plasma-angelfish - en to pl translation catalogue (181 entries)

en: desktop file to open
pl: plik pulpitu do otwarcia

en: Angelfish Web App runtime
pl: Biblioteka uruchomieniowa programu sieciowego Angelfish

en: Copyright 2020 Angelfish developers
pl: Copyright 2020 Programiści Angelfish

en: Download finished
pl: Ukończono pobieranie

en: Download failed
pl: Nie udało się pobrać

en: Open
pl: Otwórz

[ctx: @title:window]
en: Authentication Required
pl: Wymagane uwierzytelnienie

[ctx: @label:textbox]
en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

[ctx: @label:textbox]
en: Password:
pl: Hasło:

[ctx: Would you like to download (filename) from (domain)?]
en: Would you like to download %1 from %2?
pl: Czy pobrać %1 z %2?

[ctx: @action:button]
en: Download
pl: Pobierz

[ctx: @action:button]
en: Cancel
pl: Anuluj

[ctx: @title]
en: Error Loading the Page
pl: Błąd wczytywania strony

[ctx: @action:intoolbar]
en: Retry
pl: Ponów

en: Do you wish to continue?
    
     If you wish so, you may continue with an unverified certificate.
     Accepting an unverified certificate means you may not be connected with the host you tried to connect to.
    
     Do you wish to override the security check and continue?
pl: Czy chcesz kontynuować?
    
     Jeśli chcesz, to możesz kontynuować z niepotwierdzonym certyfikatem.
     Przyjęcie niepotwierdzonego certyfikatu oznacza,
     że możesz nie połączyć się z gospodarzem, do którego chciałeś się połączyć.
    
    
     Czy chcesz pominąć to sprawdzenie bezpieczeństwa i kontynuować?

[ctx: @action:button]
en: Yes
pl: Tak

[ctx: @action:button]
en: No
pl: Nie

[ctx: @title:window]
en: This Page Says
pl: Ta strona mówi

en: The website asks for confirmation that you want to leave. Unsaved information might not be saved.
pl: Strona sieciowa prosi o potwierdzenie, że chcesz wyjść. Niezapisane dane, mogą pozostać niezapisanymi.

[ctx: @action:button]
en: Leave Page
pl: Opuść stronę

[ctx: @action:button]
en: Submit
pl: Wyślij

en: Do you want to allow the website <b>%1</b> to access the <b>microphone</b>?
pl: Czy zezwolić stronie <b>%1</b> na dostęp do <b>mikrofonu</b>?

en: Do you want to allow the website <b>%1</b> to access the <b>camera</b>?
pl: Czy zezwolić stronie <b>%1</b> na dostęp do <b>kamery</b>?

en: Do you want to allow the website <b>%1</b> to access the <b>camera and the microphone</b>?
pl: Czy zezwolić stronie <b>%1</b> na dostęp do <b>kamery i mikrofonu</b>?

en: Do you want to allow the website <b>%1</b> to share your <b>screen</b>?
pl: Czy dać stronie <b>%1</b> możliwość udostępniania twojego <b>ekranu</b>?

en: Do you want to allow the website <b>%1</b> to share the sound <b>output</b>?
pl: Czy dać stronie <b>%1</b> możliwość udostępniania <b>wyjścia</b> dźwiękowego?

en: Do you want to allow the website <b>%1</b> to send you <b>notifications</b>?
pl: Czy zezwolić stronie <b>%1</b> na pokazywanie <b>powiadomień</b>?

en: Do you want to allow the website <b>%1</b> to access the <b>geo location</b>?
pl: Czy zezwolić stronie <b>%1</b> na dostęp do <b>twojego położenia geograficznego</b>?

en: Do you want to allow the website <b>%1</b> to access the <b>clipboard</b>?
pl: Czy zezwolić stronie <b>%1</b> na dostęp do <b>schowka</b>?

en: Do you want to allow the website <b>%1</b> to access your <b>fonts</b>?
pl: Czy zezwolić stronie <b>%1</b> na dostęp do twoich <b>czcionek</b>?

