apparmor - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: %s: [options]
      options:
      -q | --quiet        Don't print out any messages
      -h | --help         Print help
tr: %s: [seçenekler]
      seçenekler:
      -q | --quiet        Hiçbir mesajı gösterme
      -h | --help         Yardımı görüntüler

en: unknown or incompatible options
tr: bilinmeyen veya uyumsuz seçenekler

en: unknown option '%s'
tr: bilinmeyen seçenek '%s'

en: Yes
tr: Evet

en: No - not available on this system.
tr: Hayır - Bu sistemde kullanılabilir değil.

en: No - disabled at boot.
tr: Hayır - önyüklemede devredışı bırakıldı.

en: Maybe - policy interface not available.
tr: Belki - policy arayüzü kullanılabilir değil.

en: Maybe - insufficient permissions to determine availability.
tr: Belki - kullanılabilir olup olmadığını denetlemek için yetersiz yetki.

en: Error - '%s'
tr: Hata - '%s'
