apparmor - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: %s: [options]
      options:
      -q | --quiet        Don't print out any messages
      -h | --help         Print help
sv: %s: [options]
      flaggor:
      -q | --quiet        Skriv inte ut några meddelanden
      -h | --help         Skriv ut hjälp

en: unknown or incompatible options
sv: okända eller inkompatibla flaggor

en: unknown option '%s'
sv: okänd flagga '%s'

en: Yes
sv: Ja

en: No - not available on this system.
sv: Nej - inte tillgänglig på detta system.

en: No - disabled at boot.
sv: Nej - inaktiverad vid uppstart.

en: Maybe - policy interface not available.
sv: Kanske - policy gränssnitt inte tillgängliga.

en: Maybe - insufficient permissions to determine availability.
sv: Kanske - otillräckliga behörigheter för att bestämma tillgängligheten.

en: Error - '%s'
sv: Fel - '%s'
