anjuta master - en to uk translation catalogue (78 entries)

en: Anjuta IDE Manual
uk: Посібник користувача Anjuta IDE

en: Manual for the Anjuta IDE
uk: Довідка з програми Anjuta IDE

en: Permission is granted to copy, distribute and/or modify this document under the terms of the <citetitle>GNU Free Documentation License</citetitle>, Version 1.1 or any later version published by the Free Software Foundation with no Invariant Sections, no Front-Cover Texts, and no Back-Cover Texts. You may obtain a copy of the <citetitle>GNU Free Documentation License</citetitle> from the Free Software Foundation by visiting <ulink type="http" url="http://www.fsf.org">their Web site</ulink> or by writing to: Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
uk: Дозволяється копіювати, розповсюджувати та/або змінювати цей документ на умовах <citetitle>GNU Free Documentation License</citetitle>, версії 1.1 або будь-якої старшої версії, що видана Free Software Foundation без Invariant Sections, без Front-Cover Texts, та без Back-Cover Texts. Ви можете отримати копію <citetitle>GNU Free Documentation License</citetitle> у Free Software Foundation відвідавши <ulink type="http" url="http://www.fsf.org">їх веб-сайт</ulink> або написавши до: Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Many of the names used by companies to distinguish their products and services are claimed as trademarks. Where those names appear in any GNOME documentation, and those trademarks are made aware to the members of the GNOME Documentation Project, the names have been printed in caps or initial caps.
uk: Велика кількість що назв використовуються компаніями для їх продуктів чи служб є торговельними марками. Якщо такі назви зустрічаються у документації GNOME, та учасникам проекту документування GNOME відомо, що вони є торговельними марками, тоді ці назви вказуються у лапках.

en: Anjuta Manual 2.1.0
uk: Посібник з Anjuta Manual версії 2.1.0

en: Anjuta Team
uk: Команда Anjuta

en: Introduction
uk: Вступ

en: <application>Anjuta</application> is a versatile Integrated Development Environment (IDE) for the GNOME desktop. It features a number of advanced programming facilities includes project management, application wizards, an interactive debugger, an integrated Glade UI designer, integrated Devhelp API help, an integrated Valgrind memory profiler, an integrated gprof performance profiler, a class generator, a powerful source editor, source browsing, and more.
uk: <application>Anjuta</application> - універсальне інтегроване середовище розробки (IDE) для робочого столу GNOME. Воно містить багато розвинених можливостей програмування, включаючи керування проектами, помічники створення програм, інтерактивне налагодження, інтегрований засіб дизайну інтерфейсу Glade, інтегровану довідку Devhelp API, інтегроване профілювання пам'яті Valgrind, інтегроване профілювання швидкодії, генератор класів, потужний редактор тексту програми, перегляд тексту, та інше.

en: Anjuta DevStudio has been designed to be simple to operate yet powerful enough to fulfill all your programming needs. We've added many new features to Anjuta over the course of its development. Our focus is on delivering power and usability at the same time and making your software development enjoyable without overloading your senses. We intend to continue improving and stabilizing Anjuta to give you the best IDE experience possible. We hope you will have a good time using Anjuta. If not, please help us make it better by reporting bugs and suggestions.
uk: Anjuta DevStudio розроблено простим у використанні та водночас досить потужним для потреб програмістів. Протягом історії розробки ми додали до Anjuta багато нових функцій. Ми намагались досягнути потужності та зручності у використанні, та водночас зробити розробку програм для вас задоволенням без надмірного укладення. Ми намагаємося постійно вдосконалювати та стабілізувати Anjuta, щоб надати вам найкращу IDE. Ми сподіваємося ви отримаєте задоволення від використання Anjuta. Якщо ні, будь ласка, допоможіть нам покращити програму, сповіщайте про  усі помилки та висловлюйте пропозиції.

en: The following screenshot illustrates some of the things you will find in Anjuta.
uk: Наступний знімок ілюструє деякі елементи, які ви знайдете у Anjuta.

