apparmor-parser - en to zu translation catalogue (36 entries)

en: Bad write position
zu: Indawo yokukopisha enganembile

en: Permission denied
zu: Imvume inqatshiwe

en: Out of memory
zu: Ilahlekelwe Yimemori

en: Profile doesn't conform to protocol
zu: Iphrofayili ayivumelani nephrothokholi

en: Profile does not match signature
zu: Iphrofayili ayifanelani nesignisha

en: Profile already exists
zu: Iphrofayili isiyatholakala kakade

en: Profile doesn't exist
zu: Iphrofayili ayitholakali

en: %s: Unable to add "%s".
zu: %s: Ayikwazi ukwenezela i-"%s".

en: %s: Unable to replace "%s".
zu: %s: Ayikwazi ukushintsha i-"%s".

en: %s: Unable to remove "%s".
zu: %s: Ayikwazi ukususa i-"%s".

en: %s: Unable to write to stdout
zu: %s: Ayikwazi ukukopishela kwi-stdout

en: %s: ASSERT: Invalid option: %d
zu: %s: ASSERT: Okukhethiwe okuyiphutha: %d

en: Addition succeeded for "%s".
zu: Ukwenezela okulandelwe nge-"%s".

en: Replacement succeeded for "%s".
zu: Ushintsho olulandelwe nge-"%s".

en: Removal succeeded for "%s".
zu: Ukususa okulandelwe nge-"%s".

en: PANIC bad increment buffer %p pos %p ext %p size %d res %p
zu: Ingobolwazi yesikhashana YOKUTATAZELA okubi %p pos %p ext %p size %d res %p

en: Unable to open %s - %s
zu: Ayikwazi ukuvula %s - %s

en: unable to create work area
zu: Ayikwzi ukwakha indawo yokusebenzela

en: unable to serialize profile %s
zu: Ayikwazi ukwenza iphrofayili ibe nama-serial %s

en: %s: Unable to write entire profile entry
zu: %s: Ayikwazi ukuyibhala yonke iphrofayili

en: Found unexpected character: '%s'
zu: Ithola uhlamvu olungalindelekile: '%s'

en: %s: Could not allocate memory for subdomainbase mount point
zu: %s: Ayikwazanga ukuthola ingobolwazi yesixhakathisi se-domain engaphansi

en: Memory allocation error.
zu: Iphutha lokwabiwa kwememori.

en: %s: Errors found in file. Aborting.
zu: %s: Amaphutha atholakale kwifayela. Iyayeka.

en: Exec qualifier 'i' invalid, conflicting qualifier already specified
zu: I-exec qualifier u-‘i’ akasebenzi, i-qualifier engqubuzanayo isibonisiwe kakade

en: Couldn't merge entries. Out of Memory
zu: Aykwazanga ukuhlanganisa ama-entry. Ilahlekelwe Yimemori

en: Assert: `rule' returned NULL.
zu: Assert: `i-rule' ibuye IYIZE.

en: Assert: 'hat rule' returned NULL.
zu: Assert: `i-hat rule’ ibuye IYIZE.

en: missing an end of line character? (entry: %s)
zu: ilahlekelwe yisiphetho sohlamvu lomugqa? (i-entry: %s)

en: %s: Illegal open {, nesting groupings not allowed
zu: %s: Ukuvula okungekho emthethweni {, ukuvalela amaqoqo akuvunyelwe

en: %s: Regex grouping error: Invalid number of items between {}
zu: %s: Iphutha lokwenza amaqoqo le-regex: Inombolo eyiphutha yezinto eziphakathi nendawo {}

en: %s: Regex grouping error: Invalid close }, no matching open { detected
zu: %s: Iphutha lokwenza amaqoqo le-regex: Ukuvala okuyiphutha }, akukho ukuvula okufanelanayo { ithungathwe yatholwa

en: %s: Internal buffer overflow detected, %d characters exceeded
zu: %s: Ingobolwazi yesikhashana yangaphakathi itholakele, %d izinhlamvu ezeqiwe

en: %s: Unable to parse input line '%s'
zu: %s: Ayikwazi ukunqunta umugqa wokufakiwe '%s'

en: ERROR in profile %s, failed to load
zu: IPHUTHA kwiphrofayili %s, ihlulekile ukufaka

en: %s: Errors found in combining rules postprocessing. Aborting.
zu: %s: Amaphutha atholakele ekuhlanganiseni imithetho yangemva kokuphrosesa. Iyayeka.
