opslaan naar PDF

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Paper size
nl: Papiergrootte

en: Options
nl: Opties

en: Print backgrounds
nl: Achtergronden afdrukken

en: Save
nl: Opslaan

en: Website was opened in a new tab
nl: Website is geopend in een nieuw tabblad

en: Entered Full Screen Mode
nl: Modus Volledig scherm geactiveerd

en: Exit Full Screen (Esc)
nl: Volledig scherm verlaten (Esc)

en: Play
nl: Afspelen

en: Pause
nl: Pauzeren

en: Unmute
nl: Dempen opheffen

en: Mute
nl: Dempen

en: Speed
nl: Snelheid

en: Loop
nl: Lus

en: Exit fullscreen
nl: Volledig scherm verlaten

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Hide controls
nl: Besturingen verbergen

en: Show controls
nl: Besturingen tonen

en: Open video
nl: Video openen

en: Open audio
nl: Audio openen

en: Open video in new Tab
nl: Video openen in nieuw tabblad

en: Open audio in new Tab
nl: Audio openen in nieuw tabblad

en: Save video
nl: Video opslaan

en: Copy video Link
nl: Videokoppeling kopiëren

en: Open image
nl: Afbeelding openen

en: Open image in new Tab
nl: Afbeelding openen in nieuw tabblad

en: Save image
nl: Afbeelding opslaan

en: Copy image
nl: Afbeelding kopiëren

en: Copy image link
nl: Koppeling van afbeelding kopiëren

en: Open link
nl: Koppeling openen

en: Open link in new Tab
nl: Koppeling openen in nieuw tabblad

en: Bookmark link
nl: Bladwijzer van koppeling maken

en: Save link
nl: Koppeling opslaan

en: Copy link
nl: Koppeling kopiëren

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Cut
nl: Knippen

en: Paste
nl: Plakken

en: Share page
nl: Pagina delen

en: View page source
nl: Paginabron weergeven

en: The ad blocker is missing its filter lists, do you want to download them now?
nl: In de ad-blocker ontbreken zijn filterlijsten, wilt u ze nu downloaden?

en: Downloading...
nl: Bezig met downloaden...

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: Search bookmarks…
nl: Bladwijzers zoeken…

en: No bookmarks yet
nl: Nog geen bladwijzers

en: Search or enter URL…
nl: Zoek of voer een URL in…

en: New Tab
nl: Nieuw tabblad

en: Leave private mode
nl: Modus privé verlaten

en: Private mode
nl: Modus privé

en: History
nl: Geschiedenis

en: Full Screen
nl: Volledig scherm

en: Hide developer tools
nl: Hulpmiddelen voor ontwikkelaar verbergen

en: Show developer tools
nl: Hulpmiddelen voor ontwikkelaars tonen

en: Find in page
nl: In pagina zoeken

[ctx: @action:inmenu]
en: Reader Mode
nl: Modus Lezer

en: Add to application launcher
nl: Aan programmastarter toevoegen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Configure Angelfish
nl: Angelfish configureren

en: Search history…
nl: Zoeken in geschiedenis…

en: Clear all history
nl: Alle geschiedenis wissen

en: Not history yet
nl: Nog geen geschiedenis

en: Toolbars
nl: Werkbalken

en: Show home button:
nl: Home knop tonen:

en: The home button will be shown next to the reload button in the toolbar.
nl: De knop home zal getoond worden naast de knop herladen in de werkbalk

en: Homepage:
nl: Homepagina:

en: New tabs:
nl: Nieuwe tabbladen:

en: Always show the tab bar
nl: Altijd de tabbladbalk weergeven

en: The tab bar will be displayed even if there is only one tab open
nl: De tabbladbalk zal getoond worden zelfs als er maar één tabblad open is

en: Reader Mode: %1
nl: Modus Lezer: %1

en: Close tab
nl: Tabblad sluiten

en: Open a new tab
nl: Een nieuw tabblad openen

en: List all tabs
nl: Alle tabbladen tonen

en: Reload Tab
nl: Tabblad herladen

en: Duplicate Tab
nl: Tabblad dupliceren

en: Bookmark Tab
nl: Bladwijzer maken van tabblad

en: Close Tab
nl: Tabblad sluiten

en: No running downloads
nl: Geen actieve downloads

en: Continue
nl: Doorgaan

[ctx: download state]
en: Starting…
nl: Bezig met starten...

en: Completed
nl: Voltooid

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

[ctx: download state]
en: Interrupted
nl: Onderbroken

[ctx: download state]
en: In progress
nl: Nog bezig

en: Search...
nl: Zoeken...

