apparmor - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: unknown or incompatible options
fa: تنظیم نامعلوم یا ناسازگار

en: unknown option '%s'
fa: تنظیم  '%s' ناشناخته است

en: Yes
fa: بله

en: No - not available on this system.
fa: خیر- در این سیستم موجود نیست.

en: No - disabled at boot.
fa: خیر - غیرفعال در زمان boot.

en: Maybe - policy interface not available.
fa: شاید - رابط سیاست گذاری در دسترس نیست.

en: Maybe - insufficient permissions to determine availability.
fa: شاید - دسترسی ناکافی جهت شناسایی در دسترس پذیری.

en: Error - '%s'
fa: خطا - '%s'
