apparmor-parser - en to xh translation catalogue (35 entries)

en: Bad write position
xh: Indawo yokubhala engalunganga

en: Permission denied
xh: Imvume yaliwe

en: Out of memory
xh: Siphelile isithuba kuvimba wolwazi

en: Profile doesn't conform to protocol
xh: Inkangeleko yecala ayiyithobeli inkqubo elandelwayo

en: Profile does not match signature
xh: Inkangeleko yecala ayingqinelani nomtyibelo

en: Profile already exists
xh: Inkangeleko yecala seyikhona

en: Profile doesn't exist
xh: Inkangeleko yecala ayikho kwayona

en: %s: Unable to add "%s".
xh: %s: Akukwazeki ukufakela i-"%s".

en: %s: Unable to replace "%s".
xh: %s: Akukwazeki ukubeka okunye endaweni ye-"%s".

en: %s: Unable to remove "%s".
xh: %s: Akukwazeki ukushenxisa i-"%s".

en: %s: Unable to write to stdout
xh: %s: Akukwazeki ukubhalela kwi-stdout

en: %s: ASSERT: Invalid option: %d
xh: %s: BANGA UBUNYANI: Isikhethwa esingasebenzisekiyo: %d

en: Addition succeeded for "%s".
xh: Ukufakela kuphumelele ukwenzela i-"%s".

en: Replacement succeeded for "%s".
xh: Ukubeka okunye endaweni yokunye kuphumelele ukwenzela i-"%s".

en: Removal succeeded for "%s".
xh: Ukushenxisa kuphumelele ukwenzela i-"%s".

en: Unable to open %s - %s
xh: Ayikwazanga kuvuleka i-%s - %s

en: unable to create work area
xh: akukwazekanga ukudala indawo yomsebenzi

en: unable to serialize profile %s
xh: akukwazekanga ukulandelelanisa inkangeleko yecala ye-%s

en: %s: Unable to write entire profile entry
xh: %s: Akukwazekanga ukubhala ungeniso olupheleleyo lwenkangeleko yecala

en: Found unexpected character: '%s'
xh: Kufunyenwe uphawu oluthatha isithuba olungalindelekanga: '%s'

en: %s: Could not allocate memory for subdomainbase mount point
xh: %s: Uvimba wolwazi akakwazanga kwabelwa indawo yogxumeko kwisiseko sommandla wolawulo owonganyelweyo

en: Memory allocation error.
xh: Imposiso yokwabela okuthile uvimba wolwazi

en: %s: Errors found in file. Aborting.
xh: %s: Kufunyenwe iimposiso kwifayili. Kulahliwe.

en: Exec qualifier 'i' invalid, conflicting qualifier already specified
xh: Isichazi esiqhutywayo esingu-'i' asisebenziseki, isichazi esingquzulanayo sesixeliwe

en: Couldn't merge entries. Out of Memory
xh: Amangeniso awakwazanga kumanyaniswa. Siphelile Isithuba Kuvimba Wolwazi

en: Assert: `rule' returned NULL.
xh: Banga ubunyani: `umthetho' ubuyise  OKUNGEYONTO.

en: Assert: 'hat rule' returned NULL.
xh: Banga ubunyani: `umthetho we-hat' ubuyise  OKUNGEYONTO.

en: missing an end of line character? (entry: %s)
xh: ulahlekelwe sisiphelo somgca wophawu oluthatha isithuba? (ungeniso: %s)

en: %s: Illegal open {, nesting groupings not allowed
xh: %s: Ukuvula okungekho mthethweni {, amaqela azinziswe kokunye awavunyelwa

en: %s: Regex grouping error: Invalid number of items between {}
xh: %s: Imposiso yokubekwa ngokwamaqela kwe-regex: Inani lamanqaku elingasebenzisekiyo phakathi kwe-{}

en: %s: Regex grouping error: Invalid close }, no matching open { detected
xh: %s: Imposiso yokubekwa ngokwamaqela kwe-regex: ukuvala okungasebenzisekiyo }, akukho ngqinelwano luvulekileyo { luchongiweyo

en: %s: Internal buffer overflow detected, %d characters exceeded
xh: %s: Kuchongwe ukuphuphuma kwangaphakathi kwesigcini sethutyana, %d zigqithisile iimpawu ezithatha izithuba

en: %s: Unable to parse input line '%s'
xh: %s: Akukwazekanga ukwahlukanisa umgca wokungxalwa njengesiqalo '%s'

en: ERROR in profile %s, failed to load
xh: IMPOSISO kwinkangeleko yecala %s, isilele ukulayisha

en: %s: Errors found in combining rules postprocessing. Aborting.
xh: %s: Kufunyenwe imposiso xa kudityaniswa imithetho ngethuba lakamva lokuqhubela phambili. Kulahliwe.
