apparmor - en to he translation catalogue (9 entries)

en: %s: [options]
      options:
      -q | --quiet        Don't print out any messages
      -h | --help         Print help
he: %s: [אפשרויות]
      אפשרויות:
      ‎-q | --quiet        לא להציג הודעות
      ‎-h | --help         הצגת עזרה

en: unknown or incompatible options
he: אפשרויות לא ידועות או לא נתמכות

en: unknown option '%s'
he: האפשרות ‚%s’ לא מוכרת

en: Yes
he: כן

en: No - not available on this system.
he: לא - לא זמין במערכת הזאת.

en: No - disabled at boot.
he: לא - מושבת בעלייה.

en: Maybe - policy interface not available.
he: אולי - מנשק המדיניות לא זמין.

en: Maybe - insufficient permissions to determine availability.
he: אולי - אין מספיק הרשאות לקבוע זמינות.

en: Error - '%s'
he: שגיאה - ‚%s’