en: Anjuta in action
uk: Anjuta у дії

en: Anjuta has a flexible and advanced docking system that allows you to lay out all views in whatever way you like. You can drag and drop the views using drag bars and rearrange the layout. The layouts are persistent for each project so you can maintain different layouts for different projects. All dock views are minimizable to avoid clutter in the main window. Minimized views appear as icons on the left side of the main window. You can configure all menu actions either by typing when the cursor is over a menu item (the usual GNOME way) or through a dedicated shortcut configuration user interface.
uk: Anjuta має гнучку та розвинену систему панелей, що дозволяє їх розташовувати як ви захочете. Ви можете перетягувати панелі та впорядковувати їх розташування. Розташування запам'ятовується для кожного проекту, тож ви по різному розташовувати панелі у різних проектах. Усі панелі мінімізуються для уникання безладу у головному вікні. Мінімізовані панелі показуються у вигляді значків з лівого боку головного вікна. Ви можете налаштувати дії усіх меню або вводячи комбінацію клавіш коли курсор знаходиться над пунктом меню (звичайний спосіб для GNOME) або через окремий інтерфейс налаштовування комбінацій клавіш.

en: Please report any problems with <application>Anjuta</application> - this will help to improve the software, as well as helping the open source community.
uk: Будь ласка, сповіщайте про проблеми у <application>Anjuta</application> - це допоможе вдосконалити програму, а також допоможе спільноті open source.

en: Getting Familiar with Anjuta
uk: Починаємо роботу з Anjuta

en: Menus and shortcuts
uk: Меню та комбінації клавіш

en: At the top of the <application>Anjuta</application> main window is the menu bar. You can access almost all of Anjuta's functionality through menu items. Operations have been grouped according to their type. For example, file operations have been grouped into the <guisubmenu>File</guisubmenu> menu.
uk: Вгорі головного вікна <application>Anjuta</application> є панель меню. З меню можна отримати доступ до майже усіх функцій Anjuta. Операгії згруповано відповідно до їх типу. Наприклад, операції з файлами згруповано у меню <guisubmenu>Файло</guisubmenu>.

en: Menubar
uk: Панель меню

en: Anjuta menubar
uk: Панель меню Anjuta

en: File menu
uk: Меню Файл

en: Shortcut keys are available for many menu items. All shortcut keys are shown alongside the corresponding menu items. Some other useful shortcuts are listed here.
uk: Для багатьох пунктів меню призначено комбінації клавіш. Усі комбінації клавіш показуються у відповідних пунктах меню. Нижче перелічено деякі корисні комбінації.

en: <emphasis>Switch Editor Page:</emphasis><keycombo><keycap>Ctrl</keycap><keycap>Alt</keycap><keycap>Page Up</keycap></keycombo> (forward) and <keycombo><keycap>Ctrl</keycap><keycap>Alt</keycap><keycap>Page Down</keycap></keycombo> (backward). You can also switch pages by right-clicking on the notebook tabs and selecting a filename from the pop-up menu (useful when all the tabs in the editor are not visible at once). Some desktop configurations may already have these shortcut keys assigned. In that case, you will need to reconfigure them (not in Anjuta, because they are fixed) if you want to use these shortcuts.
uk: <emphasis>Перемикання сторінки редагування:</emphasis><keycombo><keycap>Ctrl</keycap><keycap>Alt</keycap><keycap>Page Up</keycap></keycombo> (вперед) та <keycombo><keycap>Ctrl</keycap><keycap>Alt</keycap><keycap>Page Down</keycap></keycombo> (назад). Також можна перемикати сторінки клацнувши правою кнопкою на вкладках та обирати назву файлу з розкривного списку (корисно коли усі вкладки у редакторі не показуються одночасно). У деяких випадках такі комбінації клавіш вже використовуються робочим столом. Тоді, що користуватись ними, їх треба змінити у параметрах робочого столу (не у Anjuta, оскільки вони фіксовані).

en: <emphasis>Context Help:</emphasis><keycombo><keycap>Shift</keycap><keycap>F1</keycap></keycombo>. Place the cursor on the word (for example, the function name) for which you want to get API help and type this shortcut. Context help only works if you have <application>Devhelp</application> installed; otherwise, the context help menu and toolbar button will be inactive. You can get Devhelp from the <application>Devhelp</application> website. You will also have to install the related <application>Devhelp</application> books.
uk: <emphasis>Контекстна довідка:</emphasis><keycombo><keycap>Shift</keycap><keycap>F1</keycap></keycombo>. Розмістіть курсор у слові (наприклад, назві функції) яке хочете знайти у довідці з API та натисніть ці клавіші. Контекстна довідка працює лише якщо у системі встановлено програму <application>Devhelp</application>; у іншому разі меню та кнопка на панелі контекстної довідки будуть неактивні. Програму Devhelp можна отримати з веб-сайту <application>Devhelp</application>. Також треба встановити відповідні книжки  <application>Devhelp</application>.

