anjuta-extras master - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: File: %s
eo: Dosiero: %s

en: No file to print!
eo: Neniu dosiero por presi!

en: Scintilla Editor
eo: Redaktilo Scintilla

en: The file '%s' has been changed.
    Do you want to reload it ?
eo: La dosiero '%s' estas ŝanĝita.
    Ĉu vi volas reŝargi ĝin?

en: The file '%s' has been changed.
    Do you want to loose your changes and reload it ?
eo: La dosiero '%s' estas ŝanĝita.
    Ĉu vi volas perdi viajn ŝanĝojn kaj reŝargi ĝin?

en: The file '%s' has been deleted.
    Do you confirm and close it ?
eo: La dosiero '%s' estas forigita.
    Ĉu vi konfiras kaj volas fermi ĝin?

en: The file '%s' has been deleted.
    Do you want to loose your changes and close it ?
eo: La dosiero '%s' estas forigita.
    Ĉu vi volas perdi viajn ŝanĝojn kaj fermi ĝin?

en: Could not get file info
eo: Ne eblis akiri dosier-informon

en: Could not open file
eo: Ne eblis malfermi dosieron

en: Error while reading from file
eo: Eraro dum legado de dosiero

en: Loading file...
eo: Ŝargante dosieron...

en: Could not load file: %s
    
    Details: %s
eo: Ne eblis ŝargi dosieron: %s
    
    Detaloj: %s

en: File loaded successfully
eo: Ŝargis dosieron sukcese

en: Saving file...
eo: Konservante dosieron...

en: File saved successfully
eo: Konservis dosieron sukcese

en: Program '%s' does not exists
eo: Programo '%s' ne ekzistas

note: Public functions *---------------------------------------------------------------------------
en: Sample Plugin
eo: Ekzempla kromprogramo

en: Sample Plugin for Anjuta.
eo: Ekzempla kromprogramo por Anjuto

en: An alternate editor based on Scintilla
eo: Alternativa redaktilo bazita sur Scintilla
