apparmor-parser - en to ka translation catalogue (93 entries)

en: Error: Out of memory.
ka: შეცდომა: არასაკმარისი მეხსიერება.

en: Error: basedir %s is not a directory, skipping.
ka: შეცდომა: საბაზისო საქაღალდე %s საქაღალდეს არ წარმოადგენს. გამოტოვება

en: Error: Could not add directory %s to search path.
ka: შეცდომა: საქაღალდის %s ძებნის ბილიკში ჩამატების შეცდომა.

en: Error: Could not allocate memory.
ka: შეცდომა: მეხსიერების გამოყოფა შეუძლებელია.

en: Bad write position
ka: არასწორი ჩაწერის მდებარეობა

en: Permission denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Out of memory
ka: არასაკმარისი მეხსიერება

en: Couldn't copy profile: Bad memory address
ka: პროფილს კოპირება შეუძლებელია: არასწორი მეხსიერების მისამართი

en: Profile doesn't conform to protocol
ka: პროფილი პროტოკოლს არ ემორჩილება

en: Profile does not match signature
ka: პროფილი ხელმოწერას არ ემთხვევა

en: Profile version not supported by Apparmor module
ka: პროფილის ვერსია Apparmor-ის მოდულის მიერ მხარდაჭერილი არაა

en: Profile already exists
ka: პროფილი უკვე არსებობს

en: Profile doesn't exist
ka: პროფილი არ არსებობს

en: Permission denied; attempted to load a profile while confined?
ka: წვდომა აკრძალულია. პროფილის ჩატვირთვის მცდელობა შეზღუდვისას?

en: Unknown error (%d): %s
ka: უცნობი შეცდომა (%d): %s

en: %s: Unable to add "%s".
ka: %s: "%s"-ის დამატების შეცდომა.

en: %s: Unable to replace "%s".
ka: %s: "%s"-ის ჩანაცვლების შეცდომა.

en: %s: Unable to remove "%s".
ka: %s: "%s"-ის წაშლის შეცდომა.

en: %s: Unable to write to stdout
ka: %s: stdout-ში ჩაწერის შეცდომა

en: %s: Unable to write to output file
ka: %s: გამოტანის ფაილში ჩაწერის შეცდომა

en: %s: ASSERT: Invalid option: %d
ka: %s: მტკიცება: არასწორი პარამეტრი: %d

en: Addition succeeded for "%s".
ka: "%s"-სთვის დამატება წარმატებულია.

en: Replacement succeeded for "%s".
ka: "%s"-სთვის ჩანაცვლება წარმატებულია.

en: Removal succeeded for "%s".
ka: "%s"-სთვის წაშლა წარმატებულია.

en: PANIC bad increment buffer %p pos %p ext %p size %d res %p
ka: პანიკა. არასწორი ზრდადი ბუფერი %p მდებ %p გაფართ %p ზომა %d რეს %p

en: profile %s network rules not enforced
ka: პროფილის %s ქსელის წესები არ მოქმედებს

en: Unknown pattern type
ka: უცნობი ნიმუშის ტიპი

en: Unable to open %s - %s
ka: %s-ის გახსნა შეუძლებელია - %s

en: Memory Allocation Error: Unable to remove ^%s
ka: მეხსიერების გამოყოფის შეცდომა: ^%s-ის წაშლა შეუძლებელია

en: Memory Allocation Error: Unable to remove %s:%s.
ka: მეხსიერების გამოყოფის შეცდომა: %s-ის წაშლა შეუძლებელია: %s.

