Anjuta - en to nl translation catalogue (1158 entries)

en: Develop software in an integrated development environment
nl: Software ontwikkelen in een geïntegreerde ontwikkelomgeving

en: Integrated Development Environment
nl: Geïntegreerde ontwikkelomgeving

en: Unable to find plugin module %s
nl: Kon plugin-module %s niet vinden

en: Unable to find plugin registration function %s in module %s
nl: Kon plugin-registratiefunctie %s in module %s niet vinden

en: Unknown error in module %s
nl: Onbekende fout in module %s

en: Missing location of plugin %s
nl: Ontbrekende locatie van plugin %s

en: Missing type defined by plugin %s
nl: Ontbrekend type gedefiniëerd door plugin %s

en: plugin %s fails to register type %s
nl: plugin %s kon type %s niet registreren

en: The file you are trying to open contains an invalid byte sequence.
nl: Het bestand dat u probeert te openen bevat ongeldige opeenvolging van bytes.

en: Western
nl: Westers

en: Central European
nl: Centraal-Europees

en: South European
nl: Zuid-europees

en: Baltic
nl: Baltisch

en: Cyrillic
nl: Cyrillisch

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Greek
nl: Grieks

en: Hebrew Visual
nl: Hebreeuws visueel

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Turkish
nl: Turks

en: Nordic
nl: Noors

en: Celtic
nl: Keltisch

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Armenian
nl: Armeens

en: Chinese Traditional
nl: Traditioneel Chinees

en: Cyrillic/Russian
nl: Cyrillisch/Russisch

en: Japanese
nl: Japans

en: Korean
nl: Koreaans

en: Chinese Simplified
nl: Vereenvoudigd Chinees

en: Georgian
nl: Georgisch

en: Cyrillic/Ukrainian
nl: Cyrillisch/Oekraiens

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Cannot execute command: "%s"
nl: Kan de opdracht: ‘%s’ niet uitvoeren

en: execvp failed
nl: execvp is mislukt

en: Anjuta Shell
nl: Anjuta-shell

en: Anjuta shell that will contain the plugin
nl: Anjuta-shell die de plugin zal bevatten

en: Plugin '%s' do not want to be deactivated
nl: Plugin ‘%s’ wil niet gedeactiveerd worden

en: Load
nl: Laden

en: Available Plugins
nl: Beschikbare plugins

en: Preferred plugins
nl: Voorkeursplugins

en: Only show user activatable plugins
nl: Alleen plugins tonen die de gebruiker kan activeren

en: Forget selected plugin
nl: Geselecteerde plugin vergeten

en: Select a plugin
nl: Selecteer een plugin

en: Please select a plugin to activate
nl: Selecteer een plugin om te activeren

en: No plugin able to load other plugins in %s
nl: Geen plugin is in staat andere plugins te laden in %s

en: Remember this selection
nl: Deze selectie onthouden

en: Profiles
nl: Profielen

en: Current stack of profiles
nl: Huidige verzameling profielen

en: Available plugins
nl: Beschikbare plugins

en: Currently available plugins found in plugin paths
nl: Momenteel beschikbare plugins gevonden in pluginpaden

en: Activated plugins
nl: Geactiveerde plugins

en: Currently activated plugins
nl: Momenteel geactiveerde plugins

en: Anjuta Status
nl: Anjuta status

en: Anjuta status to use in loading and unloading of plugins
nl: Te gebruiken Anjuta-status bij het laden en ontladen van plugins

note: DEBUG_PRINT ("Icon: %s", icon_path); Avoid space in translated string
en: Loaded:
nl: Geladen:

en: Plugin Manager
nl: Plugin-beheer

en: The plugin manager to use for resolving plugins
nl: De te gebruiken plugin-manager voor het vinden van plugins

en: Profile Name
nl: Profielnaam

en: Name of the plugin profile
nl: Naam van het plugin-profiel

en: Profile Plugins
nl: Profiel-plugins

en: List of plugins for this profile
nl: Lijst met plugins voor dit profiel

en: Please select a plugin from the list
nl: Selecteer een plugin uit de lijst

en: Failed to read '%s': XML parse error. Invalid or corrupted anjuta plugins profile.
nl: Kon ‘%s’ niet lezen: XML-verwerkingsfout. Ongeldig of beschadigd anjuta-pluginsprofiel

note: <Pluginname>: Install it from <some location on the web>
en: %s: Install it from '%s'
nl: %s: Installeren vanaf ‘%s’

en: Are you sure you want to reset the preferences to
    their default settings?
nl: Weet u zeker dat de instellingen wilt resetten naar
    hun fabrieksinstellingen?

note: Action name Stock icon, if any
en: _Reset
nl: _Resetten

en: Category
nl: Categorie

note: FIXME: Make the general page first
en: General
nl: Algemeen

en: Anjuta Preferences
nl: Anjuta voorkeuren

en: Select the items to save:
nl: Selecteer de items om op te slaan:

en: If you do not save, all your changes will be lost.
nl: Aanpassingen die niet bewaard zijn, zullen verloren gaan.

en: Save
nl: Opslaan

en: _Discard changes
nl: _Wijzigingen verwerpen

en: <b>There is %d item with unsaved changes. Save changes before closing?</b> | <b>There are %d items with unsaved changes. Save changes before closing?</b>
nl[0]: <b>Er is %d item met niet opgeslagen wijzigingen. Wijzigingen opslaan voor sluiten?</b>
nl[1]: <b>Er zijn %d items met niet opgeslagen wijzigingen. Wijzigingen opslaan voor sluiten?</b>

en: There is an item with unsaved changes. Save changes before closing?
nl: Er is een item met niet-opgeslagen wijzigingen. Eerst opslaan?

note: gtk_tree_view_column_set_sizing (column, GTK_TREE_VIEW_COLUMN_AUTOSIZE);
en: Action
nl: Actie

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Sensitive
nl: Gevoelig

en: Shortcut
nl: Snelkoppeling

en: The "%s" utility is not installed.
    Please install it.
nl: U heeft ‘%s’ niet op uw computer geïnstalleerd.
    U moet het eerst installeren.

en: Cannot execute command: %s (using shell %s)
nl: Kan de opdracht %s niet uitvoeren (via de shell %s)

en: Unable to display help. Please make sure Anjuta documentation package is install. It can be downloaded from http://anjuta.org
nl: Kon de hulp niet tonen. Controleer of het Anjuta documentatiepakket geïnstalleerd is. Het kan worden gedownload van http://anjuta.org

en: Modified
nl: Aangepast

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Conflicted
nl: Conflicterend

en: Missing
nl: Ontbrekend

en: Unversioned
nl: Zonder versie

en: Text
nl: Tekst

en: Text to render
nl: Weer te geven tekst

en: Pixbuf Object
nl: Pixbuf-object

en: The pixbuf to render.
nl: De te renderen pixbuf

en: Widget not found: %s
nl: Widget niet gevonden: %s

en: Could not find application pixmap file: %s
nl: Kon pixmap-bestand voor programma niet vinden: %s

en: <b>Build</b>
nl: <b>Bouwversie</b>

en: <b>Configuration:</b>
nl: <b>Configuratie:</b>

en: <b>Install</b>
nl: <b>Installeren</b>

en: <b>Regenerate project</b>
nl: <b>Project regenereren</b>

en: <b>Select Program to run:</b>
nl: <b>Selecteer programma om uit te voeren:</b>

en: Arguments:
nl: Argumenten:

en: Build Directory:
nl: Bouwmap:

en: Configure Options:
nl: Configuratieopties:

en: Configure Project
nl: Project configureren

en: Continue on errors
nl: Doorgaan bij fouten

en: Highlight message locations in editor
nl: Berichtlocaties uitlichten in de editor

en: Install as root:
nl: Installeren als root:

en: Run in terminal
nl: Uitvoeren in console

en: Run several commands at a time:
nl: Meerdere opdrachten tegelijk uitvoeren:

en: Select Program
nl: Programma selecteren

en: Select a build directory
nl: Selecteer een bouwmap

en: Translate messages
nl: Berichten vertalen

en: Default
nl: Standaard

note: Action name Stock icon, if any
en: Debug
nl: Debuggen

en: Profiling
nl: Profileren

en: Optimized
nl: Geoptimaliseerd

en: No executables in this project!
nl: Geen uitvoerbare bestanden in dit project!

en: Program
nl: Programma

en: No file or project currently opened.
nl: Geen bestand of project geopend.

note: Only local program are supported
en: Program '%s' is not a local file
nl: Programma ‘%s’ is geen lokaal bestand

en: Program '%s' does not exists
nl: Programma ‘%s’ bestaat niet

en: Program '%s' does not have execution permission
nl: Toepassing ‘%s’ heeft geen uitvoerrechten

en: No executable for this file.
nl: Geen uitvoerbaar bestand voor dit bronbestand.

en: Executable '%s' is not up-to-date.
nl: Uitvoerbaar bestand ‘%s’is niet up-to-date.

