apparmor-parser - en to tr translation catalogue (60 entries)

en: Error: Out of memory.
tr: Hata: Yetersiz bellek.

en: Error: basedir %s is not a directory, skipping.
tr: Hata: %s temel dizini bir dizin değil, atlanıyor.

en: Error: Could not add directory %s to search path.
tr: Hata:  %s dizini arama yollarına eklenemedi.

en: Error: Could not allocate memory.
tr: Hata: Bellek tahsis edilemedi.

en: Bad write position
tr: Hatalı yazma pozisyonu

en: Permission denied
tr: İzin verilmedi

en: Out of memory
tr: Yetersiz bellek

en: Profile doesn't conform to protocol
tr: Profil protokole uymuyor

en: Profile does not match signature
tr: Profil imzası tutmuyor

en: Profile version not supported by Apparmor module
tr: Profil sürümü Apparmor modülü tarafından desteklenmiyor

en: Profile already exists
tr: Profil zaten mevcut

en: Profile doesn't exist
tr: Profil mevcut değil

en: Unknown error (%d): %s
tr: Bilinmeyen hata (%d): %s

en: %s: Unable to add "%s".
tr: %s: "%s" eklenemedi.

en: %s: Unable to replace "%s".
tr: %s: "%s" değiştirilemedi.

en: %s: Unable to remove "%s".
tr: %s: "%s" silinemedi.

en: %s: Unable to write to stdout
tr: %s: stdout'a yazılamadı.

en: %s: Unable to write to output file
tr: %s: çıkış dosyasına yazılamıyor

en: %s: ASSERT: Invalid option: %d
tr: %s: ASSERT: Geçersiz seçenek: %d

en: Addition succeeded for "%s".
tr: "%s" için ekleme başarılı oldu.

en: Replacement succeeded for "%s".
tr: "%s" için değiştirme başarılı oldu.

en: Removal succeeded for "%s".
tr: "%s" için silme başarılı oldu.

en: PANIC bad increment buffer %p pos %p ext %p size %d res %p
tr: PANİK hatalı arttırma arabelleği %p pozisyon %p ext %p boyut %d res %p

en: Unable to open %s - %s
tr: %s açılamadı - %s

en: unable to create work area
tr: çalışma alanı oluşturulamadı

en: unable to serialize profile %s
tr: %s profili seri hale getirilemedi

en: %s: Unable to write entire profile entry
tr: %s: Profil girdisinin tamamı yazılamadı

en: Could not open '%s'
tr: '%s' açılamadı

en: Found unexpected character: '%s'
tr: Beklenmeyen karakter bulundu: '%s'

en: %s: Could not allocate memory for subdomainbase mount point
tr: %s: subdomainbase bağlantı noktası için bellek ayrılamadı

en: %s: Sorry. You need root privileges to run this program.
tr: %s: Bu programı çalıştırabilmek için root yetkilerine ihtiyacınız var.

en: %s: Warning! You've set this program setuid root.
    Anybody who can run this program can update your AppArmor profiles.
tr: %s: Uyarı! Bu programın setuid değeri root olarak ayarlanmış.
    Bu programı çalıştıracak herkes AppArmor profillerinizi değiştirebilir.

en: Error: Could not read profile %s: %s.
tr: Hata: %s profili okunamadı: %s.

en: Memory allocation error.
tr: Bellek ayırma hatası.

en: %s: Errors found in file. Aborting.
tr: %s: Dosyada hatalar bulundu. Durduruluyor.

en: Uppercase qualifiers "RWLIMX" are deprecated, please convert to lowercase
    See the apparmor.d(5) manpage for details.
tr: Büyük harfli niteleyiciler "RWLIMX" yakında eskiyecektir, bunları küçük harfe çevirin
    Ayrıntılar için apparmor.d(5) manual sayfasına bakın.

en: Exec qualifier 'i' invalid, conflicting qualifier already specified
tr: Çalıştırma niteleyicisi 'i' geçersiz, çakışan niteleyici zaten belirtilmiş

en: Exec qualifier '%c' invalid, conflicting qualifier already specified
tr: Çalıştırma niteleyicisi '%c' geçersiz, çakışan niteleyici zaten belirtilmiş

en: Internal: unexpected mode character '%c' in input
tr: Dahili: girdide beklenmeyen mod karakteri '%c'

en: AppArmor parser error: %s
tr: AppArmor inceleyici hatası: %s

en: Couldn't merge entries. Out of Memory
tr: Girdiler birleştirilemiyor. Yetersiz bellek

en: Assert: `rule' returned NULL.
tr: Assert: `rule' NULL döndürdü.

en: Invalid mode, 'x' must be preceded by exec qualifier 'i', 'p', or 'u'
tr: Geçersiz mod; 'x', çalıştırma değişkenleri 'i', 'p' ya da 'u'dan sonra gelmelidir.

en: Assert: 'hat rule' returned NULL.
tr: Assert: `hat rule' NULL döndürdü.

en: Unset boolean variable %s used in if-expression
tr: If deyimi içinde ayarlanmamış boolean değişkeni %s

en: missing an end of line character? (entry: %s)
tr: eksik satır sonu karakteri? (girdi: %s)

en: %s: Illegal open {, nesting groupings not allowed
tr: %s: Kural dışı açık {, iç içe konan gruplamalara izin verilmez

en: %s: Regex grouping error: Invalid number of items between {}
tr: %s: Regex gruplama hatası: {} içinde geçersiz öğe sayısı

en: %s: Regex grouping error: Invalid close }, no matching open { detected
tr: %s: Regex gruplama hatası: Geçersiz kapama }, karşılığı olan bir { bulunamadı

en: %s: Regex grouping error: Unclosed grouping or character class, expecting close }
tr: %s: Regex gruplama hatası: Kapatılmamış gruplama ya da karakter sınıfı, kapama karakteri } bekleniyor

en: %s: Internal buffer overflow detected, %d characters exceeded
tr: %s: Dahili ara bellek taşması saptandı, %d karakter aşıldı

en: %s: Unable to parse input line '%s'
tr: %s: Giriş satırı '%s' incelenemedi

en: ERROR merging rules for profile %s, failed to load
tr: HATA: %s profilinin kuralları birleştirilemedi, yükleme başarısız oldu

en: ERROR profile %s contains policy elements not usable with this kernel:
    	'*', '?', character ranges, and alternations are not allowed.
    	'**' may only be used at the end of a rule.
tr: HATA: %s profili bu kernel ile kullanılamayacak bazı ilke öğeleri içeriyor:
    	'*', '?', karakter aralıkları ve sırayla birbirini izlemelere izin verilmiyor.
    	'**' sadece bir kuralın sonunda kullanılabilir.

en: ERROR processing regexs for profile %s, failed to load
tr: HATA: %s profilinin regex'leri işlenemedi, yükleme başarısız oldu

en: ERROR expanding variables for profile %s, failed to load
tr: HATA: %s profili için değişkenler genişletilemedi, yükleme başarısız oldu

en: ERROR in profile %s, failed to load
tr: HATA: %s profili, yükleme başarısız oldu

en: %s: Errors found during regex postprocess.  Aborting.
tr: %s: Regex sonrası işlemlerde hata bulundu. Durduruluyor.

en: %s: Errors found in combining rules postprocessing. Aborting.
tr: %s: Kural birleştirme sonrası işlemlerde hata bulundu. Durduruluyor.

en: Out of memory
tr: Yetersiz bellek
