apparmor - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: %s: [options]
      options:
      -q | --quiet        Don't print out any messages
      -h | --help         Print help
ca: %s: [opcions]
      opcions:
      -q | --quiet        No imprimeixis cap missatge
      -h | --help         Imprimeix l'ajuda

en: unknown or incompatible options
ca: opcions desconegudes o incompatibles

en: unknown option '%s'
ca: opció desconeguda «%s»

en: Yes
ca: Sí

en: No - not available on this system.
ca: No - no esta disponible a aquest sistema

en: No - disabled at boot.
ca: No - desactivat a l'inici.

en: Maybe - policy interface not available.
ca: Potser - la interfície de política no està disponible.

en: Maybe - insufficient permissions to determine availability.
ca: Potser - permisos insuficient per determinar la disponibilitat.