en: Entering: %s
nl: Binnengaan: %s

en: Leaving: %s
nl: Weggaan uit: %s

en: warning:
nl: waarschuwing:

en: Command canceled by user
nl: Opdracht geannuleerd door de gebruiker

en: Command aborted by user
nl: Opdracht afgebroken door de gebruiker

en: Command terminated with signal %d
nl: Opdracht beëindigd met signaal %d

en: Command terminated for an unknown reason
nl: Opdracht beëindigd vanwege een onbekende reden

en: Total time taken: %lu secs
nl: Totale verlopen tijd: %lu seconden

note: Translators: the first number is the number of the build attemp, the string is the directory where the build takes place
en: Build %d: %s
nl: Bouwversie %d: %s

en: _Build
nl: _Bouwen

en: _Build Project
nl: Project _bouwen

en: Build whole project
nl: Het gehele project bouwen

en: _Install Project
nl: Project i_nstalleren

en: Install whole project
nl: Hele project installeren

en: _Clean Project
nl: Project _opruimen

en: Clean whole project
nl: Het gehele project opruimen

en: C_onfigure Project...
nl: _Project configureren…

en: Configure project
nl: Het project configureren

en: Build _Tarball
nl: _Tarball bouwen

en: Build project tarball distribution
nl: Een tarball van het project bouwen gereed voor distributie

en: _Build Module
nl: _Module bouwen

en: Build module associated with current file
nl: De module bouwen die met het huidige bestand geassocieerd is

en: _Install Module
nl: M_odule installeren

en: Install module associated with current file
nl: De module installeren die met het huidige bestand geassocieerd is

en: _Clean Module
nl: Mo_dule opruimen

en: Clean module associated with current file
nl: De module opruimen die met het huidige bestand geassocieerd is

en: Co_mpile File
nl: Bestand _compileren

en: Compile current editor file
nl: Huidige broncodebestand compileren

en: Select Configuration
nl: Configuratie selecteren

en: Select current configuration
nl: De huidige configuratie selecteren

en: Remove Configuration
nl: Configuratie verwijderen

en: Clean project (distclean) and remove configuration directory if possible
nl: Project opruimen (distclean) en indien mogelijk de configuratiemap verwijderen

en: _Compile
nl: _Compileren

en: Compile file
nl: Bestand compileren

en: Build module
nl: Module bouwen

en: _Install
nl: _Installeren

en: Install module
nl: Module installeren

en: _Clean
nl: _Opruimen

en: Clean module
nl: Module opruimen

en: _Cancel command
nl: Opdracht _annuleren

en: Cancel build command
nl: De bouwopdracht annuleren

en: _Build (%s)
nl: _Bouwen (%s)

en: _Install (%s)
nl: I_nstalleren (%s)

en: _Clean (%s)
nl: _Opruimen (%s)

en: Co_mpile (%s)
nl: Co_mpileren (%s)

en: Co_mpile
nl: Co_mpileren

en: Build commands
nl: Bouwopdrachten

en: Command aborted
nl: Opdracht afgebroken

en: Update
nl: Verversen

en: Inheritance Graph
nl: Overervingsgrafiek

en: <b>Class Elements</b>
nl: <b>Klasse-elementen</b>

en: Add to Project
nl: Toevoegen aan project

en: Add to Repository
nl: Toevoegen aan repository

en: Author Email:
nl: E-mail auteur:

en: Author Name:
nl: Naam auteur:

en: Author/Date-Time
nl: Autheur/Datum-tijd

en: Author/Date/Time
nl: Auteur/Datum/Tijd

en: Base Class Inheritance:
nl: Basisklasse overerving:

en: Base Class:
nl: Basisklasse:

en: Class Function Prefix:
nl: Klassefunctie prefix:

en: Class Name:
nl: Klassenaam:

en: Class Options:
nl: Klasse-opties:

en: Create
nl: Aanmaken

en: GObject Class
nl: GObject-klasse

en: GObject Prefix and Type:
nl: GObject-prefix en -type:

en: General Public License (GPL)
    Lesser General Public License (LGPL)
    No License
nl: General Public License (GPL)
    Lesser General Public License (LGPL)
    Geen Licentie

en: Generic C++ Class
nl: Algemene C++ klasse

en: Header File:
nl: Header-bestand:

en: Inline the declaration and implementation
nl: Declaratie en implementatie inline maken

en: License:
nl: Licentie:

en: Member Functions/Variables
nl: Member-functies/-variabelen

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Signals
nl: Signalen

en: Source File:
nl: Broncodebestand:

en: Source/Header Headings:
nl: Bron/Header kopregels:

en: Header or source file has not been created
nl: Header of broncodebestand is niet aangemaakt

en: XML description of the user interface
nl: XML-beschrijving van de gebruikersinterface

en: <b>CVS Options</b>
nl: <b>CVS-opties</b>

en: <b>Options:</b>
nl: <b>Opties:</b>

en: <b>Options</b>
nl: <b>Opties</b>

en: Be verbose
nl: Uitgebreid

en: CVS Preferences
nl: CVS-voorkeuren

en: CVS: Add file/directory
nl: CVS: Bestand/map toevoegen

en: CVS: Commit file/directory
nl: CVS: Bestand/map committen

en: CVS: Import
nl: CVS: Importeren

en: CVS: Remove file/directory
nl: CVS: Bestand/map verwijderen

en: CVS: Status from file/directory
nl: CVS: Status van bestand/map

en: CVS: Update file/directory
nl: CVS: Map/bestand bijwerken

en: Choose file or directory to add:
nl: Bestand/map om toe te voegen:

en: Choose file or directory to commit:
nl: Bestand/map om te committen:

en: Compression Level (0=off, 10=max):
nl: Compressieniveau (0=uit, 10=max):

en: Create new directories
nl: Nieuwe mappen aanmaken

en: Delete empty directories
nl: Lege mappen verwijderen

en: File is binary
nl: Bestand is binair

en: Ignore .cvsrc file (recommended)
nl: .cvsrc-bestand negeren (aangeraden)

en: Module name:
nl: Modulenaam:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Path to "cvs" command
nl: Locatie van de opdracht ‘cvs’

en: Project root directory:
nl: Project-hoofdmap:

en: Revision:
nl: Revisie:

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Vendor tag:
nl: Leverancier:

en: Whole project
nl: Het gehele project

en: Please enter a filename!
nl: Geen een bestandsnaam!

en: Vendor
nl: Verkoper

en: Release
nl: Loslaten

en: Directory
nl: Map

en: Are you sure that you do not want a log message?
nl: Weet u zeker dat u geen logboekbericht wilt?

en: CVS command failed - See above for details
nl: CVS-opdracht mislukt - Zie hierboven voor details

en: CVS command successful! - Time taken: %ld second | CVS command successful! - Time taken: %ld seconds
nl[0]: CVS-opdracht gelukt! - Benodigde tijd: %ld seconde
nl[1]: CVS-opdracht gelukt! - Benodigde tijd: %ld seconden

en: CVS command is running - please wait until it finishes!
nl: CVS-opdracht nog in uitvoering - wacht tot deze afgerond is.

note: Action name Stock icon, if any
en: _Add
nl: _Toevoegen

note: Action name Stock icon, if any
en: _Remove
nl: _Verwijderen

note: Action name Stock icon, if any
en: _Commit
nl: _Committen

note: Action name Stock icon, if any
en: _Update
nl: _Verversen

note: Display label short-cut
en: Sync your local copy with the CVS tree
nl: Uw lokale kopie met de CVS-boom synchroniseren

note: Action name Stock icon, if any
en: _Diff
nl: _Verschillen

note: Display label short-cut
en: Show differences between your local copy and the tree
nl: De verschillen tonen tussen uw lokale kopie en de boom

note: Action name Stock icon, if any
en: _Show Status
nl: _Status tonen

note: Action name Stock icon, if any
en: _Show Log
nl: _Logboek tonen

note: Action name Stock icon, if any
en: _Import Tree
nl: _Boom importeren

en: CVS operations
nl: CVS-opdrachten

en: Attach to process
nl: Verbinden aan proces

en: Breakpoint properties
nl: Breekpunt eigenschappen

en: Breakpoints
nl: Breekpunten

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: Display process _tree
nl: Proces_boom weergeven

en: Enable _all
nl: _Alles inschakelen

en: Hide process para_meters
nl: Proces-para_meters verbergen

en: Inspect
nl: Inspecteren

en: Inspect/Evaluate
nl: Inspecteren/evalueren

en: Kernel Signals
nl: Signalen van de kernel

en: Location
nl: Locatie

en: Memory
nl: Geheugen

en: Pass:
nl: Passage:

en: Print:
nl: Afdrukken:

en: Program Interrupt
nl: Programma onderbroken

en: Select one directory
nl: Selecteer één map

en: Serial Line Connection
nl: Seriële-lijnverbinding

en: Set Signal Property
nl: Signaaleigenschap instellen

en: Shared libraries
nl: Gedeelde bibliotheken

en: Signal:
nl: Signaal:

en: Source Directories
nl: Bron mappen

en: Start Debugger
nl: Debugger starten

en: Stop:
nl: Stoppen:

en: TCP/IP Connection
nl: TCP/IP-verbinding

en: Yes
nl: Ja

en: _Attach
nl: Bij_voegen

en: _Automatic update
nl: _Automatische update

en: _Condition:
nl: _Voorwaarde:

en: _Disable all
nl: Alles _uitschakelen

en: _Hide paths
nl: Paden _verbergen

en: _Location:
nl: _Locatie:

en: _Name:
nl: _Naam:

note: This is the number of time that the program executes the line where a breakpoint is located. It is used as a list header, so I have tried to find a quite short name.
en: _Pass count:
nl: _Passages:

en: _Process to attach to:
nl: _Proces om bij te voegen:

en: _Remove all
nl: _Verwijder alles

en: _Value:
nl: _Waarde:

en: Are you sure you want to delete all the breakpoints?
nl: Weet u zeker dat u alle breekpunten wilt verwijderen?

note: Action name Stock icon, if any
en: _Breakpoints
nl: _Breekpunten

note: Action name Stock icon, if any
en: Toggle Breakpoint
nl: Breekpunt omschakelen

note: Display label short-cut
en: Toggle breakpoint at the current location
nl: Toggle breekpunt op de huidige locatie

note: Action name Stock icon, if any
en: Add Breakpoint...
nl: Breekpunt toevoegen...