en: <emphasis>Autocomplete:</emphasis><keycombo><keycap>Ctrl</keycap><keycap>Enter</keycap></keycombo>. Type this shortcut with the cursor placed at the end of an incomplete word and a list of words matching the remaining part will appear. Scroll and select the right word from the list if you find one.
uk: <emphasis>Автодоповнення:</emphasis><keycombo><keycap>Ctrl</keycap><keycap>Enter</keycap></keycombo>. Введіть цю комбінацію, коли курсор розташовано наприкінці неповного слова і з'явиться список слів, що відповідають введеній частині слова. Прокрутіть список та виберіть потрібне слово зі списку.

en: <emphasis>More shortcuts:</emphasis> Look for the shortcut keys displayed on the right side of menu item labels. Shortcuts can also be changed as explained in the tip below.
uk: <emphasis>Інші комбінації клавіш:</emphasis> Подивіться на комбінації, що показані праворуч від позначок. Їх також можна змінити, описаним нижче способом.

en: Customize shortcuts
uk: Налаштовування комбінації клавіш

en: You can change the default shortcuts by choosing <menuchoice><guisubmenu>Edit</guisubmenu><guimenuitem>Preferences</guimenuitem></menuchoice> and selecting the <interface> Shortcuts</interface> tab.
uk: Комбінацію клавіш можна змінити обравши <menuchoice><guisubmenu>Правка</guisubmenu><guimenuitem>Параметри</guimenuitem></menuchoice> та обрати вкладку <interface> Комбінації клавіш</interface>.

en: Main Window
uk: Головне вікно

en: The main window contains several view windows which can be rearranged by dragging on their title bars. They can also be minimized by clicking on the minimize buttons on the left of title bars.
uk: У головному вікні містяться декілька панелей які можна впорядковувати перетягуванням. Також їх можна мінімізувати клацнувши на кнопці мінімізації з лівого боку заголовку панелі.

en: The <interface>Documents window</interface> will have one document active at a time (if there are any files opened). All file commands will apply to this active document. You can switch to any document by clicking on its tab. You can do the same by right-clicking on the page tabs and choosing the document from the pop-up menu that will appear. This is especially useful when you have a lot of files opened, but not all of them are visible in the page tab area.
uk: У вікні <interface>Вікно документу</interface> одночасно може бути активним лише один документ (якщо відкриті якісь файли). Усі команди роботи з файлами застосовуються до цього активного документу. Можна перейти до іншого документу, клацнувши на його вкладці. Те ж саме можна зробити клацанням правою кнопкою на вкладках сторінки та обираючи документ з розкривного меню, що з'явиться. Це особливо зручно якщо ви відкрили багато файлів, але не всі з них показані у області вкладок сторінки.

en: The <interface>Project window</interface> shows a tree of project files if you have a project opened. Otherwise, the <interface>Project window</interface> is usually hidden. Double-clicking on any item in the <interface>Project window</interface> will open that file.
uk: У вікні <interface>Вікно проекту</interface> показано дерево файлів проекту, якщо проект відкритою. У іншому випадку <interface>Вікно проекту</interface> зазвичай приховане. Подвійне клацання на будь-якому пункті у вікні <interface>Вікно проекту</interface> відкриває вказаний файл.

en: The <interface>Files window</interface> shows a file tree. If no project is open, the file tree usually points to the file system root but you can change this in the preferences. If a project is open, the window shows all files in the project. Double-clicking opens a file in the appropriate application as configured in the GNOME MIME preferences. Right-clicking opens a context menu which gives you choices about how to open the file.
uk: У вікні <interface>Вікно файлів</interface> показано дерево файлів. Якщо проект не відкрито, дерево файлів зазвичай показує кореневу на файлову систему, але ви можете змінити це у параметрах. Якщо відкрито інший проект, у вікні показуються усі файли проекту. При подвійному клацанні відкривається файл у відповідній програмі згідно налаштуванням GNOME MIME. При клацанню правою кнопкою відкривається контекстне меню, у якому є різні варіанти відкриття файлу.

