apparmor-parser - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Error: Out of memory.
oc: Error : memòria insufisenta.

en: Bad write position
oc: Marrida posicion d'escritura

en: Permission denied
oc: Autorizacion refusada

en: Out of memory
oc: Pas pro de memòria

en: Profile doesn't exist
oc: Perfil inexistent

en: %s: Unable to add "%s".
oc: %s : impossible d'apondre « %s ».

en: %s: Unable to replace "%s".
oc: %s : impossible de remplaçar « %s ».

en: %s: Unable to remove "%s".
oc: %s : impossible de suprimir « %s ».

en: Addition succeeded for "%s".
oc: Apondon capitat per « %s ».

en: Removal succeeded for "%s".
oc: Supression capitada per « %s ».

en: Unable to open %s - %s
oc: Impossible de dobrir %s - %s

en: unable to create work area
oc: impossible de crear una zòna de trabalh

en: unable to serialize profile %s
oc: impossible de serializar lo perfil %s

en: %s: Unable to write entire profile entry
oc: %s : impossible d'escriure l'entrada de perfil completa

en: Could not open '%s'
oc: Impossible de dobrir « %s »

en: Assert: `rule' returned NULL.
oc: Assert : « rule » a tornat NULL

en: Assert: 'hat rule' returned NULL.
oc: Assert : « hat rule » a tornat NULL.
