plasma-angelfish - en to sl translation catalogue (168 entries)

en: desktop file to open
sl: datoteka namizja za odpiranje

en: Angelfish Web App runtime
sl: Izvajalno okolje spletne aplikacije Angelfish

en: Copyright 2020 Angelfish developers
sl: Copyright 2020 razvijalci Angelfish

en: Download finished
sl: Prenos sem končan

en: Download failed
sl: Prenos sem ni uspel

en: Authentication required
sl: Zahtevana overovitev

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: Do you want to download this file?
sl: Ali želite prenesti sem to datoteko?

en: Download
sl: Prenesi sem

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Error loading the page
sl: Napaka pri nalaganju datoteke

en: Retry
sl: Ponovno poskusi

en: Do you wish to continue?
    
     If you wish so, you may continue with an unverified certificate.
     Accepting an unverified certificate means
     you may not be connected with the host you tried to connect to.
     Do you wish to override the security check and continue?
sl: Ali želite nadaljevati?
    
    Če res želite, lahko nadaljujete z nepreverjenim pooblastilom.
    Sprejeti nepreverjeno pooblastilo pomeni, da se morda
    ne boste mogli prijaviti na gostitelja, kamor ste se poskusili prijaviti.
    Ali želite preglasiti varnostno preverjanje in nadaljevati?

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: This page says
sl: Ta stran pravi

en: The website asks for confirmation that you want to leave. Unsaved information might not be saved.
sl: Spletna stran zahteva potrditev, da jo želite zapustiti. Neshranjeni podatki morda ne bodo shranjeni.

en: Leave page
sl: Zapusti stran

en: Submit
sl: Oddaj

en: Do you want to allow the website to access the geo location?
sl: Ali želite spletišču dovoliti dostop do geo lokacije?

en: Do you want to allow the website to access the microphone?
sl: Ali želite spletišču dovoliti dostop do mikrofona?

en: Do you want to allow the website to access the camera?
sl: Ali želite spletišču dovoliti dostop do kamere?

en: Do you want to allow the website to access the camera and the microphone?
sl: Ali želite spletišču dovoliti dostop do kamere in mikrofona?

en: Do you want to allow the website to share your screen?
sl: Ali želite spletišču dovoliti skupno rabo vašega ekrana?

en: Do you want to allow the website to share the sound output?
sl: Ali želite spletišču dovoliti skupno rabo zvočnega izhoda?

en: Do you want to allow the website to send you notifications?
sl: Ali želite spletišču dovoliti pošiljanje obvestil?

en: Accept
sl: Sprejmi

en: Decline
sl: Zavrni

en: Print
sl: Natisni

en: Destination
sl: Cilj

en: Save to PDF
sl: Shrani v PDF

en: Orientation
sl: Orientacija

en: Paper size
sl: Velikost papirja

en: Options
sl: Možnosti

en: Print backgrounds
sl: Natisni ozadja

en: Save
sl: Shrani

en: Website was opened in a new tab
sl: Spletišče je bilo odprto v novem zavihku

en: Entered Full Screen Mode
sl: Vneseni način celotnega zaslona

en: Exit Full Screen (Esc)
sl: Izhod iz celotnega zaslon (Esc)