en: The <interface>Symbols window</interface> shows a tree of available symbols in the project generated from the <application>ctags</application> parser. Double-clicking opens an editor window with the corresponding file and line.
uk: У вікні <interface>Вікно символів</interface> показується дерево доступних символів проекту створеному аналізатором <application>ctags</application>. При подвійному клацанні на символі відкривається відповідний файл та рядок.

en: There is also a <interface>Search tab</interface> in the Symbols window where you can search for symbols.
uk: Також у вікні символів є <interface>Вкладка пошуку</interface> у якій можна шукати такі символи.

en: The <interface>Message window</interface> will list all the messages (both <filename>stdout</filename> and <filename>stderr</filename> outputs) when an external command is executed. The <interface>Message window</interface> is usually hidden, but appears as soon as an external command is executed, such as during file or project compilation, debugging sessions, searches, and many other operations. <application>Anjuta</application> also adds its own messages here when necessary.
uk: У вікні <interface>Вікно повідомлень</interface> показуються усі повідомлення (з потоків <filename>stdout</filename> та <filename>stderr</filename>) при виконанні зовнішньої команди. Зазвичай <interface>Вікно повідомлень</interface> приховане, але з'являється одразу при виконанні зовнішньої команди, наприклад при компіляції проекту, сенсі налагодження, пошуку, та інших операціях. При потребі <application>Anjuta</application> також виводить у ньому свої повідомлення.

en: The colors used to display the messages are important. Messages displayed in the standard foreground color (usually black) are normal messages. Messages displayed in orange are warnings, and those displayed in red are errors. Warning and error messages are <emphasis>linked</emphasis>: double-clicking on such a message will take you to the particular file and line number specified in the message.
uk: Колір, яким виводиться повідомлення, є важливим. Повідомлення, що показуються зі стандартним кольором (зазвичай чорний) є звичайними повідомленнями. Повідомлення, що показані помаранчевим - це попередження, червоним - це помилки. Попередження та помилки є <emphasis>пов'язаними</emphasis>: при подвійному клацання на таких повідомленнях ви потрапите до файлу та рядка, який відноситься до цієї помилки.

en: For example, when you compile a file which contains errors, some red messages will appear showing what the problems are, and where they occur. Double-clicking on such messages will open the file and highlight the line containing the error.
uk: Наприклад, коли ви компілюєте файл з помилками, з'являться червоні повідомлення з описом проблеми та місцем виникнення проблеми. При подвійному клацанні на таких повідомленнях відкриється файл та буде виділено рядок, який містить помилку.

en: The <interface>Terminal window</interface> is a terminal emulator where you can type commands just like in the GNOME Terminal application.
uk: <interface>Вікно терміналу</interface> є емулятором терміналу, у якому можна вводити команди, так само як і у програмі GNOME Terminal.

en: Session management
uk: Керування сеансами

en: All settings, including window sizes and positions, are saved when you exit <application>Anjuta</application>. Session management is still under development, so you should not exit <application>Anjuta</application> with any unsaved documents. <application>Anjuta</application> will display a warning if you try to exit with unsaved documents still open.
uk: Усі параметри, включаючи розміри вікон та їх позиції, зберігаються при завершенні <application>Anjuta</application>. Керування сеансами досі розробляється, тож не слід завершувати <application>Anjuta</application>, якщо залишились незбереженими зміни у документах.  <application>Anjuta</application> буде виводити попередження, якщо ви намагатиметесь завершити програму з незбереженими відкритими документами.

en: File Operations
uk: Операції з файлами

en: Creating a new file and inserting text
uk: Створення нового файлу та вставка тексту

en: Creating a New File
uk: Створення нового файлу

en: To create a new file, choose <menuchoice><guisubmenu>File</guisubmenu><guimenuitem>New</guimenuitem></menuchoice> from the menu bar, or click on the <guibutton>New File</guibutton> button on the main toolbar. A new page will appear in the editor (or a new window if the parent document is windowed). New documents will be named <filename>newfile#1</filename>, <filename>newfile#2</filename>, <filename>newfile#3</filename> and so on.
uk: Для створення нового файлу, виберіть меню <menuchoice><guisubmenu>Файл</guisubmenu><guimenuitem>Створити</guimenuitem></menuchoice> або натисніть кнопку <guibutton>Створити файл</guibutton> на головній панелі інструментів. У редакторі відкриється нова сторінка (або нове вікно, якщо батьківську вікно документу показується у окремому вікні). Нові документи матимуть назву <filename>Новий файл 1</filename>, <filename>Новий файл 2</filename>, <filename>Новий файл 3</filename> та т.і.