en: Angelfish Web Browser
nl: Webbrowser Angelfish

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Add to homescreen
nl: Aan thuisscherm toevoegen

en: Open in app
nl: In toepassing openen

en: Go previous
nl: Ga naar vorige

en: Go forward
nl: Ga verder

en: Stop loading
nl: Laden stoppen

en: Refresh
nl: Vernieuwen

en: Bookmarked
nl: Met bladwijzer

en: Bookmark
nl: Bladwijzer

en: Show desktop site
nl: Bureaubladsite tonen

en: Reader Mode
nl: Modus Lezer

en: Hide navigation bar
nl: Navigatiebalk verbergen

en: Show navigation bar
nl: Navigatiebalk tonen

en: Site wants to open a new tab: 
    %1
nl: Site wil een nieuw tabblad openen: 
    %1

en: Open
nl: Openen

en: Adblock settings
nl: Instellingen van ad-blocker

en: Update lists
nl: Lijst bijwerken

en: The adblock functionality isn't included in this build.
nl: De functionaliteit van ad-blocker is niet ingevoegd in dit gebouwde.

en: Add filterlist
nl: Filterlijst toevoegen

en: Name
nl: Naam

en: Url
nl: URL-adres

en: Add
nl: Toevoegen

en: Remove this filter list
nl: Deze filterlijst verwijderen

en: add Filterlist
nl: Filterlijst toevoegen

en: General
nl: Algemeen

en: Enable JavaScript
nl: JavaScript inschakelen

en: This may be required on certain websites for them to work.
nl: Dit kan vereist worden om bepaalde websites te laten werken.

en: Load images
nl: Images laden

en: Whether to load images on websites.
nl: Of afbeeldingen te laten laden op websites.

en: Enable adblock
nl: Ad-block inschakelen

en: Attempts to prevent advertisements on websites from showing.
nl: Pogingen om te voorkomen dat advertenties op websites verschijnen.

en: AdBlock functionality was not included in this build.
nl: De functionaliteit van ad-blocker is niet ingevoegd in dit gebouwde.

en: Switch to new tab immediately
nl: Onmiddellijk omschakelen naar een nieuw tabblad

en: When you open a link, image or media in a new tab, switch to it immediately
nl: Wanneer u een koppeling, afbeelding of medium opent in een nieuw tabblad, schakel er onmiddellijk naar om

en: Use Smooth Scrolling
nl: Vloeiend schuiven gebruiken

en: Scrolling is smoother and will not stop suddenly when you stop scrolling. Requires app restart to take effect.
nl: Schuiven is vloeiender en zal niet plotseling stoppen wanneer u stopt met schuiven. Vereist opnieuw starten van de toepassing om effect te hebben.

en: Use dark color scheme
nl: Donker kleurenschema gebruiken

en: Websites will have their color schemes set to dark. Requires app restart to take effect.
nl: Websites zullen hun kleurenschema's ingesteld hebben op donker. Vereist opnieuw starten van toepassing om effect te hebben.

en: Navigation bar
nl: Navigatiebalk

en: Choose the buttons enabled in navigation bar. Some of the buttons can be hidden only in portrait orientation of the browser and are always shown if  the browser is wider than its height.
    
     Note that if you disable the menu buttons, you will be able to access the menus either by swiping from the left or right side or to a side along the bottom of the window.
nl: De in de navigatiebalk ingeschakelde knoppen kiezen. Sommige knoppen kunnen alleen in portretoriëntatie van de browser verborgen zijn en worden altijd getoond als de browser breder is dan zijn hoogte.
    
     Merk op dat als u de menuknoppen uitschakelt, u in staat zult zijn om de menu's te bereiken ofwel door van een zijde links of rechts te vegen of naar een zijde langs de onderkant van het venster.

en: Main menu in portrait
nl: Hoofdmenu in portret

en: Tabs in portrait
nl: Tabbladen in portret

en: Context menu in portrait
nl: Contextmenu in portret

en: Go back
nl: Ga terug

en: Reload/Stop
nl: Herladen/stoppen

en: Ad Block
nl: Ad-block

en: Web Apps
nl: Web-toepassingen

en: Search Engine
nl: Zoekmachine

en: Custom
nl: Aangepast

en: Base URL of your preferred search engine
nl: Basis URL van uw zoekengine met voorkeur

en: Remove app
nl: Toepassing verwijderen

en: Share page to
nl: Pagina delen met

en: URL to open
nl: URL-adres om te openen