en: Play
sl: Predvajaj

en: Pause
sl: Premor

en: Unmute
sl: Povrni zvok

en: Mute
sl: Utišaj

en: Speed
sl: Hitrost

en: Loop
sl: Zanka

en: Exit fullscreen
sl: Izhod iz celotnega zaslona

en: Fullscreen
sl: Celotni zaslon

en: Hide controls
sl: Skrij kontrole

en: Show controls
sl: Prikaži kontrole

en: Open video
sl: Odpri video

en: Open audio
sl: Odpri zvok

en: Open video in new Tab
sl: Odpri video v novem zavihku

en: Open audio in new Tab
sl: Odpri zvok v novem zavihku

en: Save video
sl: Shrani video

en: Copy video Link
sl: Kopiraj povezavo videa

en: Open image
sl: Odpri sliko

en: Open image in new Tab
sl: Odpri sliko v novem zavihku

en: Save image
sl: Shrani sliko

en: Copy image
sl: Kopiraj sliko

en: Copy image link
sl: Kopiraj povezavo slike

en: Open link
sl: Odpri povezavo

en: Open link in new Tab
sl: Odpri povezavo v novem zavihku

en: Bookmark link
sl: Zaznamuj povezavo

en: Save link
sl: Shrani povezavo

en: Copy link
sl: Kopiraj povezavo

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Cut
sl: Izreži

en: Paste
sl: Prilepi

en: Share page
sl: Deli stran

en: View page source
sl: Poglej vir strani

en: The ad blocker is missing its filter lists, do you want to download them now?
sl: V blokatorju oglasov manjkajo filtrirni seznami. Ali jih želite prenesti zdaj?

en: Downloading...
sl: Prenašam...

en: Bookmarks
sl: Zaznamki

en: Search bookmarks…
sl: Išči zaznamke…

en: No bookmarks yet
sl: Še ni zaznamkov

en: Search or enter URL…
sl: Išči ali vnesi URL…

en: New Tab
sl: Nov zavihek

en: Leave private mode
sl: Zapusti zasebni način

en: Private mode
sl: Zasebni način

en: History
sl: Zgodovina

en: Downloads
sl: Prenosi

en: Full Screen
sl: Celotni zaslon

en: Hide developer tools
sl: Skrij razvojna orodja

en: Show developer tools
sl: Prikaži razvojna orodja

en: Find in page
sl: Išči na strani

[ctx: @action:inmenu]
en: Reader Mode
sl: Bralni način

en: Add to application launcher
sl: Dodaj v zaganjalnik programov

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Configure Angelfish
sl: Nastavi Angelfish

en: Search history…
sl: Preišči zgodovino…

en: Clear all history
sl: Počisti vso zgodovino

en: Not history yet
sl: Še ni zgodovine

en: Toolbars
sl: Orodne vrstice

en: Show home button:
sl: Prikazuj gumb dom:

en: The home button will be shown next to the reload button in the toolbar.
sl: Gumb dom bo prikazan zraven gumba za ponovno nalaganje v orodni vrstici.

en: Homepage:
sl: Domača stran:

en: New tabs:
sl: Novi zavihki:

en: Always show the tab bar
sl: Vedno prikazuj vrstico zavihkov

en: The tab bar will be displayed even if there is only one tab open
sl: Vrstica zavihkov bo prikazana, četudi je odprt en sam zavihek

en: Reader Mode: %1
sl: Bralni način: %1

en: Close tab
sl: Zapri zavihek

en: Open a new tab
sl: Odpri novi zavihek

en: List all tabs
sl: Seznam vseh zavihkov

en: Reload Tab
sl: Ponovno naloži zavihek

en: Duplicate Tab
sl: Podvoji zavihek

en: Bookmark Tab
sl: Zaznamuj zavihek

en: Close Tab
sl: Zapri zavihek

en: No running downloads
sl: Ni tekočih prenosov

en: Continue
sl: Nadaljuj

[ctx: download state]
en: Starting…
sl: Začenjam…

en: Completed
sl: Končano

en: Cancelled
sl: Preklicano

[ctx: download state]
en: Interrupted
sl: Prekinjeno

[ctx: download state]
en: In progress
sl: V postopku

en: Search...
sl: Išči...