en: Save file
uk: Збереження файлу

en: You should save new documents as soon as possible to avoid any data loss in case of a crash.
uk: Щоб запобігти втраті даних при аварії програми нові документи слід зберігати якнайшвидше.

en: File Wizard
uk: Помічник створення файлу

en: New File Wizard
uk: Помічник створення нового файлу

en: The Open File dialog
uk: Діалог відкривання файлу

en: A wizard can also be used to create a new file. To create a new file, choose <menuchoice><guisubmenu>File</guisubmenu><guisubmenu>New</guisubmenu><guimenuitem>File</guimenuitem></menuchoice> from the menu bar. This will open the New File dialog. Select the file type. Enter the filename. The suffix will be automatically added. You can add license information (according to your license choice) and a header. In case of a C/C++ header file, you can also add an header template. Click <guibutton>OK</guibutton> to validate the creation. <placeholder-1/>
uk: Для створення нового файлу можна використовувати помічник. Для створення нового файлу, виберіть у меню <menuchoice><guisubmenu>Файл</guisubmenu><guisubmenu>Створити</guisubmenu><guimenuitem>Файл</guimenuitem></menuchoice>. Відкриється діалог Новий файл. Виберіть тип файлу. Введіть назву файлу. Суфікс додається автоматично. Ви можете додати інформацію про ліцензію (відповідно до вибору ліцензії) та заголовок. Якщо створюється файл заголовку C/C++, ви також можете додати шаблон заголовку. Для перевірки файл натисніть <guibutton>Гаразд</guibutton>.<placeholder-1/>

en: <application>Anjuta</application> occasionally also creates new file windows during some operations. For example, some Subversion operations such as <command>Diff</command> and <command>View Log</command> create new file windows and add the output there. You can save the contents of these windows to real files if you like.
uk: Іноді <application>Anjuta</application> також створює нові вікна за файлами при виконанні деяких операцій. Наприклад, деякі операції Subversion, такі як <command>Diff</command> та <command>View Log</command> призводять до створення нових вікон з файлами та виводу інформації у них. Якщо хочете, можете зберегти зміст цих вікон у справжні файли.

en: Inserting Macros
uk: Макроси вставки

en: You can use <emphasis>macros</emphasis> to quickly edit repetitive sequences of text.
uk: Можна використовувати <emphasis>макроси</emphasis> для швидкого редагування фрагментів тексту, що повторюються.

en: The Macro plugin must be activated.
uk: Треба активувати модуль Макрос.

en: Inserting
uk: Вставка

en: Two types of macros are available: Anjuta macros and user macros (displayed as "My macros"). Anjuta macros are not modifiable, but you can define and modify your own user macros.
uk: Доступні два типи макросів: макроси Anjuta та макроси створені користувачем (показується як "Мої макроси"). Макроси Anjuta незмінні, але ви можете визначити та змінювати власні макроси.

en: To insert a macro, move the cursor to the desired place. Select <menuchoice><guisubmenu>Edit</guisubmenu><guisubmenu>Macros</guisubmenu><guimenuitem>Macros...</guimenuitem></menuchoice>. A dialog window appears. Select the desired macro in the list. The result of the macro expansion is displayed in the window and a summary is shown in the dialog window. Choose <guibutton>Insert</guibutton>. The expanded macro text is inserted at the cursor position.
uk: Щоб вставити макрос, помістіть курсор на бажане місце. Виберіть <menuchoice><guisubmenu>Правка</guisubmenu><guisubmenu>Макроси</guisubmenu><guimenuitem>Макрос...</guimenuitem></menuchoice>. Відкриється діалогове вікно. Виберіть бажаний макрос зі списку, у вікні з'явиться текст макросу, а у діалоговому вікні буде показано зведення. Виберіть <guibutton>Вставити</guibutton>. У позиції курсору буде вставлено виконаний макрос.