[ctx: The website (website) requested an unknown permission: Do you want to allow the website (website) to access your fonts?]
en: The website %1 requested an unknown permission: %2
pl: Strona %1 poprosiła o nieznane uprawienie: %2

[ctx: @action:button]
en: Accept
pl: Przyjmij

[ctx: @action:button]
en: Decline
pl: Odrzuć

[ctx: @title:window]
en: Print
pl: Wydrukuj

[ctx: @title:group]
en: Destination
pl: Cel

[ctx: @title:group]
en: Save to PDF
pl: Zapisz do PDFa

[ctx: @title:group]
en: Orientation
pl: Kierunek

[ctx: @title:group]
en: Paper Size
pl: Rozmiar papieru

[ctx: @title:group]
en: Options
pl: Ustawienia

[ctx: @label:checkbox]
en: Print backgrounds
pl: Drukuj tła

[ctx: @action:button]
en: Save
pl: Zapisz

[ctx: @info:status]
en: Website was opened in a new tab
pl: Strona sieciowa otworzyła się w nowej karcie

[ctx: @info:status]
en: Entered Full Screen mode
pl: Włączono tryb pełnego ekranu

[ctx: @action:button]
en: Exit Full Screen (Esc)
pl: Wyłącz tryb pełnego ekranu (Esc)

[ctx: @action:inmenu]
en: Play
pl: Odtwórz

[ctx: @action:inmenu]
en: Pause
pl: Wstrzymaj

[ctx: @action:inmenu]
en: Unmute
pl: Wyłącz wyciszenie

[ctx: @action:inmenu]
en: Mute
pl: Wycisz

[ctx: @label]
en: Speed
pl: Szybkość

[ctx: @action:inmenu]
en: Loop
pl: Zapętlij

[ctx: @action:inmenu]
en: Exit Fullscreen
pl: Wyłącz tryb pełnoekranowy

[ctx: @action:inmenu]
en: Enter Fullscreen
pl: Włącz tryb pełnoekranowy

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide Controls
pl: Ukryj sterowanie

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Controls
pl: Pokaż sterowanie

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Video
pl: Otwórz film

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Audio
pl: Otwórz dźwięk

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Video in New Tab
pl: Otwórz film na nowej karcie

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Audio in New Tab
pl: Otwórz dźwięk na nowej karcie

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Video
pl: Zapisz film

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Video Link
pl: Skopiuj odnośnik do filmu

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Image
pl: Otwórz obraz

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Image in New Tab
pl: Otwórz obraz na nowej karcie

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Image
pl: Zapisz obraz

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Image
pl: Skopiuj obraz

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Image Link
pl: Skopiuj odnośnik do obrazu

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Link
pl: Otwórz odnośnik

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Link in New Tab
pl: Otwórz odnośnik w nowej karcie

[ctx: @action:inmenu]
en: Bookmark Link
pl: Dodaj odnośnik do zakładek

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Link
pl: Zapisz odnośnik

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link
pl: Skopiuj odnośnik

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy
pl: Skopiuj

[ctx: @action:inmenu]
en: Cut
pl: Wytnij

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste
pl: Wklej

[ctx: @action:inmenu]
en: Search for “%1”
pl: Poszukaj "%1"

[ctx: @action:inmenu]
en: Share Page
pl: Udostępnij stronę

[ctx: @action:inmenu]
en: View Page Source
pl: Pokaż źródło strony

[ctx: @info]
en: The adblocker is missing its filter lists, do you want to download them now?
pl: Program blokujący reklamy nie ma spisu filtrów, czy pobrać je teraz?

[ctx: @info]
en: Downloading…
pl: Pobieranie…

[ctx: @title:window]
en: Bookmarks
pl: Zakładki

[ctx: @info:placeholder]
en: Search bookmarks…
pl: Szukaj zakładek

[ctx: @info:placeholder]
en: No bookmarks yet
pl: Nie ma jeszcze żadnej zakładki

[ctx: @info:placeholder]
en: Search or enter URL…
pl: Poszukaj lub wpisz adres URL...

[ctx: @action:inmenu]
en: New Tab
pl: Nowa karta

[ctx: @action:inmenu]
en: Leave Private Mode
pl: Opuść tryb prywatny

[ctx: @action:inmenu]
en: Private Mode
pl: Tryb prywatny

[ctx: @action:inmenu]
en: History
pl: Historia

[ctx: @action:inmenu]
en: Bookmarks
pl: Zakładki

[ctx: @action:inmenu]
en: Downloads
pl: Pobierane

[ctx: @action:inmenu]
en: Print
pl: Wydrukuj

[ctx: @action:inmenu]
en: Full Screen
pl: Pełny ekran

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide Developer Tools
pl: Ukryj narzędzia programistyczne

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Developer Tools
pl: Pokaż narzędzia programistyczne

[ctx: @action:inmenu]
en: Find in Page
pl: Poszukaj na stronie

[ctx: @action:inmenu]
en: Reader Mode
pl: Tryb czytania

[ctx: @action:inmenu]
en: Add to Application Launcher
pl: Dodaj do uruchamiacza aplikacji

[ctx: @action:inmenu]
en: Settings
pl: Ustawienia

[ctx: @info:placeholder]
en: Search history…
pl: Szukaj w historii...

