apparmor-parser - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Error: Out of memory.
lt: Klaida: nepakanka atminties.

en: Error: Could not add directory %s to search path.
lt: Klaida: nepavyksta pridėti aplanko %s į paieškos kelią.

en: Error: Could not allocate memory.
lt: Klaida: nepavyksta paskirstyti atminies.

en: Bad write position
lt: Bloga rašymo pozicija

en: Permission denied
lt: Priėjimas uždraustas

en: Out of memory
lt: Nepakanka atminties

en: Profile does not match signature
lt: Profilis neatitinka parašo

en: Profile version not supported by Apparmor module
lt: Apparmor modulis nepalaiko profilio versijos

en: Profile already exists
lt: Profilis jau egzistuoja

en: Profile doesn't exist
lt: Profilis neegzistuoja

en: %s: Unable to add "%s".
lt: %s: Nepavyksta pridėti "%s".

en: %s: Unable to replace "%s".
lt: %s: Nepavyksta pakeisti "%s".

en: %s: Unable to remove "%s".
lt: %s: Nepavyksta pašalinti "%s".

en: %s: Unable to write to stdout
lt: %s: Nepavyksta rašyti į stdout

en: Unable to open %s - %s
lt: Nepavyksta atverti %s - %s

en: Found unexpected character: '%s'
lt: Rastas netikėtas simbolis: „%s“

en: %s: Sorry. You need root privileges to run this program.
lt: %s: Apgailestaujame. Kad paleistumėte šią programą, jums reikia root privilegijų.

en: Error: Could not read profile %s: %s.
lt: Klaida: nepavyksta nuskaityti profilio %s: %s.

en: Memory allocation error.
lt: Atminties išskyrimo klaida.

en: %s: Errors found in file. Aborting.
lt: %s: Faile rasta klaidų. Nutraukiama.

en: Couldn't merge entries. Out of Memory
lt: Nepavyksta apjungti įrašų. Nepakanka atminties

en: %s: Unable to parse input line '%s'
lt: %s: nepavyksta išnagrinėti įvesties eilutės „%s“

en: ERROR in profile %s, failed to load
lt: KLAIDA profilyje %s, nepavyko įkelti