en: unable to create work area
ka: სამუშაო ფართობის შექმნა შეუძლებელია

en: unable to serialize profile %s
ka: პროფილის %s სერიალიზაცია შეუძლებელია

en: %s: Unable to write entire profile entry
ka: %s: სრული პროფილის ელემენტის ჩაწერა შეუძლებელია

en: %s: Unable to write entire profile entry to cache
ka: %s: სრული პროფილის ელემენტის კეშში ჩაწერა შეუძლებელია

en: Could not open '%s'
ka: '%s'-ის გახსნის შეცდომა

en: fstat failed for '%s'
ka: fstat-ის შეცდომა '%s'-სთვის

en: opendir failed '%s'
ka: opendir -ის შეცდომა '%s'-სთვის

en: stat failed for '%s'
ka: %s-სთვის stat()-ის შეცდომა

en: Could not open '%s' in '%s'
ka: '%s'-ის '%s'-ში გახსნის შეცდომა

en: Found unexpected character: '%s'
ka: ნაპოვნია მოულოდნელი სიმბოლო: '%s'

en: Variable declarations do not accept trailing commas
ka: ცვლადის სახელებს ბოლოში მიწერილი მძიმეების მხარდაჭერა არ გააჩნია

en: (network_mode) Found unexpected character: '%s'
ka: (network_mode) ნაპოვნია მოულოდნელი სიმბოლო: '%s'

en: Warning from %s (%s%sline %d): %s
ka: გაფრთხილება %s-დან (%s%s ხაზი %d): %s

en: %s: Could not allocate memory for subdomainbase mount point
ka: %s: მეხსიერების გამოყოფის შეცდომა subdomainbase მიმაგრების წერტილისთვის

en: Warning: unable to find a suitable fs in %s, is it mounted?
    Use --subdomainfs to override.
ka: გაფრთხილება: %s-ში შესაბამისი FS ვერ ვიპოვე. მიმაგრებულია?
    გადასაფარად გამოიყენეთ --subdomainfs.

en: %s: Sorry. You need root privileges to run this program.
ka: %s: უკაცრავად, მაგრამ ამ პროგრამის გასაშვებად root-ის პრივილეგიები დაგჭირდებათ.

en: %s: Warning! You've set this program setuid root.
    Anybody who can run this program can update your AppArmor profiles.
ka: %s: გაფრთხილება: პროგრამაზე setuid root დააყენეთ.
    ყველა, ვინც ამ პროგრამას გაუშვებს, AppArmor-ის პროფილების განახლება შეეძლება.

en: Error: Could not read profile %s: %s.
ka: შეცდომა: პროფილის '%s' წაკითხვის შეცდომა: %s.

en: Memory allocation error.
ka: მეხსიერების გამოყოფის შეცდომა.

en: Cached load succeeded for "%s".
ka: დაკეშილი ჩატვირთვა "%s"-სთვის წარმატებულია.

en: Cached reload succeeded for "%s".
ka: დაკეშილი თავიდან ჩატვირთვა "%s"-სთვის წარმატებულია.

en: %s: Errors found in file. Aborting.
ka: %s: ფაილში აღმოჩენილია შეცდომები. მუშაობის დასრულება.

en: Conflict 'a' and 'w' perms are mutually exclusive.
ka: წვდომები 'a' და 'w' ურთიერთგამომრიცხავია.

en: Internal: unexpected mode character '%c' in input
ka: შიდა: შეყვანაში აღმოჩენილია მოულოდნელი რეჟიმის სიმბოლო '%c'

en: Internal error generated invalid perm 0x%llx
ka: შიდა შეცდომის მიერ გენერირებული არასწორი წვდომა 0x%llx

en: AppArmor parser error: %s
ka: AppArmor-ის დამმუშავებლის შეცდომა: %s

en: Couldn't merge entries. Out of Memory
ka: ელემენტების შერწყმა შეუძლებელია. არასაკმარისი მეხსიერება

en: Profile attachment must begin with a '/'.
ka: პროფილის მიმაგრება '/'-ით უნდა იწყებოდეს.

en: Profile names must begin with a '/', namespace or keyword 'profile' or 'hat'.
ka: პროფილის სახელი '/'-ით, სახელის სივრცით ან საკვანძო სიტყვებიდან 'profile' ან 'hat' უნდა იწყებოდეს.