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear all history
pl: Wyczyść całą historię

[ctx: @info:placeholder]
en: No history yet
pl: Nie ma jeszcze historii

[ctx: @label]
en: Reader mode: %1
pl: Tryb czytania: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Close tab
pl: Zamknij kartę

[ctx: @info:tooltip]
en: Open a new tab
pl: Otwórz nową kartę

[ctx: @info:tooltip]
en: List all tabs
pl: Wymień wszystkie karty

[ctx: @action:inmenu]
en: Reload Tab
pl: Odśwież kartę

[ctx: @action:inmenu]
en: Duplicate Tab
pl: Powiel kartę

[ctx: @action:inmenu]
en: Bookmark Tab
pl: Dodaj kartę do zakładek

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
pl: Zamknij kartę

[ctx: @title:window]
en: Downloads
pl: Pobierane

[ctx: @info:placeholder]
en: No running downloads
pl: Brak pobieranych plików

[ctx: @info:progress]
en: Starting…
pl: Uruchamianie…

[ctx: @info:progress]
en: Completed
pl: Ukończone

[ctx: @info:progress]
en: Cancelled
pl: Anulowane

[ctx: @info:progress]
en: Interrupted
pl: Przerwane

[ctx: @info:progress]
en: In progress…
pl: W trakcie…

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel
pl: Anuluj

[ctx: @info:tooltip]
en: Continue
pl: Kontynuuj

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
pl: Poszukaj…

[ctx: @title:window]
en: History
pl: Historia

[ctx: @title:window]
en: Angelfish Web Browser
pl: Przeglądarka sieciowa Angelfish

[ctx: @action:inmenu]
en: Tabs
pl: Karty

[ctx: @action:inmenu]
en: Add to Homescreen
pl: Dodaj do strony domowej

[ctx: @action:inmenu]
en: Open in App
pl: Otwórz w programie

[ctx: @action:inmenu]
en: Go Back
pl: Przejdź wstecz

[ctx: @action:inmenu]
en: Go Forward
pl: Przejdź naprzód

[ctx: @action:inmenu]
en: Stop Loading
pl: Zatrzymaj wczytywanie

[ctx: @action:inmenu]
en: Refresh
pl: Odśwież

[ctx: @info:status]
en: Bookmarked
pl: W zakładkach

[ctx: @action:inmenu]
en: Bookmark
pl: Zakładka

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Desktop Site
pl: Pokaż stronę pulpitu

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide Navigation Bar
pl: Ukryj pasek przemieszczania się

[ctx: @action:intoolbar]
en: Done
pl: Gotowe

[ctx: @info:status]
en: %1 tabs
pl: %1 karty

[ctx: @info:status]
en: Site wants to open a new tab:
    %1
pl: Strona chce otworzyć nową kartę:
    %1

[ctx: @action:inmenu]
en: Open
pl: Otwórz

[ctx: @title:window]
en: Share Page
pl: Udostępnij stronę

en: URL to open
pl: Adres URL do otwarcia

[ctx: @title:window]
en: General
pl: Ogólne

[ctx: @title:window]
en: Web Apps
pl: Programy sieciowe

[ctx: @title:window]
en: Search Engines
pl: Wyszukiwarki

[ctx: @title:window]
en: Toolbars
pl: Paski narzędzi

[ctx: @label]
en: Show home button:
pl: Pokaż przycisk domu:

en: The home button will be shown next to the reload button in the toolbar.
pl: Przycisk strony domowej będzie pokazywany obok przycisku odświeżania na pasku narzędzi.

[ctx: @label]
en: Homepage:
pl: Strona domowa:

[ctx: @label]
en: New tabs:
pl: Nowe karty:

[ctx: @label:checkbox]
en: Always show the tab bar
pl: Zawsze pokazuj pasek kart

en: The tab bar will be displayed even if there is only one tab open.
pl: Pasek kart będzie wyświetlany nawet wtedy, gdy otwarta jest tylko jedna karta.

