apparmor - en to sw translation catalogue (9 entries)

en: %s: [options]
      options:
      -q | --quiet        Don't print out any messages
      -h | --help         Print help
sw: %s: [chaguzi]
      chaguzi:
      -q | --quiet Usichapishe jumbe yoyote
      -h | --help Chapisha msaada

en: unknown or incompatible options
sw: chaguo lisilojulikana au lisilofaa

en: unknown option '%s'
sw: chaguo lisilojulikana '%s'

en: Yes
sw: Ndio

en: No - not available on this system.
sw: La - haipo kwenye mfumo huu.

en: No - disabled at boot.
sw: La - ilizimwa kwenye washi.

en: Maybe - policy interface not available.
sw: Labda - kiolesura cha faragha hakipo.

en: Maybe - insufficient permissions to determine availability.
sw: Labda - hamna ruhusa ya kutosha ili kuamua kama ipo.

en: Error - '%s'
sw: Dosari - '%s'
