apparmor - en to af translation catalogue (9 entries)

en: %s: [options]
      options:
      -q | --quiet        Don't print out any messages
      -h | --help         Print help
af: %s: [opsies]
      opsies:
      -q | --quiet Moenie druk uit enige boodskappe
      -h | --help Afdruk hulp

en: unknown or incompatible options
af: onbekende of onversoenbare opsies

en: unknown option '%s'
af: onbekende opsie '%s'

en: Yes
af: Ja

en: No - not available on this system.
af: Geen - nie beskikbaar op hierdie stelsel.

en: No - disabled at boot.
af: Nee - gestremde by stewel.

en: Maybe - policy interface not available.
af: Miskien - beleid koppelvlak nie beskikbaar.

en: Maybe - insufficient permissions to determine availability.
af: Miskien - onvoldoende toestemmings om beskikbaarheid te bepaal.

en: Error - '%s'
af: Fout - '%s'
