apparmor - en to my translation catalogue (9 entries)

en: %s: [options]
      options:
      -q | --quiet        Don't print out any messages
      -h | --help         Print help
my: %s- [options]
      ရွေးချယ်စရာများ-
      -q | --quiet မည်သည့်စာတိုကိုမှ ပရင့်မထုတ်ပါနှင့်။
      -h | --help ပရင့်အကူအညီ

en: unknown or incompatible options
my: အမည်မသိ သို့မဟုတ် သဟဇာတမဖြစ်သော ရွေးချယ်စရာများ

en: unknown option '%s'
my: အမည်မသိရွေးချယ်မှု '%s'

en: Yes
my: ဟုတ်

en: No - not available on this system.
my: မဟုတ်ပါ - ဤစနစ်တွင် မရနိုင်ပါ။

en: No - disabled at boot.
my: မဟုတ်ပါ - boot တွင် ပိတ်ထားပါသည်။

en: Maybe - policy interface not available.
my: ဖြစ်နိုင်ပါသည် - မူဝါဒ interface ကို မရနိုင်ပါ။

en: Maybe - insufficient permissions to determine availability.
my: ဖြစ်နိုင်ပါသည် - ရရှိနိုင်မှုကို ဆုံးဖြတ်ရန်အတွက် ခွင့်ပြုချက်များမှာ လုံလောက်မှုမရှိပါ။

en: Error - '%s'
my: အမှား- '%s'
