apparmor - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: %s: [options]
      options:
      -q | --quiet        Don't print out any messages
      -h | --help         Print help
ro: %s: [opțiuni]
      opțiuni:
      -q | --calm Nu imprima niciun mesaj
      -h | - ajutor Imprimare ajutor

en: unknown or incompatible options
ro: opțiuni necunoscute sau incompatibile

en: unknown option '%s'
ro: opțiune necunoscută '%s'

en: Yes
ro: Da

en: No - not available on this system.
ro: Nu - nu este disponibil pe acest sistem.

en: No - disabled at boot.
ro: Nu - dezactivat la pornire.

en: Maybe - policy interface not available.
ro: Poate - interfața politică nu este disponibilă.

en: Maybe - insufficient permissions to determine availability.
ro: Poate - permisiuni insuficiente pentru a determina disponibilitatea.

en: Error - '%s'
ro: Eroare - '%s'