en: Angelfish Web Browser
sl: Angelfish spletni brskalnik

en: Tabs
sl: Zavihki

en: Add to homescreen
sl: Dodaj na začetni zaslon

en: Open in app
sl: Odpri v aplikaciji

en: Go previous
sl: Pojdi na prejšnjo

en: Go forward
sl: Pojdi naprej

en: Stop loading
sl: Ustavi nalaganje

en: Refresh
sl: Osveži

en: Bookmarked
sl: Zaznamovana

en: Bookmark
sl: Zaznamek

en: Show desktop site
sl: Prikaži namizno spletišče

en: Reader Mode
sl: Bralni način

en: Hide navigation bar
sl: Skrij navigacijsko letvico

en: Show navigation bar
sl: Prikaži navigacijsko letvico

en: Site wants to open a new tab: 
    %1
sl: Spletišče želi odpreti nov zavihek: 
    %1

en: Open
sl: Odpri

en: Adblock settings
sl: Nastavitve blokatorja oglasov

en: Update lists
sl: Posodobi sezname

en: The adblock functionality isn't included in this build.
sl: Možnost blokiranja oglasov ni vključena v to sestavo.

en: Add filterlist
sl: Dodaj filtrirni seznam

en: Name
sl: Ime

en: Add
sl: Dodaj

en: Remove this filter list
sl: Odstrani ta filtrirni seznam

en: add Filterlist
sl: dodaj filtrirni seznam

en: General
sl: Splošno

en: Enable JavaScript
sl: Omogoči JavaScript

en: This may be required on certain websites for them to work.
sl: To je lahko zahtevano na nekaterih spletiščih, da delujejo.

en: Load images
sl: Naloži slike

en: Whether to load images on websites.
sl: Ali naj naloži slike na spletiščih.

en: Enable adblock
sl: Omogoči adblock

en: Attempts to prevent advertisements on websites from showing.
sl: Poskusi preprečevanja prikazovanja oglasov na spletiščih.

en: AdBlock functionality was not included in this build.
sl: Funkcionalnost AdBclocka ni vključena v to sestavo.

en: Switch to new tab immediately
sl: Takoj preklopi na novi zavihek

en: When you open a link, image or media in a new tab, switch to it immediately
sl: Ko odpreš povezavo, sliko ali medij v novem zavihku, se takoj preklopi tja

en: Use Smooth Scrolling
sl: Uporabi gladko drsenje

en: Scrolling is smoother and will not stop suddenly when you stop scrolling. Requires app restart to take effect.
sl: Drsenje je bolj gladko in se nenadoma ne zaustavlja, ko prenehate z drsenjem. Zahtevan je ponovni zagon aplikacije, da ima učinek.

en: Use dark color scheme
sl: Uporabi shemo temne barve

en: Websites will have their color schemes set to dark. Requires app restart to take effect.
sl: Spletišča bodo imela nastavljene njihove temne barvne sheme. Zahteva ponovni zagon aplikacije, da ima učinek.

en: Navigation bar
sl: Navigacijska letvica

en: Choose the buttons enabled in navigation bar. Some of the buttons can be hidden only in portrait orientation of the browser and are always shown if  the browser is wider than its height.
    
     Note that if you disable the menu buttons, you will be able to access the menus either by swiping from the left or right side or to a side along the bottom of the window.
sl: Izberite gumbe omogočene v navigacijski vrstici. Nekateri gumbi so lahkoskriti samo v pokončni usmerjenosti brskalnika in so vedno prikazani, če je brskalnik širši od njegove višine.
    
     Če onemogočite gumbe menija, boste lahko dostopali do menijev, tako da povlečete z leve ali desne strani ali na stran ob dnu okna.

en: Main menu in portrait
sl: Glavni meni v pokončni legi

en: Tabs in portrait
sl: Zavihki v pokončni legi

en: Context menu in portrait
sl: Kontekstni meni v pokončni legi

en: Go back
sl: Pojdi nazaj

en: Reload/Stop
sl: Ponovno naloži/Ustavi

en: Web Apps
sl: Spletne aplikacije

en: Search Engine
sl: Iskalnik

en: Custom
sl: Po meri

en: Base URL of your preferred search engine
sl: Spletni naslov vašega najbolj zaželenega iskalnika

en: Remove app
sl: Odstrani aplikacijo

en: Share page to
sl: Deli stran z

en: URL to open
sl: Spletni naslov za odpiranje