note: Display label short-cut
en: Add a breakpoint
nl: Zet een breekpunt

note: Action name Stock icon, if any
en: Remove Breakpoint
nl: Breekpunten verwijderen

note: Display label short-cut
en: Remove a breakpoint
nl: Verwijder een breekpunt

note: Action name Stock icon, if any
en: Edit Breakpoint
nl: Breekpunt bewerken

note: Display label short-cut
en: Edit breakpoint properties
nl: Breekpunt eigenschappen bewerken

note: Action name Stock icon, if any
en: Enable Breakpoint
nl: Breekpunten inschakelen

note: Display label short-cut
en: Enable a breakpoint
nl: Een breekpunt inschakelen

note: Action name Stock icon, if any
en: Disable All Breakpoints
nl: Alle breekpunten uitschakelen

note: Display label short-cut
en: Deactivate all breakpoints
nl: Alle breekpunten deactiveren

note: Action name Stock icon, if any
en: R_emove All Breakpoints
nl: Alle breekpunten _verwijderen

note: Display label short-cut
en: Remove all breakpoints
nl: Alle breekpunten verwijderen

note: Action name Stock icon, if any
en: Jump to Breakpoint
nl: Naar breekpunt springen

en: Disable Breakpoint
nl: Breekpunt uitschakelen

en: Disable a breakpoint
nl: Een breekpunt uitschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Address
nl: Adres

en: Condition
nl: Voorwaarde

en: Pass count
nl: Passages

en: State
nl: Toestand

en: Breakpoint operations
nl: Breekpuntbewerkingen

note: create goto menu_item.
en: _Goto address
nl: _Ga naar adres

en: Variable
nl: Variabele

en: Value
nl: Waarde

en: Disassembly
nl: Disassemblatie

en: Information
nl: Informatie

en: Lines
nl: Regels

en: Started
nl: Gestart

en: Loaded
nl: Geladen

en: Running...
nl: In uitvoering…

en: Stopped
nl: Gestopt

en: Unloaded
nl: Ontladen

en: Debugger terminated with error %d: %s
nl: Debugger afgesloten met foutmelding %d: %s

en: Program has received signal: %s
nl: Programma ontving signaal: %s

note: Action name Stock icon, if any
en: _Debug
nl: _Debuggen

en: _Start Debugger
nl: Debugger _starten

en: _Debug Program
nl: Programma uit _debuggen

en: Start debugger and load the program
nl: Debugger starten en het programma laden

en: Stop Debugger
nl: Debugger stoppen

en: Say goodbye to the debugger
nl: Zeg tot ziens tegen de debugger

en: Add source paths...
nl: Bronpaden toevoegen…

en: Add additional source paths
nl: Extra bronpaden toevoegen

note: Action name Stock icon, if any
en: Debugger Command...
nl: Debugger-opdracht…

note: Display label short-cut
en: Custom debugger command
nl: Aangepaste debugger-opdracht

en: _Info
nl: I_nfo

en: Info _Target Files
nl: Info doelbestanden

en: Display information on the files the debugger is active with
nl: Toon informatie over de bestanden waarin de debugger actief is

en: Info _Program
nl: Info _Programma

en: Display information on the execution status of the program
nl: Toon informatie over de uitvoeringsstatus van het programma

en: Display the contents of kernel 'struct user' for current child
nl: Toont de inhoud van kernel 'struct user' voor huidig kind

en: Shared Libraries
nl: Gedeelde bibliotheken

en: Show kernel signals
nl: Kernel-signalen tonen

note: Action name Stock icon, if any
en: Run/_Continue
nl: Uitvoeren/_Doorgaan

note: Display label short-cut
en: Continue the execution of the program
nl: Verdergaan met de uitvoering van het programma

en: Step _In
nl: I_nstappen

en: Single step into function
nl: Zet 1 stap in de functie

en: Step O_ver
nl: Stap _Over

en: Single step over function
nl: Zet 1 stap over de functie

en: Step _Out
nl: Stap _Uit

en: Single step out of the function
nl: Zet 1 stap uit de functie

en: Run to the cursor
nl: Uitvoeren tot de cursor

en: Display all global and static variables of the program
nl: Toon alle globale en statische variablen van het programma

en: Info _Current Frame
nl: Info _Huidig Frame

en: Display information about the current frame of execution
nl: Toon informatie over het huidige frame van executie

en: Info Function _Arguments
nl: Info Functie _Argumenten

en: Display function arguments of the current frame
nl: Toon functieargumenten van het huidige frame

en: Shared Object
nl: Gedeeld object

en: From
nl: Van

en: To
nl: Aan

en: Signal
nl: Signaal

en: Stop
nl: Stoppen

en: Print
nl: Afdrukken

en: Pass
nl: Passeer

en: Description
nl: Beschrijving

note: Action name Stock icon, if any
en: Send to process
nl: Zend naar proces

en: Kernel signals
nl: Kernel signalen

en: Show Line Numbers
nl: Regelnummers tonen

en: View Source
nl: Bron tonen

en: Active
nl: Actief

note: Register actions
en: File
nl: Bestand

en: Line
nl: Regel

en: Function
nl: Functie

en: Arguments
nl: Argumenten

en: User
nl: Gebruiker

en: Time
nl: Tijd

en: Command
nl: Opdracht

en: Unable to execute: %s.
nl: Kan niet uitvoeren: %s.

en: Unable to open the file: %s
nl: Kan het bestand %s niet openen

en: Path
nl: Pad

en: Thread operations
nl: Thread-operaties

note: Action name Stock icon, if any
en: Ins_pect/Evaluate...
nl: Ins_pecteren/Evalueren…

note: Display label short-cut
en: Inspect or evaluate an expression or variable
nl: Inspectie of evaluatie van een expressie of variabele

en: Change Value
nl: Waarde wijzigen

en: Update all
nl: Alles bijwerken

en: Remove all
nl: Alles verwijderen

en: _Goto
nl: _Ga naar

en: _API Reference
nl: _API-referentie

en: _Context Help
nl: _Contexthulp

en: Search help for the current word in the editor
nl: Zoek help voor het huidige woord in de editor

en: Search for a term in help
nl: Zoeken naar een term in de hulp

en: Contents
nl: Inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: Help
nl: Hulp

en: Help display
nl: Hulpweergave

en: Are you sure you want to reload '%s'?
    Any unsaved changes will be lost.
nl: Weet u zeker dat u '%s' wilt herladen? 
    Aanpassingen die niet bewaard zijn, zullen verloren gaan.

en: _Reload
nl: He_rladen

en: Close file
nl: Bestand sluiten

en: Path:
nl: Pad:

en: Open file
nl: Bestand openen

en: Save file as
nl: Bestand opslaan als

en: The file '%s' already exists.
    Do you want to replace it with the one you are saving?
nl: Het bestand '%s' bestaat al.
    Wilt u het vervangen door de versie die u nu aan het opslaan bent?

en: _Replace
nl: _Vervangen

en: [read-only]
nl: [allen-lezen]

en: <b>Autosave</b>
nl: <b>Automatisch opslaan</b>

en: <b>Editor tabs</b>
nl: <b>Editor-tabs</b>

en: Do not show tabs
nl: Geen tabs tonen

en: Enable files autosave
nl: Automatisch bewaren inschakelen

en: Position:
nl: Positie:

en: Save files interval in minutes
nl: Autosave tijdsinterval in minuten

en: Save session interval in minutes
nl: Sessie opslaginterval in minuten

en: Sorted by most recent use
nl: Sorteren op recent gebruik

en: Sorted in alphabetical order
nl: Alfabetisch gesorteerd

en: Top
    Bottom
    Left
    Right
nl: Boven
    Onder
    Links
    Rechts

en: _Save
nl: Op_slaan

en: Save current file
nl: Bewaar huidig bestand

en: Save _As...
nl: Opslaan _als...

en: Save the current file with a different name
nl: Het huidige bestand opslaan onder een andere naam

en: Save A_ll
nl: A_lles opslaan

en: Save all currently open files, except new files
nl: Alle huidige open bestanden opslaan, behalve nieuwe bestanden

en: _Close File
nl: Bestand _sluiten

en: Close current file
nl: Huidige bestand sluiten

en: Close All
nl: Alles sluiten

en: Close all files
nl: Alle bestanden sluiten

en: Reload F_ile
nl: Bestand _herladen

en: Reload current file
nl: Huidig bestand herladen

en: Recent _Files
nl: _Recente Bestanden

en: _Print...
nl: Af_drukken...