en: Failed to create alias %s -> %s
ka: შეცდომა ფსევდონიმის (%s) შექმნისას -> %s

en: Profile flag chroot_relative conflicts with namespace_relative
ka: პროფილის ალამი chroot_relative კონფლიქტშია ალამთან namespace_relative

en: Profile flag mediate_deleted conflicts with delegate_deleted
ka: პროფილის ალამი mediate_deleted კონფლიქტშია ალამთან delegate_deleted

en: Profile flag attach_disconnected conflicts with no_attach_disconnected
ka: პროფილის ალამი attach_disconnect კონფლიქტშია ალამთან no_attach_disconnected

en: Profile flag chroot_attach conflicts with chroot_no_attach
ka: პროფილის ალამი chroot_attach კონფლიქტშია ალამთან chroot_no_attach

en: Profile flag 'debug' is no longer valid.
ka: პროფილის ალამი 'debug' აღარ გამოიყენება.

en: Invalid profile flag: %s.
ka: არასწორი პროფილის ალამი: %s.

en: Invalid network entry.
ka: არასწორი ქსელის ჩანაწერი.

en: Invalid capability %s.
ka: არასწორი შესაძლებლობა %s.

en: AppArmor parser error for %s%s%s at line %d: %s
ka: AppArmor-ის დამმუშავებლის შეცდომა. %s%s%s ხაზზე ნომრით %d: %s

en: AppArmor parser error,%s%s line %d: %s
ka: AppArmor-ის დამმუშავებლის შეცდომა. %s%s ხაზზე ნომრით %d: %s

en: Could not process include directory '%s' in '%s'
ka: ჩასასმელი საქაღალდის ('%s') '%s'-ში დამუშავება შეუძლებელია

en: Feature buffer full.
ka: თვისების ბუფერი სავსეა.

en: Out of memory
ka: არასაკმარისი მეხსიერება

en: Can't create cache directory: %s
ka: კეშის საქაღალდის შექმნის შეცდომა: %s

en: File in cache directory location: %s
ka: ფაილი კეშის საქაღალდის მდებარეობაზე: %s

en: Can't update cache directory: %s
ka: კეშის საქაღალდის განახლების შეცდომა: %s

en: deny prefix not allowed
ka: აკრძალვის პრეფიქსი დაშვებული არაა

en: owner prefix not allowed
ka: მფლობლის პრეფიქსი დაშვებული არაა

en: owner prefix not allow on mount rules
ka: მფლობლის პრეფიქსი მიმაგრების წესებში დაშვებული არაა

en: owner prefix not allow on dbus rules
ka: მფლობლის პრეფიქსი dbus-ის წესებში დაშვებული არაა

en: owner prefix not allow on capability rules
ka: მფლობლის პრეფიქსი შესაძლებლობების წესებში დაშვებული არაა

en: invalid mount conditional %s%s
ka: არასწორი მიმაგრების პირობითი %s%s

en: bad mount rule
ka: არასწორი მიმაგრების წესი

en: mount point conditions not currently supported
ka: მიმაგრების წერტილის პირობები ამჟამად მხარდაჭერილი არაა

en: invalid pivotroot conditional '%s'
ka: არასწორი pivotroot პირობითი '%s'

en: owner prefix not allowed on mount rules
ka: მფლობლის პრეფიქსი მიმაგრების წესებზე დაშვებული არაა

en: owner prefix not allowed on dbus rules
ka: მფლობლის პრეფიქსი dbus-ის წესებზე დაშვებული არაა

en: owner prefix not allowed on signal rules
ka: მფლობლის პრეფიქსი სიგნალის წესებზე დაშვებული არაა

en: owner prefix not allowed on ptrace rules
ka: მფლობლის პრეფიქსი ptrace-ის წესებზე დაშვებული არაა

en: owner prefix not allowed on unix rules
ka: მფლობლის პრეფიქსი unix-ის წესებზე დაშვებული არაა

en: owner prefix not allowed on capability rules
ka: მფლობლის პრეფიქსი შესაძლებლობების წესებზე დაშვებული არაა

en: dbus rule: invalid conditional group %s=()
ka: dbus-ის წესი: არასწორი პირობითი ჯგუფი %s=0

en: unix rule: invalid conditional group %s=()
ka: unix-ის წესი: არასწორი პირობითი ჯგუფი %s=0
