apparmor-parser - en to hr translation catalogue (74 entries)

en: Error: Out of memory.
hr: Greška: Nedovoljno memorije.

en: Error: basedir %s is not a directory, skipping.
hr: Greška: temeljni direktorij %s nije direktorij, preskačem.

en: Error: Could not add directory %s to search path.
hr: Greška: Ne mogu dodati direktorij %s u putanju za pretragu.

en: Error: Could not allocate memory.
hr: Greška: Ne mogu rezervirati memoriju.

en: Bad write position
hr: Neipravan položaj za zapisivanje

en: Permission denied
hr: Pristup odbijen

en: Out of memory
hr: Nema dovoljno memorije

en: Profile doesn't conform to protocol
hr: Profil ne odgovara protokolu

en: Profile does not match signature
hr: Profil ne odgovara potpisu

en: Profile version not supported by Apparmor module
hr: Verzija profila nije podržana od Apparmor modula

en: Profile already exists
hr: Profil već postoji

en: Profile doesn't exist
hr: Profil ne postoji

en: %s: Unable to add "%s".
hr: %s: Ne mogu dodati "%s".

en: %s: Unable to replace "%s".
hr: %s: Ne mogu zamijeniti "%s".

en: %s: Unable to remove "%s".
hr: %s : Ne mogu ukloniti  "%s".

en: %s: Unable to write to stdout
hr: %s: Ne mogu pisati na stdout

en: %s: ASSERT: Invalid option: %d
hr: %s: UMETANJE: Neispravan izbor: %d

en: Addition succeeded for "%s".
hr: Dodavanje je uspjelo za "%s".

en: Replacement succeeded for "%s".
hr: Zamjena je uspjela za "%s".

en: Removal succeeded for "%s".
hr: Uklanjanje je uspjelo za "%s".

en: PANIC bad increment buffer %p pos %p ext %p size %d res %p
hr: PANIKA neispravan inkrementalni spremnik %p pol %p ekst %p vel %d raz %p

en: Unable to open %s - %s
hr: Ne mogu otvoriti %s - %s

en: Memory Allocation Error: Unable to remove ^%s
hr: Greška prilikom rezervacije memorije: ne mogu ukloniti ^%s

en: Memory Allocation Error: Unable to remove %s:%s.
hr: Greška prilikom rezervacije memorije: ne mogu ukloniti %s:%s.

en: unable to create work area
hr: Ne mogu napraviti radni prostor

en: unable to serialize profile %s
hr: Ne mogu serijalizirati profil %s

en: %s: Unable to write entire profile entry
hr: %s: Ne mogu zapisati cjeli unos profila

en: Found unexpected character: '%s'
hr: Pronađen neočekivani znak: '%s'

en: (network_mode) Found unexpected character: '%s'
hr: (network_mode) Pronađen neočekivani znak: '%s'

en: %s: Could not allocate memory for subdomainbase mount point
hr: %s: Ne mogu rezervirati memoriju za točku montiranja poddomene

en: Warning: unable to find a suitable fs in %s, is it mounted?
    Use --subdomainfs to override.
hr: Upozorenje: ne mogu pronaći prikladan datotečni sustav u %s, da li je montiran?
    Koristite --subdomainfs za premoštenje.

en: %s: Sorry. You need root privileges to run this program.
hr: %s: Ispričavamo se. Trebate root privilegije za pokretanje ovog programa.

en: %s: Warning! You've set this program setuid root.
    Anybody who can run this program can update your AppArmor profiles.
hr: %s: Upozorenje! Postavili ste setuid root ovog programa.
    Svatko tko može pokrenuti ovaj program može manipulirati AppArmor profilima.

en: Error: Could not read profile %s: %s.
hr: Greška: Ne mogu učitati profil %s: %s.

en: Memory allocation error.
hr: Greška kod rezerviranja memorije.

en: %s: Errors found in file. Aborting.
hr: %s Pronađene su greške u datoteci. Prekidam.

en: Uppercase qualifiers "RWLIMX" are deprecated, please convert to lowercase
    See the apparmor.d(5) manpage for details.
hr: Kvalifikatori s velikim slovima "RWLIMX" su zastarjeli, molimo vas da ih pretvorite u mala slova
    Pogledajte apparmor.d(5) man stranice za detalje.

en: Conflict 'a' and 'w' perms are mutually exclusive.
hr: Sukob 'a' i 'w' dozvole su međusobno isključive.

en: Exec qualifier 'i' invalid, conflicting qualifier already specified
hr: Kvalifikator izvršavanja 'i' nije ispravan, sukobljeni kvalifikator je već naveden

en: Unconfined exec qualifier (%c%c) allows some dangerous environment variables to be passed to the unconfined process; 'man 5 apparmor.d' for details.
hr: Neograničeni kvalifikator izvršavanja (%c%c) dozvoljava da neke opasne varijable okoline budu proslijeđene neprovjerenim procesima, pogledajte 'man 5 apparmor.d' za detalje.