en: Print the current file
nl: Het huidige bestand afdrukken

en: _Print Preview
nl: Afdruk_voorbeeld

en: _Transform
nl: _Transformeren

note: menu title
en: _Make Selection Uppercase
nl: _Maak selectie Hoofdletters

en: Make the selected text uppercase
nl: Maak de geselecteerde tekst hoofdletters

en: Make Selection Lowercase
nl: Maak selectie kleine letters

en: Make the selected text lowercase
nl: Maak de gesecteerde tekst kleine letters

en: Convert End Of Line characters to DOS EOL (CRLF)
nl: End of Line tekens omzetten naar DOS EOL (CRLF)

en: Convert EOL to LF
nl: EOL omzetten naar LF

en: Convert End Of Line characters to Unix EOL (LF)
nl: End of Line-tekens omzetten naar Unix EOL (LF)

en: Convert EOL to CR
nl: EOL omzetten naar CR

en: Convert End Of Line characters to Mac OS EOL (CR)
nl: End of Line-tekens omzetten naar Mac OS EOL (CR)

en: Convert End Of Line characters to majority of the EOL found in the file
nl: End of Line tekens omzetten naar de meerderheid van de EOL tekens aanwezig in het bestand

en: _Select
nl: _Selecteren

en: Select _All
nl: _Alles selecteren

en: Select all text in the editor
nl: Volledige tekst in de editor selecteren

en: Select _Code Block
nl: _Codeblok selecteren

en: Select the current code block
nl: Het huidige codeblok selecteren

note: Block comment: Uses line-comment (comment that affects only single line such as '//' or '#') and comments a block of lines.
en: _Block Comment/Uncomment
nl: _Blok commentaar zetten/verwijderen

en: Block comment the selected text
nl: Blok commentaar voor de geselecteerde tekst

note: Box comment: Uses stream-comment to comment a block of lines, usually with some decorations, to give an appearance of box.
en: Bo_x Comment/Uncomment
nl: _Kader commentaar zetten/verwijderen

en: Box comment the selected text
nl: Kader commentaar voor de geselecteerde tekst

note: Stream comment: Uses 'stream comment' (comment that affects a stream of characters -- has start and end comment code) and comments any code from arbitrary start position to arbitrary end position (can be in middle of lines).
en: _Stream Comment/Uncomment
nl: _Stroom commentaar zetten/verwijderen

en: Stream comment the selected text
nl: Stroom commentaar voor de geselecteerde tekst

note: menu title
en: _Line Number...
nl: _Regelnummer…

en: Go to a particular line in the editor
nl: Ga naar een specifieke regel in de editor

en: Matching _Brace
nl: Overeenkomstig _Haakje

en: Go to the matching brace in the editor
nl: Ga naar naar het bijpassende haakje in de editor

en: _Start of Block
nl: _Begin van blok

en: Go to the start of the current block
nl: Ga naar het begin van het huidige blok

en: _End of Block
nl: _Eind van blok

en: Go to the end of the current block
nl: Ga naar het einde van het huidige blok

en: _Search
nl: _Zoeken

en: _Edit
nl: Be_werken

en: U_ndo
nl: _Ongedaan maken

en: Undo the last action
nl: Laatste bewerking ongedaan maken

en: _Redo
nl: O_pnieuw

en: Redo the last undone action
nl: Doe de laatste ongedane aktie opnieuw

en: C_ut
nl: K_nippen

en: Cut the selected text from the editor to the clipboard
nl: Knipt de geselecteerde tekst van de editor naar het klembord

note: Action name Stock icon, if any
en: _Copy
nl: _Kopiëren

en: Copy the selected text to the clipboard
nl: De geselecteerde tekst naar het klembord kopiÃ«ren

en: _Paste
nl: _Plakken

en: Paste the content of clipboard at the current position
nl: Plakt de inhoud van het klembord op de huidige positie

en: _Clear
nl: _Wissen

en: Delete the selected text from the editor
nl: Verwijder de geselecteerde tekst van de editor

en: _Line Number Margin
nl: Marge rege_lnummers

en: Show/Hide line numbers
nl: Verberg/Toon regelnummers

en: Show/Hide code fold margin
nl: Toon/Verberg code omloop marge

en: Show/Hide indentation guides
nl: Inspringregels tonen/verbergen

en: Show/Hide white spaces
nl: Spatiëring tonen/verbergen

en: _Line End Characters
nl: _Regeleindetekens

en: Show/Hide line end characters
nl: Regeleindetekens tonen/verbergen

en: Enable/disable line wrapping
nl: Regelafbreking in-/uitschakelen

en: Zoom In
nl: Inzoomen

en: Zoom in: Increase font size
nl: Inzoomen: Groter lettertype

en: Zoom Out
nl: Uitzoomen

en: Zoom out: Decrease font size
nl: Uitzoomen: Kleiner lettertype

en: _Highlight Mode
nl: _Tekstkleuring

en: _Close All Folds
nl: _Sluit alle omlopers

en: Close all code folds in the editor
nl: Sluit alle code omlopers in de editor

en: _Open All Folds
nl: _Open alle omlopers

en: Open all code folds in the editor
nl: Open alle code omloop in de editor

en: _Toggle Current Fold
nl: _Toggle huidige omloop

en: Toggle current code fold in the editor
nl: Toggle huidig code omloop in de editor

en: _Documents
nl: _Documenten

en: Previous Document
nl: Vorige document

en: Switch to previous document
nl: Naar het vorige document wisselen

en: Next Document
nl: Volgende document

en: Switch to next document
nl: Naar het volgende document wisselen

en: Bookmar_k
nl: BookMar_k

en: _Previous Bookmark
nl: Vo_rige bladwijzer

en: Jump to the previous bookmark in the file
nl: Ga naar vorige bladwijzer in het bestand

en: _Next Bookmark
nl: V_olgende bladwijzer

en: Jump to the next bookmark in the file
nl: Ga naar volgende bladwijzer in het bestand

en: _Clear All Bookmarks
nl: _Alle bladwijzers opruimen

en: Clear bookmarks
nl: _Opruimen bladwijzers

en: Editor file operations
nl: Editor bestandsbewerkingen

en: Editor print operations
nl: Editr afdrukbewerkingen

en: Editor text transformation
nl: Editor teksttransformaties

en: Editor text selection
nl: Editor tekstselectie

note: { actions_insert, G_N_ELEMENTS (actions_insert), "ActionGroupEditorInsert", N_("Editor text insertions") },
en: Editor code commenting
nl: Editor code becommentariëren

en: Editor navigations
nl: Editor navigeren

en: Editor edit operations
nl: Editor bewerkingen

en: Editor zoom operations
nl: Editor zoombewerkingen

en: Editor syntax highlighting styles
nl: Editor syntaxkleuringstijlen

en: Editor text formating
nl: Editor tekstopmaak

en: Documents
nl: Documenten

en: Editor view settings
nl: Editor beeldinstelingen

en: Reload
nl: Herladen

en: Goto
nl: Ganaar

en: Zoom
nl: Zoomen

en: Mode
nl: Modus

note: Automatic highlight menu
en: Automatic
nl: Automatisch

en: Search for "%s" reached end and was continued on top.
nl: Zoekopdracht voor ‘%s’ omgeslagen nadat onderkant was bereikt.

note: we create a placeholder menuitem, to be used in case * the menu is empty. this placeholder will stay around * for the entire lifetime of the menu, and we just hide it * when it's not used. we have to do this, and do it here, * because we need a marker for the beginning of the recent * items list, so
en: No items found
nl: Geen items gevonden

en: No recently used resource found with URI `%s'
nl: Geen recentelijk gebruikte bron gevonden met URI ‘%s’

en: This function is not implemented for widgets of class '%s'
nl: Deze functie is niet geïmplementeerd met widgets van de klasse ‘%s’

en: Open '%s'
nl: ‘%s’ openen

en: Unknown item
nl: Onbekend item

note: This is the label format that is used for the first 10 items * in a recent files menu. The %d is the number of the item, * the %s is the name of the item. Please keep the _ in front * of the number to give these menu items a mnemonic. * * Don't include the prefix "recent menu label|" in the translat
en: recent menu label|_%d. %s
nl: %d. %s

note: This is the format that is used for items in a recent files menu. * The %d is the number of the item, the %s is the name of the item. * * Don't include the prefix "recent menu label|" in the translation.
en: recent menu label|%d. %s
nl: %d. %s

en: Can not open "%s".
    
    %s
nl: Kan ‘%s’ niet openen.
    
    %s

en: Open with:
nl: Openen met:

note: Document manager plugin
en: Document Manager
nl: Documentbeheer

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Anjuta Projects
nl: Anjuta projecten

en: C/C++ source files
nl: C/C++ bronbestanden

en: C# source files
nl: C# bronbestanden

en: Java source files
nl: Java bronbestanden

en: Pascal source files
nl: Pascal bronbestanden

en: PHP source files
nl: PHP bronbestanden

en: Perl source files
nl: Perl bronbestanden

en: Python source files
nl: Python bronbestanden

en: Hyper text markup files
nl: Hypertextmarkup bestanden

en: Shell scripts files
nl: Shell-scripts bestanden

en: Makefiles
nl: Make-bestanden

en: Lua files
nl: Lua-bestanden

en: Diff files
nl: Diff bestanden

en: Failed to activate plugin: %s
nl: Activeren van plugin: %s is mislukt

en: _New
nl: _Nieuw

en: New empty file
nl: Nieuw leeg bestand

en: _Open...
nl: _Openen…

en: _Open
nl: _Openen

en: Open _With
nl: Openen _met

en: Open with
nl: Openen met

en: File Loader
nl: Bestandslader

en: New
nl: Nieuw

en: Open
nl: Openen

en: Open _Recent
nl: _Recent geopend

en: Open recent file
nl: Recent bestand openen

en: Open recent files
nl: Recent bestanden openen

en: Do not show hidden files
nl: Verborgen bestanden niet tonen

en: Loading...
nl: Laden…

en: Filename
nl: Bestand

en: Uri of the top-most path displayed
nl: URI van het hoogstgelegen weergegeven pad

en: _Rename
nl: He_rnoemen

en: Rename file or directory
nl: Bestand of map hernoemen

en: Files
nl: Bestanden

en: File Manager
nl: Bestandsbeheer

en: <b>File Information</b>
nl: <b>Bestandsinformatie</b>

en: Add License Information
nl: Licentieinformatie toevoegen

en: Add to project
nl: Toevoegen aan project

en: Create corresponding header file
nl: Bijbehorende headerbestand maken

en: Enter the File name.
    The extension will be added according to the type.
nl: Geef de bestandsnaam.
    De extensie zal worden toegevoegd volgens het type.

