apparmor-parser - en to af translation catalogue (36 entries)

en: Bad write position
af: Slegte skryfposisie

en: Permission denied
af: Toelating geweier

en: Out of memory
af: Geheue is opgebruik

en: Profile doesn't conform to protocol
af: Profiel pas nie aan by protokol nie

en: Profile does not match signature
af: Profiel stem nie ooreen met handtekening nie

en: Profile already exists
af: Profiel bestaan reeds

en: Profile doesn't exist
af: Profiel bestaan nie

en: %s: Unable to add "%s".
af: %s: Kan "%s" nie byvoeg nie.

en: %s: Unable to replace "%s".
af: %s: Kan "%s" nie vervang nie.

en: %s: Unable to remove "%s".
af: %s: Kan "%s" nie verskuif nie.

en: %s: Unable to write to stdout
af: %s: Kan nie na stdout toe skryf nie

en: %s: ASSERT: Invalid option: %d
af: %s: BEWEER: Ongeldige opsie: %d

en: Addition succeeded for "%s".
af: Byvoeging vir "%s" was suksesvol.

en: Replacement succeeded for "%s".
af: Vervanging van "%s" was suksesvol.

en: Removal succeeded for "%s".
af: Verwydering van "%s" was suksesvol.

en: PANIC bad increment buffer %p pos %p ext %p size %d res %p
af: PANIEK slegs inkrementbuffer %p pos %p uitbr %p grootte %d res %p

en: Unable to open %s - %s
af: Kan %s - %s nie open nie

en: unable to create work area
af: kan werkarea nie skep nie

en: unable to serialize profile %s
af: kan profiel nie seriemaak nie %s

en: %s: Unable to write entire profile entry
af: %s: Kan nie volledige profielinskrywing skryf nie

en: Found unexpected character: '%s'
af: Onverwagte karakter gevind: '%s'

en: %s: Could not allocate memory for subdomainbase mount point
af: %s: Kon geheue vir subdomeinbasis-hegpunt nie toeken nie

en: Memory allocation error.
af: Geheuetoekenningsfout.

en: %s: Errors found in file. Aborting.
af: %s: Foute in lêer gevind. Staking.

en: Exec qualifier 'i' invalid, conflicting qualifier already specified
af: Uitvoerende kwalifiseerder 'i' is ongeldig, konflikterende kwalifiseerder reeds gespesifisieer

en: Couldn't merge entries. Out of Memory
af: Kon inskrywings nie saamvleg nie. Geheue is opgebruik

en: Assert: `rule' returned NULL.
af: Beweer: `reël' het NUL teruggestuur.

en: Assert: 'hat rule' returned NULL.
af: Beweer: `hat-reël' het NUL teruggestuur.

en: missing an end of line character? (entry: %s)
af: ontbreek daar ’n reëleindkarakter? (inskrywing: %s)

en: %s: Illegal open {, nesting groupings not allowed
af: %s: Onwettige open {, nesting van groeperings nie toegelaat nie

en: %s: Regex grouping error: Invalid number of items between {}
af: %s: Regex-groeperingsfout: Ongeldige aantal items tussen {}

en: %s: Regex grouping error: Invalid close }, no matching open { detected
af: %s: Regex-groeperingsfout: Ongeldige sluiting }, geen ooreenstemmende oop nie { bespeur

en: %s: Internal buffer overflow detected, %d characters exceeded
af: %s: Interne bufferoorvloei bespeur, %d karakters oorskry

en: %s: Unable to parse input line '%s'
af: %s: Kan insetreël '%s' nie ontleed nie

en: ERROR in profile %s, failed to load
af: FOUT in profiel %s, het misluk om te laai

en: %s: Errors found in combining rules postprocessing. Aborting.
af: %s: Foute gevind in die kombineer van reëls tydens naprosessering. Staking.
