apparmor - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Error: Out of memory.
fa: خطا: خارج از حافظه.

en: Error: Could not add directory %s to search path.
fa: خطا: امکان اضافه کردن پوشه %s به مسیر جستجو نیست.

en: Permission denied
fa: مجوز صادر نگردید

en: Out of memory
fa: خارج از حافظه

en: Profile does not match signature
fa: نمایه با امضا  مطابقت ندارد