en: Name:
nl: Naam:

en: New File
nl: Nieuw bestand

en: Use Template for the Header file
nl: Gebruik sjabloon voor headerbestand

en: C Source File
nl: C bronbestand

en: C/C++ Header File
nl: C/C++ headerbestand

en: C++ Source File
nl: C++ bronbestand

en: C# Source File
nl: C# bronbestand

en: Java Source File
nl: Java bronbestand

en: Perl Source File
nl: Perl bronbestand

en: Python Source File
nl: Python bronbestand

en: Shell Script File
nl: Shell scriptbestand

en: Other
nl: Overige

en: Unable to build user interface for New File
nl: Kan gebruikersinterface voor nieuw bestand niet opbouwen

en: Invalid GbfAmConfigValue type
nl: Ongeldig GbfAmConfigValue-type

en: Invalid or remote path (only local paths supported)
nl: Ongeldig of niet-lokaal pad (alleen lokale paden worden ondersteund)

en: Project doesn't exist or invalid path
nl: Project bestaat niet of heeft een ongeldid pad

en: Group name can only contain alphanumeric, '_', '-' or '.' characters
nl: Groepsnaam kan alleen alfanumerieke tekens bevatten en ‘_’, ‘-’ en ‘.’

en: Group couldn't be created
nl: Kon groep niet aanmaken

en: Group couldn't be removed
nl: Kon groep niet verwijderen

en: Target already exists
nl: Doel bestaat al

en: General failure in target creation
nl: Algemene fout bij aanmaken doel

en: Newly created target could not be identified
nl: Nieuw aangemaalt doel kon niet geïdentificeerd worden

en: Target couldn't be removed
nl: Kon doel niet verwijderen

en: Miscellaneous Data
nl: Overige gegevens

en: Info Documentation
nl: Info-documentatie

en: Java Module
nl: Java-module

en: Python Module
nl: Python-module

en: Source doesn't exist
nl: Bron bestaat niet

en: Version:
nl: Versie:

en: Use
nl: Gebruiken

en: Group name:
nl: Groepsnaam:

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: gcj compiler flags (ahead-of-time):
nl: gcj-compileervlaggen (ahead-of-time)

en: Java compiler flags (just-in-time):
nl: Java-compileervlaggen (just-in-time)

en: Fortran compiler flags:
nl: Fortran-compileervlaggen

en: C preprocessor flags
nl: C-preprocessor-vlaggen

en: gcj compiler flags (ahead-of-time)
nl: gcj-compileervlaggen (ahead-of-time)

en: Invalid GbfMkfileConfigValue type
nl: Ongeldig GbfMkfileConfigValue-type

en: Group coudn't be removed
nl: Kon groep niet verwijderen

en: Target couldn't be created
nl: Kon doel niet aanmaken

en: Target coudn't be removed
nl: Kon doel niet verwijderen

en: Source is already in target
nl: Bron bestaat al in doel

en: Source couldn't be added
nl: Kon bron niet toevoegen

en: Source coudn't be removed
nl: Kon bron niet verwijderen

en: Command Line Parameters
nl: Argumenten op de opdrachtregel

en: Enter a Hexa adress or select one in the data
nl: Geef een Hex-adres of kies er een in de data

en: Execute Program
nl: Programma uitvoeren

en: Run in Terminal
nl: Uitvoeren in terminal

en: Unable to find: %s.
    Unable to initialize debugger.
    Make sure Anjuta is installed correctly.
nl: Kon niet vinden: %s. 
    Initialisatie debugger mislukt.
    Zorg ervoor dat Anjuta juist is geïnstalleerd.

en: Getting ready to start debugging session...
nl: Klaarmaken om de debugsessie te starten…

en: Loading Executable:
nl: Laden van uitvoerbaar bestand:

en: No executable specified.
nl: Geen uitvoerbaar bestand gespecificeerd.

en: Open an executable or attach to a process to start debugging.
nl: Open een uitvoerbaar bestand of verbind het aan een proces om debuggen te starten

en: There was an error whilst launching the debugger.
nl: Tijdens het opstarten van de debugger is een fout opgetreden.

en: Make sure 'gdb' is installed on the system.
nl: Zorg ervoor dat 'gdb' is geinstalleerd op het systeem.

en: Program exited normally
nl: Programma is normaal afgesloten

en: Program exited with error code %s
nl: Programma is afgesloten met foutcode %s

note: The program has reached one breakpoint and will stop
en: Breakpoint number %s hit
nl: Breekpunt %s is bereikt

en: Function finished
nl: Functie is uitgevoerd

en: Location reached
nl: Locatie is bereikt

en: A process is already running.
    Would you like to terminate it and attach the new process?
nl: Een proces loopt al. 
    Wilt u het stoppen en het nieuwe proces verbinden?

en: Anjuta is unable to attach to itself.
nl: Anjuta kan zich niet aan zichzelf aankoppelen.

en: Program terminated
nl: Programma afgebroken

en: Interrupting the process
nl: Het proces wordt onderbroken

en: Cannot start terminal for debugging.
nl: Kan terminal niet starten voor debuggen.

en: <b>Changes:</b>
nl: <b>Wijzigingen:</b>

en: <b>Log Message:</b>
nl: <b>Logboekbericht:</b>

en: <b>Log message:</b>
nl: <b>Logboekbericht:</b>

en: <b>Mode:</b>
nl: <b>Modus:</b>

en: <b>Revision:</b>
nl: <b>Revisie:</b>

en: Add File
nl: Bestand toevoegen

en: Author:
nl: Auteur:

en: Force
nl: Dwingen

en: From:
nl: Van:

en: Head
nl: Kop

en: Ignore Files
nl: Bestanden negeren

en: Mixed
nl: Gemixt

en: Remove File
nl: Bestand verwijderen

en: Select A Folder
nl: Selecteer een map

en: Soft
nl: Zacht

en: To:
nl: Aan:

en: Author
nl: Auteur

note: Action name Stock icon, if any
en: _Skip
nl: _Overslaan

note: Action name Stock icon, if any
en: _Abort
nl: _Afbreken

note: Action name Stock icon, if any
en: _Resolve conflicts...
nl: Conflicten _oplossen…

note: Action name Stock icon, if any
en: _Add...
nl: _Toevoegen…

note: Action name Stock icon, if any
en: _Remove...
nl: _Verwijderen…

note: Action name Stock icon, if any
en: _Ignore...
nl: _Negeren…

note: Action name Stock icon, if any
en: _Delete branch...
nl: Branch _verwijderen…

note: Action name Stock icon, if any
en: _Switch to another branch...
nl: Naar andere branch _omschakelen…

note: Action name Stock icon, if any
en: _Merge...
nl: _Samenvoegen…

note: Action name Stock icon, if any
en: _Delete...
nl: _Verwijderen…

en: Unable to read file: %s.
nl: Kan het bestand: %s niet lezen.

en: Couldn't find a default signal name
nl: Kon standaard signaalnaam niet vinden

en: Project %s has no deprecated widgets or version mismatches.
nl: Project %s bevat geen verouderde widgets of niet-compatibele versies

en: Palette
nl: Palet

en: Add Item
nl: Item toevoegen

en: Edit Item
nl: Item bewerken

en: Summary:
nl: Samenvatting:

note: option menu label
en: Category:
nl: Categorie:

en: Edit Categories
nl: Categoriën bewerken

note: label
en: Priority:
nl: Prioriteit:

en: High
nl: Hoog

en: Medium
nl: Middel

note: create a priority string
en: Low
nl: Laag

en: Comment:
nl: Opmerking:

en: Completed
nl: Voltooid

en: n/a
nl: n/b

en: stopped:
nl: gestopt:

en: You need to select a todo item before you can remove it
nl: U dient een todo-item te selecteren alvorens deze te verwijderen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Plain Text
nl: Platte tekst

note: add the embed css style sheet tb
en: Export current category only
nl: Alleen huidige categorie exporteren

en: Embed default (CSS) style sheet
nl: Standaard CSS-stijlblad bijvoegen

en: _View
nl: Beel_d

en: All
nl: Alles

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Due date
nl: Verloopdatum

en: Summary
nl: Samenvatting

en: No permission to read the file.
nl: Geen toegangsrechten om het bestand te lezen.

en: Failed to parse xml structure
nl: Kon XML-structuur niet parsen

en: File is not a valid gtodo file
nl: Het bestand is geen geldig gtodo-bestand

en: Personal
nl: Persoonlijk

en: Business
nl: Zakelijk

en: Delete
nl: Verwijderen

en: <New category (%d)>
nl: <Nieuwe categorie (%d)>

note: gtk_container_set_border_width(GTK_CONTAINER(hbox), 9);
en: _Do not show again
nl: _Niet meer tonen

en: _Tasks
nl: _Taken

en: Hide _Completed Items
nl: _Voltooide items verbergen

en: Tasks
nl: Taken

en: Interface
nl: Netwerkverbinding

en: Highlight
nl: Oplichten

en: Misc
nl: Diversen

note: Translators: Second part of the sentence "Purge items after %d days"
en: days.
nl: dagen.