en: Exec qualifier '%c' invalid, conflicting qualifier already specified
hr: Kvalifikator izvršavanja '%c' nije ispravan, sukobljeni kvalifikator je već naveden

en: Exec qualifier '%c%c' invalid, conflicting qualifier already specified
hr: Kvalifikator izvršavanja '%c%c' nije ispravan, sukobljeni kvalifikator je već naveden

en: Internal: unexpected mode character '%c' in input
hr: Unutrašnje: neočekivani oblik znaka '%c' u ulazu

en: Internal error generated invalid perm 0x%llx
hr: Unutrašnja greška je stvorila neispravne dozvole 0x%llx

en: AppArmor parser error: %s
hr: AppArmor greška parsera: %s

en: Couldn't merge entries. Out of Memory
hr: Ne mogu spojiti unose. Nedovoljno memorije

en: Failed to create alias %s -> %s
hr: Ne mogu napraviti alias %s -> %s

en: Profile flag 'debug' is no longer valid.
hr: Zastavica profila 'uklanjanje grešaka' više nije ispravna.

en: Invalid profile flag: %s.
hr: Neispravna zastavica profila: %s.

en: Assert: `rule' returned NULL.
hr: Potvrda: `rule' je vratilo NULL.

en: Invalid mode, in deny rules 'x' must not be preceded by exec qualifier 'i', 'p', or 'u'
hr: Neispravan način, u pravilima odbijanja 'x' ne smije imati kvalifikatore izvršavanja 'i', 'p', ili 'u' u prefiksu

en: Invalid mode, 'x' must be preceded by exec qualifier 'i', 'p', 'c', or 'u'
hr: Neispravan oblik, ispred 'x' moraju biti kvalifikatori izvršavanja 'i', 'p', 'c' ili 'u'

en: Invalid mode, 'x' must be preceded by exec qualifier 'i', 'p', or 'u'
hr: Neispravan oblik, ispred 'x' moraju biti kvalifikatori izvršavanja 'i', 'p' ili 'u'

en: Assert: `network_rule' return invalid protocol.
hr: Potvrda: `network_rule' je vratilo neispravan protokol.

en: Assert: `change_profile' returned NULL.
hr: Potvrda: `change_profile' je vratilo NULL.

en: Assert: 'hat rule' returned NULL.
hr: Potvrda: `hat rule' je vratilo NULL.

en: Unset boolean variable %s used in if-expression
hr: Nepostavljena varijabla istinitosti %s korištena u if-uvjetu

en: unsafe rule missing exec permissions
hr: Nesigurnom pravilu nedostaju prava izvršavanja

en: missing an end of line character? (entry: %s)
hr: nedostaje oznaka kraja niza? (unos: %s)

en: Invalid network entry.
hr: Neispravan mrežni unos.

en: Invalid capability %s.
hr: Neispravna mogućnost %s.

en: %s: Illegal open {, nesting groupings not allowed
hr: %s: Neispravno otvaranje {, ugniježđena grupiranja nisu dozvoljena

en: %s: Regex grouping error: Invalid number of items between {}
hr: %s: Greška prilikom grupiranja regularnih izraza: Neispravan broj stavki između {}

en: %s: Regex grouping error: Invalid close }, no matching open { detected
hr: %s Greška prilikom grupiranja regularnih izraza: Neispravno zatvaranje }, nema odgovarajućeg otvaranja {

en: %s: Regex grouping error: Unclosed grouping or character class, expecting close }
hr: %s Greška prilikom grupiranja regularnih izraza: Nezatvoreno grupiranje ili klasa znakova, očekujem zatvaranje }

en: %s: Internal buffer overflow detected, %d characters exceeded
hr: %s: Detektiran je prelijev unutrašnjeg spremnika, %d znakova previše

en: %s: Unable to parse input line '%s'
hr: %s: Ne mogu parsirati ulaznu liniju '%s'

en: ERROR merging rules for profile %s, failed to load
hr: GREŠKA kod spajanja pravila za profil %s, ne mogu učitati

en: ERROR profile %s contains policy elements not usable with this kernel:
    	'*', '?', character ranges, and alternations are not allowed.
    	'**' may only be used at the end of a rule.
hr: GREŠKA profil %s sadrži elemente pravila koji se ne mogu korisiti s ovim kernelom:
    	'*', '?', raspon znakova i alternative nisu dozvoljene.
    	'**' se može koristiti samo na kraju pravila.

en: ERROR processing regexs for profile %s, failed to load
hr: GREŠKA kod obrade regularnih izraza za profil %s, ne mogu učitati

en: ERROR expanding variables for profile %s, failed to load
hr: GREŠKA kod učitavanja varijabli za profil %s, ne mogu učitati

en: ERROR in profile %s, failed to load
hr: GREŠKA u profilu %s, ne mogu učitati

en: %s: Errors found during regex postprocess.  Aborting.
hr: %s: Nađene su greške prilikom postprocesiranja regularnih izraza.  Prekidam.

en: %s: Errors found in combining rules postprocessing. Aborting.
hr: %s: Nađene su greške prilikom postprocesiranja kombiniranja pravila. Prekidam.
