apparmor - en to et translation catalogue (9 entries)

en: %s: [options]
      options:
      -q | --quiet        Don't print out any messages
      -h | --help         Print help
et: %s: [valikud]
       valikud:
       -q | --quiet Ärge printige sõnumeid välja
       -h | --help Prindi abiinfo

en: unknown or incompatible options
et: tundmatud või ühildumatud valikud

en: unknown option '%s'
et: tundmatu valik '%s'

en: Yes
et: Jah

en: No - not available on this system.
et: Ei – pole selles süsteemis saadaval.

en: No - disabled at boot.
et: Ei – käivitamisel keelatud.

en: Maybe - policy interface not available.
et: Võib-olla – poliisiliides pole saadaval.

en: Maybe - insufficient permissions to determine availability.
et: Võib-olla - kättesaadavuse määramiseks pole piisavalt õigusi.

en: Error - '%s'
et: Viga – '%s'