en: Notification
nl: Notificatie

en: Open a Task List
nl: Een takenlijst openen

en: Create a Task List
nl: Een takenlijst aanmaken

en: No Date
nl: Geen datum

en: <b>Macro details:</b>
nl: <b>Macro-details:</b>

en: <b>Macro text:</b>
nl: <b>Macrotekst:</b>

en: <b>Macros:</b>
nl: <b>Macro's:</b>

en: Edit...
nl: Bewerken…

en: Shortcut:
nl: Sneltoets:

en: Press macro shortcut...
nl: Typ macro-sneltoets…

en: Press shortcut
nl: Sneltoets typen

en: Anjuta macros
nl: Anjuta macro's

en: My macros
nl: Mijn macro's

en: Name:	 %s
    Category:	 %s
    Shortcut:	 %c
nl: Naam:	 %s
    Categorie:	 %s
    Sneltoets:	 %c

en: Insert
nl: Invoegen

en: Insert macro
nl: Macro invoegen

en: Add/Edit macro
nl: Macro toevoegen/bewerken

en: Macros
nl: Macro's

en: _Insert Macro...
nl: Macro i_nvoegen…

en: Insert a macro using a shortcut
nl: Macro invoegen met een sneltoets

en: _Add Macro...
nl: Macro's _toevoegen…

en: Add a macro
nl: Een macro toevoegen

en: Macros...
nl: Macro's…

en: Add/Edit/Remove macros
nl: Macro's toevoegen/bewerken/verwijderen

en: Macro operations
nl: Macro-bewerkingen

en: <b>Message colors</b>
nl: <b>Berichtkleuren</b>

en: <b>Messages options</b>
nl: <b>Berichtopties</b>

en: Error message indicator style:
nl: Foutmelding indicatorstijl:

en: Errors:
nl: Fouten:

en: Normal message indicator style:
nl: Normaal bericht indicatorstijl:

en: Number of first characters to show:
nl: Aantal eerste tekens dat getoond wordt:

en: Number of last characters to show:
nl: Aantal laatste tekens dat getoond wordt:

en: Tabs position:
nl: Tabpositie:

en: Truncate long messages
nl: Lange berichten afbreken

en: Warning message indicator style:
nl: Waarschuwingsbericht indicatorstijl:

en: Warnings:
nl: Waarschuwingen:

en: No message details
nl: Geen berichtdetails

en: Icon
nl: Pictogram

en: Messages
nl: Berichten

en: Error writing %s
nl: Fout bij schrijven van %s

en: %d Message | %d Messages
nl[0]: %d Bericht
nl[1]: %d Berichten

en: %d Warning | %d Warnings
nl[0]: %d Waarschuwing
nl[1]: %d Waarschuwingen

en: %d Error | %d Errors
nl[0]: %d Fout
nl[1]: %d Fouten

en: _Next Message
nl: V_olgend bericht

en: Next message
nl: Volgend bericht

en: _Previous Message
nl: Vo_rig bericht

en: Previous message
nl: Vorig bericht

en: _Save Message
nl: Bericht op_slaan

en: Save message
nl: Bericht opslaan

en: Next/Previous Message
nl: Volgend/Vorig bericht

en: Patch file
nl: Patchbestand

en: Patch
nl: Patchen

en: Please select the directory where the patch should be applied
nl: Kies de map waar de patch op toegepast zou moeten worden

en: Patching %s using %s
nl: Patchen van %s met %s

en: Patching...
nl: Patchen...

en: Patch failed.
    Please review the failure messages.
    Examine and remove any rejected files.
nl: Patchen mislukt!
    Bekijk de foutmeldingen.
    Analyseer en verwijder geweigerde bestanden.

note: Action name Stock icon, if any
en: _Patch...
nl: _Patchen...

en: Function Name
nl: Functienaam

note: Total amount of time spent in this function, excluding those it calla. * This is the same as the "Seconds" field in the flat profile. Time spent in a subroutine of a function. Time spent in this function when it was called by its caller
en: Self
nl: Zelf

en: Children
nl: Dochters

en: Calls
nl: Aanroepen

en: % Time
nl: % tijd

en: Cumulative Seconds
nl: Cumulatieve seconden

note: The average number of milliseconds spent in a function, excluding * the functions that it calls.
en: Self ms/call
nl: Zelf ms/aanroep

note: Same as self ms/call, but includes called functions.
en: Total ms/call
nl: Totaal ms/aanroep

note: Action name Stock icon, if any
en: Refresh
nl: Verversen

note: Action name Stock icon, if any
en: Delete Data
nl: Data verwijderen

en: Flat Profile
nl: Vlak profiel

en: Call Graph
nl: Aanroepschema

en: Function Call Tree
nl: Functieaanroepboom

en: Function Call Chart
nl: Functieaanroepschema

en: <b>Called By</b>
nl: <b>Aangeroepen door</b>

en: <b>Called</b>
nl: <b>Aangeroepen</b>

en: <b>Functions</b>
nl: <b>Functies</b>

en: <b>Symbols</b>
nl: <b>Symbolen</b>

en: Browse...
nl: Bladeren…

en: Do not show static functions
nl: Statische functies niet tonen

en: Do not show these symbols:
nl: Deze symbolen niet tonen:

en: Options...
nl: Opties…

en: Profiling Options
nl: Profileringsopties

en: Show all symbols
nl: Alle symbolen tonen

en: Show only these symbols:
nl: Alleen deze symbolen tonen:

note: * Now we can't apply
en: Please, fix the configuration
nl: U moet de configuratie repareren

en: Project name: %s
    Project type: %s
    Project path: %s
nl: Projectnaam: %s
    Projecttype: %s
    Projectpad:  %s

en: This assistant will import an existing project into Anjuta.
nl: Deze assistent zal een bestaand project importeren in Anjuta.

en: Import Project
nl: Project importeren

en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: Project properties
nl: Project-eigenschappen

en: Target properties
nl: Doel-eigenschappen

en: Group properties
nl: Groepseigenschappen

en: No properties available for this target
nl: Geen eigenschappen beschikbaar voor dit doel

en: Group: %s
    
    The group will not be deleted from file system.
nl: Groep: %s
    
    De groep zal niet worden verwijderd uit het bestandssysteem.

en: Target: %s
nl: Doel: %s

en: Failed to remove '%s':
    %s
nl: Kon ‘%s’ niet verwijderen:
    %s

en: _Properties
nl: _Eigenschappen

en: _Refresh
nl: _Verversen

en: Add _Group...
nl: _Groep toevoegen…

en: Add a group to project
nl: Een groep toevoegen aan project

en: Add _Target...
nl: _Doel toevoegen...

en: Add a target to project
nl: Een doel toevoegen aan project

en: Add _Source File...
nl: _Broncodebestand toevoegen...

en: Add a source file to project
nl: Een broncodebestan toevoegen aan project

en: Close Pro_ject
nl: Pro_ject sluiten

en: Close project
nl: Project sluiten

en: Properties of group/target/source
nl: Eigenschappen van groep/doel/bron

en: _Add To Project
nl: _Toevoegen aan project

en: Add _Group
nl: _Groep toevoegen

en: Add _Target
nl: _Doel toevoegen

en: Add _Source File
nl: _Broncodebestand toevoegen

en: Re_move
nl: Ver_wijderen

en: Remove from project
nl: Verwijderen uit project

en: Loading project: %s
nl: Project laden: %s

en: Error closing project: %s
nl: Fouten bij sluiten van project: %s

en: Project manager actions
nl: Projectmanageracties

en: Project manager popup actions
nl: Projectmanager popup-acties

en: Invalid entry
nl: Ongeldige entry

en: Dubious entry
nl: Dubieuze entry

en: 
    Missing programs: %s.
nl: 
    Ontbrekende programma's: %s.

en: 
    Missing packages: %s.
nl: 
    Ontbrekende pakketten: %s.

en: Missing components
nl: Ontbrekende componenten

en: New project creation has failed.
nl: Aanmeken nieuw project mislukt.

en: Skipping %s: file already exists
nl: %s overgeslagen: bestand bestaat al

en: Creating %s ... %s
nl: Aanmaken %s … %s

en: New Project Assistant
nl: Nieuwe projectassistent

en: No
nl: Nee

en: Select directory
nl: Map selecteren

en: Choose directory
nl: Map kiezen

en: Choose file
nl: Bestand kiezen

en: Icon choice
nl: Pictogramkeuze

en: A generic C++ project
nl: Een standaard C++-project

en: A generic GNOME project
nl: Een standaard Gnome-project

en: A generic GTK+ project
nl: Een standaard GTK+-project

en: A generic GTKmm (C++) project
nl: Een standaard GTKmm (C++) project

en: A generic Xlib dock applet
nl: Een standaard Xlib dock-applet

en: A generic Xlib project
nl: Een standaard Xlib-project

en: A generic project
nl: Een standaard project

en: Anjuta Plugin
nl: Anjuta plugin

en: Basic information
nl: Basisinformatie

en: Berkeley Software Distribution License (BSD)
nl: Berkeley Software Distribution Licentie (BSD)

en: Configure external packages
nl: Externe pakketten configureren

en: Configure external packages:
nl: Externe pakketten configureren:

en: Destination:
nl: Bestemming:

en: Django Project
nl: Django project

en: Django Project information
nl: Django projectinformatie

en: Email address:
nl: E-mailadres:

en: GNOME
nl: Gnome

en: General Project Information
nl: Algemene projectinformatie

en: Generic
nl: Algemeen

en: Icon File:
nl: Pictogrambestand:

en: Icon file for the plugin
nl: Pictogrambestand voor de plugin

en: License
nl: Licentie

en: Main Class:
nl: Hoofdklasse:

en: Main class
nl: Hoofdklasse

en: No license
nl: Geen licentie

en: Plugin Class Name:
nl: Plugin klassenaam:

en: Plugin Dependencies:
nl: Plugin afhankelijdheden:

en: Plugin Description:
nl: Plugin omschrijving:

en: Plugin Title:
nl: Plugintitel:

en: Plugin class name
nl: Plugins klassenaam

en: Project Name:
nl: Projectnaam:

en: Project directory:
nl: Projectmap:

en: Project name:
nl: Projectnaam:

en: Project options
nl: Projectopties

en: Xlib dock
nl: Xlib-dock

en: project name
nl: projectnaam

en: Choose a working directory
nl: Een werkmap kiezen

en: Environment Variables:
nl: Omgevingsvariabelen:

en: Program Parameters
nl: Programmaparameters

en: Program:
nl: Programma:

en: Run In Terminal
nl: Uitvoeren in terminal

en: Working Directory:
nl: Werkmap:

en: Program '%s' does not exist
nl: Programma ‘%s’ bestaat niet

note: Only local directory are supported
en: Program directory '%s' is not local
nl: Programmamap ‘%s’ is niet lokaal

