anjuta 0 - en to hr translation catalogue (243 entries)

en: Additional
hr: Dodatne

en: Additional Libraries (LDADD):
hr: Dodatne knjižnice (LDADD):

en: Additional Options
hr: Dodatne odrednice

en: Bookmark
hr: Knjižna bilješka

en: Breakpoints
hr: Mjesto prekida

en: Build
hr: Izgradi

en: Command:
hr: Naredba:

en: Commands
hr: Naredbe

en: Configuration
hr: Postava

note: 13 Debugger message manager management
en: Debug
hr: Pronalaženje grešaka

en: Directories
hr: Direktoriji

en: Edit
hr: Uređivanje

en: Enabled
hr: Omogućeno

note: Register actions
en: File
hr: Datoteka

en: Format
hr: Oblikovanje

en: Functions
hr: Funkcije

en: General
hr: Općenito

en: Headers
hr: Zaglavlja

en: Info Pages
hr: Info stranice

en: Libraries
hr: Biblioteke

en: Memory
hr: Memorija

en: Modules
hr: Moduli

en: Name:
hr: Ime:

en: New file
hr: Nova datoteka

note: Must declare static, because it will be used forever
en: Open Project
hr: Otvori projekt

en: Open file
hr: Otvori datoteku

note: 15
en: Options
hr: Odrednice

en: Others
hr: Drugi

en: Programs
hr: Programi

note: gtk_widget_destroy (progress_win);
en: Project
hr: Projekt

en: Run in terminal
hr: Pokreni u terminalu

en: Settings
hr: Postavke

en: Show tooltips
hr: Pokaži &natuknice za alate

en: Target:
hr: Cilj:

en: Update
hr: Ažuriraj

en: User information
hr: Informacije o korisniku

en: User name:
hr: Ime korisnika:

en: Version:
hr: Inačica:

en: View
hr: Pogled

en: Warnings
hr: Upozorenja

en: Working directory:
hr: Radni imenik:

note: For the time being
en: Yes
hr: Da

en: _Attach
hr: _Dodaj

en: _Edit
hr: _Uredi

en: _Language:
hr: _Jezik:

en: _Location:
hr: _Mjesto:

note: Action name Stock icon, if any
en: _Update
hr: _Ažuriraj

en: Greek
hr: Grčki

en: Turkish
hr: Turski

en: Romanian
hr: Rumunjski

en: Korean
hr: Korejski

en: Category
hr: Kategorija

en: _Reset
hr: _Vrati izvorno

en: Visible
hr: Vidljivo

en: Text
hr: Tekst

en: Text to render
hr: Tekst za prikazivanje

en: Pixbuf Object
hr: _Objekt...

en: The pixbuf to render.
hr: Pixbuf za iscrtavanje.

en: Widget not found: %s
hr: Element nije nađen: %s

en: Width
hr: Širina

en: Symbol
hr: Simbol

en: Dock items
hr: Stranice sa kolačićima

en: Saved layouts
hr: Spremi kao

en: _Load
hr: _Učitaj

en: Search
hr: &Traži

en: Compile
hr: Prevedi

en: Name
hr: Ime

en: Description
hr: Opis

en: Stock
hr: Dionica

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Configure
hr: Podešavanje

en: _Build
hr: _Izgradi

en: _Compile
hr: _Prevedi

en: _Install
hr: _Instaliraj

en: _Replace
hr: _Zamijeni

en: User
hr: Korisnik

en: Time
hr: Vrijeme

en: Command
hr: Naredba

en: All files
hr: Sve datoteke

note: Action name Stock icon, if any
en: Step _In
hr: _Ukorači

note: Action name Stock icon, if any
en: Step _Out
hr: _Iskorači

note: 7 9
en: Help
hr: Pomoć

en: _Context Help
hr: _Komentar

en: Do_n't save
hr: _Ne spremaj

en: _Reload
hr: _Ponovno učitavanje

en: Add line number every:
hr: Dodaj broj linije svaku:

en: Add page header
hr: Dodaj novu komponentu trenutnom projektu.

en: Arrows
hr: Strelice

en: Attributes:
hr: Atributi:

en: Bold
hr: Masno

en: Bottom
hr: Dno

en: Case insensitive
hr: Ne razlikuj velika i mala slova

en: Circular
hr: Kružno

en: Colour
hr: Boja

en: Find & Replace
hr: Nađi & Zamijeni

en: Font:
hr: Pismo:

en: Forward
hr: Naprijed

en: Italic
hr: Nakošeno

en: Left
hr: Lijevo

en: Lines
hr: Linije

en: Mode:
hr: Način:

en: Modify
hr: Izmijeni

en: Monochrome
hr: Jednobojno

en: No Limit
hr: Bez ograničenja

en: Position:
hr: Položaj:

en: Regular Expression
hr: Regularni izraz

en: Replace With:
hr: &Zamjeni s:

en: Right
hr: Desno

en: Squares
hr: Kvadrati

en: Top
hr: Vrh

en: Underlined
hr: Podcrtano

en: _Save Theme As
hr: _Snimi temu kao

en: _Save
hr: _Spremi

en: Save the current file with a different name
hr: Makni trenutni pogled na spremink

en: _Close File
hr: _Zatvori datoteku

en: Close current file
hr: Nedavno korištene datoteke

en: Close All Files
hr: Zatvori sve datoteke

en: Close all files
hr: Isprazni filter

en: Recent _Files
hr: _Nedavno korištene datoteke

en: _Print
hr: _Ispis

en: Print the current file
hr: Zbroj u trenutnoj ćeliji.