en: Macro
uk: Макрос

en: The Macro dialog
uk: Діалогове вікно макросу

en: Another way to insert a macro is to select <menuchoice><guisubmenu>Edit</guisubmenu><guisubmenu>Macros</guisubmenu><guimenuitem>Insert Macro...</guimenuitem></menuchoice>, then to press the desired macro shortcut. <placeholder-1/>
uk: Інший спосіб вставити макрос - виберіть <menuchoice><guisubmenu>Правка</guisubmenu><guisubmenu>Макрос</guisubmenu><guimenuitem>Вставити макрос...</guimenuitem></menuchoice>, і потім натисніть комбінацію клавіш, що відповідає макросу. <placeholder-1/>

en: Defining Macros
uk: Визначення нових макросів

en: From the Insert Macro window, choose <guibutton>Add</guibutton> or select <menuchoice><guisubmenu>Edit</guisubmenu><guisubmenu>Macros</guisubmenu><guimenuitem>Add Macro... </guimenuitem></menuchoice>. The Add/Edit window appears. Enter the macro name, choose or define a category and enter a shortcut. Then edit text relative to your macro. The character ' | ' will indicate the cursor position after the macro insertion. Choose <guibutton>OK</guibutton>. The macro is added to the list.
uk: У вікні Вставити макрос виберіть <guibutton>Додати</guibutton> або виберіть<menuchoice><guisubmenu>Правка</guisubmenu><guisubmenu>Макроси</guisubmenu><guimenuitem>Додати макрос... </guimenuitem></menuchoice>. Відкриється діалогове вікно Додати/змінити макрос. Введіть назву макросу, виберіть або визначте категорію та введіть комбінацію клавіш. Потім введіть текст макросу. Символ ' | ' означатиме, позицію курсору після вставки макросу. Натисніть <guibutton>Гаразд</guibutton>. Макрос буде додано до списку.

en: You can also erase a macro by selecting it in the list and choosing <guibutton>Remove</guibutton>. This only works for user macros (My Macros), of course.
uk: Також можна видалити макрос обравши його у списку та натиснувши <guibutton>Видалити</guibutton>. Працює лише для визначених користувачем макросів (Мої макроси), of course.

en: Add/Edit Macro
uk: Додати/змінити макрос

en: Add Edit dialog
uk: Діалог додавання та зміни макросу

en: Similarly, you can edit and modify a macro by selecting it in the list and choosing <guibutton>Edit</guibutton>. <placeholder-1/>
uk: Подібним чином, ви можете змінити макрос, обравши його у списку та обрати <guibutton>Змінити</guibutton>. <placeholder-1/>

en: Macro Keywords
uk: Ключові слова макросу

en: Macro keywords are available. They can be included in macro definitions. These macro keywords start and finish with the character ' @ '.
uk: У макросах підтримуються ключові слова. Їх можна включати у визначення макросів. Такі слова починаються та закінчуються символом ' @ '.

en: Keyword Macro
uk: Макрос з ключовим словом

en: The Keyword macro
uk: Макрос з ключовим словом

en: Available macro keywords are @DATE_TIME@, @DATE_YMD@, @DATE_Y@, @USER_NAME@, @FILE_NAME@, @FILE_NAME_UP@, @FILE_NAME_UP_PREFIX@, @EMAIL@, @TABSIZE@, @INDENTSIZE@, and @USETABS@. <placeholder-1/>
uk: Доступні ключові слова @DATE_TIME@, @DATE_YMD@, @DATE_Y@, @USER_NAME@, @FILE_NAME@, @FILE_NAME_UP@, @FILE_NAME_UP_PREFIX@, @EMAIL@, @TABSIZE@, @INDENTSIZE@, and @USETABS@. <placeholder-1/>

en: Opening and Saving Files
uk: Відкривання та збереження файлів

en: Open File dialog
uk: Діалог відкривання файлу

en: Open Multiple File dialog
uk: Діалог відкривання файлу

en: The Open File dialog in multiple-select mode
uk: Діалог відкривання файлу у режимі з множинним виділенням

en: The Save As File
uk: Діалог збереження файлу

en: File autosave
uk: Автоматичне збереження файлу

en: Editing Files
uk: Редагування файлів

en: Editor Margins
uk: Поля сторінки
