Apostrophe - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Export
si: නිර්යාත කරන්න

en: Cancel
si: අහෝසි කරන්න

en: No matching footnote found
si: ගැළපෙන අධෝලිපියක් සොයාගත නොහැක

en: Save your File
si: ඔබේ ගොනුව සුරකින්න

en: Save now
si: දැන් සුරකින්න

en: Preview
si: පෙරදසුන

en: Standalone
si: නොබැඳි

en: Use a header and footer to include things like stylesheets and meta information
si: ශෛලීපත්‍ර සහ පෂ්ව තොරතුරු වැනි දෑ ඇතුලත් කිරීමට ශීර්ෂ සහ පාදතලය භාවිතා කරන්න

en: Table of Contents
si: පටුන

en: Number Sections
si: සංඛ්‍යා අංශය

en: CSS File
si: CSS ගොනුව

en: Show one bullet point after another in a slideshow
si: චිත්‍රකාච දර්ශන තුළ එක් කරුණකට පසු තවෙකක් ආකාරයට පෙන්වන්න

en: Focus Mode
si: එල්ල කරනා විධිය