en: _Print Preview
hr: _Pogled prije ispisa

en: _Transform
hr: _Transformacija

en: _Select
hr: _Odaberi

en: Find _Next
hr: _Traži sljedeće

en: _Editor
hr: _Uređivač

en: U_ndo
hr: _Vrati

en: Undo the last action
hr: Opozovi posljednju akciju

en: _Redo
hr: _Ponovi

en: Redo the last undone action
hr: Izvrši zadnju poništenu radnju

en: C_ut
hr: I_zreži

en: _Copy
hr: _Kopiraj

en: Copy the selected text to the clipboard
hr: Kopiraj odabrani tekst u odlagalište

en: _Paste
hr: _Zaljepi

en: For_mat
hr: _Oblikovanje

en: Bookmar_k
hr: _Knjižna bilješka

en: Find
hr: Nađi

en: Line
hr: Crta

note: Automatic highlight menu
en: Automatic
hr: Automatski

en: File: %s
hr: Datoteka: %s

en: Print
hr: Ispis

en: Print Preview
hr: Pogled prije ispisa

en: Default
hr: Uobičajeno

en: Replace
hr: Zamijeni

en: Replace All
hr: Zamijeni sve

en: %d matches have been replaced.
hr: %d podudarnosti je zamijenjeno.

en: Back
hr: Nazad

en: Next bookmark
hr: Sljedeća oznaka

note: Action name Stock icon, if any
en: Toggle breakpoint
hr: Preklopi točku prekida

en: Run/Continue
hr: Izvrši/Nastavi

en: Interrupt
hr: Prekid

en: ++Zoom
hr: ++ Povećaj

en: --Zoom
hr: -- Povećaj

note: 0
en: Cut
hr: Izreži

note: 1
en: Copy
hr: Kopiraj

note: 2
en: Paste
hr: Umetni

note: 4
en: Context Help
hr: Pomoć sadržaja

note: 6
en: Toggle Bookmark
hr: Preklopi knjižnu oznaku

note: 10
en: Go
hr: Idi

note: 11
en: Tags
hr: Tagovi

note: 18
en: Close
hr: Zatvori

note: 19
en: Docked
hr: &Pristani

en: Rev
hr: Doh

en: Files
hr: Datoteke

en: New File
hr: Nova datoteka

en: Function
hr: Funkcija

en: Condition
hr: Uvjet

en: Variable
hr: Varijabla

en: Value
hr: Vrijednost

en: Binary
hr: Binarno

en: Octal
hr: Oktalno

en: Char
hr: Znak

en: Information
hr: Informacije

note: Action name Stock icon, if any
en: _Breakpoints
hr: _Mjesto prekida

en: Locals
hr: Lokalni

en: Stack
hr: Složen

en: Register
hr: Registracija

en:   Shared Object
hr:   Objekt koji se dijeli

en: From
hr: Od

en: To
hr: Prima

en: No
hr: Ne

en: Stop
hr: Zaustavi

en:  Stop:
hr:  Zaustavi:

en:  Print:
hr:  Ispis:

en: View Source
hr: Pogledaj Izvor

en: Active
hr: Aktivan

en: Frame
hr: Okvir

en: Add expression
hr: Dodavanje izraza

note: 3
en: Remove
hr: Ukloni

en: Clear
hr: Obriši

en: Comment:
hr: Komentar:

en: Orientation
hr: Orijentacija

en: Summary
hr: Sažetak

en: Macros
hr: Makronaredbe

en: Diagonal
hr: Dijagonalno

en: Pick a color
hr: Odabir boje

en: Messages
hr: Poruke

en: _Project
hr: _Projekt

note: Must declare static, because it will be used forever
en: Add to Project
hr: Dodavanje u projekt

note: Set project title
en: Project:
hr: Projekt:

en:  already exists in the project
hr: već postoji u projektu

en: .lua files
hr: .lua datoteke

en: Text files
hr: Tekstualne datoteke

en: XML files
hr: XML datoteke

en: HTML files
hr: HTML datoteke

en: Add file to module:
hr: Dodaj datoteku u modul:

note: 1
en: Source file
hr: Izvorna datoteka

note: 2
en: Help file
hr: Datoteka pomoći

note: 0
en: Add File
hr: Dodaj datoteku

en:  Project Information
hr:  Informacije o projektu

en: Author:
hr: Autor:

en: Project Name:
hr: Ime projekta:

en: Breton
hr: Bretonski

en: Catalan
hr: Katalonski

en: Czech
hr: Češki

en: Danish
hr: Danski

en: German
hr: Njemački

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Finnish
hr: Finski

en: French
hr: Francuski

en: Croatian
hr: Hrvatski

en: Hungarian
hr: Mađarski

en: Italian
hr: Talijanski

en: Macedonian
hr: Makedonska

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: Norwegian
hr: Norveški

en: Polish
hr: Poljski

en: Portuguese
hr: Portugalski

en: Russian
hr: Ruski

en: Slovak
hr: Slovački

en: Simplified Chinese
hr: Pojednostavljeni kineski

en: Chinese
hr: Kineski

en: Estonian
hr: Estonski

en: %s: Not a regular file
hr: Ne mogu priložiti datoteku %s: nije standardna datoteka

en: Select directory
hr: Izaberite direktorij

en: Basic Information
hr: Osnovni podaci

en: Add
hr: Dodaj

en: Symbols
hr: Simboli

en: Tool
hr: Alat

en: Meaning
hr: Značenje

en: _Toolbars
hr: _Alatne trake

en: _Settings
hr: _Postavke

en: _Preferences ...
hr: _Postavke ...
