apparmor - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: unknown or incompatible options
fi: tuntemattomat tai yhteensopimattomat valinnat

en: unknown option '%s'
fi: tuntematon valinta '%s'

en: Yes
fi: Kyllä

en: No - not available on this system.
fi: Ei - ei käytettävissä tässä järjestelmässä.

en: No - disabled at boot.
fi: Ei - poistettu käytöstä käynnistyksen yhteydessä.

en: Error - '%s'
fi: Virhe - '%s'