en: Name
nl: Naam

note: Action name Stock icon, if any
en: _Run
nl: _Uitvoeren

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Run program without debugger
nl: Het programma uitvoeren zonder debugger

en: Stop Program
nl: Programma stoppen

en: Kill program
nl: Programma afbreken

en: Program Parameters...
nl: Programmaparameters…

note: Action name Stock icon, if any
en: _Sample action
nl: _Voorbeeld-actie

note: Display label short-cut
en: Sample action
nl: Voorbeeld-actie

en: SamplePlugin
nl: Voorbeeld-plugin

en: <b>Autocompletion</b>
nl: <b>Auto-aanvullen</b>

en: <b>Code folding</b>
nl: <b>Code opvouwen</b>

en: <b>Highlight style</b>
nl: <b>Syntaxkleuringstijl</b>

en: <b>Misc options</b>
nl: <b>Overige opties</b>

en: <b>Other colors</b>
nl: <b>Overige kleuren</b>

en: <b>Print options</b>
nl: <b>Afdrukopties</b>

en: Add line number every:
nl: Regelnummering toevoegen op iedere:

en: Add page header
nl: Paginakop toevoegen

en: Attributes:
nl: Attributen:

en: Autocomplete XML/HTML closing tags
nl: XML/HTML sluit-tags AutoAfmaken

en: Autocompletion pop up choices
nl: Auto-aanvullen pup-up keuzes

en: Background color:
nl: Achtergrondkleur:

en: Bold
nl: Vet

en: Calltip background:
nl: Achtergrondkleur voor hulpballon:

en: Caret (cursor) color:
nl: Cursorkleur:

en: Choose autocomplete for single match
nl: AutoAfmaken voor enkele overeenkomst kiezen

en: Collapse all code folds on file open
nl: Bij bestand openen code opvouwen

en: Colors & Fonts
nl: Kleuren en lettertypen

en: Colour
nl: Kleur

en: Compact folding
nl: Compact vouwen

en: Disable syntax highlighting
nl: Uitschakelen belichtingsstijl

en: Draw line below folded lines
nl: Lijn onder opgevouwen lijnen tekenen

en: Editor caret (cursor) width in pixels
nl: Editor-dakje (cursor) breedte in pixels

en: Enable HTML tags folding
nl: Aanzetten HTML-omloop

en: Enable automatic indentation
nl: Automatisch inspringen inschakelen

en: Enable braces check
nl: Haakjescontrole inschakelen

en: Enable code folding
nl: codetekst omloop aanzetten

en: Enable comments folding
nl: Commentaar-omloop aanzetten

en: Enable line wrap
nl: Regeldoorloop aanzetten

en: Enable python comments folding
nl: Python commentaarvouwen inschakelen

en: Enable python quoted strings folding
nl: Python citaat-tekenreeksen vouwen inschakelen

en: Filter extraneous characters in DOS mode
nl: Extra tekens filteren in DOS-stand

en: Fold style:
nl: Opvouwen-stijl

en: Font:
nl: Lettertype:

en: Fonts and colors for editor
nl: Lettertypen en kleuren voor editor

en: Foreground color:
nl: Voorgrondkleur:

en: Indent closing braces
nl: Afluitende haakjes inspringen

en: Indent opening braces
nl: Openingshaakjes inspringen

en: Indentation size in spaces:
nl: Inspringafstand in spaties:

en: Italic
nl: Cursief

en: Line numbers margin width in pixels
nl: Marge voor regelnummers in pixels

en: Mode:
nl: Modus:

en: Monochrome
nl: Monochroom

en: Pressing backspace un-indents
nl: Backspace verwijdert inspinging

en: Printing
nl: Afdrukken

en: Select highlight style to edit:
nl: Selecteer een belichtingsstijl om te bewerken:

en: Selection background:
nl: Selectie achtergrond:

en: Selection foreground:
nl: Selectie voorgrond:

en: Strip trailling spaces on file save
nl: Verwijder beginspaties bij opslaan bestand

en: Tab size in spaces:
nl: Tabgrootte in spaties:

en: Underlined
nl: Onderstreept

en: Use default
nl: Standaard gebruiken

en: Use tabs for indentation
nl: Gebruik tabs voor inspringen

en: View EOL chars
nl: EOL-tekens tonen

note: Next bookmark at the end of the file will jump to the first bookmark from the beginning
en: Wrap bookmarks search around
nl: Bladwijzerzoekopdracht doorgaan na documenteinde

en: File: %s
nl: Bestand: %s

en: Unable to get text buffer for printing
nl: Kon de tekstbuffer voor afdrukken niet verkrijgen

en: No file to print!
nl: Geen bestand om af te drukken!

en: Scintilla Editor
nl: Scintilla editor

en: Could not get file info
nl: Kon bestandsinfo niet verkrijgen

note: DEBUG_PRINT ("%s", "This file is too big. Unable to allocate memory.");
en: This file is too big. Unable to allocate memory.
nl: Dit bestand is te groot. Kon niet voldoende geheugenruimte alloceren.

en: Could not open file
nl: Kon bestand niet openen

en: Error while reading from file
nl: Fout tijdens het lezen van bestand

en: The file does not look like a text file or the file encoding is not supported. Please check if the encoding of file is in the supported encodings list. If not, add it from the preferences.
nl: Het bestand is blijkbaar geen tekstbestand of de tekenset is niet ondersteund. Controleer of de tekenset voorkomt in de lijst met ondersteunde tekensets of voeg het anders toe in de voorkeuren.

en: Loading file...
nl: Bestand laden…

en: Could not load file: %s
    
    Details: %s
nl: Kon bestand %s niet laden
    
    Details: %s

en: Saving file...
nl: Bestand opslaan…

en: Cannot load Global defaults and configuration files:
    %s.
    This may result in improper behaviour or instabilities.
    Anjuta will fall back to built in (limited) settings
nl: Kan globale standaardinstellingen en configuratiebestanden niet laden:
    %s.
    Dit kan onjuist of instabiel gedrag veroorzaken.
    Anjuta valt terug op ingebouwde (beperkte) instellingen

en: <b>Scratchbox Options</b>
nl: <b>Scratchbox-opties</b>

en: Scratchbox directory:
nl: Scratchbox-map:

note: Public functions *---------------------------------------------------------------------------
en: <b>Actions</b>
nl: <b>Acties</b>

en: <b>File Filter</b>
nl: <b>Bestandsfilter</b>

en: <b>Scope</b>
nl: <b>Bereik</b>

note: User can select variables that contain lists of files, so this is a combined noun
en: <b>Search variable</b>
nl: <b>Zoekvariabele</b>

en: Backward
nl: Achterwaarts

en: Basic Search & Replace
nl: Eenvoudig zoeken & vervangen

en: Choose Directories:
nl: Mappen kiezen:

en: Choose Files:
nl: Bestanden kiezen:

en: Expand regex back references
nl: 'Regexp back references' uitklappen

en: Find & Replace
nl: Zoeken & vervangen

en: Forward
nl: Voorwaarts

note: the order of these matters - it must match the order of the corresponding radio buttons on another page
en: Full Buffer
nl: Buffer vol

en: Ignore Binary Files
nl: Binaire bestanden negeren

en: Ignore Directories:
nl: Mappen negeren:

en: Ignore Files:
nl: Bestanden negeren:

en: Ignore Hidden Directories
nl: Verborgen mappen negeren

en: Ignore Hidden Files
nl: Verborgen bestanden negeren

en: Match at start of word
nl: Matchen op begin van woord

en: Match complete lines
nl: Hele regels matchen

en: Match complete words
nl: Complete woorden matchen

en: Modify
nl: Wijzigen

en: New Name:
nl: Nieuwe naam:

en: No Limit
nl: Geen limiet

en: Replace With:
nl: Vervangen door:

en: Search Action:
nl: Zoekactie:

en: Search Direction:
nl: Zoekrichting:

note: This is "the search expression" (noun)
en: Search Expression
nl: Zoekexpressie

note: This is "the search expression" (noun)
en: Search Expression:
nl: Zoekexpressie:

en: Search In:
nl: Zoeken in:

en: Search Recursively
nl: Recursief zoeken

en: Search Target
nl: Zoekdoel

en: Setting
nl: Instelling

en: _Find...
nl: _Zoeken...

en: Search for a string or regular expression in the editor
nl: Naar een tekenreeks of reguliere expressie zoeken in de editor

en: Find _Next
nl: Vo_lgende zoeken

en: Repeat the last Find command
nl: De vorige zoekopdracht herhalen

en: Find _Previous
nl: Vo_rige zoeken

en: Find and R_eplace...
nl: Zoeken en _Vervangen…

en: Search and Replace
nl: Zoeken en vervangen

en: Fin_d in Files...
nl: _Zoeken in bestanden…

en: Search for a string in multiple files or directories
nl: Zoek naar een tekst in meerdere bestanden of directories

en: Searching...
nl: Zoeken…

en: Basic Search
nl: Eenvoudig zoeken

en: Current Buffer
nl: Huidige buffer

en: Current Selection
nl: Huidige selectie

en: Current Block
nl: Huidige blok

en: Current Function
nl: Huidige functie

en: All Open Buffers
nl: Alle geopende buffers

en: All Project Files
nl: Alle projectbestanden

note: {SR_VARIABLE, N_("Specify File List")},
en: Specify File Patterns
nl: Bestandspatronen opgeven

en: Select next match
nl: Volgende overeenkomst selecteren

en: Replace all matches
nl: Alles vervangen

en: Replace
nl: Vervangen

en: Search complete
nl: Zoekopdracht voltooid

en: Replace All
nl: Alles vervangen

en: The match "%s" was not found. Wrap search around the document?
nl: De tekst "%s" is niet gevonden. Doorgaan met zoeken vanaf het het begin van het document?