[ctx: @title:window]
en: Adblock Settings
pl: Ustawienia Adblock

[ctx: @info:tooltip]
en: Add filter list
pl: Dodaj spis filtrów

[ctx: @action:intoolbar]
en: Update Lists
pl: Uaktualnij listę

en: The adblock functionality isn't included in this build.
pl: Brak możliwości blokowania reklam w tym wydaniu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove this filter list
pl: Usuń ten spis filtrów

[ctx: @action:button]
en: Add Filter List
pl: Dodaj spis filtrów

[ctx: @title:group]
en: Add Filter List
pl: Dodaj spis filtrów

[ctx: @label]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: @label]
en: URL
pl: Adres URL

en: Enable JavaScript
pl: Włącz JavaScript

en: This may be required on certain websites for them to work.
pl: Może to być wymagane przez niektóre strony, aby zadziałały.

[ctx: @label:checkbox]
en: Load images
pl: Wczytaj obrazy

en: Whether to load images on websites.
pl: Określa czy wczytywać obrazy na stronach sieciowych.

[ctx: @label:checkbox]
en: Enable adblock
pl: Włącz AdBlock

en: Attempts to prevent advertisements on websites from showing.
pl: Próbuje uniemożliwić stronom sieciowym pokazywanie reklam na.

en: Adblock functionality was not included in this build.
pl: Adblock nie został dodany podczas budowania programu.

[ctx: @label:checkbox]
en: Switch to new tab immediately
pl: Przełącz na nową kartę natychmiast

en: When you open a link, image or media in a new tab, switch to it immediately.
pl: Po otwarciu odnośnika, obrazu lub filmu w nowej karcie, przełącz na nią natychmiast.

[ctx: @label:checkbox]
en: Use smooth scrolling
pl: Użyj płynnego przewijania

en: Scrolling is smoother and will not stop suddenly when you stop scrolling. Requires app restart to take effect.
pl: Przewijanie stanie się płynniejsze i nie zatrzyma się nagle, gdy przestaniesz przewijać. Wymaga ponownego uruchomienia aplikacji, aby zadziałać.

[ctx: @label:checkbox]
en: Use dark color scheme
pl: Użyj ciemnego zestawu barw

en: Websites will have their color schemes set to dark. Requires app restart to take effect.
pl: Strony będą miały ustawiony zestaw barw na ciemny. Wymaga ponownego uruchomienia aplikacji, aby zadziałać.

[ctx: @title:window]
en: Navigation Bar
pl: Pasek przemieszczania się

en: Choose the buttons enabled in navigation bar. Some of the buttons can be hidden only in portrait orientation of the browser and are always shown if the browser is wider than its height.
    
     Note that if you disable the menu buttons, you will be able to access the menus either by swiping from the left or right side or to a side along the bottom of the window.
pl: Wybierz przyciski pokazywane na pasku poruszania się. Niektóre z tych przycisków można ukryć tylko w trybie pionowym i pokazać, gdy przeglądarka jest szersza niż wyższa.
    
    Miej na uwadze, że jeśli wyłączysz przyciski menu, to będziesz miał dostęp do menu, przeciągając palcem od lewej do prawej strony wzdłuż dolnej krawędzi okna.

[ctx: @label:checkbox]
en: Main menu in portrait
pl: Główne menu w pionie

[ctx: @label:checkbox]
en: Tabs in portrait
pl: Karty w pionie

[ctx: @label:checkbox]
en: Context menu in portrait
pl: Menu podręczne w pionie

[ctx: @label:checkbox]
en: Go back
pl: Przejdź wstecz

[ctx: @label:checkbox]
en: Go forward
pl: Przejdź naprzód

[ctx: @label:checkbox]
en: Reload/Stop
pl: Wczytaj ponownie/Zatrzymaj

[ctx: @window:title]
en: Search Engines
pl: Wyszukiwarki

[ctx: @label]
en: Custom
pl: Własny

[ctx: @label]
en: Base URL of your preferred search engine
pl: Podstawowy adres URL dla wyszukiwarki

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove app
pl: Usuń program

[ctx: @info:placeholder]
en: No web apps installed
pl: Nie wgrano żadnej aplikacji sieciowej
