apparmor-parser - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Error: Out of memory.
et: Viga: mälu ei jätku.

en: Error: basedir %s is not a directory, skipping.
et: Viga: basedir %s pole kataloog, jäetakse vahele.

en: Error: Could not add directory %s to search path.
et: Viga: kataloogi %s pole võimalik otsinguteele lisada.

en: Error: Could not allocate memory.
et: Viga: pole võimalik eraldada mälu.

en: Permission denied
et: Juurdepääs keelatud

en: Out of memory
et: Mälu ei jätku

en: Profile doesn't conform to protocol
et: Profiil ei vasta protokollile

en: Profile does not match signature
et: Profiil ei vasta signatuurile

en: Profile version not supported by Apparmor module
et: Profiili versioon ei ole Apparmori mooduli poolt toetatud

en: Profile already exists
et: Profiil on juba olemas

en: Profile doesn't exist
et: Profiili pole olemas

en: %s: Unable to add "%s".
et: %s: "%s" ei saa lisada.

en: %s: Unable to replace "%s".
et: %s: "%s" ei saa asendada.

en: %s: Unable to remove "%s".
et: %s: "%s" ei saa eemaldada.

en: %s: Unable to write to stdout
et: %s: ei saa kirjutada standardväljundisse

en: Replacement succeeded for "%s".
et: "%s" asendamine õnnestus.

en: Removal succeeded for "%s".
et: "%s" eemaldamine õnnestus.

en: Unable to open %s - %s
et: %s - %s ei saa avada

en: %s: Unable to write entire profile entry
et: %s: kogu profiili kirjet ei saa kirjutada

en: Found unexpected character: '%s'
et: Leiti ootamatu märk: '%s'

en: %s: Sorry. You need root privileges to run this program.
et: %s: Vabandust. Selle rakenduse käivitamiseks on vaja administraatori õigusi.

en: Error: Could not read profile %s: %s.
et: Viga: pole võimalik lugeda profiili %s: %s.

en: Memory allocation error.
et: Viga mälu eraldamisel.

en: %s: Errors found in file. Aborting.
et: %s: failis leiti vigu. Katkestamine.

en: AppArmor parser error: %s
et: AppArmori parsimise viga: %s

en: Couldn't merge entries. Out of Memory
et: Kirjeid ei suudetud ühendada. Mälu ei jätku

en: missing an end of line character? (entry: %s)
et: puudub realõpu märk? (kirje: %s)