en: The match "%s" was not found.
nl: De tekst "%s" is niet aangetroffen.

en: The maximum number of results has been reached.
nl: Het maximum aantal resultaten is behaald.

en: %d match has been replaced. | %d matches have been replaced.
nl[0]: %d overeenkomst is vervangen.
nl[1]: %d overeenkomsten zijn vervangen.

en: Unable to build user interface for Search And Replace
nl: Kon geen gebruikersinterface maken voor Zoeken en vervangen

note: Could not open <filename>: <error message>
en: Could not save %s: %s
nl: Kon %s niet opslaan: %s

en: New file %d
nl: Nieuw bestand %d

en: <b>Color scheme:</b>
nl: <b>Kleurenschema:</b>

en: <b>Font:</b>
nl: <b>Lettertype:</b>

en: <b>View</b>
nl: <b>Beeld</b>

en: Font
nl: Lettertype

en: Highlight current line
nl: Huidige regel inkleuren

en: Highlight syntax
nl: Syntaxkleuring

en: Print Linenumbers
nl: Regelnummers afdrukken

en: Print page footer
nl: Paginavoet afdrukken

en: Print page header
nl: Paginakop afdrukken

en: Show line numbers
nl: Regelnummers tonen

en: Show right margin
nl: Rechter marge tonen

en: Use theme font
nl: Themalettertype gebruiken

en: <b>First Path:</b>
nl: <b>Eerste pad:</b>

en: <b>Second Path:</b>
nl: <b>Tweede pad:</b>

en: <b>Working Copy Path:</b>
nl: <b>Werkkopie-pad:</b>

en: Add file/directory
nl: Bestand/map toevoegen

en: Copy files/folders
nl: Bestanden/mappen kopiëren

en: Remember Password
nl: Wachtwoord onthouden

en: Remember this decision
nl: Deze beslissing onthouden

en: Remove file/directory
nl: Bestand/map verwijderen

en: Revert Changes
nl: Wijzigingen terugdraaien

en: Source:
nl: Bron:

en: Whole Project
nl: Gehele project

en: Working Copy
nl: Werkkopie

note: Action name Stock icon, if any
en: _Revert...
nl: _Terugdraaien…

note: Action name Stock icon, if any
en: _Resolve Conflicts...
nl: _Conflicten oplossen…

note: Action name Stock icon, if any
en: Copy Files/Folders...
nl: Bestanden/mappen kopiëren...

note: Action name Stock icon, if any
en: _View Log...
nl: _Logboek tonen…

note: Action name Stock icon, if any
en: Copy...
nl: Kopiëren…

en: Revision
nl: Revisie

en: Subversion: Update complete.
nl: Subversion: Update voltooid.

en: Authentication canceled
nl: Aanmeldingscontrole geannuleerd

en: Deleted: %s
nl: Verwijderd: %s

en: Added: %s
nl: Toegevoegd: %s

en: Resolved: %s
nl: Opgelost: %s

en: Updated: %s
nl: Bijgewerkt: %s

en: Modified: %s
nl: Aangepast: %s

en: Missing: %s
nl: Ontbrekend: %s

en: <b>Terminal options</b>
nl: <b>Terminalopties</b>

en: Default
nl: Standaard

en: Use GNOME terminal profile:
nl: Gnome terminalprofiel gebruiken:

en: Use currently selected profile in GNOME terminal
nl: Huidig geselecteerd Gnome-terminalprofiel gebruiken

en: Command:
nl: Opdracht:

en: Save all files
nl: Alle bestanden opslaan

en: Short cut:
nl: Snelkoppeling:

note: This is the Unix stderr, see http://en.wikipedia.org/wiki/Standard_streams
en: Standard error:
nl: Standaardfout:

note: This is the Unix stdin. See http://en.wikipedia.org/wiki/Standard_streams
en: Standard input:
nl: Standaardinvoer:

note: This is the standard Unis stdout, see http://en.wikipedia.org/wiki/Standard_streams
en: Standard output:
nl: Standaarduitvoer:

en: Tool Editor
nl: Hulpmiddelen bewerken

en: Variable list
nl: Variabelenlijst

en: Working directory:
nl: Werkmap:

en: _Variable...
nl: _Variabele…

en: undefined
nl: ongedefinieerd

en: Meaning
nl: Betekenis

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: You must provide a tool name!
nl: U moet een gereedschapsnaam geven!

en: You must provide a tool command!
nl: U moet een gereedschapsopdracht geven!

en: New accelerator...
nl: Nieuwe sneltoets...

en: Unable to build user interface for tool editor
nl: Kan de gebruikersinterface voor de gereedschaps-editor niet opbouwen

en: Opening %s
nl: Bezig met openen van %s

en: error:
nl: fout:

note: This is append to the tool name to give something * like "My tools (error)". It's used to name the message * pane where the errors of the tool is send to
en: (error)
nl: (fout)

en: Unexpected element "%s"
nl: Onverwacht element ‘%s’

en: Command line parameters
nl: Argumenten op de opdrachtregel

en: New buffer
nl: Nieuwe buffer

en: Replace buffer
nl: Buffer vervangen

en: Insert in buffer
nl: In buffer invoegen

en: Replace selection
nl: Selectie vervangen

en: None
nl: Geen

en: String
nl: Tekenreeks

en: Options
nl: Opties

note: Action name Stock icon, if any
en: S_ave Log
nl: Lo_gboek opslaan

note: Action name Stock icon, if any
en: Edit Rules
nl: Regels bewerken

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: lines above and below the target line.
nl: regels boven en onder de doellijn.

en: Failed to create pipe to '%s': %s
nl: Aanmaken pijplijn naar ‘%s’ is mislukt: %s

en: Failed to create child process '%s': %s
nl: Aanmaken dochterproces ‘%s’ is mislukt: %s

en: Error contains
nl: Fout bevat

en: Function contains
nl: Functie bevat

en: Object contains
nl: Object bevat

en: Source filename contains
nl: Naam bronbestand bevat

en: Invalid regular expression: '%s': %s
nl: Ongeldige reguliere expressie: ‘%s’: %s

en: Cu_t
nl: K_nippen

en: Suppress
nl: Onderdrukken

en: Edit in Custom Editor
nl: In eigen editor bewerken

en: Show
nl: Tonen

en: Memory leaks
nl: Geheugenlekken

en: System call:
nl: Systeemaanroep:

en: Copyright (c) Naba Kumar
nl: Copyright © Naba Kumar

en: Loaded Session...
nl: Sessie geladen…

en: <b>Session</b>
nl: <b>Sessie</b>

en: Default
    Text below icons
    Text beside icons
    Icons only
    Text only
nl: Standaard
    Tekst onder pictogrammen
    Tekst boven pictogrammen
    Tekst naast pictogrammen
    Alleen pictogrammen
    Alleen tekst

en: _File
nl: _Bestand

en: _Quit
nl: A_fsluiten

en: Quit Anjuta IDE
nl: Anjuta IDE afsluiten

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: Do you prefer coffee to tea? Check it out.
nl: Geeft u de voorkeur voor koffie boven thee? Kijk er even naar.

en: _Full Screen
nl: _Schermvullend

en: Toggle fullscreen mode
nl: Volledig scherm omschakelen

en: _Help
nl: _Hulp

en: _User's Manual
nl: _Gebruikshandleiding

en: Anjuta _Home Page
nl: Anjuta _startpagina

en: Online documentation and resources
nl: Online documentatie en hulpbronnen

en: Ask a _Question
nl: Stel een _vraag

en: Submit a question for FAQs
nl: Stuur een vraag voor FAQs

en: _About
nl: I_nfo

en: About Anjuta
nl: Over Anjuta

en: About External _Plugins
nl: Over externe _plugins

en: Edit
nl: Bewerken

en: View
nl: Beeld

en: Installed plugins
nl: Geïnstalleerde plugins

en: Shortcuts
nl: Snelkoppelingen

en: Value doesn't exist
nl: Waarde bestaat niet

en: Specify the size and location of the main window
nl: Specificeer de afmeting en locatie van het hoofdvenster

en: Do not show the splashscreen
nl: Het opstartscherm niet tonen

en: - Integrated Development Environment
nl: - Geïntegreerde ontwikkelingsomgeving (IDE)

en: Pressing tab indents
nl: Tab springt in

en: _AutoComplete
nl: _AutoCompleet

en: AutoComplete the current word
nl: Maakt het huidige woord automatisch af

en: Swap .h/.c
nl: .h/.c verwisselen

en: C++/Java Assistance
nl: C++/Java-assistentie

en: GtkSourceView Editor
nl: GtkSourceView-editor

en: Gdb plugin.
nl: Gdb-plugin.

en: API Help
nl: API-hulp

en: Anjuta File Assistant Plugin
nl: Anjuta bestandsassistentplugin

en: File Assistant
nl: Bestandsassistent

en: Class Inheritance
nl: Klasse-overerving:

en: Glade File
nl: Glade-bestand

en: Glade Plugin for Anjuta.
nl: Glade-plugin voor Anjuta.

en: Glade interface designer
nl: Glade-interface ontwerper

en: Task Manager
nl: Taakbeheer

en: CVS Plugin
nl: CVS-plugin

en: Project Import Assistant
nl: Project importassistent

en: GtkSourceview editor
nl: GtkSourceview-editor

en: Project Assistant
nl: Projectassistent

en: Profile
nl: Profiel

en: Searching
nl: Zoeken

en: Anjuta Class Generator Plugin
nl: Anjuta klassegeneratorplugin

en: C++/GObject Class
nl: C++/GObject-klasse

en: Class Generator
nl: Klassegenerator

en: Project Manager
nl: Projectbeheer

en: Valgrind Plugin
nl: Valgrind-plugin
