apparmor - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: unknown or incompatible options
cs: neznámé nebo nekompatibilní volby

en: unknown option '%s'
cs: neznámá volba '%s'

en: Yes
cs: Ano

en: No - not available on this system.
cs: Ne - není v tomto systému k dispozici.

en: No - disabled at boot.
cs: Ne - zakázáno při startu.

en: Maybe - policy interface not available.
cs: Možná - rozhraní zásad není k dispozici.

en: Maybe - insufficient permissions to determine availability.
cs: Možná - nedostatečná oprávnění k určení dostupnosti.

en: Error - '%s'
cs: Chyba - '%s'
