apparmor - en to aa translation catalogue (9 entries)

en: %s: [options]
      options:
      -q | --quiet        Don't print out any messages
      -h | --help         Print help
aa: %s: [პარამეტრები]
      პარამეტრები:
      -q | --quiet        შეტყობინებები გამოტანილი არ იქნება
      -h | --help         დახმარების გამოტანა

en: unknown or incompatible options
aa: უცნობი ან შეუთავსებელი პარამეტრები

en: unknown option '%s'
aa: უცნობი პარამეტრი "%s"-სთვის

en: Yes
aa: დიახ

en: No - not available on this system.
aa: არა - მიუწვდომელია ამ სისტემაზე

en: No - disabled at boot.
aa: არა - გამორთულია ჩატვირთვისას

en: Maybe - policy interface not available.
aa: შეიძლება - პოლიტიკის ინტერფეისი ხელმისაწვდომი არაა.

en: Maybe - insufficient permissions to determine availability.
aa: შეიძლება - არასაკმარისი წვდომები ხელმისაწვდომობის დასადგენად.

en: Error - '%s'
aa: შეცდომა - "%s"
